Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 30 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 5:16 am Paylaş

çakıllar demiş ki:
çok güzel olmuş
kaanla nili çıkarmadın senaryodan demi onlarda olacak mı tekrar

Yok yaa çıkarmadım tabii ki senaryodan sadece aynı evde değiller yaa daha az görüşecekler o kadar..Ama onlarında ne yaptıklarını felan yazacağım..
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 5:18 am Paylaş

Yorum yapan herkese ço..ok teşekkür ederim.. Very Happy
YB isteyen var mı.?
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 5:36 am Paylaş

Ben İstiyoruum...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 5:58 am Paylaş

Tmm cnm en geç 20.00'de ekranlarınızda olacak..
Bizden ayrılmayın Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 6:04 am Paylaş

tamam bekliyorum o zaman...bu arada süpersin! Smile
http://twitter.com
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:01 am Paylaş

16. Bölüm...

Nil'den;
Melike'yle telefonda konuştuktan sonra, Kaan'a haberileri vermek için yeni aldığımız evin salonunda koşturdum..

Kaan:Sevgilim dur lütfen..Bir yerini inciteceksin..
Nil:Sana bomba etkisi yaratacak haberlerim var sevgilim..
Kaan:Hmm..Çok merak ettim..Neymiş.?
Nil:Ümit'le Türkü evlenmiş..

Kaan yeni demlediğim çayı ağzından püskürttü..Sanırım bu haber onda bomba değil..Daha çok bir ŞOK etkisi yaratmıştı..Öksürmesi kesilsin diye sırtına 'Helal,Helal..'deyip vururken o da bana sorular soruyordu..''Nasıl olmuş.?Ne zaman.?''

Nil:Aşkım sakin olur musun.?Bu anlaşmalı bir evlilikmiş..Biraz önce Melike aradı ya haberleri ondan aldım..Ümit, annesi çok baskı yapıyor diye daha sevgili olamadan Türkü'ye onu çok sevdiğini söyleyip evlenme teklif etmiş..Türkü de annesinin baskısından kurtulmak için kabul etmiş.Şimdi aslında evli değiller çünkü Türkü, Ümit'le -hazır olana kadar- herhangi tensel birşey yaşamayacakmış..Ayrıca; şu da var..Eğer Türkü, Ümit'le anlaşabilir, onunla gerçekten evli olmak isterse boşanmayacaklarmış..Yani; şuan sevgili gibi bişiyler..

Kaan:Ohaa..Enaamm..Şoke girdim..
Nil:Sevgilim..Bu, onlar için kaçınılmaz bir fırsat..
Kaan:Haklısın da ne biliyim çok şaşırdım yani..
Nil:Geç oldu yatalım mı.?
Kaan:Tabii ki Very Happy
...

Melike'den;
Ah..Ahh..İlk defa bu evi bu kadar sessiz bu kadar huzursuz hissediyorum..
Türkü ve Ümit davetlileri evlerine yollayıp nikahtan sonra kendi evlerine gittiler..Nil ve Kaan Maldiv Adaları'nda kendi evlerinde..Türkü ve Ümit kendi evlerinde.........Ben Özgün'le baş başa kaldım..

Özgün:Bebeğim..Nerdesin..
Melike:Salondayım Özgün..Çay içiyorum.Gel sana da koyayım.
Özgün:Olur..Sen koy ben geliyorum..
Melike:Tamam..

Çayı koyup gelmiştim..

Melike:Aa..o elindekiler ne.?
Özgün:Küçüklük fotoğraflarım..
Melike:Hiihh..Bu zamana kadar hiç göstermemiştin.!
Özgün:Belki de zamanı gelmemiştir..
Melike:Şimdi tam zamanı..Gel otur yanıma.Çayını koydum..Dün kek de yapmıştım..Havuçlu-tarçınlı.. Very Happy
...

Türkü'den;
Evime gelmiştim..Ümit'in bizim için göstermelik tuttuğu eve..Çok güzel dizayn edilmişti..En sevdiğim yeşil yatak odasında..Bej ve Kahve tonları ise salona çok yakışmıştı..İçimden geldiği gibi davranmak istiyordum artık..Birşeylerden kaçarmış veya yapmacık hareketlerle değil.!

Türkü:Burası çok güzel Ümit..!

Boynuna sarılmıştım..Ona isteyerek ilk defa yakındım bu kadar..Zor da olsa ayrıldım..

Türkü:Afedersin..
Ümit:İstersen yine sarılabilirsin.! Very Happy
Türkü:Ümi..it..Hani sana güvenebilirdim.?Hani tensel bişey yoktu.?
Ümit:Sen şimdi bundan bu anlamı mı çıkardın.?
Türkü:Evet..!
Ümit:Türkü saçmalama lütfen..İstersen bir de mezura taşıyım elimde 45 cm'den fazla yaklaşmayayım..
Türkü:İster mezura taşı ister cetvel.Bu beni ilgilendirmez bu birr..Bana çok fazla yaklaşmaya çalışırsan karşılığını alırsın bu ikii..Ben istediğim zaman sana yaklaşırım bu üüçç..Saç malanmaz taranır..Bu dörrt..!
Ümit:Gece gece mors ettin beni ya helal olsun kız sana.! Very Happy Hadi git yat odana bende şurda yatarım..
Türkü:Hadi bakalım..

16. Bölüm Sonu
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:05 am Paylaş

Çok güzel olmuş (:
En kısa sürede devamını bekliyorum =)
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:12 am Paylaş

çok güzel Yb bekliyorum.... Surprised
(=ekrem&sevil=)
Deneyimli
Deneyimli
(=ekrem&sevil=)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 512
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti..!!

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:21 am Paylaş

süper olmuş ellerine sağlık
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:27 am Paylaş

ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş :D
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 10:44 am Paylaş

Supeeer olmus cnm Very Happy
Devamini bekliyorum
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 10:45 am Paylaş

süper olmuş bayıldım yeni bölümü bekliyorum:)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyCuma Mart 25, 2011 11:38 pm Paylaş

Teşekkürler canlarımmm Very Happy
Yorumlar mı azalmış bana mı öyle geliyoo Sad Sad
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 26, 2011 2:37 am Paylaş

coook güzel olmus tatlim

devam =)

Boynuna sarılmıştım..Ona isteyerek ilk defa yakındım bu kadar..Zor da olsa ayrıldım..

Türkü:Afedersin..
Ümit:İstersen yine sarılabilirsin.!
Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 26, 2011 6:07 am Paylaş

bak ben istiyorum Yb yi!Bu arada Aycen çiftinin düğününü merakla bekliyorum. Surprised
forewer
Üye
 Üye
forewer
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 90
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 90
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : ......
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : tek aşk "ÜMİT"

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 26, 2011 7:11 am Paylaş

çook güzel olmuş yb bekliyorummm :D :D
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 26, 2011 8:17 am Paylaş

harika olmuş sonu dahada güzell..
# Cemre
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
# Cemre
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4591
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3465
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Umursamamak<3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyC.tesi Mart 26, 2011 9:09 am Paylaş

Ovv.
devam etmelisin.
TürkÜmit Kantarcılar
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
TürkÜmit Kantarcılar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 261
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Pelİbo

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyPaz Mart 27, 2011 2:41 am Paylaş

devamm yb ne zamn ! Very Happy
https://www.facebook.com/pages/%C3%87AkIl-tA%C5%9FLaR%C4%B1/15048
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyPaz Mart 27, 2011 3:50 am Paylaş

yeni bolum ???
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyPtsi Mart 28, 2011 2:44 am Paylaş

süper ya devammm:)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyPtsi Mart 28, 2011 4:04 am Paylaş

YENİ OKUYUCU.
Spr bi seneryo bayıldım.Devam.
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:54 am Paylaş

Kusura bakmayın nedenini bilmediğim bi sorundan dolayı siteye giremiyordum ama artık giriyorum ..
YB isteyen varsa hemen yazabilirim..
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyPerş. Mart 31, 2011 4:59 am Paylaş

Yaaz.Bekliyoruum
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 16 EmptyPerş. Mart 31, 2011 5:04 am Paylaş

Tmm yazıorumm Very Happy

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
16 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 30 ... 44  Sonraki