Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 6:00 am Paylaş

Teşekkür ederim. (:
Yeni bölüm cumartesi günü gelicek. (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 6:22 am Paylaş

bekliyorum o zamn cnm Very Happy
şyd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
şyd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 118
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 118
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben kimim ?

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 9:01 am Paylaş

Biraz geç oldu galiba sanırsam birazcık ama neyse Very Happy
Yeni okuyucuu!-bekliyorum devamını canım (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPerş. Tem. 28, 2011 11:35 pm Paylaş

şyd demiş ki:
Biraz geç oldu galiba sanırsam birazcık ama neyse Very Happy
Yeni okuyucuu!-bekliyorum devamını canım (:

Hoşgeldin canım. (:
Ne demiş büyüklerimiz ''Geç olsun, güç olmasın.'' (:
Neyse, teşekkürler, yeniden hoşgeldin. (:
Dilancan
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Dilancan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitimin geldiği yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : <3<3 Ümit <

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPerş. Tem. 28, 2011 11:40 pm Paylaş

Yeni bölüm ne zaman gelir? Çok merak ediyoruum ! Smile
http://www.umitkantarcilarlove.blogcu.com/
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyCuma Tem. 29, 2011 1:44 am Paylaş

Yarın gelir canım, ya da pazar günü ama bugün gelmeyecek. (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyCuma Tem. 29, 2011 12:40 pm Paylaş

tmm bekliyorum cnm
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 1:25 am Paylaş

bekliyorum/z cnm Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:16 am Paylaş

Yeni bölümü yazıyorum canlarım. (:
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 4:41 am Paylaş

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 42509 bkliyorum/z o zamn Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 4:42 am Paylaş

- 39. Bölüm. -

Diğerlerine kırgın olduğumu belli etmemek için sessizce Ümit'e ''Günaydın'' diyorum ve ayağa kalkıyorum. Melike ve özgün soruyorlar: ''Nereye.?'', Ümit'in ise umrunda değilim sanki oturmuş mutfak taburesinin üzerine tıkınıyor. Bende tebessümle cevap veriyorum Melike'yle Özgün'e: ''Eee, yedi tane çocuk taşımak kolay değil, hem de tek başıma hiç kolay olmuyor, biraz uzanmak istiyorum.'' bir şeyler olduğunu anlamışçasına başlarını önlerine eğiyorlar ve hiç seslerini çıkarmıyorlar.

Sessiz odada biraz düşünüyorum. Yarım saat kadar düşünüyorum.. Ümit'in neden böyle yaptığını, aşkın bittiğini, artık ona çekici gelmediğimi düşünüyorum. Yarım saat sonra Melike'nin ''Kahvaltı hazır.!'' sesiyle salona gidiyorum. Melike yine bağırıyor bu sefer. ''Ekmek bitmiş, biri gitsin alsın, ben omlete bakıyorum.'' Kaan ve Nil gidemezler, Ömür'ün mamasını beslemek için uğraşıyorlar. Özgün hiç gidemez, domates ve salatalıkları söğüş yapıyorlar, Ümit'e bakıyorum. Tek işi olmayan o.

Melike:Hadi Ümit, git iki ekmek al gel.
Ümit:Türkü gider şimdi, hem onun işi yok.
Özgün:Abi, taş mı taşıdın.? Yorma kızı git al gel.
Ümit:Gidersin değil mi Türkü.?
Türkü:Tabi kocacığım, sen yorulma.! Ben yorulurum senin yerine.

Diyorum ve kapıyı hızla çekip çıkıyorum. İki sokak ilerideki marketten ekmek alıp geliyorum eve.

Nil:Hadi oturalım canım.
Özgün:Melike döktürdü yine.
Ümit:Eline sağlık Melike valla çok güzel olmuş.
Kaan:Otursana Türkü, ne bekliyorsun ayakta.
Melike:Al bakalım, sana reçel de sürdüm üstüne.
Ümit:Yaa Melike, çok yedirmeyin şu kıza, ayı gibi olacak yiye yiye.

