Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 26, 2011 2:40 am Paylaş

Çok güzel 2 yi bekliyorum Very Happy
http://twitter.com
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 26, 2011 2:43 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
Çok güzel 2 yi bekliyorum ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 650269930

teşekkürederim cnm Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 26, 2011 2:45 am Paylaş

Önemli değil Very Happy
http://twitter.com
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 26, 2011 3:04 am Paylaş

evet ya inş yorumlar artar ama sen yeni bölüm koy o zmn daha çok olur yorumlar
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 26, 2011 3:12 am Paylaş

goktug demiş ki:
evet ya inş yorumlar artar ama sen yeni bölüm koy o zmn daha çok olur yorumlar

tşkler cnm yarın koyarım belkim. Very Happy
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 26, 2011 5:20 am Paylaş

koy koy emin ol yorumlar artar
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 26, 2011 7:03 am Paylaş

goktug demiş ki:
koy koy emin ol yorumlar artar

saol cnm♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 650269930
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 2:31 am Paylaş

başka yorum yazan yok mu ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 829696 ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 851307 ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 619248
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 3:15 am Paylaş

e hadi sen yeni bölüm ekle yorum gelir
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 3:25 am Paylaş

goktug demiş ki:
e hadi sen yeni bölüm ekle yorum gelir

hmm koyiğim diyosun... Very Happy ne yapsakki koysam mı ne? tamam bari koyayım.
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 6:52 am Paylaş

2.BÖLÜM

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 1-tr-d6b056f63f4b67cb09ce0e4ad87e9cfb

YIL 2000

Koca köşkün içinde sadece bir ses yankılanıyordu oda piyano sesiydi.Küçük kız yine piyanonun başındaydı.Yanına köşkün hizmetçisi geldi.Kısık ve tedirgin bir sesle.

Hizmetçi:Sevil Hanım, babanız geldi.

Küçük kız hemen piyanonun başından kalktı koşarak merdivenlerden indi.Kapının arkasındaki boy aynadan kendisine baktı.Yine çok güzeldi.Kırmızı mini elbisesiyle harika görünüyordu.Saçlarını geriye doğru attı ve dış kapıya doğru ilerledi.Babasını gördü yüzünde güzel bir tebessüm vardı ama biraz daha yaklaştığında yanında başka birilerini gördü.Bir kadın ve kendi yaşlarında bir kız çocuğu.Kadını süsmeye başladı Babası yaşlarında güzel bakımlı bir kadındı.Yanındaki kızda fena görünmüyordu.Pembe elbisesiyle ve pudra renkli rugan ayakkabılarıyla şirin bir kıza benziyordu.Kimdi bunlar neden buraya gelmişlerdi.Tedirgin bir tebessümle babasına baktı.

Sevil:Merhaba babacım.

Orhan Bey:Merhaba tatlım.

Kadın sevili bir güzel süzdü gülümseyerek.

Kadın:Merhaba sen Sevil olmalısın?

Sevil:Evet efendim ben Sevil.

Kadın:Memnun oldum Ben Gülsüm.Buda benim kızım İpek.Hadi merhaba de kızım.

İpek:Merhaba.

Sevil:Merhaba.

İyi birilerine benziyordu ama hala neden bizim evde olduklarını bilmiyordum.Babama merak ettiğimi anlamıştı.

Orhan Bey:Sevil Kızım sana hani geçen gün bir konuda bahsetmiştim.İşte bu o konunun kahramanları yani benim yeni eşim Gülsüm ve kızı İpek.

Sevil birden afalladı babası ne diyordu böyle.Bunu nasıl yapardı.Zaten Sevil cevabını vermişti istemiyordu ama görünüşe göre babası onu dinlememişti.

Sevil:Anlamadım baba ne dedin sen?

Orhan Bey:Ben bu sabah evlendim kızım.Bundan sonra Gülsüm ve İpek burada bu köşkte kalacak.

Sevil şok üstüne şok yaşıyordu böyle bir şeyi kızına sormadan nasıl yapabilirdi.Ağlamamak için kendini zor tutuyordu onların yanında ağlamamalıydı kendisini şimdiden küçük düşüremezdi koşarak odasına çıktı işte şimdi ağlayabilirdi.zaten gözyaşlarını tutamıyordu yanaklarından akıp gitti.Odaya babası geldi.

Sevil:bunu nasıl yaparsın baba ben sana cevabımı vermiştim ben yeni bir anne yada bir kardeş istemiyorum.

Orhan Bey:Sevil kızım.

Sevil:Bana kızım deme senin gerçek kızın olsaydım benim fikrimi de göze alırdın.

Orhan Bey:Neden böyle yapıyorsun kızım ben senin iyiliğin için yaptım bunu biliyorum bu fikrim hoşuna gitmedi ama yinede böyle yapma onlar iyi biri.

Sevil:ben kötü birimi dedim.Hem annem ne olacak ne çabuk unuttun onu…

Orhan Bey:Ben onu unutmadım ki hala onu çok seviyorum.

Sevil:O zaman böyle bir deliliği neden yaptın baba.

Orhan Bey:Sevil artık yeter böyle davranma.Ben seni düşünüyorum.Senin rahat bir nefes alman için böyle yaptım ben çok mu isterdim evlenmeyi ama yinede her zaman seni düşündüm.

Ağlayan kızına sarıldı.

Orhan Bey:Böyle yaparak beni de çok üzüyorsun ama.

Yanaklarından akan yaşları sildi.

Orhan Bey:Seni çok Seviyorum.

Sevilde babasına sarıldı.

Sevil:Bende Bende seni çok seviyorum baba.Tamam dediğin gibi olsun.Ama sakın benden ona Anne dememi bekleme sakın.

Orhan Bey:Tamam kızım istediğin gibi hitap edebilirsin.Çok teşekkür ederim kızım.

Sevil:Sadece senin hatırın için bunu yaptım baba çünkü seni çok seviyorum.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yıl 2005

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 9-tr-538e0bd5bd69c5b7e6c1e4ad45aa884a

Okulun ilk günüydü.Sevil ve İpek liseye başlayacaklardı ikiside heyecanlıydı.Okulları farklıydı.Şoför ilk önce İpek’i daha sonra da Sevil’i bıraktı.Sevil ilk sınıfa girdiğinde Ayçini tanıdı.Çok iyi bir arkadaş oldular.Dostlukları uzun süreceğe benziyordu.İpek’e gelince pek iç acısı değildi.İlk gün pek güzel geçmemişti.Okul çıkışı yürüyerek gelmeyi tercih etti.Bazı serseriler onu rahat bırakmadı İpek güçsüz bir kızdı her yerde ezilebilirdi.Çocuklar İpek2in etrafında toplandı.Kız ağlıyordu yere çöktü.

Çocuk1:Ne oldu korktun mu?

İpek:Rahat bırakın beni.

Çocuk 2:Vay konuşa biliyormuş.Ne oldu üvey cici baban yanında yok mu? Seni koruyamaz mı?

Çocuk 3:Anneside hiç boş durmamış yani.Babası öldüğünde hemen ötekiyle evlenmiş.

İpek ağlıyordu bu çocuklara bile karşı gelemiyordu çok güçsüzdü.Yanlarına şapkalı bir çocuk yaklaştı.

Çocuk:Ne yapıyorsunuz burada?

Diğer çocuklar afalladı bu çocuğun kim olduğunu biliyorlardı.

Çocuklar:Şey…

Çocuk:Defolun…

Çocuklar arkasına bakmadan hemen kaçtılar.İpek yerde ağlıyordu kalkmaya çalıştı ama yapamadı.

Çocuk:İyi misin?

İpek hayır anlamında başını salladı.Çocuk onu sırtına aldı.Yürümeye başladı.

Çocuk:Seninde mi baban yok?

İpek titrek bir sesle.

İpek:Hayır yok öldü.

Çocuk:tek babası ölen sen değilsin benim babam da yok?

İpek:Üzüldüm.

Çocuk:Seni koruyacak hiç kimse yok mu?

İpek:Yok

Çocuk:Tamam o zaman ufaktık bundan sonra seni ben koruyacağım.Hem adın ne?

İpek:İpek Senin?

Çocuk:Ekrem.

İpek bu çocuğa güvenmişti.İyi birine benziyordu.Kollarını boğazına doladı başını sırtına yasladı.

Eve kadar İpek’i sırtında taşıdı İpek eve girdi.Koşarak merdivenlerden çıktı direk sevilin odasının girdi.

İpek:Gelebilir miyim?

Sevil:Tabi gel.İlk günün nasıl geçti.

İpek:Pek iyi değil ama yine de güzeldi.Biriyle tanıştım iyi birine benziyordu beni zor bir durumdan kurtardı.

Sevil:Çocuğu sevmişe benziyorsun?

İpek:Galiba.

Sevilin elindeki oyuncak arabaya baktı.

İpek:Elindeki ne ilk defa gördüm yeni mi aldın?

Sevil:Yok vardı bu zaten.

İpek:Güzelmiş senin mi?

Sevil:Tam olarak değil başka birinin ama almaya gelmedi.Uzun zamandır benimle.Hem gelse bile vermem benim oldu.

İpek:Buna benzer bir sürü araba vardır dışarıda alabilirsin.

Sevil:Hayır ben bunu istiyorum.

İpek:Tama bir şey demedim odama gidiyorum.

Sevil:tamam

Sevil elindeki oyuncak arabaya baktı.Arabanın ön lastiğinde “E” harfi yazıyordu.Kimdi bu “E” gerçekten merak ediyordu.Elini boğazına getirdi annesinin kolyesini takıyordu.Sıkı sıkı tuttu ve öptü.
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 6:56 am Paylaş

süperrrrrr
http://forum.emreaydin.org/
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 6:58 am Paylaş

süper olmuş ellerine sağlık cnm Very Happy
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:00 am Paylaş

daha14 demiş ki:
süperrrrrr

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 520250475
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:01 am Paylaş

ümitkolik_mry demiş ki:
süper olmuş ellerine sağlık cnm ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 650269930

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 520250475 ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 650269930 beğndiğine sewndim♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 42509
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:01 am Paylaş

başka yorum Very Happy
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:08 am Paylaş

Oha Taş :D DErdimde Senaryoya taş denirmi bilmem :D Süper ya :D Çok GüzeL canım DEvam Lütfen Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:10 am Paylaş

taş mı
http://forum.emreaydin.org/
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 8:05 am Paylaş

ümitkolik_mry demiş ki:
süper olmuş ellerine sağlık cnm Very Happy
Exclamation
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 8:19 am Paylaş

Beren Saat demiş ki:
Oha Taş :D DErdimde Senaryoya taş denirmi bilmem :D Süper ya :D Çok GüzeL canım DEvam Lütfen ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 650269930

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 520250475 de cnm de istediğini de bana herşey uyar Very Happy ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 520250475
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 8:19 am Paylaş

aylin esin demiş ki:
ümitkolik_mry demiş ki:
süper olmuş ellerine sağlık cnm ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 650269930
♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 3726834481

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 520250475 ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 520250475
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 12:29 pm Paylaş

cnm süper olmuş yine yaptın yapacağını döktürmüşsün bak yorumlar geldi bi tane daha yeni bölüm koy daha çok gelsin Laughing neyse Exclamation çok beğendim zaten senin senaryolarını çok beğeniyorum devam cnm
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:14 pm Paylaş

goktug demiş ki:
cnm süper olmuş yine yaptın yapacağını döktürmüşsün bak yorumlar geldi bi tane daha yeni bölüm koy daha çok gelsin ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 277638789 neyse ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 3726834481 çok beğendim zaten senin senaryolarını çok beğeniyorum devam cnm
aynen....
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 10:11 pm Paylaş

goktug demiş ki:
cnm süper olmuş yine yaptın yapacağını döktürmüşsün bak yorumlar geldi bi tane daha yeni bölüm koy daha çok gelsin ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 277638789 neyse ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 3726834481 çok beğendim zaten senin senaryolarını çok beğeniyorum devam cnm

bu güzel yorumun için çoook tşkler ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 650269930

beğendiğine svindim. 3.bölümü daha yazmadım bakalım ne zaman gelir.♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 662047064
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ ♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 10:11 pm Paylaş

loss_girl demiş ki:
goktug demiş ki:
aynen....

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦ - Sayfa 4 520250475

♫°°◦εїз◦°°◦ Işıltılı Miras [вιя кüℓкє∂ιѕι мαѕαℓı] //4.bölüm/part1 sayfa:22// ◦°°◦εїз◦°°◦

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki