Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyPerş. Tem. 28, 2011 5:46 am Paylaş

2.b. geldi hadi yorumlar nered.e
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyPerş. Tem. 28, 2011 12:15 pm Paylaş

ne demek cnm ben doğruları söyledim harbiden senaryolarını çok beğeniyorum bu yorum olayına çok takılıyosun her yeni bölüm yeni yorumlar demek yani yorumlar artacak göreceksin emin ol senaryolarını okumayan kaybeder o kadar güzel ki bazen kendimi çok kaptırıyorum dizi olsa senaryoların reytingler tvan olrdu eminim yani çok uzattım devamını bekliyorum
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyPerş. Tem. 28, 2011 6:58 pm Paylaş

devam
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyPerş. Tem. 28, 2011 10:29 pm Paylaş

goktug demiş ki:
ne demek cnm ben doğruları söyledim harbiden senaryolarını çok beğeniyorum bu yorum olayına çok takılıyosun her yeni bölüm yeni yorumlar demek yani yorumlar artacak göreceksin emin ol senaryolarını okumayan kaybeder o kadar güzel ki bazen kendimi çok kaptırıyorum dizi olsa senaryoların reytingler tvan olrdu eminim yani çok uzattım devamını bekliyorum

bende senin yorumlarını çoook seviyorum... Very Happy

tşkler cnm Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyPerş. Tem. 28, 2011 10:29 pm Paylaş

masmavi970 demiş ki:
devam

tşkler Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyPerş. Tem. 28, 2011 10:33 pm Paylaş

ARKADAŞLAR SİZE KÖTÜ BİR HABERİM VAR BEN 1 HAFTA YOKUM. BÖLÜM KOYAMAYACAĞIM KUSURABAKMAYIN. DAYANIN 1 HAFTA SONRA YB GELECEK ÖZÜRDİLERİM HERKEZ İÇİN ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 1371890812 BİRDE STAJIM BAŞLAYACAK ARTIK BÖLÜMLERİ ZORM GELEBİLİR BENİ ANLAYIN LÜTFEN.
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Tem. 29, 2011 12:43 pm Paylaş

olamaz ya nasıl ya baribir bölüm koy Sad
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Tem. 29, 2011 2:44 pm Paylaş

harika olus deamini bekliyorum...
y.okuyucu...
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 12:33 am Paylaş

Çok güzell!Bölüm bekliyorum Very Happy
http://twitter.com
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 2:22 am Paylaş

delicik demiş ki:
harika olus deamini bekliyorum...
y.okuyucu...
tşkler
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 2:22 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
Çok güzell!Bölüm bekliyorum Very Happy
tşkler cnm Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 3:14 pm Paylaş

ee gelmişsin sonunda hoş geldin artık güzel bir bölümle açılışı yaparsın
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 9:35 pm Paylaş

tşkler cnm bakalım artık Very Happy
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 2:29 am Paylaş

yeni bolumu merkla bekliyoruyzzzz haberin lsun ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 650269930
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 2:56 am Paylaş

delicik demiş ki:
yeni bolumu merkla bekliyoruyzzzz haberin lsun ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 650269930

saol Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 6:47 am Paylaş

3.BÖLÜM

http://n11.picjoke.net/useroutputs/634/2011-08-19/11-tr-d565471c4b9d95785a9164c51ab003fd.jpg" border="0" alt=""/>

2011

Havaalanı:

Uçak yavaşça yere indi.Genç adam koltuktan kalktı üst raftaki çantasını aldı ve uçaktan indi.Etrafına baktı birini arıyordu.Arkası dönük duran kıza baktı gülümsedi.

Genç Adam:Hey ufaklık.

Kız Genç adama döndü gülümsedi koşarak sarıldı.

Genç Kız:Ekrem.

Ekrem:Dur boğacaksın.

Genç Kız:Nasılsın çok özledim seni hem biraz zayıflamışsın.

Ekrem:Yavaş bastın motora bir dur.Öncelikle fena değilim idare eder.Sen nasılsın ufaklık.

Genç Kız:Bana ufaklık deme ama.

Ekrem:Tamam ufaklık.Pardon İpek.

-----------------

Görevli genç kızın yanına yaklaştı.

Görevli:Efendim uyanın İstanbul’a geldik.

Kız uykulu gözlerle adama baktı.Hemen toparlandı uçağın camından baktı gerçekten de gelmişti.Hemen kalktı süt raftaki çantayı aldı ve kendisini dışarı attı.Özlemişti bu şehri uzun zaman olmuştu tam 4yıl.Üniversite için Amerika’ya gitmişti.Babasından gizli bölümü değiştirdi.Aşçılık bölümüne geçti. Bu güzel şehri düşünürken bir ses duydu.

-Sevil.

O sıra da Ekrem ve İpek konuşuyordu.İpek sesin geldiği tarafa baktı.Bu bu Sevildi.Doğruya bugün Amerika’dan dönecekti unutmuştu bunu.Tabi Ekrem varken Sevilimi düşünecekti.Telaşlandı Sevil onu görmemesi gerekti Ekrem’e bir üvey kız kardeşi olduğunu söylemişti ama Sevilden bahsetmedi.

İpek:Şey gidelim mi?

Ekrem:Tamam.Hadi.

--

Sevil sesin geldiği tarafa baktı bu en yakın arkadaşı Ayçindi.Koşarak birbirine sarıldılar.

Ayçin:Hoş geldin canım?

Sevil:Hoş bulduk.Çok özlemişim seni.

Ayçin:Bende canım.

Sevile bir güzel süzdü.

Ayçin:Of Aman Allah’ım ne kadar güzelleşmişsin böyle.Amerika sana yaramış valla.

Sevil:Ya ne demezsin.

Sevil Ayçinin yanında duan genç adama baktı.

Ayçin:Ay sevinçten unuttum bu Cihan-Sevil.Sevil-Cihan.

Sevil:Memnun oldum.

Cihan:Bende.

Ayçin:Cihan benim en iyi dostum.Tabi senden sonra. ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 650269930

Sevil: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 650269930 Zevzek.

Ayçin:Hadi gidelim.

Cihan Sevilin elindeki çantayı ve bavulu aldı arabaya doğru ilerlediler.

---

Orhan Bey:Biliyorum hiç yüzüm yok ama lütfen biraz borç para veremez misiniz?

Adam:Orhancım, biliyorsun bizim durumları nasıl verebilirim?

Orhan Bey:iflas bayrağı çektik diyorum ailem bilmiyor.Bunu öğrenmemesi lazım lütfen.Bu işten kurtulmam lazım para lazım.

Adam:Biliyorum durumunu ama benim elimden de bu gelir.Üzgünüm Orhan kusura bakma.

Adam odadan çıktı Orhan Bey çaresiz bir şekil de koltukta oturuyordu.Telefonu çaldı Orhan Bey açtı.

Orhan Bey:Alo

Sevil:Baba.

Orhan Bey:Canım kızım geldin mi?

Sevil:Evet babacım geldim şuan eve gidiyorum seni çok özledim.

Orhan Bey daha göz yaşlarını tutamadı yanaçıklarından akıp gitti ):

Orhan Bey:Ben de kızım ben de çok özledim.

Sevil:Baba sen iyi misin?Sesin kötü geliyor.

Orhan Bey:İyiyim kızım çok iyiyim mutluyum tamam sen ve git ben de Gülsümü arayayım.

Sevil:Tamam hadi çok fazla geç kalma birde yorulma.

Orhan Bey:Tamam kızım.

Orhan Bey telefonu kapattı ağlıyordu.Bu iflastan nasıl kurtulabilirdi ki.Bir sürü borç parası vardı mümkün atı yok bu borcu ödeyemezdi ne yapacaktı.

---

Sevil eve gelmişti.Kapıda.

Sevil:Beni almaya geldiğiniz için teşekkürler.

Ayçin:Ne demek canım her zaman.

Sevil:İçeri gelsene.

Ayçin:yok başka zaman sen git dinlen.

Sevil:tamam o zaman Cihan sana da teşekkür ederim zahmet oldu.

Cihan:ne zahmeti hiç de değil.

Sevil:Tamam o zaman görüşürüz.

Sevil çantasını ve bavulunu aldı eve çıktı zili çaldı kapıyı gülsüm hanım açtı.

Gülsüm Hanım:Hoş geldin kızım.

Sevil:Hoş bulduk.

Sarıldılar.

Sevil:Nasılsınız?

Gülsüm Hanım:İyiyim canım sen nasılsın?

Sevil:Ben de iyiyim biraz yoruldum.

Gülsüm Hanım:Odana çık dinlen.

Sevil:ipek nerede?

Gülsüm Hanım:Şey.. İşleri vardı birazdan o da gelir.

Sevil:Tamam ben odamdayım.

Sevil odasına çıktı.Özlemişti odasını hemen kendini yatağa attı.

Sevil:İnsanın kendi evi gibisi yok ohh be.

Soluklandı kalktı piyanonun başına geçti.Amerika’da iken kendi bestelediği şarkıyı çaldı. Piyanoya dokunmayalı uzun zaman olmuştu.

Sevil:Oh rahatladım.Piyano çalmak gibisi yok.

İpek eve gelmişti.

Gülsüm Hanım:Hoş geldin.

İpek:Hoş bulduk sevil geldi mi?

Gülsüm Hanım:Duymuyor musun gelir gelmez piyanonun başına geçti.E sen ne yaptım Ekrem geldi mi?

İpek:evet geldi biraz dolaştık falan.

Gülsüm Hanım:eve gitti di mi?

İpek:Hayır ya otele.

Gülsüm Hanım:Neden ne yapmaya çalışıyor bu çocuk.

İpek:Zaten Amerika’dan zorla geldi Büyükannesi olmasa gelmezdi o istedi.Her neyse ben Sevile bakayım.

Sevil çantasına baktı açmayı denedi ama açamadı.

Sevil:Bu ne ya neden açılmıyor?Olamaz. Bu benim çantam değil.Allah kahretsin karışmış olmalı.

Çantanın üzerin de isim ve tel no yazıyordu.

Sevil:Ekrem Kantarcılar….Pek yabancı gelmiyor.

Hemen tel noyu çevirdi ama kapalıydı.

Sevil:Of hadi aç ya.

İpek içeri girdi.

İpek:Hoş geldin.

Sevil:Hoş bulduk.

Sarıldılar.

İpek:Nasılsın iyi misin?

Sevil:idare eder işte ama mutluyum İstanbul’a geldim.

İpek: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 650269930 Çok güzelleşmişsin.

Sevil:sende ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 650269930 Babam gelmiş olmalı hadi aşağıya inelim.

İpek:Tamam.

Sevilin dediği gibi babası gelmişti.Güzel bir akşam yemeği yediler konuştular.Sonra sevil ve ipek odalarına çıktı.Odada yalnız Gülsüm Hanım ve Orhan Bey kaldı.Orhan Bey olanları anlattı.İflasını borç parayı hepsini.

Gülsüm Hanım:nasıl olur bu Orhan aklım almıyor.Daha geçen ay çok güzeldi satışlar şimdi ne oldu.

Orhan Bey:Olan oldu gülsüm bitti artık yapacak bir şeyimiz yok?

Gülsüm Hanım:Nasıl yok bir çözüm bul hemen.

Orhan Bey:Bazı dostlardan para istedim ama onlarında durumları belli.

Gülsüm Hanım:Nasıl dostmuş bunlar.Çıldıracağım.

Orhan Bey:Senin kıyında köşende hiç paran falan yok mu?

Gülsüm Hanım:Yok Orhan ne parası ya.Bak bu iflastan kurtulmalısın anladın mı?Ne yap et kurtul.

Orhan Bey:Gülsüm ne yapmamı bekliyorsun ki ha ne elim kolum bağlı işte.

Gülsüm Hanım:Ben anlamam bu iflasın sonun da ÖLÜM bile olsa bunu yapacaksın anladın mı beni ha bizi bu bataklıktan kurtaracaksın…

Orhan Bey sustu sadece bir kelime aklına takıldı.

Orhan Bey:Ölüm mü?

---

Sevil:Hadi aç şunu aç…

- Alo

Ekrem:Alo

Sevil:İyi akşamlar Ekrem Bey.

Ekrem:Kimsin?

Sevil:Şey bugün Amerika’dan gelen uçakta mıydınız?

Ekrem:Evet ne olmuş.

Sevil:Galiba çantalarımız karışmış.

Ekrem:Çanta mı?

Sevil:Çantayı hiç Hiç açmadınız mı?

Ekrem:Yooo.

Sevil:Tamam iyi o zaman yarın çantayı size getiririm olur mu?

Ekrem:Saat 11’de …….. otele gel.

Sevil:Otel mi?

-Alo

-Alo.Kapatmış..Ne acayip biri ya.Otel dedi değimli Allah Allah.

---

Büyükanne:Nerede bu ekrem neden gelmedi hala.

Nergis[annesi]:Şey arkadaşlarıyla takılıyordur işte.

Dilara:Belki de ipekledir ha.

Nergis:Olabilir.

Büyükanne:Serseri…

---

Sabah olmuştu bugün sevilin babasının doğum günüydü.Güzel bir kahvaltıdan sonra Sevil ve Orhan bey evden çıktı beraber yürüdüler.

Orhan Bey:Çok güzelleşmişsin.

Sevil:baba ya utandım şimdi.

Orhan Bey:Annene çok benziyorsun sevil aynı onun hareketleri gibi.Bazen sana bakınca Hatice’yi görür gibi oluyorum.

Sevil:Bundan gurur duyuyorum.Ben annemi çok seviyorum.Tabi senide.

Orhan Bey:Ohh işte şimdi rahatladım.

Sevil:Canım babam benim kahramanım.

Sarıldılar Orhan Beyin gözleri dolmuştu.

Orhan Bey:Kendine çok iyi bak.

Sevil:ne oldu şimdi neden öyle dedin.

Orhan Bey:dedim işte kendine çok iyi bak hiç kimseye ezdirme tamam mı?

Sevil:Tamam da?

Orhan Bey:Seni Seviyorum…

Yanağından öptü Orhan Bey uzaklaştı.

Sevil:ne oldu şimdi.Galiba duygulandı hem bugün onun doğum günü canım ya…

Saatine baktı.

Sevil:Eyvah geç kaldım.

Erkemin dediği otele geldi.Restorana geçti orada biri oturuyordu bu ekrem Kantarcılardı.Yanına gitti elini uzattı.

Sevil:Merhaba.

Ekrem:Geç kaldın.

Sevil:Sadece 10 dakika.

Ekrem:Ben dakik birisiyimdir.Beklemeyi sevmem.

Kalktı gitmeye başladı.

Sevil:hey nereye hem çantam nerde.

Ekrem:Geç kaldığın için sana veremem.

Sevil:ne saçmalama ver şunu onun içinde çok değerli eşyalarım var.

Ekrem:Olabilir.

Sevil:Bana bak delirtme beni çantamı ver diyorum sana beee.

Ekrem:Çemkirme hem bir buluşmam var saat 14 de ……… parkta buluşuruz bay.

Sevil:Ama..Amama bekle.

Spor arabasına atladı gitti.

Sevil:Artist tipe bak be.Tipi kaymış züppenin…Of ne yapacağım daha bir sürü saat var.Gezeyim bari.

---

Güldüm hanım evde televizyon izliyordu.Bir canlı yayın haberi verildi.

Spiker:Bugün Nişantaşında bir patlama oldu.5 kişi öldü 2 kişi yaralandı.Ölümler:Ahmet K. Ozan Ö. Nur Y. Salim T. Ve Ünlü inşaat şirketinin başkanı Orhan Turan.

Gülsüm hanım durdu yutkundu sanki spiker kocasının adını söylemişti.Evet evet bu doğru elindeki kumanda yere düştü şok olmuştu hemen çantasını aldı ve dedikleri hastaneye gitti.Cesedi test etmesi lazımdı.Korkarak morga girdi.Görevli üstündeki beyaz beri kaldırınca.

Gülsüm Hanım:Aaaaaaaaaaaa.

Yere yığıldı.Kişi tamamen yanmıştı yüzü hiç belli olumuyordu.ama saati ve yüzüğünü görünce anlamıştı bu oydu.Ağlayarak hastaneden çıktı kötü olmuştu.Bu nasıl olurdu nasıl aniden böyle ölebilirdi. Birden aklına dün gece söylediği sözler geldi.İntihar etmiş olabilir miydi acaba.İpeği aradı hemen hastaneye gelmesini söyledi.İpek Erkemleydi ama ona bir şey söylemeden hastaneye gitti.

---

Sevil Babasına pasta almıştı.Ekremle buluşacağı parka geldi.Beklemeye başladı ama ekrem görünürde yoktu yarın saat bekledi.

Sevil:birde dakik olacak artist şey.

Telefonu çaldı arayan Gülsüm hanımdı.

Sevil:Alo.

- Alo

- Alo Gülsüm abla.

Gülsüm Hanım:Sevil.

Sevil:Efendim ne oldu.

Gülsüm hanım:Baban?

Sevil:Babam mı ne oldu ona?

Gülsüm Hanım:Öldü…

İşte o an dünyası başına yıkılmıştı sevilin.Elindeki paysa baketi yere düştü üzerinde şöyle bir not vardı:

“BABAM, DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.İYİKİ DOĞDUN KAHRAMANIM.SENİ İNŞALLAH MUTLU VE HUZURLU BİR YAŞAN SÜRERSİZ.SENİ ÇOK SEVİYORUM kızın Sevil.
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 6:55 am Paylaş

ahh Sonu Çok Kötü oLmuş .(
Neyse Ellerine sağlık canım
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 7:03 am Paylaş

Çoookkk beğendim,çoookk güzel olmuşş..
Bölümü bekliyorum Very Happy
http://twitter.com
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 8:52 am Paylaş

Beren Saat demiş ki:
ahh Sonu Çok Kötü oLmuş .(
Neyse Ellerine sağlık canım

teşekkür ederin Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 8:52 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
Çoookkk beğendim,çoookk güzel olmuşş..
Bölümü bekliyorum ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 650269930

tşkler cnm :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 9:24 am Paylaş

süper olmuş canım ablamın gelinlik provasına gitmiştimde iş teklifide alıp geldim canım harika olmuş :D
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 9:38 am Paylaş

müge demiş ki:
süper olmuş canım ablamın gelinlik provasına gitmiştimde iş teklifide alıp geldim canım harika olmuş :D

tşkler cnm

oooooo işin oldu desene kabul ettin mi barii Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 10:05 am Paylaş

ümit ibrahim kantarcı demiş ki:
müge demiş ki:

tşkler cnm

oooooo işin oldu desene kabul ettin mi barii Very Happy
yok 3 sene sonra başlıycam ama aslında şindide başlayabilirimde annem filan tek göndermez üsküdara ayrıca ünlü modacı neşe şafak varya o iş teklif etti canım bende modacı tipi varmış yorumlarım tam bir modacı yorumuymuş zaten onun yanında çalışırken daha da iyi modacılar beni keşfedermiş geleceğin en iyi modacısı sensin dedi canım :D
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 19, 2011 12:52 pm Paylaş

müge demiş ki:
ümit ibrahim kantarcı demiş ki:
müge demiş ki:

tşkler cnm

oooooo işin oldu desene kabul ettin mi barii ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 650269930
yok 3 sene sonra başlıycam ama aslında şindide başlayabilirimde annem filan tek göndermez üsküdara ayrıca ünlü modacı neşe şafak varya o iş teklif etti canım bende modacı tipi varmış yorumlarım tam bir modacı yorumuymuş zaten onun yanında çalışırken daha da iyi modacılar beni keşfedermiş geleceğin en iyi modacısı sensin dedi canım :D

wayy wayy wayyy ee hayırlısı olsun ne diyeyim Very Happy aferin kız Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ağus. 20, 2011 1:36 am Paylaş

başka yorum yok mu acaba...

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki