Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
αレєcтяσηα
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
αレєcтяσηα
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7177
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hfk ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Dogan

~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 18, 2011 6:53 am Paylaş

Güzel olmuş. (:
- Ellerine sağlık.
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 18, 2011 10:52 am Paylaş

cnm süper olmuş çok beğendim harikasın devam
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPtsi Tem. 18, 2011 11:29 am Paylaş

ellerine sağlık cnm çok gzl olmuş:D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 1:47 am Paylaş

Yb ne zaman gelecek??
http://twitter.com
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPerş. Tem. 21, 2011 5:03 am Paylaş

Biliyorum uzun zamandır yazmadım ama gözlüklerimi kaybettim, o nedenle yani. Yarın veya öbür gün optikten alır almaz yenisini yazacağım. (:

Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPerş. Tem. 21, 2011 5:13 am Paylaş

Bekliyorum Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 4:23 am Paylaş

Neden bu kadar az yorum geliyor bana bu sıralaar.?
Neyse Yeni bölümü akşama.
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 4:26 am Paylaş

Bekliyorummm Very Happy
Sen bölüm koy artar yorumlar merak etme Very Happy
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPaz Tem. 24, 2011 2:33 am Paylaş

Süper (: Ama cenker bence kopil olsaymış :D
-öpim mi ?
- öpme :D
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPaz Tem. 24, 2011 3:06 am Paylaş

Bölümü beğendim.
Biraz kısa olmuş ama sonraki bölümü uzun tutarsın artık. (:
Eline sağlık.
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPaz Tem. 24, 2011 9:10 am Paylaş

Teşekkür ederim. (:
Yorum yapan herkse çok teşekkürler..
Yeni bölüm yarın ya da salı günü (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPaz Tem. 24, 2011 9:11 am Paylaş

Beren Saat demiş ki:
Süper (: Ama cenker bence kopil olsaymış :D
-öpim mi ?
- öpme :D

Aslında aklıma gelmişti ama sonra kopilin kesin bir sevgilisi yoktu diye yapmadım. (:
Teşekkürler.
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPaz Tem. 24, 2011 9:14 am Paylaş

Bekliyorumm :)Bu arada iyi ki kopil yapmamışsın..Ölürdüm sanırım.. Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPaz Tem. 24, 2011 10:20 am Paylaş

cnm yeni bölüm ne zmn
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptySalı Tem. 26, 2011 6:28 am Paylaş

goktug demiş ki:
cnm yeni bölüm ne zmn
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 4:14 am Paylaş

Yeni bölüm hazır sayılır.
Yani.. Gibi gibi.. Bu akşam koymaya çalışacağım. Olmadı yarın. :D
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ağus. 06, 2011 5:56 am Paylaş

~ 6. Bölüm ~
Cumartesi sabahı, -ilk defa arkadaşlarımı ekip- Dünya'nın hazırladığı gezi planını uygulamaya koyuluyoruz. Zeytinli açma, haşlanmış yumurta, susamlı ayçöreği... Dünyanın bize önerdiği kahvaltı mönüsü. Boğaz manzarasına karşı çaylarımızı yudumlarken çantasından sigara paketini çıkarıyor Dünya. ''Umarım burda içmeme izin vardır.'' diye sitemle bakıyor yüzüme. ''Bana da bir tane versene,'' diye gülüyorum. Sevinçle uzanıp sigaramı yakıyor. Biraz daha oturup kalkıyoruz masadan.. Eminönü'ne, Galata Kulesi'ne gidiyoruz. Son olarak da Taksim'de bir bara sokuyor beni Dünya, sanki oralarda anlatamadığı birşeyler varmışta anlatmak için sabredemeyen çocuklar gibi iki bira söylüyor.

Sevil:Hayırdır, neden burdayız.?
Dünya:Biralarımızı içelim de anlatacağım.
Sevil:Ben aslında alışık değilim.
Dünya:Bir taneden birşey olmaz canım. (:
Sevil:Bana anlatmak istediğin birşeyler mi var.?
Dünya:Hani tanıştığımız gün bana bir soru sormuştun ya, ''Annen yok mu.?'' diye onu anlatacağım.
Sevil:Ah, aptal kafam, istemeden yanlış bişey mi söyledim.?
Dünya:Hayır hayır, kesmeden dinle, bir daha anlatamam çünkü, bunu ilk defa sana anlatıyorum canım, Annemle babam ayrıldıklarında üç yaşındaydım. Üçlü beraberliğimizi anımsatan hiçbir şey yok kafamda.
Sevil:Büyütme bu kadar, annesi ile babası ayrılan tek çocuk sen değilsin.
Dünya:O kadar basit değil işte, hani genellikle aldatan taraf erkektir ya, öyle değil, aldatan annem.! Babam iş gezisi dönüşü başka bir adamla yatakta yakalıyor ikisini.. Tek celsede boşanıyorlar, mahkemede onda kalmamı bile istemiyor, Ayak bağı olacağım ya ona. Babamda uzun bir süre görmek istememiş beni.. O şartlarda tek adres kalmış gideceğim: Babaannem.. Sıkıldın mı.?
Sevil:Yok, üzüldüm ama sıkılmadım.. Peki hiç görüşmediniz mi annenle.?
Dünya:Olur mu hiç.?İlkokul üçüncü sınıftaydım görüşmeye başladığımızda.. İki yıl öncesine kadar da devam etti.
Sevil:Ne oldu iki yıl öncesinde.?
Dünya:Liseye başlayacağım yaz, onların ve sevgili kocasının yazlıklarına gittim. Ve bir sabah uyandığımda kimse evde yoktu. Daha doğrusu ben öyle sanıyordum, annem çocuklarla birlikte alışverişe gitmiş. Sadece yeni kocası ve ben vardık evde.. Mutfağa gittim, üzerimde ince bir gecelik, çay koyacaktım kendime.. Arkamdan biri yaklaştı.. Nefesim kesiliyor gibiydi Sevil.. Hızla odaya doğru koşmaya başladım ama başaramadım. Saçlarımdan tutup hayvan gibi bastırıyordu.. Çok ama çok kötüydü.. Onu kendine anahtar sesi bile getirememişti..
Sevil:Eee.? Gelen annendi dimi.?
Dünya:Evet. Gelmesiyle yukarı fırladım, bavulumu aldığım gibi çıktım İstanbul'a geldim.. Babaanneme gidecek gücüm yoktu, bir birahaneye gittim, içtim, içtim, içtim... O günden beri de görüşmüyoruz..

Dünya bana bunları anlatırken bile üç tane birayı içiyordu.. Alkole ve sigaraya karşı azıcık meyilli diye düşünüyordum.. Bardan kalktık ve yurda geldik.. Gelir gelmez de Ekrem'in beni araması bir oldu.

Sevil:Efendim.?
Ekrem:Nerdesin Barbie yaa.? Bugün hani buluşucaktık bizimkilerle, bir sen yoktun.
Sevil:Ayy, ben Dünya'yla lafa daldım, unuttum sizi.
Ekrem:Sen.. İki günlük kız için bizi mi ektin.?
Sevil:Çok özür dilerim.. Ama bak.. Telafi edeceğim söz.
Ekrem:O-olsun. Ayçin'i ara o da seni çok merak etti, Ben kapatıyım artık, Dünya'yla konuşacaklarınız vardır sizin.
Sevil:Ek-Ekrem.. Dur.. Kapattı.

Hiç vakit kaybetmeden Ayçin'i aradım.

Ayçin:Sevil nerelerdesin sen yaa.!
Sevil.Ben Dünya'yla lafa dalmışım kuşum, unuttum buluşacağımızı..
Ayçin:Nee.! Biliyordum, o kızın seni bizden koparacağını biliyordum.!
Sevil:Saçmalama canım.!
Ayçin:Saçmalayan ben miyim Sevil'cim yaa..
Sevil:Sakinleşince konuşuruz canım. lütfen..

...

Cenker'den..
Ayçin bir hafta önce sorduğum soruya hala cevap vermiyor, bende arayıp soruyorum..

Cenker:Ayçin daha ne kadar uzatıcaksın bu konuyu.?
Ayçin:Çok sinirliyim Cenker.!
Cenker:Yeter ama Ayçin, bir haftadır bekliyorum.!
Ayçin:Ağla bir de Cenker, şimdi bana birşey sorma yanlış karar verebilirim.
Cenker:Ayçin.!
Ayçin:Çıkmıyorum Cenker tamam mı.! Seninle çıkmıyorum.

Deyip suratıma kapattı telefonu.

...
Cihan'dan..
Onu çok özledim, bugün de azıcık bakıştık ama azıcık, bana hiç yetmedi.. (: Arayıp sahile davet ediyorum. Belki biraz konuşuruz.

Cihan:Hoşgeldin Zeynep.
Zeynep:Hoşbuldum.. Nasılsın.?
Cihan:İyiyim..
Zeynep:Bana söylemek istediğim bir şey mi var.?
Cihan:Çok güzelsin biliyorsun değil mi.?
Zeynep:Ben mi.? Saçmalama istersen. :D
Cihan:Şuan saçmalayan ben değilim, sensin. :D
Zeynep:Öyle mi.? Sana saçmalamayan bir sevgili bulmak lazım o zaman.

~ 6. Bölüm Sonu ~

Arkadaşlar;
Öncelikle geç geldiği için sizden çok özür diliyorum.
Bazı yerlerinde Canan Tan'ın Eroinle Dans adlı kitabından esinlenerek yazdım.
İnşallah beğenirsiniz.
Şimdiden Teşekkürler. (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyC.tesi Ağus. 06, 2011 10:18 am Paylaş

cnm bölüm harika olmuş ayçin sanırım sinirden yanlış karar verdi sevil de arada kalacağa benziyor dünya ve ekremlerle bakalım neler olacak Exclamation devam lütfen
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 12:55 am Paylaş

Vayy be sadece sen yorum atmışsın.
Neyse ki bu da bir başarıdır sonuçta. :D
Teşekkürler. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPaz Ağus. 07, 2011 3:46 am Paylaş

Vayyyy!
Çok güzel olmuş!
Bence Cenker trip atsın Ayçin'e!
Ben olsam öyle yapardım!
Nasıl üzdü bir tanemi!
Salak Ayçin,gül gibi çocukla çıkmıyor!
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPtsi Ağus. 08, 2011 12:50 am Paylaş

~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 3726834481 süper olmuş cnm devam (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPtsi Ağus. 08, 2011 4:02 am Paylaş

özgünümmm: Deme kız Ayçin'ime öyle, o da sinirle şeyetti :D

Teşekkürler. (:
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptyPtsi Ağus. 08, 2011 5:44 am Paylaş

Tamam,demem Very Happy Kıyamam zaten Very Happy
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptySalı Ağus. 09, 2011 12:27 am Paylaş

goktug demiş ki:
cnm bölüm harika olmuş ayçin sanırım sinirden yanlış karar verdi sevil de arada kalacağa benziyor dünya ve ekremlerle bakalım neler olacak Exclamation devam lütfen
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi

MesajKonu: Geri: ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' ~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..'' - Sayfa 7 EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:08 am Paylaş

Teşekkürler canlarım. (:

~Bir Kıvılcım Düşer Önce Büyür Yavaş Yavaş~ 'FİNAL. Blm:27. Sf' 'Aşk insana mutsuzluk getiriyor..''

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki