Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Çağla..TürkÜmit..
Üye
 Üye
Çağla..TürkÜmit..
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 36
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 44
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    Empty
MesajKonu: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 12:13 am Paylaş

HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU-TANITIM..
Ayçin=Cenker'le sevgili..Sevil en yakın arkadaşı beraber yaşıyorlar ve butikleri var..

Cenker=Ayçin ile sevgili..Ayçin'lerin butiklerinin üzerinde bir diş polikliniği var..Ekrem en yakın arkadaşı ve ortağı..

Ekrem=Ailesi bulunduğu çevrede saygın bir aile..Şu an doktorasını yapmak için yurtdışında fakat Cenker iler ortak bir poliklinikleri var..

Cihan=İyi bir pskiyatrist..Yakın olmasada Cenker2le arkadaşlar..Sevil ile sevgililer..

Sevil=Ailesini küçük yaşta kaybetmiş..Tek ailesi ablası ve Ayçin..Cihan ile sevgilidir...

Bakalım hayat onlara ne süprizler yapacak! Very Happy

1. BÖLÜM
Sevil;

Yeni bir gün..Yağmurlu fakat güneşli bir gün..Her gün benim için yeni bir umut,mutluluk demekti,aynı zamandada acı!

Yatağımdan kalktım,esneyerek merdivenleri inerken Ayçin'in mutfakta döktürdüğünü anlamam için görmem gerekmiyordu..

Çok güzel kokular geliyordu..Ayçin'in yanağına bir öpücük kondurduktan sonra;

''Döktürüyorsun yine!'' dedim..Gülerek,

''Kahvaltı yaptıktan sonra spora gideceğiz unutma!''

''Öyle olsun bakalım''

Ekrem;

Londra'ya sabah ışıkları vurmadı daha..Buraya geleli neredeyse 1 yıl olmuştu fakat ben hala alışamamıştım..

İstanbul gibi değil sadece siyah ve beyaz hakim buraya..

Ben ise İstanbul'un mavi ve yeşilini özledim..

İstanbul'da çoktan sabah olmuştur düşüncesi ile Cenker'e güzel haberi vermek için mesaj attım..

''Efsanenin geri dönmesine çok az kaldı..Birkaç güne kalmaz İstanbul'dayım.Very Happy''

-

BİRKAÇ GÜN SONRA...

Sevil;Bu sabah yine Cihan'ın ''Günaydın Aşkım'' mesajıyla uyndım..

Cihan iyi bir insan,iyi bir arkadaş..

Fakat ben ona baktığımda hiçbir zaman kendimden geçmiyorum,midemde kelebekler uçuşuyormuş gibi olmuyorum..

Sahi aşık olanlar bunları mı yaşıyor?

Buna sadece Ayçin'in bana anlattıklarıydı..

Ben hiçbir zaman gerçek anlamda aşık olmamıştımki!

Odamdaki büyük pencerenin perdelerini açtım...

Ne kadar güzel bir gündü böyle?!

Cenker;

Ayçin'le kahvaltıya başlamak üzereyken Sevil indi aşağıya..

''Günaydın'' dedi..

''Günaydın''

Ayçin heyecanla söze karıştı..

''Biliyor musun Sevil bu gün o meşhur Ekrem Bey'imizle tanışacağız..Türkiye'ye geliyormuş!''

''Şu meşhur Ekrem!'' diye homurdandı Sevil..

''Sevil Ekrem için fazla önyargılısın , o asla parasıyla övünmez!'' dayerek araya girdim..

''O kadarını bilemeyeceğim.Ayçin ben bu gün yürüyerek gideceğim butiğe,hava çok güzel!''

''Tamam bende Cenker'le giderim..''

''Bu arada bu günkü öğle yeeğine Cihan'da gelicekmiş.Dün öyle söyledi.''

Tam ağzımı açıp Cihan'la ilgili birşeyler söyleyecektim ki Ayçin konuşmaya başladı..

''İyi olur tatlım hem o da Ekrem'le tanışmış olur.Very Happy''

Sevil;

Oysa ki sabah hava ne kadarda güzeldi?

Yolu yarılamışken bardaktan boşalırcasına yağmur yağmaya başladı..

