Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) Empty
MesajKonu: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 10:31 pm Paylaş

Türkü Turan : Merhaba Ben Türkü 19 yaşındayım Ve tam 40 çift Topuklum var Ve en sinir olduğum şey ise Ümitin Gelip benim ayakkabı dolabımı karıştırması.
Ümit Diyorum Çünkü Evet Doğru bildiniz o benim Üvey Kuzenim. Şuan Kanada'da Yaşıyor ve 2 gün sonra gelicek hemde Sevgilisiyle !

Ümit KanTarcılar : Oo Hello Baby :D Ah merhaba bebek Ben Ümit Yakışıklıyım Tüm kızlar bana hasta.Türkü'm O benim üvey kuzenim onunla öz kardeşim gibi Konuşabiliyorum.Özelliklede Kızlar hakkında ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 795560 Ah Katy bunları duyarsa keser beni keser.Katy'm Onunla burada tanıştım yani Kanada'da.İlk Gördüğüm zaman Dilim tutuldu Türkiyedeki kızlara hiç benzemiyordu Ayh neyse Bukadr yeter ama durun en çok sevdiğim birşeyi söylemeyi unuttum Türkünün ayakkabı dolabını karıştırmam Evet karıştırıyorum çünkü türkiyede takıldığım kızlara türkünün ayakkabılarının resmini çekip şöyle diyorum;Ah bak Gizemcim (Herhangi bir isim)Bu ayakkabıyı vitrinde gördüm çok güzeL Sana alalımmı diyorum.eh benden bu kadar

Katy Perry:Hello. Ben katy Çok GüzeLim Ve çekiciyim ümitin sevgilisiyim ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 795560 2 gün sonra türkiyeye gidiyoruz ümitle ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 650269930 Onun Türkü Diye bir kuzeni varmış onda kalıcaz bakalım nasıl birisi ?

Yiyici Murat Abiğğ:Ben murat Bana kısaca yiyici murat diyebilirsiniz ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 795560 Türkü'nün Kankasıyım. O genellikle bana yiyici der Çünkü Jeniffer Lopezi Yer yutarım ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 795560 Hatur hutur :D
--
Merhaba Ben CanseL ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 650269930 Senaryoma Murat Abiyi Ve katy Perryi de dahil eetim Bakalım bu dörtlüyü Nasıl Şeyler Bekliyor ? Görücez ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 650269930
1.Bölüm Henüz hazır Değil YorumLardan Sonra oda Gelir merak etmeyin ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 650269930

En son CanseL~ tarafından Salı Eyl. 20, 2011 4:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Jack`DaNieLsSs'~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Jack`DaNieLsSs'~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3055
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1694
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Katy Perry yi Beni.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) Empty
MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 10:54 pm Paylaş

Heyt Tanıtım süper olmuş Crying or Very sad

Ama ama ama Katy ümitlemi sevgili :a

Bu senaryoda olaylar karışıcak baya o zaman,Kan görmek istiyorum Crying or Very sad

Süper cansel,1. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :zaa:
http://katyperryyibeni.tumblr.com
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 10:58 pm Paylaş

ÖnceLikle Yorumun için SaoL Murat Abi.
İlk ümitLe sevigli Ama Sonradan Sana Dönücek merak etme :D
Sonra umarım Jeniffer Lopezi Seviyosundur İlk onu yiyceksin Sonra katye dönüceksin :D
Ve Türkünün Kankasısın.:D
Tekrardan Teşekkür Ederim Very Happy
Jack`DaNieLsSs'~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Jack`DaNieLsSs'~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 11:01 pm Paylaş

Rica ederim ne demek :D
Ovv Süper o zaman Crying or Very sad Meraklandım şmdi Crying or Very sad
Severim severim JLo'yu da severim :zaa:
Tamam ben yirim yine onu gecici de olsa Crying or Very sad
Tekrardan Rica ederim :D
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 11:52 pm Paylaş

Cansel bu ni yaa Laughing
Çok karışık olmuş neyse bekliyorum ilk bölümü Laughing
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 11:54 pm Paylaş

Teşekkür Ederim Bayzacım :D
Yokya Okadar Karışık mı ki ? :D
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 11:59 pm Paylaş

hahtttttttttttttttt muratdamı var yaa süper kahkaha rizine hazır olun

1.blm ne zmn
http://forum.emreaydin.org/
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 12:13 am Paylaş

Teşekkür Ederim TaTLım Very Happy
1. böLüm Henüz hazır değil :D
Belki bir ortak bulabilrim birsine teklif gndercem kabul ederse Çok mutLu olrum Very Happy
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 1:57 am Paylaş

Vayy canına.
Güzel bir senaryo bizi bekliyor anlaşılan.
Eline sağlık.
Ayrıca Pembe Mezarlık şarkısını da çok severim. (:
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 1:59 am Paylaş

Teşekkür ederim dilacım Very Happy
Bende Çok Severim Very Happy
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 2:18 am Paylaş

Flood İçin Özür.
62 Görüntüleme.9 Yorum.
İlginç.
_' TürkÜmit ' _
Deneyimli
Deneyimli
_' TürkÜmit ' _
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 698
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2702
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar ♥

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 3:30 am Paylaş

Güzel Senaryo.(:
1.Bölümü Bekliyorum.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002168061621#!/profile
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 6:11 am Paylaş

Teşekkürler Very Happy
Yakında ekliycem 1. bölümü Very Happy
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 11:00 pm Paylaş

Cano'm ben bu Murat'la başedemem.

Sen kendine şimdilik başka birini bul Crying or Very sad

Ben şimdi Katy hakkında kötü birşey yazarım bu beni döver ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 3268751438

Ellerine sağlık yeni bölümleri bekliyoruz ((:
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 11:05 pm Paylaş

Crying or Very sad Crying or Very sad ilk bölümü bekliyorum.
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 11:14 pm Paylaş

:D :D Tamam Lan :D
Bekleyin beli eklerim yeni bölümü :D
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 11:38 pm Paylaş

1.bölüm Part 1.
Türkü;
Off.başım Çatlıyo.Ah be Murat Düngece okadar İçirecek Ne vardı Sanki.Kendide içti okadar Acaba biz nasıl geldik ve en önemlisi benim arabam nerde?

-Türkü kalktığı gibi söylene söylene salona gider.Salonun dağınıklığı,Muratın yerde yatması, Sehbanın üstünde 1-2 tane bira şişesi olması Türküyü iyce zıvanadan Çıkarmaya yetmiştii
-Muraaaaat.
-Nebe Ne ne bağırıyosun Sabahın köründe.
-Murat Biz eve dün nasıl geldik bu evimin dağınıklığı nee.
-Dün Eve Taksiyle gLdik GüzeLim Sonra Burayı ben yapmadım Kendiliğinden dağğılmış :O
-Ne!Benim arabam O barın önündemi kaldı yani ?
-Eh yani azıcık biraz azıcık biraz :D
-NasıL Biraz ya Basbaya evin önünde yok araba !
-Öff.N'apım Türkücüm Napım ?
-Mesela Arabamı getire bilirsin.
-Of Kanka Off.
-Hadi benim Aslan Kankam sen getir bende sana en sevdiğin börekten yapıcam söz. :D
-Valla de :D
-Valla :D Hadi getir aman biyre çarpma sakın.
-Tamam Hadi Çüşşş.
-Sana Çüşş.

-Murat barın önüne arabayı aLmaya gitmiştir.Türkü ise Börekleri hazırlamaya başlamıştır bile.
Ümit;
Ohh.Katy Yine yanımda uyumuş ya.:D Dün gece Ne haltlar yedik aceba ?Valla hiçbirşey hatırlamıyorum Off En iyisi Şöyle Soğuk bir almak.

-Ümit Duşa Girer.Tam osırada Katy uyanır.
Katy;
Off.Başım NasıLda ağrıyo.Omg.Yarın Turkiyeye Gidecektik.Bavulumu hazırlamaya başlıyım En iyisi.Umittttt. :D

YorumLarı Bekliyorum :D
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 11:40 pm Paylaş

Valla :D Hadi getir aman biyre çarpma sakın.
-Tamam Hadi Çüşşş.
-Sana Çüşş.
-Murat barın önüne arabayı aLmaya gitmiştir.Türkü ise Börekleri hazırlamaya başlamıştır bile
devamm
http://forum.emreaydin.org/
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyCuma Ağus. 26, 2011 11:44 pm Paylaş

Teşekkürler.
Jack`DaNieLsSs'~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Jack`DaNieLsSs'~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 12:59 am Paylaş

Vayt ilk bölüm oldukca güzel Cansel :D
Fakat sonunu sevmedim.
Napmış onların ikisi yatakta? Crying or Very sad
Neyse devam devam :D
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 1:02 am Paylaş

Jack`DaNieLsSs'~ demiş ki:
Vayt ilk bölüm oldukca güzel Cansel :D
Fakat sonunu sevmedim.
Napmış onların ikisi yatakta? ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 3268751438
Neyse devam devam :D

Şşt.Murat Abiğ:D
sonunu Sevmeyeceğini biliyodum :D
Teşekkürler Very Happy
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 2:44 am Paylaş

Cansel'den beklenen hareketler bunlar :hehe:
Bayağı iyi bir senaryo cankuş
Devamını ve olacakları bekliyorum :zaa:
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 2:49 am Paylaş

●Ķevseŗ● demiş ki:
Cansel'den beklenen hareketler bunlar ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 347122
Bayağı iyi bir senaryo cankuş
Devamını ve olacakları bekliyorum ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) 795560
SAoL kevSom :D
DEvamı Sonra sonra
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 3:06 am Paylaş

çok güzel olmuş (:
bu kadar çabuk geliceğini düşünmemiştim :D
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 3:09 am Paylaş

Teşekkür ederim Very Happy
Aslında Bende bu kadar çabuk ekliyceğimi zannetmedima ma evde kimse yoktu bende hemen yazıverdim Very Happy

ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki