Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 8:55 am Paylaş

12. BÖLÜM

En Güzel AŞK Zor Olanmış…

Türkü

Canım sıkılmıştı bende eşyaları karıştırmaya başladım dvdler kitaplar fotoğraf

albümleri birisini alıp bakmaya başladım ama içimde bi korku vardı. Sanki bişey olacak

gibiydi... Tam resimlere bakarken bi resim düştü…

T : Bu ne ya deyip resmi eline alır.

“ Resmi yerden aldım, bi kız resmiydi. Gözleri tıpkı bana benziyodu. Ümit ablası falandır diye

düşünmeye başlamıştım ama fotoğrafın arkasını çevirmemle şok olmam bir oldu…

‘’Ece’M melegim ilk ve son aşkım… ‘’

Yazıyodu kalbim yanmaya başladı bu Ece, Hakanın bahsettiği Eceydi… Türküyü elinde Ecenin

resimiyle görür Ümit. Büyük bi öfkeyle yanına yaklaşır. ”

Ü : Ne yapıyosun sen ! deyip türkünün elinden alır resmi..

“ O anlarda ise türkünün gözlerinde kızgın ve kırgın bir bakış vardır… ”

Türkü

Ben Hakana inanmamıştım. Ama doğru söylüyormuş, belki de hayatında ilk deefa doğru

söylüyormuş ama ben inanmadım. Ben hakana değil ümite inanmıştım ama, ama sonucu

tamamen bir hayal kırıklığıydı…

T : ( Nefes almaya çalışarak ) Neden yalan söyledin bana neden der kısık bir sesle

Ü : ---------

T : Cevap versene ümit neden

Ü : ----------

T : Cevap vermeye bile tenezzül etmiyorsun demek ki artık peki ümit peki istediğin gibi olsun herşey deyip yavaşça çantasını alır ve yavaşça son kez arkasına dönüp ümite bakar ve tek bir damla gözyaşı damlayarak gözünden uzaklaşır ümitin evinden…

“ Yavaşça çıkıp dışarıya attım kendimi… Gözlerimden sicim gibi yaşlar boşalıyordu. Yavaş

adımlarla yürümeye başladım. Sahile kadar yürüdüm dakikalarca. Sahilde herhangi bir bank

bulup oturdum. Neler yaşadığımı düşünmeye başladım. Bu seferde aynı şey olmamış mıydı ?

yine canı yanan ben olmuştum. Neden hep kaybetmek zorunda kalan ben olmuştum ki… Evet

şimdi yine aynı yerdyim… İlk gün ki yerimde… Ne yapıcam şimdi ben… Nereye ait olduğumu

bile bilmiyorum… Eve gitmeye dermanım yok. Melikeye olanları anlatacak gücüm yok. Eve

gitmek istemiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum… Ayağa kalkıyorum nereye gideceğimi

bilmeden… Adımlarım beni vapurların kalktığı yere kadar götürüyor… Ümitle adaya gittiğimiz

gün geliyor aklıma. Sonra vapura binip gitmek geliyor içimden. İlerleyip son vapurun saatine

bakıyorum ve kalkmasına 10 dk son vapurun kalkacağını görünce biletimi alıp ilerliyorum

vapura doğru… Vapura binip ümitle oturduğumuz yere oturup gözlerimi kapattım ve denizin

kokusunu içime çekiyorum… Ve sonunda adadayım. Adaya vardığım ilk anda gözlerimden

akıyor yaşlar istemsizce… Onunla kaldığımızı otele gidip bir oda kiraladım ve odaya çıkıp

yatağın üzerine attım kendimi… Öncelikle telefonun mu kapattım, kimseyle konuşmak

istemiyordum… Sadece yalnız kalmak istiyorum, her zaman olduğum gibi yalnız olmak… ”

Melike

Hala gelmedi türkü eve. Çok merak ediyorum onu. Ama ğer ümitin yanındaysa ve ben on

rahatsız edersem çok kızar bana… En iyisi aramamak… Ama merak ediyorum, çünkü o

muhakkak arardı beni. Ama neyse biraz daha zaman geçsin olmadı ararım… Offf aradan 2

saat geçti ama hala aramadı çok merak ediyorum onu…. Saat gece yarısını buldu ama hala

aramadı en iyisi ben arıyayım deyip çıkardım telefonumu ama o da ne “ Aradığınız kişiye şuan

da ulaşılamıyor… Lütfen daha sonra tekrar deneyiz… ” şeklinde konuşan gıcık bir kadın sesi…

Allahım ya nerde bu telefonunu da kapatmış. En iyisi bir de ümiti aramak… Yine aynı kadının

gıcık sesi… Neler oluyor ya neden kapalı telefonları… En iyi gidip bi bakmak diye düşündüm

ve evine gidip bakmaya karar verdim. Ama eve ulaştığımda kapı duvarla karşılaştım… Ee

şimdi napıcam ben… Özgünü mü arasam… Aramasam mı acaba… Ama yok yok aramalıyım…

Özgünü arıyorum daha fazla dayanamayıp… Ama yine aynı kadının gıcık sesi… Off kafayı

yiyicem bunun da telefonun kapalı, nerde bunlar ya diye düşünmeye başlıyorum artık… En

iyisi birde onun evine gidip bakmak… Yarım saat süren bir yolculuğun ardından geldim

özgünün evine… Kapıyı çalmak zor geliyor en son yaşadıklarımdan sonra… Ama türkü için

çalmam gerekiyor kapıyı… Ve istemeyerek de olsa çalıyorum kapıyı… Açılmıyo bir süre

çalmama rağmen, tekrar basıyorum, tekrar basıyorum… Hala açılmayınca evde olmadığını

düşünüp tam gidecekken açıyor kapıyı. Uykulu gözleriyle beni karşısında görünce şaşırmışa

benziyor…

M : Bu saatte rahatsız ettim ama

Ö : Saçmalama ne rahatsızlığı, kötü bişey yok demi…

M : Bilmiyorum

Ö : Geç içeride anlat neler olduğunu ?

M : Rahatsız etmim, müsait değilsindir belki…

Ö : Melike kızıcam ama deyip melikenin kollarından tutup içeriye sokuyorum onu…

M : Gülümser

Ö : Ne içersin ?

M : Bişey almıyayım…

Ö : Peki anlat o zaman neler olduğunu ?

M : Türkü yok der üzgünce

Ö : Nasıl yok der şaşkınca…

M : Yok işte yok deyip ağlamaya başlar.

Ö : ( Bi an ne yapacağına karar veremese de melikenin ağlıyo olmasına dayanamaz ve yanına oturup yavaşça siler gözlerini, sonrada sımsıkı sarılır melikeye… ) Önce bi sakin ol

M : Gülümser

Ö : Şimdi anlat nolduğunu ?

M : Ya türkü bugün ümite gitmek için çıktı evden, ama hala gelmedi…

Ö : Ümitin yanındadır belki…

M : Ümitin evinde de kimse yok…

Ö : Aradın mı ?

M : Özgün dalga mı geçiyorsun ?

Ö : Tamam kabul saçma oldu deyip gülümser

M : Ee yani der gülümseyerek

Ö : Bi de evini arayalım…

“ Özgün, ümitin ev telefonunu arar ama açan olmaz…”

Ö : Açmıyor…

M : Kesin kötü bişey oldu kesin der ağlayarak

Ö : ( Yüzünü ellerinin arasına alır melikenin ve gözlerinini içine bakarak…) Onlar iyi

M : İyilerdir demi

Ö : İyilerdir merak etme

M : Gülümsemeye çalışarak şimdi napıcaz…

Ö : Gidebilecekleri yerlere bakıcaz…

M : Tamam o zaman bakalım seni de rahatsız ettim ama senden başkası gelmedi aklıma..

Ö : İlk aklına gelen olmama çok sevindim…

M : Hazırlan çıkalım o zaman

Ö : Tamam deyip hazırlanmaya gider, 5 dk sonra hazır bi şekilde gelir ve çıkarlar evden….

“ Saatler boyu akıllarına gelen heryere bakarlar ama her yerde yine aynı cevap “

Bilmiyoruz…” Artık sıkılmaya başlamışlardır aynı cevabı duymaktan… ”

M : Özgün yoklar hiç bi yerde…

Ö : Nereye gitmiş olabilirler ki başka…

M : Bilmiyorum

Ö : Bizim gittiğimiz bi tepe vardı orayada mı baksak

M : Olur bakalım deyip arabaya binerler ve özgünün bahsettiği tepeye gelirler. Ve tahmin ettikleri gibi ümit burdadır ama türkü yoktur…

Ö : Melike ben gidip sen arabada otur olur mu ?

M : Peki özgün deyip arabada oturur…

“ Özgünde arabadan iner ve ümitin yanına gider… ”

Ö : Kardeşim iyi misin ?

Ü : İyi değilim kardeşim hemde hiç iyi değilim…

Ö : Noldu ?

Ü : Sizin ne işiniz var burda ?

Ö : Saatlerdir sizi arıyoruz türkü nerde ?

Ü : Yok gitti…

Ö : Gitti mi nereye ?

Ü : Bilmiyorum çekip gitti

Ö : Neden ?

Ü : Eceyi öğrendi

Ö : Eceyi mi öğrendi

Ü : Evet öğrendi

Ö : Onun kalbini taşıdığını

Ü : Onu bilmiyor…

Ö : Ümit melike çok merak ediyor türküyü nerde olabilir düşün biraz

Ü : Sahile, …. Kafeye, … bara, lunaparka falan baktınız mı ?

Ö : Hiç birinde yok..

Ü : Nerde olabilir deyip düşünmeye başlar ve birkaç dakika sonra.. Tamam kardeşim ben biliyorum galiba nerde olduğunu sen söyle melikeye merak etmesin deyip arabasına binio hızlıca uzaklaşır yanlarından… Ümit gidince neler olduğunu merak eden melike iner arabadan ve özgünün yanına gider.

M : Noluyor ?

Ö : Galiba nerde olduğunu biliyorum deyip gitti…

M : Bizde gidelim mi artık ?

Ö : Birazcık duralım mı güneşin doğuşunu izlemek çok zevkli

M : Kalalım deyip tepenin ucuna otururlar ve güneşi izlemeye başlar.

Ö : Melikeye bakıp gülümser

M : O akşam sana geldim ben

Ö : Hangi akşam

M : Bana beni sevdiğini söylediğin akşam…

Ö : Ne işin vardı

M : Senden sonra Kenana gittim, sekreteriyle yatakta bastıp onları sonra sana geldim ama kapıyı biri açtı

Ö : Melike sana yemin ederim o gece o kadınla aramızda hiç bişey olmadı

M : Ama kapını o açtı

Ö : Ben çok moralim bozuk olunca bara gittim o akşam, sonra biri geldi yanıma ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Ben çok sarhoş oldum senin adını falan sayıklıyodum sonra beni evime getirdi sonrasını hatırlamıyorum zaten, sızmışım…

M : Aranızda hiç bişey olmadı yani…

Ö : Ben seni severken hiç kimseyle bişey geçemezdi aramızda…

M : Gözlerinin içine bakar.

Ö : Seni çok seviyorum deyip ufak bir öpücük bırakır melikenin dudaklarına güneşin ilk ışıklarıyla.…

M : Bende seni seviyorum…

Ümit

Nerdesin türküm nerdesin ? Biliyorum çok kırdım seni ama kendim yeni yeni unutmaya

başlayabilmişken onu sana nasıl anlatabilirdim ki ? Sana bağırmak istemedim ben, seni

kırmak istemedim… Umarım tahmin ettiğim yerdesindir… Sonunda geldim vapurların kalktığı

yere… Ama bu saatte vapur bulamayacağım için bi motor kiralayıp adaya gidiyorum. Ve

sonunda vardım adaya. Hemen onunla adaya geldiğimizde kaldığımız otele gidiyorum.

Resepsiyonda ki adama ismini söyleyip oda numarası öğreniyorum. Ve yavaş adımlarla ne

söyleyeceğini düşünerek çalar kapıyı…

Ü : Türkü…

kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 8:56 am Paylaş

yb yb yb yb yb bütün bölümler harika cnm yb bekliyorum ellerinize sağlık
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 9:31 am Paylaş

kırmızı_gül demiş ki:
yb yb yb yb yb bütün bölümler harika cnm yb bekliyorum ellerinize sağlık
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 9:33 am Paylaş

TEŞEKKÜRLER :d
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 8:10 pm Paylaş

ellerinize sağlık en kısa zamanda yeni bölümü istiyorum:D
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyC.tesi Mayıs 21, 2011 9:41 pm Paylaş

çok güzel olmuş elinise sağlık
yeni bölümü bekliyorum
Merve Sa'cee
Forumcu
 Forumcu
Merve Sa'cee
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 475
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 496
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcılar

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 12:08 am Paylaş

cok güzel yeni bölüm ne zaman acaba
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 12:23 am Paylaş

Çok gzl devam..Very Happy
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 12:52 am Paylaş

Süper Olmuş Canım, Yeni Bölümü Bekliyorum (:
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 1:00 am Paylaş

Teşekkürler:)
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 2:51 am Paylaş

süper yazyosunuz devamm Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 2:52 am Paylaş

sağol cnm Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 3:00 am Paylaş

yb ne zamn yazarsnz cnm? Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 3:02 am Paylaş

yorumlar artsın cnm gelicek Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 3:29 am Paylaş

devam o zamn yorumlara Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyPaz Mayıs 22, 2011 7:36 am Paylaş

teşekkürler...
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptySalı Mayıs 24, 2011 6:51 am Paylaş

arkadaşlar yorumlar neden az Sad
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptySalı Mayıs 24, 2011 7:07 am Paylaş

Çok güzel olmuş devaam (:
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptySalı Mayıs 24, 2011 7:09 am Paylaş

Teşekkürler...
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptySalı Mayıs 24, 2011 7:20 am Paylaş

süper yazyosunuz devam Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptySalı Mayıs 24, 2011 7:32 am Paylaş

sağol cnm Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 2:41 am Paylaş

Bir solukta bitti zaten uzun zamandır bekliyordum ve devam diyorum =)) Çok güzel olmuş =))
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 7:20 am Paylaş

teşekkürler :D
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 8:10 am Paylaş

M : Bizde gidelim mi artık ?

Ö : Birazcık duralım mı güneşin doğuşunu izlemek çok zevkli

M : Kalalım deyip tepenin ucuna otururlar ve güneşi izlemeye başlar.

Ö : Melikeye bakıp gülümser

M : O akşam sana geldim ben

Ö : Hangi akşam

M : Bana beni sevdiğini söylediğin akşam…

Ö : Ne işin vardı

M : Senden sonra Kenana gittim, sekreteriyle yatakta bastıp onları sonra sana geldim ama kapıyı biri açtı

Ö : Melike sana yemin ederim o gece o kadınla aramızda hiç bişey olmadı

M : Ama kapını o açtı

Ö : Ben çok moralim bozuk olunca bara gittim o akşam, sonra biri geldi yanıma ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Ben çok sarhoş oldum senin adını falan sayıklıyodum sonra beni evime getirdi sonrasını hatırlamıyorum zaten, sızmışım…

M : Aranızda hiç bişey olmadı yani…

Ö : Ben seni severken hiç kimseyle bişey geçemezdi aramızda…

M : Gözlerinin içine bakar.

Ö : Seni çok seviyorum deyip ufak bir öpücük bırakır melikenin dudaklarına güneşin ilk ışıklarıyla.…

M : Bende seni seviyorum…

Ümit

Nerdesin türküm nerdesin ? Biliyorum çok kırdım seni ama kendim yeni yeni unutmaya

başlayabilmişken onu sana nasıl anlatabilirdim ki ? Sana bağırmak istemedim ben, seni

kırmak istemedim… Umarım tahmin ettiğim yerdesindir… Sonunda geldim vapurların kalktığı

yere… Ama bu saatte vapur bulamayacağım için bi motor kiralayıp adaya gidiyorum. Ve

sonunda vardım adaya. Hemen onunla adaya geldiğimizde kaldığımız otele gidiyorum.

Resepsiyonda ki adama ismini söyleyip oda numarası öğreniyorum. Ve yavaş adımlarla ne

söyleyeceğini düşünerek çalar kapıyı…

Ü : Türkü…

cok gsl dwmm Smile
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 18 EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 8:29 am Paylaş

teşekkürler :D

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
18 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Sonraki