Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sonraki
YazarMesaj
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyPerş. Mart 03, 2011 4:31 am Paylaş

Süperrr
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyPerş. Mart 03, 2011 4:46 am Paylaş

Ovssss Harikaa..!!
Yeni Bölümm Ne Zamannn...?? :DDDD
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyPerş. Mart 03, 2011 5:12 am Paylaş

yorumlar içi teşekkürler Very Happy bilmiyorum bugüb belkim yb fragman koyarım ama ğer koyamazsam yarın koyarım fragmanı öbür günsde yb. gelir ancak arkadaşlar çünkü benim de işlerim var
12. mart için şiir çalışması var ona katılmıştım ona çalışıyorum bu yüzden ancak
...
vanessa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
vanessa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 127
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 125
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : uyan artık uyan bitti rüya!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyPerş. Mart 03, 2011 7:13 am Paylaş

çooooook gzl olmuş yb ne zaman
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyPerş. Mart 03, 2011 7:40 am Paylaş

oooovvv bitanem benim okul yoğunluğu ödevler sonra bende senaryo açtım onun telaşı derken güzel senaryona yorum yapamadım affet beni 😢 harika bi bölüm olmuşş yb 123456789 gözle bekliyorum bundan sonra hep yorum yapmaya çalışıcam :o
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyPerş. Mart 03, 2011 9:59 am Paylaş

teşekkürler arkadaşlar Very Happy
beğendiğinize sevindim muah...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 3:20 am Paylaş

ARKADAŞLAR BUGÜN FRAGMAN KOYACAKTIM AMA VAZGEÇTİM YB. KOYACAĞIM ŞİMDİ YAZMAYA BAŞLADIM AKŞAMA DOĞRU KOYAARIM
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 3:32 am Paylaş

Off çok güzel olmuş bayıldım Very Happy)
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 3:54 am Paylaş

brl.e(l)s demiş ki:
Off çok güzel olmuş bayıldım Very Happy)

beğendiğine sevindim cnm tşkler :yupii:
ay_aysenur
Üye
 Üye
ay_aysenur
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 74
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 72
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : onu da sen bil kardeşim :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BEŞİKTAŞK'IM

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 4:28 am Paylaş

bekliyoruz cnm Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 4:53 am Paylaş

bkliyoruuuuuuuum :D
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 5:05 am Paylaş

14.BÖLÜM DE NELER OLDU:
EKREM EVİME GELDİ YIKTI ORTALIĞI OKULA GELMEMİ İSTEDİ EĞER GELMEZSEM AKŞAMA KADAR BU YAĞMURUN ALTINDA BEKLEYECEĞİNİ SÖYLEDİ.İNANMADIM AMA BUNU YAPTI GERÇEKTEN BEKLEDİ.DAYANAMADIM ONU İKNA ETTİM AMA BU SEFER ÇOK KÖTÜ OLMUŞTU ÖKSÜRÜYORDU VE SIRILSIKLANDI BENİM YÜZÜMDEDİ HERŞEY ÇABALADIM ONU KURTARMAK İÇİN ÇABALADIM.SONUN DA BİRAZ İYİLEŞTİ AKŞAM EVİMDE KALDI HATTA YATAĞIMDA YATTI.BENİMLE BİRLİKTE BEN DE ONUN YANINA YATTIM ÇÜNKÜ ÇOK FECİ BİR ŞELİLDE GÖK GÜRLÜYORDU VE BEN KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ GÖK GÜRLEMESİNDEN KORKARDIM.ONUN YANINA GİRDİM BANA SARILDI BEN DE ONA….[MUTŞUYDUM} ODA MUTLUYDU AMA İÇİM HİÇ RAHAT DEĞİL….

15.BÖLÜM:

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 Ayrilik(19)

Sabah gözlerimi açtığım da ona sarılmış buldum kollarımı.onun kolları da beni sarıyordu ve çok yakındık birbirimize…Birden suratımda hafif bir gülümseme belirdi ama hemen gitti.Uzun uzun ona baktım DÜŞÜNDÜM.Ben ne yapıyorum ALLAH’IM şuan neden bu durumdayım.Ama o yanımda olunca kendimi çok rahat hissediyorum ve tabi mutlu.Ama bu doğru değildi.Bir Ekreme baktım birde bana.Çok farklıydım.Yaşam tarzlarımız çok farklıydı.O zengindi ben ise….Bu kesinlikle olamazdı ona AŞIK olsam bile bunu yapamazdım o benim yanımda benim koşullarımda mutlu olamazdı yok yok kesinlikle olamaz olamaz.Hem ailesi de karşı çıkardı buna. Bunu yapamam kesinlikle yapamam.Yavaş yavaş yataktan kalktım şu halimizi ailem görseydi kim bilir ne düşünürdü. Hemen kıyafetlerimi aldım ve diğer odada giyindim mutfağa gittim güzel bir kahvaltı hazırladım.Artık ona söyleyecektim bunları.”biz birlikte olamaz…” diyeceğim.Çayı da demledim ve artık kalkmasını bekledim.Birden içerden bir ses duydum.Sanırım erkemin teli çalıyordu.Acaba içeri girsemiydim yok yok o açar şimdi. Tel çaldı çaldı ve sonunda Ekrem açtı. Konuşma seslerini duyamıyordum teli kapattı.Hemen kanepeye oturdum ve bekledim.sonunda odadan çıktı.Yüzüne bile bakmadım zaten bakamazdım bile çok UTANIYORDUM.
E:Günaydın..
S:Sana da.Geç otur masaya.
Oturdu.
E:Masa çok güzel görünüyor.
S:Çay koyayım mı?
E:Koy.
Ben çay içmezdim nefret ederdim sabahları sadece bir bardak taze sıkılmış portakal suyu içerdim.Yine öyle yaptım ona çay koydum bana da portakal suyu.
E:Çay içmeyecek misin?
S:Hayır ben çay sevmiyorum.Afiyet olsun…
E:Sana da.
Bu konuşmalarda bile onun yüzüne bakamıyordum.Ne zaman söyleyecektim of zamanı ne zaman.
E:Demin arayan Cenkerdi.Ayçinle dışarı çıkacaklarmış bizi de davet etti gidelim mi?
S:Hayır ben gelmeyeceğim.
E:Neden?
S:Gelmek istemiyorum.
E:O zaman biz de başka bir yere giderim.
S:Ben hiçbir yere gitmiyorum Ekrem.
E:Neden?
S:İstemiyorum işte Ekrem zorlama lütfen.
E:Bana bak…Başını kaldır.
Ne diyor bu ya.
E:Sevil başını kaldır.
Bunu diyince hepten eğdim başımı.Masadan kalktı dizlerimin dibinde eğildi.
E:Bir şey mi oldu.
Hayır şeklinde başımı salladım.
E:Yüzüme bakar mısın?
S:Ekrem lütfen daha da zorlaştırma.
E:Ne!!! Neyi zorlaştırmayayım.
S:Bak Ekrem dünü unut tamam mı? Dünü hiç yaşanmamış farz et unut aklından hafızandan sil…
E:Ne!! Ne saçmalıyorsun sen sevil nedenmiş…
S:Biz birlikte olamaz etrafına baksana ben nerde yaşıyorum sen nerde.Hani klasik bir söz vardır ya. “ bir ayrı dünyaların insanlarız” ha işte bu söz tam da bizim için yazılmış lütfen bu durumu daha da zorlaştırma.
E:İnanmıyorum sana sevil…Ne diyorsun sen. Biz ayrı dünyaların insanları falan değiliz tamam mı?
S:Biz diye bir şey yok tamam mı bunu aklına sok…
Gidecekken kolumu tuttu.
E:Bana bunu yapamazsın.Ben ilk defa bir kıza karşı böyle hisler besledim ona değer verdim onu korudum ve onu SEVDİM. Onu deliler gibi sevdim SEVİL.Bunu sen de biliyorsun. SENİ SEVİYORUM… Şimdi karşıma çıkıp hiç bir şey olmamış gibi davranma……………………………………............................. Tamam bir şartla bunu yaparım. Seni daha rahatsız etmem sana rahatsızlık vermem.Ama senden bir şey isteyeceğim GÖZLERİMİN İÇİNE BAKARAK “ SENİ SEVMİYORUM” diyeceksin.Eğer bunu yaparsan işte o zaman seni bırakacağım.bunu yapmanı istiyorum.
Ne diyor bu benden bunu isteyemez çünkü bunu bunu yapamam.Bunu kesinlikle yapamam.Onun o deniz gözlerinin içine bakarak bunu söyleyemem ne yapacağım.Snirlenmişti.
E:Hadi eğer beni sevmiyorsan ben den nefret ediyorsan bunu yaparsın eğer benimle SEVGİLİ olmak istemiyorsan bunu söyleyeceksin tamam mı?
Senden nefret etmiyorum aksine SENİ SEVİYORUM.Allah’ım onun o deniz gözlerine bakınca bana cesaret ver ve bu kelimeyi söyleyeyim lütfen. Bunu yapacağım.
Yavaş yavaş gözlerimi açtım ve onun gözlerinin içine baktım…. Neden bana böyle bakıyor. Ben ne yapacağım şimdi.
E:Hadi söyle……
İşte zamanı geldi bunu demem lazım hadi sevil hadi.Gözlerinin içine baktım yutkundum ve…
S: SEN BANA LAYIK DEĞİLSİN… SENİN GİBİ ZENGİN ZÜPPESİ BENİM KALBİMİ ÇALAMAZ. SENİ SEVMİYORUM….SENDEN NEFRET EDİYORUM…..
Allah’ım ben neler dedim bunu söylerden gözlerimden bir damla yaş düştü.Kafamı eğdim onun ne tepki verdiğini yüz ifadesini görmek istemedim.Gözlerimi kapadım.
Başımı kaldırdığımda gözyaşlarına hakim olamıyordu Ekrem.Allah’ım ben ne yaptım neden onu üzdüm of.
E:Gerçekten benim hakkımda böyle mi düşünüyorsun…
S:E…e….evettttt.
Güldü.
E:Bunu öğrendiğim iyi oldu benim hakkımda gerçekten böyle düşündüğünü bilmiyordum. Haklısın ben sana uygun değilim…………….. Zaten karşılıklı aşklara inanmıyordum. Her neyse seni daha rahatsız etmem.Karşına da çıkmak istemem. Ken..kendine iyi bak… Ha bide dün için teşekkür ederim.
Sadece bunları söyledi ve kapıyı çekip çıktı………………………………………………….
S:Pişman olmayacağım kesinlikle pişman olmayacağım….
Ağlamaya başladım artık sinirimi bir yerlerden çıkarmalıydım ve elime geçen ilk şeyi duvara fırlattım.
S:Pişman olmayacağım.
Artık masadaki bütün tapak bardakları duvara fırlatıyordum ve her zman da şunu söylüyordum. “PİŞMAN OLMAYACAĞIM.”

**********************************************************************************
A:Alo Cenker Nerdesin…
C:Kafedeyim seni bekliyorum.
A:Ben gelemiyorum.
C:Nedn?
A:Neler oldu neler Ekrem ve sevil kavga etmişler.
C:Ne.
A:Şimdi sevilin evindeyim kız perişan olmuş birde evin halini görsen her şeyi kırıp geçirmiş.
C:Ne oluyor bunlara ya.
A:Bilmiyorum çok kötü sevil sen de bir erkemin yanına git her şeyi öğren.Sevil bana atlatmıyor.Sadece ağlıyor ve “PİŞMAN OLMAYACAĞIM” kelimesini söylüyor hep.
C:Tamam tamam ben erkemi bir arayayım.
A:Tamam her şeyi öğrendiğin de bana haber ver tamam mı?
C:Tamam hadi by.
Yerde oturmuştum titriyorum ve sadece.” PİŞMAN OLMAYACAĞIM” diyordum.Ayçin bana çok tuhaf bakıyordu.
A:Sevil canım iyi misin sevil bak korkutuyorsun beni.
Hiçbir şey söylemedim sallanıyordu ağlıyordum.
S:Ben çok kötü bir kızım….
A:Ne Neden…
S:Ekrem….Ekremin kalbini kırdım onu incittim. Ona YALAN söyledim.Onu sevmiyorum dedim.
A:NEEEEEEEEEEE.
S:PİŞMAN OLMAYACAĞIM diyorum ama şimdiden PİŞMAN OLDUM.Neden bunu yaptım ona neden bunu dedim ki.
A:Sevil cnm bu , bu çok kötü bir şey. Sen onu seviyorsun neden böyle bir şey yaptın neden yalan söyledin.
S:Ayçin biz birlikte olamazdık O ve BEN. Biz çok farklıyız ayçin.Bunu sen de biliyorsun.
A:Evet evet biliyorum ama sizin sadece bir ortak yalnız var ve ona SEVGİNİZ.Hem olan olmuş üzlmene gerek yok senin onu sevmediğini düşünüyor.
S:Ben ne yapacağım.
A:Ya git özürdile.Sana yalan söyledim de. Yada…
S:Yada.
A:Onu UNUT…..

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 Images?q=tbn:ANd9GcRuBvHBUSfXjdVYFKQAk6u8UFxBYJaz4nE4WcNMVIP2jUGG9iWM&t=1

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.ayrilikveask.com/wp-content/medya/2008/01/bu-asktan-hayir-yok-unut-dediler.jpg&imgrefurl=http://www.ayrilikveask.com/bu-asktan-hayir-yok-unut-dediler.html&usg=__MI27h0kWbrzykH_xW5JsunNlztg=&h=463&w=700&sz=74&hl=tr&start=0&zoom=1&tbnid=ZJqX2UN-GQuoNM:&tbnh=140&tbnw=187&ei=Aw1xTeGeN83TsgbCjoyIDg&prev=/images%3Fq%3Dbu%2Ba%25C5%259Fktan%2Bhay%25C4%25B1r%2Byok%2Bunut%2Bdediler%26hl%3Dtr%26sa%3DG%26rlz%3D1W1RNSN_tr%26biw%3D1345%26bih%3D555%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=122&vpy=84&dur=146&hovh=182&hovw=276&tx=187&ty=59&oei=Aw1xTeGeN83TsgbCjoyIDg&page=1&ndsp=23&ved=1t:429,r:0,s:0

http://www.ayrilikveask.com/bu-ask-boyle-bitemez.html

ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 5:15 am Paylaş

yb geldi biraz bununla idare edin arkadaşlar.....
Diğer bölüm hakkında yorumlarınız -ı bekliyorum bakalım neler olacak
(yorumlarınızı eksik etmeyin)
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 5:20 am Paylaş

süper lağan üstü olmuş cnm ekreme kıyamam yalnız ben ya ay içim parçalandı valla okurken cnm
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 5:30 am Paylaş

Ayyy önceki bölümü kaçırmışıııım xD
İki bölümde muhteşemdiii bi bölümde herşey mutlu mesut giderken dierinde bozuldu :/ Ama ikiside harika bayıldıııııııııım :D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 6:12 am Paylaş

Çok güze olmuş canım
devam
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 6:39 am Paylaş

herkeze teşekkürler Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 7:06 am Paylaş

off çok üzüldüm yaa dvm cnm dvm
http://forum.emreaydin.org/
EkremNaz
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
EkremNaz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 214
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 225
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 7:13 am Paylaş

Çok üzüldüm ya :/

Devam et canım Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 7:15 am Paylaş

Unutamaz kesinlkle uutamaz git anlat herşeyi tamam kırıldı ekrem ama seviyo onu affeder ya.lütfen bir bölüm daha yazarmısın yarın falan ?
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 7:35 am Paylaş

herkeze tşk edeim bu güzel yorumlarınız için ama
yarın yazamam aklımda da zaten pek birşey yok... üzgünüm...
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 8:29 am Paylaş

ellerine sağlık cnm harika olmuş:D
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyCuma Mart 04, 2011 3:48 pm Paylaş

canım yine bayıldım harikasın inşallah sevil ekreme aşık oldunu söyler Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyC.tesi Mart 05, 2011 1:10 am Paylaş

teşekkürler canlarım
ben de bilmiyorum neler olacağını bakalım
biraz aklımda birşeyler var...
# Cemre
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
# Cemre
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4591
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3465
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Umursamamak<3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 31 EmptyC.tesi Mart 05, 2011 1:46 am Paylaş

Degişik olmuş .
Devam etmelisin =)

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
31 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sonraki