Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyC.tesi Ağus. 06, 2011 10:08 am Paylaş

tmm cnm ne zmn yazarsan o zmn okurum bekliyorum
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyC.tesi Ağus. 06, 2011 10:34 am Paylaş

anaaam yediz geliyor :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 1:02 am Paylaş

Valla geliyor yedizler, yol açın. :D
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 1:54 am Paylaş

Ümit:Saat kaç Türkü.?
Türkü:Bilmiyorum Ümit Bey kaç.?
Ümit:Saçmalama, bu saatte hamile bir kadının ne işi var sokakta.?
Türkü:Off Ümit tamam kapat çeneni.! Anlaşılan seninle konuşamayacağız.
Ümit:Türkü.. Bitanem.. Neden yapıyorsun bunu bana.?
Türkü:Dur bi düşüniyim.. Neden acaba.? Bana odunluk yaptığın için olabilir mi Ümit Bey.?

dikkatim icekti niye turku umiti fircalayinca umit eziliyor altan aliyor yahu:)

kapa ceneni diyor kiz bisi demiyor orda varya la sen kime kapa ceneni diyorsun demesi gerekirdi Very Happy

erkek dedigin sert olucak bazen Laughing
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPtsi Ağus. 08, 2011 12:59 am Paylaş

yedizler geliyorrrrrrr!!! (: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 225263658 •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 3726834481 cnm süper olmuş
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPtsi Ağus. 08, 2011 4:01 am Paylaş

Teşekkürler.. (:
CutlamisMisir
Deneyimli
Deneyimli
CutlamisMisir
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 695
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 736
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öle İşte..:) ' ÜİK-TT~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptySalı Ağus. 09, 2011 12:03 am Paylaş

güzel olmuşş(:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:14 am Paylaş

Teşekkür ederim. (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptySalı Ağus. 09, 2011 10:18 am Paylaş

ee yb ne zmn çatladım burda ama Laughing
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptySalı Ağus. 09, 2011 11:38 pm Paylaş

Ellerine Sağlık canım çok güzel Very Happy
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 475
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcılar

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 1:26 am Paylaş

süper........
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 2:31 am Paylaş

Teşekkürler. (:
Yeni bölümü yazmaya başladım canım çatlamana gerek kalmadı :D
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 2:35 am Paylaş

ybü bkliyorum/z Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 3:55 am Paylaş

Çok ama çok özür dilerim bölüm yarıda kaldı, en kısa zamanda tamamlayıp koyacağım. ):
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 11:46 am Paylaş

tmm cnm yeni bölümü bekliyorum
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 3:16 am Paylaş

~ 41. Bölüm ~

Sancılarımı kontrol etmekte zorlanırken Melike'yle Özgün odaya dalıveriyorlar. Arkalarından da tabiki Kaan, Nil ve bu kadar gürültüden sonra uyanan Ömür.. Bağırmıyorum.. Gözlerimi sıkıca yumup, sertçe Ümit'in elini sıkıyorum.. Özgün sol koluma, Ümit ise sağ koluma giriyor ve merdivenlerden aşağı iniyoruz. Ümit sadece ''Az kaldı, dayan güzelim, kurtulacaksın birazdan..'' gibi sözler söylüyor. Beni arabaya bindiriyorlar, yanıma Ümit ve Melike geçiyor. Özgün arabayı kullanıyor.. Kaan ve Nil ise evde kalıyorlar.. Bebekler geliyor sonuçta, birilerinin evi derleyip toparlaması lazım. (:

Hastaneden içeri giriyoruz.. Beni sedyeye yatırıyorlar hemen ve doğumhaneye doğru uzun bir yolculuğa çıkıyorum.. Artık bu yolculukta tek başınayım ne yazık ki.. Kimseyi içeri almıyorlar.. Yeşil hasta önlüğü içerisinde bacakları havada tutan garip koltuğa yatırıyorlar beni.. Hala bağırmamakta direniyorum.. Ama gözlerimden yaşlar boşalıyor acıdan.. Sancıdan.. Üç tane doktor giriyor içeri, hepsi bayan.. Ve doğuma başlıyoruz.. Üçüncü çocuktan sonrasını hatırlamıyorum. Gözümü açtığımda normal odada buluyorum kendimi, tabi yatağın tam yanında da sıraya dizilmiş minicik yataklar.. Ümit, Melike ve Özgün yüzlerini kaplayan sıcacık gülümsemeleriyle karşıyorlar beni. (:

Melike:İyi misin şekerim.?
Özgün:Türkü.. Hepsi o kadar minik ki..
Ümit:İki tanesi erkek diğerleri kız. (: Şey.. Ağrın var mı.?
Türkü: -Farkında olmadan yüzümü sıcacık bir gülümseme kaplıyor.- Hayır, ağrım yok, iyiler mi hepsi..
Ümit:Hepsi çok iyi.. Doktor ''Çok dirençli bir anneymiş.'' dedi.. Hiç bağırmamışsın..
Türkü:Ahh güldürme.. Biraz canım yanıyor..
Özgün:Ümit, doktoru çağırsana uyandı de..
Melike:Tabi tabi.. Hemşire gelsin, Türkü bebeğini kucağına alsın. (: Emzirsin. (:
Türkü:Yaa.. Pislikk.
Melike:Ne var kızım, ne güzel anne oldun işte. (:
Türkü:İnşallah sende olursun birgün. (:
Melike:...
Özgün:Hadi sen dinlen hemşire gelene kadar, biz dışarı çıkalım.

Melike ve Özgün dışarı çıkıyor ama hala konuşmalarını duyabiliyorum..

Özgün:Dün akşam cevap vermedin ama inşallah bir cevap verirsin artık.!
Melike:Ne demek istiyorsun sen.?
Özgün:Çocuk diyorum Melike'm..
Melike:Ben çocuk felan istemiyorum Özgün.! Bana göre değil.
Özgün:Tabii canım.! Neden vücudun deforme olsun ki durduk yere.!
Melike:Ne alakası var.!
Özgün:Çok alakası var. Ben çocuk istiyorum ve sende yapmak zorundasın.!
Melike:Sen beni hiç bir şeye zorlayamazsın Özgün.! Bıktım artık senin zorbalıklarından.!
Özgün:Yaa öyle mi, çok bıktıysan boşanalım bitsin o zaman.!
Melike:Boşanalım mı.?
Özgün:Ne o, beklemiyor muydun yoksa.?
Melike:Tamam boşanalım.!
...

Nil ve Kaan Ömür'ü uyutmuş, evi toparlıyorlardır.

Nil:Acaba Türkü uyanmış mıdır.?
Kaan:Bilmem ki.? Arasak mı.?
Nil:Dur ben bir Melike'yi arıyım.. -Arar.-
Melike:Efendim. ):
Nil:Hehh.. Nerdesin tatlım.?
Melike:Türkü uyandı Nil.. İki oğlu beş kızı oldu. Hepsi o kadar güzel ki..
Nil:Ahh ne güzel.! Peki, senin sesin neden kötü geliyor.?
Melike:Bir sorun yok.. Herşey yolunda canım. ): Siz odaları düzenlediniz mi.?
Nil:Evet.. O kadar şirin oldu ki. (:
Melike:Kolay gelsin size. Ben Türkü'nün yanına çıkıyorum.
Nil:Bir sorun olmadığına emin misin.?
Melike:Yok dedim ya Nil daha kaç kere söyleyeceğim.! Hadi görüşürüz.
Nil:A-a.. Suratıma kapattı.!

Odalarının resmi: http://www.renklisekerleranaokulu.com/userfiles/image/anaokulumuz/uyku-odasi(1).jpg

-41. Bölüm Sonu-
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 3:38 am Paylaş

melike ile özgün boşanacaklar mı Sad neyse inş boşanmazlar •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 3726834481 cnm SÜPERDİ Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 3:46 am Paylaş

çooook güzel olmuş canım bebeklerin odasına bayıldım :D
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 4:13 am Paylaş

harika olmuş cnm melike de niye çocuk istemiyor anlamıyorum yani ne güzel olrdu 7 dizlerin odasıda çocuk yuvası gibi olmuş Laughing çok zor olacak Exclamation devamını bekliyorum
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 7:03 am Paylaş

Teşekkürler. (:
Melike'yle Özgün boşanacaklar mı onu ileriki bölümlerde göreceğiz. (:
Çocuk odasının resmini zaten öyle bir yerden buldum. :D
Yoksa yedi kişilik çocuk odası mı olur. :D
Neyse şekerler hepinize çok teşekkür ederim. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyPerş. Ağus. 11, 2011 9:23 am Paylaş

ÖzMel! neler oluyorr! Sad
Yalnız o oda da 11 yatak vardı,7 değl! Laughing
ÖzMel inş. düzelirler..
Ayrıca Ümit Abimiz baba olmuş,benden şöyle bir tane çeyrek altında hangi birine?

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 Images?q=tbn:ANd9GcTP5K5CHC8r3IUkCJ9rIrK3wfcjA-40b9uv1ZAtvkXlAS4vFazu6A

x7 yalnız! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
http://twitter.com
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyCuma Ağus. 12, 2011 3:13 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
ÖzMel inş. düzelirler..
Ayrıca Ümit Abimiz baba olmuş,benden şöyle bir tane çeyrek altında hangi birine?

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 Images?q=tbn:ANd9GcTP5K5CHC8r3IUkCJ9rIrK3wfcjA-40b9uv1ZAtvkXlAS4vFazu6A

11 değil on tane yatak var. (:
Yedi Türkü'de, bir tane Nil'de, eee iki tanesi de boş kalsın nolur nolmaz değil mi ama. (;
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyCuma Ağus. 12, 2011 3:17 am Paylaş

eee burda ne cevap vermis melike merak ettim
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyCuma Ağus. 12, 2011 3:22 am Paylaş

eskiAcik demiş ki:

eee burda ne cevap vermis melike merak ettim

Melike orda bişey demiyo, susuyo. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 41 EmptyCuma Ağus. 12, 2011 4:38 am Paylaş

physikçi demiş ki:
özgünümmm demiş ki:
ÖzMel inş. düzelirler..

11 değil on tane yatak var. (:
Yedi Türkü'de, bir tane Nil'de, eee iki tanesi de boş kalsın nolur nolmaz değil mi ama. (;

Tamam o zaman Very Happy

Bu arada Ömür'ü unuttum ben,pardon.. Very Happy
http://twitter.com

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
41 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Sonraki