Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 2:56 am Paylaş

Birazdan FİNAL bölümüyle karşınızda olacak. (:
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 2:58 am Paylaş

final mi ne final mi canım ya bekliyoruz
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 2:59 am Paylaş

Maalesef final, daha fazla uzatmanın anlamı yok. (:
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 3:22 am Paylaş

yok bence uzat canım ya final yapma nolur bak ağlarım ha anneminde doğumgünü ben ağlayıca o da ağlar kesin evde katliam çıkar valla canım unut finali canım final yok ....
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 4:31 am Paylaş

~ FİNAL ~

''2 AY SONRA''

~ Türkü'den ~

Uyanır uyanmaz çocuklarımın odasına gidiyorum yine, onlardan ayrı bir dakika bile geçirmek istemiyorum. Hepsi o kadar güzel ki.. Kardem, Dolunay ve Yağmur uyanmış; Yıldız, Bulut, Güneş ve Dünya ise uyuyor daha.. Kardem'le Yağmur'u kucağıma alıyorum, Dolunay'a ise yer kalmadığından onu kucağımdakileri bıraktıktan sonra gelip alıyorum.. Hepsini birden bakmak çok zor ama insana ayrı bir güç geliyor.. Özgün ve Melike daha uyanmamış; barışmaları zor oldu ama şuan 1.5 aylık hamile Melike.. Ahh işte yine başlıyoruz, öğürtüyle banyoya koşturuyor Melike; Özgün de onu kapıda bekliyor.. Baba olmak ona yaradı; karısının peşinden iki dakika ayrılmıyor.. İşte Ömür de ağlamaya başlıyor. Nil kalkıyor; diğerlerini uyandırmasın diye kucağına alıp çıkıyor odadan ve emziriyor Ömür'ü.. Bu tantana içinde ben mi n'apıyorum? Bir kolumda Dolunay diğerinde Kardem emziriyorum onları.. Ama Yağmur'a bende yer kalmadığından onu Nil emziriyor. (: Ve sonunda Melike lavabodan çıkmayı başarıyor.

Özgün:İyi misin.?
Melike:Hep senin oğlun yüzünden.!
Özgün:Oğlan mı.? Hani kız istiyordun.?
Melike:Şeyy.. Dilim sürçmüş, tabi ki kız istiyorum.
Özgün:Hadi Melike yeme beni, basbayağı sende erkek istiyorsun.
Melike:Ay aman iyi tamam.!
Türkü:Didişmeyi kesin de biriniz Yıldız'a diğeriniz Bulut'a baksın.. Seslerini duyuyorum ağlıyorlar.
Özgün:Bu da çocuklarını seslerinden ayırt ediyor. ''Ylın Annesi..''
Melike:Onları doğurana kadar neler çekti o.!
Nil:Hadi hadi, hem Ümit'i de kaldırın o da ekmek almaya gitsin.

Ümit bu günlerde çok garip davranıyor, sanki Cafe'de bişeyler ters gidiyor gibi, işe yeni aldığımız Nazlı'yla ilgili mi diye sorduğumda ise tepkisi aniden kızgınlığa dönüşüyor.. Çok sık kavga ediyoruz.. Çocuklarını sevmiyor yeterince onlarla vakit geçirmiyor.. Önceleri geçim sıkıntısı diye önem vermediğim durum şimdilerde yeterince canımı sıkıyor.. Ve Ümit salona geliyor sonunda.. Yüzüme dahi bakmadan parayı alıp çıkıyor.. Nil de beni teselli ediyor; ''Kaan da böyleydi, düzelir.'' diyerek.

Öyle böyle akşam oluyor yine.. En sevdiği yemeği yapıyorum Ümit'in.. Evdekileri de dışarı gönderiyorum. Özgün'le Melike sinemaya; Kaan da Nil ve Ömür'ü alıp yeni açılan alışveriş merkezine gidiyor. Bu kadar özen göstermemin sebebi evliliğimiz.. Bugün evlilik yıldönümümüz.. Çok şık bir elbise giyip makyaj yapıyorum.. Doğumdan sonra verdiğim kilolar çok belli oluyor. Hemen hemen eski formumda gibiyim. Derken Ümit geliyor.. Sofraya oturuyoruz.. Biraz ortamı neşelendirmeye çalışıyorum..

Türkü:Nasıl geçti canım günü.?
Ümit:İyi..
Türkü:Yemeği beğendin mi.?
Ümit:Güzel..
Türkü:Ben sana bir şey diyeceğim.
Ümit:Önce ben sana bir şey diyeceğim.
Türkü:Tamam söyle..
Ümit:Yok sen söyle önce..
Türkü:Aynı anda..
Ümit:Tamam..
Türkü:Nikah tazelemeye ne dersin.?
Ümit:Ayrılmak istiyorum..

Yüreğim kuş gibi çarpıyor sanki boğazımda atıyor.. Ellerim titriyor, ayaklarımda güç bulamıyorum.. Kötü oluyorum çünkü benim onu sevdiğim kadar onun beni sevmediğini anlıyorum.. O ise; ''Başka birine aşık oldum, seni kendimden uzaklaştırmak istedim..'' gibi saçma sapan şeyler söylüyor.. Daha fazla bu berbat duruma dayanamıyorum.. Aniden kalkıyorum, masanın örtüsünü çekiyorum ve yere atıyorum.! Kadeh, tabak, kase ne varsa paramparça oluyor.. Tıpkı benim kalbim gibi.. Çocuklarımın odasına girip hepsini yeni aldığım yedili büyük bebek arabasına koyuyorum.. Dolabın arkasından çıkardığım valize ise birkaç eşya.. Toparlanıp çıkıyorum.. Hiç bir şey yapmıyor Ümit.. ''Gitme'', ''Dur'', ''Ben giderim senin yerine'' bunun gibi şeyler bekliyorum.. Hiç bir şey çıkmıyor ağzımdan.. Aylar önce yapamadığımı yapıyorum ve anahtarımı konsolun üzerine bırakıp yoldan çevirdiğim taksiye biniyorum.. Çocuklarımla birlikte o kadar perişan bir durumdayız ki.. Kendimi karşıyakadaki otele zor atıyorum..

...

...Melike'den...

Kapının önüne geldiğimizde Nil'lerin de geldiğini görüyoruz.. Gülüşerek içeri giriyoruz ama köşede sessizce oturan Ümit'i görünce telaşlanıyoruz.. Odalara bakıyoruz ne Türkü var ne de çocuklar.. Ümit'e sormayı deniyoruz.

Melike:Türkü nerde.?
Nil:N'aptın.?
Kaan:Üzerine gelmeyin şokta zaten.
Nil:Sen çeneni kapat.!
Özgün:N'aptın lan kıza.!
Ümit:Ayrılmak istedim.
Özgün:Aman Allah'ım..
Nil:Nasıl yaptın bunu.?
Melike:Sen..Sen nasıl bir insansın yaa.! Hiç düşünmedin mi tek başına bir kadın yedi tane çocukla n'apar.?
Ümit:Aşık oldum.! Ne yapabilirim.!
Melike:Ne halin varsa gör Ümit.. Allah senin belanı versin.!
Nil:Artık hiç birimiz senin yanında değiliz, aşkınla mutlu ol..

- 5 Yıl Sonra -

Türkü'yle birlikte çocuklarımıza bakıyoruz.. Otelimizin bahçesinde.. Türkü üç tane bakıcı tuttu, ancak yetişiyoruz her birine.. Nil ve Kaan da mutfakta çalışıyorlar otelin.. Biz de muhasebeye felan bakıyoruz Türkü'yle.. Özgün de.. O daha çok çocuklarla ilgileniyor ve bahçeyi temizliyor.. Çok güzel fidanlar ekiyor bahçemize.. Ümit mi.? Ondan tam beş yıldır, daha doğrusu o geceden beri haber alamıyoruz.. Özgün sesleniyor bana; Bulut'la Heves -Özgün'le benim kızımız- kavga ediyor.. Hemen yanlarına gidiyorum.. Tabii Türkü de koşuyor.. Bulut günden güne babasına benziyor.. Ama sadece Bulut.. Diğerleri annelerinin kopyaları sanki.. Bulut; mavi gözleri ve kumral saçlarıyla, hareketleriyle babasından bir parça gibi Türkü'ye..

Heves:Anne Bulut beni öptü.
Bulut:Ama çok tatlıydı n'apıyım.?
Türkü:Oğlum, niye öpüyorsun.!
Melike:Kızım niye öptürmüyorsun.?
Özgün:Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi.?
Melike:Ne.?
Özgün:Hadi mutfağa gidip pasta yiyelim ve bu tatsız olay kapansın..
Türkü:Tamam siz gidin.. Ben, kitabımın son sayfasını yazıp geliyorum..
Özgün:Bitirdin sonunda..
Melike:Evet bitirdi..

...

"Sana güzel bir yaz günü gelmiştim. Karlı bir sabahta gidiyorum. Beş mevsim yaşamışız beraber Beş mevsim bir "iç denizi" karartmaya yetti. İşte böyle sevgili... Biz artık seninle haritada iki küçük su lekesi... Hiçbir nehir kavuşturamaz bizi."
Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun? Sorumlusu ben değildim ya, oh, istediğim gibi bakabilirdim sana. Beraberliğimiz boyunca ne çok hırpaladın beni. Neyse, oldu bitti artık.Aslında sayende zayıfladım da… Beni kınaman çok dokunuyordu bana. Lokmalarımı sayıyordun yemekte… Şimdi gülüyorum yazarken, ama sana çatal batırmayı isterdim o anlarda. Niye bu kadar acıyor kalbim? Niye bu kadar zavallı hissediyorum kendimi? Nasıl yaptın bana bunu? Nasıl yaptırdım kendime bunu?
Bitmez sanıyordum, bitti. Oysa ne güzel başlamıştı. Ne güzel karşılaşmıştık… Ne güzel şeyler yaşattın bana ama hiç pişman olmadım seni tanıdığıma..
Şuan yeni bir sevgilin var, biliyorum.. Bu kitabı da sana ve benim gibi tek başına kalan tüm kadınlara armağan ediyorum... Hoşçakal benim hiç bitmeyecek olan aşkım.. Hoşçakal benim deniz gözlü prensim.. Sana ve her ne kadar uğraşsam da olsa bitiremediğim aşkıma lanet olsun.!! ''Hoşçakal..''

- Ümit'ten -

Yine günlerden pazar, ben yine onu düşünüyorum.. İlk sevdiğimi.. Aşkımızı.. Ve biten o günü..Lanet olası o kadın yüzünden herşeyi yıktığım o günü.. İçiyorum arkadaşlarımla.. Arkadaşlarımsa; bir kaç resim.. Eski günlerden kalan. Mutlu günlerden kalan bir kaç anı.. Artık bu acıyı bitirmeye gidiyorum.. Ve kendimi boğazın serin sularına bırakıyorum...

~ FİNAL ~

Herşey için çok teşekkür ederim..
Tüm okuyucularıma teşekkürler. (:
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 5:20 am Paylaş

ağlatmayı nasıl başarıyorsunuz canım ya bugün ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı yemin ederim canım ...süper bir final ama biye bitirdin ya ?
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 5:24 am Paylaş

Şuana Kadar gördüğüm en güzeL finallerden 2. si 1. kevserinki Sad
Ya off neden hep kötü sonla bitiriyosunuz ve bizi ağlatıyosunuz ? ./
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1547
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1588
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Öğrenipte napcan ?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 5:37 am Paylaş

Ama bir gün de iki kere gözlerimin yaşlanması.. Olmadı bu.. Fazla yorum yapamadım senaryona ama okuyordum.. Keşke bitirmeseydin.. Ümit ve Türkü'nün ayrılması benim için kötü olmuş, 7 çocuk belki de çok daha güzel bir gelecekleri olabilirdi.. ama senarist sensin ve bu son da çok çok güzel olmuş (: Harika yazmışsın ellerine sağlık.. Ne diyeyim başka bir senaryon da buluşmak üzere (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 5:46 am Paylaş

Sadece finali okudum ama böyle bitmesine üzüldüm yane, kötü olmuş...
CutlamisMisir
Deneyimli
Deneyimli
CutlamisMisir
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 695
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 736
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öle İşte..:) ' ÜİK-TT~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 6:26 am Paylaş

Gerçekten yakışır bi final olmuş..(:
Bizde sana teşekkür ederiz bizlere bu senaryoyu yazdığın ve hayal ettiğin için..(:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 6:32 am Paylaş

Beren Saat demiş ki:

Evet onun finalini okudum gerçekten güzeldi.. (:
Beni bile ağlatmayı başarmıştı. Teşekkürler. (:

müge:Teşekkürler, ağlatma cadım; sonuçta bu sadce bi senaryo. (:

**EnK**:Teşekkürler, aslında yazmadan önce mutlu bir sonla bitirmeyi düşünüyodum ama yazmaya başladıktan sonra aklıma kötü kötü şeyler geldi. :D

~ÇakıL KoLik~: Teşekkürler, beğenmene sevindim. (:

CutlamisMisir:Çok teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim. (:
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 6:38 am Paylaş

bu aşıkların sonu hiç mi mutlu bitmez...ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş:D
Dilancan
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Dilancan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitimin geldiği yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : <3<3 Ümit <

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 6:57 am Paylaş

OHA ! Ama nasıl biteer ! Gerçekten mükemmel bir final olmuş.
Bu zamana kadar bizi bu harika senaryoyu sunduğun için çok teşekkürler. Very Happy
Her zaman çok güzel yazdın. Ama keşke mutlu sonlu bir final olsaydı..
http://www.umitkantarcilarlove.blogcu.com/
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 7:34 am Paylaş

Off of gözler dolu son üzücü...İçimden küfür ediyorum gideceği yeri bilince susuyorum Very Happy ellerine sağlık canım Very Happy ahh be Ümit bir ka.t.k için değer miydi ?
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 8:32 am Paylaş

çok güzel olmuş ama evet keşke böyle bitmeseydi harika bir finaldi ama..
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 10:28 am Paylaş

final çok dugusal olmuş •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 1371890812

ellerine sağlık
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 10:57 am Paylaş

Teşekkür ediyorum..
Her masalın sonu mutlu bitmez ama hadi yapmayın böyle lütfen..
Yeni senaryolarımda görüşmek üzere. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 11:19 am Paylaş

E,yuh ama! Shocked

Kızım ağladım benn.. Sad

Nasıl final yaptın ya? Sad

Çakıl Taşları gibi sen de bitirdin koskoca senaryoyu.. Sad

Hayranlarını düşünmedin ya..Aşk olsun.. Sad

Neyse..Tamam..Sakinim.. Surprised

Süpersin canım..Ama bak,bu senaryo bitti..Ben 5 senaryo daha beklerim Very Happy

Tamam,tamam..3 olsun..Şaka ya..

Ama yeni senaryolarını bekliyorum canım Very Happy

Süpersinn Very Happy
http://twitter.com
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 11:29 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
E,yuh ama! Shocked

Kızım ağladım benn.. Sad

Nasıl final yaptın ya? Sad

Çakıl Taşları gibi sen de bitirdin koskoca senaryoyu.. Sad

Hayranlarını düşünmedin ya..Aşk olsun.. Sad

Neyse..Tamam..Sakinim.. Surprised

Süpersin canım..Ama bak,bu senaryo bitti..Ben 5 senaryo daha beklerim Very Happy

Tamam,tamam..3 olsun..Şaka ya..

Ama yeni senaryolarını bekliyorum canım Very Happy

Süpersinn Very Happy

Teşekkür ederim şekerim..
Üzüleceğini tahmin ettim hatta biraz daha sürdürmek istedim..
Ama olmadı..
Herşeyin bir sonu vardır öyle değil mi.?
Önümüzdeki senaryoda görüşürüz belki. (:
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 9:59 pm Paylaş

CutlamisMisir demiş ki:
Gerçekten yakışır bi final olmuş..(:
Bizde sana teşekkür ederiz bizlere bu senaryoyu yazdığın ve hayal ettiğin için..(:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptySalı Ağus. 23, 2011 3:48 am Paylaş

Teşekkür ederim. (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptySalı Ağus. 23, 2011 3:48 am Paylaş

cnm muhteşem bir finaldi ters köşe oldum mutlu son bekliyodum okurken ümite çok sinirlendim 7 çocuk yap sonra ben aşık oldum ne kadar kolay ya sinir oldum ne kadar kızsam da ümitin sonuna üzüldüm anlayacagın mükemmel yazdın Exclamation yeni senaryolarını bekleyeceğim Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptySalı Ağus. 23, 2011 3:56 am Paylaş

physikçi demiş ki:
Beren Saat demiş ki:

Evet onun finalini okudum gerçekten güzeldi.. (:
Beni bile ağlatmayı başarmıştı. Teşekkürler. (:

müge:Teşekkürler, ağlatma cadım; sonuçta bu sadce bi senaryo. (:

**EnK**:Teşekkürler, aslında yazmadan önce mutlu bir sonla bitirmeyi düşünüyodum ama yazmaya başladıktan sonra aklıma kötü kötü şeyler geldi. :D

~ÇakıL KoLik~: Teşekkürler, beğenmene sevindim. (:

CutlamisMisir:Çok teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim. (:
valla canım ağlamadan olmuyor ama bugün kimse beni üzemez vcanım var ya şuan kendimde değilim :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptySalı Ağus. 23, 2011 4:02 am Paylaş

goktug: Sağol canım, sizde sıkılmadan okudunuz, yorum yaptınız; asıl ben teşekkür ederim..

müge:Ayy kuzucuğum yaaa sen mutlu ol, ağlama zaten. (:
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 43 EmptySalı Ağus. 23, 2011 4:09 am Paylaş

physikçi demiş ki:
goktug: Sağol canım, sizde sıkılmadan okudunuz, yorum yaptınız; asıl ben teşekkür ederim..

müge:Ayy kuzucuğum yaaa sen mutlu ol, ağlama zaten. (:
perşembe günü zaten gene mutluluktan ağlaya bilirim şimdi keyfini yaşıyorum mutluluğun canım Very Happy

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
43 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Sonraki