Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPaz Nis. 17, 2011 11:26 pm Paylaş

çok güzel olmuş cnm Very Happy
merve98
Deneyimli
Deneyimli
merve98
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1071
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1079
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit KαntαrcıLαr ♥ Türkü Turan

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPaz Nis. 17, 2011 11:37 pm Paylaş

Türkü:Neden benim yanıma gelmiyorsun.?
Ümit:Biz..Beraber mi yatacağız.?
Türkü:Yani istersen..İstemiyorsan sorun değil..
Ümit:Saçmalama..Ben sen rahatsız olursun diye..
Türkü:Hadi gel..Bişey olmaz.

Ahahah Süperdi Canım Devamını Bekleriz Very Happy
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 6:10 am Paylaş

süper gerçekten yeni bölümü bekliyorum:)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 9:13 am Paylaş

Teşekkürlerr YB haftasonu belki yazabilirim.
Ama daha erken yazmaya çalışacağım.. •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 650269930
merve98
Deneyimli
Deneyimli
merve98

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 11:32 pm Paylaş

Oo GüzeL Very Happy Takipçinim (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptySalı Nis. 19, 2011 4:07 am Paylaş

merve98 demiş ki:
Oo GüzeL •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 650269930 Takipçinim (:

Hoşgeldin Canımm Very Happy
Teşekkür ederim Very Happy
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptySalı Nis. 19, 2011 10:32 pm Paylaş

yb bekliyorum cnm =)
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 10:15 am Paylaş

hadi ama bekliyoruz!!!!!!!!! Very Happy
http://twitter.com
Gül♥♥Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Gül♥♥Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 126
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 116
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa,Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevil & Ekrem

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 11:21 pm Paylaş

Süper Olmus Canim
merve98
Deneyimli
Deneyimli
merve98

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 11:27 pm Paylaş

Bekliyoruz Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPerş. Nis. 21, 2011 5:48 am Paylaş

Haftasonuna muhteşem bölümlerimle geliyorum Very Happy
Bekleyin beeeenniiiii Very Happy
merve98
Deneyimli
Deneyimli
merve98

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPerş. Nis. 21, 2011 7:08 am Paylaş

BekliyoruZz Very Happy
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyCuma Nis. 22, 2011 2:28 am Paylaş

merve98 demiş ki:
BekliyoruZz Very Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyCuma Nis. 22, 2011 3:31 am Paylaş

ßekLiyoruz. Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPaz Nis. 24, 2011 7:44 am Paylaş

25.Bölüm
Günlerdir düşünüyorum..''Ne kadar da mutluyum..Acaba yine bu mutluluğum ne zaman bozulacak.?'' diye.Hatta geçenlerde bu düşünceler içerisinde uykuya daldığımdan mıdır nedir bilmiyorum muhteşem bir çığıtıyla yataktan fırlıyorum..
Rüyamda, Ümit'in yerde çaresizce kıvrandığını görüyorum.Ona yardım edemiyorum çünkü ona yaklaşamıyorum..Sanki gaipten bir el beni tutuyor.Ona bişey olabileceği düşüncesi bile beni delirtirken, bu rüyayı görmem beni çileden çıkarıyor.
Ümit:Türkü..Canım aç gözlerini..
Türkü:(Ağlayarak uyanır ve Ümit'e sarılır.)Ümiitt..
Ümit:Şşştt..Geçti canım sadece rüyaydı..
Türkü:Hayır.!Kabustu..
Ümit:Tamam..Pekala öyle olsun..Hadi yat..
Türkü:Yatamam..Ya tekrar o rüyayı görürsem.
Ümit:Görmeyeceksin..Yoksa bana inanmıyor musun.?
Türkü:Sana boyumca kefilim ama bilinçaltım..Ona asla güvenemiyorum..
Dedim ve kendimi salona attım..O hızla formula-1 yarışındaki arabayı bile geçebilirdim..Tabii ki sesimize Özgün ve Melike de uyanmıştı..
Melike:Noluyo yaa.!Güzellik uykumu bozdunuz.!
Özgün:Aaa..!Ama aşkımın güzellik uykusunu bozdunuz.!Nasıl bakıcam şimdi yüzüne.?
Türkü:Kesin.!Tartışmayın..!Çok kötü şeyler olacak..Yarın çok kötü şeyler olacak.!
Melike:Noldu buna yaa.?
Ümit:(Eliyle ''Delirdi.'' işareti yapar.)
Türkü:ÜMit..Saçmalamayı kes.!Delirmedim..Hissediyorum..
Özgün:Türkü..Sakin ol ve bize aklından geçenleri anlat..
Türkü:Birkaç gündür garip rüyalar görüyorum..Ayrıca evinize haciz geldi..Bizimle yaşıyorsunuz..Ve biz çok mutluyuz.!Hayatımızda hiç olmadığımız kadar.!
Melike:Eee..?
Türkü:Bu mutluluğun bozulmasından korkuyorum..
Dizlerimi göğüs hizama kadar çektim ve kollarımı bacaklarıma dolayarak ağlamaya başladım.Ümit yanıma yaklaştı..Diğerlerine ''Siz yatın..'' işareti yaptı..
Ümit:Sakın bidaha ağlama..!
Türkü:Ama ben..
Ümit:Hadi..Ağlama artık, kalk yerden lütfen..
Türkü:Ama Ümit ben çok korkuyorum..
Ümit:Korkma..Yanında ben varım..Ve ben yanında olduktan sonra kimse sana zarar veremez..Hadi kalk..Odamıza gidelim.Tamam mı.?
Türkü:Tamam..
...
Eyvaahhh..!Türkü'nün halini hiç iyi görmüyordum..Acaba yine mi başlamıştı.?En iyisi ben bunu özgün'le konuşmalıydım..
Melike:Özgüünn..Kalk sana bişey diyecem..
Özgün:Seni dinliyorum..
Melike:Türkü'nün halini hiç iyi görmüyorum..
Özgün:Bence pek birşeyi yoktur ya..Sanmıyorum yani..Biraz psikolojisi bozulmuş..
Melike:Özgüünn..Öyle değil işte..Türkü lise yıllarında çok..Nasıl desem..Yine böyle olmuştu..Hastahaneye yatırdık.2 sene tedavi gördü..Psikiyatri servisinde..
Özgün:Abbooww..Deme bee.!Ayy çok fena.!Neyse yat da yarın konuşuruz.
...
Süper alışverişler yaptık yine bugün Kaan'la yaaww..Ama en son aradığımda Türkü'nün sesi bir garip geliyordu..Karnım da iyice şişti..Gerçek bebeğimin cinsiyetini öğrenmedim..Sürpriz olsun istiyorum..Ama ne olursa olsun çocuğumun ismini buldum ben.!Yavrumun ismi...''Ömür.!''
25. Bölüm Sonu
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPaz Nis. 24, 2011 8:36 am Paylaş

Çok güzel olmuş =))
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPaz Nis. 24, 2011 8:38 am Paylaş

harika olmus cnm =)

bayildim. devam.
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPaz Nis. 24, 2011 8:47 am Paylaş

Teşekkürler canımm :D
En beğendiğniz yerleri yazarsanız sevinirim. Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPaz Nis. 24, 2011 9:41 am Paylaş

çok güzel canım!
http://twitter.com
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPaz Nis. 24, 2011 11:49 pm Paylaş

Çok GüzeL OLmuş .. Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 3:50 am Paylaş

ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş :D
merve98
Deneyimli
Deneyimli
merve98

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptySalı Nis. 26, 2011 5:57 am Paylaş

Melike:Türkü'nün halini hiç iyi görmüyorum..
Özgün:Bence pek birşeyi yoktur ya..Sanmıyorum yani..Biraz psikolojisi
bozulmuş..

Melike:Özgüünn..Öyle değil işte..Türkü lise yıllarında çok..Nasıl
desem..Yine böyle olmuştu..Hastahaneye yatırdık.2 sene tedavi gördü..Psikiyatri
servisinde..

Özgün:Abbooww..Deme bee.!Ayy çok fena.!Neyse yat da yarın konuşuruz.

ahaha Very Happy
süper Yaa (:

~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptySalı Nis. 26, 2011 6:02 am Paylaş

Çok güzel
Devam (:
cσηтєѕѕ.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cσηтєѕѕ.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9426
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2229
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Tuğçe'm.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 3:37 am Paylaş

çok güzel olmuş (:
ümit türkünün üstüne titriyor <3
ellerine sağlık tatlım (:
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 23 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 5:00 am Paylaş

ne psikolojik mi süper ama sevil neymiş öle:)

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
23 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Sonraki