Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

SİZCE İLK BÖLÜM NASILDI..
BERBAT:
αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_lcap2%αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
ÇOK GÜZEL:
αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_lcap17%αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_rcap
 17% [ 7 ]
İDARE EDER:
αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_lcap2%αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
MUHTEŞEM DEVAM ETMELİSİN:
αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_lcap71%αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_rcap
 71% [ 30 ]
KOMİK:
αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_lcap7%αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_rcap
 7% [ 3 ]
SEN DEVAM ETDE İLERDE GÖRÜRÜZ:
αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_lcap0%αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 42

YazarMesaj
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 475
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcılar
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 4:42 am Paylaş

AŞK YAĞMURUNDA ISLANDIM

‘’ Ekrem ve Sevilin arası bir hayli bozulmuştu. En son Ayçin ve Cenker konusuyordu. Ve o da ne ?! Bir çığlık duyulmuştu ! ‘’

Ayçin ve Cenker çığlığın olduğu odaya doğru koştular. Çığlık Sevilin odasından geliyordu ! Ayçin çook korktu ve hemen odaya daldılar.

Ayçin: Sevil sevil noluyor n-ne- neyin vaaar ?
Sevil zorla konusarak: Ya ayçin ya oof koluuum işte oof. Ha-hasta hasta koluma iğneyi böyle caass diye batırdı birden. Böyle birden batırdı ne olduğunu anlayamadım kaçtı zaten manyak!
Ayçin: (herkesden çok panik yapmıstır ayçin ve bir o yana bir bu yana giderek) Ta-tamam canım tamam dur sakin ol sakin bak benide paniğe soktun. Napcaz şimdi ? Tamam tamam buldum buldum. Hastaneye gideliiim evet hastane. Evet hadi cenker yardım et.
Cenker: Ayçiin bi sakin ol bi bi dur. Biz zaten hastanedeyiz doktoruz sakin ol bi ya.
Ayçin: Aa evet doğru. Ee ama napcaazz yaaa ? Off ay benim arkadaşım ölceek mii ben arkadassız mı kalıcaaam. Allah’ııımm. Vay başıma gelenler. Seviiiil.
Cenker: Kızım patavatsızlığın tuttu yine. Ne ölmesi bi dur ya.
Sevil: Ayçiiiin, gözünü seveyim bi dur. Kanser ettin beni ya. Alt tarafı bir iğne. Şimdi şimdi cenker git hocalardan birini çağır. Imm.. Şey şey şey. Mustafa hoca. Onu çağır lütfen o yardım eder. Napacağımızı bizden iyi bilir hadi lütfen.
Cenker: Tatamam sevil tamam. Sakin. Ben gidiyorum, ayçin sakın çıldırtma kızı bu halde.
Cenker gider.
Ayçin: Bu bana kötü bir şey mi dedi ya?
Sevil: Puuf ayçin hayır ya hayır. Sadece gaganı biraz kapamanı söyledi yani ben söylüyorum. Sus kızım ya zaten acayip batırdı iğneyi…
Ayçin: Ya kızım senide anlamıyorum ki sanki çok acemisin. Abi yaptığın ilk iğne değil ki. Neydi şimdi bu ? (Ayçin iç ses: Ama dur… Hep Ekrem yüzünden. Ekrem sürükledi bu kızı bu dalgın havalara. Hayatına girdiğinden beri yaşamadığı şey kalmadı ki kızın. Buldum! Nasıl olsa bu iğneden büyük bir şey çıkmaz. Ama sen aksini bileceksin Ekrem bey. Arkadaşımı üzmek neymiş gör bakalım hıh. Ya 1dk ben neden hala içten konusuyoruuum? Bak hala içimden konusuyorum. Dur dısa bir kaçış yapayım :D)

Sevil aniden laap bayılıııır!
Ayçin: Seviiiilll ! Sevilll noldu ay napıcam ben sevil. Sevil nasıl bayıldıııın seviiil. Ay gitti kııız.
O sırada Cenker ve Mustafa hoca gelir.
İkiside Sevili baygın bulunca şaşır. Mustafa hoca sevilin önemli bir şeyi olduğunu düşünerek karşı binaya acile götürme kararı alır. Ve sedye!

Sevil sedye ile taşınırken dışarıda çekim yapan Ekrem ve arkadaşları bulunmaktadır. Ekrem sevili aniden görür ve şok olur ! Napacağını bilemez. Hemen sedyenin yanına koşar orda Ayçinde olduğu için hemen Ayçine sorar.
Ekrem: Ayçin ayçin! Neyi var sevilin ne bu hal ? Noldu ona noldu ??? !!!!!
(Sedye biraz uzaklasmıstır ve ayçin konusur) Ayçin: Ne olcak kız stresten düştü bayıldı, yığıldı, kaldı, ortada. Ne olsun ! Olacağı buydu… Ah güzel arkadaşım… Kimler üzdü senide bu hale geldin hiç bilmemki (o an erkeme pis bir bakıs atar ayçin)
Ekrem: (iç ses: of kızı düşürdüğün hallere bak Ekrem! Ya abi o kıza bir şey olursa ben ölürüm ya. Bide üzdüm göz göre göre. Of Ekrem of. Git kafanı sürtecek duvar bul!) Peki peki nolcak şimdi ?
Ayçin: Valla Mustafa hoca kontrol ediceek ama sonucu nolur bilemiyorum. Ah güzel arkadaşım bitaneciğim ya. (ağlamaklıdır) Seni üzmeye çalısanların canı çıksın canıııı.
Ekrem: Ayçin beni sevile götür nolursuun. Hadi yanına gidelim lütfeeen.
Ayçin: (Yukarıya çıkarsak cenker olayın iğneden ibaret olduğunu söyleyecek. Olmaz Sevil kendine geldiğinde götürür barıstırırım ben bunları. ) O-olmaaaz!
Ekrem: (bitmiş bir halde) Neden olmaz?!
Ayçin: Güzel soru. Neden olmaz neden olmaz. Şeyden. Sen sen sen sevili öyle görmeye dayanamazsın lap bayılırsın bide senle uğrasmayalım
Ekrem:peki ama haberdar et tamam mı
.Ayçin:tamam tamam.
AYÇİNDE DİĞER BİNAYA GİDER.
Cenker:aycin senin hastalarin yok mu neden burdasın.
Ayçin:sevil icin geldim ayrica yaninda istemiyosan giderim.
Cenker:şaka yapıyorum aşkım.
Ayçin:iş yerindeyiz cenker bey yılışmayınız lütfen.
Cenker:hemen trip.
Ayçin:hee aklima gelmisken o sevda hemsire sana sulaniyo sende dibinden ayrilmiyosun hem onu hemde seni yolarım.
Cenker:ben bir kişiyle ilgileniyorum o da sensin.
Ayçin:neyse inanıyorum hadi görüşürüz allah hayal hoca çagri attı yandım ben.
• AYÇİN GİDER EKREM YOLUNU KESER.
Ekrem:ee sevil nasıl yaşıyo mu.
Ayçin:oha falan yani kızı ölmeden mezara soktun ekrem hayır ama git bak.
Ekrem:tamam. EKREM SEVİLİN YANINA GİDER OTURUR.
Ekrem:sevil ya valla özür dilerim sana zarar gelicegini bilsem yaparmiydim.of sevil of seninle bizim aşkımız köpekle kedinin aşkı gibi seni unuttum dedim ama unutmadim unutamam yani senin gibi caponu bulmuşum bırakırmıyım kızım ama uyan sana trip atıcam ama sen o zeytin gözlerinle bakıcaksın bende hemen seninle barışıcam ama artık uyan ya. Sevil:ekrem.
Ekrem:sevil.
Sevil:senin ne işin var burda.
Ekrem:seni görmeye geldim.
Sevil:tamam.
Ekrem:sen benim yüzümden mi bayıldın.
Sevil:yo hastanin tekine iğne yapicaktim iğneyi bana batırdı.
Ekrem:gebertirim ben onu.
Sevil:neyse beni merak etmistin gördüm şimdi git istersen.
Ekrem:peki görüşürüz.
Sevil:görüşebileceğimizi pek zannetmiyorum.
Ekrem:neden.
Sevil:beni sevenler listesinden bir kişi daha ayrıldı sanırım oysa ben onu çok seviyodum ama o çabuk vazgeçti bende dolayısiyla bitkisel hayata geçiş yapacağım için görüşebilecegimizi pek zannetmiyorum.
Ekrem:bitkisel hayata geçmesi gereken sen degilsin kızım seni bu hale getiren o odun yani ekrem yani o cümlende benden şey ediyodun. SEVİL EVET ANLAMINDA BAŞINI SALLAR.
Ekrem:yani sen bitkisel hayata geçeyim falan dersen seni çoook seven odun yıkılır ölür gider sonra o ölü odundan kağıt falan yaparsınız.
Sevil:tamam. CENKER ODAYA GİRER.
Cenker:sevil kendini iyi hissediyosan gelirmisin.
Sevil:tamamda ne oldu.
Cenker:3 tane yaralı var hadi çabuk.
Sevil:tamam hemen geliyorum.
Ekrem:akşam beni ara merak ederim.
Sevil:onca laf yedim ekrem senden aramamı bekleme çünkü gerçekten aptallık olur.
Ekrem: Ama ama sevil… Ben… Ben gerçekten kendimi çok kötü ve suclu hissediyorum.
Sevil: Ha eğer vicdanını rahatlatmak içinse aksam iyi olduğumu anlaman için bir çağrı atarım.
Ekrem: Sevil ya ya hayır ben seni merak ediyorum yani ben benim umrumda değilim yani önemli olan sensin ve sen benim çok fena umrumdasın (kısık bi sesle) çünkü seni seviyorum.
Sevil: Anlamadım son cümleni?
Cenker odaya dalar.
Cenker: Hadisene sevil kaybedecek vaktimiz yok.
Sevil: A-afedersin tamam geliyorum. Ekrem, gitmem gerek..
Ekrem: Peki tamam…
Sevil odadan çıkar.
Ekrem kendi kendine: Of ve of ve ooff! Ne fırtınalı bir aşk hayatın var lan Eko. Kız sana hergün trip atıyor naz yapıyor sen bigün yüz vermemeye çalısıyorsun kız hastanelik. Hayır bir o değil bu sefer fena bozuldu aramız.. (Erkemde oflaya puflaya çıkar odadan)

Artık Cenker, Ayçin ve Sevilin hastanedeki işleri bitmiştir. Önce kızların evine uğrarlar hepsi.
Cenker: Ee sevil ne konustunuz ekremle?
Sevil: Ya ne konuscaz geçmiş olsun falan dedi.
Ayçin: Yani onca dakikayı geçmiş olsun demekle mi geçirdi? Vay odun.
Sevil: Of yormayın arkadaşlar beni ya. Yormayın. Hem siz takılsanıza cenkerin evine falan gidin eğlenin bir şey yapın.
Ayçin: Höööh! Yok artık sevil sende beni hiç tanıyamamıssın. Benim kardesim burada yatıcak ben eğlenicem sevgilimle cııık.
Cenker: Yani sevil, ayçin haklı. Uygun düşmez. Olmaz yani.
Sevil: Ayçin şu sevgilini ve kendini alıp gitmezsen bulduğum her şeyi fırlatırım sana. Abi bi git de dinleniyim ya. Uyucam ben ya
Ayçin: Konu komsu ne der sevilim. Ay yok ben sevilin kankası sevil bu haldeyken alemlere akıyo dedirtmem yok valla dedirtmem.
Sevil: Ayçin lütfen git valla yeter sen beni iyice hasta ediyosuun.
Ayçin: Tamam kuzucum sırf sen istedin diye. Bak yorma kendini ben gelirim zaten yani gecikmeden. Sen merak etme canım benim.
Sevil:tamam bitanem hadi bay bay. AYÇİNLER GİDER.SEVİL OTURUR TELEVİZYON İZLÎYORDUR DİZİDE İKİ GENÇ AYRILIYORDUR.
Sevil:yine oglan yaptı yine o aldattı ekremin yaptığını yaptı şu erkeklerin hepsini bir bavula koyup eşşek cennetine yollıycaksın Kızı ûzdü ağlama kız değmez ağlama.
Ekrem:asıl sen ağlama caponumm.
Sevil:ay üzüntüden ekremin sesini duymaya başladım.
Ekrem:arkana bak sevil.
Sevil:ekrem ne isin var camda.
Ekrem:sen aramayınca bende cama çıktım.
Sevil:düşüceksin gir içeri ya.
Ekrem:tamam.
Sevil:kapı yokmuydu ekrem.
Ekrem:almazdın da ondan.Sevil:ne vardı ekrem.
Ekrem: Şey vardı Sevilciğim ıı şey. Sen nasılsıııın?
Sevil: Buraya kadar sadece nasıl olduğumu söylemek için mi geldin? Arasaydın.
Ekrem: Açardın ya sanki.
Sevil: Of iyi tamam geç otur söyle kenara bi yere bari.
Ekrem: (tatlı bi halde) Vaay deemeek şimdi kenara atılmıs bir paspas mı oldum. Vay bee. Vaay bee. Sende bunu söyledin ya. Artık öleyim ben ya öleyim. Atlayım mı şu camdan geri ?
Sevil: Du-dur. Saçmalama yani canım. Ihıh
Ekrem: Noldu? Korktun bakıyorum. Ah işte aşk böyle bir şey. Onun canının yanmasından korkarsın tıpkı bugün sana bir şey olur mu diye korktuğum gibi dimi?
Sevil: Ne korkması ya. Ben komsular toplanmasın dedikodu olmasın diye şey ettim.
Ekrem: Hadi ama sevil bu halde bile gurur kızım ya.. (şımarık bir şekilde)Tamam anlıyorum aşkın dili yok ama sende çok sessiz kaldın be güzelim…
Sevil: Bak Ekremciğim…
Ekrem: Ekremcim mi? Ha evet canım evet Sevilciğim dinliyorum seni hayatım söyle canım.
Sevil: Ne yılısık ne sımarık sey oldun sen böyle ya. Ellerimle camdan atardım seni ama dua et tat.. yani komsulara ve halsizliğime.
Ekrem: (İç ses; hay aksi tamda tatlılığına dua et diyecekti ney kapılma umutsuzluğa Ekrem. Gün bitmedi) Ah ! Bak görüyor musun sen hastasın böyle şeysin yani halsizsin ve ve ve + mutsuzsun. Oldu mu şimdi böyle? Oldu mu ?
Sevil: Olmadı mı ?
Ekrem: Olmadı tabi yaa. Ayrıca nerde o ayçin.
Sevil: O, o gitti ya. Gönderdim yani cenkerle birlikte gitti
Ekrem: Bak ya ne biçim arkadaş bu. Tövbe tövbe
Sevil: Ya bunu sakın onun yanında söyleme. Paralar seni. Ayrıca ben gönderdim, yoksa ölüm tarihim çok daha yakın bir zamana çekilecekti.
Ekrem: İyi tamam neyse yalnızız. Ben şimdi mutfağa gideyimsana bir şeyler hazırlayım. Beraber vakit geçirelim.
Sevil: Aman ne harika (!) Sen ve ben (iç ses: inanmıyoruuum Ekrem burada. Neyse sürünsün az.)
Ekrem: (Mutfaktan sesi gelir) Sağol canım bende seni çoook seviyorum.
Sevil: Şapşal.
EKREM MUTFAKTAN GELİR ELİNDE CİPS KOLA ÇİKOLATA KEKLE GELİR.
Sevil:Yuh ekrem.
Ekrem:bensizlik sana hic yaramamis hayatim.
Sevil:bana hayatim deme ayrica ben bunlari yersem çok kilo alırım ya.
Ekrem:almazsın almazsın hadi ye.
Sevil:ayrıca saglikli degil.
Ekrem:arada birsey olmaz bide film getirdim izlicez.
Sevil:peki tamam ne izliycez.
Ekrem:incir Reçeli.
Sevil:tamam hadi tak.
Ekrem:tamam ama o hastan denilen köpek sana nasıl batırdı iğneyi.
Sevil:igne yapicaktim igneyi elimden aldı bana batırdı zaten piskolojik sorunlari vardi.
Ekrem:ödüm koptu.
Sevil:birsey olmaz.
Ekrem:hadi otur basliyo.
SEVİL VE EKREM OTURURLAR İKİSİDE AĞLIYORDUR EKREM BELLİ ETMEMEYE ÇALIŞIYORDUR.
Sevil:ne biçim film bu ya.
Ekrem:neyse durduralım biraz ihtiyaç molası.
Sevil:(gülerek)tamam.
Ekrem:sonunda oley be.
Sevil:ne oldu
Ekrem:güldün ya onu diyorum.
Sevil:güldürme yeter.
16 saat önce

Sevil:ya ekrem nerden çıktın sen benim başıma.
Ekrem:Óylemi ben gidiyorum o zaman.
Sevil:gitme şey yani beni yalnız mı bırakıcaksın.
Ekrem:aynen öyle sevil sen beni oyuncak mı zannediyosun git ekrem gel ekrem.
Sevil:tabikide hayir.
Ekrem:sevil bende umut falan kalmadi en iyisi bir birimizden uzak kalalım.
Sevil:ama ekrem.
Ekrem:sevil hoşçakal.
Sevil:bende sevilsem senin pesini bırakmam.
Ekrem:ben affetmiycem nsl olsa.

SABAH OLUR HASTANEYE GİDERLER HEPSİ BİR YANA DAĞILIR EKREMİNDE ÇEKİMİNE ARA VERİLİR SEVİL EKREMİN YANINDA BİTER.
Sevil:ekrem.
Ekrem:isim var lütfen daha sonra konusalım.
Sevil:ama ya. ZEYNEP GELİR.
Zeynep:ekrem imza icin mi gelmis.
Sevil:hayır seni yolmaya.
Ekrem:zeynep sende duzgun konus.
Sevil:neyse ben gidiyorum. SEVİL AYÇİN VE CENKERİN YANINA GİDER.
Ayçin:hayirdir ne bu surat.
Sevil:yok bisey.
Cenker:söyle ya.
Sevil:ekremin yanına gittim zeynebin aşagılamaları dinledim resmen.
Ayçin:ve ekrem birsey demedi óylemi.
Sevil:sadece sus dedi.
Ayçin: Şimdi 1dk 1dk Zeynep sana… Gidip zeynepe dalıcaam.
(cenker ve sevil ayçinin kolundan tutar.)
Cenker: Ayçiiin saçmalama.
Ayçin: Ne saçmalama cenker ne saçmalama ya Zeynep sevili aşağılasın Ekrem ses çıkarması.. Gidip Ekrem dalıcaaam.
(Cenker ve sevil ayçini gene kolundan tutar)
Sevil: Ayçin üf bi dur ya. Dalma kimseye ben dalıcam yoksa sana. Bırak ne halleri varsa görsünler.
Ayçin: Askım sen bizi biraz yalnız bırakabilir misin?
Cenker: Niyeki?
Ayçin: Üff cenker konuscaz işte kız kıza. Al işte Erkemin arkadası buda ne bekliyosak algı 0.
Cenker: Tamam askım ya ne kızıyosun giderim ben (Ayçini yanacıklarından öper ve gider)
Sevil: Niye gönderdin sen şimdi bunu?
Ayçin: Al işte cenkerin arkadası Ekremin askısı. Bundada algı yok.
Sevil: Ya ne askı ne sı sensin askısı.
Ayçin: Yürü rahat konusabileceğimiz bir yere gidelim yürü.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Ekrem ve seet.
Zeynep: Üff hadi Ekrem ne bu durgunluk içimi baydın yani. Şu sevil paçozu yüzünden mi böyle yapıyosun anlamıyorum ki.
Ekrem: Off yeter be kızım! Hakaret edip durma sevile amacın ne ya? Hastalıklı şey.
Zeynep: Bugün yine tam formundasın komiksin. Anla oğlum anla o kız sana göre değil.
Ekrem: Bak kızım rol arkadaşım olman özelime karısacağın anlamına gelmez. Rahat bırak bi ya.
Zeynep: Sevilden tamamen ayrıldığında bana gelip ağlama amaa.
Ekrem: Kaybol zeyneep.

AYÇİN VE SEVİL HAYAL HOCANIN YANINA GİDERLER.
SevilAyçin:meraba hocam.
Hayal:ne vardı yapışık ikizler.
Sevil:hocam ben cem beyin asistanı olabilirmiyim.
Hayal:hangi cem.
Ayçin:pencerem.
Sevil:aycin sus doktor cem hani kafasi joleli olan varya.
Hayal:tamam ama git birde onunla konuş.
Sevil:tamam hocam teşekkürler.

~BÖLÜM SONU~
*Sevil doktor cemi ikna edicek mi.
*Ekrem bu bölüm nasıl bir hata yapıcak.
*Ayçin ve Cenker Hayal hocadan nasıl bir ceza alıcaklar.

MEHTAP ,HAZAL,MERVOŞ,GÖZDE...
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 8:42 am Paylaş

Çok güzel olmuş devam edin zeynebi dövesim geliyor bazen.Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 10:00 pm Paylaş

dvm
http://forum.emreaydin.org/
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyCuma Tem. 08, 2011 5:23 pm Paylaş

teşekkü ederiz
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyCuma Tem. 08, 2011 8:19 pm Paylaş

çok güzel olmuş
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyCuma Tem. 15, 2011 8:05 pm Paylaş

teşekkürler....
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 11:30 pm Paylaş

20.Bölüm...

Sevil Cemin odasına Gider..

Cem:ne var.
Sevil:Sizin asistanınız olabilirmiyim..
Cem:hayır..
Sevil:ama neden..
Cem:oyuncu çocukla o kadar çok ilgileniyorusnki doktor olabileceğine inanmıyorum..
Sevil:iyi bir doktor olabileceğimi size ispatlayabilirim..
Cem:nerde ispatlarsan ispatla benim yanımda olmaz.
Sevil:lütfen hocam 2 gün ondan sonra kovarsınz..
Cem:(Sevil uzunca bakar)sadece 2 gün.
Sevil:çok sağolun...
Cem:toz ol..

Sevil Çıkar..

Ayçin:ne oldu..
Sevil:tamamdır..
Ayçin:oley be..
Sevil:neyse senin bu gece nöbetin mi var..
Ayçin:yok cenkerin var.
Sevil:tamam hadi çıkalım artık..
Ayçin:ben biraz daha kalıcam..
Sevil:tamam fazla geç kalma..
Ayçin:tamam..

Sevil Aşağıya İner..Ekremleri Göremez..

Sevil:erken bitti herhalde Çekimler..

Sevil Ekremi Arar..Ekrem Başta Açmaz Ama Daha Fazla Dayanamaz Ve Telefonu Açar..

Ekrem:ne vardı sevil hanım..
Sevil:biraz konuşabilirmiyiz..
Ekrem:evet konuş dinliyorum.
Sevil:telefonda olmaz buluşsak.
Ekrem:işim var.
Sevil:işinin olmadığını biliyorum ekrem.
Ekrem:belki konuşmak istemiyorum.
Sevil:lütfen bir kere..
Ekrem:peki nerde buluşucaz.
Sevil:ya ben eve gidicem bizim eve yakın bir kafe var biliyosundur belki.
Ekrem:biliyorum.
Sevil:orası olur mu..
Ekrem:tamam..

Telefonları Kapatırlar.

Kafede oturuyorlardır..

Ekrem:ne içersin.
Sevil:kahve.
Ekrem:çay alalım iki tane..
Sevil:madem çay diyosun neden soruyosun.
Ekrem:geceleri kahve yüzünden uyuyamıyorsun ve kahve içince bacaklarını titretiyorsun.
Sevil:nerden biliyorsun bunları.
Ekrem:mesela neden normal ruj değilde parlatıcı sevdiğinide biliyorum dudaklarını daha hoş gördüğünü düşünüyorsun neden mor rengi seviyorsun çünkü sizin ailede moru seven kişi çok bulaşıcı birsey..
Sevil:ayy tamam sustum ekrem e çok şey biliyorsun.
Ekrem:sayayım mı daha..
Sevil:yok gerek yok.
Ekrem:neyse neden çağırdın beni..
Sevil:ya ekrem sana sert davranmış olabilirim.
Ekrem:Sert davranmayı geçtim sevil oyun oynuyorsun benimle..
Sevil:oynamıyorum.
Ekrem:git ekrem gel ekrem ben değerli olduğumu zannediyordum..
Sevil:öylesin Ekrem Sen Çok değerlisin.
Ekrem:peki ben buna neden inanmıyorum.
Sevil:inanmak zorundasın birseylerin yola girmesi için.
Ekrem:ben inanmıyorum sevil artık neyse ben gidiyorum..

Ekrem Gider..

Sevil:off bende eve gidip deprosyana gireyim..

Sevil Eve Gitmeden Önce.. Evlerine Yakın Markete Uğrar..Çikolta kolacips falan alır ağzında çikolata elinde poşetler.. yolda Telefonu Çalar..

Sevil:nasıl gidicem ben eve ya..
xxx:bensiz depresyonama giriceksin kız.
Sevil:Ekrem.
Ekrem:ya ekrem ver elindekileri düşüceksin şimdi.

Sevil Elindekileri Verir..

Sevil:nerden çıktın sen..
Ekrem:dayanamadım yine..
Sevil:(gülümser)
Ekrem:gülme bir daha olursa gelmem bak .
Sevil:tamam ya..

Ekrem ve Sevil Eve Girerler..Aldıkları Şeyleri Mutfağa bırakır..

Sevil:sen neden Geldin.
Ekrem:gideyim istersen.
Sevil:saçmalama.
Ekrem:ya bu kesin depresyona girer ben gideyimde girmesin.
Sevil:çok komik ayrıca beni depresyona sokan şey sensin.
Ekrem:tamam bende çıkarmaya geldim..
Sevil:gıcık..
Ekrem:fazla konuşma.
Sevil:üstümü değiştirip geliyorum..
Ekrem:tamam oturuyorum bende.

Sevil Üstünü Değiştirip Gelir..

Sevil:uyuyacaktım ben..
Ekrem:uyu istersen.
Sevil:yok şimdi sen varsın.
Ekrem:(güler)
Sevil:çikoltamıda aldın arada gümbürtüye gitti.
Ekrem:derdin çikolata olsun be güzelim alırım ben sana..
Sevil:çikolata borcun var bana unutma..
Ekrem:unutmam.
Sevil:çok dengesizsin ekrem.
Ekrem:Sende öylesin..
Sevil:hiçde bile..
Ekrem:neyse televizyon açta biraz izleyelim.
Sevil:tamam..

Geç Saatlere Kadar Televizyon İzleyip Sohbet Ederler.

Ekrem:oo saat çok geç olmuş..
Sevil:Evet.
Ekrem:neyse ben gideyim sonra görüşürüz.
Sevil:Tamam Görüşürüz..Bu arada çikolatamı unutma bozuşuruz..
Ekrem:(gülerek)unutmam..
Sevil:heyy beni öpmeden mi gidiceksin..
Ekrem:kızarsın sen ya.
Sevil:önceden napar neder öperdin yoksa sen beni sevmiyomusun.
Ekrem:(öper)görüşürüz..
Sevil:sorumada cevap vermedi pislik..

Ekrem Biraz İlerler Ve Arkasını Döner..

Ekrem:Seni herşeyden çok seviyorum..(Der ve gider)

Sevil İçeri Girer...

Sevil:bu kadar şeyi kaldırmaycak bünyem uyuyayım en iyisi..

Sevil Uyur.. Sabah Olur..

Sevil:ayçin yine yok haber bile vermedi Neyse Sorarım Ben Ona..

Sevil Hastaneye Gider...

Ekrem:sevill..
Sevil:yine erkencisin..
Ekrem:çekimler var yine..
Ekrem:şey..
Sevil:ne oldu canım.
Ekrem:çikolatan.(Çikoltayı Verir..)
Sevil:be sna şaka yapmıştım.
Ekrem:olsun..
Sevil:teşekkür ederim..
Ekrem:nedemek görevimiz..
Sevil:öff ekremm kasma ya..
Ekrem:amann başlarım tribine trip atmak ne kadar zormuş ya.

(GÜLERLER)

Ekrem:sevil.
Sevil:efendim.
Ekrem:öğlen yemeği birlikte yiyelim mi..
Sevil:olur.

Zeynep Gelir..

Zeynep:günaydın.
Ekrem:günaydın.
Sevil:neyse ben gidiyorum ekrem öğlen görüşürüz..
Ekrem:görüşürüz canım..
Sevil Gider..

Zeynep:hayırdır barıştınız mı?
Ekrem:Evet..
Zeynep:sonunda..
Ekrem:sevineceğin aklıma bile gelmezdi.
Zeynep:sen her ne kadar beni arakadaşın olarak görmesende ben seni arkadaşım olarak görüyorum ve arkdaşlarımın üzülmesini istemem..
Ekrem:böyle düşündüğünü bilmiyordum.
Zeynep:kimse bilmiyo neyse had başlıycaz şimdi..

Sevil Soyunma Odasında Üstünü Değiştirir..Ayçin Girer..

Sevil:nerdesin sen ya insan bir haber verir ayçin..
Ayçin:telefonumun şarjı bitmiş.
Sevil:cenkerin telefonu yok mu..
Ayçin:sonra hayal hocaya yakalandım oda bırakmadı aramaya vakit kalmadı.
Sevil:hey allahım..
Ayçin:korktun mu ben yokken.
Sevil:he korktum yorganın altında uyudum.
Ayçin:dalga geçme ekremi çağırsaydın sende.
Sevil:ekrem zaten bizdeydi..
Ayçin:neyyyy kızım hiç anlatmıyosun ne oldu naptınız..
Sevil:televizyon izledik sohbet ettik falan.
Ayçin:yani çıkıyosunuz..
Sevil:hayır sadece barıştık.
Ayçn:kabul et artık.
Sevil:artık öyle yapıcam ya.
Ayçih:aferin..
Sevil:neyse ben cem beyin yanına gideyim.
Ayçin:tamam..

Sevil Cem Beyin Odasına Gider...

Cem:tam 2 dakika geç kaldın.
Sevil:özel sebeblerden dolayı geç kaldım.
Cem:mavişle muhabette daldın.
Sevil:ama.
Cem:uyuşuk asistan istemem.
Sevil:amann yettiniz ya.. asıl bn sizi istemiyorum mutluyduk bozdun mutluluğumumu hemen..

Sevil Odadan Çıkar.

Cem Telefon Açar..

Cem:alo eko görev tamam seninki delirdi..

Telefonu Kapatır..

Öğlen Yemek yiyorlardır..Ekrem Ve sevil..

Ekrem:öhh sevil be içim şişte be güzelim ne bu surat..
Sevil:yok birşeyim ye yemeğini sen..
Ekrem:hadi anlat zaten kimse yok sessiz sakin bir yer bulmuşsun hastanede.
Sevil:of delinin tekiyle çalışayım dedim cem diye manyak delitdi ebni yok uyuşukmuşum yok geç kalmışım o maviş sevgilinle konuşmaktan olmuş.yani sanane sevgili benim konuşurum konuşmam..
Ekrem:sevgili mi dedin sen.
Sevil:evet değilmiyiz..
Ekrem:öylemiyiz.
Sevil:öyleyiz..
Ekrem:öyleyiz canım..(ekrem sessizce)allahım sana şükürler olsn.
Sevil:ne konuşuyosun kendi kendine..
Ekrem:hiçç öyle amann sende canını sıkma hayatım boşver.
Sevil:ben ona gösteririm ama..
Ekrem:Sende ne kinci birsey çıktın ya..
Sevil:ekremm.
Ekrem:tamam tamam sen bana kızmada.
Sevil:kızmıyorum.
Ekrem:bencede(sevili öper)
Sevil:napıyosun ya birisi görücek.
Ekrem:görsünler canım şuanda mola yani çalışmıyosun.
Sevil:hastanede çekim yapıyosunuz bende o hastanede doktorum seni ayartım zannedicekler..
Ekrem:birsey olmaz görmezler burda.
Sevil:öff ekrem..

Ekrem Sevili Öpücekken Sevil Ağzına Yemek Tıkar.

Ekrem:çok hainsin.
Sevil:darılıyorum ama..
Ekrem:tamam darılma..

Cenker & Ayçin

Cenker:Sevil nerde.
Ayçin:ekremle yiyeceklermiş onlar.
Cenker:barıştımı onlar..
Ayçin:evet..
Cenker:aşkım.
Ayçin:Efendim canım.
Cenker:sen bu akşam bende kalsana..
Ayçin:sevili yalnız bırakmasam..
Cenker:ya ayçin ne zamandır yalnız kalamıyoruz.
Ayçin:peki tamam..
Cenker:hem sevgili olduğumuzu anlarız dimi..
Ayçin:sapıklığa gerek yok cenker..
Cenker:valla belli olmaz nasıl olsa yalnız olucaz canım.
Ayçin:cenker bak gelmem..
Cenker:şaka yapıyorum hayatım.
Ayçin:bencede şaka olsun canım.

Cenker Ayçini Öper.

Ayçin:cenker hayal hoca görücek yapma şöyle şeyler ya..
Cenker:birsey olmaz..
Ayçin:birsey olmazmış..
Cenker:ben sana sorucam akşam bunun hesabını..

Bölüm Sonu...

*Ekrem Neden Sevile Bakmak Zorunda Kalıcak.
*Ayçin Ve Cenker Neden Gülem Krizlerine Giricek..

Uzun Bir Aradan sonra Geldi Ama Yazmayacaktım Kafama Esti Yazdım
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 909
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 907

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 11:51 pm Paylaş

ayyyyyyyy süper olmuş harikaaa !! devam et cnm Very Happy .)
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 11:59 pm Paylaş

süper olmuş ellerine sağlık
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 785
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 544
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : ORDAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcilar<

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 12:12 am Paylaş

yeni okuyucu , super olmus bölum dvm Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 1:55 am Paylaş

Teşekkürler yazıcam arkadaşlar...
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 2:09 am Paylaş

süper yb kısa zmnda glsn nlr
http://forum.emreaydin.org/
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 2:53 am Paylaş

cnm kaç bölüm kaçırmışım bir çırpıda okudum hepsini çok güzel olmuş Exclamation yeni bölüm bekliyorum
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 4:04 am Paylaş

Çok Teşekkürler tatlım :D yeni bölüm geliyorr :D
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 4:04 am Paylaş

21.Bölüm....

Sevil & Ekrem

Sevil:hadi bakalım Ekrem bey sen işine ben işime..
Ekrem:oturuyoduk canım ya.
Sevil:senin işin bekleyebilir ama benim hastalarım bekleyemez..
Ekrem:sende neden doktor olduysan..
Sevil:ekrem hadi yürü canım hadi..
Ekrem:tamam tamam..hem akşam napıyoruz.
Sevil:Sen bize gel ordan bir yere gideriz.
Ekrem:görüşürüz hayatım.

Ekrem Gider.. Sevilde Ayçiinlerle Karşılaşır..

Cenker:sevil.
Sevil:napıyosunuz.
Cenker:napalım yemek yedik.sizde ekremle yemişsiniz..
Ayçin:ayy ne oldu nasıldı...
Sevil:restoranta gitmedik ayçin hastanenin arka bahçesi sessiz sakin diye orda yedik.
Cenker:neyse hadi gidelim yoksa hayal hoca bizi oyacak..
Sevil:evet hadi gidelim...

Acile Giderler.Küçük Bir Kız Kolunu Kırmıştır.Sevilde Onun Yanına Gider..

Sevi:kolu nasıl
hemşire:alçıya aldık şimdi.
Sevil:tamam ben ilgilenirim..
Hemşire:peki.
Sevil:meraba..
xx:meraba..
Sevil:adın ne senin..
xx:eylül..
Sevil:eylülcüm kolun çok acıyo mu tatlım.
Eylül:çok acımıyo geçti..
Sevil:aferin sana ağlama sen tamam mı..
Eylül:tamam..
Sevil:annen nerde Senin..
Eylül:dışarda.
Sevil:peki Hadi gel annene gidelim gel bakalım kucağıma..

Sevil Eylülü Götürür..

Ayçin:şu çocukların hiç biris benimle konuşmuyo seville ohh..
Hemşire:ama siz sinirleniyosunuz hemen..
Ayçin:sana soran oldu mu işini yap sen.
Hemşire:peki.
Ayçin:ayy öylemiyim gerçekten
Hemşire:evet..
Ayçin:Ayy deprosyana giricem valla bari hayal hoca yokken rujumu tazeleyim..

Ayçin:sevil
Sevil:efendim ayçin.
Ayçin:ben cenkerde kalıcam bu akşam.
Sevil:tamam tatlım.

AYÇİN VE CENKER GİDERLER.
SEVİLDE EVE GİDER DUŞUNU ALIR EŞOFMANLARINI GİYER OTURUYORDUR.KAPI ÇALAR KAPIYI AÇAR.

Ekrem:ben geldim.
Sevil:hoşgeldin.

SEVİLE SARILIR.
Ekrem: kız bu saçlar niye ıslak.
Sevil:duş aldım.
Ekrem:kurula ama bu saçları hasta olursun sonra.
Sevil:birsey olmaz..
Ekrem:zaten dışarı çıkıcaz kurula üstünü değiştir mevsim kış dimi..
Sevil:off peki..
Ekrem:oflama hadi..

Sevil Üstünü Değiştirir Saçlarını Kururluyordur..

Ekrem:hadi be sevil ağaç oldum..
Sevil:otur televizyon izle ne bileyim ben gelene kadar birseyler yap işim biticek şimdi..
Ekrem:off tamamm.
Sevil:biti işte geldim..
Ekrem:sonunda hadi çıkalım..

Sevil ve Ekrem Dışarı Çıkarlar..

Ayçin & Cenker

Ayçin:cenker eve geldik boş boş oturuyoruz bi film açta izleyelim.
Cenker:tamam.
Ayçin:bu sesler ne..
Cenker:karşı daireden geliyo dur bakalım.

Ayçin Ve Cenker Kapıyı Açarlar.

Ayçin:ee hani birsey yok..
Cenker:karşı komşu dışarı çıktı arala kapıyı..
Ayçin:ayy o adam niye çıplak cenker pantolonu nerde.
Cenker:ben sakladım ayçin.
Ayçin:ay niye saklıyosun yazık geri ver ya.
Cenker:saçmalama ayçin nerden bileyim nerde.
Ayçin:amann yaaa Pislik..
Cenker:sorucam ben sana pisliği..
Ayçin:hıhh.

Cenker Gülmeye Başlar.

Ayçin:ne Oldu..
Cenker:bak..

Ayçinde Gülmeye Başlar.

Ayçin:kadın resmen kocasını dövüyo...

Ayçin Ve Cenkerin gülme Krizlerinden Sonra otururlar..
Cenker:iyi oldu bu eğlendik.
Ayçin:aynen ya.
Cenker:karnım acıktı benim.
Ayçin:bu saate yemek mi yenir.
Cenker:yenir yenir.
Ayçin:tamam ben birseyler hazırlıyım.

EKREM VE SEVİL BİR CAFEYE GELİR OTURUYORLARDIR.

Sevil:ekrem.
Ekrem:efendim canım
.Sevil:yan masadakiler senden çok beni süzüyo ya.
Ekrem:benim hayranlarımsa sevglm olduğunu anlamışlardır ondan bakıyolardir.
Sevil:çok rahatsız oldu ama.
Ekrem:alışırsın.
Sevil:umarım.

EKREM GÜLÜMSER VE YANAĞINI OKŞAR SEVİLİN.

Ekrem:saat geç oldu sen yarın çalışıcaksın.
Sevil:kalkalım senin çekimin yok mu.
Ekrem:yok hadi gidelim.
Sevil:tamam hadi gidelim.

Ekrem Sevili Eve Bırakır Ayçin Ve Cenker Uyumuşlardır. SABAH OLUR. SEVİL ACELEYLE ÜSTÜNÜ GİYER HASTANEYE GİDER.AYÇİN VE CENKER UYUYORDUR AYÇİN UYANINCA GEÇ KALDIKLARINI FARK EDER.
Ayçin:kalk cenker kalk geç kaldık.
Cenker:neee..
Ayçin:hadi hadi..
Cenker:tamam..

Ayçin Ve Cenker Aceleyle Evden çıkarlar..Hataneye Giderler..

Hayal Hoca..Ve Asistanlar..

Hayal:neden herkez geç kaldı ve hepiniz aynı günde...
Sevil:geç yatmıştım ben hocam..
Hayal:susun.bir daha olursa dosyalarla gün geçirirsiniz..
Hepsi:özür dileriz..
Hayal:bugun önemli bir ameliyat var bütün cerahhi asistanları girecek..
Sevil:süper..
Hayal:Sözümü kesme..ve hemen ameliyathaneye uzun bir ameliyat olucak..

Bütün Asistanlar Ameliyathaneye Giderler..Ve Ameliyat Başlar..

Ekrem uyanır..Kahvaltı Yapar..

Ekrem:Sevgilimiz var yalnız kahvaltı yapıyoruz ya.arıyayım şunu ne yapıyo bakalım..

Ekrem Arar..Sevil Açmaz..

Ekrem:allah allah niye açmadı ki bu şimdi..herhalde işi var.

2 Saat Sonra..Ekrem Arar Sevil Yine Açmaz..

Ekrem:bu benim telefonları mı Niye Açmıyo Ya..

3 Saat Sonra Yine Arar...

Ekrem Böyle 10-15 kez arar..Ama Sevil Açmaz Ekremde Bozulur..

Ekrem:bir dahaki sefere Ben açmıycam sefil hanım...

Akşam Sevil Ayçin Cenker Sevillerin Evindedir...

Cenker:uzun bir süre ameliyatlara girmek istiyorum..
Ayçin:bende..
Sevil:bende..
Cenker:resmen kızın midesinden saç çıkarttık.
Ayçin:Ayy sus cenker iğrençti ya..
Cenker:zaten ameliyatın sonuna doğru çıktın sen dayanamadın..
Sevil:prensesimiz narin abisi..
Cenker:ne abisi ya..
Sevil:şaka yapıyorum ya..
Ayçin:(güler)
Cenker:ayçin senden prenses değil cadı olur cadı.
Ayçin:cenkerrr insan sevgilisine cadı dermi..
Cenker:abi oluyomuş ya cadıda olur..
Sevil:şaka yaptım ben susun ayçin şurdan telefonumu ver..
Ayçin:al.
Sevil:kapatmıştım kimler aramış bakalım yuhh ekremm 15 kez aramış..
Cenker:Sevil ekrem sana çok fena trip atıcak..
Ayçin:öyle gözüküyo..

Sevil Ekremi Arar. Ekrem Açmaz..

Sevil:açmıyo..
Cenker:ben arayım birde.
Ayçin:evet ara sen bir..

Cenker Ekremi arar..

Cenker:aloo ekrem.
Ekrem:Efendim cenko..
Cenker:napıyosun kardeşim.
Ekrem:oturuyorum ya televizyon falan sen..
Cenker:bende evdeyim ayçinlerde.
Ekrem:selam söyle ayçine.
Cenker:sevile.
Ekrem:Sevile söyleme..
Cenker:ne oldu eko yine..
Ekrem:sabahtan beri aradım cevap vermedi..
Cenker:biz ameliyata girdik üçümüz o yüzden cevap veremedi...
Ekrem:haber verseydi önceden..
Cenker:ne inatçısın..
Ekrem:arkadaşından bulaşmışdır..
Cenker:bak sevil salya sümük ağlıyo burdaç

Sevil Cenkeri Dürter.

Ekrem:ağlıyomu neden.
Cenker:sen küstün diye..
Ekrem:ya tamam ağlamasın versene sen telefonu..
Cenker:tamam..sevil al telefonu..

Sevil Telefonu Alır...

Sevil:Aşkım..
Ekrem:senin sesinde pek ağlıyomuş gibi gelmiyo.
Sevil:ağlamıyorum zaten..
Ekrem:pis yalancılar..
Sevil:sen bana nasıl küsüceksin ya çok ayıp..
Ekrem:insan bir haber verir..
Sevil:vaktim olmadı canım.
Ekrem:iyi tamam..
Sevil:iyi tamam ne..
Ekrem:tamam aşkım.
Sevil:Aferin bize gelsene..
Ekrem:şimdimi..
Sevil:evet..
Ekrem:bilmem ki..
Sevil:hadi gel sen..
Ekrem:tamam geliyorum...
Sevil:görüşürüz..
Ekrem Yola Çıkar..Arkadan Birisi Ekremin Arabasına Vurur..

Ekrem:ya kardeşim napıyosun..

Adam sorhoştur.

Xxx:pardon bilader..
Ekrem:ne pardonu kardeşim göçtü araba.
Xxx:pardon dedik ya..
Ekrem:başlatma pardonuna..
Xxx:kafamı bozma lan benim..
Ekrem:bozarsam ne olur. ödüceyeceksin hasarı.
Xxx:ödemiyorum lan..
Ekrem:nedemek ödemiyorum..
Xxx:çok sıktın sen ama..

Kafasına Şişeyi fırlatır..

~Bölüm Sonu~
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 9:33 pm Paylaş

şimdide okuyan yok...
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 11:06 pm Paylaş

ay süper olmuş ya
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 11:19 pm Paylaş

harikaa !! çok güzel olmuş cnm Very Happy devam...
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 11:52 pm Paylaş

Gerçekten güzel olmuş yeni bölüm.
Devam canım. (:
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyÇarş. Ağus. 17, 2011 4:55 am Paylaş

Teşekkürler yazıcamm
türkü.
Deneyimli
Deneyimli
türkü.

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyÇarş. Ağus. 17, 2011 4:58 am Paylaş

ne zamn yb ??
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee

MesajKonu: Geri: αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm... - Sayfa 12 EmptyPerş. Ağus. 18, 2011 3:43 am Paylaş

Şuanda belli değil ama ayzıcam yani bugun başlamayı düşünüyorum..

αşĸ yαğмυrυɴ'dα ιѕlαɴdιм 21.bölüm geldi.. yeni bölüm...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
12 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12