Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ekim 12, 2011 3:49 am Paylaş

Ferhaaan !
Unutuldu mu bu senaryo Sad
Devam devam .
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ekim 12, 2011 4:34 am Paylaş

Bencede devam tatlım ya çok seviyorum ben bunuuu.
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ekim 12, 2011 4:39 am Paylaş

YOK BUNA ARA VERDİM SEZON FİNALİNDE VE BİR SÜRE ÇIKMIYICAK Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ekim 12, 2011 4:55 am Paylaş

sezon finalınden cıkmasını bekleriz o zaman :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ekim 12, 2011 6:35 am Paylaş

Tamam birtanem bekleyin ama daza anca yetişiyorum ben Very Happy
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 9:49 am Paylaş

Buna bölüm gelmesini çok istiyorum,favori senaryolarımdan..Hatta senin en sevdiğim senaryon -ki her senaryon süper.Neyse bekliyorum,bak.Şu sezon finali uzun sürmesin çatlarım.
http://twitter.com
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 9:54 am Paylaş

özgüηüммм~♥ demiş ki:
Buna bölüm gelmesini çok istiyorum,favori senaryolarımdan..Hatta senin en sevdiğim senaryon -ki her senaryon süper.Neyse bekliyorum,bak.Şu sezon finali uzun sürmesin çatlarım.

Uzuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....
Bir süre sezon finalinden çıkmıyacak...
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 10:14 am Paylaş

Ferhan yapma bunu lütfen ya bu senaryonunda kaybolmasını istemiyorum 2 haftada bir bölüm yazamaz mısın o bile yeter lütfen çok özledik lütfen...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 10:16 am Paylaş

#Beril demiş ki:
Ferhan yapma bunu lütfen ya bu senaryonunda kaybolmasını istemiyorum 2 haftada bir bölüm yazamaz mısın o bile yeter lütfen çok özledik lütfen...

Yazamam gülüm yazamam :D
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 16, 2011 2:10 am Paylaş

neden yazamazsın Sad
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ara. 21, 2011 1:04 am Paylaş

Ferhaaan yeterince uzun bir süre olmadı mı sence ?
Yeni bölüm isterim :D
sevrem
Yeni Üye
Yeni Üye
sevrem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 23
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/10/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 23, 2011 12:51 am Paylaş

ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 23, 2011 3:57 am Paylaş

Ya...
Dersler çok yoğun hiç fırsatım olmuyor malesef...
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 23, 2011 6:49 am Paylaş

en kısa zamanda yaz çatlıyoz meraktan
duruekrem<3
Yeni Üye
Yeni Üye
duruekrem<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 23, 2011 11:40 pm Paylaş

yeni okuyucu tüm bölümler muhteşem olmuş ybbbb
ekrem<3 sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ekrem<3 sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 107
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 178
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : Umıtın gozlerınden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SEVIL EKREM ASKINA A

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ara. 28, 2011 11:44 am Paylaş

Keske hep bızmle kalsalardı
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyPerş. Haz. 28, 2012 9:41 pm Paylaş

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 8y6tm
27.Bölüm (FİNAL);

Sevil ve Ekrem dükkandan çıkarken dükkanın sahibi seslenmiştir.
Ömer "Çocuklar dükkan yarın taşınacak yarın erken saatte burda olun."
Sevil "Tamam Ömer Amca sen nasıl istersen."
Sevil ve Ekrem tekrardan dükkanın dış kapısına yönelerek dükkandan çıkmışlardır.Otobüse doğru yürüyorlardır.
Ekrem "Delirdin mi sen nasıl işin içinden çıkacağız biz?"
Sevil "Korkma biz çıkarız işin içinden."
Ekrem "Ayçin hayatta kabul etmez böyle bir şeyi benden söylemesi."
Sevil "Ya bir sürü para alacağız."
Ekrem "Aman ne güzel."
Sevil "Düşünsene mağzada çalışacağız ne kadar güzel olacak."
Ekrem "Dünya kadar çalışan yok patron bilmem ne."
Sevil "Ne olmuş.Ne güzel işte."
Ekrem "Ya.Yaa.Çok güzel.Umarım bunun oğluda sinir birşey değildir."
Otobüs durakta durmuştur.
Sevil "Amma söylendin Ekrem.Hadi bin şu otobüse."
Otobüse binmişlerdir.İki tane yan yana boş yer vardır.Oraya oturmuşlardır.Bir süre sonra sitenin önündeki duraktalardır.Hızlı adımlarla yürüyerek siteye girmişlerdir.Apartmanın önünde Sevil Ekrem'in kolundan tutarak durdurmuştur.
Sevil "Sizinkileri al bize gelinde bu olayı konuşalım."
Ekrem "Tamam."
Sevil kendi katlarında inip kapıyı çalmıştır.Ekrem'inde yukarki katta zile bastığını duyabiliyordur.Kapı açılmasıyla hızlıca içeri girip salona oturmuştur.
Sevil "Evet.Kızlarr.Size süper bir haberim vaar."
Zenep "Neymiş o."
Sevil "Söylemem.Ekrem'lerde gelsin önce."
Sevil'in söylemesiyle kapının çalması bir olmuştur.Ekrem, Cenker ve Cihan kapıdan girip salona geçmişlerdir.Hepsi ayakta dikiliyordur.
Cenker "Eee neymiş sğper haber."
Sevil "Önce bir oturun."
Herkes oturmuştur.
Ayçin "Kızım çatlatmasana insanı ya!"
Sevil "Söylüyorum.Yarın hepimiz.Dükkan taşıyoruz!"
Ayçin&Zeynep:NE!
Sevil "Ya şimdi biizm dükkanın sahibi mağzaya taşınmak istiyormuş.Adam biliyormusunuz diye sordu benimde aklıma ilk siz geldiniz."
Ayçin "Saçmalama sSevil.Ben dükkan taşımaya felan gitmem!"
Sevil "Ne olucak ya.Hem para alacağız.Hemde beraber çok eğleneceğiz."
Cihan İyiymiş.Ekstra para."
Sevil "Hadi çocuklar pek beraber olacağız."
Cenker "Neden olmasın süper fikir bencede."
Zeynep "Neresi süper ya.Biz taşıyıcı arabası felanmıyız?"
Ekrem "Oylama 3-3 yani şimdi öyle mi?"
Ayçin "Kafayımı yedin sen ben hayatta gitmem."
Sevil "Gidiyoruz! Ne var Ayçin ya! Merifetini göster işte! Bir daha nerde bulacaksın böyle bir şeyi!"
Ayçin "Ol-maz!"
Cenker "Bence olmaz deme.O dükkanın sana ihtiyacı var.Dekorasyonsuz kalır felan olmaz yani."
Ayçin "Kapa çeneni Cenker!"
Sevil "Hadi Ayçin zorluk çıkartma.Benim için ya."
Ayçin uzun bir süre Sevil'e baktı.
Ayçin "Tamam ama sadece senin için."
Ekrem "Girdik belaya sonumuz hayrolsun."
O gün hepsi erkenden yatıp evlerinde dinlenmişlerdir.Bu gün iş günüdür.Hepsi yoğun bir çalışmayla zamanlarını geçirmişlerdir.Gece sonuna kadar çok yorulmuşlardır ama buna değmiştir.Gerçekten çok eğlenmişlerdir.Cenker Ayçinin üstüne yanlışıkla boya dökmüştür.Ayçin çok sinirlenmiştir ama günün sonunda Cenker şakalarla gönlünü almayı başarmıştır.Günler birbirini kovalarken sınav günü gelmiştir.Hepsi büyük bir korku ve heyecanla sınava girmişlerdir.Ne kadar korksalarda iyi bir yerleri tutturabileceklerine eminlerdir.Sınavların açıklandığı günde hiç yanılmadıklarını anlamışlardır.Hepsi istediği üniversiteleri tutturmuşlardır.Ekrem ve Sevil'in ilişkileri ilerlemeye başlarken Ayçin ve Cenker'inde ilişkileri çok tazedir.Yinede her zamanki gibi çok tartışıyorlardır.Her defasında dayanamayıp tatlıya bağlanıyordur herşey.Cihan'la Zeynep içinde ne söylenebilirdi ki? Onlar zaten mükemmel bir çifttir şimdiden.Hayat gerçekten hepsi için çok hızlı geçmeye başlamıştır.Günler günleri aylar ayları yıllar yılları kovalamıştır.

16 Yıl Sonra...

Rüya ;

Bu gün yine hava çok sıcaktı.Her zamanki gibi oyun oynamak için evden dışarı fırladım.Tatilin tadını çıkartıyordum.Okullar insanı resmen boğuyordu.Bütün kış evde nereye kadar? İnsan yağmurda ve kışta rahat rahat futbol oynayamıyor.Gerçe ben yinede oynuyorum ama eve hep çamurlu ayakkabılarla dönüyorum.Annemden azarı yiyorum tabiki.Sanki benim suçum bu kadar futbol oynamayı sevmem.Bir insanın annesi ve babası doğuştan futbolcu olunca tabiki çocuklarıda otomatikman futbol düşkünü oluyor.
Alp "Rüya pas versene."
Pardon tam bir maçın ortasında düşüncelere dalınca böyle oluyor.Topu atarak Alp'e pas verdim ve ve evet.İşte goooolll.
Berk "Gooooooooooooool."
Cansu "İşte buuu.Yeneceğimizi biliyordum!"
Berk ve Cansu koşarak boynumuza atladılar.
Alp "Ya yavaş olun biraz.Zaten belli yeneceğimiz kanımızda var bizim."
Bu çocuk her zaman ukala olmak zorundamıydı böyle?Her tavrı beni deli etmeye yetiyordu.
Berk "Tabi abicim aynen öyle.Doğamızda var bizim."
Kesinlikle bu dünyada Berk ve Alp'ten daha sinir bir ikili yoktu.Buna yemin bile edebilirdim.Karşı taraftaki bir çocuk yenilgiyi kabul edememiş laf ediyordu.
x "Bir dahakine görüşeceğiz sizinle."
Berk "Hadiii.Hadiii.Tekrara gidiyorsunuz hep.Basın gidin."
Rüya "Hep aynı şeyi diyorsunuz bir kerede siz yenin."
Alp "Dimi Rüya'cım yaa.Salak bunlar."
Alp kolunu omzu attı.Dönerek tip tip baktım.Elimi kaldırarak kolunu sert bir şekilde cimcikledim.
Alp "Aaaaa.Ağğğğğ."
Bu çocuğun sinir olması bir şey değildi aynı zamanda bana asılıyordu.Baştan aşağı sinir edici bir varlık.Cansu Alp'in bağırmasıyla kıkırdamaya başlamıştı.Gerçekten çok güzel bir gülüşü vardı Cansu'nun eşsiz bir gülümsemesi.Berk'e dönüp baktığımda hayran bir şekilde Cansu'nun gülüşünü izlerken buldum.Koluna bir tane yumruk yapıştırdım.
Berk "Ahhhhhh!"
Berk sinirli bir şekilde dönerek bana baktı.
Berk "Şiddet düşkünümüsün kızım!"
Alp "Kızma benim Rüya'ma."
Berk "Ne rüyası be! Bu kız kabus! Kabus! Aynı evde bir gün yaşada nasıl delirtiyor seni gör!"
Berk bu sefer gerçekten sinirlenmişti.Galiba bazen sınırlarımı çok fazla aşıyordum.Berk benim Ağabeyim.Benden 1 yaş büyük.Onu çok severim.Gerçekten çok iyi bir ağabey.Bazen canını sıksam kızdırsamda o bana kıyamaz yinede.Cansu.Ayçin abla ve Cenker abinin kızları.Cansu gerçekten çok güzel bir kız.Yeşil gözleri ve sıcacık bir gülümsemesi var.Gözlerinin içi gülüyor onun.Gözleri Ayçin ablaya gülüşü Cenker abiye benziyor.Saçları dalgalı ve uzun.Her ne kadar on yaşında olsakta Cansu gerçekten çok uyumlu giyinir.Bütün erkekler gülümsemesine bayılıyor.Ah evet benim abim yani Berk'te dahil.Cansu'dan hoşlanıyor bu çok belli.
Alp "Ben delirmeyede razıyım.Delirten Rüya olduktan sonra."
Bu çocuk tam bir şapşal.Şapşaldır, sapıktır başbalasıdır ama komiktir o.Ekibimizin neşesi.Kendisine öyle şeyler dediğime bakmayın.Çok severim Alp'i.Aslında biraz yakışıklı çocukta.Komikliği kesinlikle Cihan abiye benziyor.Gözleriyle aynı Zeynep abla.Bu çocuğun komikliği ve karizması sınıfındaki bütün kızları hayran bırakmaya yetiyor.İşte böyle bizim sokak dörlümüz.Biz dördümüz birbirimizin herşeyiyizdir.Küçüklükten beri hep beraberizdir.Ha.Birde unutmadan.Ailelerimizde uzun süredir arkadaşlarmış.Annem anlatmıştı.Babam, Cenker abi,Cihan abi bizim oturduğumuz evin üstünde oturuyorlarmış.Annem, Ayçin abla ve Zeynep ablada bizim oturduğumuz evde oturuyorlarmış.Üniversiteden sonra ayrı eve çıkmışlar.Tabi evlilik hayatına geçince üst komşumuz oalrak.Şuanda Cihan abi ve Zeynep ablanın yani Alp'lerin evi.Karşımızdada Ayçin abla ve Cenker abinin yani Cansu'ların evi.
Elif "Kapa çeneni Sinan.Bütün gün sınıfta konuşup durdun yeter artık! Senin yüzünden dersi anlamıyorum.Dershanede!"
Sinan "Benim suçum ne ya! Benim suçum ne! Gelmişsin yanıma oturmuşsun! Oturmasaydın! Benim suçum mu! Boş yer vardı gidip başka yere otursaydın!"
Elif "Evet! Senin suçun! Kızlarla saatlerce konuşursan tabi bir şey anlamam! Konuşmasaydın kızlarla sulana sulana! Ama doğru senin yanında oturandada suç var! Sen niye gidip dershanenin en tembel en umursamaz insanının yanına oturuyorsun ki!"
Sinan "Evet.Aynen öyle senin suçun!"
Elif "Gerizekalısın!"
Birde Sinan abimiz ve Elif ablamız var.Sinan Berk'le bizim abimiz.Elif ablada Cansu'nun ablası.Abimle Elif abla hep öyledir.Devamlı kavga ederler.Şuanda ikiside Lise'ye hazırlanıyor.Bu yüzden yazın hep dershanedeler.Aynı sınıfa düşmüşler.Abim tembeldir aslında.Cenker abi ve Babam Sinanı çalıştırması için Elif'e rica edince birden aynı sınıfa yükseldiler.
Sinan "Sen çokmu ilerizekalısın sanki!"
Elif abla aparman kapısından içeri girerek kapıyı Sinan abimin suratına kapattı.Aramızda kalsın.Elif abla çok güzeldir.Abimde yakışıklı işte yakıyor ortalığı.Babasının oğlu.
Sinan "Bak ya! Yine suratıma kapattı!"
Sonunda kavgaları bitmiştide bizi farkedebilmişti abim.
Sinan "Siz hala bu sıcakta maçmı yapıyorsunuz."
Rüya "Evet nolmuş."
Sinan "Girin içeri başınıza güneş geçicek."
Cansu "Geçmez bizim başımıza güneş felan."
Abim Cansu'yu çok sever.Hızlı adımlarla Cansu'nun yanına geldi.
Sinan "Prensesimm."
Cansunun yanağından öptü.
Cansu "Sorun ne?"
Sinan "Ah.Ah cadı ablanla uğraşıyorum işte.Yine kudurdu."
Rüya "Kudurtmuşsundur."
Elif "İçeri gelin! Annemler ve babamlar sizi eve çağırıyorlar!"
Alp "Hepimizimi?"
Elif "Evet.Bu akşam bizdeymişiz."
Sinan "Tamam geliyorum."
Elif "Sen gelmesende olur! Sen git kızlarla sohber et! Akşam gelme mümkünse!"
Cansu "Ya abla.Annemlere söyle biz yarım saat daha durucaz."
Elif "Tamam.Hadi bakalım öyle olsun."
Berk&Alp "Seni Seviyoruz Elif abla."
Elif abla yüzüne güzel gülümsemesini takarak ortalığı ışıldatmıştı resmen.Nede olsa Cansunun ablasıydı o tatlı gülümsemesi.İnsana büyük bir mutluluk veriyordu.Elleriyle Berk'e ve Alp'e öpücük yolladı.Günlük güneşlik hava birden kendini bozmaya başlamıştı ve birden gök yüzünden üstümüze şakır şakır yağmurlar indi.
Elif "Hadi çocuklar bakın yağmur başladı içeri gelin."
Alp "Olmaz biz ıslanacağız."
Rüya "Şemsiye at bize Elif abla."
Sinan "Elif kapıyı aç ben gireceğim."
Elif "Açmıyorum kapıyı felan.Islan kal orda!"
Sinan abim yalvarır gözlerle bana baktı.Islanmaya dayanamıyordu hemen şifayı kapıp hasta oluyordu.Abimin o bakışına dayanamadım.
Rüya "Elif abla ben yukarı çıkacağım vazgeçtim."
Elif "Tamam ablacım hadi çık yukarı."
Cansu "Yukarıdan şemsiye at bize."
Abimle apartmandan içeri girdik ansansöre binerek yukarı çıktık.Abim sessiz bir şekilde içeri girdi.Bende ayakkabılarımı çözüp içeri geçtim.Abim ses çıkarmamya dikkat ederek mutfağa girdi.Annem, Zeynep abla ve Ayçin abla yemekleri ve sofraları hazırlamakla meşgullerdi.Kendi aralarında konuşurlarken.Sinan'nın geldiğini fark etmemişlerdi.Arkalarından yaklaşarak.
Sinan "BÖÖ!!"
Ayçin "Ayyyyy!"
Zeynep "Sinan aklımızın götürecektin ablacım."
Sevil "Oğlum manyakmısın ya! Burda yemek hazırlıyoruz!"
Sinan "Yani.Yakışıklınız gelmiş siz hiç görmüyorsunuz."
Annem elindeki bıçağı bırakarak Sinan abime döndü.
Sevil "Gel buraya deli."
Abime güzelce sarıldı.Sarılırken beni gördü.Abimi bırakarak bana yöneldi.
Sevil "Prensesimm.Sendemi geldin."
Bana sarılıp yanağıma öpücük kondurdu.Sabah dışarı çıkarken kızmıştı ama o dünyanın en iyi annesiydi.Yanağına kocaman bir öpücük kondurdum.Sinan abim Zeynep ablaya sarıldı.
Zeynep "Sen baya büyümeye başladın Sinan."
Ayçin "Çok yakışıklı olmaya başladı değil mi bu?"
Sinan "Ayçin abla sağol bir tek sen farkediyorsun beni."
Ayçin Sinan abime sarıldı.
Ayçin "Başka kimin fark etmesini istiyorsun ki"
Ayçin abla abime göz kırptı.
Sinan "Var işte birileri."
Elif abla mutfaktan içeri girdi.Su almak için abimi ittirerek kenardan geçti.
Ayçin "Size ne olmuş yine böyle."
Sevil "Kavga etmişler belli baksanıza."
Zeynep "Ne oldu anlatsanıza."
Elif "Her zaman ki.Sinan işte."
Sinan "Her zaman ki Elif işte."
Konuşmalardan sıyrılarak şemşiyenin olduğu dolaba çıktım.Neden tepeye koymak zorundalardı ki bu şemşiyeleri? Boyum yetişmiyordu.Parmak uçlarıma basarak şemsiyeye yetişmeye çalışıyordum.İkisini birden tam çekmiştim ki.Kafama kocaman bir defter düşmüştü.
Rüya "Ahhh."
Sonrada yere düştü.Aşağı inerek şemsiyeleri yere koydum ve defteri elime alıp inceledim.Bu kilitli bir defterdi ve kocamandı.Sessizce gidip annemlere baktım.Mutfakta konuşuyorlardı.Farketmemişlerdi.Hızlıca Cansu'nun ve Elif ablanın odasına koştum.içeri girip Cansu'nun yatağına defteri bıraktım.Koşarak salona koştum camı açarak aşağı baktım.Bizimkiler sırılsıklam olmuşlardı.
Rüya "Canusuuu.Berkkk.Alppp."
Berk "Hadi be kızım sırıl sıklam olduk atsana artık şu şemsiyeyi."
Rüya "Çocuklar bir şey buldum hepiniz yukarı gelin."
Cancu "Ya bakarız sonra."
Rüya "Hemenn yukarı gelin!"
Berk "Hadi çıkalım bakalım neymiş."
Bizimkiler apartmandan girerek ansansöre bindiler ve yukarı çıktılar.Hepsi birden mutfağa daldı.
Sevil "Ayy.Sırıl sıklam olmuş bunlarrr."
Zeynep "Alp oğlum bu halin ne."
Alp "Anne sorma yaa.Saçım gitti."
Zeynep "Oğlum üstün ıslanmış sen hala.Saçım diyorsun."
Sinan Alp'in saçlarını karıştırdı.
Sinan "Aferin koçum.Benim izimdesin."
Ayçin "Ya Elif şunlarla bir ilgilenirmisin üstlerine birşey ver.Üşütüp hasta olacaklar."
Elif "Tamam Anne."
Sevil "Elif.Çocuklarla ilgilendikten sonra Sinan'ada bir şey verirmisin.Üstü ıslanmış.O çabuk üşütüyor biliyorsun."
Sinan "Ya gerek yok sadece nemli."
Sevil "Söz dinle.Yaz günü yatakta mı kalmak istiyorsun?"
Elif "Tamam ben bir şeyler veririm onada."
Sinan abim üstündeki penyeyi herkesin ortsında mutfakta çıkarttı.
Sevil "Oğlum mutfakta soyunulur mu yaa.Hiç laf dinlemiyorsun."
Ayçin "Aaa.Yemeklerime toz kaçacak şimdi.Çıkın bakim mutfaktan."
Elif abla Sinan abime bakmamaya çalışarak kenardan sıyrıldı.
Elif "Ben bir şey ver veriyim size gelin."
Elif abla odasındaki dolaptan hepimize birşeyler verip uzattı.
Elif "Hadi bakalım burada giyinin."
Rüya "Ya durun.Alp'le Ber diğer odada giyinsin."
Cansu "Evet.Onların yanında mı giyinicez biz."
Alp "Elif abla.Sinan abiyi koridorlarda mutfaklarda göre göre bizide alıştı sandı galiba."
Berk "Alp.Büyüyünce bu tekniği kullanalım.İyi hava yapıyor ama."
Elif "Ayyy.Bir susun.Doğru siz Sinan kadar anormal değilsiniz.Berk Alp hadi yürüyün.Siz yatak odada giyinin."
Dolaptan siyah bir tişört çıkartıp eline aldı.Alp ve Berki dışarı çıkarttı.Kapıdan çıkarak yavaşça kapıyı rahat giyinmemiz için kapattı.
Elif elindeki tişörtle mutfağa gitti.Sinanı bulmak için abakındı ama mutfakta yoktu.
Elif "Sinan nerde? Tişörtü verecektim."
Sevil "Ben onu salona yolladım.Burda çıplak çıplak gezinip duruyordu.Oraya bak."
Elif salona girdi.Camdan aşağı bakan Sinan'nın yanına gitti.
Elif "Al.Giy şu tişörtü."
Sinan tişörtü alıp giydi.Diğer tişörtünüde Elif'in yüzüne fırlattı.
Sinan "Şunuda anneme verirmisin."
Elif tişörtün suratına gelmesiyle çok sinirlendi.Şimdi o parfüm kokusu burnun direğini sızlatıyordu.Sinilenerek Sinan'ın suratına tişörtü fırlattı.
Elif "Pis tişörtünü suratıma fırlatma!"
Sinan "Temiz.Pis değil."
Tekrardan tişörtü Elife fırlattı.Elif'te tekrardan tişörtü suratına fırlattı.
Elif "Bak!"
Sinan "Bakıyorum ne var."
Elif "Sen bu gün beni çok sinir etmeye başladın.Tişörtünü git çamaşırlığa at."
Sinan "Sen at."
Elif "Niye ben atıyormuşum.Senin tişörtün! Yeter! Bir kere daha atarsan o tişörtü dışarı atarım."
Sinan "Tamam ver.Ben götürür atarım."
Sinan Elif'in yanından geçerken, yavaşça Elifin saçını çekti.
Elif "Ya bak hiç büyümüyorsun."
Banyoya giderken Sinan Elife seslendi.
Sinan "Seninle uğraşmak hoşuma gidiyor.Bunun yaşı olmaz."
Cansu ve ben giyinip odanın kapısını açmıştık.Alp'le Berk içeri dalmıştı bir anda.
Berk "Ne kadar uzun sürdü giyinmeniz."
Rüya "Şşş.Size bişi göstercem."
Yatağın üstünde duran defterin yaına oturdum.
Rüya "Bakın kilitli bir defter buldum."
Alp "İyide kilidi nerde?"
Cansu "Durun.Rüya bu bizim annemlerin defteri olmasın."
Rüya "Aaa.Hane bizim geçen yaz boyunca evi talan edip bulamadığımız defter Anı."
Alp "Evet.Bende biliyorum annem banada söylemişti.Gençken lisede ve üniversitede.Bütün olaylarını bunun içine yazmışlar.Aralarında resimler felan varmış."
Berk "Yani bu ANI dimi şimdi?"
Alp "İyide hepimiz o kadar aramıştık bulamamıştık."
Cansu "Ben.Şey.Oraya bakmamıştım.Aklıma gelmemişti."
Rüya "Neyse anahtarı bulalım hadi."
Cansu "Durun yatak odada anneminki var bu gün takmadı o kolyeyi.Anahtar kolye.O açıyordu."
Cansu yatak odasına koşarak anahtar kolyeyi aldı ve tekrardan yanımıza geldi.Anahtarı tam sokacakken.Kapı birden açıldı.Olamaz yakalanmıştık.İçeri Sinan abim ve Elif abla girdi.
Sinan "Ne yapıyorsunuz siz bakim?"
Cansu "Şşşşş."
Alp "Sessiz olun kapatın kapıyı."
Elif "Aaa.Bu defter.Yoksa.Tahmin ettiğim şey mi? Anı mı?"
Yalvarır gözlerle Elif ablaya bakıyorduk.
Rüya "Lütfen söyleme.Sadece bakıp kapatıcaz.Merak ediyoruz içinde ne olduğunu."
Elif "Ay hadi açın bakalım bende çok aradım küçükken bu defteri bir türlü bulamamıştık.Hatta.Sinan hatırlıyormusun seninle alt üst etmiştik her yeri.
Sinan "Hatırlamazmıyım ya.Meşhur defter."
Elimdeki anahtarla Anın kapağını açtım.O kadar doluydu ki direkmen resimler yatağa dökülmeye başlamıştı.Hepimiz teker teker resimlere baktık.Annemlerin küçüklüğü vardı.Babamlarınkiler.Hepsi doluydu.
Elif "Aa.Bakın bu annemler ayrı eve çıkarken.Bakın evi kendileri boyamışlar heryer boya."
Sinan "Bu annemle babamın ilk sevgili oldukları zamandan."
Alp "Oha! Şurayı okusanıza.Annemler kendilerine sarkan adamları dövüyorlarmış."
Cansu "Oha.Şurayı okuyun.Abla annemle babam nasıl tanışmış baksanıza.Babam gecenin bir vakti son ses müzik açmış.Annemde çıkmış kapıya dayanmış babamla kavga etmişler."
Sinan "Oha.Yani o saatte müzik."
Alp "Şuraya bakın.Sevil abla ve Ekrem abi.Aynı işi almaya çalışıyorlar.İkiside kavgaya tutuşmuşlar.Durun babamla annemin tanışmasını okuyucam.
Zeynep:Komik bişimi var.Cihan:Yok hayır komik değilde garip bir şey var.Zeynep:Nasıl yane.Cihan:Bir kızın yüzünde duvar boyası görmek garip.(Zeynep elini yanağına götürmüştür.) Zeynep:Öf..Ben temizlemeyi unutmuşum öff.Bende diyorum bana neden bakıyorlar. Cihan:Üzülme yane değişik bir hava katmış kızıl derililer gözlerinin altına boya sürer ya onun gibi düşün.Zeynep:Ben ne kızıl deriliyim nede burda kızıl derililer yaşıyo.)
Cansu "Ahahaahh."
Rüya "Bakın Zeynep abla resim çekmeyi çok seviyormuş bütün resimleri o çekmiş."
Berk "Bakın bruda anının kaybolması yazıyor.Anı kaybolmuş ve babamların eline geçmiş.Okuldan bir kızın eline sonrada alabilmek için bayağı uğraşmışlar."
Kapı tıklatıldı.Bütün hepimizin bakıışları kapıya yöneldi.İçeri girecek olan kimse büyük biriydi.Umarım fazla kızmazlardı.Kapının açılmasıyla.Babamı, Cenker abiyi ve Cihan abiyi gördük.
Ekrem "Siz neler karıştırıyorsunuz bakim burda? Sesiniz soluğunuz çıkmıyor."
Babam yanıma geldi ve alnıma öpücük kondurdu.
Cihan "Baksanıza bir şeye bakıyorlar."
Cenker abi Elif ablanın ve Cansunun alnına öpücük kondurdu.
Cenker "Bu anı değil mi?"
Ekrem "Siz.Anıyımı açtınızz."
Rüya "Nolmuş açtıysak baba."
Cihan "Ayıp ama özeleşy açılır mı?"
Alp "Açılmaz mı?"
Ekrem "Ya boşverin açılmış olan olmuş bizde bakalım hadi."
Cenker "Ekrem sende mi?"
Ekrem "Ne var? Sen sanki merak etmiyormusun?"
Cihan "Neyse ya boşverin bakalım hepimiz merak ediyoruz."
Ekrem "Şuraya baksanıza boya yaparken bizimkiler.Sevilimm.Yerim ne kadar tatlıymış o öyle."
Hepimiz kıkırdamaya başladık.
Cenker "Ekrem çocukların yanında.Sus ya."
Rüya "Oda bir şey mi.Biz Öpüşürlerken bile gördük."
Sinan abim kendini tutamayıp kahkahayı patlattı.
Cenker "Ekrem yemin ediyorum çocukların sapık olacak büyüyünce."
Elif "Şimdiden öyleler bence."
Elif abla imalı bir şekilde Sinan'a baktı.
Cihan "Şuraya bakın.Bizimkiler adam dövüyo burda."
Ekrem "Ana Ayçine bak o ne tekme öyle."
Bambam Cihan abi ve Cenker abi fotoğraflara bakınca gülme kırizine girdiler.Hepimiz kahkahalarla gülerken.İçeri birden Annemler daldı.Hepimiz gülerken bir anda susmuştuk.
Sevil "Siz ne yapıyorsunuz bakım orda."
Ayçin "Amma çok sesiniz geldi."
Zeynep "Onlar ne öyle."
Babam sakince yutkunarak.Anneme döndü.
Ekrem "Hiç öyle anıya anılara felan bakıyorduk."
Cenker "He resimler felan."
Annem gözlerini pörtleterek yatağın üstüne baktı.Zeynep abla ve Ayçin ablada aynı durumdaydı.
Sevil&Ayçin&Zeynep "ANIYI AÇMIŞLARR!"
Ekrem "Biz açmadık."
Cenker "Yani.Biz açmadık.Çocuklar açmış."
Alp "Ben masumum."
Berk "Bende."
Rüya "Ben açtım!"
Cansu "Evet.Biz Rüyayla beraber açtık!"
Ayçin "Yaa.Biz onu o kadar saklamıştık yaa."
Zeynep "Herşeyi ortaya döktünüz yaa."
Sevil "Anımız ne hallerde."
Sinan abim karizmatik bir şekilde konuşarak devreye girdi.
Sinan "Üzülmeyin o akdar canım.Her anı bir gün okunmak içindir."
Hepimiz bir anda kahkahalara boğulmuştuk.Annemlerde gülüyorlardı.
Elif "Yanii.Zaten bir aileyiz.Hem çocuklarınız için saklamıyormuydunuz.Biz bulup okumuş olduk."
Ayçin "İyi oldu aslında ya.Çocuklarda bizim hatıralarımızı öğrenmiş oldu."
Zeynep "Yani Zaten kaç yıl önceki olaylar 16 yıl felan olmuştur."
Sevil "Evet.Buldukları iyi olmuş.Bulmasalardı.Kendi ellerimle göstermeye niyetim yoktu."
Ayçin "Aaa.Hadi ama çorbalar soğuyor.Çocuklarr.Ekrem,Cenker,Cihan sizde kalkın."
Cansu "Yaa.Anne biraz daha bakalım."
Rüya "Eveeet.Biraz daha bakalımm."
Sevil "Aaa.Hayır olmaz.Yemekten sonra hep beraber bakarız oldu mu?"
Hep beraber salona yemek yemek için ağaya kalktık.Ayçin abla tabaklara yemekleri koyuyordu.Hepimiz beraber neşeliydik.Büyük, neşeli, şakacı ve mutlu bir aile tablasu vardı karşımda.Babamamın evet demesiyle hepimiz ona döndük.Hepimizin hiç beklemediği bir şey söylemişti gülerek ve mutlulukla.
Ekrem "Eveeet.Her Şey Bir "Anı"yla Başladı.Her Şey Bir "Anı"yla Biter."

SON...

Yorumlarınızı Bekliyorum.
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 785
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 544
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : ORDAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcilar<

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyPerş. Haz. 28, 2012 10:33 pm Paylaş

Süper harika muhteşem olmuş bayıldım . Ellerine sağlık canım :-)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyPerş. Haz. 28, 2012 11:02 pm Paylaş

Beğenmene sevindim.Teşekkürler.
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyCuma Haz. 29, 2012 3:31 am Paylaş

çok güzel bir final olmuş.Keşke sezon finali olsaydı.
Yeni senaryolarını ve devam eden senaryolarından yeni bölümleri bekliyorum.Ellerine sağlık
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyCuma Haz. 29, 2012 4:22 am Paylaş

Teşekkürler.Çok uzun olmuştu artık bitmesi grekiyordu (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyCuma Haz. 29, 2012 5:35 am Paylaş

keşke final olmasaydı ama senin kararın Very Happy

süper olmuş çook güzel yazmışsın Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 6 EmptyCuma Haz. 29, 2012 6:06 am Paylaş

Beğenmenize sevindim.Teşekkürler.

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6