Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :(

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( Empty
MesajKonu: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPaz Şub. 20, 2011 7:59 am Paylaş

Bu benim ikinci senaryom..İnşallah beğenirsiniz..

...TANITIM...

Şarkıcı:Muazzez Ersoy
Şarkı:
Elbet bir gün buluşacağız
Bu böyle yarım kalmayacak
İkimizin de saçları ak
Öyle durup bakışacağız
Belki bir deniz kenarında
El ele maziyi konuşacağız
Benim içimde yanan ateş var
Sevgilim ne zaman buluşacağız
Benim içimde yanar ateş var
Sevgilim ne zaman kavuşacağız
Sevgilim ne zaman buluşacağız
Sevgilim ne zaman kavuşacağız

Sevil:38 yaşında erken yaşta eşini kaybetmiş yalnız bir insan.Ayçin adında bir kızı var..Eşini pek severek evlenmese de onun yokluğunu hissetmiş.Güzeller güzeli bir kadın..Ama eşi öldükten sonra kimseye güvenmemiş.Komşuları onu evlendirmek için zorluyor ama o evlenmemekte kararlı.

Ekrem:40 yaşında ailesinin zoruyla evlendiği ama sonradan sevdiği eşini çocuğunu doğururken kaybetmiş.Oğlu olan Cenker'i kendi elleriyle büyütmüş ve bu yaşa getirmiş.Hiç evlenmemiş çünkü oğlunu üvey anne ellerinde bırakmak istememiş çok sevecen biri..Komşuları evlendirmekte zorluyor onu ama o evlenmemekte kararlı.

Ayçin:18 yaşında Sevil'in kızı..Çok süslü püslü ama dünya tatlısı..Anlaşamayacağı insan yok.Annesinin evlenme fikrine sıcak bakıyor.Hatta annesinin evlenmesi için komşularla iş birliği yapıyor.Boğaziçi Üniversitesi'nde Moda Tasarım Bölümü'nde okuyor.

Cenker:Ekrem'in 19 yaşındaki oğlu..Çekingen ağzı dili olmayan bir çocuk..Ekrem'e fazla çektirmemiş hatta kendi kendine büyümüş.Babasının evlenmesini istiyor ama biraz korkuyor.Boğaziçi Üniversitesi'nde Elektrik Mühendisliği Bölümü'nde okuyor.

Zeynep:45 yaşında Sevil'in komşusu..Pek sıcak kanlı biri..Sevil'i evlendirmeye çalışıyor.Hiç çocuğu olmamış.Eşi Cihan'ı çok seviyor.

Cihan:50 yaşında Zeynep'in kocası aynı zamanda Ekrem'in arkadaşı..Evlilik konusunda pek karışmıyor.Zeynep'i çok seviyor..

Hiç bir zaman ne yaşayacağımızı bilemeyiz..Sıradan görünen bir gün..Her gün aynı yönden doğan güneş..Kim bilir?Asla yapmam dediğimiz şeyleri yaptırtır, benim başıma gelmez dediğimiz şeyleri getirtir..Belki de bize ne zamandır görmediğimiz ama hiç unutadığımız birini getirir..Bunu kimse bilemez. :!:

En son physikçi tarafından Perş. Şub. 24, 2011 6:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( Empty
MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPaz Şub. 20, 2011 8:36 am Paylaş

Kimse neden yorum yapmıyo?
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPaz Şub. 20, 2011 8:52 am Paylaş

ben beğendim ilginç devam=)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPaz Şub. 20, 2011 9:00 am Paylaş

Saol tatlım =) Pek merak etmeseniz de söyleyeyim yarın yazarım ilk bölümü :D
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPaz Şub. 20, 2011 9:03 am Paylaş

devammm....
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 5:06 am Paylaş

Hiç yorum gelmiyo ya keşke bitirmesydim öteki senaryomu daha iyiydi pişman oldum :D
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 5:15 am Paylaş

ya yazsen yeni bölümü ben merak ediyorum hadiii..
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 5:24 am Paylaş

İyi madem yazıyım bari :D
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 5:38 am Paylaş

yaz bari ama ben yarın okuyabilirim anca annem kızıyo bna :D
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 6:40 am Paylaş

Çok güzel olmuş tanıtım ilk bölümü bekliyoruz
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 6:55 am Paylaş

Tatlı koyacağım da yeni bölümü yorum çok az...Biliyorum şu an çoğu senaryoda yorum azlığı var ama...işte napıyım insan üzülüyo sonuçta.
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 7:23 am Paylaş

...İLK BÖLÜM...
Şarkıcı:Gülden Karaböcek
Şarkı:Dilek Taşı

...Sevil'den...
Ahh..Ahh.!Her sabah olduğu gibi yine eflatun rengi açan menekşelerimle yalnızlığımdan sadece onlara şikayet ettiğim sarmaşıklarımı yavaş yavaş suluyorum.Onlar bana annemden yadigar..Benden de kızıma kalırlar inşallah..Tabii Ayçin Hanım bu uyuşuklukla onlara bakabilir mi orası meçhul.Gidip kaldırıyım bari..
Sevil:Ayçiinn...Kızım hadi kalk saat 09.00 oldu.
Ayçin:Nee.!Benim 08.30'da dersim vardı ama.!
Sevil:Vaktinde kalksaydın.!
Ayçin:(Saate bakar)İyi de annelerin bir tanesi..Saat daha 07.00.
Sevil:Aaa öyle mi?
Ayçin:Numara yapma anne.!Yalnızlıktan sıkılıp beni uyandırmak için yaptığını biliyorum.
Sevil:Saçmalama yalnızlıktan sıkılan ben değilim.!
Ayçin:Neyse sabah sabah tartışmayalım gene.Üstümü değiştirip çıkacağım.Geç kalmayayım.
Sevil:Tamam kuzum.

...Ekrem'den...
Fırına gidip taptaze ateşten yeni çıkmış ekmeklerin kokusunu içime çekmek ve gazete almak gibisi yok..Aaa tabi kapıcı Rüstem'i de unutmamak lazım.Onunla ettiğim sohbetin tadına doyum olmaz.Eve girince burnuma mis gibi omletin kokusu çarpıyor.Cenker kalkmış olmalı.
Cenker:Hoşgeldin babacığım.Ekmek sıcak mı?
Ekrem:Sıcak sıcak.Omlet hazır mı?
Cenker:Evet babacığım :D
Ekrem:Senin şu omletin çok güzel oluyor.
Cenker:Eee kimin oğluyum? :D
Ekrem:Ahaha kerata.!Okula geç kalacaksın.Hadi git hazırlan.
Cenker:Oooww...Haklısın uçtum ben.
Ekrem:Deli oğlan.!

Sevillerin evi...
Ayçin:Anneciğim ben çıktım.Gel bi yanak ver bakıyım Mmmucckk.!
Sevil:Ayy öpme beni öyle şapur şupur..
Ayçin:Öperim vallahi de öperim billahi de öperim.
Sevil:Deli kız hadi çık geç kalıcan.
Ayçin:Tamam.
(Evden çıkmıştır ve yan apartmanda oturan Zeynep'in kapısını çalmıştır.)
Zeynep:Aa Ayçin hayırdır.?
Ayçin:Yok bişey Zeynep Abla ben sadece annemin şu evlilik işi noldu diyecektim.
Zeynep:Haa şu iş..Meraklanma bugün bu iş tamam.Onu Cihan'ın bi arkadaşıyla tanıştıracağım.
Ayçin:Tamam ablacım sağol ben kaçtım :D
Zeynep:Allah zihin açıklığı versin.
Ayçin:Hadi inşallah :D

Sevillerin oturduğu ev: http://1.bp.blogspot.com/_qh0uqppR2V8/TDZYSiF-_1I/AAAAAAAAFpc/JMrz5qEy5dg/s1600/070110173207.jpg
Ekremlerin evi...
Cenker:Babacığım ben çıktım.
Ekrem:Güle güle oğlum dikkat et kendine.
Cenker:Tamam sende.
Ekrem:(telefon çalar)Alo...
Cihan:Naber kardeşim?
Ekrem:İyidir şimdi Cenker'i okula yolladım.
Cihan:Aaa.!Yalnız kalma bize gelsene oturmaya.
Ekrem:Tamam ama rahatsız etmeyeyim.
Cihan:Bi daha bu sözü duymamış oluyum.
Ekrem:3 saate kadar ordayım.
Cihan:Tamam kardeşim görüşürüz.(içinden:oldu bu iş)

Ekremlerin oturduğu ev: http://www.cesmeemlakci.com/images/IMG_7658.JPG

Cihanların evi...
Zeynep:Noldu hallettin mi?
Cihan:3 saat sonra gelecek.
Zeynep:Güzelll...Ben de camdan sesleniyim de Sevil'i kahveye çağırayım.
(Cama gider.)Seviilll...
Sevil:Efendim Zeynep.
Zeynep:Kız bize kahveye gel diyecektim ama 3 saat sonra.
Sevil:Gelirim de neden 3 saat?
Zeynep:Eee şey..Şey...Şimdi banyoyu yıkıyorum..Halılar felan da var.
Sevil:Dur geliyim hem yardım ederim sana.
Zeynep:Yok yok olmaz.!Sen yorulma Canımın içi.Ben hallettim bitti zaten bitti.Bize gelirken o benim sevdiğim o sevdiğim kruvase yaka elbiseni giy.
Sevil:Saçmalama Zeynep düğüne gitmiyoruz.
Zeynep:Kız aynısından kendime dikicem ondan örnek alacağım ondan.
Sevil:İyi tamam.
Zeynep:Saçına da uyumlu bant tak.
Sevil:Aaa.!Aaa sen iyice şaşırdın kendini.
Zeynep:Dedim ya düğün için dikicem kendime yakışır mı diye merak ettim.!
Sevil:İyi iyi tamam beni daha fazla meşgul etme.!(camı kapatır içeri girer.)
Sevil'in giyeceği elbise: http://1.bp.blogspot.com/_RkmTwaUEVDE/Sf6WBYCrONI/AAAAAAAAIxw/X-xegFkaNVc/s400/hamile-kiyafet-modelleri.jpg

Sevil'den...
Zeynepte bugün bi gariplik vardı.3 saat demişti.Sandıktan o elbisemi çıkarıp havalandırdım.Yıllardır üzerime çöken yaşlılığı ve yorgunluğu bi tarafa bıraktım.O gün kendimi dipdiri hissediyordum.Kocamı o lanet olası kandının kollarında kaybettiğim günden beri vardı o yaşlılık bende.Ama yine de özlüyordum Semih'i...Şşştt.!Ayçin babasına zaten kinli...Bu konuları açıp daha fazla üzmemeliydim onu.
Saate baktım ve 3 saatin dolduğunu anladım.Giyindim ve Zeyneplerin kapısını çaldım.İçeri girdim.Yıllar önce yitirilmiş ama her hatırladığımda burnumun direğini sızlatan o kokuyla karşılaştım.Yasemin ve zambak kokusunun karışımı gibiydi...Hiç unutmamıştım.Bu mükemmel kokunun sahibini tanımam pek de zor olmadı.Salonda Cihan'la konuşuyordu.Masmavi boncuk gibi parlayan gözlerini bana çevirdiğinde aklıma gelen yıllar öncesine ait bir anı'ydı...
22 YIL ÖNCE
Sevil:Demek gitmek zorundasın...
Ekrem:Ben fotoğrafçı olacağım Sevil..İzmir'de yapamam.Ben gidiyorum..Ama seni de götürmek istiyorum.
Sevil:Ne beni de mi?
Ekrem:Tabii ki de.Sen benim sevdiğimsin.Senden nasıl vazgeçebilirim ki?Söyle şimdi geliyor musun?
Sevil:Yapamam Ekrem..Seni çok seviyorum ama yapamam.Annem..Onu bensiz bırakamam.Böyle olmaz anlıyor musun beni?Buraya kadarmış.Seni hiç unutmayacağım..Beni..Beni unutma...

İLK BÖLÜM SONU...
Beğeneceğinizi umuyorum.İstediğim gibi olmadı ama olsun..
Sera&Deniz
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Sera&Deniz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 119
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 132
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 7:29 am Paylaş

çok güzel olmuş tatlım yeni bölümü bekliyorum
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 7:30 am Paylaş

çok güzel olmuş canım çok beğendim...
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPtsi Şub. 21, 2011 9:58 am Paylaş

süperr... :D
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptySalı Şub. 22, 2011 12:04 am Paylaş

Süper olmuşşş...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptySalı Şub. 22, 2011 5:16 am Paylaş

Saolun yorumlarınız için teşekkürler :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPerş. Şub. 24, 2011 6:23 am Paylaş

Şarkıcı:NEV
Şarkı:Sevmekten kim usanır?

2. BÖLÜM

22 yıl öncesini her hatırladığımda içimde tamamlanmayan puzzle parçalarının benden hesap sorduğu bir dünyaya girerdim.Yine o mavi gözlerle ve yıllar öncesine ait olan o kokuyla karşılaştığımda başımın şiddetle döndüğünü hissettim.Yanaklarım al al yanarken vücudumdan buz gibi ter boşandı ve ben zangır zangır titremeye başlamıştım.Kalbim deli gibi çarpıyordu.Kapının girişindeki komidine tutunmaya çalıştım ancak elim boşa gitmişti.Yere düştüm..Gözlerimi açık tutacak gücü kendimde bulamıyordum ve gözlerimi kapadım.Uyandığımda başımda Ekrem vardı.Cihan ve Zeynep ortalıklarda gözükmüyordu.

Ekrem:Sevil.!İyi misin?
Sevil:Zeynep..Zeynep nerde?
Ekrem:Mutfakta Cihan'la birlikte sana papatya çayı yapıyorlar.Yorgunluğunu alır.
Sevil:Nerden çıktın sen?
Ekrem:Ben..Cihan benim çok yakın arkadaşım.Onu ziyarete gelmiştim.
Cihan:Ooo kaynaşmışsınız pek çabuk.
Zeynep:Şşşt Cihan utandırmasana misafirlerimizi.
Sevil:Utandığımız falan yok Zeynep'ciğim.Ayrıca alacağın olsun.!Yine mi beni evlendirme peşindesin?
Zeynep:Ama benim..
Ekrem:Ya sana ne demeli Cihan?Ben senle daha 3 ay önce küsmemiş miydim bu yüzden?
Cihan:Ama kardeşim..Bi dakka ya bu ne böyle sanki birbirinizi kırk yıldır tanıyorsunuz.!
Sevil:Ben eve gitmek istiyorum.(Ayağa kalkar)
Zeynep:Otur oturduğun yere.!
Sevil:Akşama bize gel.Ayçin yattıktan sonra uzun uzun anlatırım.Eve gitmem lazım Zeynep.Kız 1 saat sonra gelecek.Evde ne yemek var ne bişey?
Zeynep:Pekala..Git ama akşama sizdeyim ona göre.!
Sevil:Tamam tamam.(kapıdan çıkmıştır.)
Ekrem:Benimde çok işim vardı zaten..Görüşürüz..(der ve kaçar gibi gider.)

Ayçin eve gelmişti ve ben çok dalgındım.Benim her zamanki üstün zeka kızım bendeki durgunluğu farketmişti.Çünkü tabağana karnıyarığı kepçeyle koymaya çalışıyordum.
Ayçin: Dünyadan Sevil Hanım'a Mars'ta hayat var mı? Tamam.!
Sevil:Ne diyosun be zevzek?
Ayçin:Nerdesiniz diyorum?Sultanım diyorum.Daldınız gittiniz enginlere diyorum.Ayrıca karnıyarığı kepçeyle koymasanız iyi olur diyorum.
Sevil:Ayy ayy.!Battı masa örtüsü.!Ne diye erken uyarmıyosun?
Ayçin:Aaa ama Sevil Sultan siz Hürrem Sultan'ı da geçtiniz ayol.!Ne bu şiddet bu celal?
Sevil:Karnınız doydu mu Ayçin Hanım?Hayır..Çeneniz kapanmıyor da.
Ayçin:Aman aman doyduk ben ders çalışacağım.
Sevil:Tamam Zeynep gelecek birazdan.Konuşacağız.Balkonda oluruz ararsan.!
Ayçin:Tamam hadi by.
Sevil:Otur güzel çalış o derslerini kontrol etmeye geleceğim.!
Ayçin:Sanki ortaokuldayız haa.!
Sevil:Sus çok konuşma bakıyım sen.!

EKREM & CENKER
Ekrem:(kapı açılır)Oğlum geldin mi?
Cenker:Yok babacığım hala otobüs bekliyorum.
Ekrem:Sus babaya cevap verme taş olursun.!
Cenker:Ooovv babaya öyle deyince taş olunuyorsa..Kim bilir Brad Pitt ne dedi babasına?
Ekrem:Ha-ha-ha..
Cenker.Ne yemek var?
Ekrem:Pizza söyle oğlum.Biz Cihan Ağabey'inle dışarı çıkacağız.
Cenker:Tamam öyleyse.

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Zeynep'e gelmesi için telefon açmıştım.Gelince yeriz diye tarçınlı kek ve elmalı turta attım fırına.Mis gibi kokan çayı demliyordum ki Zeynep gelmişti.Gelir gelmez onu balkona aldım ve oturmasını söyledim.Çayları koyup kek ve kurabiye getirdim.Ben de onun yanına oturdum.
Zeynep:Eee hadi anlat.
Sevil:Biz Ekrem'le çok önceden tanışıyoruz.
Zeynep:Onu anladık.Sadete gel..
Sevil:O zamanlar daha İstanbul'a gelmemiştim.13 yaşındaydım yani 7. sınıfa gidiyordum.Sınıfa mavi gözlü çok yakışıklı bir çocuk girdi.İlk defa görüyordum onu..Bizimkisi ilk bakışta aşktı.Çocuktuk o zamanlar...Sonra lise için ikimiz de İzmir Anadolu Lisesi'ne kaydımızı yaptırdık.Puanlarımız çok yüksekti.Şansa aynı sınıfa düştük.Okulun ilk günü tanımadığı başka kimse olmadığından gelip benim yanıma oturdu ve bi daha hiç kalkmadı.Lise sonda bahçede herkesin gözü önünde beni çok sevdiğini söyledi.Ben de ona söyledim onu çok sevdiğimi..Ama bi sorun vardı..O fotoğrafçı olmak istiyordu ben ise ressam...Aslında İzmir'de konservatuar vardı ama Ekrem'in beklentileri fazlaydı..Bir gün bana geldi ve İstanbul'a gitmek istediğini ama beni de yanında götürmek istediğini söyledi.Annemi bırakamayacağımı söyleyerek onu gönderdim.Bi daha da hiç görüşmedik.Duydum ki annesinin zoruyla birisiyle evlenmiş.Ben de annemin isteği üzeriyle Semih'le evlendim.İşte böyle Zeynep'ciğim...Bizimkisi başlamadan biten bi AŞK'tı...
Zeynep:Vay canına nereden nereye?

2. BÖLÜM SONU
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyPerş. Şub. 24, 2011 7:05 am Paylaş

Huhuuu millet =)
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyCuma Şub. 25, 2011 12:16 am Paylaş

süperr...
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyCuma Şub. 25, 2011 3:31 am Paylaş

çok güzel olmuş canım devam et tatlım...
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyCuma Şub. 25, 2011 4:31 am Paylaş

Vay anasını ya.... =)
Sera&Deniz
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Sera&Deniz

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyCuma Şub. 25, 2011 5:00 am Paylaş

Süper olmuş canım ya kesinlikle devam et tek kelimeyle muhteşem
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyCuma Şub. 25, 2011 6:52 am Paylaş

Beğenmenize sevindim =))) YB yarın gelir.!
Sera&Deniz
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Sera&Deniz

MesajKonu: Geri: 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( 'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :( EmptyCuma Şub. 25, 2011 6:54 am Paylaş

iyi o zaman bekliyorum(z)

'єℓвєт вιяgüη вυℓυşα¢αğız''(єѕкιмєуєη вιя αşк нιкαуєѕι)'(2.blm=3.sf)(LÜTFEN YORUM YAPINIZZ :(

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki