Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sonraki
YazarMesaj
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPtsi Mart 28, 2011 12:43 am Paylaş

Sevil,

Ilk baslarda birbirimizden nefret ettiysek bile ne demisler Büyük Aşklar Nefretle Başlar kim demisse çok iyi demis vallah,neyse konumuza dönelim ilk karsilasmamizda kavga etmistik ve sen bana yumruk atmistin iste o an anladim farkli oldugunu çünkü daha önce hiç bir kiz bana yumruk atmadi çünkü ayiptir söylemesi kizlar etrafimda pervane olurlarda biraz,neyse ilk baslarda sana asik oldugumu kendime bile itiraf edemedim biliyormusun ama ne zaman ki seni Buraktan kiskanmaya basladim seni görünce heycenlanmaya basladim iste o zaman anladim sana asik oldugumu sen çok güzelsin çok zeki çok akillisin benim dogal afetimsin senin gibi bir kiza asik oldugum için kendimi çok sansli hissediyorum.Sende çok sanslisin haa benim gibi zeki yakisikli karizmatik mesela Brad Pitt Kenan Imirzalioglu Kivanç Tatlitug Zac Efron Tom Cruise gibi kisileri cebimden çikartirim ama simdi haklarini yememek lazim onlarda yakisikli keretalar ama benim kadar degil tabii.Kendimi övmeyi pek sevmem ama mükemmel bir adamim masallah.Kisacasi benim sevgilim olurmusun?
Senden olumlu bir cevap bekliyorum olumlu bir cevap gelmesse Hocam Hocam Sevil paraylan ödev satiyor detirtirim birine sonra müdür seni tam okuldan atacakken araya girip hocam durun Sevilin hiç bir suçu yok Sevili kandirip ödevleri ben sattirdim derim iste o zaman çok pisman olursun benden söylemesi.Hadi eyvallah

[b]Yakisikli Zeki Karizmatik Mükemmel Ekrem...
mektuba koptum süper olmuş devamını bekliyorum
Türkü~Ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Türkü~Ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 269
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPtsi Mart 28, 2011 5:16 am Paylaş

spr olmus koptum resmen He vallah Ekrem hepsinden yakisikli :utanirim: hehehe
http://www.google.fr/
zeynepzeyzey
Deneyimli
Deneyimli
zeynepzeyzey
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 574
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 589
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPtsi Mart 28, 2011 6:51 am Paylaş

Exclamation sprrr
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 12:03 am Paylaş

çok güzel(:
Rüya*Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Rüya*Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 128
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 129
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 2:41 am Paylaş

(yeni okuycu ) spr bence sevil şoke olabilir yani benden söylemesi yaniiiiiiiii
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 2:42 am Paylaş

süper olmuş
devam:)
Rüya*Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Rüya*Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 128
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 129
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptySalı Nis. 05, 2011 7:51 am Paylaş

spr
marazali322
Yeni Üye
Yeni Üye
marazali322
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 19
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 19
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/03/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptySalı Nis. 05, 2011 8:42 am Paylaş

spr
marazali117
Forumcu
 Forumcu
marazali117
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 441
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 442
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptySalı Nis. 05, 2011 8:43 am Paylaş

spr
merve98
Deneyimli
Deneyimli
merve98
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1071
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1079
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit KαntαrcıLαr ♥ Türkü Turan

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPerş. Nis. 07, 2011 4:02 am Paylaş

yeni okuyucuu! Very Happy
Cok güzeL yazıyorsun Süper devam Very Happy
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 11:38 am Paylaş

cok gsl olmus dwmm
Türkü~Ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Türkü~Ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 269
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/02/11

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 12:57 am Paylaş

Yb Nerde Kaldi????????
http://www.google.fr/
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 12:00 am Paylaş

Türkü~Ümit demiş ki:
Yb Nerde Kaldi????????
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 12:53 am Paylaş

yeni bölümü bekliyoruz
Ipek*Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Ipek*Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 146
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 142
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : .........
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 5:51 am Paylaş

yeni bolumu bekliyorum !!!!
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyCuma Mayıs 13, 2011 11:43 pm Paylaş

yeni bölüm bugün gelebilir Very Happy
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 3:49 am Paylaş

:yupii: süperrr !!!!!
Ezel_-_Soylu
Üye
 Üye
Ezel_-_Soylu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 34
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 35
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPtsi Mayıs 16, 2011 5:01 am Paylaş

hayatımda bu kadr güzel mektup okumamıştım süper olmuş yeni bölüm nezamn ??????? Exclamation
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 9:15 pm Paylaş

14.Bölüm Part 2

Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 64039_123723431014907_120270178026899_127296_879979_n

Sevil mektubu okuduktan sonra hem gülmeye hem aglamya baslar ve aglamalari gittikçe hiçkiriga döner artik kendini tutamiyordur on dakika öylece agladiktan sonra kendini biraz toparlar ve hemen telefonuna sarilir...

Sevil:Ayçin hemen gelebilirmisin lütfen...
Ayçin:Ayy n'oldu canim?
Sevil tekrar aglamaya baslar...
Ayçin:Neden agliyorsun yada dur dur ben hemen geliyorum...

Ekrem odasinda tek basina konusuyordur:
Ekrem:Acaba mektubu okuyunca ne yapicak.Kesin yirtar atar...Yok yaaa kesin kucagima atlar yani tamam kucagima atalamiyabilir ama kesin sevinir sonuçta benim gibi bir karizmadan çikma teklifi aldi kesin kabul eder haha...insallah.

Ayçin:Ayy Sevil anlat n'oldu sana.Hadi bak sakin ol derin derin nefes a.Al ver al ver.Evet simdi anlat
Sevil:Ekreme bana ask mektubu yolladi der ve mektubu Ayçine verir
Ayçin mektubu okur ve:Hahahaha kizim delimisin sen bu mektuba mi agliyorsun bak ne güzel iste çocuk sana asik ee sende ona...
Sevil:Korkuyorum Ekrem okulun en popüleri etrafinda sürüyle kiz var üstelik benim hakimda idaaya girdi ya buda yeni bir idaaysa.Dayanamam...
Ayçin:Canim arkadasim benim...Peki seni gerçekten seviyorsa haa o zaman hayatinin askini kaçirisan n'olur kendine yazik etmez misin??
Sevil:Bilmiyorum bilmiyorum onunla konusmaya gidicem hemen bugün!
Ayçin:Nasil istersen ama pisman olucagin birsey yapma...

Sevil Ekreme mesaj atar
Ekrem bu mesaja çok ama çok sevinir:
Ekrem:Allah o da beni seviyor!!!!

Ekrem cafeye erkenden gelir birkaç dakika sonrada Sevil gelir aslinda çok üzgündür ama belli etmemeye çalisiyordur...

Sevil:Selam.
Ekrem:Selam ask...sey yani Sevilcim utarsana.Sevil oturur tam konusmaya basliyacakken cafeye silahli adamlar girer ve herkesi rehin alir!

Bakalim Ekrem ve Sevil bu durumda ne yapicak daha dogrusu Ekrem Sevili koruyabilecekmi?...

Bölüm Sonu
~Rüya~
Yeni Üye
Yeni Üye
~Rüya~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 29
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 18
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/05/11

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 11:46 pm Paylaş

çok güzel olmus canim devamm
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 1:10 am Paylaş

güzel olmuşş.. Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 1:38 am Paylaş

güzel olmuş devamını beklerim
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 10:36 am Paylaş

süper olmuş yine koptum ekrem korur bizim sevilimizi Very Happy
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptyCuma Mayıs 27, 2011 1:06 am Paylaş

çok güzel dvm
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm! - Sayfa 13 EmptySalı Mayıs 31, 2011 12:29 pm Paylaş

Çok Güzel Olmuş.Ama kısa.

Büyük Aşklar Nefretle Başlar E'S Yeni Bölüm Geldi SF:48 Finale son 1 Bölüm!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
13 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sonraki