Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sonraki

ѕιz¢є ѕєηαяуσм ηαѕıℓ؟
güzєℓ
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 I_vote_lcap100%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
кöтü
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 I_vote_lcap0%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPtsi Mayıs 02, 2011 2:44 am Paylaş

tşklerrrr
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPtsi Mayıs 02, 2011 1:19 pm Paylaş

Süper olmuş en güzel yerin de bitirmişsin Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptySalı Mayıs 03, 2011 1:23 am Paylaş

tşkler cnm eeee biraz merak olsun diye kestim orda... =)
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptySalı Mayıs 03, 2011 3:33 am Paylaş

başka yorum yok mu ya çok az ama... =(
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptySalı Mayıs 03, 2011 8:25 am Paylaş

devam çok güzel yazmışsın..
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyÇarş. Mayıs 04, 2011 6:53 am Paylaş

tşkler cnm....
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 12:44 am Paylaş

:26.BÖLÜM DE NELER OLDU:
Ekremin annesi herşeyi öğrendi artık bize nefes almak yoktu.Çok kötü şeyler yaptı annesi eve geldi bize para teklif etti ekrem den ayrılmam için.Kabul etmedik tabi sonra babamın kurutemizlikçiyi kapattırdı o cadı...... de kağıt jhelva satmaya başladık ama ekrem gördü beni.Çok kötü oldum annesi kağıt helva istemişti bende verirken ekrem de arabadaydı gördü beni sonra araba hareket etti biraz gittikten sonra durdu ekrem indi arabadan bana doğru geldi ve [MUAHHHH] öptü beni. =)

*****************************************************************************************
27.BÖLÜM

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 Yalnizlik
Ekremle yürümeye başladık.
E:Maden kuru temizleme işi kapandı yeniden başlayabilirsiniz.Bu yaptığın utanç verici.
S:Demek utanç verici ailemden ve benden utanıyor musun?
E:Demek istediğim..
S:Sen ve ben ailemizden habersiz buluştuk sevgili olduk, sadece erkek arkadaşımsın diye benden her şeyi senin tarzından yapmamı bekleme.
E:Öyleyse ne yapmalıyım buna göz mü yumayım ha sadece durup izleyeyim mi?
S:Evet sadece durup izle.
E:Ne.
S:Durup izle. Eğer erkek arkadaşım olarak kalmayı istiyorsan.
E:…….
E:Sevil..Seni korkutmaya çalışmıyorum, korkmaya da bir sebep yok ama şunu da unutma.Annem bizim kötülük cadımız her zaman her şeyi yapabilir.
S:Evet öyle görünüyor.
E:Bana bir şey için söz ver.
S:Ne.
E:Bir şey olursa bana anlatacaksın.
S:Peki.
E:Ve bir şey için de bana söz vermeni istiyorum…Kesinlikle sebep annemse benden ayrılmayacaksın… Eğer ayrılırsak, tabi ki böyle bir şey olmaz ama bunun nedeni annem olmayacak tamam mı?
S:Buna söz veremem…
E:Sevil!!!
S: =) Tamam…….
Cebim de Ekrem en sevdiği içecek vardı ona uzattım.
S:İçmek ister misin?
Gülerek aldı.Elimi tutu ve yürüdük.
Eve gittiğim de hemen gazeteyi aldım iş aramaya başladım bazı yerlere gittim ama pek bulamadım gibi. Aslında bir işim var ama ek işte bulmam lazım sabah okula giderim okuldan sonra işime işten sonra da ek olarak bir iş bulsam çok güzel olacak ama o zaman da ölürüm galiba…Boşver bırak iş aramayı zaten bir işin var dimi… ;)Okul çıkışı işe gittim çıkışta merdivenlerde oturdum.Başım ağrıyordu birde.
S:Huhhhhhhh çok yoruldum.
Birden yanıma bir motorsiklet durdu bu Ozandı…,
S:  Ozan.
Yanıma oturdu.
O:İçer misin?
S:Saol..
İçeçeği açtım çok da susamıştım bayağı bir içti.
S:Hohhhhhh ferahladım.
O:Çok çalışıyorsun, uykusuzun ve yorgunsun.
S:yoooo.
Birden başıma bir ağrı girdi.
O:Burnun kanıyooo…
S:Hı..
Elimi burnuma götürdüğümde elime kan geldi.Evet burnum kanıyordu hemen bir selpak çıkardı bana verdi.
O:Hasta mısın?
S:Hayır değilim.
O:Çok çalıştığın için oldu ve tabi düzensiz beslenmeden.
S:Yok yok ben iyiyim hem bazen olur bana.
O:Yalan deme…
S:Tamam biraz fazla çalışıyorum ama bunu yapmalıyım tamam mı anla beni…
O:Tamam ama çok da yorulma.Eee Ekrem’le aran nasıl?
S:İyi diyelim iyi olsun…
O:Annesi daha karışıyor mu?
S:Şuan değil ama kadının aklında neler geçtiğini bilmiyorum yani ne yapar bilmem ama korkmuyor değilim?
O:Seni yada sizi yenmemesi için güçlü olman lazım sen de Ekrem de..Tamam mı?
S:Saol ozan çok iyisin çok güzel motive ediyorsun beni saol.
O:E bu konu da üstüme yok.. =)
O:Hadi ben kaçtım kendine çok iyi bak… Çok fazla da yorulma tamam mı?
S:Peki sözzzzzz.
S:Ha Ozan.
O:Efendim…
S:Her zaman canım acısa, üzülsem,kalbim kırılsa, bir yerim yansa sen hemen koşup yanıma geliyorsun sağol.budan sonra sen benim itfaiyemsin…
O: =). Tamam efendim.Baş üstüme..
S: =)
Ozan çok iyi biriydi onu ağabeyim gibi görüyordum.Oda beni kardeşi gibi tabi.Benim arkamda durduğu için onu çok seviyorum…Bende eve gittim ama eve geldiğim de babamın başı dertteymiş tefeciden para almış sonra ödeyememiş bize 1 kaç gün mühlet vermiş parayı getirmemiz için bunu üzerine de annem gururunu yere serip ekremin annesinin yanına gitmiş ve para istemiş o da vermiş.Ben bunları duyunca delirdim tabi babam da çok kızdı anneme.Bu yaptığı yanlıştı.Babam parayı biryerden bulacağını söyledi tabi ben de hemen parayı aldığım gibi Ekremlerin evine gittim.
UŞAK:Efendim Sevil Hanım sizi görmek istiyor.
EA:Ya içeri al…
EA:Hoş geldin neden buradasın?
S:Şey paranızı getirmeye geldim.
Masanın üzerine koydum.
EA:Zor durumda olduğunuzu duydum.Gururu bırakmanın daha akıllıca olduğunu düşünmüyor musun?
S:Bu gurur değil..Ailemin verdiği bir karar.Yine de tşkler.
Giderken..
EA:Eğer miktar az geldiyse daha fazlasını verebilirim.Hadi bir anlaşma yapalım ha ne dersin?
S::Şuandan itibaren, lütfen beni ve ailemi aşağılamayı bırakın.Size söylüyorum.
EA: Ne bu şimdi? Ekrem’le gerçekten de çıkacak mısın?
S:Bu Ekrem ve benim aram da bir konu sadece onunla benim.
EA:Haaa Pekala.Birbirimize karşı daha dürüst olalım…Sana ve ailene kötü şeyler yaptığımı itiraf edeyim.Sende Ekremin sana uygun olmadığını kabul et.
S:Evet.Ekrem ve ben çok farklıyız…ama biliyor musunuz? Aynı yerde duruyoruz ve aynı şeye bakıyoruz.Ekreme sizim yüzünüzden ayrılmayacağıma söz verdim.
EA:Bu para sizin için çok önemli fırlatıp atıyor musun? Sıradan değersiz biz aile için bu para eşi benzeri görülmemiş bir fırsat.Pişman olmayacağına emin misin?
S:Gururun bir bedeli olduğunu bilmiyordun…Sizin gururunuzun bedeli ne?
EA:İnanılmaz birisin… =)
S:Sıradan insanların gururunun satın alabileceğini inancınız umarım değişir.Ayrıca birinin kalbinide satın alamazsınız.Demek ki Başkan Hanım bunu bilmiyor? Ama Ekrem biliyor. Hepsi bu…
Koşarak oradan çıktım bu söylediklerimin hepsini ben mi demiştim…Merdivene oturdum.Derin nefes aldım…
O:110 mu aradınız.
S:Hı…
O:Yangını söndürmeye geldim….
S: =)
Beni evime kadar bıraktı odama gittim.Düşünmeye başladım aslında ben Ekrem için pek bir şey yapmadım o benim için bir sürü şey yaptı…İşte onun için hemen yapacağım.Hemen mutfağa gittim puağça börek pasta çikolata hepsinden yaptım.Küçük bir piknik sadece ikimiz… (ikimiz)Sıra ekremi aradım yarın buluşacağız… Akşamdan yarın ne giyeceğimi hazırladım.Çok mutluyum Ekrem için bir şeyler yapmak hoşuma gidiyor galiba…
Hemen hazırlandım dediğimiz yere gittim ve beklemeye başladım….Bekledim bekledim bekledim…
------------------------------------------------------
EA:Alo….
- Evet
- Neeeeeeeeeeeeeeee.
------------------------------------------------------
S:Nerde kaldı bu.
Birden yanıma motorsiklet durdu bu Ozandı.
S:Ozan!
O:Çabuk bin..
S:Neden ne oldu?
O:Bu acil bir durum.
S:NE.
O:Ekremi görmek istiyorsan ecele etmeliyiz.
S:Ozan..
Hemen motorsiklete bindik hızla gitmeye başladık.
O:Ekremin babasının rahatsızlandığını söylediler.
S:Ne.
O:Uçak 20 dk sonra kalkacak.
İşte havaalanına geldiğimiz de işte çok geçti ekremin uçağı çoktan kalkmıştı bile.
Hemen indim.Ağlıyordum.
S:Ona her şey için çok teşükker edecektim…O benim için çok şey yaptı ben hiç bir şey yapamadım diyecektim…
Ozan sarıldı bana.
O:Tamam.
S:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.haahaaaaaaa.
Telime mesaj geldi erkemdendi bu.
Ekrem:Yakın da döneceğim, burada kal ve beni bekle, SeN! SeV!yOrUm…
S:Ekremmmm
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 1:03 am Paylaş

SÜPER!..BİTTİM!
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 1:07 am Paylaş

yebi b. geldi yorumlarınızı bekliyrum artk
ankete de katılırsanız sewinirim..
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 1:24 am Paylaş

e.s.sever demiş ki:
SÜPER!..BİTTİM!

tşkler cnm...
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:06 am Paylaş

gzl Exclamation
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 4:07 am Paylaş

Çok güzeL oLmuş cnmm .. Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 6:53 am Paylaş

teşekkür eder!m...
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 8:17 am Paylaş

müthiş olmuş cnm devam..
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 2:21 am Paylaş

TŞKLER....
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:33 am Paylaş

eeeeeeeeeeeeee
nerde yorumlarr nerde... puf. =(
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:39 am Paylaş

spr olmuş cnm ama ekremin gitmesine uzuldum Sad
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:52 am Paylaş

tşkler cnm...
evt ekrem gitti artık kavuşurlar mı bilmem....... ? =)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:53 am Paylaş

harika olmuş ellerine sağlık
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:57 am Paylaş

tşk ederim.
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 10:03 pm Paylaş

devam süper yazıyosn cnm Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyCuma Mayıs 06, 2011 10:54 pm Paylaş

Cooook Guzel Olmuuuus
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 12:15 am Paylaş

devam canım tek kelimeyle ba-yıl-dım
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 6:46 am Paylaş

teşekkür ederim...
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 8 EmptyPaz Mayıs 08, 2011 1:05 am Paylaş

süper olmuş yine harikasın =)

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
8 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sonraki