Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki
YazarMesaj
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 Empty
MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptySalı Mayıs 31, 2011 11:35 am Paylaş

Çok Güzel Olmuş.
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 Empty
MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyÇarş. Haz. 01, 2011 12:58 am Paylaş

süper dewam
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyCuma Haz. 03, 2011 2:18 am Paylaş

Ümit

Nerdesin türküm nerdesin ? Biliyorum çok kırdım seni ama kendim yeni yeni unutmaya

başlayabilmişken onu sana nasıl anlatabilirdim ki ? Sana bağırmak istemedim ben, seni

kırmak istemedim… Umarım tahmin ettiğim yerdesindir… Sonunda geldim vapurların kalktığı

yere… Ama bu saatte vapur bulamayacağım için bi motor kiralayıp adaya gidiyorum. Ve

sonunda vardım adaya. Hemen onunla adaya geldiğimizde kaldığımız otele gidiyorum.

Resepsiyonda ki adama ismini söyleyip oda numarası öğreniyorum. Ve yavaş adımlarla ne

söyleyeceğini düşünerek çalar kapıyı…

Ü : Türkü…
Türküyü gördüğüm anda kendimden nefret ettim ne kadar da yorgun duruyo karşımda ne kadarda yuzu solmuştu tıpkı savunmasız bi melek gibiydi yüzü bembeyaz o şan şakrak hali gitmiş sadece bembeyaz bana öfke nefret kırgınlıkla bakıyodu …
Türkü
Bi anda kapı açıldı o geldi evet Ümit karşımda en sevdiğim gözlerine bakıyodu
Masmavi baktıkça huzur veren gözler o gözlerde bu sefer pişmanlık bakıyodu onun masmavi gözlerine daldım ama toparlanmam lazımdı
T:ne işin var burada senin
Ü:Türkü bi dinle lütfen ba—
T:neyi dinlicem ya yalanlarınımı beni kullandığınımı neyi
Ü:Türkü ne olur yapma
Ümit Türkün yanına gitip Türküye sarılır ama Türkü Ümiti iter
T:dokunma bana anladınmı dokunma!!
Ü:Türkü ne olur yapma
T:ne yapma ya ne yapma her şeyin yalanmış be senin
Ü:Türkü ne olur
T:ne olur ya bittin sen benim için anladınmı bittin söyle daha bilmediğim kaç kadın oldu daha kaç kızın canın aynı benim ki gibi yakıttın
Ü:Türkü sadece seni sevdim ben sadece sen
T:bnu inanmamı bekleme benden
Ü:Türkü ne olur bi şans istiyorum sadece bi şans
T:Ümit biz yokuz anladınmı yokuz bitti arık sana inanmamı bekleme benden diyip çantası ve mantonu alıp çıkar Ümit ise
Ümit
Kalbim çok yanıyodu Biliyorum onu çok fazla kırdım onu çok üzdüm ama onu kendimden bile çok severken nası olur onukırabilirim nası incitebilirim hele son sözleri hala daha kulaklarımda ama ne olursa onu kaybetmeye göze alamam ona bukadar aşıkken onu göz göregöre kaybetmem
Türkü
Hava soğuktu hafif rüzgar esitisi vardı ama bu umrumda değildi canım haddineden fazla yanıyodu sanki kalpimi sokum alıyolardı bu adam nası olurda beni hiçmi sevmemiş benimle sadece oynamışım nası bunları yapabilir ya hiçmi bişey hissetmemiş bana karşı
türkü vapurların oldu yere gitip oturur aslında ümit ve türkü aynı yerdeydiler sadece aralarında bi gemi vardı bibirini hissetiyolardı.
Sabahın ilk ışıklarıyla özgün uyandı yanında melikeyi görünce gulumseyim dudagına bi buse kondur
Melikede yavaş yavaş uyanır
M:özgün
Ö:efendim hayatım
M:saat kaç
Ö:6 ya geliyo
M:he hadi eve gidelim turku gelmiştir
Ö:yok gelmemiş Ümit zaten turkun yanında biz buradan kahvaltıya gidelip seninle
M:ama
Ö:itiraz yok hadi kalk
M:peki tamam diyip arabaya giderler
Türkü ve Ümit ise dışarıda bankarda uyumuştur ikiside ayrı banklardadır ilk kalkan Ümit olur
Yavaşca Türkün yanına gider ve elini yanagına götürür
Türküm melegim ben seni kırmak istermiyim seni delicesine severken nası olurdu kırım seni sen benim nefesim Ömürümsün diyip Türkün yanagına öpücük kondur bu sırada Türkü uynır
T:napıyosun sen
Ü:Türkü ne olur
T:hayır bidaha benim yanıma bile yaklaşma !
Diyip hızlıca jeton alıp vapura biner Ümite arkasından
Ümit
Affetmicek biliyorum afetmicek ama asla pes etmicem onu bulumuşken kaybetmem
Türkü
Ondan uzak duramıyorum ki kokusunu duydukça nefesim kesiliyo ona bukadar yakınken
Uzak durmak öldürüyo beni
Tam o sırada Türkü telefonu çalar telefona bakıunca
-bi sen eksiktin . diyip telefonu açar
T:efendim hakan
H:nasılsın
T:iyim neden aradın sen
H:seni özledim
T:şaçmalamaya devam etceksen kapatıyorum
H:tamam dur bu akşam yemege gitellimmi
T:hayır işim var
H:ne olur bak biz iki sevgili gibi değil iki dost gibi giticegiz
Ümite doğru baktım bizi dinliyodu bende ona inat
T:tamam sen beni evden alırmısın
Ümit göz uçluyla baktım sinirden ve kışkançloıkdan kıpkırmızı olmuştu bunu çoktan hakakketi
H:alırım
Vapur yarım saat sonra istanbulla varır ilk Türkü iner ardındanda Ümit
Türkü hızlıca Eve gider önce ılık bi duş ardındanda Akşam için hazırlanmaya başlar
Ümit ise Türkülerin evin önünde nöbet Tutar
Akşam
Türkü hazırlanmıştı melikeye bıu akşam dışarı çıkcagını haber vermişti r melikede zaten itraz etmemiştir Türkü bi köşede oturup hakanı beklemeye başlar bi süre sonra telefon çalar
H:Türkü aşadayım hadi gel
T:tamam hemen geliyorum
Diyip aşağı iner
Hakan
İnalınmaz bi güzelliği vardı arkamdan Ümitin izlediğini biliyodum bu yuzden Türküye sarılım Yanagından öptüm özlemiştim onun kokusunu ve arabanın ön kapısını açıp onu bitirdim sonrada kendim Şöfor koltuğuna geçtim
Ümit
Onları öyle görmek canımı fazlasıyla yakıyodu daha fazla Türkün elimden kayıb gitmesini izleyemezdim vearbaya binip onları takip etmeye başladım ..
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyCuma Haz. 03, 2011 7:29 am Paylaş

yorumlarınızı bekliyoruz:D
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyCuma Haz. 03, 2011 7:30 am Paylaş

Çoook Güzel Olmuş Canım Very Happy
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyCuma Haz. 03, 2011 7:46 am Paylaş

saddsdd demiş ki:
Çoook Güzel Olmuş Canım Very Happy
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyCuma Haz. 03, 2011 7:48 am Paylaş

teşekkür ederiz :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyCuma Haz. 03, 2011 8:25 am Paylaş

Harika olmuş.
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyCuma Haz. 03, 2011 8:33 am Paylaş

teşekkrler
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyCuma Haz. 03, 2011 7:23 pm Paylaş

Çok güzel canım devam..Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 2:19 am Paylaş

Teşekkürler Very Happy
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 8:44 am Paylaş

ellerinize sağlık bütün bölümler harika olmuş bir solukta okudum yb bekliyorum
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 8:47 am Paylaş

teşekkürler cnm hoş geldin Very Happy
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 04, 2011 8:58 am Paylaş

hoŞbulduk cnm :D:D
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 6:26 am Paylaş

çok güzel olmuş devamını bekliyorum (:
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 6:29 am Paylaş

Sağol cnm Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 6:34 am Paylaş

way be ne kızmış dvm
http://forum.emreaydin.org/
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 6:35 am Paylaş

sağol cnm Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyPtsi Haz. 06, 2011 6:40 am Paylaş

yb ne zaman dı cınım
http://forum.emreaydin.org/
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 3:16 am Paylaş

süper!yb yi bekliyorum hemen!
http://twitter.com
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 6:33 am Paylaş

yb bklyoruz devam Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 6:45 am Paylaş

yb en kısa zamanda gelicek çok sağolun
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 7:20 am Paylaş

oha.! btanemin seneryosu bunu kesinlikle okumam lazım inş. boş vaktim olurda okurum... :D
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 8:07 am Paylaş

yb bekliyorum (:
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR…. кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….  - Sayfa 19 EmptyC.tesi Haz. 11, 2011 8:56 am Paylaş

en kısa zamanda gelicek :D

кαℓρѕιzѕιη... ( üмιткσℓιк_мяу ιℓє σятαк ) 14. BÖLÜM... SAYFA 74 ... MUTLU AŞK YOKTUR….

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
19 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki