Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sonraki

ѕιz¢є ѕєηαяуσм ηαѕıℓ؟
güzєℓ
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 I_vote_lcap100%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
кöтü
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 I_vote_lcap0%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 5:18 am Paylaş

saol cnm...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptySalı Mayıs 10, 2011 6:44 am Paylaş

başka yorum yok mu?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptySalı Mayıs 10, 2011 6:45 am Paylaş

gelir cnm uzulme zaten site kimse yok
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptySalı Mayıs 10, 2011 6:52 am Paylaş

=) inş. cnm saol..
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptySalı Haz. 14, 2011 11:30 pm Paylaş

uzun zaman oldu bölüm koyamıyorum inş. en kısa zaman da bölüm koyarım kusura bakmayın...
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptySalı Haz. 14, 2011 11:38 pm Paylaş

olsun cnm yb bklyoruz müsait olduğun bi zaman koyarsın Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 12:03 am Paylaş

tm cnm saol. yeni bir senaryo açtım inş. onuda beğenirsiniz... hepinizi bekliyorum...
https://cakiltaslari.forum.st/t23468-ouu-u
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 3:39 am Paylaş

önemli değil cnm musait olduğun zaman yb bekliyoruz Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 3:48 am Paylaş

saol canım...
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 8:45 am Paylaş

ümitkolik_mry demiş ki:
önemli değil cnm musait olduğun zaman yb bekliyoruz Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 7:11 pm Paylaş

Bekliyoruuuum :DDD
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyCuma Haz. 17, 2011 5:02 am Paylaş

En kısa zamanda kızlar..
Aşk ve Ölüm senaryosunu final yapıyorum az kaldı onu bitirdiğim zaman bu senaryoya devam edeceğim... bekleyin. =)
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 8:14 am Paylaş

ben uzun süredir girmiyodum bugün girdim nerdeyse hepsini okudum birazını önceden okumuştum çooooooooooooook güsel olmuş=)devamı bu gece gelir mi?
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 8:39 am Paylaş

yb bklyorm:)
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 9:08 am Paylaş

çok teşekkür ederim herkeze
yb.pazartesi günü koyacağım.. =)
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 9:37 am Paylaş

canım sürekli arıyordum yeni buldum hemen bütün bölümlkeri okdum okumayada doyamadım çok süper olmuş canım pazartesiyi merakla bekliyorum nolur ayırma onları bu arada ekremin annesine sinir oldum canım... Crying or Very sad
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 10:06 am Paylaş

müge demiş ki:
canım sürekli arıyordum yeni buldum hemen bütün bölümlkeri okdum okumayada doyamadım çok süper olmuş canım pazartesiyi merakla bekliyorum nolur ayırma onları bu arada ekremin annesine sinir oldum canım... Crying or Very sad

saol cnm... Yok Yok ben onları ayırmam ama yine de arada pürüzler olucak...
tşkler cnm umarım diğer b. beğenirsiniz... .)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 12:49 pm Paylaş

Bekliyorum tatlım :D
diziyi çok sevdim senaryonuda çok sevdim.Aslında neler olucak biliyrum ama yinede okuyorumm :D
Sen senaryonun sonunu öyle bitirmee devam ettir kafana göree :D
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 10:39 pm Paylaş

beğendiğine çok sevindim bende o diziyi çok sevdim aslında finali bende aynı dizideki gibi bitirecektim ama neyse artık biraz değiştiririm
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyPaz Haz. 19, 2011 6:21 am Paylaş

ümit ibrahim kantarcı demiş ki:
müge demiş ki:

saol cnm... Yok Yok ben onları ayırmam ama yine de arada pürüzler olucak...
tşkler cnm umarım diğer b. beğenirsiniz... .)
beğenmezmiyiz canım bayılıyorum sahşen sanaryoya valla canım ... Very Happy
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyPaz Haz. 19, 2011 8:17 am Paylaş

yb ü bklyoruz cnm Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyPaz Haz. 19, 2011 9:20 am Paylaş

hatice_sevil demiş ki:
yb ü bklyoruz cnm Very Happy

çokkkk teşekkürederim...
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyPaz Haz. 19, 2011 9:50 am Paylaş

Hayır hayır değiştirmene gerek yoook :D Dizinin final bölümünüde buraya uygulaa ama o uyguladığın bölüm final olmasın devamını getir :D
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyPaz Haz. 19, 2011 11:22 pm Paylaş

27.BÖLÜMDE NELER OLDU:
Ekremle yürümeye başladık.Ailemle bu işi yapıyorum diye bana tavır koydu.Ama bende altta kalmadım.Ama olsun yine de onu çok seviyorum... Very Happy Ailem bu durumda olması Ekremin annesinin yüzünden ama yine de ekreme pek fazla birşey söylemiyorum. Başka işler baktım ama olmadı.Okuldan çıkışta işe gittim ozanı gördüm konuştuk.Çok çalıştığım için bana kızdı dinlenmen lazım dedi.Onu dinleyen kim? Very Happy Eve geldiğimde büyük bir şok beni bekliyordu.Babam tefecilerden para almıştı.Annemde babamı kurtarmak için gitmiş Ekremin anasında para istemiş.Çok kızdım anneme hemen gittim parayı geri verdim.Çok sinir oluyorum şu kaynanama ya... Very Happy.Eve gittim yarın ekremle pikniğe gidecektik birşeyler yazırladım yarın oluncada buluşacağımız yere gittim.Bekledim ama gelmedi onun yerine Ozan geldi.Ekremin babası hastalanmış hemen G.Koreye gitmesi lazımmış.Bizde hemen yola koyulduk ama çok geçti ekremin uçağı çoktan kalkmıştı.Ağlamaya başladım.
Ekremden msj geldi: YAKINDA DÖNECEĞİM,BURADA KAL VE BENİ BEKLE.SENİ SEVİYORUM SEVİL

Uzun bir ara vermiştim yeni b. şimdi koyuyorum.Uzun bir bölüm sizleri bekliyor inş. sıkılmazsınız..İYİ OKUMALAR…

28.BÖLÜM
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 46978_443223501739_218134526739_5095626_1703553_n

Spiker:Şimdi de Shinhiwa Grubuyla ilgili bir haberimiz var.Osman KANTARCILAR(erkemin babası) ölümüyle zor duruma düşen Shinhiwa Grubu, Fransa,İngiltere ve G.Kore'de uluslar arası oteller kuracağını duyurdu. Bu yapılanmanın şirketin krizini başarıya çevirmesi umuluyor.bir dünya çapında planın harekete geçirilmesi.Bu planı özel kılan şey ise başında bulunan kişi.Shinhiwa Grubunun gelecekte ki sahibi Ekrem KANTARCILAR. Bu da dikkatleri planın üzerine çekiyor.
Televizyonu kapadım.
A:Hala bir haber yok mu?
S:Yok.
A:Neredeyse 4 Ay oldu ama halen daha seni aramadı öyle mi?
S:Çok meşgul ayçin, sende görüyorsun işte nasıl arasın.
A:Halen daha onu nasıl savuna biliyorsun ben de bunu anlamış değilim. Çok mesgul olduğunu ben de biliyorum ama yine de sana bir telefon açıp “BEN İYİYİM BENİ MERAK ETME” demesi lazım..Üstelik sen de aradın onu mesaj attın e-posta gönderdin ama halen daha bir cevap yazmış değil.Ha işte ben de bunu anlayamıyorum sevil.
S:Ayçin tamam abartma hem ben onu görüyorum televizyon da gayet iyi görünüyor.
A:O seni unuttu kızım unuttu.
S:Ayçin!!
A:Ne Ayçin ne? Seni gerçekten sevseydi sana değer verseydi bir arardı yada ne bileyim haber gönderirdi dimi.Hem onun yüzünden YGS’yi kazanamadın…Hep onu düşündün bu yüzden ders çalışamadın… Ha şuda var eğer seni gerçekten düşünseydi mezuniyetine bile gelirdi.
S:Ayçin yeterrrrrrrrr… 1. Ygs’yi Ekrem yüzünden kazanmadım tamam mı zaten üniversiteye gitmek de pek istememiştim. 2. Çok yoğun nasıl gelsin üzerinden bir sürü yük war. Sen onun annesini tanımıyorsun kafasına estiği gibi buraya gelemez…
A:Yazık sana halen daha onun yolunu gözlüyorsun…
S:Ne yapmalıyım ayçin nee.Onu unutayım mı?
A:Evet.
S:İşte bu hiç kolay değil tamam hiç kolay değillllllllllll.
Hızla işyerinden çıktım koşmaya başladım yine her zaman ki gibi ağlıyordum… =( Evet galiba Ayçin haklıydı. Aradan tam 4 ay geçti ama beni hiç aramamıştı bile..Hiç olmazsa bir haber gönderseydi keşke. Evet onun yüzünden ygs’yi kazanamadım üstelik üniversiteye o kadar gitmek isterken… Bizimkiler kazanmıştı.
AYÇİN: Okul öncesi Öğretmenlik.
CENKER: Tıp.
CİHAN: Oyunculuk.
BUSE: Oyunculuk.
OZAN: Mimarlık.
DEMET: Psikolog
Hepsi kazanmıştı bir ben kazanamamıştım.. Hemen eve geldim odama çıktım yatağa attım kendimi…Elime ayıcığımı aldım…Ona yumruklat atmaya başladım..
S:Aptalllll…Bir kerecik arasan ölür müsün?..Seni ne kadar çok merak ettim.Ama sen döndüğünden öleceksin.Geberteceğim seni..
Sonra sarıldım yanaklarımdan süzülen yaşla hiç aldırış etmedim.
S:Seni çokkkk özledimmmmm.
Birden telim çaldı.Numaraya baktım tanımıyordun.Açtım.
S:Alo…Evet benim….Sahi mi? Sahi mi? Aaaaaaaa Anneeee, babaaaaaaa.
Hemen oturma odasına gitim.
SA:Ne oldu kızım.
SB:Ekrem mi aradı?
S:Hayır..Anne babam işe alındı…..
SA-SB:Neeeeeeee.
S:Şimdi telefon geldi.
SB:Aloo.Evet adım BURHAN TURAN.Evet teşekkürler.Yarın sabah 8 de tamam.Orda olacağım…
Teli kapadığında çığlık atıyorduk çünkü gerçekten çok sevinmiştik babam nerdeyse 3 aydan beri işsizdi bu süper bir haberdi
Ozan:Evet müdür Bey teşekkürler. Lüften bu durumu bilmesinler, idare edin

Ertesi gün Ozan aradı bana çok önemli bir şey söyleyecekmiş okulda buluşalım dedi.Bende gittim boş bir salona geçti kamera vardı, tam karşısına oturttu beni.
S:Buraya neden geldik ki?
O:Konuş şimdi?
S:Ne söyleyeyim?
O:Ekreme söylemek istediklerini..Birisi Ekremin yanına gidecek.Cenazeden beri ne ben nede Cenker ne Cihan doğru dürüst görüşebildik.Ama bu sefer bu kayıt kesinlikle ona ulaşacak.
S:Şey ama bu çok ani oldu, söyleyecek bir şey bulamıyorum.
O:tamam başla.
S:Aaa.[sesizce] Nasıl yapacağım gerçekten bilmiyorum.
S:Aa..aaa. Im Ekrem.Beni duyabilir musun?Gittiğin günden beri hergün seni düşündüm.Ama nedense hep kavgalarımızı hatırlıyorum…Bu tuhaf değil mi?Sadece daima çıldırıp kavga ettiğimizi hatırlıyorum.Ama ne zaman seni düşünsem gülüyorum.=) Ekrem iyisin değil mi?
Yavaş yavaş gözlerimden yaşlar akmaya başlamıştı hemen sildim.
S:Ne zaman dönüp benimle kavga edeceksin? Tam 4 ay oldu…İster istemez seni özledim. Gel artık… Sad
Hemen oradan çıktım ağlayarak koşmaya başladım ozan kolumu tuttu.
O:Daha ne kadar kaçaçaksın.Onu özlemedin mi?
S:Çok özledim çok…
O:O zaman git!
S:Nereye gideyim.
O:Ekremin yanına.O gelemiyorsa sen git.
S:Bu imkansız G.Kore’ye nasıl giderim.
O:Sana yazdım edeceğiz.
S:Edeceğiz.
O:Cenker & Cihan & Ayçin.Onların yardımıyla sen G.koreye gideceksin.Hem biz ayarladık işi sadece bavulunu hazırlamak kaldı. Hadi doğru eve.
S:Bu bu..
O:Yürüüüü…
Macau Havaalanı:
S:Doğru dürüst bir İngilizce öğrenemedim gitti yaaaaaa… Ha Otobüs.İngilizcede otobüs neydi.. Ha BUS.. BUS durrr bus stop stopppppppp.
Durdu hemen bindim…
S:Huhhhhhh sonunda…
[kızlar ing. konuşuyor sanın tamam mI?]
S:Buyrun.[parayı verir.]
Hemen yerime oturdum.Aslında 2,3 kelime korece biliyordum ama dilim sürşmüyordu işte tam çıkaramıyordum bu yüzden çat pat inglizce konuşuyordum.Otobüs hareket etmeye başladı çok güzel bir yermiş bu G.Kore. Çok güzel tarihi yerler var… =) Biraz daha gittik ve burada indim.Burası bir pazardı.Gezmeye başladım burası diğer yerlerden ucuzdu…Çok güzel süs eşyaları vardı.birkaç tane aldım. Burada da kağıt helva satılıyor. yamuk yumuk İngilizcemle bir tane aldım Very Happy...Biraz daha ilerlediği de ise biri çantama aldı.
S:Aaaaaaaaaaaaaaa bırak bırakkkkkkkkkkk….Ahh…
Yere itti beni herkez bize bakıyordu ama kimse yardım etmedi.pislikler.
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 1 {yeni oyuncumuz arkadaşlar umarım beğenirsiniz}
x:Heyyyyyy.Bırak çantayı. .[İngilizce diyor]
S:Haaaa.
Bu bir kız…Ve Türk’e benziyor…
X:hemen o çantayı kıza ver…Ben Korelileri iyi bilirdim ama şu yaptıklarınıza bir bakın.Misafir gelen bir turiste neler yapıyorsunuz…[İngilizce diyor]
Bırden adam cebinden çakısını çıkardı.
S:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
X:Bırak dedim.Yoksa kötü olur…[İngilizce diyor]
S:Ne diyorlar yaa bi anlasam…
Birden kız bir tekme attı.Adam afalladı kollarını tuttu çakı yere düştü.
Hırsız:Ah!
X:Ne oldu canın mı yanıyor... [İngilizce diyor]
Adamın ellerini bıraktı, fırsattan istifadede hemen kaçtı pislik.Kız yanım geldi.
X:İyi misin?
S:evet çok teşekkür ederim.
X:Al bakalım çantanı…
S:Saol.
Kızın adamları:Hanımefendi…
X:Şimdi mi geliyosunuz salaklar.
K.AdamlarI:Özürdileriz efendim siz iyi misiniz?
X:Evet…
Bana döndü.
X:İngilizce biliyor musun?
S:Hayır.
X:Tamam o zaman şimdi beraber gezelim biraz buraları tanıtayım sana.
S:Gerçekten mi çok teşekkür ederim.
X:Hadi gel.
Biraz gezdik eğlendik çok iyi bir kız…
X:Neden Kore’ye geldin?
S:Birini bulmak için?
X:Bu biri senin için çok önemli galiba sevgilin mi?
S: Very Happy Evet sanırım.
X:Tamam buraya kadar gitmem lazım.
S:Teşekkür ederim.Adın ne?
X:PELİN.Senin.
S:Sevil.
P:Memnun oldum hoşcakal.
S:By.
demek adı pelin çok iyi bir kız… Her neyse ben de yoluma koyulayım barı erkemin şirketini bulmam lazım…
Biraz gezdikten sonra Şirkete gitti.
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 Boysowerflowers184
S:Wawwwww süpermiş..
İçeri girecektim ki görevliler izin vermedi.
S:İçeri girmem lazım.[İngilizce söylüyor.]
Gör:Giremezsiniz.
S:Lütfen içerde bir arkadaşım var bakıp çıkacağım…Lütfen…Ekrem Ekremi görmem lazım…
Of anlamıyorlar.
S:Hani maviş gözlü uzun böylü sarı çiyan yani sarışın…
Offff bu İngilizceyi bulanın………….
S:İçeri giricemmmmm.
Kolumdan tutukları gibi dışarı attılar.
S:Ne yapacağım…Belkim Ekrem dışarı çıkar en iyisi bekleyeyim.
Ama çıkmadı bayağı bekledim…A otobüs geldi içeriden turistler indi ve erkemin şirketini gezmeye gidiyorlardı bende hemen onların arasına katıldım ve sonun da içeri girdim.Çok güzeldi tam bir saray. İşte İşte EKREM.Yanında birileri vardı konuşuyordu…Onu izlerken birden birine çarptım…
S:Ayyyyyy.Çok özürdilerim çok pardon..
X:Önemli değil….
Ekreme baktığımda ise bana bakıyordu…Beni görmüştü… Very Happy çok sevindim yavaş yavaş ilerledim…Ama Ekrem yüzünü çevirdi.Haaa bu da ne beni görmezden geldi.Yanındaki kişilerle konuşmaya devam etti.
S:{sessizce}Ekrem…
Hemen gitti arabasına bindi.Yo yooo Ekrem bunu yapmaz kesin beni görmedi kesin görse yanıma gelirdi bana sarılırdı…Konuşurdu bende, evet evet beni görmedi.Yanıma bir çocuk geldi.
Ç:Kalacak bir yer mi arıyorsun.
S:Evet.
Ç:çok ucuz bir otelimiz var istermisiniz?
S:Tabi ki tşkler.
Ç:Çocuk bavulumu aldı önden önden gitmeye başladı…Acayip bir yere girdik…Birden çocuk durdu ve ıstık çaldı.
S:Heyyyyy ne oluyor.
Birden adamlar gelmeye başladı…
S:Hey çocuk sen ne yapıyorsun.
ADAM:İyi iş çıkardın…
Çevremi sarmaya başladılar bir şeyler konuşuyorlardı ama anlayamıyordum.
S:Bırakın beni…
Yavaşa yavaş yaklaşmaya başladılar.Hemen yere çöktü.
S:Gelmeyin gelmeyimmm.Ekremmmmmm.
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 9 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 12:14 am Paylaş

ayyy süper olmuş cnm devam Very Happy

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Sonraki