Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 7:34 am Paylaş

Bu Ekrem'de art niyet ararım. Razz
Nereye götürecek kızı acaba ?
Süper kızlar devam. (:
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12376
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6712
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 7:36 am Paylaş

~Aspirin~ : Yarın gelicek canım. (:
mltm: Sağ ol canım. (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 7:47 am Paylaş

çok sağlun canlarım teşekkür ederiz:)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4741
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : evde:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : muck!

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 8:32 am Paylaş

çook güzel dewamm
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 8:44 am Paylaş

çok sağol canım teşekkür ederiz:)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 8:46 am Paylaş

admini biliyomusunun
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 9:51 am Paylaş

yorumlarınız için çok teşekkür ederiz:)
TüRKüMiT <3
Deneyimli
Deneyimli
TüRKüMiT <3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 940
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 820
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ Çağatay Ulusoy ♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 10:05 am Paylaş

süper olmuş (:
6. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum...
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 10:15 am Paylaş

TüRKüMiT <3:çok sağol canım teşekkür ederiz:)
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 10:24 am Paylaş

Süper olmuş yine süper (:

Devamını bekliyorum canlarım (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 10:37 am Paylaş

TürkÜmitci_Kız:çok sağol canım teşekkür ederiz:)
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 12:02 pm Paylaş

su son iki bölümü simdi okudum süpersinizzz =))
Devammmmmm=))
(=ekrem&sevil=)
Deneyimli
Deneyimli
(=ekrem&sevil=)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 512
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti..!!

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 12:11 pm Paylaş

harika olmuş canım ellerinize sağlık
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 12:14 pm Paylaş

Çok teşekkür ederiz canlar. (:
Eslemmm
Yeni Üye
Yeni Üye
Eslemmm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 12
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Meltemmm
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptySalı Şub. 08, 2011 11:07 pm Paylaş

Süper olmuşşş...
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 12:49 am Paylaş

turku'm çk gzl yzmşsnz okdm ellrnze sğlk
http://forum.emreaydin.org/
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 2:56 am Paylaş

çok sağolun canlarım teşekkür ederiz:)
~DişiAslan~
Moderatör
Moderatör
~DişiAslan~
Yarışma Birinciliği : Kupa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4445
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1152
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : yatılığagelcengaliba.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : payabılıklı~
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 2:59 am Paylaş

Hadi nerde yeni bölüm?
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 5:34 am Paylaş

ybybybb
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 5:44 am Paylaş

yeni bölümü yazıyoruz arkadaşlar tekrar teşekkürler:)
çakıltaşlarıkolik
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
çakıltaşlarıkolik

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 5:44 am Paylaş

tmm cnm
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 7:01 am Paylaş

ne diim bn şimdi sprsiniz ama ybyi geciktirmeyn
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 7:20 am Paylaş

bekliyoruz : )
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 7:29 am Paylaş

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı

6.BÖLÜM

Ekrem, Sevil’i sahil kenarına getirmişti. Ne şanstır ki orada ikisinden başka kimseler yoktu. Hafif esen rüzgar ikisinin de yüzünü okşuyordu sanki. Ekrem’in kayalıklara oturduğunu gören Sevil, onun yanına doğru gidip o da oraya oturdu. Bir süre sessizlik hâkim oldu etrafa. Ta ki Sevil’in büyük merakla sorduğu soruya kadar…

Sevil: Evet Ekrem niye geldik buraya. Sıkıldım ama artık.

Ekrem bir süre söyleyeceği kelimeleri toparlamaya çalıştı.

Sevil: Evet Ekrem seni dinliyorum.
Ekrem: Bak Sevil, iyi bir başlangıç yapamamış olabiliriz. Ama hani derler ya ilk görüşte aşk…
Sevil: Ekrem, ben aşka olan inancımı kaybedeli çok oldu. Yani bunları konuşmanın hiç lüzumu yok.
Ekrem: Nasıl ya? Aşk yoksa nedir benim bu yaşadığım peki! Söyler misin Sevil? Hiç düşündün mü bu çocuk neden bıkmadan benimle böyle uğraşıyor? Hiç düşündün mü bu çocuk niçin beni hiçbir zaman aklından çıkarmıyor diye? Tabii ki düşünmedin. Çünkü yaşadıklarım düşüncelerine sığamayacak kadar büyük ve ağır. Anladın mı şimdi.

Sevil diyecek hiçbir şey bulamıyordu. Çünkü Ekrem haklıydı. Aşk hala vardı. Hem de yanı başında duruyordu!

Ekrem: Bir şey söylemeyecek misin?
Sevil: Korkuyorum…

Ekrem eliyle Sevil’in yüzünü okşamaya başladı. Adeta narin bir çiçeği okşarcasına…

Ekrem: Korkma… Ben seni bu kadar çok severken sakın korkma.

Sevil başını kaldırıp Ekrem’in gözlerine baktı. Görüyordu, deminden beri bahsettiği şeyleri gözlerinden de okuyabiliyordu. Başını Ekrem’in omzuna yasladı. Uzun zamandan sonra aynı duyguları tekrar yaşıyordu Ekrem’le. Aşktı bu yaşadığı. Ne zamandan beri kendine bile itiraf etmekten kaçındığı şey. Ekrem’e olan aşkı… Daha fazla direnmenin hiçbir faydası olmayacağını anladı artık. Bir çırpıda söyledi:

Sevil: Sanırım, ben de seni seviyorum Ekrem…

Ekrem heyecanla Sevil’in başını kaldırarak, gözlerini gözlerine dikip:

Ekrem: Bir dakika ya! Ne dedin sen?
Sevil: Seviyorum dedim Ekrem. Seni seviyorum.
Ekrem: Rüya mı bu? Şaka falan mı? Kameralar nerede?
Sevil: Ekrem unuttun galiba sürprizi yapan sensin.
Ekrem: Sürprizi sen yaptın be Japon balığım. Sen beni sevdiğini söyledin ya, ölsem de gam yemem artık.
Sevil: Ohoo iki dakikada hemen ölüm falan demeye başladın. Kızıyorum ama.
Ekrem: Tamam tamam. Sustum bak. Hadi gidelim sevgilim… Sevgilimsin değil mi benim?
Sevil: Yani. Galiba.
Ekrem: Bitanem benim ya, diyerek elini sıkıca tuttu Sevil’in. Onu oturduğu yerden kaldırdı.

Ekrem: Sevgilimle biraz gezmek istiyorum.
Sevil: Güzel bir yerlere gidiceksek olabilir.
Ekrem: Oy oy oy bitanecik sevgilim güzel yerleri gezmek istermişte.
Sevil: Şımarma hemen.
Ekrem: Tamam ya…

Ekrem ve Sevil geçirdikleri güzel günün ardından yurtlarına geri dönerler.

Cenker: Oo Ekrem Bey hayırdır? Ağzınız kulaklarınızda.
Ekrem: Daha ne olsun be dostum. Sevil’le, pardon sevgilimleydim.
Cenker: Sevgilim mi? Duymasın valla ağzını yırtar.
Ekrem: E ama o da bana öyle diyo. Ne yani ben onun mu ağzını yırtayım.
Cenker: Yoksa…
Ekrem: Aynen öyle kardeşim.
Cenker: Vay be. Helal sana Ekrem.
Ekrem: He hazırlıklara başlasan iyi olur.
Cenker: Ne hazırlığı?
Ekrem: Pikniğe gidiyoruz!

Kızların yurdunda…

Sevil: Evet Ayçinciğim aynen böyle oldu.
Ayçin: Canım çok sevindim sizin adınıza da şu piknik işini anlamadım.
Sevil: Neresini anlamadın canım… Beşimiz şöyle güzel bir gün geçirelim dedik.
Ayçin: İyi de okul yok mu ya.
Sevil: Ben bile okulu asmayı düşünüyorum, sen okul diyorsun ya.

Hazırlıklar yapılmıştır. Cenker, Ekrem ve Sevil, Ayçin ve Cihan’dan daha önce başlamışlardır yolculuklarına. Sevil, Ekrem ve Cenker ortamı hazırlamış, Ayçin ve Cihan’ı beklemektedirler.

Ekrem: Aşkım çek içine temiz havayı.
Sevil: Çekicem şimdi hava ben sen nasıl tarif ettiysen yolu taksiciye gelemediler bir türlü.
Cenker: Kimler gelecek ki?

Ayçin’in sesi duyulur.

Ayçin: Seviiiil!
Sevil: İşte geldiler.
Cihan: Hazırladınız değil mi ortamı?
Ekrem: Getirdin mi lan top mu?

Cenker ağzı bir karış açık Ayçin’e bakakalmıştı.

Ekrem: Oğlum kız bakıyor, o da insan bizden oğlum bizden.
Cenker: Cenker ben.
Ayçin: Tanıştığıma memnun oldum bende Ayçin...

Piknik eğlenceli dakikalarıyla devam ediyordu.

Cihan: Ekrem bir çık ya!
Ekrem: Ya oğlum bir hamakta bile rahat yok be.

Hamaktan kalkar.

Ekrem: Aman yemedik hamağınızı. Zaten şurada bir köşede kıvrılırım. Hiç de rahat değilmiş zaten, herkese söyleyeceğim. Her tarafım tutulmuş.
Cihan: Yaylı yatak sanmıştın sen herhalde?
Sevil: Of yeter ama ya!
Ekrem: Bak görüyor musun Cihan kızdırdın Sevil’i.

Sevil: Aa daha ne yapacaktık beyefendi? Senin için piknik sofrası hazırlıyoruz sen orda yayılmışsın, insan yardım eder.
Ekrem: Ben de size piknik sofrası hazırlamıştım hanımefendi ama siz ne yaptınız hıı ne yaptınız, bir topum vardı sakladın oynayacaktık biz. Sahi nerede benim topum?
Cihan: Evet Sevil ya?
Sevil: Güvenli bir yerde.
Ekrem: Yoksa
Sevil: Allah rahmet eylesin. Karpuz bıçağıyla parçaladım.
Ekrem: Canî.

Ekrem dudaklarını büzüp Sevil’in yanından ayrıldı. Cenker’in yanına gitti.

Ekrem: Eee Cenko yüzün sirke satıyor. Ne oldu, seninde mi topunu kestiler?
Cenker: Yok bir şey Ekrem.
Ekrem: Ben biliyorum senin derdinin dermanını.
Cenker: Efendim?
Ekrem: Yok bir şey.

Ekrem o anda kurmuştu sinsi planlarını. Hemen Sevil’in yanında aldı soluğu.

Ekrem: Sevil baksana bi.
Sevil: Ne oldu?
Ekrem: Sizin Ayçin’in sevgilisi yok değil mi?
Sevil: Yok, ne yapacaksın?
Ekrem: Bak şimdi…

Ekrem planını Sevil’e anlatır.

Sevil: Ekrem ne ara kurdun bu kadar ya.
Ekrem: Eee Ekrem’den bahsediyoruz şurada değil mi?
Sevil: Tamam tamam hemen şımar zaten.
Ekrem: Hadi hadi fazla vakit kaybetmeyelim.

Ekrem: Beyler bayanlar Sevil ve ben biraz gezintiye çıkıcaz olur mu? Merak etmeyin bizi.
Ayçin: Aaa ne güzel. Şarkısı da var hatta. Baltalar elimizde uzun ip dizimizde diye.
Cihan: Uzun ip ‘belimizde’ Ayçin.
Ayçin: Yaaa öyle mi…
Sevil: Aa Cihan tabi tabi sende gel bizimle.
Cihan: Yok ben istemiyorum.

Ekrem Cihanın bluzunu tutar havaya kaldırır.

Ekrem: Neyse biz gidelim hayvan dostlarımız nasıllarmış diye bakalım bir.
Ayçin: Tamam hadi güle güle. Fazla geç kalmayın ama.

Aradan 1 saat geçmiş, daha kimsecikler gelmemişti. Havada kararmaya yüz tutmuştu. Ayçin iyice endişelenmişti.

Ayçin: Ya onları ayılar yediyse, ya vahşi hayvanların saldırısına uğradılarsa.
Cenker: Ekrem onları yer be.

Arkadan yırtıcı bir kuşun sesi duyulur. Ayçin hemen kendini Cenker’in yanına atar.

Ayçin: Cenker ben çok korkuyorum…

BÖLÜM SONU
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 7:34 am Paylaş

Ben bu senaryoyu seviyorum ya. Razz
Tam bir nostalji.
Yine süper yine süper.Uzun yazmanız da iyi.
Devam kızlar. (:

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sonraki