Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sonraki

ѕιz¢є ѕєηαяуσм ηαѕıℓ؟
güzєℓ
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 I_vote_lcap100%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
кöтü
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 I_vote_lcap0%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 6:52 am Paylaş

tşk ederim cnm saol...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 10:57 pm Paylaş

21.bölümü yazıyorum isteyen war mı?
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:02 pm Paylaş

bnnnn
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:12 pm Paylaş

Tabikide been
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:23 pm Paylaş

şimdi geliyor...
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:26 pm Paylaş

bnnnnnn merklaa bekliormmm .d.d.d
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:27 pm Paylaş

benn
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:27 pm Paylaş

Bendee
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:34 pm Paylaş

20.bölüm de neler oldu:
Bana çok kötü bir şaka yaptılar ben de salak gibi yedim.Çok kötü oldum ama erkeme bir şey olacak diye çok korktum ölüyordum az daha. Bunu onlara bırakmazdım ama neyse.Ekremle konuştuk ve barıştık =) güzeldi yani…

21.BÖLÜM
Cenker ve Ayçin yolda yürüyorlardı.
A:Of ya biz ne yaptık of.
C:Büyük bir hata.
A:sevil için bu gerçekten ağır oldu çok hem de kız perişan oldu ya nasıl düşünemedik biz bunu.
C:Ya bizim bir suçumuz yok ki biz onların iyiliği için yaptık bunca şeyi ama yine altta kalan EKREM oldu TOKADI yine o yedi…
A:Evet o da şaşırdı ne yapsın…e şimdi ne olacak barışacaklar mı?
C:Bilmem ama sevil affeder ya dayanamaz hem de onca güzel şeyler söyledi.
A:Ay inşallah affeder. Ekrem’i tabi bizi de…
C:Giderken “SİZİ HİÇ AFFETMEYECEĞİM DEDİ” ama.
A:Yok yok o affeder dayanamaz 1,2 gün sonra affeder bizi.
C:bu fikir OZAN dan çıktı dimi?
A:evet.Aslın da güzel bir fikirdi ama gerçekten de kötüydü yani bu şaka bana yapılsaydı yani ben sevil kadar duyarlı olmazdım hem o yine iyi dayandı ben olsam bayılırdım yada bir şey olurdu bana.
Cenker durdu…
A:Ne oldu!!
C:Gerçekten de böyle mi yapardın.Yani şimdi ben Ekrem’in yerinde olsam sen de Sevil olsan aynısını mı yapardın meraklanır mıydın?
A:E..eee herhalde yani korkardın…
C:Çok mu?
A:sen neyin peşindesin…
Biraz yaklaştı gözlerinin içine baktı…
C:Ağlar mıydın?
A:Ya ne diyorsun ya evet işte ağlardın üzülürdüm korkardım merak ederdim…
C: =)
A:Niye gülüyorsun????
C:Sence ben neyim?
A: =0 NE!!!
C:Sence ben neyim işte…Arkadaş, Dost yada sev...
A:Yada…
C:Sevgili….
A:Sence…. Sence ne olabilir….
C:Bilmem.
Ayçin yoluna devam etti.
A:Bence biliyorsun…
C:Hayır bilmiyorum söyle.
Durdu.
A:DOST….
C: =0…………0=
A:Ne oldu neden şaşırdın yoksa beklemediğin bir cevap mıydı?
C:Şey…E..evet.Galiba.
A: =). Merak etme şaka yaptım…
C:Huh…..rahatladım..
A:Sence sence ben neyim…
C:Sen mi?Sen…sen benim için çok çok değerlisin…. Hayatın da ilk defa bir kıza karşı böyle duygular besledim ve bundan kesinlikle pişman değilim…Ayçin…
A:Efendim…
C:Sen…Sen benim için önemlisin…
A:Sende benim için…
C:E o zaman…
A: =) O zaman.
C:Ben senin neyin oluyorum…
A:Bilmem.
C:Yaaaa!!
A:Uf tamam sen benim……..SEVGİLİMSİN…
C:Seni Seviyorum….
A:Bende…
**********************************************************************************

Parkta gelmiştik ve ben bir salıncağa oturdum Ekrem de yanımdaki salıncağa oturdu…

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 Bscap0047
S:Sen bu 1 hafta nerdeydin..?
E:Bu Parkta.
S:Hı…
E:Sen küçükken annenle babanla bu parka gelirdin hatırladın mı?…
S:Evet hatırladım da sen nerden biliyorsun?
E:Hatta bir gün sen annenle babanla geldin bu parka…Koştun hemen bu salıncağa bindin ve sallanmaya başladın…

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 293154770146630_1258830576

Sonra sıkıldın ve salıncaktan indin kumda oynamaya başladın… Babanın sana aldığı küçük kırmızı arabayla oynuyordun çok eğleniyordun annene babana el sallıyor ve kahkaha atıyordun… Yanına seninle yaşıt bir erkek çocuğu geldi… Yanına oturdu ve o kıpkırmızı oyuncak arabanla oynamak istedi.Ama sen vermedin tabi vermek istemedin.Çocuk ısrar ediyordu ama sen direniyordun ve birden çocuk elinden o arabayı aldı koşmaya başladı…Tabi sen de peşimden koştun yakalamaya çalıştın o çocuğu en sonun da tuttun ama ikinizde yere düştünüz çocuğun elindeki araba çıktı ve yere düştü KIRILDI…. Sen çok üzüldün ağlamaya başladın o çocuğa bağırıp çağırdın…O oyuncak senin için değerliydi. Çocukta üzüldü hatasını anladı anladı ama sen onu affetmedin.Sonra yanına annen ve baban geldi.Baban “ OLSUN KIZIM DAHA GÜZELİNİ ALIRIM” dedi… ve bir elinden annen diğer elinden baban tutup oradan uzaklaştınız…O çocuksa arkanızdan baktı sadece baktı o da üzüldü tabi bunu yapmak istemezdi ve sonra yanına annesi geldi…Babası yoktu çünkü hep işteydi… Annesi ona bağırıp çağırdı “BUNU NEDEN YAPTIN SANKİ SENİN OYUNCAĞIM YOK EVDE BİNLERCE VAR” dedi ama çocuk onu dinlemedi bile… Onlarda parktan uzaklaştılar ama bir şey çok farklıydı. SEN BİR ELİNDEN ANNEN DİĞER ELİNDEN BABAN TUTUP BU PARKTAN AYRILDINIZ AMA O ÇOCUK YALNIZ BİR ŞEKİLDE HATTA ANNESİ KIZDI ONU AŞŞAĞILADI… tek fark buydu işte…Sen mutlu ama o mutsuz…

Ağlıyordu gözlerinde yaşlar akıyordu benim de öyle…
S:Ekrem…Sen nerden biliyorsun ki… Se….. Yoksa Sen.!!
E:Evet o üzgün mutsuz çocuk BENİM…
S:Hı………Sen misin? Ama ama bu bu bu bu…
E:Biliyorum çok şaşırdın ben de çok şaşırmıştım.Bak demek o günden beri yollarımız birbirine bağlıymış ha…
S:Ben ben…. Özürdilerim…
E: =0 Neden!!
S:küçükkende oyuncağımı vermedim diye annen sana kızmış ya..
E:Haha.. Saçmalama sevil çocuktuk hem o oyuncak senin için çok önemliydi biliyorum asıl ben ÖZÜRDİLERİM…Hani bir gece sen de kalmıştım ya işte o gece uyandım susamıştım kalktım ve o parçalanmış kırmızı arabanın parçalarını halen daha sakladığını gördüm işte o zaman anladım….
S:Evet halen daha saklıyorum onu….Şey çok mu üzüldün keşke verseydim o arabayı.
E:Biraz üzüldüm annem de kızdı zaten üzerine tuz biber oldu.Hem zaten annemle ben hiç anlaşamam. Ondan nefret ederim…Onu hiç sevmiyorum… Beni küçüklükte hep hep yalnız bıraktı babam zaten işte annemde benim yanımda olacağı yerine işte babama yardım ediyordu… Küçüklüğümü hep yalnız geçirdim ben..Ama sağ olsun arkadaşlarım yani CENKER ve CİHAN bana yardımcı oldu onlar sayesin de şuan buralardayım..Hem neden ben bu kadar sinirliyim şiddete baş vuruyorum anlamadın mı? Hep yalnızdım da ondan.Bir doğru dürüst ailem bile olmadı.Doğru dürüst “ ANNE & BABA” diyemedim.
S:Üzüldüm…
E:Üzülme sakın üzülme…Sen çok şanslısın yanın da annen ve baban var.Ama ben benim de ailem var ama yanım da değil.Şuan babam Amerika da annemse buradaki şirketin başında bense evde yalnızım…
S:Sen yalnız değilsin benim varım yanın da.
Kalktı ve önümde durdu çömeldi.
E:Zaten sen olmasan ben ne yapardın ki.Sen benim hayata tutunmamı sağladım SENİ SEVİYORUM…
Biraz daha yaklaştı ve alnıma sıcacık bir buse kondurdu.

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 61029_20104_23_21_29_13_892646
**********************************************************************************
Cenker & Ayçin
A:Teşekkür ederim eve kadar getirdiğin için saol.
C:Ne demek artık her zman getireceğim.
A: =)
C:Ayçin sen beni çok değiştirdin…
A:Çok mu?
C:Çok acayip değiştim senin sayende.
A:Ben bir şey yapmadım ki?
C:Yaptım sen beni kendine AŞIK ettirdin işte bundan daha önemlisi yok ki…
A: =)
C:Bu göz sadece sana bakacak, bu kalp sadece senin için atacak, bu el sadece senin elin olacak…
A:Bu beden sadece senin, bu göz sadece sana bakacak, bu kalp senin olacak, bu eller sadece senin ellerine dokunacak sadece senin.
C:Sen benimsin…
A:Sen de benimsin…
C-A: =)
A:İyi geceler…
C:Sana da ayçin SENİ SEVİYORUM…
A:Ben de….

Ekrem beni eve bırakmıştı hemen odama çıktım kendimi yatağa attım mutluluktan havalara uçuyordum birden içeri annem girdi.
SA:Kızım iyi misin?
S:Evet annecim hem de çok.
SA:Bu mutluluğunu neye borçluyuz.
S:Hiç mutluyum işte.
SA:E öyle olsun bari aç mısın?
S:Hayır anne dokum hem yatacağım uykum geldi.
SA:Bu saatte mi?
S::EVEt.
SA:Sen de bir hal var ama hadi neyse e hadi iyi geceler.
S:Sana da.
Yatağıma girdim telefonum çaldı arayan AYÇİN.AÇMAK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ ONA KIRILDIM AMA açayım bari.
S:Ne var?
A:Sevil canım nasılsın?
S:Sanane.
A:Ya yapma lütfen sevil özür dilerim böyle olmasını istemedim ben bu kadar kırılacağını bilmiyordum kusura bakma.
S:Anlaman lazımdı ayçin.
A:Ya tamam özrdilerim bir daha böyle salakça şeylerden yapmayacağım daha doğrusu yapmayacağız.affettin mi beni?
S:HAYIR.
A:Ya yapma…
Sesi değişti o da üzüldü ya e bari affedeyim.
S:Tamam tamam ağlama affettim.
A:Ay canım arkadaşım beni birtanem.EEEeeee EKREM…
S:Ne ekremi?
A:Erkemle barıştın mı?
S:Çok mu merak ediyorsun?
A:Evewt evet evet evet.
S:BARIŞTIK…
A:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
S:Kulağım…..
A:Ay çok mutlu oldum cnm yaaaa süper süper e şimdi siz sevgilimisiniz yani.
S:evet.
A:Süper sper süper….Ben de sana bir müjde vereceğim.
S:Neymiş o…
A:Biz de Cenkerle çıkıyoruz.
S:Gerçek?
A:Evet ben de şuan çok mutluyum.
S:e hayırlı olsun.
A:Tşkler…Bak sevil sana bir şey diyeceğim… Şimdi biz bu olanları yaşadık ve sonra zaman geri aktı bu okula kayıt olma gününe gittik sen bu olanları yaşamış olduğun halde hatırlıyorsun olanları ve yine de bu okula kayıt olmak istermiydin?
S:Nerden çıktı bu soru?
A:Ya hadi merak ettim.
S:Bilmiyorum aslın da eskiden kayıt olmam derdim ama şimdi işler değişti tabi.
A:Yani…
S:Yani tekrardan kayıt olurdum…
A:Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy….

BU KADAR ARKADAŞLAR UMARIM BEĞENİRSİNİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM…

~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:54 pm Paylaş

çok güzel olmuş(:
devam et(:
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 12:01 am Paylaş

Alllaahhh Valllaa Mükemmmell Ötesii Olmuşş Ekrem'le Sevil'e o kadarrrrrrrr çokkkkk sevindimm kiii valllaa süperr oldu buu helee o cocouklukk hikayelerii oooovss müthiştiiii emeğinee sağlıkkk hairkaa olmuş..
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 12:03 am Paylaş

tşkler arkadaşlar beğendiğinize sevindim... muah... Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 12:17 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık:D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 12:19 am Paylaş

Çooook Güzel Olmuuuş. (:
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 12:21 am Paylaş

Teşekür ederim =)
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 1:48 am Paylaş

çookk süper olmuş tatlımm (=
jun pyo&jan di fotosu da koymuşsun (=
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 2:23 am Paylaş

spt
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 2:55 am Paylaş

Çok harika olmuş.Gözüm doldu.Gerçekten çok güzel ve etkileyiciydi.Devam et lütfen =))
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 3:10 am Paylaş

aylin esin: tşler cnm
brl.e(l)s: çok tşkler cnm duygusal olması beni sevindirdi...
the meadow:evet cnm onların resimlerini koydum beğendiğine sevindim cnm
zaten onların aşklarına benzeteceğim biraz...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 5:53 am Paylaş

eeeeeeee
başka yorum yok mu yaw? Sad :aglarim:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:29 am Paylaş

hmyr demiş ki:
çok güzel olmuş(:
devam et(:
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:51 am Paylaş

tşkler cnm Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 7:05 am Paylaş

yorumlar çok az nere de o eski yorumlar
hadi ama...
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 7:06 am Paylaş

çok güzel olmuş bayıldım:)
ellerine sağlık:)
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 10:15 am Paylaş

yine harikasın canım sen gerçekten çok güzel yazıyorsun boys over flowers dizideki resmi koymuşsun hemencik o sahne geldi aklıma çok uzun yazmışsın ama seneryonun güzelliğini bozmamışsın devamını beklerim Very Happy

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sonraki