Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPerş. Nis. 07, 2011 6:40 am Paylaş

yine çok güzel olmuş cnm
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPerş. Nis. 07, 2011 6:41 am Paylaş

güzel olmuşş..
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPerş. Nis. 07, 2011 7:29 am Paylaş

çok güzel olmuş Very Happy
devamını merakla bekliyorum Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyCuma Nis. 08, 2011 2:35 am Paylaş

Teşekkürler Very Happy
YB isteyen var mı.? Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyCuma Nis. 08, 2011 2:46 am Paylaş

been
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyCuma Nis. 08, 2011 3:41 am Paylaş

Ancak akşama canım Very Happy
Uzun olmasına gayret ediyorum :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyCuma Nis. 08, 2011 4:29 am Paylaş

Çok üzgünümm Very Happy
Çıkmam gerek yarın kesin gelecek Yb.!
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyCuma Nis. 08, 2011 5:22 am Paylaş

çooooooook güzel...son iki bölümü yeni gördüm ama süppppppppppperrrrrrrrrrrrrr!!!!dewam bekliom..!
http://twitter.com
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyCuma Nis. 08, 2011 6:07 am Paylaş

yb bugün gelsin =(
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 6:13 am Paylaş

YB isteyen var mı kesin gelecek bugün Very Happy
forewer
Üye
 Üye
forewer
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 90
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 90
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : ......
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : tek aşk "ÜMİT"

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 6:37 am Paylaş

çoook güzel olmuş yaa :D :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 6:48 am Paylaş

21. Bölüm

Ümit'i Melike'nin yanında bırakıp hemen Alper Beyi bulmaya gittim.O da Allah'tan kapının önünden geçiyordu..

Alper Bey:Hayırdır Türkü'cüğüm nefes nefesesin gene.?
Türkü:Alper Bey Melike..
Alper Bey:Melike.?Noldu Melike'ye.?
Türkü:Bilmiyorum bayıldı lütfen bakın.

Beraber koşar adım içeri girdik..Alper Bey Melike'nin kalp ritimlerini dikkatlice dinledikten sonra bana dönüp önemli bir şeyin olmadığını çok zor şeyleri atlattığını bu gibi bayılmaların önemli olmadığını söyleyince derince bir nefes aldım..Alper Bey odadan çıktıktan sonra Özgün'e döndüm uyanmıştı..Melike'yi merak ediyordu..ÜMit onu rahatlattıktan sonra bana döndü..

Ümit:Bi an hiçbişeyin eskisi gibi olmayacağını düşündüm Türkü..
Türkü:Hiç bi zaman öyle düşünmedim.!
Ümit:Şimdi neden ağlıyorsun.?Baksana herşey yolunda..
Türkü:Haklısın galiba..Ama ben onları böyle görmeye dayanamıyorum..Neden ağlamadığımı ve şuan neden ağladığımı inan bende bilmiyorum..
Melike:Türkü..
Türkü:Canım..Çok korkuttun bizi..
Melike:Ümit..Özgün iyi mi.?
Ümit:İyi iyi..Turp gibi..
Melike:Ohh..Şükür..Özgüünn..
Özgün:Melike..Geldin mi kendine.?
Melike:İyi misin sen.?Ağrın var mı.?
Özgün:İyiyim..Biraz önce hemşire iğne yaptı ağrımın durması için..
Melike:Hemşireye bakmadın dimi.?
Özgün:Aşkolsun sevgilim..Bakmadım tabii ki bakar mıyım hiç.?
Melike:Bakmazsın..Bakarsan neler olacağını bilirsin çünkü.. Very Happy
Özgün:Bilmez miyim bilirim..
Türkü:Hadi bakalım yeter bu kadar..Dinlenin..Yarın taburcu olabiliriz belki de.. Very Happy
Ümit.Nerden biliyorsun.?
Türkü:Alper Bey söyledi..
Ümit:Ne zaman.?
Türkü:Yaa söylemişti ya hani demişti ''Kendine geldiklerinden bir gün sonra bile taburcu edebiliriz.'' diye..
Ümit:Ben niye hatırlamıyorum.?
Türkü:Sen kendinde miydin Ümit.?
Ümit:Doğru değildim.. Sad

Nil & Kaan

Kaan:Neden ağlıyorsun hayatım.?
Nil:Yedi cücelere ağlıyorum..
Kaan:Pamuk Prenses'e ağlasan hadi neyse de yedi cücelere neden ağlıyorsun anlamadım..
Nil:Doğur doğur özürlü diye ormana bırak..Ne ana-babalar var şu dünyada.. Sad
Kaan:Ama o sadece bi masal..
Nil:Ne yanee ben saçmalıyor muyum şuan.?
Kaan:Ben öyle bişey demedim..
Nil:Ya bizimde çocuğumuz cüce olursaa.. Sad
Kaan:Gel canım sen gel..

Bana sarıldı ve yavaşça başımı okşadı..Öyle şefkat doluydu ki..Tıpkı Türkü'nün sarılışı gibi..

Türkü & Ümit..

Ümit:Uyudular mı.? Very Happy
Türkü:Uyudular.!
Ümit:Ne bağrıyon bea.? Uyandırcan kızı.!
Türkü:Sus Ümit sus.!
Ümit:Sen şimdi bana niye kızdın ben onu anlamadım.?
Türkü:OoOff..Dışarı çıkalım mı biraz.?
Ümit:Oluurr..
-Dışarı çıkarlar.-
Ümit:Hava ne güzel değil mi.?
Türkü:Seninle konuşmak istediğim çok önemli bir konu var.!
Ümit:Evet..Seni dinliyorum..
Türkü:Biliyorsun ne zamandır çıkmıyoruz sahneye..
Ümit:Evet ya..Hayranlarım özlemiştir beni..! Very Happy
Türkü:Yaa bi sözü mü kesme.!
Ümit:Tamam ya..Konuş, çıkar şu dilinin altındaki baklayı..
Türkü:Biraz önce Alper Bey'le konuştum..Hastaneden çıkmamız için 45.000 liraya ihtiyaç var.! Çok kötü Ümit..Eğer parayı bulamazsak Melikeler rehin kalırmış hastanede..
Ümit:Hadi yaa..
Türkü:Ne yapacağız şimdi.?
Ümit:.?.?.?

21. Bölüm Sonu..

Beklettiğim için çok ama çok üzgünüm..
Yazabildiğim için uzun yazdım Very Happy
Yorumları alıyım artıııkkk Very HappyVery Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 7:23 am Paylaş

Çok güzel olmuuş.
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 7:28 am Paylaş

çok güzel olmuş devam :/ellerine sağlık:)
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 8:41 am Paylaş

cok güzel olmus cnm =)

devam...
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 9:14 am Paylaş

EeEeE yorum bu kadarcık mı.?
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 9:27 am Paylaş

daha ben varım bir kere...çooooooooook güzel olmuş canım,bayıldım...MelÖz iyileştiler ya dünyalar benim oldu...!
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 9:43 am Paylaş

ellerine sağlık cnm çok gzl omluş:D
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPaz Nis. 10, 2011 3:15 am Paylaş

Çok güzel olmuş =)
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPaz Nis. 10, 2011 3:51 am Paylaş

devam et cnm.yb bekliyoruz =)
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPaz Nis. 10, 2011 4:01 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
daha ben varım bir kere...çooooooooook güzel olmuş canım,bayıldım...MelÖz iyileştiler ya dünyalar benim oldu...!

Canım sırf senin için iyileştiler Very Happy Senin sevgin onları iyileştirdi.. :Rolling Eyes:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPaz Nis. 10, 2011 4:02 am Paylaş

Tatlılarım Very Happy
Ama ben bugün YB yazamam kiiiiii Sad
Üzgünüm Sad
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPaz Nis. 10, 2011 6:19 am Paylaş

süper olmuş devam..
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPaz Nis. 10, 2011 9:00 am Paylaş

physikçi demiş ki:
özgünümmm demiş ki:

Canım sırf senin için iyileştiler Very Happy Senin sevgin onları iyileştirdi.. :Rolling Eyes:

saol canım..!nasıl sevindirdin.Bu arada yb istiyorum..! Surprised Surprised Surprised Surprised
ysmn98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ysmn98
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 180
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 185
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Susmak kabullenmek d

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 20 EmptyPtsi Nis. 11, 2011 1:45 am Paylaş

daha önce bu senaryoyu hiç görmemiştim yada gördümde açmadım heralde bilmiyorum...önce bir kaç bölüme bakıyım diye açtığımformun bütün bölümlerini bir çırpıda okuyuvermişim...nasıl beğendiğim anlatamam...bir öğretmen,edebiyatçı v.b. kişiler bile senin kurduğun cümleler kadar güzel,mükemmel cümle kuramaz...yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum...formunun takipçisiyim...bu arada yeni bölüm ne zaman

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
20 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Sonraki