Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 6:26 am Paylaş

Tabiikide Beenn!!
Hemen hemdee!!
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 6:28 am Paylaş

ben istiyorum(:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 6:38 am Paylaş

Azz Sonraa :DDDD
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 6:44 am Paylaş

HADİİ
ÇATLATMAA!!
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 261
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Pelİbo
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 7:29 am Paylaş

sabırsızlıkla bekliorum .d Very Happy
https://www.facebook.com/pages/%C3%87AkIl-tA%C5%9FLaR%C4%B1/15048
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 7:34 am Paylaş

15. BÖLÜM..

Sevgili Günlük;
Farkındayım sana ilk defa yazıyorum.Tanışalım mı.?Ya da ben direk konuya giriyim en iyisi çok efkarlıyım çünkü..Yarın evleniyorum.Hem de kardeşim dediğim kişiyle..Ona aşığım o da bana aşık..Sorun zaten birbirimizi sevip sevmememiz değil..Sorun; herşeyin bu kadar çabuk olması.Onun ailesinin zoruyla bana evlenme teklif edişi ve benim ailemin zoruyla kabul edişim..

En azından sevdiğim biriyle evleniyorum öyle düşünüyorum..Ayy.!Sana da bir daha yazmayacağım haa Melike yok, derdimi dinleyecek kimse yok diye yazıyım dedim de cevap vermiyorsun bişey yapmıyorsun daha çok içimi kararttın valla.!Hadi ben yatıyorum iyi geceler..

Sabah Ümit'in dürtmesiyle kendime geldim..

Ümit:Türkü annem geldi..
Türkü:Niye önceden haber vermedin uyku sersemi mi çıkıcam kadının karşısına.?
Ümit:Sen her halinle güzelsin.!
Türkü:Yok canımm..
Ümit:Hadi, aşağıda bekliyorum seni..
Türkü:Tamam..

Hmm..Ümit'in anlata anlata bitiremediği Hüsna Hanım gelmişti..Ne giysem diye bir müddet düşündüm..Amaann..Beni beğenen böyle beğensin deyip Altıma eşofmanımı çektiğim gibi aşağı indim..Uzaktan çok alımlı ve hoş bir kadındı..

Türkü:Hoşgeldiniz..Hüsna Hanım..
Hüsna Hanım:Hiihh..Kızım..'Anne de bana anne.!'
Türkü:Siz nasıl isterseniz..Anne..
Hüsna Hanım:Ayy sen ne şirin şeysin öyle..
Türkü:Teşekkür ederim..
Ümit:Nikaha geç kalacağız..
Türkü:Tamam elbisemi giyip geleceğim..
Ümit:Annenleri nerden alacağız.?
Türkü:Onlar babamla direk nikaha gelecekler..
Ümit:Tamam..

Babam beni bunca yıldan sonra affetmişti..Nikahıma geliyordu..Annemler ve abimler de gelecekti..İlk defa yaptığım bir şeyi onaylarcasına geleceklerdi..

Nikah için aldığım elbiseyi giyip saçlarıma düz fön çekmiştim..Ne duvak ne de kırmızı kurdele..Bunların hiçbirine gerek yoktu..İsteyerek gönül rızasıyla evlenmiyordum ki ben.?Beyaz elbisem bu nikah için yeter de artardı bile..

Nikah dairesine geldiğimizde annemlerin bizden önce geldiklerini farkettik..Babama doğru koştum ve boynuna sarıldım..

Hüseyin Bey:Kızım..Çok güzel olmuşsun..Seni çok özlemişim..
Türkü:Bende babacığım..
Semra Hanım:Kızım..Peri gibi olmuşsun..
Türkü:Teşekkürler..
Gökhan:Güzelim..
Görkem:Canım..
Kıvanç:Bu güzellik anlatılamaz bir şey..
Türkü:Abilerim benim..
Ümit:Hoşgeldiniz..
Kıvanç:Damat Bey bu mu Türkü.?
Türkü:Ümit Kıvanç Abim,Kıvanç Abim Ümit..
Ümit:Tanıştığıma çok memnun oldum..
Hüseyin Bey:Kızımı üzmezsin umarım..
Ümit:O benim için canımdan daha değerli..
Türkü:Biz istersen odaya gidelim..
Ümit:Olur..

Odaya gelmiştik..Burası çok güzel bir odaydı..Her taraf bembeyaz..Ümit bu anın büyüsüne kendini kaptırmış hayal kuruyordu..

Ümit:Keşke gerçek bir gelinliğin olsaydı..Sen şurda heyecan içinde ve tüm muhteşemliğinde çıkacağımız anı bekliyor olsaydın..!
Türkü:Şuan muhteşem değil miyim.?
Ümit:Tabi ki öylesin ama bilirsin işte..Her genç kız gelinlik giymeyi hayal eder..
Türkü:Ben korkuyorum..
Ümit:Sorun ne.?
Türkü:Herşey fazla hızlı ilerlemiyor mu.?
Ümit:Eğer korkun benden yanaysa..İnan..Sen istemeden sana..Elimi bile sürmem.!
Türkü:Teşekkür ederim..
Ümit:Meleğim..

Melike'nin çığıtgan sesiyle kendime geldim..Ümit'le sarmaş dolaş olmuştuk..O refleksle ona duyduğum minnetle sarılmıştım..''Türkü, sen şu halinle bile Angelina Jolie'ye taş çıkartırsın.!'' diya sayıklıyordu..

Türkü:Abartma istersen..
Özgün:Kardeşim, sen de çakı gibi olmuşsun..
Ümit:Eyvallah kardeşim..
Melike:Ee..Ne zaman kıyılıyo nikah.?Şahidiniz belli mi.?
Türkü:Belli..
Özgün:Kim.?
Ümit:Siz..
Melike:Türküüü..Ben ne diyeceğimi bilemiyorum..
Türkü:Hiç bir şey söyleme..Sen benim kardeşimsin..

Birbirimize sarılmıştık..Dört kişi kalmıştık artık..Altı kişi çıktığımız bu yola dört kişi devam etmek zorundaydık..

15. Bölüm Sonu..

Türkü'nün elbisesi: http://www.modaport.com/wp-content/uploads/2009/02/straplez-dar-abiye.jpg
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 7:38 am Paylaş

süppperrrr:)kesin bir devam bekliyorum:D
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 7:42 am Paylaş

çok güzel olmuş(:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 7:55 am Paylaş

Teşekkürler..
YB yarın yazabilirim..
Smile
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:04 am Paylaş

Eee.?
Yorumlar bu kadarcık mı.?
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:13 am Paylaş

Ayy çok güzell
Yerim ben bunları
4ünüde!!!
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 261
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Pelİbo

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:24 am Paylaş

Çook güzel beklediğime deydi ! :mutluluk:
https://www.facebook.com/pages/%C3%87AkIl-tA%C5%9FLaR%C4%B1/15048
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:27 am Paylaş

Çok güzel olmuş cnm bayıldıııığıııım devam et lütfen =)
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:35 am Paylaş

supeer olmus cnm Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:37 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık:D
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:39 am Paylaş

Süper Olmuş, Bekliyorum Yeni Bölümü (:
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 8:40 am Paylaş

Çok güzel olmuş tatlım devaam (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 9:29 am Paylaş

Teşekkürler canlarıımmmm...
Yarın YB kesin gelecek.. :D Ben bile sabırsızlanıorum :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 24, 2011 10:17 am Paylaş

o zaman bekliyorum.... Surprised
http://twitter.com
forewer
Üye
 Üye
forewer
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 90
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 90
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : ......
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : tek aşk "ÜMİT"

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 25, 2011 2:43 am Paylaş

çoook güzel olmuşş :D :D
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 25, 2011 3:47 am Paylaş

insan bi cok naziksin tesekkurler der Very Happy

kalsik turku iste (L
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 25, 2011 4:08 am Paylaş

çok güzel olmuş
kaanla nili çıkarmadın senaryodan demi onlarda olacak mı tekrar

ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 25, 2011 4:23 am Paylaş

bayıldım Smile
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 25, 2011 4:46 am Paylaş

harikaaa olmus tatlim...!

cooook begendim =)

devam...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 25, 2011 5:15 am Paylaş

eskiAcik demiş ki:

insan bi cok naziksin tesekkurler der Very Happy

kalsik turku iste (L

Haklsın bebeğim yaa Very Happy
Benimde sinirimi bozuyo yazarken ama Very Happy Very Happy Rolling Eyes

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
15 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Sonraki