Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki

Seneryom Nasıl?
Çok Güzel.
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 I_vote_lcap90%Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 I_vote_rcap
 90% [ 27 ]
İdare Eder.
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 I_vote_lcap3%Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Kötü.
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 I_vote_lcap7%Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Toplam Oylar : 30

YazarMesaj
Ekrem^_^Sevil
Üye
 Üye
Ekrem^_^Sevil
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 93
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 94
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bilmem sen söyle xD
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:41 am Paylaş

Yb ßekliyoruz (:
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:43 am Paylaş

ne zaman gelir.çok güzel tantım erkeklerin hepsi birbirinden yakışıklı kızlar birbirinden güzel ama tabi ortada ekrem ve sevil olunca onlar sönüyor havaları.ama süpersin bölümü bekliyorum sabırsızlıklar
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:47 am Paylaş

Teşekkürleeer.
Bu arada değiştirmeyi unuttum erkek oyunculardan Uras değiştiii.
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQz6lUMWiFXpW8pAmGXVCyXccGcta2E2sUgGsjYQcGf0DrMLLMU
Bu oldu.
Bölümüde yazıyorum şuanda.
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:48 am Paylaş

AYYYY URAS CODY OLMUŞŞ YERİM BEN ONUUUU..
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:50 am Paylaş

favori erkeğim:yağız ve uras
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:52 am Paylaş

bekliyoruz
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:54 am Paylaş

OOFFF BENİM GİTMEM LAZIM YARIN UĞRADIĞIMDA YENİ BÖLÜMÜ KOYMUŞ OL LÜTFEN.İYİ AKŞAMLAR SİZE...BOL YORUM YAPIN DA YENİ BÖLÜMLER GELSİN HEMEN(SANADA KIYAK GEÇTİMM BAK)SÜPERSİN.HOŞÇAKALINNNNN
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:57 am Paylaş

Teşekkürleer.
Napalım yarın girdiğinde okursun ben bugn kesin yazıcam ilham perileri yarın kaçabiliiir.
Aklımdayken yazıyorum smdi:D
Yarın girdiğinde yorum yaparsıın.
Zaten şuanda yazıyoruum.
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:04 am Paylaş

bitmedi mi daha
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:11 am Paylaş

Maleseef yazıyorum dahaa :D :D
Güzel olucak.
Ekrem^_^Sevil
Üye
 Üye
Ekrem^_^Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 93
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 94
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bilmem sen söyle xD

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:27 am Paylaş

Bitmedimi daha Handé? Very Happy)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:28 am Paylaş

Eski uras daha iyidi =)
Hıh! ;)
Beklemeye devam =)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:42 am Paylaş

Bugün okulun ilk günüydü.Türkünün babası ilk gün olduğu için herzamankinden daha erken gidicekti okula.Çünkü okula yeni gelen öğrencilerin sınıf listesini asıcaktı.Bunun için Türkünün anneside erken gidiyordu dolayısıyla Türküde.Herkesten önce okulda olmak onun için kötü oluyordu.Çünkü havasını atamıyoru.(Aynı been xD Okula en son ben gelirim havamı atar geçerim Razz)Sabahın köründe kalkıp hizmetçilerinin hazırladığı sofraya oturdular ailecek.Yemeklerini yedikten snra hazırlanmaya gittiler.Türkü kravatını gevşeltir annesi çekerdi.Bundan bıkmıştı.Annesi babası okulun yöneticileri olunca herkes onu örnek öğrenci görürdü fakat Türkü hiç örnek alınacak bir öğrenci değildi.Hertürlü işte parmağı vardır.Babası müdür annesi müdür yardımcısı olunca hocalar ona bişi demez ceza bile almazdı.(Ayyy baydım sizi konuşmaylaa.az kaldı bitiyoor)Sonunda hazırdı.Arabaya binip okula geldiler.
Türkü:Anne ya ben neden bu kadar erken gelmek zorundayım daha yarım saat var napıcam ben.
Annesi:Kızım bizim işlerimiz var sende bize yardım edersin.Listeleri asarsın.
Türkü:Anne bunlar için görevlendirilmiş görevliler var para veriyoruz onlara.
Babası:Kızım onlar bu saatte gelmiyorlar.Hem eline yapışmaz yapıverirsin.Bu sene geçen seneden daha önemli.
Türkü:(Kimsenin duymayacağı bir şekilde)Her sene öyle oluyor zaten.
Annesi:Birşey mi dedin tatlım.
Türkü:Yok annecim bişi demedim.Eee ben hangi sınıftayıım :/
Babası:Hangi sınıfı istersen Very Happy
Türkü:Babiiş canımsıın der ve boynuna atlar.
Türkünün annesinin ve babasının kim olduğunu herkes biliyordur.Bazıları dışında.Onlarda Ümit,Uras,Mert ve Yağız.
Türkü babasının boynundayken Bahçeden içeriye Ümit girer ve onları bu şekilde görür.Anlam veremez.
Ümit:Vay be iyi bi okula benziyo.Demek müdür herkesle bu kadar içli dışlı.İyi davranır o zmn. :D
Annesi:Eee hadi içeri girerim.Çok işimiz var.
Babası:Kızım benim yanıma gel sana verdiğim sağıdı annene götürürsün imzalar snrada asarsınız haber panosuna.
Türkü:Tamam :/
--------Bahçe------
Ümit:Off sıkıldım yaa nerde kaldı bu bizimkiler yollarımı karıştırdılar acaba.Babamda tutturdu seni ben bırakıcam müdürle buluşucam diye al.Hemen acil telefonu al beni erkenden okulda bırak.Bari sınıfıma bakayım.
Türkü listeleri asmak için haber panosuna gelmiştir o bunları asarken yanına Ümit gelir.Türküde işi bittiği için hemen arkasını dönüp gider Ümitin konuşmak için açık kalan ağzı kapanmıştır
Ümit:Ukala.
Türkü:Birşey mi dedin.
Ümit:Yok birşey demedim.Bakmana gerek yok.
Türkü:Peki.
Der ve müdürün odasına girer.
Ümit:Nasıl bi okul burası yaa kapıyı çalmadan müdürün odasına girilir mi.Nese bende böyle yaparım.
Aradan 15 dkika geçer ve herkes yavaş yavaş gelir.Türküde bahçeye iner ve bizim kızların yanına gelir.
Dilara:Türküü koş hemen bişi demem lazım.
Türkü:Efendim bebeğim.
Dilara:Tatlıım okula 4 tane yeni öğrenci gelmiiş.Hemdee erkekk.Yakışıklılarmışta.
Türkü:Bu mudur.Tatlım günaydıın.Birini sabah gördüüm.
Dilara:Omg.İnanmaam.
Türkü:Neden yalan söyleyim tatlıım.
Dilara:Off yakışıklımıı.Aman yakısıklı olsa ne yazar bize bakmaz.
Türkü:Neden bakmasın hatırlatayım biz okulun en güzel kızlarıyızz.
Şüheda:Yani kızım.Unutma bunu sok aklınaa.
Betül:Tamam yaa uzatmayın.Dilara ama bakmazlarda deme.Sana bakmaya bilirler ama bize bakarlar. Razz
Dilara:Oha kızım atma yaa güleyimde boşa gitmesin bana neden bakmasınlar.
Şüheda:Off bu böyle uzar gider.Kesin yeter bu karar.
Türkü:Katılıyorum kankamaa.
---
Mert:Lan Ümit kaçta geldin sen bizden önce burdaydın.
Ümit:Of oğlum 1 saat önce geldim.
Yağız:Yuh oğlum ne yaptın yarım saat burda.
Ümit:Smdi şöyle diyim 10 dk babama söylendim.Gittim sınıflara baktım.Snra bi kız gördüm ukala.Sinirimi bozdu.
Haa bu arada aynı sınıftayız.
Uras:Süpermiş abicim.
Ümit:Tabi süper olcak abii.Haa bu arada napcaz biz ya nasıl alışcaz buraya.
Mert:Ne bakımdan?
Ümit:Bak smdi sabah geldim müdür böyle öğrencisine çok yakın davranıyodu.Kız resmen kapıyı çalmadan odaya girdi.Çok yumuşak yani bu müdür bişi demez bizim çılgınlıklaraa.
Mert:İşte bu duyduğum en güzel haber.
Uras:Susun abi müdür çıktı konuşmaya.
Müdür:Evet çocuklar bugn okulumuzun ilk günü fazla uzatmıcam hepinize başarılar dilerim.İnşanla bizleri üzmezsiniz.

Arkadaşlar bu kadar yazdım yorumlara göre yarın devam edicem. :D
Laaps :D
Deneyimli
Deneyimli
Laaps :D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 875
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 880
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/09/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:51 am Paylaş

süper olmuuuşşş :D devam devam devam Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:55 am Paylaş

Kanka benim aklımda ne fikirler vardıdaa yazmadım dier bölümde yazcam dilara tutturdu çıkcam smdi çabuk yaz okuyayım die yine okuyamadan gitti.Bölümü yarıda kestirdi bana :/
Nese artık hem ilk bölüm beğenilirse ona göre yazarım :D
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8503
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:57 am Paylaş

Ümit:Vay be iyi bi okula benziyo.Demek müdür herkesle bu kadar içli dışlı.İyi davranır o zmn. :D
süper olmuş cnm devam (:
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:59 am Paylaş

Teşekkür ederiim yarın okuldan gelince devam ediceem :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:02 am Paylaş

qöKhn özNci demiş ki:
süper olmuş cnm devam (:
bencede süper canım
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:06 am Paylaş

amanın bu senaryo pek güzel olmuş ya ee tabi konu sen ve dilara olunca olur tabi neyse yeni bölümü bekliyorum :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:30 am Paylaş

Teşekkür Ederiiim.
Yanlız bu konu bana ait. :DAma artık bişi bulamazsam dilaradan yardım alıyorum.:D Fikir veriyoo.
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8503
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:38 am Paylaş

cnm bu uras daha iyi olmuş(:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:42 am Paylaş

Handem çok güzel olmuş
ellerine sağlık
Diğer bölümü heyecanla bekliyorum
Devam
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:43 am Paylaş

Türkü babasının boynundayken Bahçeden içeriye Ümit girer ve onları bu şekilde görür.Anlam veremez.
Ümit:Vay be iyi bi okula benziyo.Demek müdür herkesle bu kadar içli dışlı.İyi davranır o zmn.

Ümit:Nasıl bi okul burası yaa kapıyı çalmadan müdürün odasına girilir mi.Nese bende böyle yaparım.

Haha sende böyle yapta ne olur görürsün Ekrem bey =)
Harikasın tatlım ya süper yazıyorsun çok beğendim devamını çok merak ettim şimdi =)
_' TürkÜmit ' _
Deneyimli
Deneyimli
_' TürkÜmit ' _
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 698
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2702
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar ♥

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 10, 2011 9:19 am Paylaş

Türküde işi bittiği için hemen arkasını dönüp gider Ümitin konuşmak için açık kalan ağzı kapanmıştır
Ümit:Ukala.
Türkü:Birşey mi dedin.
Ümit:Yok birşey demedim.Bakmana gerek yok.
Türkü:Peki.

Süperr Yaa ßayıldımm Senaryona Very Happy
Dewammm Very Happy
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002168061621#!/profile
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 11, 2011 12:03 am Paylaş

cnm yb ne zmn çk gzl yzysn tbrklr
http://forum.emreaydin.org/

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!'

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki