Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sonraki
YazarMesaj
papatyam18
Deneyimli
Deneyimli
papatyam18
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 595
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 601
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptySalı Şub. 08, 2011 6:37 am Paylaş

ümit ibrahim kantarcı demiş ki:
ümitim♥türküm demiş ki:
tamam canım anlıyorum bende daha yeni bitirdim o diziyi çok güzel ya ama yarın inşallah sende yazarsın arkadaşlar sizde izleyin o diziyi izleyince bırakamıcaksınız

evet inş. yazarın evet arkadaşlar mutlaka izleyin
ben şimdi 7.b cnm bna biraz anlatırmısın demin bitti 6 bölüm ve 7. bölümün fragmanını gösterdi o turunca-u kara(adını unuttum) jan di ye çıkma teklifi edicek kabul edicek mi
ya ben o diğer çocukla birlikte olmasını istiyorum ya bana anlatsana neler olacak meraklandım ya lütfen olan ları anlat =)

hangi siteden izliosan yazar mısın bnm izlediğim sitede 3. bölümden sonrası yok yha...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptySalı Şub. 08, 2011 7:15 am Paylaş

ümitim♥türküm demiş ki:
o çocuğun benim hatırldım kadarıyla dı jihoo onla çıkıyor gibi olcak ama sonra onunla birlikteyken jun pyo aklına gelicek onla geçirdi günleri sonra çıkcaklar süper ya şöyle barışcaklar jun pyo arkadaşları kız arıyacak hastaneye kaldırdı dicekler aslında hasta değil jandi gelir ağlayarak öldü sanır aslında numara yaptı süper yani böyle aşk türk dizilerinde bile yok

hmmm Very Happy
mutlu oldum ya tşkler cnm dediğin için ha bide en sonun da evlencek mi jandi ve jun pyo
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptySalı Şub. 08, 2011 7:18 am Paylaş

papatyam18 demiş ki:
ümitim♥türküm demiş ki:
tamam canım anlıyorum bende daha yeni bitirdim o diziyi çok güzel ya ama yarın inşallah sende yazarsın arkadaşlar sizde izleyin o diziyi izleyince bırakamıcaksınız

evet inş. yazarın evet arkadaşlar mutlaka izleyin
ben şimdi 7.b cnm bna biraz anlatırmısın demin bitti 6 bölüm ve 7. bölümün fragmanını gösterdi o turunca-u kara(adını unuttum) jan di ye çıkma teklifi edicek kabul edicek mi
ya ben o diğer çocukla birlikte olmasını istiyorum ya bana anlatsana neler olacak meraklandım ya lütfen olan ları anlat =)

hangi siteden izliosan yazar mısın bnm izlediğim sitede 3. bölümden sonrası yok yha...

cnm ben siteden izliyom biraz görüntsü kötü ama idare eder
http://bizdeizle.net/animeizle/boys-over-flowers/15618/bolum-4.html

bi de bu war bu daha iyi arada sirada takılıyor
http://www.cinemakulubu.com/boys-over-flowers-7-bolum-izle-parca-1.htm

2 siteden de izleye bilirsin tatlım ...
vanessa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
vanessa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 127
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 125
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : uyan artık uyan bitti rüya!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptySalı Şub. 08, 2011 7:33 am Paylaş

ybybybybybybybybybybybybyb
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptySalı Şub. 08, 2011 9:33 am Paylaş

1. bölümü izliyeceksen boys over flower indirmeden izle de çıkıyor 25. bölüm var yok evlenmiyor sonunda benimle evlenirmiisn diyor ama galiba yeniden başlıcakmış 2010 da çekimlere başlamış biryerde yazıyordu

En son ümitim♥türküm tarafından Ptsi Mart 21, 2011 11:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
twetyy
Deneyimli
Deneyimli
twetyy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1320
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1255
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptySalı Şub. 08, 2011 11:34 am Paylaş

yeni okuyucuuuu Very Happy bayıldım senaryona devam et ltfen Very Happy
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 1:47 am Paylaş

inşallah bugün yazarsın diziye dalmazsın yeni bölümcük yazarmısın?tabi sende haklısın ben 2 gün boyunca odamdan çıkmadım en sonunda annem merak etti kız noldu seni merak ettim kaçgündür odadan çıkmıyorsun dedi.
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 4:51 am Paylaş

evet cnm ya bıraka mıyorum artık ben şuan 13.bölümdeyim ama ablamlarda izlemek istiyr mecbur baştan izliyorum çif dikiş gidiyorum yani
Sad yb. ne zaman gelir bilmiyorum kusurabakmayın...
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 5:56 am Paylaş

hımm 13 bölüme geldin demekki ondan sonrası güzelde eskisi kadar değil ayrı olcaklar 20. bölümde ne 21. bölümde barışcaklar galiba bu dizi kesin başlıyor heralde facede herşeyim güney kore diye bir sayfa var bir kız sormuş başlıcakmı diye oda evet canım başlıcak ordakiler yalncı değil gerçek ay çok mutluyum
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 9:41 am Paylaş

ümitim♥türküm demiş ki:
hımm 13 bölüme geldin demekki ondan sonrası güzelde eskisi kadar değil ayrı olcaklar 20. bölümde ne 21. bölümde barışcaklar galiba bu dizi kesin başlıyor heralde facede herşeyim güney kore diye bir sayfa var bir kız sormuş başlıcakmı diye oda evet canım başlıcak ordakiler yalncı değil gerçek ay çok mutluyum

ayyyyyyyy çok sewindim cnm oh oh başlasın çok güzel yaaa
saol dediğin için tşkler....
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 10:52 am Paylaş

öle diyor işte başlasa süper olur
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 12:51 pm Paylaş

bn bi site daha buldum.ilk senin söylediğin yerden izliyodum ama bi süre sonra takılmaya başladı.
bu sitede takılmıyor.
http://kore-sinemasi.blogspot.com/2010/12/boys-over-flowers-2009-tum-bolumler.html
bu arada devamını beklioruz cnm(=
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 4:34 am Paylaş

cok gusel bekliyoruz.
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 12:31 pm Paylaş

yok mu yb??
ama dizi süper saol.sn olmasan izlemezdim bu diziyi.
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 12:49 pm Paylaş

aynen bende çok teşekkür ederim senaristin sayesinde bu diziyi keşvettim o olmasaydı asla keşvetemezdim oyüzden zorlamıyorum seneryo yaz diye iyikide tesadüf bu seneryoyu bulmuşum
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyCuma Şub. 11, 2011 12:10 am Paylaş

tşkler canlarım sağolun suan 18.bölümdeyim
bugün bitiriyorum sonun da dün akşam çok ağladım yaa ok duygusaldı ölüyorum of
inş. en kısa zaman da gelir yb.
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyCuma Şub. 11, 2011 3:09 am Paylaş

tşkler canlarım sağolun suan 18.bölümdeyim
bugün bitiriyorum sonun da dün akşam çok ağladım yaa ok duygusaldı ölüyorum of
inş. en kısa zaman da gelir yb.

bn 14. bölümdeyim ama gözlerim doldu.ağlamak üzereydim.
bn de seni çok sıkmak istemiyorum.en kısa zamanda yb yazarsın zaten.diiye bitmiş durumdayım <3
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPaz Şub. 13, 2011 1:54 am Paylaş

biteli 2 gün oldu dizinin
ama halen daha etkisindeyim ya süper süper süper
ağladım güldüm hüzünlendim
MÜTHİŞ
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPaz Şub. 13, 2011 3:10 am Paylaş

YB?
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPaz Şub. 13, 2011 3:44 am Paylaş

yaa yeni bölümü yazsan artık kaç sayfa oldu merak ettim:)
yagmurr
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
yagmurr
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 148
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 160
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPaz Şub. 13, 2011 3:56 am Paylaş

bencede bn çok merak attim yaz artık lütfenn Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPaz Şub. 13, 2011 4:17 am Paylaş

cakilcigenc demiş ki:
yaa yeni bölümü yazsan artık kaç sayfa oldu merak ettim:)
aynen meraktan ölmek üzereyim
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPaz Şub. 13, 2011 5:14 am Paylaş

ya ben de yazmak istiyorum ama okullar başlıyor ya bu aralar inş. yazarım kusura bakmayın
yagmurr
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
yagmurr
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 148
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 160
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPaz Şub. 13, 2011 5:22 am Paylaş

bugün yazsan olmazmııı ?????
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 26 EmptyPaz Şub. 13, 2011 5:24 am Paylaş

Uff bekliorum =/

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
26 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sonraki