Bulunduğum ilk otobüs durağını sığındım..

Yağmurun biraz yavaşlamasını beklerken önümden siyah bir jeep geçti..Geçişte tam geçişti hani!Yolun kenarındaki tüm suları başımdan aşağı dökmüş kadar oldu!

Plakasına bakarak ''Zengin züppe nolucak?'' diye bağırdım..

Ama duyan kim??

Ekrem;

Kliniğe girdiğim andan itibaren kendimi öncesine göre kat kat iyi hissttim..Cenker yanıma gelip,

''Hoşgeldin kardeşim'' diyerek sarıldı..

Bir kan bağımız yoktu Cenker'le ama kardeştende öteydik..

''Burası biraz değişmiş mi ne?''

''Eee bir yıldır yoksun arada değişiklik yapmak gerek!''

''Yaa..Bu değişikliğin asıl nedeni yengemiz mi?''

''Onunda payı az değil!''

''Peki yengemle ne zaman tanışıyorum?''

''İstersen hemen!''

''O nasıl olucak?'' doğrusu gerçekten meraklenmaya başlamıştım..

''Aşağıda bir butik var ya hani..işte o butik onun..''

Ayçin;

Sevil'in sırılsıklam olmuş halini görünce paniklemiştim..Oysaki yağmur durmuştu!

''Sevil!?''

Sevil hemen içeri geçip üzerindeki ceketi çıkarttı..

''Aslında bu kadar ıslanmıyacaktım ama zengin züppenin teki yolun kemarındaki tüm suyu üzerime sıçratınca böyle oldu işte!''

Sinirli olduğu her halinden belli oluyordu..

Gülmemek için kendimi zor tutarak elime geçen birdar paça kot pantolonu ve beyaz bir gömleği Sevil'e uzattım..

''Git üzerini değiştir yoksa hasta olacaksın!''

Kıyafetleri aldı ve arka odaya gitti..

Ekrem;

Klinik bayağı tenhaydı..10-15 dakikalığına kliniği Mert'e bırakıp aşağıdaki butiğe indik Cenker'le..

Yeşil gözlü,güzel ve şirin bir kız vardı..Yengem bu olmalıydı..Cenker'le birbirlerini görünce gülümsediler..

''Cenker o meşhur Ekrem bu mu?''

Cenker evet anlamında başını salladı..

Elimi uzatarak:

''Merhaba ben o meşhur Ekrem!'' dedim gülerek..

''Merhaba bende Ayçin'' dedi gülümseyerek..

''Sağolsun Cenker benden bahsetmiş sana yengeciğim'' Very Happy

''E biraz öyle oldu!''

Daha sonra arka bölmeden bir kız (Bu kız haddinden fazla güzeldi!) yanımıza geldi..

Ayçin tanıştırdı..(Bunun için ona minnet borçluyum! :D)

''Aaa ben tanıştırıyım Sevil-Ekrem,Ekrem-Sevil..''

SON...

Devamı 2. Bölümde! :D
:klp: :klp: :klp:

En son Çağla..TürkÜmit.. tarafından Ptsi Mart 14, 2011 2:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    Empty
MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 12:23 am Paylaş

muhteşem inaılmaz spr bir bölüm olmuş cnm dvm etmelisin
Çağla..TürkÜmit..
Üye
 Üye
Çağla..TürkÜmit..

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 12:24 am Paylaş

ÇOOKK TEŞEKKÜRLER CANIM BU ARADA TANITIMI YAYIMLAMAYI UNUTTUM İSTERSENİZ YAZIYIM :D HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    ÜMİT
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 12:27 am Paylaş

bence sevilin dediği zegin züppe ekrem
http://forum.emreaydin.org/
Çağla..TürkÜmit..
Üye
 Üye
Çağla..TürkÜmit..

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 12:29 am Paylaş

Ayçin=Cenker'le sevgili..Sevil en yakın arkadaşı beraber yaşıyorlar ve butikleri var..

Cenker=Ayçin ile sevgili..Ayçin'lerin butiklerinin üzerinde bir diş polikliniği var..Ekrem en yakın arkadaşı ve ortağı..

Ekrem=Ailesi bulunduğu çevrede saygın bir aile..Şu an doktorasını yapmak için yurtdışında fakat Cenker iler ortak bir poliklinikleri var..

Cihan=İyi bir pskiyatrist..Yakın olmasada Cenker2le arkadaşlar..Sevil ile sevgililer..

Sevil=Ailesini küçük yaşta kaybetmiş..Tek ailesi ablası ve Ayçin..Cihan ile sevgilidir...

TANITIM BUYDU ARKADAŞLAR.. Very Happy EĞER BEĞENİLER OLURSA 2. BÖLÜME DEVAM EDECEĞİM Very Happy :klp: :klp: :klp:
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 12:29 am Paylaş

ayy coook güzel olmus

bayildim

devam =)
Çağla..TürkÜmit..
Üye
 Üye
Çağla..TürkÜmit..

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 12:31 am Paylaş

HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    Sevilekrem

3 KİŞİ OLUK Very Happy
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 12:39 am Paylaş

yb ne zaman yazarsın???
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 12:51 am Paylaş

güzel yb. bekliyorum...
Çağla..TürkÜmit..
Üye
 Üye
Çağla..TürkÜmit..

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 2:28 am Paylaş

yeni bölümü yazdım ama biaraz daha yorum olursa yayımlarım :klp:

http://www.yukleresim.com/
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 2:32 am Paylaş

şimdi yayınlasan o zaman yorun-m daha çok artar ama yinede sen bilirsisin
Çağla..TürkÜmit..
Üye
 Üye
Çağla..TürkÜmit..

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 2:34 am Paylaş

2. BÖLÜM
Ekrem;

Tüm içtenliğimle ve şirinliğimle gülümseyerek elimi uzattım..

''Tanıştığıma memnun oldum!''

''Yaa..bende'' dedi soğukça..

Karşılık vermeyince elimi indirdim..

''Çok sıcakkanlısınız..'' dedim gülerek..

Tam ağzını açmış cevap vericekken sehbanın üzerindeki telefon çaldı..Sevil telefonu eline aldı..

''Cihan..'' dedi ve arka odaya gitti..

''Cihan kim?'' diye sordum Ayçin'e..

''Sevigilisi..''

Bir anlığınada olsa yüzümün asıldığını anladım..

Ne bekliyordun ki lan Eko?Manken gibi kızı sana mı bırakacaklar?Kapan kapmış işte!

Ayçin;

Ekrem iyi birine benziyor..10 dakikalık sohbetimizde bile beni ve Cenker'i fazlasıyla güldürmeyi başarmıştı..

Sevil ise her zamanki Sevil işte! Önyargılı!Ama eminim tanıdıkça o da anlar Ekrem'in zengin züppesi olmadığını..

Ekrem ve Cenker kliniğe gittikten sonra gelebildi ancak..

''Nerdesin Sevil ya?''

''Cihan'la konuşuyordum!''

''Bu arada Sevil insan en azından çocuğa elini uzatır..Belli etmesede çok bozuldu çocukcağız!''

''Valla üzüldüm diyemiyeceğim Ayçin..''

Cihan;

Bu günkü öğle yemeğini beraber yiyeceğimiz için önce Sevil'kerin butiğe gittim..

''Merhaba aşkım!'' dedim kapıdan içeri girerken..

''Hoşgeldin canım..''

''E hadi gidelim neyi bekliyoruz?''

''Cenker ve Ekrem gelecek.'' dedi Ayçin.

''Ekrem kim?''

''Cenker'in ortağı.Hah işte geldiler!''

Kapının önünde Cenker ve o (Ekrem) vardı.Dışarı çıktık..

''Ekrem-Cihan,Cihan-Ekrem..''diterek tanıştırdı Cenker.

''Memnun oldum'' dedi umursamaz bir tavırla.

''Bende!''..

Sevil;

Karşı kaldırımın orada duran siyah jeep dikkatimi çekti.

Bu sabahki züppenin arabasıydı.Plakasıda aynıydı.

''Cenker şuradaki siyah araba kimin biliyor musun?''

''Benim çok mu hoşuna gitti?'' gülerek söze karıştı Ekrem.

Offf!! Bu çocuk heryerden çıkmak zorunda mıydı? Birda züppe değil diyordu Cenker!

''Yaa..Demek senin?''

''Sevil noluyo?'' dedi Cihan

''Önemli bir şey yok canım.Bu arada Ayçincim arkadaş sabah sabah yolun kenarındaki tüm suları üstüme boşaltan arkadaş!''

''Yoldaki tüm sular?Sen? Ekrem fazlasıyla şaşkın görünüyordu bir o kadarda şirin!

''Eğer bir dahaki sefere sadece önüne deği etrafınada bakarak arabanı sürersen çok mutlu olurum!''

''Ben-ben özür dilerim.'' dedi nazikçe.

Olayı daha pfazla uzatmanın alemi yoktu.

''Neyse bu konuda kapansın artık.Hadi Sevil sen Cihan'ın arabasına bin.Bizde Cenkerin'kisiyle geliriz''

İlk tanıştığımız andan itibaren Ekrem'e çok mu kaba davranmıştım ne?

Aslında iyi birine benziyordu.Şimdide üzgün gibiydi.

Yaptığım kabalıkları telafi etmek istercesine konuşmaya başladım.

''Ekrem bu arada araban güzelmiş!''

Bir anda yüzü aydınlandı ve güldü.

''Biliyorum''

''Benim arkadaşım böyle çok mütevezidir!''dedi Cenker.

''Eee hadi!'' dedi Cihan sabırsızca.

Gülümseyerek arabasının kapısını benim için açtı.

Arabaya binerken bir çift mavi gözün üzerimde olduğunu anlamamak için kör olmak gerekirdi..

Ekrem;Cenker ve Ayçin'in anlattıklarına bakılırsa Sevil'in soğuk birisi olduğunu anlamak neredeyse imkansız.Sanırım benden pek hoşlanmadı.

Yemek yerken Ayçin ve Cenker'in ilişkileri hakkında bir sürü soru sordum.Hepsini sıkılmadan cevapladılar.

''Eeee siz ne zamandır berabersiniz?'' diye sordum Sevil ve Cihan'a isteksizce.

Cihan Sevil'in masanın üstündeki elini tutup.

''Biz Ayçin ve Cenker kadar eski değiliz.Daha 3 ay oldu.'' diye cevap verdi Cihan.

''Aileleriniz nerede oturuyor?'' diye bir soru daha yönelttim.

Sevil'in bir anda renginin attığını farkettim.Daha sonra ne olduğunu anlayamadan izin isteyip ceketini ve çantasını alıp çıktı restoranttan.

''Baravo Ekrem!'' dedi Cihan.

''Ben bir gidip bakayım'' diye ayağa kalktı fakat Ayçin kolundan tutup yerine ottutturdu.

''Bırak biraz yalnız kalsın..''

''Biri bana neler olduğunu anlatabilir mi?''

Sevil'e karşı ne hata yaptığımı bilmeliydim..

''Aslında senin bir suçun yok Ekrem.Biz herşeyi sana daha önce anlatmalıydık.Sevil ailesini küçük yaşta kaybetti..'' diye açıkladı Cenker.

''Nasıl yani?''

Tüm ailesi derken neyi kastediyordu?

''Zincirleme büyük bir kaza.Bir gün tüm ailesiyle gidilen bir piknik sonrası zincirleme bir kaza oldu.Arabaları şarampolden aşağı yuvarlandı.Bu kazadan sadece Sevil ve ablası kurtuldu..''

''Başka bir akrabaları?''

''Hayır.Hepsi o kazada öldü.Bunu üzerine 5 yaşındaki küçük kız ve 10 yaşındaki ablası yurtta büyümüş.Bu yüzden kolay olmuyor olmazda!''

''Bu çok çok kötü bir şey helede 5 yaşında bir çocuk için!''..

''Ayçin hala gelmedi.Nerede olabilir ki?'' endişelenmişe benziyordu Cihan yada öyle görünmeye çalışıyordu.

''Sanırım ben nerede olduğunu biliyorum!''

Sevil;

Gelmiştim en sonunda.Bu büyük harabe evde beni çeken bir şeyler vardı.Belkide buranın annem ve babamım ilk evi olmasınında katkısı vardı burayı sevmemde.

Dizlerimi karnıma çr-ekip kollarımı etrafına sararak oturdum odalardn birinin köşesine.

Annemle ve bamanla yaşadığım sadece tek bir anıyı hatırlamaya çalışıyordum , ama olmuyordu işte!Tek hatırladığım kaza anındaki çığlıkları oluyordu!

Daha sonra üzerime bir ağırlık bastı.Hava soğumuştu.Ceketime sıkıca sarılıp kendimi içinden çıkamayacağım bir kabusun içerisine bıraktım..

Ekrem;

''Ne yani şimdi Sevil burada mı?'' bu soru Cihan'dan gelmişti.

''Evet..''

Ayçin Sevil'i çok iyi tanıyor olmalıydı.

''Buranın ne özelliği var ki?Burası resmen harabe!''

''Burası Sevil'in annesi ve babasının ilk evi!''

Harbenin içine girdik.Burası her an üzerimize yıkılabilirdi.

Odaların birinin köşesinde Sevil vardı....

-

Sesimde söyleyemediğim sözler var

Gizleyemediğim gözyaşlarım

Silipte unutamadığım sabahlar

Kokladığım eşyalarım

Bir çaresi bulunur, elbet yarın

Yeniden yaşamanın

Bir çaresi bulunur elbet canım

Bi uyuyup uyanalım

Ah bi yolu vardır elbet yarın

Yeniden yaşamanın

Bi çaresi bulunur çıkmazların

Bi uyuyup uyanalım

İçimde saklayamadığım anlarım var

Hiç bitmeyen yanlızlığımın

Silipte unutamadığım geceler

Dönüşü yok hep kalp ağrısı

***SON***

DEVAMI 3. BÖLÜMDE...<3

En son Çağla..TürkÜmit.. tarafından Paz Mart 13, 2011 4:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 2:38 am Paylaş

coook güzel olmus =)

devam
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 2:38 am Paylaş

tek kelimeyle muhteşem olmuş cnm spry azıyosun :D :D
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 3:04 am Paylaş

çok güsel olmuş devam=)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 3:06 am Paylaş

hayırlı olsun çok güzel olmuş ellerine sağlık:)
Çağla..TürkÜmit..
Üye
 Üye
Çağla..TürkÜmit..

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 3:18 am Paylaş

çok teşekkürler Very Happy yeni bölümü birkaç gün içerisinde yazarım..
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 6:22 am Paylaş

birkac gün içerisindemi?

ben nasil beklerim :D

yb yarin olsun lütfen
forewer
Üye
 Üye
forewer
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 90
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 90
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : ......
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : tek aşk "ÜMİT"

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 6:38 am Paylaş

çok güzel olmuş Very Happy
yb bekliyorumm :D :D
AYŞE DEMİR
Yeni Üye
Yeni Üye
AYŞE DEMİR
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : BATMAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ARKADAŞLIK

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 6:42 am Paylaş

GERÇEKTEN GÜZEL YAZIYORSUN Very Happy
Çağla..TürkÜmit..
Üye
 Üye
Çağla..TürkÜmit..

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 7:04 am Paylaş

teşekkürler Very Happy ama yarın için söz veremem..
yagmurr
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
yagmurr
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 148
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 160
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPaz Mart 13, 2011 8:10 am Paylaş

yeni okuyucuuu !!!

süper yazıyosun tatlım devam ;)
Çağla..TürkÜmit..
Üye
 Üye
Çağla..TürkÜmit..

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPtsi Mart 14, 2011 2:26 am Paylaş

çok teşekkürler! zamanım oldukça yazarım Very Happy
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPtsi Mart 14, 2011 4:53 am Paylaş

yeni okuyucuuuuu Very Happy
yeni bölümü bekliyorum canım =)
nesrin başaran
Deneyimli
Deneyimli
nesrin başaran
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 683
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

MesajKonu: Geri: HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..! HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!    EmptyPtsi Mart 14, 2011 7:40 am Paylaş

yeni okuyucu çok gzl devam

HAYAT SÜPRİZLERLE DOLU! YENİ SENARYO!BEĞENMENİZ DİLEĞİYLE..:)YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki