Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sonraki

ѕιz¢є ѕєηαяуσм ηαѕıℓ؟
güzєℓ
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 I_vote_lcap100%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 I_vote_rcap
 100% [ 5 ]
кöтü
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 I_vote_lcap0%•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

YazarMesaj
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyCuma Ağus. 12, 2011 7:39 am Paylaş

ümit ibrahim kantarcı demiş ki:
müge demiş ki:
ümit ibrahim kantarcı demiş ki:
müge demiş ki:
Yeni bölüm istiyoruz canım valla acıncak haldeyim şuan canım devamında ne olucak diye düşünmekten birde Ümiti düşünmekten uykusuz kaldım valla gözlerim altı morardı canım ya gül suyu filan sürüyorum gül yağı filan canım gelsin yeni bölüm lütfen... •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 1371890812 •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 1371890812 •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 1371890812

ay kıyamam sana ya •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 650269930

ya benim de stajım başladı işte zaten zor koyuyordum bölüm şimdi hepten zorlantı haftasonu belkim koyarım ama söz vermek istemiyorum diğer senryolarımada bakacağım •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 650269930
bede mmeslek lisesine gidicem bu seneyi saymazsak 3 sene sonra benimde stajım var canım abimden biliyorum allah kolaylık versin sana canım sağol

çok tşkr ederim cnm saol Very Happy
rica ederim canım
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 1:36 am Paylaş

saol cnm:)
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 3:36 am Paylaş

yazabildin mi bölümü meraklandım da
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 5:15 am Paylaş

Evet,yazabildin mi?
http://twitter.com
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyPaz Ağus. 14, 2011 6:52 am Paylaş

yadın mı yazıyormusun yazıcakmısın ve ne zaman canım ?
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 12:55 pm Paylaş

Bölümü ne zaman yazacaksın?
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 12:00 am Paylaş

arkadaşlar ya bölüm yazmak istiyorum ama fırsat olmuyor yaa biraz daha bekleyebilir misini acaba sdiğer senaryolarımı ağırlık vereceğim ama bunada yazacağım... biraz bekleyin Very Happy lütfennn Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 7:29 am Paylaş

Tamam,sen nasıl istersen..Bekliyoruz Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 9:11 am Paylaş

saol cnm Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 10:32 am Paylaş

yeni bölüm ne zaman canım ?
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptyPaz Ağus. 21, 2011 3:40 am Paylaş

müge demiş ki:
yeni bölüm ne zaman canım ?

ivettt yb ne zaman canım
merakla bekliyorumm
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 6:20 am Paylaş

Arkadaşlar şimdi bölüm yazıyorum biliyırum bayağı beklediniz uzun yazmak istiyorum bu yüzden geö koyabilirim bekleyin. Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 6:42 am Paylaş

Bekliyoruz biz :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 7:30 am Paylaş

Tamam,bekliyoruz Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 7:31 am Paylaş

tamam canım bekliyoruz biz
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 7:36 am Paylaş

tşkler canlarım birazdan koyarım işte Very Happy uzun yazmak istiyorum da Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 7:37 am Paylaş

Tamam,bekliyoruz Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 8:14 am Paylaş

28.BÖLÜMDE NELER OLDU:
Ayçine sinirlenmiştim yine Ekrem hakkında konuşup duruyordu.Benim sınavı kazanamamamın sebebinin Ekrem olduğunu söyledi aslında bu doğruydu ama kabul etmedim.Ekrem gidişiyle tam 6 ay geçmişti ama Ekrem bir kere bile aramamıştı.Ona kızıyordum canımda yanıyordu.Ozan bana çok yardımcı oluyordu.Ekremin oraya bir kargo gidiyordu ve beni bir videoya çekti onun eline ulaşması için bende konuştum ağladım.Ozan G.koreye gitmemi istedi aslında bende istiyordum ve bilet aldım.İstikamet G.Kore marş.marş…G.Koreye geldiğimde elimde harika gezmeye başladım işte o an birden cüzdan kayboldu ve bir hırsız.Hiç kimsede yardım etmedi ama bir TÜRK KIZI[aslanım be] YARDIMA KOŞTU HEMEN O HIRSIZI toz duman etti benim hayatımı kurtardı.Adı mı?Pelindi iyi bir kızdı sevmiştim sonra ayrılmamız lazımdı gitti oda.Bende doğru Ekrem’in şirketine yani Sarayına gittim.Kocamandı ya bu ne kardeşim içinde kayboluyordum.Zorluklarla girdim içeri gözüm ekremi arıyordu buldu da.Ama yanında başka bir kız vardı gözlerim dolmuştu birden bir garsona çarptım ve işte Ekrem bana baktı.Gözleri beni yedi resmen.ama hiç bir şey yapmadı şaşırmadı bile yanındaki kızla konuşmaya başladı ve gitti.İnanmadım buna Ekrem beni görmemişti yani evet.Sonra oradan çıktım ama bela beni hiç bırakmadı.
29.BÖLÜM
•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 Images?q=tbn:ANd9GcTG0JJN8cF-fCAkvuBMeDx41PAzvxsasMqz4iafqSilNjaJA2tr
Çevremi sarmaya başladılar bir şeyler konuşuyorlardı ama anlayamıyordum.
S:Bırakın beni…
Yavaşa yavaş yaklaşmaya başladılar.Hemen yere çöktü.
S:Gelmeyin gelmeyimmm.Ekremmm.

Ellerimi başımın arasına koydum bağırmaya başladım.
S:Aaaaaaaaa..
Birden bana yaklaşan adamlar yerdeydi.Başımı kaldırdığımda.
O:İyi misin?
S:Ozannn.
Cenker ,Cihan ve Ozan gelmişti.Ozan göz yaşlarımı sildi.
O:Biliyorduk böyle olacağını…
S: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 1371890812
-----------
Gezmeye başladık Kore çok güzeldi.[allahım bana da nasip et]
S:Ayçini tek mi bıraktınız çıldırmıştır o.
O:Kardeşim yanında o yatıştırır onu.
Biraz daha moralim yerine gelmişti.Onlar olmasa beklimde….. devam etmek istemiyorum.Biri sokaklarda bağırarak İngilizce şarkı söylüyordu seni güzel değildi. •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 650269930
Cenker:Bu ne ya sese bak.
Cİ:Galiba sarhoş.
Bu bir kızdı dikkatli baktım.İnanmıyorum bu beni kurtaran kız adı neydi ımmm. Ha Pelin
S:pelin

O:Ne onu tanıyor musun?
S:Evet benim hayatımı kurtardı •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 650269930
C:Böyle bir kız mı?Hayret…
…….
Ekrem ve Annesinin konukları vardı.Sizce kim bunlar.Pelinin Annesi ve Babası… •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 1371890812
EA:Merhaba hoş geldiniz.
PB:hoş bulduk.Sizinle sonunda tanıştık.
PA:Merhaba.Oğlunun televizyonlardan daha da yakışıklıymış.
E:Teşekkürler.
EA:Pelin nerde onu göremedim.
PA:Şuan G:Kore’yi geziyor biraz değişik bir kızım var.
EA:Onunla tanışmak isterim •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 650269930
Sonra yemek yemeğe gittiler.Ekremin telefonuna bazı resimler gönderildi baktı.Resimde Sevil,Ozan,Cihan ve Cenker vardı.G.Koreyi gezerken çekilmişti.Ekrem baktı biraz tuhaf olmuştu.
----------
Ozanla oturuyorduk.
O:İlk ona ne diyeceksin.
S:”Merhaba” diyeceğim.Sadece “Merhaba”.Çok tuhaf.
O:Ney?
S:Sanki birlikte olduğumuz günler asırlar geçti.Neden beni görmezden geldi bilmiyorum neden.Yoksa beni unuttu mu?
O:Hayır sadece zaman ver tamam mı?
S:Evet zamana bırakacağım •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 650269930
--------------------
Erkemin toplantısı vardı toplandı alanına geldi ama hiç kimse yoktu içeriye Cenker, Cihan ve Ozan geldi.
E:Siz nerden çıktınız.
C:Merhaba.
Cİ:Nasılsın Ekrem.
O:Uzun zaman oldu.
E:Ne zaman geldiniz.[sanki bilmiyor gıcık]
C:Ünlü Ekrem Beyi görmeye geldik meraklandık.Başka türlü seni nasıl görebilirdik ki?
E:Sizi görmek güzel.
O:Gerçekten mi?Hiç öyle gözükmüyor.
Cİ:Sevil de bizimle geldi.Doğrusu o seni görmek için ilk o geldi sonra biz.
C:Onu görmemiştin di mi?
E:Neden onu görmeliyim?
C:Ne!
E:Onun gibi kızlar artık bana bir şey ifade etmiyor.
C:Bu yüzden mi bir kez bile aramadın kzı kasıtlı mıydı?
E:Kasıtlı yada değil, bu tür şeyler için hiç vaktim yok çok meşgulüm.
O:Bu tür şeyler mi?
Cİ:Ekrem!
E:Bana böyle saçma şeyler söylemeyin.
Cihan daha dayanamadı bir tane geçirdi ekrem’e.
Cİ:Pislik.
C:Cihan sakin ol tamam.
Cİ:Onu nasıl ortada bırakırsın hiç birşey demeden haa.
Ekrem ayağa kalktı.
E:Arkadaşım olmaktan vaz geçip,Sevilin şovalyesi mi oldunuz?Eğer öyleyse hemen gidin.
O:Ekrem!
Giderken cenker konuştu.
C:Neden bu kadar değiştin?
E:700 Bin.
C:Ne!
E:700 bin Shinwa grubunun ismi sorumlu olduğu işçi ve aileleri.Sadece 700.bin kişi.Tam 700 bin yaşamın sorumluluğunu omuzlarında taşımak.İnsanı nasıl değiştiri bilir misiniz?
Çekip gitti [aslında haklıydı bu normal bir şeydi ama işte insan gıcık oluyor.]
Sevil havuz başındaydı akşam yıldızları seyrediyordu.Yanına bizimkiler geldi.
S:Ekrem nasıl?Ne oldu?
C:Sevil ekrem çok değişmiş.Bu zaman boyunca çok şey değişmiş.
S:Beni görmek istemedi mi?
Hiç kimse ses çıkarmadı.Gözleri dolmuştu ama bir şey demedi.
Cİ:Hatırlıyor musunuz eskiden ne oynardık.Saklambaç…
Ebe Cihan oldu yavaş yavaş 10dan geriye saydı herkez saklanmaya başladılar.Cenker saklandı Cihanda.Sevil bir yer bulamadı koştu baktı saklanacak yer yoktu birden bir kol onu tuttu bu Ozandı.Elini dudağına getirdi bu ses çıkarma demekti •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 650269930.Cihan bizi aramaya başladı.Bizim saklandığımız yerin karşısında dev bir plazma televizyon vardı.Orada Ekrem’in Röportajı vardı sevil buna görünce daha fazla dayanamadı ağlıyordu.Ozan ona sarıldı başka bir şey yapamazdı ki.
----------
Ekrem havuz başındaydı Ozan yanına geldi.
O:Ben seni diğer arkadaşların kadar tanımıyorum ama iyi birisin bunu biliyorum.Benimle de pek iyi geçinmedin bunu biliyorum ama senden bir iyilik istiyorum.
E:Nedir?
O:Onunla bir kere görüş.
E:Bunu neden yapayım.
O:Lütfen arkadaş olarak son bir iyilik istiyorum lütfen.
----
Ozan Sevilin yanına geldi uyandırdı.
S:Ne var?
O:Bir yere gitmemiz lazım.
S:Sabah’ın 5’inde mi daha güneş yeni doğuyor.
O:Çok konuşma hadi.
Otelden çıktık bir yere geldik.
O:Köprüdedir.Bundan sonrasını sen tek git.
S:Amaaa.
Çoktan gitmişti.Yavaş yavaş yaklaştım bu Ekrem’di.Ona yaklaştım.Yanına geldim bana hiç bakmadı derin bir nefes aldım.
S: Merhaba.Ben geldim.
E: İyi.Neden buradasın?
S:Baban hakkındaki haberleri duyduktan sonra endişelendim.
E: Saol.Eee...o kadar yolu bunu söylemek için mi geldin? Bütün söylemek istediğin bu mu?
S: Ne?
E:Gördüğün gibi çok iyiyim ve biliyorsun ben çok meşgul biriyim.Şimdi biliyorsun sadece git.Beni merak etmene gerek yok.
Çok şaşırdım bu ekrem olamazdı çok soğuk davranıyor bir kez bile yüzüme bakmamıştı bile •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 1371890812 ağlamamak için kendimi zor tuttum gözlerim doldu.

E: Ne? Artık söyleyecek başka birşeyin yok mu?
S: Gerçekten...böyle mi hissediyorsun?
E: Ne istiyorsun?...”üzgünüm”..”Affet beni, geri döneceğim”...Bu kelimeleri mi bekliyordun?...''Affet beni''...''Hemen dönerim bekle beni''...
Bu gerçek mi?Ekrem bu sen misin?

S: Bunu neden yapıyorsun?
E: Gerçeklerle hesaplaşmaya başladım.
S: Anladım. Şimdi sonunda anladım. Beni tanımıyormuş ve beni görmek istemiyormuş gibi davranıyorsun...bak hepsi gerçek....Peki ben senin için neyim.

Sözümü kesti bana baktı o yaşlı gözlerimin içine.
E: Sadece silmek istediğim bir leke.

işte göz pınarlarımdan süzülen yaşlar.Gözlerimi kapadım.İşte şimdi duvara toslamıştım.
S: Çok acımasızsın EKREM.Gerçekten acımasız.
E: Hayır.Ben her zaman böyle bir insandım.Sadece öyle değilmişim gibi davranıyordum.
S: Gidiyorum.Kendine iyi bak.
E: Sadece kendin için endişelen.

İşte bunu dedi ve gitti beni orda bıraktı yere oturdum ağlıyordum bağırdım.
S:Aaaaaaaaaaaaaaaaa.Kalbim acıyor.
Erkemin annesi Sevilin G.Koreye geldiğini biliyordu onu takip ettirmişti hala bu kızlar uğraşıyorla gıcık kadın.Sevil ve Ekrm’in konuştuklarının resimlerinide çekilmişti onlara bakıyordu.
E:Çekil.
Ekrem sinirli bir şekilde içeri girdi.
G:Küçük bey.
EA:Bizi yalnız bırakın.
Odadan çıktı Ekrem çok sinirliydi.
E:Şimdi tatmin oldun mu?Sultan hanımın,işleri tıkır tıkır gidiyor diye tatmin oldun mu ha?
EA:Bilmem.O tipte bir kızı sevdiğini duymak beni mutlu etmiyor.
E:O “o tip” bir kız değil?Ben senin oğlunum.
Ağlıyordu [yerim seni ya]
E:O oğlunun sevdiği ilk kızdı.
EA:Ne yapacaksın? her şeyi bırakıp onun kollarına uçaçaksın.Herşey senin elinde.Peki baban ne olacak?
E:Sus!
EA:Baban, her şeyi sana bıraktı.
E:Sus!
EA:O kızla ne yapacaksın.Daha Türkiye de yaşayamayacak hale mi getireyim.
Bağırdı.
E:Sus artık sus dedim.
Giderken döndü.
E:Sevil’i rahat bırak.Eğer sözünden dönersen,yemin ederim her şeyi yıkarım bunu bilmiş ol…
----------
Sevil üzülmüştü Ozan anlamıştı kötü bir şey olduğunu güzel bir gün geçirmeliydiler.Ozan ona yardım etti çok güzel eğlendiler.Bir mağazaya girdiler sevil bir babed gördü çok beğenmişti.Bu mağaza Ekrem’inde denetleme yapacaktı ki Sevil’i gördü o babedi de.sonra Sevil fiyatı görünce ağzı açık kaldı yerine koydu sonra Ozanla çıktılar.Sonra oraya Pelin geldi o babedi gördü aynı anda tuttular babedi.
E:bu benim.
P:Önce ben gördüm.
E:Önce ben gördüm.Çek ellerini onun üstünden.
P:Çekmeyeceğim ya.
E:Bırak dedim.
Erkemin Yardımcısı.
Y:Bayan üzgünüm ama bundan vazgeçemez misiniz?
P:Neden?
Y:Ayakkabı numarasını biliyor musunuz?
Pelin ekrem’e baktı.Ekrem dil attı.
E:Ne bilmiyorum.
Peline baktı ayaklarına.
E:Dene şunu?
P:Ne…Bırak be ayy.
E:Mükemmel oldu.Şimdi çıkar.
P:Çıkarmayacağım.
Bu sefer pelin Dil attı.Koşmaya başladı Ekrem de peşinden tabi.
E:Çıkar dedim çıkar.
P:Çıkarmayacağım o benim.
Pelin giderken Ekrem onu tuttu ve yere eğdi.
Pelin Erkeme baktı.Ekremde kötü kötü sırıttı.Babatleri kutusuna koyup çıktı.
P:Kim bu adam? Deli mi ne?
Pelinin yardımcıları geldi.
Yar:İyi misiniz?
P:Şimdi mi geliyorsun?
----
O:Cenker ve Cihan Türkiyeye gittiler.Bizde yarın ilk uçakla gideriz.
S:Tamam…
----
Ekrem Koferans salonundaydı.Sevilin resimlerine bakıyordu.sonra Sevil’in Videosunu gördü izledi.Şaşırmıştı gözleri doldu ayağa kalktı tam gidecekken…Ekrem küçüklük haliydi babasıyla bir video çekmişlerdi ona geçmişti.Ekrem orada babasına söz veriyordu Shinwa Grubuna sahip çıkıp annesine yardım edeceğini erkek sözü vermişti ekrem yere oturdu hıçkırarak ağlamaya başladı.(of of içim parçalandı anam ya]
Hava alanındaydık birden biri yanlarımıza geldi bu Ozanın liseden bir arkadaşıymış.Bizden 1 gün daha kalabilir miyiz diye sordu bizde mecbur kaldık onun evine gitti 1 gün daha kalacaktık buna nasıl dayanacaktım bilmiyordum.

özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 8:32 am Paylaş

Çoookk güzel olmuş,ellerine sağlık Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 8:46 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
Çoookk güzel olmuş,ellerine sağlık •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 650269930

tşkler nm Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 10:52 am Paylaş

harika olmuş canım :D
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 11:49 am Paylaş

ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş:D
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 12:51 pm Paylaş

müge demiş ki:
harika olmuş canım :D

tşkler...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 12:57 pm Paylaş

TZAC demiş ki:
ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş:D

tşkler cnmmm
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 13 EmptySalı Ağus. 23, 2011 1:32 pm Paylaş

İzlediğim için neler olacağını bilmiş olmak garip geliyo ama okumakta zevkli :D
Çok güzel olmuş :D

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] devamı:29.bölüm 46.sayfa •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
13 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sonraki