Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Devam etsem mi?
Evet
OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 I_vote_lcap50%OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Hayır
OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 I_vote_lcap50%OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Bilemiyorum
OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 I_vote_lcap0%OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 5:20 am Paylaş

ama bunu yazmayı çok istiyodum nese... Sad Sad
http://twitter.com
zeynepzeyzey
Deneyimli
Deneyimli
zeynepzeyzey
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 574
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 589
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 5:31 am Paylaş

spr olmus
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 5:34 am Paylaş

saol ama kapatılacak ne yazık ki... Sad
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 6:00 am Paylaş

seni üzmek istemem ama çok benziyor senaryomuz sende bunu benden sonra açtığın için ne yapabilirm seni üzmek istemem ama bir sonraki senaryonu çok beğendim..
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 6:04 am Paylaş

saol cnm...Ama bir dolu var..Neyse yha...bende seni zor durumda bırakıyorum..ama emin ol ben senden çalmadım bu seneryoyu...ben kitaplarının hastasıyım...en sevdiğim kitap serisi...ama madem öyle kapattır...n'apayım?Ama öbür seneryoma başladım şimdi...ilk bölümü yazıyorum...
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 6:13 am Paylaş

offfffffffffff tmm yaz yaaa ben yazmıycam istersen yazz.napabilirim madem çok istiyorsun ben bu kadar meraklı değildim bu senaryoyu yazmaya tmm istersen devam et
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 6:14 am Paylaş

ama sende istiyosun bunu...seni alı koymak istemem gerçekten...yine de düşündüğün için saol...
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 6:19 am Paylaş

yok tmm ben yazmak istemiyorum yani bu konuya devam etmek istmeiyorum zaten 2 senaryo açtım onları yazıyorum 3.bir senaryo çok benim için seni bukadar istekli görünce sen yaz istersen lütfen yaz.hem bayada yorum gelmiş yazarsan sevinirim ve okuyucunda olurum bu arada benim senaryomda ÜRPERTİ VE ZAMAN GEÇMEDEN istersen sende onlara bak MELEKLER VE ŞEYTANLARIN İLK BÖLÜMÜNÜDE BEKLİYORUMM HIZLI OLLL!!
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 6:22 am Paylaş

tmm..çok saol...çok minnetdarım sana...bende senin senaryona bakacağım emin ol...Bu arada melekler ve şeytanlar deil....cadılar ve melekler... :D ama yazıyorum hemen...biraz uzun olsun istiyorumda.... Very Happy
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 6:29 am Paylaş

tmm canım bekliyorum o konudan:)
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 7:28 am Paylaş

ekliyeyim mi YB?İsteyen var mı?
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 17, 2011 9:17 am Paylaş

bnnnn istiyorum

ilk bölüm süper olmuşşş

bu seriyi okumadım

ama gsl bişeye bnzio

yeni okuyucunum bndn kurtulamazsınnn :evil:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 17, 2011 9:18 am Paylaş

teşekkür ederim cnmmmmmmm :D :D
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 17, 2011 9:22 am Paylaş

bişey deil cnm yb ne zamana ???
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 17, 2011 9:22 am Paylaş

belki şimdi belki hafta sonu...
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 17, 2011 9:27 am Paylaş

tamam o zman sabırsızlıkla bekliorummm
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 10:43 am Paylaş

---ARABAMIZ HAVAYA UÇUYOR---

Müzeden çıktığımızda hala şaşkındım...Anlayamıyordum bunun nasıl olduğunu.Ya şizofren olmuştum.Ya da rüya görüyordum.Bir seçenek daha vardıki düşünmek dahi istemiyordum.Ve bu seçenekte tabii hepsinin gerçek olduğu...
Yani cebire giriş dersi öğretmenimin bir...canavar olması beni korkutuyordu.Düşünsenize bir bunun sizin başınıza geldiğini...
Ekremle bahçeden tam çıkacakken,arkadan bir ses geldi."Ekrem!"dedi birisi...Bu sesi duyunca hemen arkama baktım,Ekremde aynısını yaptı.Karşımızdaki sınıf arkadaşımız Cihan'dan başkası değildi.
Cihan...Cihan ezik bir çocuktu.Nedense hep bana bakardı.Ya da ben öyle düşünürdüm.Ama gerçekten hep bana bakıyordu.Cihan,birazda topallayarak yürürdü.Sanki,takma bir ayağı vardı da ondan nefret ediyormuş gibi...ha ha ha...
Ekrem,Cihan'ın gelmesine sevinmiş gibiydsi."Ha,Cihan..."dedi."İyi ki geldin...Geziye gelmeyeceğini sanıyordum?"diyede devam etti.Cihanla ne zamandan beridir arkadaş olduğunu merak ediyordum açıkçası.Ama o anda konuşabilecek durumum yoktu.Sadece annemi görmek istiyordum.Onu özlemiştim.
Cihan,Ekrem'in sorusunu es geçip bana baktı."Olanları gördüm,Cenker."Cihan'ıhiç bu kadar resmi görmedim.Okulda sürekli garip yemek yer ve...bana inanmayacaksınız,teneke kutu yerken görmüştüm.Ama şimdi baya resmiydi.
Dediklerine hiçbişey demedim.Sadece,"Annemin yanına gidebilir miyiz?Hemen."dedim.Bana sakin sakin baktılar ikiside.Ekrem,anlayışlar tebessüm etti.Onun bu yanını seviyordum.Herşeye anlayışla yaklaşırdı.Bazen şaka maksadıyla sözler ederdi.Kimisine bunlar dalga geçiyormuş gibi gelirdi.Ama bunu,bana şaka maksadıyla söylediğini biliyordum,her zaman...
"Tamam,gidelim."dedi Ekrem bana.Cihan'da onaylarcasına başını salladı ve yola koyulduk.
------------------------------------------------------------------------------------------
Yol boyunca hiç konuşmadım...Çünkü konuştuğum anda patlayacağımı biliyordum.Yani düşünsenize,öğretmenlerinizden biri,bir canavara dönüşüp,sizi öldürmeye kalkışıyor ve kimse size bildiklerini anlatmıyor...Tamam,ama hiç bişey demediler bana...
Apartmanımızın önüne gelince,hemen otobüsten indim ve eve doğru gitmeye başladım.Onlarda peşimden geldiler.İçeri girdim ve kapıdan salona baktım.Annemin iğrenç eşi (üvey babam),içeride arkadaşlarıyla poker oynuyordu.Bu adam tam bir iğrençlik abidesi ya...Hem babasından kalma bir beyaz eşya dükkanını,hiç uğramadan işletiyor ve paraları cebe indiriyor.Hem de bizim salonumuzun tam ortasında poker oyunları oynayıp,annemi onlara hizmet etmek için zorluyordu.
Koca kafalı Hasan (üvey babam),kafasını kaldırıp bana baktı ve "Geziye gideceğini sanıyordum...."dedi o iğrenç sesiyle."Ama geri döndüm."dedim ve Ekrem Cihanıda çağırarak annemi bulmak umuduyla mutfağa baktım.
Oradaydı.annem herzaman ki gibi benim için mavi pastalarından yapıyordu.O hep mavi yiyecekler yapar.bu seferde aynısını yapıyordu.
Size biraz annemi tanıtıyım.Annem,Naile Karaman,mavi gözlü,şirin ve genellikle arkadaşlarımın yanında bebekken küvette geçirdiğim anları anlatan birisi....Dünyadaki tek kimsem o ve ben o olmasa hiç bişi yapamam.
Annem beni gördü...Ne olduğunu sormasını beklmeden sarıldım ona.Şaşırdı.Çünkü...ben pek böyle yapmazdım.
Sarılmayı bıraktım ve ona baktım.Ekrem' le Cihan'a bakıyordu."Öğrendi mi?"diye sordu Ekreme.Ekrem hayır anlamında kafasını salladı ve "Yalnızca..."
"Canavar saldırısı mı?"dedi Ekreme.İnanamıyordum,annemde bişeyler gizliyordu."Lütfen neler olduğunu açıklar mısınız?"diye soru sorar gibi baktım."Sanırım onu kampa götürmemiz lazım."dedi.Bakın yine aynı şeyi duyuyordum,'kamp'.Ufff....
"Hemen yola çıkalım..."dedi anneme.Bense hiçbişey demedim.Söyledikleri şeyleri hazmetmeye çalışıyordum.Annem kocasına "Hasan,bizim biryere gitmemiz lazım...2-3 gün olmayız.Arabayı aldım.Hasan tam "Ama-"die başladı ki,biz evden çıktık bile.
Arabaya bindik.Ekremle ben arkaya oturduk.Cihan öne oturdu.Annem arabayı sürüyordu zaten.
Arabada,annem durgun bir şekilde şoförlük yapıyor,Cihan camdan dışarı,cafelere bakıyordu hayran hayran.Sanırım kahveyi çok seviyordu.Ekremse,salak salak kendi kendine gülüyordu.Sanırım,o da şu bahsi geçen kamptaydı.Benim geliyor olmamda onu sanırım onu mutlu etmişti.
DANK!Şimdi anladım!Ekrem benimle,beni kampa götürmek için arkadaşlık kurmuştu...
"Demek öyle."dedim Ekreme şaşırmış gözlerine bakarak onun...."Ne öyle?"diye sordu bana."Benle,beni şu salak kampa götürmek için arkadaşlık kurdun!Demek öyle!"dedim kızgınca...
Bana öyle bir baktı ki,dediklerimden neredeyse işman olacaktım..Ama olmadım...Bana baktıktan sonra,bişey demedi...Sadece arabanın penceresinden baktı...Gözlerinde öfke vardı...

Yol boyunca konuşmadım.Arada sırada Cihan'a veya anneme bakıyordum...Ama Ekrem'e bakmak istemiyordum.Çünkü bakarsam üzülecektim ve ben bugünkülerden sonra bunu kaldıramazdım.

Sonunda ıssız bir yola girdik.Birden uyuya kalmışım.Ama daha sonra bir sarsılmayla hem de büyük bir sarsılmaya güzelim uykumdan uyandım.Yanımda ki Ekrem,Cihan ve annem çığlık atıyorlardı.Bende atmaya başladım...Çünkü,büyük bir şiddetle hızla bir tepenin yamacına düştük.Annem"Hemen arabadan çıkın!"diye bağırıyordu.Dediğini yaptık.1-2 metre uzaklaştığımızda Kokarca Hasan'ın arabası büyük bir gümbürtü ile patladı...

Beğendiğiniz replikler:Varsa...
1O üzerinde puan değerlendirmesi:0 sa yazmayın...
Beğenmediğiniz kısımlar:İnş. yoktur....

buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 10:52 am Paylaş

cok gsl dewammm
10 uzerındn 10
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 10:53 am Paylaş

hiç yorum yok ama! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 24, 2011 1:17 am Paylaş

var yaa Very Happy
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:22 am Paylaş

ekrem'ciyim ama cenker ağırlıklı da olsa cok güsel yazıyosun cnm devam (:
10 üzeerinden 10
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 15, 2011 5:24 am Paylaş

kimsse istemiyo mu ya? Sad
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 7:32 am Paylaş

bu serinin ilk filmini izledim tabi bu senaryoyu okuduktan sonra denk geldi bizim kanalların birindede bu vardı ama bn bnu sonradan farkettiim ilk basını yani cenkerin saldırıya uğradığı ksım vardı ama bn onu sonradan izledim inanır mısn o filmi çok begendim hatta burda senaryo olarak yayınlamayı bile düşündüm ondan sonra bnu bole senaryo yapıyım derken bööle yazarken anlatacaklarımı düşündüm diğer kanalı çevirdim ilk kısım yani izleyemediğim kısım oluo o kısım vardı hmn aklıma bu senaryo geldii Very Happy))) bu senaryoya dahada bir baglandım Very Happy))))

cok uzun oldu bea :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 9:07 am Paylaş

buketsevil demiş ki:
bu serinin ilk filmini izledim tabi bu senaryoyu okuduktan sonra denk geldi bizim kanalların birindede bu vardı ama bn bnu sonradan farkettiim ilk basını yani cenkerin saldırıya uğradığı ksım vardı ama bn onu sonradan izledim inanır mısn o filmi çok begendim hatta burda senaryo olarak yayınlamayı bile düşündüm ondan sonra bnu bole senaryo yapıyım derken bööle yazarken anlatacaklarımı düşündüm diğer kanalı çevirdim ilk kısım yani izleyemediğim kısım oluo o kısım vardı hmn aklıma bu senaryo geldii Very Happy))) bu senaryoya dahada bir baglandım Very Happy))))

cok uzun oldu bea :D

canım filmi beğenmene sewindim..ben bu serinin kitaplarına bayılıyorum.birkaç kitabını 3 kez okudum..hayranıyım yani..filmine de bayılıyorum..2. filmi 2012 de geleek..ben takipçisiyim.bu arada senaryomu sevdiğin içinde sağol..ilk başta biraz alengelli şeyler oldu ama dewam ediyorum..yeni bölümü haftasonuna kayacağım..!inş...
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 19, 2011 6:18 am Paylaş

süpersinnn Very Happy :yupii:

OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki