Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1547
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1588
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Öğrenipte napcan ?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... Empty
MesajKonu: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:00 am Paylaş

gene gözlerimi serin rüzgar sesiyle açtım
yerimden kalkıp camdan dışarıya bakmaya başladım
serin rüzgar hiç acımadan insanları ordan oraya savuruyordu o güzelim masmavi denizi bile maffetmişti
hırçınca dalgalanıyordu deniz...sonra kalkıp lavaboya gittim yüzüme bir su çarptım sabah olmuştu..
bugün okulumun ilk günüydü ...
hemen odama dönüp üzerimi değiştirdim..sonrada aşağı indim o iğrenç günden sonra zaten dahada sessizleşmişti ev..
nolurdu sanki o arabanın freni tutsaydı..şimdi belki neşeyle uyanmış annemlerin yanına iniyorolucaktım..herneyse gene hüzünü boğmiyim kendimi sabah sabah ..
aşağı indim..artık eskisi gibi kahvaltıları sevmiyordum..çünkü çok sessiz oluyordu..eskiden olsa---..
gene başlıyorum kısacası o lanet günden sonra bütün hayatım değiştii..eskiden her sabah erkenden kalkardım..annem mutfakta olurdu..yanına gider..yanağından bi öpücük alırdım..sonra kapıya bırakılan babamın gazetesini alıp ona getirirdim..oda yanağımdan bir makas alıp o sıcacık gülümsemesini oturturdu yüzüne..
hemen birkaç bişey aldım dolaptan..artık eskiye göre beni daha garip bulurlardı..şimdi hiçbirşeyi umursamaz garip anormel bir kız olmuştum..aman banane canım ne düşünürseler düşünsünler....sonra çantamı alıp evden çıktım..dersin başlamasına neredeyse 1 saat kadar vakit vardı..zaten yoldada yavaş yavaş ilerliyor vitrinlere yeni gelen kıyafetlere bakıyordum..sonunda okula vardım..ıssız bir ev gibiydi resmen okul havalar kötü olduğundan yapraklar yerde uçuşuyor..yerler çamur oluyor..vee kötü bir ortam oluşuyordu..nedense bana okadarda korkunç gelmiyordu..bahçeye girdim kimseler yoktu..sınıfa çıktığımda ise daha 2 kişi gelmişti..kimseyle konuşmadan sırama geçtim...
çantamı bıraktım..daha doğrusu attım ...sonra montumu eldivenlerimi falan çıkarttım..ve 1-2 saniye sıramda oturdum..cam kenarında en arka sırada oturuyordum...biraz daha dışarıyı seyrettim..son gelişmeler ise bir veli az kalsın yere kapaklanıyordu ...kapıdaki nöbetçi amca ise şapkasını bir türlü kafasında tutamıyordu..normel insana göre bunlar komikti ama dedimya anormelim diye bana komik gelmedi..aslında deli dolu bi yapım vardır..ama o kazadan sonra birazdaha durgundum..hee içine kapanık falan sanmayın gene yapıcağımı yapıyordum...derslerim kötü değildii hatta tam tersine harika ötesiydi öğretmenler benden çoo.kk memenundu..hiç bir zaman kopya çekmedim.. ama arasıra sınavdayken yapamayan bazı arkadaşlarıma yardım ettim..onun haricindede..neredeyse hergün müdürün odasındayım..acayip kavga ederim..artık müdürde bıktı benden...onun odasına gittiğim zaman bana ^^gene naptın^^ diyo artıkk..ama ben gene umursamıyorum herzaman herşey benim için UMRUMDIŞI olmuştu..kız erkek fark etmezdi kim bana kafa tutarsa onu pişman ederdim..bu güne kadar bir sürü teklif aldım ve çoğunuda kabul ettim..ama hoşuma giden çocukları kii haladaha alıyorum..çoğu kişiyide msneden işletiyorum herhangi bir msne açıyorum..kim yazarsa hemen kafalıyorum...hemen bir buluşma ayarlıyorumm..bizim ordaki pastanede ama gitmiyorum o salak ağıma düşen çocukları uzaktan izliyorum yakışıklı tipim olan varsa ki oda çoo...kk nadirr buluşuyorum...ama artık postanedeki amcada bıktı..ben bu düşüncelerdeyken..vakit geçmiş biraz ama gene var dersin başlamasına yarım saat kaadr falan..sınıftaki kişi sayısı bu sefer 4'e çıkmışş..haydaa noluyoruz yaa..önümde oturan pişmiş peynir gibi kokan armin ve orta sıranın en arkasında oturan saçkolik lilli daha gelmemişş.. iyi bari onlardan kurtulduk dersleri pek iyi değildir onların...ama acayip uğraşırlarr...armin genellikle matematikte arza çıkartır..ve yapamadığı zaman heyecanlanır heycanlandığı zamanda pişmiş peynir gibi kokar bu yüzden hiç çıktığı hatta sınıfta konuştuğu kız/erkek kimse olmamıştır..saçkolik lilli ise herdakka saçıyla ilgilenir ^^ay bozuldumu..ay oldumu...güselmii..nasıl..yoksa kötümü..^^gibi sorularını gümdende tutmayıda başarır..ikiside yurtdışından geldiler bu sene lisemize ama onları tanıyan herkesin uzaklaştığı kesin...benden bile anormeller..daha bitmdiiii...makinemizz vee yakışıklı rodimizde gelmediii..rodi aslında yakışıklı falan değil sadece kendini öle sanıyo bizde ona öyle diyoruz oda antalyadan geldi..makine dediğimde sınıfımızdaki cenker..istanbullu ama çocuktaki akıl fenaa..hoca soruyu daha yazmadan çocuk çözüyoo...bizde bu yüzden ona makine diyoruz..hee bide sınıfımızın ıssız adamı var oda cihan tek takılır ara sırada cenkerle..bende bazı sorularda takıldığım zaman yanlarına uğrarım..evettt habercimizde geldiii...haberci dediğimizde ayçin çok şeker tattlı kızdır kendine ve bakımına çok önem verir..okuldaki herşeyden haberdardır..neyse habercimizin aldığı ve bize verdiği bilgiye göre sınıfımıza yeni öğreciler geliyormuşş..bir tanesi çok yakışıklı diğeri ise çok karizmatikmiş ve bunlar birbirlerinden 20 dakika önce doğmuşlar ikiz gibi bişeylerrr..yakışıklı olanın ismi=Ekrem hmm garipppp karizmatik olanın ismi ise=batuhan mışşş hmm buda garipp..neyse bana bulaşmasınlardaa...1-2-3-ve 4. sınıflar hariç diğer sınıflarımda hep aynı yerde ve tek oturdum şimdi lise 1. sınıftayım ve yine aynı yerde tek oturuyorum..hmm gitgide sınıf çoğalıyomu ama azar azar e tabi havayı gören bahane ederek okulu asıyooo..şimdi bakıyorum ve sınıf mevcudumuz 23 kişiyken 7 kişiye inmişş...habercimiz..ısssız adamımız..makinemiz..bennn...yakışıklı rodimizz...ve birkaç kişi daha gelmiş.. bukadar kişiydik evet..birazdaha sonra zil çaldı herzaman yapılan o tören bugün yapılmadı hava şartları bizim müdürü kendine getirdi heralde..sınıfta bekliyorduk..ilk önce öğrenci zili sonrada öğretmenler ziili çaldığı gibi bizim ^^dansöz Fıçı^^ içeri damladı bu bizim matematik öğretmenimizdir çok kiloludur..ve ne zmaan tahtaya birşeyler yazmaya kalksa kıvırta kıvırta kalkıp yazar oyüzden ona böle diyoruz....sınıfa girdiği gibi o et yığını vücudunu sandalyeye oturttu ve hemen derse başlamaya çalıştı ama başını kaldırıp bize bakmasıyla duraksaması bir oldu..;
Öğrtmn:bukadarmısnız
Hepberaber:evett
yine bir duraksadı sonra o et yığınını yerinden kaldırıp '' boşverin ben müdürle konişim zaten bu havada bu kadar kişiylede ders işlenmezz'' dediii ağzı açık kaldı herkesin şoku atlatttıktan sonra sevinmeye başladırlar bunları dansöz fıçımı sölüyorduu...neyse ondan hemen sonra müdür geldi nede çabuk konuşmuşlardı..neyse bize derslerin boş olucağını ama eve gidemeyeceğimizi söledi o an anladımki bu hava müdür bozuntusunada yaramamıştıı..sonra içeri iki tane sırık girdi..hmm bunlar yeni çocuklar olmalılardı..müdür bizi tanıştırdı vee gitti..herkes onların başına toplanmıştıı özelliklede kızlarr...sonra ikiside bi yer bulup oturdular..orta sıranın bi önüne otrumuşlardı..ben gene umursamaz tavrımla camdan dışarıyı seyretmeye başladım..dansöz fıçı koşar adımlarla et yığınını arabasına yetiştirmeye çalışıyordu..diğer 2 öğretmenimiz ise yani ingilizce öğretmenlerimiz ise koşarak otobüs durağına gidiyorlardı..zaten çoğu öğretmen gelmemişti..bedenci kimyacı fizikçiii...en sonda müdür jeepine binip gitti..kapıdaki nöbetçi amcada hazırlanıyordu galiba oda gidecekti zaten diğer sınıflardanda hepsini toplasan 12 kişi çıkardı..gizli gizli diğer öğrencilerde gitti..sadece bizim sınıf kalmıştı..sınıfın hepsi tüm yoğunluğunu yeni gelenlere vermiştiler..sonra yakışıklı rodi tahtaya çıkıp;
-off herkes neredeyse gitti biz neden buradayızzz hadi arkadaşlar yakışıklı rodiniz gidiyorrr..
dedi ve sınıftan çıktı arkasındanda 3 kişii..sınıfta 4 kişi kalmıştı ben makinee habercimiz ve ıssız adam hee bide yeni gelenelri unutmamak lazım..olanlar karşında şaşırmışlardıı ee tabi böle bi okula kim şaşırmazkii..sonra cenkerde onlara gidebileceklerini söledi ve ayçinle beraber çıktılar sınıftan ..cihan gene konuşmadan gittiii..
bende karaladığım okadar sayfayı toparlamaya çalışıyordum..ama onların ikiside çıkmamıştı ...ne bekliyorlardıkii okul bomboştu..ben yağmurda yürümeye bayılırdım..zaten aceleciğide hiçmi hiç sevmezdim herşeyimi ağırrrrr ağııırrr yapardım buda herkesi sinir ederdii..ama benim hoşuma giderdi..sonra batuhanmıydı heh ewt o geldi yanıma..
-meraba ben batuhan
-meraba
-ismini söylemicekmisin
-sevil
-memnun oldum sevill
-bende
gülümsedi bende birazz..sonra diğeri olan ekrem geldi..
-bende ekremm
-sevil
-memnun oldum sevill
-bende
(batuhan)-ee napıyorsun
-ordan napıyo gibi görünüyorum..
insanlara ters cevap vermeyide severdimm ...belki onları kırardım belkide sinir ederdim ama sölerdimmm..
-hmm peki o zmn istersen yardım edeyimm
-yok saol allaha şükür daha yaşlanmadım kendimde yapabiliyorum
(batuhan)-çok asisin neden
-sen sorasın diyee
-bak artık kesicekmisin şu ters tepki yapmayıı
-sen ne zaman benle muhabbetini kesersen ben o zmn susmuş olucam zateenn
Sinirlendi ve çıktı sınıftan...ama ekrem çıkmamıştıı..
-ee sen ne duruyosunn gitsene kardeşinin yanınaa
-niye kendi gidemiyomuu
bi dk ya laf sokmak sadece bana mahsuzdu bak işte bu benim sinirime gittmiştii
(ekrem)-noldu sinirlendinn yoksa senden başkası laf sokamıyomuyduu burda
-(sinirlee)EVEEETTT
-tmm ya sakin ol bizde bi daha demeyiz canım ama neden bitek sen
-seni ilgilendiriyomuu
-hmm laf sokma haricinde soruya soruyla yanıt verme gibi adetlerinde varmışş
ilk defa bu çocuk beni çözmeye çalışıyordu..peki nedenn..
-ya sen benim adetlerimi bıraksana sanane bendenn
-niye şunun şurasında arkadaşız dimii
-ama daha 1 saat bile olmadı ARKADAŞ olalıı..
-olsun..illa arkadaş olmak için 1 saatin geçmesimi gerekiyo
-hıı ewtttt
-iyi o zaman bizde bekyelim bi saat sonra konuşalım
-ii oz mn bekle sen burda ben 1 saatimi seninle geçirememmm
dedim ve hızlıca çıktım sınıftann..haladaha sınıfta oturuyordu..aman banane canım..sonunda binadanda çıktım bııırrrr buz gibiydi dışarısı..ama soğuğa rağmen yavaş yavaş ilerliyorumm..okuldanda çıktım..eve gidicektim zaten başka nereye gidebilirdimkii..ama ilk önce markete uğramam gerekirdii canım acayip derecede ıvır zıvır istiyodu..markete girdim..artık elime ne geliyosa aldım ve çıktım..eve vardım..üzerimi çıkardım ve laptomu alıp direk yatağıma attım kendimii ıvır zıvır yüksek seste müzik vee laptopta saatlerce vakitt..işte benim hayatım buydu hergün bu keyfi yaşatırdım kendimee..vede çok eğlenirdim..bu uzun yıllar boyunca insanın kendi kendine yetmesi ne demek kendi kendini mutlu nasıl eder v.b herşeyi öğrendim..ben kendi kendimin eğitmeni oldum..kendime öğrettim herşeyi..kendim KENDİMLE savaştım..kimi zaman küstüm kimi zaman bağıracak kimsem yoktu kendime bağırdım ama bu sayede ayakta kaldım..hiç kimseye hiç bir ilaca bağlı kalarak değil ben BANA bağlı kalarak yaşadım..ve çokta mutluyum aramıza kimse girmesin yakarım vallaaaa...bir süre sonra bu keyif sona erdi..aslında toplama adetim yoktu hep dağıtırdım annem toplardı ama şimdi toplayacak kimse olmadığı için iş gene başa düştüü..heryeri topladım..sonra bi kitap aldım elime va okumaya başladım gerçektende sürükleyici bi maceralı kitaptı..komik ve maceralıydı..hiçbir zaman aşk filmi veya kitabı alıp okumadımm..1-2 kez aşık oldum ama sonu kötü bittiği için aşkla oyun oynamayı seçtim ve çokda eğlendim..kii haladaha eğleniyrdum..kitaptanda sıkılana kadar okudum sonrası zaten akşam olmuştu ve yemeğimi yiyip herzaman olduğu gibi geç yattımm..
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:13 am Paylaş

spr olmuş dvm
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:15 am Paylaş

Süpper.....
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:15 am Paylaş

vay be spr bir senaryoyla çıktın karşımıza kaldım valla..
sevil'in karakterine bittim.
bide evde tekmi yaşıyo?yaşı küçük değilmi biraz?
neyse devm et spr yazmışsın takipçisiyim senaryonun
esen2946
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
esen2946
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 203
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aman maşallah maşallah :D

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:17 am Paylaş

beğendim devam!
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:33 am Paylaş

wowww bittim senaryona cok güsel
Dewamı ne zamana gelir tatlım
Dewam
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:43 am Paylaş

Tşk edrm sizi seviyoruuuuummmm :yupii: :mutluluk:
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:46 am Paylaş

bizde seni sewiyoruzzzzzzzz
denizperisi
Forumcu
 Forumcu
denizperisi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 407
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 413
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : hala hayattanım

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 6:53 am Paylaş

süpperrrrrrrrrrrrrrrrrr olmuş
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 7:25 am Paylaş

Yb lütfen..
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyÇarş. Ara. 15, 2010 7:34 am Paylaş

Dvm :D
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:17 am Paylaş

Eveeeeettt Canlarım ben geldiiimmm..
kimler burada hemen yeni bölümü yazimm Very Happy(:
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:19 am Paylaş

beeen :D
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:23 am Paylaş

bendee burdaım tatlım
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:25 am Paylaş

O zaman hemen yeni bölümm geliyoo Very Happy(:
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:27 am Paylaş

2.BöLüm..

ERTESİ GÜN::::::::::::::::::
Sabah oldu bu sefer kalkmak istemedim nedense okul bi itici geldi bana..gözlerimi tavana diktim ve öylece sessizce durdum..birsüre sonra kalktım her sabah olduğu gibi lavaboda soluğu aldım sonra aşağı indim ve mutfaktan kek aldım yanınada meyve suyu canım bu sefer atışmalık şeyler yerine ıvır zıvır istiyodu..çok fazla yemedim sonra salona geçtim ve koltuğa çöktüm..hiç giyinesim yoktu..zaten bu havada öğretmenlerde gelmezdi..gene az kişi derssiz boş bi gün olurdu ama ya tam tersi olursaa...uff aman yaaaaa bi günden nolcak sankii..dedim ve direk odama gidip sımsıcacık yatağım soğumadan yattım..1-2 saat daha uyudum gözlerimi açtığımda baş ucumdaki saatten başkasını göremedim zaten saat=10 olmuştu..kalkıp babamın çalışma odasına gittim..masasının üzerindeki resimlerine baktım..sanki heran kapı açılıp o gülücük saçan annem , dimdik duran babam ve az kudurmadığımız abim gelicek gibiydi..bu düşünceler aklımdayken gözlerimde kapıdaydı ama hiçbirzaman açılmayacaktı..sonra bir cipsi ve cola alıp salona döndüm korkunç komedi izlemediklerimden bir film alıp taktım dvd'ye...uyarılar geçerken ben colayı yarılamıştım bile..gidip bir daha doldurdum ve filmi izlemeye başladım okadar güseldiki artık bana korkular bile güsel geliyoo..1 saat sonra filmde bitti ee napıcaktım ben şimdii..o sırada telefonum çaldı..arayan 1 hafta önce karakalem çalışması yarışmaları vardı onlara çizdiklerimi göndermiştimm..heralde ordan arıyorlardı ..
-alo
-alo merabalar ben erhan türk
-memnun oldum ben sevil koç
-memnun oldum ben karakalem yarışşmasından arıyorum
-(birazda olsun heyecanlanmıştım)Eveettt
-bu telefonda söylenmez isterseniz ben size adresi verim gelin
-peki tamam verin
-........burası saat 12de burda olursanız sevinirim
-tmm 12de ordayım iyi gnler
-sizede..
telefonu kapattım hemen saate baktım saat=11:30'du hiiii sadeece yarım saatim vardı hemen odama çıktım..dolaba baktımm.

SEVİL=

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.modatakip.net/wp-content/uploads/2009/08/mini-elbiseler-5.jpg&imgrefurl=http://www.modatakip.net/giyim/genc-kizlar&usg=__2oaq6QFiqPJlqaPUyKpAhmXSfLE=&h=375&w=294&sz=9&hl=tr&start=0&zoom=1&tbnid=nFOay-Yp5vgHSM:&tbnh=137&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3Dgen%25C3%25A7%2Bk%25C4%25B1zlara%2Bk%25C4%25B1yafetler%26um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DN%26rlz%3D1R2ADFA_trTR400%26biw%3D1003%26bih%3D539%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=414&vpy=47&dur=1187&hovh=254&hovw=199&tx=109&ty=120&ei=ZSQKTZqtKNC38gPV8qgZ&oei=ZSQKTZqtKNC38gPV8qgZ&esq=1&page=1&ndsp=23&ved=1t:429,r:3,s:0
ALTINADA BEYAZ CONVERSE VE YANDAN BEYAZ ÇANTA ALIR ÇIKAR.

Evet geldimm..içeri girdim duvarlar birsürü resimlerle doluydu ..birazdaha ortaya doğru ilerledim resimlere bakan birkaç kişiler daha vardı..sonra omzumda bir el hissettim arkamı döndüm..
-hoşgeldiniz ben telefonda konuştuğununz erhan
-hoşbuldukk..
-ee sizi buraya çağırdım çünkü çoo..kk gsl çizmişsiniz ve yarışmamızın 1.si olduğunuz
-neee...ben çok sevidimmmm
-ve bizde karar verdik eğer sizinde izninz olursa 1 saat sonra başlıcak olan sergimize sizin eserlerinizide koymayı istiyoruz
-ta-tabikidee
-tmm ozmn süper..siz isterseniz burada kalabilirsiniz 1 saat sonra sergide olursunuz bu arada ödülünüzde sergide verilecek..
-tmm saolunn
erhan gittii..benden 3-4 yaş büyüktü..aman canım boşver şimdi onuu 1.olmuşum ödül önemli değill demekki beğenildi çizdiklerimmm...1 saat burda galiba bekleyemem dışarı çıktım..biraz dolaştımm..vitrine ve reklamlara bakmaya bayılırım dolaşırken sürekli gözüm onlara çarptı sonrada geri döndüm içeri girdiğimde galiba 20 dk kadar geç kalmıştım..içerisi dolmuştu..ve en güsel çizim seçilmişti tabiki benimkiydi..erhan beni buldu
-heh geldinmi bak seni kimle tanıştırıcam kardeşimm
Arkadan biri geldiii..Aaa bu dün sınıfımıza yeni gelen ekrem değilmiii..bu bununmu kardeşiymişş..oda beni görünce duraksadı sonra gülümsedi..
-meraba ne tasadüff
-ya yaa ewtt
(erhan)-siz tanışıyomusunz
(ekrem)-ewt sevilin okulundayımda
(erhan)-hmm..iyi ya iştee.neyse benim gitmem lazım görüşürüz
Erhan gitti..
(ekrem)-ee hangi rüzgar attı seni buraya
-rüzgarın attığı yönden gelmedim ben..daha çok ayaklarımın getirdiği yerden geldim..
-hmm laf sokmalar devrede diyosun
-aynen öyle bence çekemezsin hadi git senn
-niye canım abimin müşterisini niye yalnız bırakıyimki hem zaten birazdanda 1. açıklanıcak oraya gideriz beraber..
-1.konuşma yapıcakmı peki
-yok yani hayır sadece ismi sölenicek çıkıp ödülünü alıcak okadar..
-ohh..
-sen niye ohladınkii 1. olan düşünsün bunları
-düşünüyorum zatenn
-nasıı
-çokmu şaşırdın 1. benm
-hadi canım senmii
-ne o beğenemedinizmii
-yok ben ondan değil böle şeylerle ilgileneceğin hiç aklıma gelmdide
-iyi ozmn bundan sonra gelirr
dedim ve ilerledimm..resimlere bakmaya başladım..oda peşimden geldi..off ne bıkmaz çocukmuş buyaaa neredeyse ona açıkça gitt hatta defolll diyorum anlamıyoo...
-nasıl güselmii
-..
-bişey sorucamm
-sor...Ma..
-sorimmii sormiyimmi
-Sor..Ma......'dan ne anlıyosun sen
-tmm sormuyorum..
ben ilerledikçe oda ilerliyordu..ben resimlere bakarken o acayip bi şekilde bana bakıyordu..sonra ona baktım..ne anlamında başımı salladım güldü..gerçektende bu çocuk sorunlu valla yaaa..şimdide arkasını döndü geçen garsona bişeyler diyo..bende onu beklemedim ve ilerledim ...bi süre sonra birbirimizi kaybettik zaetnn..tam o sırada..benim ismimim söylendiğini duydum ama ben kaybolmuştum..resimlere bakıyorum diye artık nereey girdiysem bomboştu sonra birinin sesini duydum..
-seni çağırıyorlar..
arkamı döndüm bu diğerleri gibi bana tahammül edemeyen batuhandı..
-duydum ama kayboldum sanırımm
-burdamıı
-evettttt ben buranın yabancısıyımmm
-hmm gel götürim seni yoksa birazdan seni çağırmaktan vazgeçiçekler..
onunla beraber salona girdik tüm gözler bi anda bize çevrildi..ben onları umursamadan hemen sahneye çıktım..ödülümü alıp geri gittim..ödülüm..kocaman bir yarışmaya daha davetliydim ve ayrıca bu türkiye genelindeki yarışmalardandı çok mutluydum...
(batuhan)-süperisnn
-hadi ya bak sölemesen bilmicektim..
dedim ve geri döndüm..
-bak söledim biliosun artık..
-iyi görüşürüz
-nereye yaaa
-yağ bakkalda canımm
-off bide laf sokmadan dur beee..
-sende sus bende laf sokmiyimmm herşey karşılıklıdır dimii..
-doğru herşey karşılıklı bunuda elbet karşılığını vericemmmm
-oldu canım ben zaten herzaman savaş alanındayım beklerimm
Dedim bu sefer çıktım ordan..ilk önce yağmurun ve toprağın kokusunu içime çektim beni rahatlatmıştı..sonra yana dönmemle birine toslamam bir oldu başımı kaldırdım bu gene ekremdi hayır anlamıyorum hangi ara beni bulupta geliyodu dibimee..
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:30 am Paylaş

spr cnm dwm
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:35 am Paylaş

süperrr tatlım

dewamm
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 4:47 am Paylaş

çook güzel olmuş canım
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 5:03 am Paylaş

spr cnm dvm
Eda~
Deneyimli
Deneyimli
Eda~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 5:34 am Paylaş

Çooo...kk SAolunnnnn.. Very Happy(:
Eee yeni okuyucularım neredeee Very Happy(:
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 5:38 am Paylaş

Burdaaaaaaa Very Happy
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 5:42 am Paylaş

çok harika yazmışsın devam etmelisin tatlım
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 5:42 am Paylaş

bende buradayım
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül

MesajKonu: Geri: ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo... EmptyPerş. Ara. 16, 2010 5:48 am Paylaş

bende burdayım

ÖlÜMDEN SONRA GELEN SESSİZLİK...Yepyeni bir Senaryo...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki