Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPaz Kas. 14, 2010 9:54 am Paylaş

eli maşalı ayçin o bulur tabi
süper gidiyo devam et
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPaz Kas. 14, 2010 10:31 am Paylaş

supeeer olmus Very Happy
devaaam
edahilal
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edahilal
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 216
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 241
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÇaKıL tAşLaRı'M :)

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPaz Kas. 14, 2010 10:47 am Paylaş

Beğenilen . replikler : Şöyle Anlatıyım :D Beğendiğim Replik Yok :D Ama Yanlış Anlama Yani Şimdi Bu Duygusaldı Ya O Yüzden :D Ben Beğendilen Repliklere Genellikle Komik Şeyleri Yazarım Ondan Yani Ama Fragmandan Şurası Çok Hoşuma Gitti:S: Ben hatırladım. Ekrem seni nasıl unuturum bn sana aşığım.
E: Aman maşallah maşallh .hatırladı hatırladı.Hatırladın dimi gerçekten?

Yorum: Yine Harikaydı Ama Bu Sefer Çok Ara Verme Lütfen Yaa :D
Diğer bölümle ilgili tahmin : Romantik Ekrem-Sevil Sahneleri :D
#Sєlin.
Deneyimli
Deneyimli
#Sєlin.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1983
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1167
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Jüpiter'den :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit'aşk' ♥

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPaz Kas. 14, 2010 10:53 pm Paylaş

yeni okuyucun :!: senaryon süper..devam etmelisin Very Happy
abukprenses_juju
Deneyimli
Deneyimli
abukprenses_juju
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 859
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 847
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayat güzeldir yaşamayı bilirsen sevgi bir faldır bakmayı bilirsen mutluluk özlemektir çekmeyi bilirsen ben bir baş belasıyım kurtul kurtulabilirsen!

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 12:10 am Paylaş

yeni bir okuyucu! Razz
çok güzel yazıyosun. devamm! :D
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 9:17 am Paylaş

Ay yeni okuyucularım olmuş :yupii:
Beğenen yorum yapan herkese çoooooooooooooooooooooooooooooook teşekkürler :D
Yeni bölüm gelsin mi????
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 9:20 am Paylaş

GeLsiiiiinnn tabii kiii !!!

Mükemmeelll cnm süpersiiin sen :D

Devaammm (:
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 9:30 am Paylaş

gelsin gelsin
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 9:32 am Paylaş

Teşekkür ederim cnm :D Hadi yeni bölüm geldi :D

E: Sevil
S: Sen!
E: Sevil sen nasıl yaparsın bunu sen bni seviyodun hatırlamıyo musun?Bana nasıl yaparsın bunu keremle nasıl çıkarsın.

Yeni bölüm

S: Ben hatırladım.Very Happy Ekrem seni nasıl unuturum bn sana aşığım.
E: Aman maşallah maşallh .hatırladı hatırladı.Seni deliler gbi sevdiğimi sende bni sevdiğimi hatırladın dimi gerçekten?
S: Hayır hatırlamadım.Yha git şurdan …Hem suşlu hem yalancı !
E: Anam …. NE! Hatırlamadın mı? Şuçlu mu (kavgadan bahsettiğini düşünür.) sevil bak bn öle demk istememiştim yha bak nolur dinle bni .
(EkRem sevilin kolunu tutar.)
S: Bırak bni yha bn seni sevmiyorum .İmdat
E: Sevil bağırma bağırma tmm bak bıraktım tmm
S: Git buradan yha bi dahada karşıma çıkma yoksa
E: Yoksa hiç iyi şeyler olmaz
E: Şimdi gidiyorum ama dönüşüm muhteşem olucak
S: Dönüşü muhteşem olucakmış hıh!Çattık yha çok şükür yha kurtuldum ondan.

Ayçin _ cenker
A: Cenker sence sevil niye bize böyle davrandı?
C: bilmiyorum aşkım
A: Eğer bn bunun nedenini bulmasam bnm adımda ayçin değil
C: Nasıl bulucaksın ayçin
A: Hadi gidiyoruz.
C: Nereye?
A: Hastaneye
C: Hastaneye? Neden?
A: Şimdi sevil oraya niye gittiğini biliyoruz araba çarptı ama nesi olduğunu pek bilmiyoruz o telaşla fazla öğrenemedik doktordan hadi gidiyoruz .

HASTANE (Doktor(Dr))
A: Afedersiniz doktor bey
Dr: Buyurun.
A: Dün buraya gelen hasta hakkında konuşmak istiyorduk.
DR. İsmi?
A: Sevil
Dr: Evet araba çarpmasından sonra getirilmiş.
A: Evet peki durumu nasıl?
Dr: İyi yani dün taburcu oldu
A: Onu biliyoruz da yan hiç bişi yok öyle mi?
Dr: Yani hatırladım kadarıyla yok
A: Peki teşekkür ederiz iyi günler
C: Bak bişiyi yokmuş işte demek gerçekten bizi görmek istemiyormuş ha!
A: Bunun başka bi açıklamsı olmalı
Dr: Pardon bakar mısınz?
A: Buyrun
DR: Dünkü hasta geçici hafıza kaybı vardı ama nişanlısı (!) bundan kimseye bahsetmememizi istedi.Bnde geçici olduğu için bunda bi sakınca görmedim .
A: NE!!?Nişanlısı?! mı Hafıza kaybımı!?
C: İşte bu her şeyi açıklıyor.
A: Çok sağolun dr bey
Dr: Rica ederim iyi günler
A: Sizede :D
C: Ekreme söylemem gerek bunu
A: Ara söyle hadi
C: Tmm
C: Açmıyo
A: Başına bişi gelmiş olmasın!
C: Saçmalama ayçin
A: .Bak sevil tel. açmadı gördük noldu.
C: Dua edelim ki böyle bişi ekreme de olmasın

EkRem

(SEville konuştıktan sonra iyice umutları tükenmiş sarhoş bir halde bir bankta oturuyodur.)
Sevilllll.Bana bunu nasıl yaparsın.bi yabancı gbi nasıl davranırsın?!Ben ben sana deliler gbi aşıkken sen Keremle……!?

SEviL
Onu tanımazken onu incitmek onun incindiğini görmek bni nasıl bu kadar etkiliyo?!Ben sevgilim ! karşısında bile bu duyguları hissetmezken ona bu tarif edemedim bu duyguları nasıl besliyorum!? Bana çarpan bni orada bırakıp kaçn sonra şikayetçi olmamam için ikna etmeye gelip bni sevdiğini söyleyen birine? ‘Ekrem seni nasıl unuturum bn sana aşığım’ derken ‘ bn sana aşığım’ kısmını söylerken içimde olan duygular …. Ufff kafam çok
karışık. ( keremin yanına gider.Ondan bazı soruların cevaplarını almak ister.)

S: Merhaba
K: Merhaba aşkımmm
Onun bana aşkım deyişi hiç bişi hissettirmiyodu aynı şekilde seni seviyorum demesi.Yapmacık geliydu.Ama ama Ekrem Onun ‘Seni deliler gbi sevdiğimi hatırladın dimi ‘Demesi o kadar içtendi ki evet diyip boynuna sarılmamak için kendimi hiç olmadığım kadar zorlamıştm.
S: Kerem sana bişi sormam gerekiyo
K: Sor cnm
S: Biz yani biz senle sevgilimiydik.Yani hafızamı yitirmeden önce?
K: Evet aşkım sevgiliydik.
S: Peki ikimizde birbirimizi seviyorduk dimi?Yani ?
K: Evet aşkım.
S: Peki şimdi?Yani sen bni seviyo musun?(Kısık bi sesle) Ve bn seni seviyo muyum?
Aslında bunu ondan çok kendime sormalıydım ki cevabuı hazırdı bile kesnlikle HAYIR!
(KERem sevilin kısık sesle söylediği de duymuştur.)
K: Sevil bn senn sevgilinim ve sen bni seviyorsun.Ayrıca bnde seni seviyorum.
Niyeyse bu bna hiç inandırcı gelmemişti.Sanki o bni onu sevmem için zorluyodu.
S: Ee bnm hiç eşyam yok mu burada?
K: Hayır aşkım anlatmıştım yha ayçinlerde kaldığın için orda .
S: Bizz niye kavga ettik ayçinle?
K: Bana anlatmamıştın çünkü çok üzgündün ama o sana çok kötü şeyler yapmış olmalı çünkü sen ayrılmazdın kolay kolay ordan yani ayçini çok sevmesen bile
S: Hmm peki eşyalarımı alalım mı ordan?
K: Aslında oraya gitmeni istemiyorum ama sanırım yokturlar evde anahtarınla gireriz. Hemen alırız çıkarız eşyalarını onlar gelmedn
S: Peki

(Eve gelirler.Ayçinler kereminde dediği gbi yokturlar evde .Kerem (Ekrem cenker ayçin cihan ve sevilin) beraber çekindikleri resimleri kaldırmak için önden girer:
K : Sen burada bekle aşkım nolur nolmaz bi bakıym evde mi?
S: Tmm
( Kerem kaldırır resimleri sevil odasına girer eşyaların toplamak için Kerem peşinden tabi :@)
S: Kerem yalnız kalsam birz?
K: Ama aşkım
S: Lütfen
K: Peki
(Sevil odasında tek başına otrur biraz.Daha sonra eşyalarını toplamaya başlar.Tm çıkacaken yatağının altında bi defter ve içinden yarısı çıkmış bi resim görür ve alıp bakmaya başlar.)

Bİ RESİM VE Bİ DEFTER İNSANIN ''HAYATINI '', '' DUYGULARINI '', ''DÜŞÜNCELERİNİ'' NASIL DEĞİŞTİRİR????

YoRUMLarınızı BekLiyoRum Very Happy
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 9:45 am Paylaş

vay be
süper olmuş
ama burda bitirilmez ki
yb ne zaman
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:21 am Paylaş

Teşekkür ederm Yazmaya başladım bitince istenirse koyarım :D
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 12:49 pm Paylaş

supeeer olmus cnm Very Happy
devaaaam
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 12:58 pm Paylaş

devamm !! :d çok heyecanlandm şimdii ! :d
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:02 pm Paylaş

istiyoruz koy
heycanla bekliyorum(z)
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:10 pm Paylaş

spr dwm
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 11:03 am Paylaş

Resimleri elime aldım ve bakmaya başladım.İLK resimde ayçin ben cenker adını bilmediğim bi çocuk ve EKREM vardı mutluyduk.İkinci resimdede öle ama bu nasıl olur hani ben onları önceden tanımıyordum yani Ekrem ve cenkeri . Kafam çok karışmıştı.Son resimle birlikte kafam iyice allak bullak oldu.Ekrem ve ben vardık resimde . Murluluk gözlerimizden okunuyodu.Çok şaşkındım.Elimdeki defterden bir şeyler öğrenme umuduyla sayfaları karıştırdım ve okumaya başladım ..

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 27364189
''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 Cats2gv
''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 Imagesca3khhsm

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 82490250

EKREM !!!!
Bir anda tüm anılar beynime hücum ediyor.Her şey yerli yerine oturuyo.Kerem!!!! Nasılda faydalanmıştı hafıza kaybımdan :S EKREM ! onu çok üzmüştüm .Sadece oda değil Ayçin cenker herkesi üzmüştüm :s Peki şimdi ne yapacaktım ???

_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 11:06 am Paylaş

Bu areda resmler bi kaç kez yenile yapınca görülüyor Very Happy
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptySalı Kas. 16, 2010 11:08 am Paylaş

supeeer olmus Very Happy (ama biraz kisa )
devaaam
abukprenses_juju
Deneyimli
Deneyimli
abukprenses_juju
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 859
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 847
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayat güzeldir yaşamayı bilirsen sevgi bir faldır bakmayı bilirsen mutluluk özlemektir çekmeyi bilirsen ben bir baş belasıyım kurtul kurtulabilirsen!

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPerş. Kas. 18, 2010 2:35 am Paylaş

çok güzel!!!
yeni bölümm!!
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 8:49 am Paylaş

EKREM !!!! Bir anda tüm anılar beynime hücum ediyor.Her şey yerli yerine oturuyo.Kerem!!!! Nasılda faydalanmıştı hafıza kaybımdan :S EKREM ! onu çok üzmüştüm .Sadece oda değil Ayçin cenker herkesi üzmüştüm :s Peki şimdi ne yapacaktım ???

S: Ben şimdi ne yapacağım?Ekrem evet onu bulmalıyım.Ama nasıl?Cenkerler biliyodur nerde olduğunu.Keremden nefret ediyorum. Ve eninde sonunda bunu ödeyecek.
(Odadan çıkar.)
K: Hallettin mi aşkım hadi gidelim.
S: Sen ne kadar yüzsüz aşağılık bi insansın hala aşkım diyosun!
K: Ne neden bahsediyosun?
(Sevil kereme tokat atar.Çünkü onu daha fazla görmek istemiyordur.Oradan uzalaşır erkemi bulmak için cenkerlere gider.)
C: Sevil?Sen
S: Cenker her şeyi anlatıcam içeri girebilir miyim?
C: Hıhı geç geç
A: Sevil?
S: Ayçin
(boynuna sarılır.)
S: Ben çok özür dilerim.Ben hiç bişi hatırlamıyodum.Kerem de bunu kullanıp beni onun istediği şeylere inandırdı.Size Ekrreme çok kötü davrandım.Ama şimdi her şeyi hatırlıyorum beni affedebilicek misiniz?
A: Zaten bizde bugün öğrendik bunu doktorundan .Neyse sen düzeldin yha .
S: Şey ekRem ?yani o nerde?
C: Şey aslında bizde bilmiyoruz.
S: NE nasıl yani?
A: Senn durumunu anlatmak için aradık ama açmadı.
S: Nereye gittiğini bilmiyo musunuz yani cenker?
C: Hayır
S: Aslında sanırım ben biliyorum.
C: E hadi gidelim .
S: Aslında ben yalnız gitsem daha iyi olur.
A: Tmm ama ara bizi mutlaka merakta bırakmayın
S: Tmm.
A: Sevil
S: Efndm
A: Merak etme her şey düzelecek
S: İnşallh Very Happy
( Sevil erkemin sahilde olduğunu düşünüyodur.Ve bu tahmini de doğrudur. Ekrem umudu tükenmiş sarhoş bir halde bir bankta oturuyodur.Sevil onu gördüğüne çok sevinmiştir.Hemen koşmak boynuna sarımak istiyodur.EKreme yaklaşır.Elini omzuna koyar.)
S: Ekrem
E: Sevil(Tam ona dokunacakken.) Sen neden rahat bırakmıyorsun beni ?Sen sen beni mahvettin.Git istemiyorum ya seni.Sen bna (BİŞİ söyliyemez.)

S: Ama Ekrem bak ben
E: Sus dedim git rahat bırak beni daha ne istiyosun halimi görmüyo musun?Sen bana zarar veriyosun ,sen bana……………….
(Sevil çok üzgündür.İstemeyerek de olsa oradan ağlayarak uzaklaşır.Ama kararlıdır.En azından erkemle tekrar konuşmayı deneyecektir.Ama hala Erkemin ona neden böyle davrandığını anlamamıştır.)
Ekrem
Ah sevil beni düşürdüğün durumları görüyo msubn?Artık hayalini görüyorum.Ama ben seni istiyorum.O beni üzüyo.Çünkü seni , olmayışını hatırlatıyo bana .Ama ben onu değil SENİ istiorum.Sevil nerdesn?!

Sevil ayçini arar.
S: Alo ayçin?
A: Sevil noldu cnm sesn kötü geliyo.
S: Ben çok kötüyüm Ekrem o beni istemiyo?
A: Ne şaka mı bu?
S :Hayır onu buldum ama bana seni istemiyorum git dedi.
A: Kızınlıkla söylemiştir o .Bekle nerdesn sen hemen geliyorum.Beraber gidicez erkemin yanına!
S: Sahilin ordayım. bekliyorum çabuk ol lütfen.
A: Tmm cnm geliyorum.

Biraz kısa oldu ama bi bölüm daha yazabilirim .Tabi istersenz.
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 9:00 am Paylaş

tabiki istiyorum(z)
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 10:29 am Paylaş

10_hatice_30 demiş ki:
tabiki istiyorum(z)
Teşekkürler tatlım ama az yorum var .S biraz Yorum gelsin o zmn koyarım
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 7:35 pm Paylaş

Güzel bi bölüm olmuş Bnde istiyorm yeni bölüm :D
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 1:20 am Paylaş

Yen! Bölümmm
edahilal
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edahilal
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 216
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 241
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÇaKıL tAşLaRı'M :)

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 12 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 9:49 am Paylaş

Ayy Uzun Zamandır Okuyamıyordum Çoook Gusel Olmuş Yaaa :D

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
12 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki