Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sonraki

ѕιz¢є ѕєηαяуσм ηαѕıℓ؟
güzєℓ
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 I_vote_lcap100%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
кöтü
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 I_vote_lcap0%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
#Sєlin.
Deneyimli
Deneyimli
#Sєlin.
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1983
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1167
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Jüpiter'den :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit'aşk' ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 10:44 pm Paylaş

süper olms canm.
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 11:30 pm Paylaş

saol cnm beğendiğinize sevindim tşkler...
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 17, 2011 1:48 am Paylaş

çok güzel olmuş canım
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 17, 2011 6:49 am Paylaş

tşkler cnm...
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 12:16 am Paylaş

çok güzel olmuş Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 12:22 am Paylaş

süper olmuş devam
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 3:36 am Paylaş

çokkkkkkkk tşkler herkeze...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptySalı Nis. 19, 2011 1:24 am Paylaş

eee başka yorum yok mu?
sınavım olmada yb. yazardım ama malesef yarın 2 tan sınavım var çok önemli...
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptySalı Nis. 19, 2011 1:26 am Paylaş

çok gzl olmuş
devam(:
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptySalı Nis. 19, 2011 6:36 am Paylaş

tşkler cnm...
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 6:10 am Paylaş

yb ne zaman yazarsn ?
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 11:49 pm Paylaş

ARKADAŞLAR BENİM SENARYOM DA DEĞİŞİKLİK OLDU WALLAHA BEN DE ANLAMADIM YA
1. SAYFADAN BAŞLAYIP 143. SAYFADA 1 BÖLÜM DEN BAŞLAYIP 18.BÖLÜME KADAR VE
BİR DE BU BAŞLIK VAR BU BAŞLIKTA 1. SAYFADAN 16. SAYFAYA KADAR 19. BÖLÜMDEN BAŞLAYIP 24. BÖLÜME KADAR VAR İKİYE AYRILMIŞ YANİ ÇOK KÖTÜ OLDUM BEN ŞİMDİ NE GÜZEL DEVAM EDERKEN BÖYLE OLDU NEDEN OLDU BEN DE BİLMİYORUM ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIM EĞER BİLEN VARSA BANA DA DESİN YANİ SEVİNİRİM...
BİRAZDAN DA YENİ BÖLÜMÜ KOYACAĞIM...
Gül♥♥Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Gül♥♥Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 126
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 116
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa,Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevil & Ekrem

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 11:59 pm Paylaş

spr
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 12:43 am Paylaş

Senaryom 2 ye ayrıldı bilenler var mı bilmiyorum çok kötü oldum bu durumdan 20, 21, 22, 23, 24 ve 25. bölüm bu başlıktan devam ediyor diğer başlık kilitli gözüküyor yorum yazılamaz mecbur buradan devam edelim ben bölümü çok önceden koyacaktım ama böyle bir durum olduğu için yazamadım ama şimdi koyuyorum…Biz senaryoya geçelim bu bölümü uzun yazdım ve olayları biraz hızlı hızlı oldu uzun uzadıya yazsaydım çok uzun olurdu bende kısa kısa yazdım inş. Beğenirsiniz iyi okumalar… =)

23.BÖLÜM DE NELER OLDU:
Çok güzel bir gündü.Ekrem bana bir sürü süprizler yaptı hepsi de harikaydı.Beraber çiftliğe gitti ata bindik, sonra buz pateni yaptık süperdi.Daha sonra da hawai fişekler atıldı kalp şeklinde çok güzeldi beni çok mutlu etti.Ama bu mutluluk hemen gitti annem ve babam sayesin de.Anladılar ben itiraf ettim babamın eli suratım da patladı.Malesef…

24.BÖLÜM

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 Images?q=tbn:ANd9GcTOsDl7omMYElG3YVCGirNObcYKiDJFRa7LVD4XTUYiQiSLplkvUA&t=1

Okul kıyafetlerimi giydim saçımı topluyordum odamın kapısı açıldı gelen annemdi yüzüne bile bakmadım.
SA:Günaydın kızım…
S:…….
SA:Sevil kızım bizi affet.
S:……..
SA:Sevil lütfen susma özüdileriz bunu yapmamamız lazımdı bizi affet.Hem baban da üzgün.
S:Ben çok kırıldım anne beni çok kırdınız.
SA:Özür dileriz kızım bizi affedebilecek misin? Hem biz sana fazla kızmamıştık babanın işleri güzel gitmiyor kurutemizlemecilik işi limuni.
S:Öyle mi?
SA:Evet kızım affettin mi bizi?
Sarıldım anneme tabi ki de anne siz benim için çok önemlisiniz ben sizi çok seviyorum çok…
SA:Biz de seni kızım…E anlat kim bu çocuk?
S:Ha o mu Ekrem…
SA:Ekrem mi?
S:evet şu okuduğum okulun sahibinin oğlu zenginler.
SA:Kızım bak büyüdün artık doğru adım attığından emin misin?
S:Evet anne.Hem ben okula geç kaldım byyyyyy.
Evden çıktım okula geldim Ekrem beni kapıda bekliyordu.
E:Günaydın cnm.
S: =( Günaydın.
E:Sana çok güzel bir haberim var?
S:Ne.
E:Adaya gidiyorum.
S:Haaaaaa.
E:Adaya gezmeye gidiyorum.Sen,ben,ayçin,cenker,Cihan,Buse,Demet ve Ozan…
S:Ben gelemeyeceğim.
E: =( neden.
S:Dün çok kötü bir şey oldu annemle babam öğrendi ayçinle dışarı çıkmadığı hesap sordular babam bana tokat attı.
E:Neeeeee.
S:Evet ama bu sabah aramız iyi oldu barıştık.
E:özür dilerim.Benim yüzümden oldu.Keşke çok geç kal…
S:Hayır cnm senin yüzünden değil ya düşünme bunları.
E:Tamam da eee geleceksin değil mi?
S:Hayır kesinlikle izin vermeyecek.
E:Ya okul gezisi dersin lütfen sevil.
S:Bilmiyorum izin vermezler.
E:Verir verir sen merat etme…..
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 F4

İnanmıyorum ekremin dediği adaya gidiyoruz.Ailem nasıl izin verdi ben de bilmiyorum.Ama bu çok güzel oldu valla.Ayçin havalara uçtu ben de öyle.Ozan ve Demette geliyorlar onları çok seviyorum. Şuan adaya geldik ve geziyoruz.Çok güzel yerler var…Ekrem ve ben en önden gidiyoruz diğerleri arkadan geliyor…
E:Nasıl beğendiniz mi adayı.
A:Süper Ekrem çok güzel ya iyi ki gelmişim harika.
C:Beğendiğine sevindik tatlım.Biz buraya 3.gelişimiz Cihan ,ben ve Ekrem buraya çok geldik sadece siz yenisiniz.Ama biz bu adaya kimsenin girmesini izin vermeyiz sadece siz davetlisiniz.
O:Çok teşekkür ederiz bizi de davet ettiğin için Ekrem.
E:Ne demek Ozn lafı bile olmaz başımın üstün de.
D:Bence de tşkler.
Cİ:Abi biz buradan ayrılarım Buseyle gezeceğiz.
E:Tamam dikkatli olun.
Cİ:Tmm.Görüşürüz.
B:By by.
Gezdik eğlendik dolaştık sonra kumsala indik ve güneşlenmeye başladık.Ekrem yüzemediği için sadece şezloğa yattı ve güneşlenmeye başladı bense tabi denize girdim.

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 151004015_L

Uzun zaman oldu denize girmeyi bayağı paslandım ağız tadıyla yüzeyim bari.Bayağı açılmışım derinlere dalmaya başladım çok güzel ve eğlenceli.Ahhhhh…Bu ne ayağım….Kıramp girdi ahhhhhhh ayağım ahhhhhh.Suda bocalamaya başladım…*************************************************************
[color=orange]A:Ay bayağı güneşlendim..Sevil derede.
C:Yüzüyor.
Ayağa kalktı ve denize doğru yürümeye başladı.
A:Sevil..Sevil…
A:Sevil haaaaa sevil.Orda ne oluyor sevil sevil boğuluyor sevil…….
E:Neee.
Ekrem hemen kalktı ve koşmaya başladı.Birden durdu.Deniz…Olamaz Ekrem denize giremez…Dizlerine kadar geldi su ama ileri gidemedi…Gitmek istedi ama yapamadı.
E:Sevil… =(
Birden Ozan fırladı denize daldı yüzerek ban doğru geldi ve beni kurtardı kıyıya kadar getirdi ve kollarına aldı.

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 Kkot6016jd2

A:Sevil cnm sevil iyi misin sevil…
S:Öhööhöhöhö.
A:Ohhhhhhhhhhh.Sevil çok şükür sevil cnm sevil iyi misin?
Gözlerimi yavaş yavaş araladım ve erkemin kumsalda çaresiz bir şekilde yürüdüğünü gördüm.İşte o an ona çok acıdım…Sevgilisini kurtarmak isteği halde bunu yapamaması…
O:İyi misin sevil?
Ayağa kalktım.
S:Evet iyiyim…Teşekkür ederim.
Yavaş yavaş ekremin yanına gittim bir kayaya oturmuş denizi seyrediyordu.Yanındaki kayaya oturdum…
E:İyi misin?
S:Evet.Özürdilerim.
E:Bir daha tek başıma yüzmeyeceksin.
S:Tamam…
E:Çok korktum seni kurtarmak istedim ama yapamadım.Seni ben kurtarmak isterdim Ozan değil ben… Kim o kim…
S:Ekrem yanlış anlıyorsun.Şimdi Ayçin benim yarim de olsa sen kurtarmaz mısın ha?
E:…..
Yanına geldim boynuna sarıldım.
S:Böyle yapma ama .Özür dilerim.Tamam söz bir daha tek başıma yüzmeyeceğim tamam mı?
E:Tamam önemli değil.
Oda bana sarıldı.
E:E hadi gidelim acıkmadınız mı yemek hazırlattım size çok beğeneceksiniz?
S:Ya e hadi o zaman.
İlk önce herkes odasına gitti güzel bir şekilde giyindi.sonra erkemin yanına gittik Ekrem güzel donatılmış bir masanın yanın da bizi bekliyordu…

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 151004019_L

Yemek yedik eğlendik gezdik ve uyuduk…sabah olunca yine yola çıktık Ekrem bu sefer Uludağ’a gideceğimizi söyledi.Ne diyor bu çocuk Uludağ nerden çıktı..Ah ah akıl sır erdiremiyorum bu çocuğa.Hava soğuk ama biz incecik fıyafetler var üzerimiz de.Ekrem bizim için kalın kıyafetler aldı mont falan bizde giydik her şeyi düşünüyor bu çocuk…
Uludağ’da kayak yapmya başladık ben bilmiyorum Ekrem öğretti çok zevkli oldu ya düştük kalktık kartopu oynadık gezdik eğlendik güldük…

Herkez odasına çekildi ben de öğle ama Ekrem aradı beni.
S:Efendim.
E:Dışarı çıkar mısın?
S:Tamam…
Kapı da bekliyordu yanına gittim.
S:Bir şey mi oldu:?
E:Yok hava biraz soğuk mont giyseydin.
S:Yok böyle iyi.
Kendi montunu çıkardı.Bana giydirdi.
S:Ya Ekrem.
E:Sus ve ellerini çebine sok iyice böyle.
Ellerimi cebine soktuğumda cebinde bir şey vardı.
S:Burada bir şey var?
E:aaa neymiş o…
Elini çebinden çıkardın elime bir kolye geldi.
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 OriBoys%20Over%20Flowers%20Kissing%20Star%20Necklace%20(n0256)
S:Bu ne…
E:Neye benziyor.
S:Kolyeye de bu senin çebinde ne işi var hem bu kız kolyesi.
E:Deli ya anlamadın mı? Bu senin için..
S:Benim mi?
Kolyeye baktım gerçekten de çok güzeldi.Kolyeyi elimden aldı.
E:Kolyeye dikkatli bak.Ay ve yıldız var…Ay ben,yıldız da sensin.Ben ay olduğum için yıldızımı hiç bırakmayacağım onu sarıp sarmalayacağım…Senin yanında olacağım ve hiç ayrılmayacağım.
Bu söyledikler çok güzeldi…Çok duygulanmıştım…Bana baktı gözlerimin içine ve yavaş yavaş yaklaştı çok yakındık beni öpecekti galiba ama birden.
E:Hapçihhhhhhhhhhhhhh.
S:Ahh..
E:Pardon…
Yüzümü sildim.
S:Çok yaşa…Üşüttün işte.
Montu çıkardım onun sırtına koydum.
S:Giy bunu.
Kolyeyi bana verdi.
E:Sakın kayıp edeyim deme tamam mı?Bunu senin için özel yaptırdım manevi değeri var bunu her zman boynun da görmek isterim…Gel buraya…
Beni çekti ve mantonun içine soktu beraber bir mantonun içindeydik…
E:Şurdaki yıldızı görüyor musun?
S:Evet.
E:O sensin işte..En parlayan göz kamaştıran yıldız sensin.
S: =) Ekrem…
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 1:04 am Paylaş

spr ötesi olmuş cnm Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 1:42 am Paylaş

tşkler cnm...
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 2:41 am Paylaş

süper olmuş dizideki olayları ne güzel anlatmışsın tabi değiştirerek en sevdim bölümlerden birini yazmıssın yine harika olmuş
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 2:56 am Paylaş

beğendiğine sevindim tatlım artık dizideki olaylardan bahsedeceğim öyle daha güzel oluyor.... inş. diğer bölümleride beğenirsiniz artık finale az kaldı..Az dediysem 10 15 b. sonra :D
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 3:09 am Paylaş

banane banane final olmasın Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 3:21 am Paylaş

=) =)
final yapmam lazım cnm çünkü aşl ve ölüm senaryosunu da yazacağım bir de
yeni bir senaryo yazmak istiyorum ondan
ama bu senaryoyu final yapmak için bayağı bir bölüm sonra yapacağım malisef... :=)
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 3:35 am Paylaş

çoook güzel yazmışsn :)boys over flowers çook güzel bi dizi son 2 blm kaldı izleyeceğim finali merak edyorm.. Very Happy olayları çook güzel anlatmışsın..final yapma bnce ama sen blirsn yine de..
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 4:16 am Paylaş

süpeeeeerrrr!!! dewam et:)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 4:32 am Paylaş

Çok güzeL oLmuş .. Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 6:04 am Paylaş

herkeze çok teşekkür ederim... bu güzel yorumlarınız için...
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 5 EmptyPaz Nis. 24, 2011 6:57 am Paylaş

süper olmuş

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sonraki