Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 21
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 23
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/07/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Empty
MesajKonu: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptyPaz Tem. 17, 2011 3:32 am Paylaş

Merhaba arkadaşlar, ben bu forumda çok yeniyim.Daha bugün kayıt oldum.Adım Ceylin.Sessiz biriyim.Çakıl Taşları gelmiş geçmiş dizilerden en sevdiğim.Dizi'de en çok Sevil karakterini canlandıran Türkü Turan'ı seviyorum.Favori karakterim o.Sevil karakterinden sonra ise Ayçin karakterini canlandıran Melike Emiroğlu geliyor benim için.Ardından ise Ümit İbrahim Kantarcılar ve Özgün Karaman geliyor.Bende senaryo yazmaya karar verdim.Fakat senaryomda Ekrem-Sevil veya Türkü-Ümit değil de, başka kişilerin adları olacak.Çünkü bu karakterlere göre onlar biraz ters kaçıyor.Ama siz isterseniz onlar olarakta hayal edebilirsiniz.Senaryomun adı Yalın'ın Meleklerin Sözü Var adlı şarkısını dinlerken geldi.Bu senaryoyu bir romandan esinlenerek yazıyorum.İyi okumalar.(Very Happy

Meleklerin Sözü Var
Konusu: Aşık olmak Derin’in ilgi alanı değildi. Okuldaki hiçbir çocuk ona çekici gelmiyordu. Arkadaşı Begüm’ün ona hep erkekleri itelemesine rağmen yine de, kanı ısındığı, onu gördüğünde kalbinin hızla çarptığı bir çocuğa rastlayamamıştı. Arkadaşı Begüm ile çok yakın arkadaş olmalarına rağmen, Derin ile huyları hiç birbirine uyuşmuyordu. Begüm erkeklerle ilgilenen, onlarla takılan çok deli dolu bir kızdı. Derin ise kendi halinde en yakın arkadaşlarından başka kimseyle sohbet etmeyen. Özellikle erkeklerle konuşmayan 17 yaşında bir lise 3. sınıf öğrencisiydi ve en önemlisi, Begüm’ün zıttı idi. Erkeklerle vakit geçirmiyordu kendini derslerine adamış bir kızdı. Ta ki, Ira onların sınıfına gelene kadar…
Derin…
Dersi dinlerken dikkatim arkamdaki yan sırada oturan çocuğu çekmişti. Ve istemeden ona bakmaya başlamıştım. Sanki beynim ona bakmam için bana fısıldıyordu. Sınıftaki herkesin adını biliyordum. Fakat bu yeni gelen biri olduğundan sesini bile bilmiyordum, duymamıştım. Kimseyle konuşmuyor, diğerlerine göre çok farklı biri gibi geliyordu bana. Ona baktığım anda o da bana dönmüştü. Gözleri dikkatimi çekti hemen, o kadar maviydi ki, böyle mavi bir göz görmemiştim hayatımda, ta ki şuana kadar. Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı, gözlerimin içine bakarken. Kalbim birden tekledi. Ne oluyordu bana böyle. Gözlerimi onun gözlerinden alamıyordum. Ben gülüyor muydum? Anlamadan ona gülmeye başlamıştım. Gözlerimi zar zor gözlerinden çekerek önüme döndüm. Hiç normal birine benzemiyordu. Sınıfta ki herkesten farklıydı. Bu çocukta beni çeken bir şeyler vardı…
Ira…
Ben dikkatini bile çekmemiştim O’nun. Anlaşılan zor olacaktı onu elde etmek. Bana bakmadığını görünce dikkatimi çektirmek için beynine bana bakması için fısıldadım. Fısıldamam ile anlamadan da olsa bana bakmıştı. Şimdi tüm iş bana düşmüştü. Ona kendimi fark ettirmiştim. Fakat, kendimi ona aşık etmeliydim. Benden etkilendiğini biliyordum. Fakat tamı tamına aşık olmasını istiyordum. Beynini okuduğumda benden ürktüğünü, diğerlerinden farklı olduğumu düşünüyordu. Sezgilerinde hiçte yanılmıyordu. Çünkü ben diğerlerinden farklıydım. Tabii Derin’in daha bir çok bilmediği şey vardı. Ama bir tek benim normal olmadığımı anlamıştı. Çünkü ben, insan değildim. Dünya’ya onu kendime aşık edip, kendi isteğiyle intihar etmesini sağlayacaktım. Böylelikle cennetten kaçan ve benim peşimden gelen düşmanım Akta’da onunla beraber ölecekti ve ben insan olacaktım. İnsan olmak için onu kullanıyordum, çünkü ben cennetten kovulmuş bir melektim…

En son ceylin_79 tarafından Perş. Tem. 21, 2011 1:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
zey.
Ozel Uye
Ozel Uye
zey.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9373
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3586
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Allâme ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptyPaz Tem. 17, 2011 11:22 pm Paylaş

Öncelikle siteye hoşgeldin Senaryon hayırlı olsun tanıtımı çok beğendim yeni bölümü bekliyorum
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptyPtsi Tem. 18, 2011 2:08 am Paylaş

IMM BENCEDE İLK OLARAK HOŞGELDİN DİYELİM...
SENARYON GÜZELE BENZİYOR DEVAMINI OKUMAK İSTERİM... İNŞ. KISA SÜREDE YB GELİR BEKLİYORUM...
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptyPtsi Tem. 18, 2011 9:43 am Paylaş

ayben-26 demiş ki:
Öncelikle siteye hoşgeldin Senaryon hayırlı olsun tanıtımı çok beğendim yeni bölümü bekliyorum
Teşekkür ederim tatlım.(Very Happy
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptyPtsi Tem. 18, 2011 9:44 am Paylaş

ümit ibrahim kantarcı demiş ki:
IMM BENCEDE İLK OLARAK HOŞGELDİN DİYELİM...
SENARYON GÜZELE BENZİYOR DEVAMINI OKUMAK İSTERİM... İNŞ. KISA SÜREDE YB GELİR BEKLİYORUM...
Çook sağ ol.=)))
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 1:14 am Paylaş

Meleklerin Sözü Var./ (1. Bölüm)

Derin…
Zil sesini duyar duymaz herkes sıralardan hızla kalktı ve kitaplarını çantasına koymaya başladı. Biyoloji öğretmeni izin vermediğinden birden atar yaptı.
“Size izin verdiğimi hatırlamıyorum gençler.”
Bu sözü duyar duymaz herkes çantaları olduğu yere bırakıp sıralarına oturmuştu. Biyoloji hocamız yoklama defterini imzalarken gözlüklerinin üstünden bize doğru dikkatlice baktı, defteri imzalaması bitince ise defteri kapattığı gibi gözlüklerini gözünden çıkartıp çantasına koydu. Sonra ayağı kalkıp ortadaki en ön sıraya gelip bize doğru konuşmaya başladı.
“Evet gençler, yarın bir deney yapacağız, bu deney için 2’şerli gruplar oluşturmanızı istiyorum.”
Biyolojicinin bu laflarından sonra sınıfta uğultu oluşmaya başlamıştı. Biyolojici Samet hoca uğultuyu aldırış etmeden masasının yanına gidip çantasını alıp bize döndü.
“Çıkabilirsiniz.”
Der demez sınıftan büyük adımlarla çıktı. Bu hocanın huyu böyleydi maalesef. Bir şeyden ufak bir bilgi verip gerisini bizim bulmamızı isterdi. Bu mesele ise şu demek oluyor ‘konuyu araştırın şuan ki konumuz ile ilgili ilk deneyi yapacağız’ demek oluyordu. Sınıftan Begüm ile çıkmaya başlamıştık. Samet hoca çıkar çıkmaz herkes çıkmış sınıfta sadece Begüm ben ve o çocuk kalmıştı. Biz önden gidiyorduk o ise hala daha çantası ile uğraşıyordu. Okuldan çıktığımız gibi Begüm ile geyik yapa yapa arabama doğru yürüyorduk.
“Eee bugün ne yapıyorsun?” dedi Begüm omzuma yumruk atarken.
“Konuları tekrarlamam lazım bugün derslere kendimi veremedim.”
“Hayırdır kızım ne oldu ya? Sen hep kendini derslere verirdin. Bir sorun filan mı var ailede filan?”
Dedi meraklı ses tonu ve bakışlarıyla Begüm. Bu kızın şu hallerine bayılıyorum ya. Sır verecek gibi kulağına doğru yaklaştım.
“Evet bizim aile delirdi.”
Begüm şaşkınca bana bakıyordu. Birden kahkaha patlatıverdim.
“Senin şu haline bitiyorum.”
Begüm sinirle bana bakıyordu. Gülerek yanaklarını sıktım.
“Derse kendimi veremedim çünkü aklım yeni gelen çocuktaydı.”
Der demez çocuk yanımda bitmişti. Elinde benim kalemim vardı. Benim kalemimin onda ne işi vardı? Kalemimi bana doğru uzattı.
“Pardon, sıranın altında unutmuşsun galiba.”
Şaşkınca kalemi elinden alırken.
“Ha, teşekkür ederim.”
Deyip çantamın fermuarının küçük bir kısmını açıp kalemi çantanın derinliklerine yolladım. Begüm ise çocuğu süzüyordu.
“Ay gözleriniz çok güzel.”
Dedi Begüm ağzının suları akarken. Ne kadar yüzsüz bir kız bu ya.
“I-ıh. Begümcüm.”
Derken Begüm’e kaş göz işareti yapıyordum. Sonra bizi izleyen çocuğa dönüp elimi uzattım.
“Merhaba, adın ne?”
“Ira.”
Iramı? Ne kadar değişik bir isimdi daha önce kimsede duymamıştım. Kendi gibi ismi de çok farklı idi.
“Ne kadar değişik. Bende Derin.”
Dediğim anda birden Begüm lafa atladı.
“Bende Begüm çok memnun oldum görüşürüz.
Dediği gibi beni kolumdan arabaya doğru çekiştirmeye başladı.
“Ay, dur ne oluyor Begüm?”
“Yürü yürü yürü, çok konuşma.”
Getireceği yere kadar konuşmamıştım. Arabama biner binmez Begüm’e bakmaya başladım. Bir cevap bekliyordum.
“Ya kızım bakma öyle bana. Çocuk bir garip geldi.”
Ne demekti bu? Yani bana da geliyordu biraz, diğerlerinden farklı gibiydi ama o da bizim gibi biriydi, bir insandı yani.
“Aman Begüm, abartıyorsun.”
Dedim arabanın anahtarını çevirirken. Birazdan eve doğru sürmeye başlamıştım.
“Ya ne abartmasından bahsediyorsun sen? Kızım görmedin mi çok değişik bakıyordu. Ve gözleri çok farklıydı.”
“Yani biraz fazla mavi olabilir ne var bunda?”
“Garipleri farklıydı, sanki bizi 40 yıldır tanıyor gibiydi.”
“Paranoya ya bağladın Begüüm.”
Gülerek arabayı bizim evin önüne getirdim. Begüm şaşkınca arabadan inip bana baktı ‘Ne oluyoruz?’ dercesine.
“Canım benim, yarın biyolojiden deney yapacağız, Samet hoca 2 kişilikli grup olun dedi. Daha ne deneyi yapacağımızı bilmiyoruz e bir kitaba göz gezdirelim değil mi? Hem geç olur bizde kalırsın.”
“Eh iyi o zaman. Fakat ilk önce annemi aramam gerek ciciş.”
Der demez telefonunu çantasından hızlıca çıkartıp Meltem abla’yı aramaya başlamıştı. Bir müddet onların dramlı konuşmasını dinledikten sonra sonunda bizim eve girebilmiştik.
“Bir an konuşmanız hiç bitmeyecek sandım he.”
“Ne yapacaksın anne işte kimseyi rahatsız etme yarın eve gel falanda filan.”
Gülerek içeriye girdik. Babam televizyonun karşısındaki koltuğa yayılmış ayaklarını sehpaya uzatarak televizyon izliyordu.
“Anneee! Babam ayaklarını sehpaya uzatmıııı.!”
Mutfağa doğru bağırarak bunları söylemiştim. Annem elinde mutfak bezi üzerinde mutfak önlüğü ile mutfaktan çıkıp babama doğru.
“Mehmet.! Hemen ayaklarını indir oradan.!”
Babam hızla ayaklarını indirir indirmez ayağı kalkıp.
“Sehpa sizin olsun hanfendiler. Ben de bizim kafeye gidiyorum.”
Der demez yanağımdan makas alıp evden çıktı. Annem Begüm ve bana gülüp.
“Hoş geldiniz kızlar.”
“Hoş bulduk annecim de biz ders çalışacağız sana kolay gelsin.”
Der demez koşarak benim odama çıktık. Odaya dalar dalma Begümle birlikte yatağın üzerine atlamamız bir oldu.
“Atladık ama ilk önce üstümüzü değiştirmemiz lazım ardından biyoloji kitaplarına bakmamız sonra ise feyse bakmamız gerek cicim.”
Der demez ayağı fırladım. Begüm yatakta bana bakıyordu.
“İlk önce bana kıyafetlerinden vermen lazım.”
Hızlıca dolabımın önüne fırlayıp dolaptan birkaç parça bir şeyi Begüm’e fırlattım. Suratına gelmişti.
“Hahaha. Yedin suratına kıyafetleri.”
Begüm kıyafetleri eline alıp ayağı yavaşça kalktı bense şaşkınca ona bakıyordum. Tam bir şey diyeceğini sanmıştım ki birden banyoya doğru koşmaya başladı.
“Ha-ha-ha.! Banyo ilk benimdir.”
Dedi ve banyoya daldı. İnanmıyorum bu kıza.! Nasılda oyuna getirmişti beni. Birazdan banyodan çıktı bende hemencecik banyoya girip üstümü giyindiğim gibi banyodan çıktım. Begüm kitaplara göz gezdiriyordu.
“Eee konu neymiş?”
“Kan grubu tespiti deneyiymiş.”
“Ne?”
“Evet ya, o değil parmaklarımı delecek bu Samet hoca.”
“E kızım Samet hocanın sağı solu belli olmuyor biliyorsun.”
“Neyse biraz göz gezdirelim nasıl tespit ediyormuşuz.”
Deneye bir müddet daha göz gezdirip kavradıktan sonra yataklarımıza yattık ve uyumaya başladık. Bakalım yarın bizi neler bekliyordu…

O cırtlak çalar saatin sesiyle Begümle birlikte yataklarımızdan fırladığımız gibi formalarımızı giyinip koşar adımlarla dışarıya çıktık. Hava süperdi. Bu yüzden okula yürüyerek gitmeye karar verdik. Konuşa konuşa yolda yürüyorduk ki karşıdan 1 erkek 1 kızın bize doğru geldiğini gördük. Erkek olan yanımıza gelince bana doğru bakarak.
“Pardon, sizde ______ lisesine mi gidiyorsunuz?”
Dedi formamı süzerken.
“Evet.”
Yanında ki kız ise bana düşmanımmış gibi bakıyordu. Göz rengi çok farklıydı kahverengiden çıkmış sanki kırmızıya doğru gidiyordu. Yanındaki erkeğin ise, kahverengi gözleri vardı. Kardeş miydi bunlar? O sırada erkeğin sözleriyle kendime geldim.
“Biz o okula gideceğiz fakat daha yeniyiz yolu biraz karıştırdık, acaba birlikte gidebilir miyiz?”
Diye meraklı gözlerle bize baktı. Begüm ise her zamanki gibi hızlıca lafa atlayıp.
“Oluuur.”
Dedi ve güldü. Erkek olanda bize gülerek.
“Peki o zaman tanışalım, bu dostum Ilım.”
“Memnun oldum bende Derin.”
“Bende Begüm.”
Kız kafasını anladım anlamında sallamakla yetindi. Ne kadar gıcık bir kızdı bu böyle. Daha ilk görmeme rağmen direk sinir olmuştum ona. Ama yanındaki erkek arkadaşı ise çok cana yakın ama bir o kadar da uyanık birine benziyordu. Fakat ona kanım ısınmıştı. Gülerek bize baktı ve elini bana uzatıp.
“Ben Akta.”

Meleklerin Sözü Var./ (1. Bölüm Sonu)
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 1:15 am Paylaş

1. Bölüm gelmiştir iyi okumalar.:}
zey.
Ozel Uye
Ozel Uye
zey.

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 1:26 am Paylaş

1.bölüm çok güzel olmuş hem kısa da değil eline sağlık
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 1:34 am Paylaş

ayben-26 demiş ki:
1.bölüm çok güzel olmuş hem kısa da değil eline sağlık
Teşekkürler.
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 3:03 am Paylaş

1.bölüm çok güzel olmuş...
dewamını bekliyorm
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 3:10 am Paylaş

ümit ibrahim kantarcı demiş ki:
1.bölüm çok güzel olmuş...
dewamını bekliyorm
Teşekkür ederim.En yakın zamanda yazmaya çalışacağım.
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 3:49 am Paylaş

İsimler ne kadar değişik ya :D Nereden buldun bu isimleri :D
Çok güzel olmuş 2. bölümü de bekliyoruz :D
zey.
Ozel Uye
Ozel Uye
zey.

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 4:01 am Paylaş

Harbiden özellikle Ira benim de çok dikkatimi çekti yb ne zaman (:
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 5:50 am Paylaş

çok güzel
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 6:05 am Paylaş

Ŧєуzα_єѕ demiş ki:
İsimler ne kadar değişik ya :D Nereden buldun bu isimleri :D
Çok güzel olmuş 2. bölümü de bekliyoruz :D
Teşekkür ederim.Bilmem öyle buldum birden.Ama değişik olması çok önemliydi benim için.Çünkü karakter farklı.Very Happy
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 6:06 am Paylaş

ayben-26 demiş ki:
Harbiden özellikle Ira benim de çok dikkatimi çekti yb ne zaman (:
Evet Ira'nın zaten çok dikkat çekici bir isim olması çok daha iyi.Çünkü Ira cennetten kovulmuş bir melek olduğu için.
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 6:07 am Paylaş

masmavi970 demiş ki:
çok güzel
Teşekkür ederim.Very Happy
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 6:08 am Paylaş

Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.Yeni bölümü bir kaç güne yazıp koymaya çalışacağım.:}
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 7:26 am Paylaş

tmm bekliyorum(zz)
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 8:54 am Paylaş

Çok güzel senaryo.
Devamını dilerim (:

-Flood yapmayalım (:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 9:08 am Paylaş

Senaryonun konusu güzel.
Yeni bölümü beklemekteyim.
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 9:35 am Paylaş

mltm demiş ki:
Çok güzel senaryo.
Devamını dilerim (:

-Flood yapmayalım (:
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptySalı Tem. 19, 2011 9:36 am Paylaş

dadlucadııı demiş ki:
Senaryonun konusu güzel.
Yeni bölümü beklemekteyim.
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 12:02 am Paylaş

ekrem<3 sevil demiş ki:
Benım bır duyurum olacak www.cakiltaslari.gen.tr adresınde CAKIL TASLARININ YENI BOLUMLERININ CEKILMESINI ISTIYORMUSUNUZ dıye oy kullanın DIZIMIZI GERI ALALIM
Tabii ki fakat burası bunun yeri değil.Flood'a giricek bu yazını silmelisin.Bunu yerinde paylaşmalısın.
ceylin_79
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylin_79

MesajKonu: Geri: Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4) EmptyPerş. Tem. 21, 2011 12:59 am Paylaş

Meleklerin Sözü Var./ (2. Bölüm)

Derin…
Ilım, Akta ve Begüm ile yolda konuşa konuşa okula geldik. Nedense Akta bana çok yakın davranıyordu. Kesinlikle bu çocukta da bir şeyler vardı. Fakat Ilım ise hep soğuk davranıyordu. Resmen bizi parçalamadığı kalmıştı. Neyse ki birazdan okula gelmiştik. Vedalaşıp onlardan ayrıldık. Begüm ile sınıfa doğru gidiyorduk. Begüm koluma girerek.
“Eee.”
“Ne eee?”
“Akta baya bir samimiydi sana karşı.”
Dedi göz kırparken. Şaşkınca ve kızarca Begüm’e bakıp.
“Saçmalama Begüm. O bana yakın davrandıysa benim de illa bir şey mi hissetmem gerekir?”
“Yani gerekmez ama ileride ne olacağı belli olmayabilir hani?”
“Bak sen yine esrarengizlere başladın kapa çeneni! Zaten ilk ders biyoloji şu kan tespiti deneyinden korkuyorum.”
“Ay canım. Sen kan görmeye dayanamıyordun değil mi?”
“Begüüm!”
Dedim kolunu cimcirirken. Begüm kolunu cimcirmemi bile umursamayıp sırıtarak konuşmasına devam ediyordu. Bu sinirlerimi daha da bozuyordu.
“Sen şimdi bayılma orada. Valla Samet hoca bu deneyden de not verecektir sen bayılırsan notumuz hoop kırılır.”
“Sağlıktan önemli mi ya? Hem Samet hoca o kadar da gaddar değildir bir kere sen abartıyorsun.”
“Tak tak taak.”
“Ne?”
“Kim o diyiceksin canım.”
“He. Kim o?”
“Kır.”
“Hangi kır?”
“Notumuzu kır. Ahahaha.”
Diye bir kahkaha patlattı.
“Hıh. Sınıfa yalnız gel.”
Dediğim gibi önden önde koşar adımlarla yürüyerek sınıfa çıktım. Begüm ise hala gülerek arkamdan geliyordu. Sınıfa gelir gelmez karşımda Ira’yı gördüm. Sınıfta 3-5 kişi vardı. Bunlardan biride Ira idi. Ira beni görünce gülümsedi bende ona gülümseyerek karşılık verdim. Nedense onu görünce kalbimin atışlarını duymaya başlamıştım. Kalbimin sesinden başka hiçbir ses duymuyordum. Ta ki Begüm’ün bağırma sesine kadar.
“Kızım yürüsene durmasana yolun ortasında!”
Diye bağrınıyordu. Tamam ya dercesine bakıp sırama oturdum. Ira yanımdaki sıralardan en arkadaki sırada oturuyordu. Kafamı arkaya doğru çevirdim ve Iraya döndüm.
“Merhaba.”
“Merhaba.”
Dedi Ira gülümseyerek.
“Ira’ydı değil mi? Yanlış hatırlamıyorum.”
“Yo hayır, doğru Ira.”
“Ne kadar değişik bir ismin var.”

Ira…
İsmimin değişik olduğunu söylüyordu. Bilmiyordu ki ismim gibi kendimde çok değişiğim.
“Evet, herkes öyle diyor.”
“Eee. Sen bu sınıfta yeni misin?”
Ağzımı konuşmak için açıyordum ki. Birden yanında ki arkadaşı aramıza girdi.
“Ben kantine gidiyorum Derin hadi size iyi sohbetleeeer.”
Der demez, dediği gibi yerinden fırlayıp sınıftan çıktı. Derin arkasından baktı. Ben ise onu izliyordum. Bu kızı nasıl elde edecektim? Bana aşık olduğunu kendisi bile bilmiyordu. Deminden beri beynini okuyordum fakat o farkında bile değildi. Aklından hep ben geçiyordum. Derin’in bana şaşkınca bakmasıyla beynini okumayı bırakıp ona cevap verme kararına vardım.
“Hı, ne demiştin?”
“Okulda mı yenisin? Sınıfta mı?”
“Ha yok. Ben okulda yeniyim.”
“Sen çok farklısın biliyor musun?”
“Hangi açıdan?”
“Yani tavırların bakışların çok farklı üstelik kimseyle iletişim halinde değilsin. Herkesten uzaksın, çevrenden soğumuş bir halin var.”
Bilmiyordu ki benim derdim başkaları ile değil onunla olduğunu. Onu elde edip öldürmek istediğimi.
“Sen benim sessiz olduğuma bakmamalısın bence.”
Korkak gözlerle bana direk şu soruyu yöneltti.
“Ne demek bu?”
“Aslında çok ukala, sinir bozucu, kendini beğenmiş ve bir o kadar da yakışıklıyımdır.”
Zoraki bir şekilde gülümsermiş gibi yapıp direk gülümsemesini silip konuşmaya devam etti.
“Belli.”
Der demez bana sinirle gülümseyip önüne döndü. Bende hiçbir şey demeden kitaplarımı karıştırmaya başladım. Bu onun sinirini bozmuştu. O konuşana kadar konuşmayacaktım. Çünkü benimle konuşmak için can attığını biliyordum. Sınıf yeterince doluşmuştu. Zilin çalmasına az kalmıştı. Sınıfta herkes vardı.

Derin…
Ira denen çocukla konuştuktan sonra sinirlerim gerilmişti. Ne kadar ukala bir çocuktu dediği gibi. Ama hala içimde ona karşı yakın olma duygusu vardı. Neden vardı bilmiyordum. Fakat ona yakın olmak, onunla konuşmak istiyordum. Ama dedikleri gibi olsa da onda bir gariplik vardı. Neyse, kafamı derslere takmalıydım. Onunla neden uğraşıyordum ki? Umurumda bile değildi artık. Biraz sınıfa göz gezdirdim. Tüm erkekler yaramazlık peşindeydiler. Birbirlerine kağıt, tebeşir, kalem gibi bir sürü şeyler fırlatıyor, oradan oraya birbirlerine bağırıyorlardı. O sırada zil çaldı ve biyoloji öğretmeni Samet hoca içeriye girdi. Hızlı bir şekilde çantasını masanın üzerine koyduğu gibi tahtanın önüne geçip ileri geri hareket etmeye başladı. :
“Evet. Tüm malzemeler burada. İlk olarak gruplarınızı söyleyin bana.”
Herkes sırayla kim ile grup olduğunu söylüyordu. Sıra bana geldiğinde ayağı kalktım.
“Biz Begüm ile grubuz hocam.”
Deyip yerime oturdum. Samet hoca direk sözüm biter bitmez.
“Tamam sizi de kaydediyorum.”
Deyip deftere tam yazıyordu ki. Birden duraksayıp bana baktı. Bir müddet baktıktan sonra konuşmaya başladı.
“Olmaz öyle. Siz çok yakın arkadaşsınız, sen şu çocukla ol.”
Derken eliyle Ira’yı işaret ediyordu. Olamaz ya! Samet hoca neden fikrini değiştirmişti ki? Halbuki her deneyinde projesinde ödevinde tüm görevleri benim Begüm ile yapmama izin verirdi. Şimdi ne olmuştu da beni şu ukala ile grup yapmıştı?

Ira…
Samet denilen hoca Derin ile Begüm’ün grup olmasını direk kabul etmişti. Fakat ben Derin’in başkasıyla olmasını istemiyordum. Çünkü beni yavaş yavaş tanıyıp bana güvenmesi gerekiyordu. Ve beni sevdiğini anlaması…Bu yüzden mecburen Samet hocanın beynine fısıldamıştım. ‘Onu benimle grup yap’ demiştim. Ve o da beynine uyup beni Derin ile grup yapmıştı. Grup seçimleri bittikten sonra 3 grup 3 grup tahtaya çıkıp deneyleri yapmaya başladılar. Birazdan sıra Derin ile bana gelmişti. Tahtaya beraber çıkarken sırıtarak ona bakmıştım. Onun sinirlerini fazlamı geriyordum onun düşündüğüi gibi?

Derin…
Tahtaya Ira ile birlikte çıktık. Samet hoca alkolü pamuğa döküp bize baktı.
“İlk hanginizin kanını tespit edelim?”
Ben biran önce bu illetten kurtulmak için hızlıca.
“Ben.”
Dedim. Samet hoca pamuğu Ira’ya uzattı. Nasıl yani? Ira’mı kanımı tespit edecekti? Öf ya! Ira pamuğu orta parmağıma sürdü. Sürdükten sonra lanset’i eline alıp bana baktı.
“Kan görmeye dayanabilecek misin?”
“Ne demek bu?”
“Çünkü seni kan tutuyor.”
Bu çocuk beni kan tuttuğunu nereden biliyordu? Ben ona böyle bir şey söylememiştim ki. Hatta kendim ile ilgili hiçbir şey söylememiştim. İyicene korkmaya başlamıştım. Çünkü benim kişiliğim ile ilgili bir bilgiyi ben söylemeden öğrenmişti. Peki ama nereden? Korkmakta haksız değildim. Bu çocuk çok garipti. Çok!

Meleklerin Sözü Var./ (2. Bölüm Sonu)

Meleklerin Sözü Var./.2. BölümSayfası-4)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki