Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 5:52 am Paylaş

devam tatlim. yb bekliyorum(z).
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 6:33 am Paylaş

Çok güzel olmus.
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyCuma Nis. 29, 2011 5:28 am Paylaş

hadi ama dewam!
http://twitter.com
cσηтєѕѕ.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cσηтєѕѕ.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9426
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2229
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Tuğçe'm.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 4:57 am Paylaş

hadi devam lütfen.
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:39 am Paylaş

evet devam!
http://twitter.com
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 12:39 am Paylaş

bayıldım ellerine sağlık süper olmuş yeni bölümü bekliyorum
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 5:13 am Paylaş

YB isteyen.?
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 6:01 am Paylaş

Benn (:
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 6:26 am Paylaş

Ben
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 6:30 am Paylaş

26. Bölüm..

Haftalardır garip rüyalarla uyanıyorum..Ümit, Melike, Özgün hepsi ama hepsi durumun ciddiyetinin farkında..Hatta Nil ve Kaan bile..Onlar bile oralardan beni sakinleştirmeye çalışıyorlar.Ama ben bir türlü sakinleşemiyorum..

Yine bu akşamda erkenden yatağıma uzandım.Gecelerdir doğru düzgün uyku uyuyamıyorum..Gözlerimi kapatıyorum..Dalıyorum..Garip ama bir o kadar huzursuz bir uykuya..

Melike & Özgün

Melike:Bu akşam dışarıda yemek yiyelim mi?
Özgün:Ama Türkü.?
Melike:Aa evet..
Ümit:Çocuklar siz keyfinize bakın..Ben burdayım.
Özgün:Sağol kardeşim..
Melike:Tamam o zaman..Çıkalım hadi..
Özgün:Tamam..

Ümit..

Bakıyım benim prensesim napıyor.?Ayy mışıl mışıl uyuyor..En iyisi gideyim de şu yakındaki marketten bişeyler alıyım..Zaten kaç gündür doğru düzgün bişeyler yemiyor..Hem ikimizin de morali düzelmiş olur..

Çıktım ve yakındaki markete doğru ilerlemeye başladım..Hızlı adımlarla gidiyordum çünkü içimde garip bir his vardı..Bitanem'i yalnız bırakmak istemiyordum..

Türkü..

Bir kaç dakika sonra acı bir susuzlukla uyandım ve kendimi mutfağa attım..Kocaman bir bardak suyu kafama diktim..Salona yöneldim..Ümit yoktu..Bişeyler almak için markete gittiğini düşündüm ve tekrar yatmak için yatak odasına giderken kapı çaldı..Ümit'in geldiğini düşünerek ''Kim o.?'' bile demeden kapıyı açtım..

Tanımadığım iki tane adam hızlıca içeri girdiler..Bağırmama fırsat bile vermeden biri ağzımı kapattı..Diğeri ise beni soymaya çalışıyordu..Direniyordum..Direnmeye çalışıyordum..Ama güçsüzdüm..İki tane hayvan herifin karşısında çok savunmasızdım..Üstüm başım paramparça olmuştu..Adamlardan zayıf olan tek eliyle ellerimi tutuyor diğer eliyle de ağzımı kapatıyordu..Diğeri ise..Bana sahip olmaya çalışıyordu..Başarmak üzereydi..Artık hiç birşey yapamıyordum..Gözlerimden tek bir damla yaş geldi..Adamlar işlerini bitirmişlerdi..Beni kirletmişlerdi..

Kapıdan Ümit'in koşarak girdiğini gördüm..Adamlar koşarak kaçtılar..Ümit yanıma geldi..Elini başımın altına koydu diğer eliyle de saçlarımı okşuyordu..Yüzüne bakamıyordum..Ona sadece ''Nerde kaldın Bitane'm.!'' diyebildim.

26. Bölüm Sonu
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 7:21 am Paylaş

Spr olmuş cnm yazık turkume ya Sad
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 7:32 am Paylaş

Üzülme yaa (: Bişey olmaz.
Yorumun için teşk.
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 8:07 am Paylaş

Harika Olmuş.
Yeni Bölümü Merakla Bekliyorum (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 8:10 am Paylaş

En kısa zamanda yazmaya çalışacağım (:
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 4:17 pm Paylaş

Çok güzeL oLmuş cnm Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 3:47 am Paylaş

ouuv ://
Türkü Sad
Çok güzel olmuş :s
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 5:46 am Paylaş

Teşekkürler,
Teşekkürler vee,
Teşekkürler (:
Yeeni Bölüm ister misiniz.?
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 5:48 am Paylaş

ßen isterim Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 5:49 am Paylaş

Vallaha mı.? Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 5:55 am Paylaş

bende isterim Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 6:18 am Paylaş

Tamam o zaman yazmaya başlıyorum en geç 22.30a kadar koyarım. Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 6:19 am Paylaş

sprsin cnm bekliyoruz Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 7:55 am Paylaş

27. Bölüm..

Ümit'ten:

O iğrenç gecenin üzerinden tam 4 gün geçti..Türkü hiç uyanmadı..Kollarımda uyuduğu gibi..O akşamki gibi hala uyuyor.Doktorlar bunun psikolojil olduğunu söylüyor hatta hiç uyanmayabilirmişte..Ama ben biliyorum.!Uyanacak..Ben onun gözlerinin derinliklerine inicem, ''Seni Seviyorum.'' diyeceğim.O benim yüzüme bakamayacak her zamanki gibi yaşadıklarından utanç duyacak ama ben asla onun elini bırakmayacağım.Zaten tüm bunlar benim yüzümden başına geldi..Eğer o gece ayrılmasaydım evden bunların hiçbiri yaşanmayacaktı.!

O gece ilk işim polisi aramak olmuştu..Adamları hatırlayabildiğim kadarıyla tarif etmiştim..Ama hiç birşey net değildi..Adamları üzerinden 15 saat geçmeden yakaladı polisler..Tam da başka bir kadına tecavüz etmek üzereyken..

Ahh bir de Türkü'm uyansa..Dört gün ve dört gecedir bu hastane kapısının önünde bekliyorum..Ama herşey düzelecek biliyorum.

Melike:Ümit, Türkü'nün durumunda bir değişiklik var mı.?
Ümit:Yok..
Özgün:Hadi, kardeşim sende bizimle gel..Bişiyler ye, bi duş al rahatlarsın..
Ümit:Yok kardeşim..Türkü'nün odasında banyo varya orda dün duş aldım ben.!
Melike:Ümiit..Yapma böyle.!
Ümit:Melike'm..Güzeli'mm..Siz gidin.!Evi derleyip topralyın..O geceye ait hiç bir iz kalmasın Türkü'nün kafasında bugün uyanacak Türkü.
Özgün:Abi yapma..
Ümit:Ne yapma Özgün ne yapma.?
Melike:Özgün hadi biz evi taplayalım.
Özgün:Bişey olursa ara bizi..

Onları gönderdikten sonra hızla Türkü'mün odasına giriyorum..Yanı başına oturuyorum.Bi elimle elini tutuyorum.Eli avucumda kayboluyor diğeriyle de saçlarını okşuyorum.

Ümit:Seni Seviyorum..Evet sana karşı hissettiklerim yalnızca bu.!Sevgiden aşktan kıskançlıktan ibaret.O gece hiç birşeyi değiştirmeyecek ve değiştiremez de zaten aşkım..Olmaz.!O gece sevgimizi örtemez..Beni senden yoksun kılamaz.Sen yoksan bende yokum birtanem..Eğer şimdi.Hemen şimdi uyanmazsan bende uyuyacağım.Ama benim ki seninki gibi kısa değil ebedi olacak Türkü'mm..

Yavaşça gözlerini aradı..

Türkü:Ümit..İsteyince ne de güzel konuşuyorsun öyle..Ama ağzına ölüm hiç yakışmıyor..
Ümit:Türkü..

27. Bölüm Sonu

Canişkolarım 90. Sayfaya yazmak istiyorum yeni bölümü Very Happy
Yorum istiyorum yanii bol bol Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 7:59 am Paylaş

spr ötesi olmuş cnm ellerine sağlık Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 24 EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 8:12 am Paylaş

Teşekkürler bitanem Very Happy

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
24 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Sonraki