Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 4:06 am Paylaş

cansu_ekrem:) demiş ki:
Yeni bölüm gelsin artık isyan başlatıcam yoksa :D

Tamam tamam, söz 19.30'da gelicek (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 6:02 am Paylaş

30. Bölüm

Öylece Melike'nin yüzüne bakıyordum..Kafasını kağıttan yavaşça kaldırdı ve bana baktı.

Melike:Siz Ümit'le ne zaman birlikte olmuştunuz.?
Türkü:Yaklaşık 1 hafta önce felan..
Melike:Bebek 6 günlük..
Türkü:Nee.? Ahaha süper Very Happy
Melike:O kadar sevinmesen iyi olur.
Türkü:Salak mısın.??
Melike:Canıım..Aycan Hanım buraya bi not yazmış..''Birlikte olduğunuz kişiden bir ay sonra bile hamile kalabilirsiniz.Bunun bilimsel örneklerini önceleri gördük.Yani; demek istediğim bu testle bebeğin biyolojik babasını öğrnemezsiniz.Bebek doğduktan sonraki yapılacak olan DNA testi kesin sonucu verir.Tabii çocuğu doğurmak isterseniz.''
Türkü:Ben..Ben napcam şimdi..?
Melike:Türkü, Ümit'e söylemekten başka çaren yok..Bence biran önce konuş..Onun fikrini almak zorundasın.!
Türkü:O zaman Cafeye gidelim hemen..Bakalım bizimkiler napıyoo.?Hem sende Özgün'ü görmüş olursun..
Melike:Yok..Hem Özgün'ün beni pek göresi yoktur şimdi..
Türkü:O nerden çıktı canımın içiii..Seni görmeyen ölsün beaa Laughing
Melike:Yaa baksana, ne zamandır evliliğin ''e''sini açtığı yok.! Zaten birkaç gündür de uzak davranıyoo.!
Türkü:Off Melike o senin kuruntun.! Saçmalama yürü gidiyoruz..
....
Cafe'de..

Ümit:Hayatımın anlamı, canımın taaa içi, ciğerimin sol köşesii Very Happy
Türkü:Abartma canım istersen..
Özgün:Hayırdır neden geldiniz.?
Melike:Yuhh yane.!
Özgün:Ne dedim ki ben şimdi.?
Ümit:Abi o öyle sorulur mu kıza önce bi hal hatır sorsaydın..
Melike:Yok Ümit'çim yok..Onun odunluk katsayısı tavan yapmış gene baksana.!
Özgün: (bağırarak) Melike, biraz abartmıyor musun.?
Türkü: (kulağına eğilerek) Canım biz biraz sahile inelim mi.?
Ümit:Şeyy..Arkadaşlar siz birbirinizi yiyin bende Türkü'yle bi yere kadar gidiyorum.
Özgün:Tamam kardeş..
Melike:Türkü..(sarılır.) Heyecan yapma..Eminim Ümit senin için en hayırlısını isteyecek..
Türkü:İnşallah canım..
....
Nil & Kaan..

Nil:Canım uçak biletlerini aldın mı.?
Kaan:Aldım canım aldım.. Mayıs'ın 26'sına..
Nil:Hmm..Benim doğumdan 2 gün önceye..
Kaan:Evet..Tam istediğin gibi..
Nil:Canım beni bi kaldırır mısın şu koltuktan.?
Kaan:Noldu bi yerin mi ağrıdı.?
Nil:Yok yaa, lavaboya gidicem..
Kaan:Hee..Tmm..Gel bakam buraya.. Very Happy
....
Özgün:Cafeyi kapatıyorum..Eve gidelim mi.?
Melike:Hıhı..
Özgün:Neyin var.?
Melike:Yok bişiyim.
Özgün:Yeme beni Melike..Prensesimm..Var bişiy hadi söyle..
Melike:Biz ne zaman evleneceğiz.?
Özgün:İki gün sonra..
Melike:Höö.?.?
...

Sahildeydik..Önce miss gibi deniz kokusunu içime çektim ve söyleyeceklerimi kafamda tasarladım..Ümit bana bakıyordu..Çok derin bakıyordu..Sanki gözlerini üzerimden çevirse ölecekmiş gibi..

Türkü:Sakın sözümü kesme tamam mı.?Bu anlatacaklarım çok önemli..Eğer bi çırpıda söyleyemezsem bir daha hiç söyleyemem..Ümit..(birkaç sn. bekler.) Ben hamileyim.! Ama çocuk senden mi emin değilim..O pislik heriflerin de olabilir..Bunu ancak doğumdan sonra yapılcak olan DNA testiyle anlayabilirmişiz.Aldır bu çocuğu dersen anlarım..
Ümit:Hayır.!Kesinlikle aldırma.!
Türkü:Ama senden de..
Ümit:Olsun..Bu günahın altına ne olursa olsun girme..Babası önemli değil ki..Onun annesi sen olacaksın.Babası bensem kesinlikle bende çok mutlu olurum..Ama değilsem de üzülmem....... yaparız canım nolcak dimi.?
Türkü:Ümiit, seni, çok seviyorum sen çok iyi birisin..! Ben seni haketmiyorum.
Ümit:Asıl ben seni haketmiyorum..Sen her zaman daha iyilerine layıksın..Meleğim benim Very Happy

30. Bölüm Sonu
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 6:07 am Paylaş

Türkü:Sakın sözümü kesme tamam mı.?Bu anlatacaklarım çok önemli..Eğer bi çırpıda söyleyemezsem bir daha hiç söyleyemem..Ümit..(birkaç sn. bekler.) Ben hamileyim.! Ama çocuk senden mi emin değilim..O pislik heriflerin de olabilir..Bunu ancak doğumdan sonra yapılcak olan DNA testiyle anlayabilirmişiz.Aldır bu çocuğu dersen anlarım..
Ümit:Olsun..Bu günahın altına ne olursa olsun girme..Babası önemli değil ki..Onun annesi sen olacaksın.Babası bensem kesinlikle bende çok mutlu olurum..Ama değilsem de üzülmem....... yaparız canım nolcak dimi.?
Ümit:Asıl ben seni haketmiyorum..Sen her zaman daha iyilerine layıksın..Meleğim benim
spr ötesi olmuş cnm ellerine sağlık)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 6:19 am Paylaş

çok güzel olmuş ellerine sağlık
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 6:25 am Paylaş

Teşekkürleeeer Very Happy
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 7:38 am Paylaş

çookkk güzel olmuşş... Very Happy
Nur*Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Nur*Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 194
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 183
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/05/11
<b>Nerden</b> Nerden : Surdan Burdan Ne Yapican ?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : *Nur Aysan*Asli Enver*Beren Saat*Ipek Karapinar*

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 7:43 am Paylaş

DEVAM ETTTT
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 7:59 am Paylaş

....
Özgün:Cafeyi kapatıyorum..Eve gidelim mi.?
Melike:Hıhı..
Özgün:Neyin var.?
Melike:Yok bişiyim.
Özgün:Yeme beni Melike..Prensesimm..Var bişiy hadi söyle..
Melike:Biz ne zaman evleneceğiz.?
Özgün:İki gün sonra..
Melike:Höö.?.?
...

Sahildeydik..Önce miss gibi deniz kokusunu içime çektim ve söyleyeceklerimi kafamda tasarladım..Ümit bana bakıyordu..Çok derin bakıyordu..Sanki gözlerini üzerimden çevirse ölecekmiş gibi..

Ümit:Asıl ben seni haketmiyorum..Sen her zaman daha iyilerine layıksın..Meleğim benim

süper olmuş cnm devam Very Happy
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 8:05 am Paylaş

Bu bölüme söz söylenemez bence ama söylemem lazım çok çok güzel olmuş eline sağlık cnm.Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 8:18 am Paylaş

çok güzeeeel =)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 8:13 pm Paylaş

ellerine sağlık cn çok gzl olmuş:D
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 9:38 pm Paylaş

Dehşet-İ Vahşettttttttttttt!!
Öldüm bittim mahfoldummm!
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 12:26 am Paylaş

Teşekkürler..Çok teşekkür ederim canlarım hafta içi YB yazamayacağım çünkü sınavlarım başladı.
Onun için bugün 31. Bölümü eklemek istiyorum tabii 100 sayfayı geçerse yorumlarr Very Happy
Çok çakalım ben yiaa :D
Minik-Cadi
Üye
 Üye
Minik-Cadi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 33
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 29
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/05/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa,Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sizi çok seviyorum

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 12:41 am Paylaş

spr olmus dewam bayildim resmen senaryona olurum ben Sad yaa yeni bolum nerde yaa Sad
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 12:53 am Paylaş

İsterseniz gelecek canım Yeni Bölümm Very Happy
Minik-Cadi
Üye
 Üye
Minik-Cadi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 33
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 29
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/05/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa,Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sizi çok seviyorum

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 12:58 am Paylaş

be isterim tabikide ama benim snaryoma hiç kimse istemiyor sanslisin hep yorum geliyor senaryolarina ama bana hiç gelmiyor
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 1:30 am Paylaş

bekliyoruz cnm Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 2:47 am Paylaş

devam yb ü beklyorum(z) Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 2:55 am Paylaş

yb yb yb..?
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 3:09 am Paylaş

sayfa 100 oldu yb ü bklyorum cnm :yupii:
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 3:35 am Paylaş

yb yb yb..?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 3:36 am Paylaş

yb bekliyoruz cnm Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPtsi Mayıs 23, 2011 5:18 am Paylaş

süper!yb gelsin!
http://twitter.com
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPtsi Mayıs 23, 2011 5:39 am Paylaş

Çok ama çok üzgünüm bu hafta YB gelemeyecek. Sad
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 28 EmptyPtsi Mayıs 23, 2011 7:06 am Paylaş

olsun beklrim cnm Very Happy

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
28 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Sonraki