Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Sonraki

Senaryomu sıkıcı buluyor musunuz.?Final yapsam mı.?
Hayır sakın final yapma.!Severek okuyoruz.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 I_vote_lcap84%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 I_vote_rcap
 84% [ 27 ]
Evet yaa, artık iyice sıkmaya başladı.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Daha değişik şeyler ekleyebilirsin.
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 I_vote_lcap9%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 I_vote_rcap
 9% [ 3 ]
Bence sen bir daha senaryo felan yazma.!
•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 I_vote_lcap3%•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

YazarMesaj
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 24, 2011 9:05 am Paylaş

Ooo çoktan 11 oldu saat,yani bizim evdekiler yanlış göstermiyosa..
Bölüm bekliyorum ben ama Sad
http://twitter.com
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 Empty
MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 24, 2011 9:07 am Paylaş

Evet haklısın..
Çok özür diliyorum senden..
Diğer senaryoma yazdım yeni bölüm..
Tekrar özür dilerim.
Yetiştirirsem koyarım buna da yeni bölüm. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 24, 2011 9:10 am Paylaş

Önemli değil canım..
Ben beklerim bölümü..Diğerini de okumaya başladım zaten Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 24, 2011 9:12 am Paylaş

Teşekkür ederim. (:
Valla kaç gündür bekliyorsun beni yaa.!
Çok anlayışlısın. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 24, 2011 9:18 am Paylaş

Böyle senaryo ve böyle senarist beklenmez mi ??
Ayıp ettin yaniii Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 24, 2011 10:11 am Paylaş

tmm bekleriz ama bari beklediğimiz için bölüm upuzun olsun
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPaz Tem. 24, 2011 10:12 am Paylaş

Katılıyorum bennn!
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:25 am Paylaş

- .38. Bölüm. -

Güneşin ışıklarını odamın penceresinden sızdırmasıyla gözümü açıyorum. İçimde garip bir huzur ve neşe var. Belki de Kredi borcunu ödediğimizden.. Üç gece üst üste sahneye çıktık ve kredi borcunu ödedik ama Cafeyi aksattık, bugün oraya gidip ortalığı toparlamamız gerekiyor. Usulca yataktan kalkıyorum. Mutfağa doğru ağır adımlarla yürüyorum.. Çocuk çok olunca taşıması da zorlaşıyor haliyle.. Kettle'n içine su doldurup düğmesine basıyorum ve suyun kaynamasını bekliyorum, o kaynarken de derin düşüncelere ve hayallere dalıyorum.. Çocuklarımı düşünüyorum, odalarını, hastaneye gideceğimiz günü nasıl sabırsızlıkla beklediğimi.. Kaynayan suyun buharı mutfağın her yanını sarıyor ve sonunda Kettle'n düğmesini attırıyor. Bende fırsattan istifade hemen bir ıhlamur yapıyorum kendime yanına da Melike'nin yaptığı muhteşem kurabiyelerden..

Bir saat kadar evin içinde dolaşıyorum, sessiz ama huzurlu yalnızlığımı kolaçan ediyorum tek ve tek başıma.. Aslında pek o kadar da yalnız sayılmam.. Karnımda tam yedi tane pıtırcan var. (: Onlarla birlikte oturup kısık sesle Şirinler'i izliyorum.. Ve farkediyorum ki hiçbirinin doğru düzgün adı yok.! İşte o zaman kafama bişeyler ''DANK'' ediyor.! Yedinci ayımda olduğumu ve daha hiç birinin adının konulmadığını farkediyorum.. Hafif koşar durumda yatak odama doğru koşuyorum, amacım Ümit'e sormak. (:

Türkü:Canııımm..
Ümit:Noldu.? Bir şeyin mi var.?
Türkü:Yoo.. Sadece çocuklarımızın adı yok.
Ümit:Türkü git başımdan zaten bütün gece uyutmadın.!
Türkü:Ben..

Hiçbir şey diyemeden çıkıyorum odadan.. Ayaklarımı sürüyerek geçtiğim koridordaki boy aynasına gözüm çarpıyor.. Gözümün altında oluşmuş iki koca mor halka dikkatimi çekiyor. Yüzümün pürüzsüzlüğüne meydan okur gibi alnımın ortasında çıkmış sivilce, şişmiş bir yüz ve kocaman bir karın. Bunların hepsine birer sebep arıyorum.. Üzerime ince elbisemi geçiriyor, anahtarımı sehpanın üzerine bırakıyorum.. Hafif ritmik adımlarla aşağıya iniyor ilk duran taksiye kendimi atıveriyorum.. Yaşlar gözümde fındık gibi akarken taksici önce şaşırıyor ama sonra başına hep gelen bir olaymış gibi mendil uzatıyor.. Sonra da susup söylediğim adrese soğru sürüyor taksiyi..

Bense bugüne kadar başıma gelen herşey için ağlıyorum.. Küçükken yediğim dayaklar, uğradığım tecavüz için ağlıyorum.. Doğradığım tüm soğanlara ağlıyorum.. Yaşadığım onca şeye.. Hala yeterince saygı göremeyişime ağlıyorum.. Monoton hayatıma ve çektiğim onca ağrıya rağmen yine de sevmekten bir an bile tereddüt etmediğim çocuklarıma ağlıyorum.. Taksici söylediğim adrese geldiğinde duruyor ama ben inecek cesareti gösteremiyorum ve geri dönmesini söylüyorum..

- Melike & Özgün -

Melike:Günaydın canım.
Özgün:Günaydın prenses.. (:
Melike:Türkü kalktı mı acaba.?
Özgün:O bu saate kadar uyur mu.? Kesin salonda Şirinler'i izliyordur.
Melike:Hadi gel bakalım. -Salona gidiyoruz.-
Özgün:Aa, TV açık ama o yok.
Melike:Belki yeniden uyumaya gitmiştir. -Odaya bakıyoruz.-
Özgün:Şşştt..Ümit uyuyor. Hadi biz salona geçip TV izleyelim.. Hem sen bana çay da yaparsın.
Melike:Yaparım tabi sevgilime. (:
Özgün:Yuh Melike yaa, kocanım artık ben senin.
Melike:Ayh napıyım, ağız alışkanlığı..

Mutfağa gidip çayı demlemeye koyuluyorum. Taşın üzerinde Ihlamurlu bir fincan ve bir tabak buluyorum. Türkü kalkıp yemek yemiş. O zaman ekmek almaya gitti kesin düşüncesiyle salona gidiyorum.
Birkaç dakika sonra Nil ve Kaan'ın odasından ciyak ciyak ağlama sesleri geliyor. Ortalığı böyle yırttığına göre kesin karnı acıkmış Ömür'ümüzün. Ses kesiliyor ve ben Nil'in emzirdiğini anlıyorum. (:

Melike:Özgün.. Bizim neden bir bebeğimiz yok.?
Özgün:Bilmiyorum..
Melike:Yapsak ya.
Özgün:Ama zaten çok çocuk gelcek. Şimdi bizde yaparsak nasıl bakarız.?
Melike:Ama çok istiyorum.
Özgün:Tamam bakarız. (:

Biz böyle tatlı tatlı atışırken kapı tıklanıyor. Gidip açıyorum ve Türkü'yü görüyorum.. Biraz bitap.. Biraz yorgun.. Biraz da ağlamaklı..

Melike:Noldu sana böyle.?
Türkü:Yok bişey.. Ben kahvaltıyı hazırlıyım.
Melike:Ben hazırlarım. Sen otur şuraya.!
Türkü:Yok bişeyim Melike..
Özgün:Türkü, var bişeyin belli. Hadi anlat bize..
Türkü:Hamilelik işte, öyle ağlamaklı oluyorum bazen geçer birazdan..

Birkaç dakika sonra Ümit geliyor yanımıza esneyerek.

Ümit:Herkese günaydın..
Melike:Günaydın.
Özgün:Günaydın kardeşim.
Türkü:...

38. Bölüm Sonu.
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:30 am Paylaş

İlk yorum:Muhteşem !!
Bayıldım ya!
Ybü beklerim ben en kısa zamana Very Happy
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:35 am Paylaş

şimdi hemencecik yb istiyorum diycem ama tüm senaristler bana isyan edicek :D ama napım ya alla alla side güzel yerinde bitirmeyin canım yb isitiyorum :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:37 am Paylaş

Beren Saat demiş ki:
şimdi hemencecik yb istiyorum diycem ama tüm senaristler bana isyan edicek :D ama napım ya alla alla side güzel yerinde bitirmeyin canım yb isitiyorum :D

Kızım sen var yaa.! (:
Yok sana yeni bölüm felan bir hafta boyunca yazmam görürsünüz gününüzü haa.! (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:38 am Paylaş

özgünümmm : Çok teşekkür ederim canım benim. (:
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:39 am Paylaş

vayy demek isyan haa :D
Alıcağın olsun senin :D yok olum bidaha senaryo yorumu felan :D nihaha tehdit etim seni :D yaşasın kötülük :D okuyucususuz kalırsın haaa :D :D :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:41 am Paylaş

Ya,ama 1 hafta fazla..Zaten ben hafta sonuna kadar falan giremeyebilme ihtimalim,var..
Şöyle girince 3 bölüm okurum diyodum o da en az..Canisin kızım sen.!
Ayrıca önemli değil Very Happy
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:42 am Paylaş

yorumuna bittim canisin kızım sen ayrıca önemli değil :D :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:44 am Paylaş

Biliyorum böyle konu kıvırma özelliğim var...
"Canisin sen ve çok tatlısın biliyosun değil mii?" :D :D
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:46 am Paylaş

haha :D öbür senaryoya dönelim hemen bence 43 olsun biran önce
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 5:47 am Paylaş

Bence de :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 6:29 am Paylaş

Hahah manyaksınız siz yaa.! (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 6:32 am Paylaş

Valla ben öyleyim.. :kivir:
Dilancan
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Dilancan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitimin geldiği yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : <3<3 Ümit <

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 6:41 am Paylaş

Mükemmel olmuuş :D Ama Türkü'ye çok üzüldüm ya. Yeni bölüm ne zaman gelir?
http://www.umitkantarcilarlove.blogcu.com/
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 6:42 am Paylaş

Evet,ne zaman ??? Laughing :zaa:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 9:50 am Paylaş

süper olmuş bende türküye çok üzüldüm ama ümitte haklı yani neyse devamını bekliyorum
CutlamisMisir
Deneyimli
Deneyimli
CutlamisMisir
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 695
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 736
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öle İşte..:) ' ÜİK-TT~

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 10:10 pm Paylaş

güzel olmuş..(:
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' •°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!'' - Sayfa 38 EmptyPtsi Tem. 25, 2011 10:37 pm Paylaş

goktug demiş ki:
süper olmuş bende türküye çok üzüldüm ama ümitte haklı yani neyse devamını bekliyorum

•°o.O(Grup:Kaphı Gıchırthıssı)O.o°• ~FİNAL:Sayfa:151~ ''Kapıdan sana bakışımı hatırlıyor musun.?.!''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
38 sayfadaki 44 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Sonraki