Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sonraki

ѕιz¢є ѕєηαяуσм ηαѕıℓ؟
güzєℓ
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 I_vote_lcap100%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
кöтü
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 I_vote_lcap0%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 05, 2011 1:32 am Paylaş

çok teşekkürederim arkadaşşlar
beğendiğinize çok sevindim
yarından sonra sınavlarım vcar onlara calışacağım
yb. haftasonu gelir galiba...
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 05, 2011 2:38 am Paylaş

YAŞASIN Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 05, 2011 2:51 am Paylaş

Bekliyoruuuum. (:
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptySalı Nis. 05, 2011 7:12 am Paylaş

tşkler...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 2:37 am Paylaş

eeeee başka yorum yok mu?
bu kadar az mı Sad
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 2:43 am Paylaş

AZ değil ki sen koy yb yi biz okuruz.. :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 2:46 am Paylaş

Eveet.Katılıyoruum.
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 3:31 am Paylaş

TŞKLER =)
bence az...
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 3:49 am Paylaş

bence değil!!!!!!!!!yb bekliyorumm
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 4:07 am Paylaş

SÜPER SÜPER SÜPER
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 6:39 am Paylaş

tşkler arkadaşlar yb yazdım isteyen var mı?
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 7:08 am Paylaş

bnnn
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 7:13 am Paylaş

tamam cnm senin için koyuyorum...

21.BÖLÜM DE NELER OLDU:
AŞK TESADÜFLERİ SEVER…GERÇEKTEN DE ÖYLE EKREMLE KÜÇÜKLÜKTEN TANIŞMIŞIZ ORDA DA RAHAT DURMADIM TABİ.O ZAMANLAR BİLE MUZURUM EKREME KARŞI.BANA O GÜNÜ ANLATTIĞI ZMAN ÇOK ŞAŞIRDIM ÇOK…ARAMIZ ÇOK İYİ ONU SEVİYORUM O DA BENİ.AYÇİNDE BENİM GİBİ MUTLU ODA CENKERLE ÇOK İYİ ARALARI ALLAH BOZMASIN…
**********************************************************************************

22.BÖLÜM

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 Images?q=tbn:ANd9GcRg3c7XEsr7PBZGS_NAFIU7_WmY4m9T3kXfVLPYf8azdSjCxLVT&t=1

Bugün cumartesi akşam çok uyuyacağım diyordum ama bu pek mümkün olmadı annem sayesinde.
SA:Sevil kalk kızım hadi…
S:Hıııııı
SA:Sevil hadi kime diyorum temizlik yapacağız çabuk kalk kahvaltını yap.
S:H ıhı.
SA:Sevil!!
S:Ya bir rahat bırak anne ya uyuyacağım.
SA:Kızım kalk hadi yorma beni hem sadece c.tesi Pazar günleri evdeyim bari o zaman evle ilgileneyim hadi..Tabi sen de bana yardım edeceksin.
S:Uffffffff.
SA:Uflama kalk…
S:Tamam…
Yataktan kalktım koridordan geçtim banyonun kapısını açtım…Bekledim tekrar kapattım ve yavaş yavaş odama doğru yürüdüm ve tekrar yatağıma yattım.
S:Oh be uyumak gibisi yok… =)
DIT DIT…
Mesaj geldi kim bu ya şimdi…BAKTIM…
“Ekrem”
Ekremden gelmiş.Hemen açtım…

“Günaydın…Hava çok güzel istersen pencereden dışarıya bak seyret manzarayı… =) “

S:Ne…
Pencereye baktım hava gerçekten güzeldi hemen yataktan kalktım pencereyi açtım ŞOK OLDUM… Ekrem…Ekrem bu burada ne işi var… Bağırdı…
E:Söylediğim kadar var dimi?
S:Şişttt.Sus duyucaklar senin burada ne işin var?
E:Seni görmeye geldim.
S:Ekrem hadi git.
E:Seni almadan gidemem.
S:Ne…
E:Hemen üzerini değiştir dışarı çıkacağız hem bu halde gelmeyi düşünmüyorsun dimi?
Birden durdum…Üzerime baktım twetyli geceliğim vardı. Rezil oldum.
E:E hadi ne duruyorsun git giyin.
S:Ama Ekrem annem dedi ki?
E:Ne diyorsa desin sen onu takma hadi çabuk ol yoksa ben gelirim alırım seni.
S:Tmm tmm…
Pencereyi kapattım.
S:Of ne yapacağım ben şimdi ya anneme de diyeceğim. Hem ne giyeceğim ben of of.
Hemen elimi yüzümü yıkadım saçlarımı güzelce taradım açık bıraktım üzerimi giyindim.Annem geldi eywah.
SA:Nereye hanımefendi.
S:Şey annecim Ayçin aradı da dışarı çıkacağım.
SA:Kızım ne çıkması hani bana yardım edecektin.
S:Anne ben sana söz vermedim bir kere hem yarın yaparız tamam mı? Sen yapma hadi ben çıktım by.
SA:Kı..kızım…Ah ah sen bir şeyler çeviriyorsun ama haydi hayırlısı…
SEVİLİN KIYAFETİ

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 Steffiv2tf

Evden çıktım hızlı hızlı yürüdüm ve Ekrem arabasına yaslanmış beni bekliyordu.
E:Günaydın güzellik…Çok güzel olmuşsun…
S:Günaydın da nereye gidiyoruz hem bugün evde olmam lazımdı annemle temizlik yapacaktık.
E:Ne güzel işte kaçtın?
S:Hayır hiçte bile yarın yapacağız temizlik..
E: =)
S:Gülme hem nereye gideceğiz bak çok vaktim yok eve erken gitmem lazım.
E:Ya ne çok soru sordun sus… =).Takıl bana hayatını yaşa.
S:Ekrem ben sana bir takılacağım var ya.
E:Tamam tamam hadi bin..
S:Nereye!!
E:Ya sen bin soru sorma.
Bindim kemerimi bağladım ve yola koyulduk.
E:E nasılsın?
S:İyiyim sen?
E:Bomba gibi sana bugün çok güzel sürprizlerim var?
S:Ya neymiş o?
E:Adı üstünde sürpriz demem?
S:Ya.
E:Güzel bir kahvaltı yapalım olur mu?
S:Olur. =)
E: =)
Süper boğaz manzaralı bir yere geldik çok güzel manzarası vardı.Galiba Ekrem buraya ilk gelişi değildi herkes onu tanıyordu ve “EKREM BEY” diyorlardı. “ BEY” mi ne BEY’i be…
Oturduk siparişlerimizi verdik.
E:Nasıl buldun?
S:Çok güzel bir yer…
E:Beğeneceğini biliyordum.
Arkama yaslandım kollarımı bağladım Ve Ekrem’e bakmaya başladım.
E:NE oldu..
S:Bana biraz hayatını anlatır mısın?
Garson geldi siparişlerimizi getirdi.
E:Teşekkürler.
GARSON:Başka bir şey arzu eder misiniz EKREM BEY:
E:Yok saol gidebilirsin…
Bana döndü.
E:Hadi ye aç kalmanı istemem.
Yemeye başladım o da öyle.
S:Ee anlat.
E:Neyi?
S:Biraz kendini anlat hayatını küçüklüğünü işte merak ediyorum.
E:Bunu mu konuşacağız.
Sustum tabağımdakileri kurcaladım…
E:Hemen asma suratını tamam anlatacağım…
Ona baktım birden ciddileşti, neden acaba?
E:Aslın da çocukluğumu hatırlamak istemiyorum ama bunu anlatmamı istedin olsun sen istediysen bunu yaparım… Ben diğer çocuklardan çok değişik bir şekilde büyüdüm, sizin gibi hoplayıp zıplayamadım adam gibi bir oyun bile oynayamadım… Sevgiden yoksun şiddete meyilli bir çocuk oldum çıktım. Hayatım da en çok sevdiğim kişi babamdır diğeri ise SEN… Babamı çok severim ben oda beni onunla pek vakit geçiremedim ama onu çok sevdim.O da bunu istemezdi zaten.Her gün iş iş iş… Annem de öyle ama o daha fazla kaptırmış kendini… Bu İstanbul2un hemen hemen yarısı bizim. Şuan burada kahvaltını yaptığın restoran bizim.O oturduğum sandalye yemek yediğin tabak çatal bıçak hepsi hepsi bizim…Bundan başka 65 tane restorantımız var ama sadece İstanbul da.Yurtdışında da var? Bu İstanbul da ki lüks evlerin çoğu bizim. Mal mülk ne varsan var ama SEVGİ yok. Bu saydıklarımın yarısını babam yarısını annem yaptı babam yurtdışın da şuan oradan yapıyor işlerini annem de buradaki şirketin başın da… Ha ben annemden pek fazla söz etmedim dimi doğru zaten söz edilecek birisi değil. Onu hiç sevmiyorum biliyorum şuan bana kızıyorsun anneler sevilmez mi diyorsun ama gerçekten bu anne değil CADI.Hatta ben ona CADI derim her zaman.
S:Biliyorum küçüklüğün pek iyi geçmemiş ona bir şey diyemem ama annen hakkın da biraz acımasız olmuyor musun?
E: =) Acımasız mı? Asıl o acımasız sen onu tanımıyorsun… Onu tanısan böyle söylemezsin. O cadının ne yapacağı belli olmaz ondan korkulur ben bile korkuyorum.
S:Allah Allah nasıl bir anneymiş b böyle?
E:O işte o da geldi geldi beni buldu?
S: =)
E: Ha sana bir itirafta bulunmak istiyorum…
S:Neymiş o…
E:Ama gülme.
S:Tamam merak ettim şimdi.
E:Hani ben şimdi böyle cesur falan görüyorsun ya aslında öyle değilim.
S:Nasıl yani.
E:Benim bir şeyden korkum var?
S:Neymiş o?
E:Yüzmek..
S:Haaaaaaaaaa.
E:Yüzmek…Deniz…Su……..Derinlik…. =(
S:Gerçekten mi?
E:Evet ben yüzemem denize giremem.
S:Neden oldu peki?
E:Uzun mesele.
S:Anlat lütfen?
E:Tamam.Yine küçükken dadım beni bakıyordu…Annem yine evde yoktu.Yeni Bahcivan almıştı 2 tane. Dadın uyuya kalmıştı ben de bahçede oturuyordum birden biri ağzını tuttu ve çuvalın içine attı beni arabaya koydu bagajına ve araba gitmeye başladı. Çabalıyordum çuvalın ağzını açmak için ama birtürlü yapamıyordum zor nefes alıyordum.Siren sesleri duyuyordum polisler peşimizdeydi sonra silah sesleri…
Durdu suyundan bir yudum içti devam etti…
E:Birden araba şerid değiştirdi ve yoldan çıktı göle doğru gitmeye başladı ve birden araba filen yaptı bagafın kapısı açıldı ve ben o süratle göle düştüm…
S:Haaaaaaaaaaaaaa
E:Çok deniz suyu yuttum çuvalım ağzını açmaya çalıştım olmadı yavaş yavaş nefesim gitti ve gözlerim kapandı……..
Ağlıyordum böyle bir şey nasıl olur ki aklım almıyor…Ekrem bana baktı.
E:Niye ağlıyorsun?
S:Ben özürdilerim.
E:Neden?
S:O günü hatırlatmak istemedim özürdilerim…
Kalktı ve yanıma geldi eğildi gözyaşlarımı sildi.
E:Saçmalama hadi ağlama ne var ki bunda hem…
S:Çok korktun dimi orda…denizdeyken…
E:Evet…
Gülümsedim.
E:Hem hadi kalk gidelim.
S:Nereye…
E:Birşeyide sorma…
Elini uzattı.
E:Hadi…
Elini tutum arabaya kadar yürümeye başladık…..

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 El_ele_tutusma_dayagi

Devamı da vardı ama koymadım çok uzun olur du..Nasıl buldunuz yorumlarınızı bekliyorum.Diğer böüm de Ekrem ve Sevilin maceralarını anlatacağım…. =) bekleme de kalın…. Very Happy

~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 8:09 am Paylaş

Hairka olmuuşş.Ama devamını neden koymadın ki smdii çok güzel fidiyoduuu.
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 8:49 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Hairka olmuuşş.Ama devamını neden koymadın ki smdii çok güzel fidiyoduuu.
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 9:00 am Paylaş

spr olmuş cnm ...
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 10:01 am Paylaş

ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş :D
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 11:51 am Paylaş

Yine çok güzel en heyecanlı yerinde kesmişsin
devamını bekliyorum
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyCuma Nis. 08, 2011 11:26 pm Paylaş

herkeze çok teşekkür ederim =)
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 12:39 am Paylaş

süper:)
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 12:45 am Paylaş

ellerine sağlık çok güzel olmuşVery Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 1:21 am Paylaş

saolun arkadaşlar...
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 1:42 am Paylaş

Devamı ne zaman?
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 2:25 am Paylaş

bilmyorum cnm
hafta içi gelir...
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 2:38 am Paylaş

Çok güzel olmuş. Very Happy

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sonraki