Söylediği son cümleden sonra taş kesiliyorum resmen. Çok ileri gidiyor bu sefer. Ellerimi yavaşça masanın üzerine koyup, Ümit'in yüzüne bakıyorum. İleri gittiğini anlıyor hemen. Herkes ağzımdan çıkacak olan laflara bakıyor sanki. Bense sakince konuşmamı yapmaya hazırlanıyorum. ''N’oluyor Ümit, artık beni sevmiyor musun.? Sana çekici gelmiyor muyum.? Bana olan aşkın mı bitti.? N’oluyor.? Eğer öyleyse boşanırız, kolay yani.! Arkadaşlar, bu konuşmayı sizin önünüzde yapmak istemezdim, özür dilerim hepinizden.''

Ben odadan çıktıktan sonra Melike’nin Ümit’e kızdığını duyabiliyorum. Ne kadar kaba bir herif olduğunu anlatmaya çalışıyor. Odama girdiğimde sessizleşiyor ortam. Ama benim için o kadar kolay bitmeyecek bu savaş. Akşamüzeri yemeği evde yememeye karar veriyorum. Giyinip süslenip arkadaşımla buluşacağım..

Akşama kadar odamdan çıkmıyorum. Melike, Nil çok ısrar ediyor çıkmam için ama ‘’İşim var.’’ Deyip yolluyorum. Saçlarıma düz fön çekip açık bıraktıktan sonra, mini bol elbisemi giyiyorum üzerime. Hafif bir makyajla hala ona çok güzel olduğumu gösteriyorum.. Beni gördüğünde ilk önce hiçbir şey söyleyemiyor. Ama şakaya vurmaya çalışıyor.

Ümit:Bana bir yere gideceğimizi söylememiştin hayatım.
Türkü:Zaten sen gelmiyorsun, ben gidiyorum.
Ümit:Saçmalama Türkü, evli bir kadının bu saatte ne işi var, hem de tek başına.!
Türkü:Peki, hamile bir kadının sabahın o saatinde markette ne işi vardı.?
Ümit:Ben çok özür-
Türkü:Dileme. Gelince konuşuruz. Hoşça kal.

Dışarıya çıkarken evdeki herkesin gözlerinin üzerimde olduğunu hissediyorum. Bugüne kadar hiç böyle bir delilik yapmamış olan ben, ilk defa böyle bir şey yapıyorum. Taksiye binip lokantanın önünde iniyorum. Ege de beni kapının önünde bekliyor zaten. (:

Ege:Hoş geldin canım. (:
Türkü:Hoş buldum Ege’ciğim.
Ege:Gel içeri geçelim. Maşallah annelik sana pek bir yakışmış.
Türkü:Ahaha, teşekkürler. Enise’yi neden getirmedin.?
Ege:Biz Enise’yle ayrıldık.
Türkü:Ben-
Ege:Üzülme. Hala görüşüyoruz. Sanırım barışacağız da.
Türkü:İyi o zaman.
Ege:Söyle bakalım kız mı erkek mi.?
Türkü:Aslında kızlar ve erkekler.
Ege:Nasıl yani.?
Türkü:Yedi tane çocuğum olacak.
Ege:Vayy canına. Coşturmuşsun hormonlarını kız. (:
Türkü:Öyle oldu biraz.
Ege:İsimlerini ne koyacaksın.?
Türkü:Daha düşünmedim ki.
Ege:Ben olsam kızların isimlerini; Günce-Gökçe-Sevce-Birce koyardım. (: Erkeklerinki de; Emre-Emir-Emray felan koyardım. (:
Türkü:Ahaha, güzelmiş yaa. Ümit’e de sormam lazım.
Ege:Ne içersin.?
…:Türkü.!

Türkü’nün elbisesi: http://www.modagenclik.com/wp-content/hamile-elbiseleri-4.jpg

- 39. Bölüm Sonu. -
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 4:52 am Paylaş

Ümit:Bana bir yere gideceğimizi söylememiştin hayatım.
Türkü:Zaten sen gelmiyorsun, ben gidiyorum.
Ümit:Saçmalama Türkü, evli bir kadının bu saatte ne işi var, hem de tek başına.!
Türkü:Peki, hamile bir kadının sabahın o saatinde markette ne işi vardı.?
Ümit:Ben çok özür-
Türkü:Dileme. Gelince konuşuruz. Hoşça kal.

ümit bayğı kaba davrandı türküye •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 2000664365 türkü güzel oturttu lafı •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 891285 bence o rada ekrem geldi •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 3726834481 canım süper olmuş Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 4:54 am Paylaş

çok güzel olmuş canım
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 4:59 am Paylaş

Teşekkürler arkideşler.
Canım bilmiyorum, daha değişik fikirlerim de yok değil aslında. (:Artık Ümit mi gelir başka biri mi bilemem.
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 8:40 am Paylaş

Ohh!İyi olmuş Ümit'e!
Ayı gibi olacak denir mi kıza,kız hamile ya!
Ümit'e hiç yakıştıramadım!
Kesin Ümit geldi!
Biraz burnu sürtsün bence!
Affettirme!
Oh olsun ona!
Ümit'e çok büyük bir hayranlığım vardı,böyle gıcık oldum senin sayende..
Ama yani Türkü cuk koydu lafları!
Ümit geldiyse de kıza kötü davranmasa,herkesin önünde rezil etmese bari..
Kesin Ege'yi dövecek!
http://twitter.com
Dilancan
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Dilancan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitimin geldiği yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : <3<3 Ümit <

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 10:38 am Paylaş

Süper olmuş ama Türkü'ye çok üzüldüm yaa.
http://www.umitkantarcilarlove.blogcu.com/
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 10:39 am Paylaş

Aynen..
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPaz Tem. 31, 2011 11:21 am Paylaş

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 3726834481 süpeer olmuş Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 12:02 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
Ohh!İyi olmuş Ümit'e!
Kesin Ümit geldi!
Affettirme!
Oh olsun ona!
Kesin Ege'yi dövecek!

Ayy koptum yorumuna. (:
Sakın Ümit'e olan hayranlığından bişey eksilmesin.!
Sonuçta senaryoyu ben yazıyorum ve bu benim öküzlüğüm. (:

Yorum yapan herkese çok teşekkürler arkadaşlar. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 2:23 am Paylaş

physikçi demiş ki:
özgünümmm demiş ki:
Ohh!İyi olmuş Ümit'e!
Kesin Ümit geldi!
Affettirme!
Oh olsun ona!
Kesin Ege'yi dövecek!

Ayy koptum yorumuna. (:
Sakın Ümit'e olan hayranlığından bişey eksilmesin.!
Sonuçta senaryoyu ben yazıyorum ve bu benim öküzlüğüm. (:

Yorum yapan herkese çok teşekkürler arkadaşlar. (:

Yok canım Ümit'e olan hayranlığıma hiç bir şey olmaz,hiç bir güç benim hayranlığımı eksiltemez. Very Happy
Bu arada,kendine öküz deme..Senaryonun tutması için bazen herkes yapıyor. Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 3:49 am Paylaş

cnm süper olmuş Exclamation ümite herkes gibi bende kızdım türküyü de tebrik ederim lafları iyi koydu ümite ders vermek için hergün bir yere erkek arkadaşlarıyla gitsin ümitte arkasından mal gibi baksın uyuz oldum resmen ümite böyle öküzlükte düşmanım başına yani neyse devamını bekliyorum
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 3:50 am Paylaş

goktug demiş ki:
cnm süper olmuş Exclamation ümite herkes gibi bende kızdım türküyü de tebrik ederim lafları iyi koydu ümite ders vermek için hergün bir yere erkek arkadaşlarıyla gitsin ümitte arkasından mal gibi baksın uyuz oldum resmen ümite böyle öküzlükte düşmanım başına yani neyse devamını bekliyorum

Her söylediğine katılıyorum..
Özellikle de "...devamını bekliyorum" kısmına.
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptySalı Ağus. 02, 2011 3:05 am Paylaş

devammmm Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptySalı Ağus. 02, 2011 10:15 am Paylaş

özgünümmm: Annem yerim ben seni yaa. Tamam tamam, fazla bekletmicem seni. Hem sana bi sır veriyim mi.? Şşştt sessiz ol, aramızda casuslar olabilir. Laughing ÖzMel ilişkisinde hareketlenmeler gözüküyor. Rüzgar 27 derece paralelinde doğudan esicek gibi görünüyor. (:

goktug: Teşekkürler canım, herkes de sinir oldu Ümit'e yaa. :D Ne var ki alt tarafı biraz kütük oldu o kadar. (:

hatice_sevil: Korkmayın hiçbirinizi fazla bekletmeyeceğim. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 39 EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:54 pm Paylaş

Oleyyy!
İnanmıyorumm...
ÖzMel hareketlenmeler,ha!
Kesin,Melike bebek isteyecek!
Merak etme kimseye söylemem... kka
Evt,aramızda casuslar olabilir. Laughing
Bu arada sır için Question

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
39 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Sonraki