Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sonraki

Seneryom Nasıl?
Çok Güzel.
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 I_vote_lcap90%Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 I_vote_rcap
 90% [ 27 ]
İdare Eder.
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 I_vote_lcap3%Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Kötü.
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 I_vote_lcap7%Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Toplam Oylar : 30

YazarMesaj
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 5:04 am Paylaş

süper olmuş canım
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 5:22 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık hediyelerde çok gzl :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 5:55 am Paylaş

Teşekkür Ederiiim.Bu bölümde Dilaranında katkıları vaar.Bende ona teşekkür ederiiim. (:
meyve-1903
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
meyve-1903
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4308
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1567
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 6:05 am Paylaş

Dilara:Gözlerimde bir şey mi var?
Yağız:Ne nasıl yani?
Dilara:Hayır yani 2 saattir gözlerime bakıyosun ve sadece gözlerime baktığın için ayağıma basıyosun da
Yağız:Yook canım dalmışım ben öle ama gözlerin çok güzel gerçekten..

çok güsl olmuş ellerine sağlık=)
yağız'ın hediyesi süper :D
devamm merakla bekliyorum y.byi Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 7:34 am Paylaş

dvm yb ne zmn
http://forum.emreaydin.org/
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 7:38 am Paylaş

çok güzel olmuş
devam(:
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 7:43 am Paylaş

Çok güzel canım
Devam et
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 8:24 am Paylaş

Çook teşekkür ederim.Yeni bölüm en kısa zamanda Salı ve çarşamba sınavım var pazartesi çalışıcam büyük ihtimal ama çalıştıktan snra yazmaya çalışırım.
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8503
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPaz Mart 20, 2011 8:54 am Paylaş

tuana ve şühedanın aldıqı kıyafet tek kelimeyle süper :D
uzun bir bölüm(: ellerine saqlık cnm (:
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPtsi Mart 21, 2011 2:00 am Paylaş

2 bölüm kaçırmışım çok güzel olmuş :D

En son ayçinnnnn tarafından Ptsi Mart 21, 2011 3:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPtsi Mart 21, 2011 3:15 am Paylaş

Çok güzel olmuş ama şunları söylemek isterim O HEDİYLELERİ BANA VERİN .D
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPtsi Mart 21, 2011 6:19 am Paylaş

Çook güzel.
Devaam =)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPtsi Mart 21, 2011 6:47 am Paylaş

Teşekkürler arkadaşalar.Ama sanırım bu aralar fazla bölüm gelemicek.Yazmaya çalışıcam faka t bu hafta full sınavım var.Hafta içi yazamazsam Cumartesi yazarım.
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 3:20 am Paylaş

Ben 3 bölüm kaçırmamışım ki :D iki bölüm kaçırmışım sadece (:
Ama okudum şimdi. Ve de... ııı... şey... kem .. küm Razz
Güzel olmuş güzel ;) yani ben beğendim gibi Razz

Dilara:Gözlerimde bir şey mi var?
Yağız:Ne nasıl yani?
Dilara:Hayır yani 2 saattir gözlerime bakıyosun ve sadece gözlerime baktığın için ayağıma basıyosun da

Bu bölüm süper olmuş ama ya :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 4:43 am Paylaş

HAhahaha Teşekkürleer.Ve Buluut o bölümü Dilara yazdı.Ben yanlış söylemişimdir.Aaa size iyi bir haberim vaar.Yrnki sınav salıya ertelendi bölüm yazayım bari bugn. (:
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 11:36 pm Paylaş

buqün bekliyorum o zaman Smile
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPerş. Mart 24, 2011 1:00 am Paylaş

Çokı güzL hayaım,Devam (:
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPerş. Mart 24, 2011 1:05 am Paylaş

Devamını ne zaman yazarsın? Smile
Laaps :D
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 875
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 880
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/09/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPerş. Mart 24, 2011 3:35 am Paylaş

Ayyy amma bölüm kaçırmışım Very Happy Ama harika olmuş kankaa!! :D Ben ne zevkli biriynişim hediyemde pek güzelmiiş :D :D Uraslada baya yakınlaştık heyecalandım sankii :D :D :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:50 am Paylaş

Teşekkürler yorumlarınız içiiin.Dün bölümün yarısını yazdım.Devamınıda bugn yazıcam.Akşama doğru gelir bölüüm.
Bu arada kankaa ne heyecanlanıon kız ipler benim elimde Razz Bakalım neler olcaak. (:
Bu arada hiç tahmin yapmıyosunuz. Acaba dilaraların yanına gelen ''X'' kim??
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 875
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 880
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/09/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:56 am Paylaş

Bana bak döverim kızım seni :D Uraslı bozma benim aramı Razz :D Kanka hani nerde yeni bölüm? :/
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyPerş. Mart 24, 2011 5:37 am Paylaş

Smdi kankam akşama doğru koycam.Smdi yeni seneryoya basladım bi kızla onu yazıyoeum (:o bitsin yazıcam (:
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyCuma Mart 25, 2011 7:46 am Paylaş

cnm yb buqün qelir mi ?
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyCuma Mart 25, 2011 9:24 am Paylaş

vaay (: güzel dvm et
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 10 EmptyCuma Mart 25, 2011 10:03 am Paylaş

süper devam

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!'

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sonraki