Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 5:06 am Paylaş

prenses güzelim demiş ki:
güzel olmuş ellerine sağlık

Teşekkürler...
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 5:39 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Ayy süper bi bölmdüü harika bayıldım.
Başlığıda şans eseri gördüm :D
ok mutlu oldum bölümü okuyuncaa.
Yeni bölüm hakkındaki düşüncelerim.
Sevil ve ekrem Ömer beyin oğlunun atıgı dkkanda çalışmaya başlıcaklar.
Sevil ekremi kıskanıcak ekremde kıskandıgını söylediğinde inkar edicek snradan ağzından bişi kaçırcak ekremde kıskanıyosn yani diceek :D

YENİ BÖLÜMÜ EN KISA ZAMANDA BEKLİYORUUUM.
UZUN OLUR İNŞ. :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 6:11 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Sevil ekremi kıskanıcak ekremde kıskandıgını söylediğinde inkar edicek snradan ağzından bişi kaçırcak ekremde kıskanıyosn yani diceek :D

Sağol canım çok teşekkür ederim (:
Bir dahaki bölüm uzun olur tabiki...
bakalım neler olucak ilerki zamanlarda göreceğiz Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 6:12 am Paylaş

loss_girl demiş ki:
askikizi demiş ki:

(=
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 7:14 am Paylaş

spr olmuş dvm Exclamation
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 7:29 am Paylaş

Hiiiğğğğğğğhh!
Süper olmuşşş!
Bayıldım!
Bekliyorum bölümü Very Happy
http://twitter.com
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 9:43 am Paylaş

süper olmuş diğer bölümlere göre biraz kısa olmuş ama olsun süper bi bölümdü yeni bölümün çabuk gelmesi dileğiyle :D :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 10:55 am Paylaş

aylin esin demiş ki:
spr olmuş dvm ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 3726834481

SAĞOL CANIM TEŞEKKÜRLER...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 10:56 am Paylaş

özgünümmm demiş ki:
Hiiiğğğğğğğhh!
Süper olmuşşş!
Bayıldım!
Bekliyorum bölümü ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 650269930

Sağol canım çok teşekkür ederim (:
Yeni bölümü ilk fırsatta yazmaya oturacağım inş....
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 10:59 am Paylaş

cnm süper olmuş sonunda sevil inadını kırdı ve ekreme söyledi sevdiğini sevindim ve merak ettim fagmanda sevil ekremi kıskanıyor sanırım devamını merakla bekliyorum Exclamation
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 11:02 am Paylaş

sevil:D demiş ki:
süper olmuş diğer bölümlere göre biraz kısa olmuş ama olsun süper bi bölümdü yeni bölümün çabuk gelmesi dileğiyle :D :D

Sağol canım çok teşkkür ederim (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 11:04 am Paylaş

goktug demiş ki:
cnm süper olmuş sonunda sevil inadını kırdı ve ekreme söyledi sevdiğini sevindim ve merak ettim fagmanda sevil ekremi kıskanıyor sanırım devamını merakla bekliyorum ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 3726834481

Evet nihayet sevil çok bekletti bizi. Very Happy
Teşekkürler canım...
seln^mm
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
seln^mm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 191
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 193
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 11:34 am Paylaş

Yaa ben daha uzun bekliyoduum. Bu biraz kısa geldi. :/

Neyse yine de çok güzl olmuş. ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 3726834481 Sevil sonun da söyledi bkalım ekrem ne diyecek? Yb yi bekliyorum cnmm. ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 650269930
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 11:46 pm Paylaş

seln^mm demiş ki:
Yaa ben daha uzun bekliyoduum. Bu biraz kısa geldi. :/

Neyse yine de çok güzl olmuş. ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 3726834481 Sevil sonun da söyledi bkalım ekrem ne diyecek? Yb yi bekliyorum cnmm. ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 650269930

SAĞOL CANIM TEŞEKKÜRLER, EVET BU BÖLÜM KISA OLDU BİRAZ (:
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 11:53 pm Paylaş

yb ne zaman cnm Smile
kadırgalı_dünyagüzeli
Üye
 Üye
kadırgalı_dünyagüzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 58
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ''GİRAY SONGÜL''

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 5:23 am Paylaş

çok beğendim canım yb?
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 5:30 am Paylaş

oh be sonunda söyle nihayet yani sevil sende rötarlı bir kızsın ellerine sağlık canım (:
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:41 am Paylaş

yb
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:55 am Paylaş

Yb ne zaman ??
http://twitter.com
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 09, 2011 2:59 am Paylaş

kadırgalı_dünyagüzeli demiş ki:
çok beğendim canım yb?

SAĞOL CANIM TEŞEKKÜRLER =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:00 am Paylaş

heart vacancy demiş ki:
oh be sonunda söyle nihayet yani sevil sende rötarlı bir kızsın ellerine sağlık canım (:

SAĞOL CANIM TEŞEKKÜRLER =)
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:00 am Paylaş

ne zaan gelir
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:01 am Paylaş

aylin esin demiş ki:
yb ne zaman cnm ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 650269930

Birazdan koyacağım Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:01 am Paylaş

prenses güzelim demiş ki:
ne zaan gelir

AZ SONRA KOYUYORUM...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 09, 2011 3:02 am Paylaş

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●••| 26.ßöℓüм;" кöтü вiя тαℓiнѕizℓiк "

(Ekrem duyduğu sözün şaşkınlığıyla Sevile bakıyordur.Sonunda ağzının açık olduğunu farkedip kapatmıştır.) Sevil:Hey burdamısın.? (Ekremin yüzündeki sessizlik değişerek sırıtan bir hal alır.) Sevil:Ekrem iyimisin.(Sevil etrafa bakarak.) Sevil:E tabi sevil insan alışdıra alışdıra söyler.(Ekrem ani bir hareketle Sevili kaldırıp döndürmeye başlar.) Sevil:Ay Ekrem bırak başım dönüyor.(Ekrem Sevili yere bırakır ve duvara yaslar.Ekrem iki elini duvara koyar.) Ekrem:Yane biz şimdi sevgiliyiz.Sevil:Hım ben bana öyle bir soru sorulduğunu hatırlamıyorum.Vede evet dediğimde.(Sevil duvardan ayrılır biraz öne gelir.Ekremde biraz uzaklaşmıştır.) Ekrem:İyi tamam.Sevgilim olurmusun.? Sevil:Hayır.Ekrem:Ne.! Ama daha demin sevdiğini söyledin.Sevil:Evet birkaç saniye öncede teklifini kabul etmedim.(Ekrem Sevili omuzlarından tutarak duvara yaslar.) Ekrem:Sen benimle dalgamı geçiyorsun.Sevil:Yo ben sevgili olmama konusunda gayet ciddiydim.Ekrem:Öylemi.? Sevil:Evet öyle.Neyse benim uykum geldi yatacağım artık.Hadi iyi geceler.(Sevil Ekremin kenarından geçerek merdivenlerden inmeye başlar.Ekrem hızla merdivenlerden iner ve sevili kavrayıp kucağına alır.) Sevil:Ekrem ne yapıyorsun.Ekrem:Hiç kusura bakma hanfendi bu konuya açıklık getirmeden önce seni bırakmam.Sevil:Ya Ekrem ya acayip uykum geldi bırakta yatağıma gidiyim.(Ekrem Sevil kucağında merdivenlerden inmeye başlar.) Sevil:Ya niye açağı iniyoruzki,ayrıca kucağında niye taşıyorsun beni spor aleti felanmı sandın.Yada kasmı yapmaya çalışıyorsun.Ekrem:Öf Sevil yaa saçmalayıp durma bi sus.Sevil:Aslında kas yapsan fena olmaz.(Ekrem Sevile bakar.) Ekrem:Ya sen ne elindekilerle yetinmeyi bilmiyorsun.Boy desen var yakışıklılık desen var.Mütevazilik desen var anlamıyorum yaa.(Hala merdivenlerden iniyorlardır.Sevil gözünü kısarak Ekreme bakar.) Sevil:Bıraz kas olsa fena olmazdı.Ekrem:Bende zaten kas var canım.Sevil:Ama yeterince yok.Yane böyle bi taşlık görünümü vermiyo.Ekrem:Hey allahım ya.(Apartmandan dışarı çıkmışlardır.) Sevil:Tamam indir artık.Ekrem:Yok masaya kadar indirmem.Sevil:Bu arada sen ciddiye almadın demi daha deminki dediklerimi.Şaka yapıyordum.Ekrem:Ya aslın düşündümde fena fikir değil.Şu sınavdan kurtulduktan sonra biraz kas yapıcam.Sevil:Ne.! Ben şaka yapıyordum oğlum.Ekrem:İyi işte şaka demen iyi oldu.Sevil:Hayatta olmaz izin vermiyorum.Ekrem:Niyeymiş o.Sevil:Ne gerek var kızlar felan bakar.Ekrem:Sen görmedin galiba kızlar bana zaten bakıyor.Bi dakika bi dakika.Sen beni kıskandınmı.? Sevil:Yo-yok canım nerden çıkardın öyle bişi.(Oturdukları masaya gelmişlerdir.Ekrem sevili kucağından yavaşça masaya bırakır ve yanına oturur.) Sevil:Niye geldikki biz.Ekrem:Teklifimi kabul edicektin.Sevil:Allahallah zorlamı yaa.Ekrem:Yane.Sevil:Hey allhım çattık ya.(Ekrem Sevile bakarak sıratak.) Ekrem:Sana bişi söyliyimmi çok suratsızsın.Sevil:Ne.?!(Ekrem iyice sırıtmaya başlamıştır.) Ekrem:Bu gidişle evde kalırsın sen.Sevil:Ekrem sana şimdi bi çakarım feleğin şaşar.Ekrem:Şaka yapıyorum yaa.Sevil:Suratsızsam niye peşimden koşuyorsun o zaman koşma.Allahallah.Sanki silah dayadılar Sevilin peşinden koş diye.(Ekrem Sevile çapkınca bir bakış atar.) Ekrem:Belki.Sevil:Bekli ne.? Ekrem:Bu capon gözlerin sahibi olmak istiyorum, olamaz mı.? (Sevil gözlerini ağaçlıkların arasına çevirir.Biraz utanmıştır.) Ekrem:Yane sen şimdi benim teklifimi kabul etmiyorsun.Sevil:Yane etmiyorum değil şimdilik söylemiyorum.Ekrem:İyi tamam gidebilirsin.Sevil:Bunun içinmi indirdin bu kadar aşağı.Ekrem:Evet.Sevil:İyi tamam iyi geceler o zaman.Ekrem:Sanada.(Sevil düşünerek merdivenlerden çıkar anahtarla kapıyı açar ve içeri girer.Kenara fırlatmıştır anahtarı ve odasına gidip yatağına yatar.) Sevil:Ya ne saçmaladım ben iyicene ya.Çocuğa Seni Seviyorum diyorum.Teklifini kabul etmiyorum.Yane saçma oldu.Yarın okuluna gidip kabulmu etsem.Evet evet öyle yapıyım.(Sevil sonunda düşüncelerinden kurtulur ve ışığı kapatıp uykuya dalar.)

~ Sabah ~

(Bu sefer güne ilk Ayçin merbaha demiştir.) Ayçin:Hadi uyanın uykucular okula gidicez.Sevil:Hıı.Tamam kalktım.Ayçin:Zeynep.! Zeynep:Öf yetti be her sabah.Ayçin:Ben hazırım.Şu havluyu balkona asıcam tamam benim işim bitti.(Ayçin balkona gider, baş havlusunu çamaşırlığa asar daha sonra balkonun kenarına gidip ellerini demire koyar ve temiz havayı içine çekerek derin nefes alır.)

~ Erkekler ~

(Erkekler kalkalı çok olmuştur kahvaltılarını bile yapmışlardır.Koridan geçen Ekremin sırtına Cenker vurur.Cenker:Ekrem bi baksana.Ekrem:Noldu.? Cenker:Ya şu banyonun çeşmesi dünden beri akıtıryor.Bu gün tamirci çağıralım.Ekrem:Tamam ben ararım.Cenker:Yerler su olmasın diye kovayı koymuştum altına napıyım.Ekrem:Oğlum dök gitsin tuvalete.(Cenker tam kovadaki suyu tuvalete döküyordur.) Ekrem:Dur dur.Balkondan aşağı dök gitsin.Ağaçlar faydalansın.Cenker:İyi dökeriz.(Cenker Ekremin yanından geçer ve odasındaki balkona doğru yönelir.) Ekrem:Oğlum dikkatli dök birinin balkonuna felan gelmesin.Cenker:Bi sus oğlum ya sabah sabah.(Cenker odasının balkon kapısını açar ve kenarına gelir kovalı eline alır, düzgünce döküyordurki kovanın sabunlu yerine takılır ve kovadaki su dengesizce aşağı dökülür.Yanlız kötü bir şey vardır.Aşağı kattaki Ayçin sırıl sıklamdır.Ayçin geçirdiği şokun etkisinden dolayı ağzı aşıktır.Kaçlarını çatar ve sırıl sıklam olmuş suratını havaya kaldırıp yukarı bakar.Cenkeri görmüştür.Cenker aşağı doğru bakarken Ayçini sinirli bakışlarıyla ona bakarken bulur.Cenker birden gözlerini kocaman açmıştır.) Cenker:Olamaz.Şimdi bittim ben.Ayçin:CENKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRR.!!! (Ayinin çığlık atmasıyla yatağın ucunda yatmakla meşgul olan Zeynep yere düşmüştür.Sevilse aniden gözlerini açarak yataktan fırlamıştır.Üst kattaysa su içmekte olan Cihanın boğazına Ayçinin bu ani çığlığından dolayı su kaçmıştır.Öksürmeye başlamıştır.Ekremse banyodaki ayna karşısından birden karıdora fırlamıştır.) Ekrem:Anam.! Destur.! Noluyo.! Cihan oğlum iyimsin helal.! (Ekrem Cihanın sırtına sertçe geçirmiştir.) Ekrem:Cihan iyimisin cevap ver.! (Cihan hala öksürüyordur, zor şer cevap verir.) Cihan:Ekrem bi git ya nesef almaya çalı-çalışıyorum.Bi sus.! Ekrem:O Ayçinin sesiydi dimi.?! (Cihan öksürerek başını sallar zorla.Ekrem Cenkeri balkonda görmüştür fırlayarak yanına gider ve aşağı gözlerini börtleterek bakar.Ayçinin ateş püskürten Yeşil gözleriyle karşılaşmıştır ve saçı başı sırıl sıklamdır. rümeli ve sürmesi yanaklarına akmıştır.Ekrem korkuyla geri çekilir.Cenkeride geri çeker.) Ekrem:Hii.! Cenker çok gençsin be oğlum yanlız kaldın.Ayçinin ruhu çıkmış baksana gözler kapkara.Ayçin nerde lan peki.Yoksa ruhu bizim evedemi geliyor.(Ekrem gözlerini pörtleterek Cenkere bakar.Cenker telaşlı bir şekilde.) Cenker:Oğlum Ayçinin ruh halini tercih ederdim ama malesef o Ayçin.Ekrem:NEYNN.!! Salak suyu kızın kafasından aşağımı boşarttın.! Cenker:Yanlışıkla oldu.! Ekrem:Sana bide o kadar dikkat et dedim kakafa.Cenker:Bi sus Ekrem ya.(Ekremle ikisi telaşla kafalarını balkondan aşağı tekrardan uzatırlar.Ayçin hala yukarı bakıyordur.Alt kaltta Seville Zeynepse koşarak ne olduğunu anlamak için odalarından çıparken çarpışırlar ve ikiside yere düşer.) Sevil&Zeynep:Ahh.!! Sevil:Sen iyimisin.? Zeynep:Evet sen.? (Zeynepte Sevilde hala yerdedir.) Sevil:O ses Ayçinindi demi.? Zeynep:Evet.Havlu asmaya gitmişti balkona.(Zeynep ne söyledinin farkına varır ve bir çığlığı patlatır.Cihansa öksürük krizinden kurtulmak için tekrardan ağzına bardağı götürmüştür.) Zeynep:Ayyy.!! Sevil:Zeynep bağırmasana. Zeynep:Ayçin aşağamı uçtu yoksa.(Cihan birden elinden bardağı düşürür.) Cihan:Yetti be bi su içemedim.! Su içeyim derken canımdan olucam.! (Cihan sinirle ve öksürerek bardağı komidinin üstüne koyar ve sinirli adımlarla Cenkerin balkonuna gelir kafasını sinirle aşağı sarkıtır.Ayçini o halde görünce yüzündeki sinir birden gitmiştir ve korkarak geriye çekilir.Aynı zamanda öksürmeyede devam ediyordur.) Cihan:Abicim naptın sen.Kız, kızgın boğalar gibi yukarı bakıyor.Ekrem:Cenker zekisi suyu yanlışıkala Aşağı değilde Ayçinin başından aşağı boşaltmış.Oğlum sen öksürüyorsun hala.Cihan:Geçer birazdan.(Sevil sinirli bir şekilde Zeynepe bakar ve hafif bağırır.) Sevil:Saçmalama Zeynep Ayçin aşağı uçarken Cenkeeeer diye niye bağırsın.(Zeynep hılz ayağa kalkkar ve Ayçinin balkonunka koşar Sevilde hemen arkasından balkona gitmiştir.İkiside Ayçini sırılsıklam görünce ağızları açık kalmıştır.) Sevil:Ay-Ayçin ne oldu sana.(Ayçin tekrardan sinirle yukarı bakar.Seville Zeynepte kafalarını yukarı çevirir ve bakar.) Sevil:Bıravo Ekrem kızın üstüne sumu döktün.Ekrem:Benmi döktüm yaa allahallah.! Cenker döktü.(Cihan hala öksürüyordur.) Zeynep:Cihan.! Sen niye öksürüyorsun.Ekrem:Sayenizde su içerken çığlıklarınızı dıyunca su boğazına kaçtı geçmedide öksürüp duruyor.Zeynep:Ayyy.Cihan ben yukarı geliyorum kapıyı aç.(Cihan kafasını sallar.Ayçinse hala sinirli sinirli Cenkere bakıyordur.) Cenker:Ya Ayçin çok özür dilerim.(Ayçin içeri girer ve Zeynepin peşiden yukarı çıkar.Seville Ekremse balkondan birbirlerine bakıyorlardır.Ekrem tam şeker bir şekilde konuşucaktırki.Dün gece aklına gelir ve vazgeçer.Ciddileşir.) Ekrem:Neyse kendi aralarında hallederler.(Ayçin yukarıçıkmıştır ve Cenkerin odasının balkonuna dalmıştır.Sinirli bir şekilde Cenkere bakıyordur.Cenkerse Ayçine normal bir şekilde bakar, gözüne yerde duran kova çarpmıştır içinde azda olsa su vardır.Ayçin eğilir ve kovayı eline alıp Cenkerin başından aşağı boşaltır.) Cenker:Ayçin napiyorsun.! (Azda olsa Cenkerin sırılsıklam olmasına yetmiştir ve artmıştırda.) Ayçin:Senin yaptığını.! Cenker:Benim kova elimden kaydı ve istemeyerek döktüm.! Ayçin:Sonuçta döktün.! (Ekrem kenardan sıvışır.) Ekrem:Ben gidiyim bare.(Ekrem yavaşça odadan çıkar ve kapıyı kapatır.) Cenker:Hayret bişi ya sırılsıklam oldum.! Ayçin:Karşındakinin hali nasıl.?! (Cenkerin yüzündeki sinirli ifade gider ve sırıtarak Ayçina bakar.) Cenker:Ya düşündümde, sorun değil eğlenmiş olduk.Ayçin:Eğlenmişmi olduk şu halime bak okul formam sırılsıklam.(Cenker gülmeye başlar.) Ayçin:Gülme.! Gülme.! (Ayçin sinirle elini yumruk yapar ve Cenkere vurur Cenkerde geri geri giderken ayağı sudan kayar ve yere düşer.Yere düşünce Ayçin kahkahayı patlatır ve gülmeye başlar.) Ayçin:Ahahahahh xD Düştün. (Cenker Ayağıyle Ayçinin ayağına vurur ve Ayçinde Cenkerin yan tarafına yere yapışır.) Ayçin:Ah.! Acıdı.(Cenker sırıtarak bakar ve) Cenker:Geçer merak etme.Ayçin:Kötüsün Cenker.Cenker:Bana diyene bak.(Ayçin dil çıkartır.) Cenker:Eğlendik ama kabul et.Ayçin:Olabilir ama benim daha sininle işim bitmedi en son dövüyordum.(Ayçin yerden kalkar ve cenkerin üstüne oturup Cenkere vurmaya başlar oda kendini korumaya çalışıyordur.) Cenker:Ah yeter vurma.(Ayçin vurmayı keser.) Ayçin:Kalkarım ama bir şartla.Cenker:Ben sana kalk dememiştim, vurma demiştim.(Cenker sırıtarak Ayçine bakar, Ayçinde vurmaya tekrardan başlar.) Ayçin:Ya bak hala dalga geçiyor.(Cenker hızla Ayçinin ellerini yakalar ve Ayçini yere yatırıp üstüne çıkar ve iki ellerini yere yere yapıştırarak tutar ve yüzüne yaklaşır.) Cenker:Şartına uymama gerek kalmadı.(Ayçin Cenkerin gözlerine sabit bir şekilde bakar Cenkerde Ayçinin gözlerine bakıyordur.) Cenker:Bu arada şartın neydi merak ettim.Ayçin:Beni okula bırakırmısın diyicektim, sırıl sıklamım ve üstümü değiştirene kadar geç kalacağım o yüzden geç kalma kağıdımın nedenini sen yazdırıcaksın.Cenker:Bak işte bu olabilir.Tamam gelirim.Ayçin:Sevindim.(Cenker ayçinin üstünden kalkıcakken tekrardan Ayçine döner.) Cenker:Ha bu arada bu kadar pozisyona gelmişken.(Eğilir, Ayçinin yanağına öpücük kondurur ve geri çekilir biraz.) Cenker:Ha son bişi daha yanakların buz gibi gidip sıcak bir duşa gir yoksa hasta olucaksın.(Cenker Ayçinin üstünden kalkar, iki elini Ayçine uzatır ve kalkmasına yardımcı olur.Daha sonra tişörtünü çıkartarak odasına girer ve kapının arkasındaki havlusunu alarak.İki kere elinde sallar ve umzunun üstüne koyup eliyle tutar dönüp Ayçine bakar ve gülümser.Arkasını dönüp banyoya gidicekken kafasında sert bir acı hisseder.Ayçin kafasına çanta fırlatmıştır.) Ayçin:Bayan var burda bayan biraz nezaket göster o kadar üstüme su düktün insan bir havlu verir.Kurulanmak için.(Ayçin yaklaşır ve Cenkerin yanında durur.) Cenker:Yane çok zor geldiyse gel duşa sokuyum ben seni.(Cenker Ayçine bakarak sırıtır.Ayçin eliyle tekrardan Cenkerin kafasına patlatır.) Ayçin:Pis sapık.! (Cenker tam öpmek için yaklaşırken Ayçin geri çekilir.) Ayçin:Beni sevgilin felan sandın heralde. Cenker:Sevgilim olurmusun.? (Cenker sırıtarak tekrardan Ayçine bakar.) Ayçin:Manyakmısın nesin.! Cenker:Böyle ıslakken, daha bi karşı konulmazsın.Ayçin:Hey allahım ya.Çattık.! (Ayçin sinirle giderken Cenker kolundan tutar ve ciddi bir şekilde.) Cenker:Bu arada Sevgilim olurmusun derken ciddiydim.Ayçin:Anlamadım.Cenker:Anlamıyıcak bir şey yok.Ayçin:Çıkmamı teklifi ettin şimdi sen bana.Cenker:Aynen öyle yeşil gözlü Meleğim.(Ayçin kolunu turtarır ve hiç bir şey demeden aşağı iner ve banyoya gidip sıcak duşun altına girer.Cenkerde banyoya girerken, Ekrem elleriyle alkışlıyarak koridora çıkar.) Ekrem:Vay, sen ne yere bakan yürek yakanmışsın be oğlum.Şimdiye kadarda kimseyle çıkmadın diye dalga geçerdik.Cenker:E doru kişiyi buluncada beklememk laızm demi.? Ekrem:Yanlız kızın üstüne fazla gitme sapık gibi.Cenker:Merak etme gitmem.(Zeyneple Cihanda salondalardır.Cenker duşla girmiştir Ekremde direk salona dalar, Zeyneple Cihanı görünce elleriyle gözlerini kapatır.) Ekrem:Oha.! +18 böldüm galba neyse siz devam edin.Cihan:Ekrem abartma Zeynepin yanapına küçücük bir öpücük kondurdum.Ekrem:He iyi tamam.Okula geç kalıyoruz ama.Zeynep:Tamam ben açaıdan çantamı alıyım Sevilide çapırıyım 4ümüz gidelim.Bunların işleri uzun banyo felan.Ekrem:Gerek yok ben tek giderim.(Ekrem çantasını almak için odasına gider.) Cihan:Hayda nolmuş bunlara.Zeynep:Sevil kabul etmiyorya ona bozuluyor galiba.Cihan:E haklıda yane.Amma uzattı Sevilde.Zeynep:Evet haklısın.Neyse aşağıda görüşürüz ben çantamı alıyım.(Zeynep aşağı inmiştir ve anahtarla kapıyı açıp direk Sevilin yanına gitmiştir.) Zeynep:Sevil.Sevil:Efendim.Zeynep:Ekrem sana çok kızgın.Sevil:Öf, biliyorum yaa.Zeynep:Vede senden kaçıyor.Sevil:Ne.! Zeynep:Evet.Dedim okula beraber gidelim ben tek giderim felan dedi.Sevil:Tamam bir konuşayım şununla.(Sevil çantasını alır ve yukar kata çıkıp zile basar.Kapıyı Cihan açmıştır.) Sevil:Ekremi çağırırmısın.? Cihan:Ekrem okula gitti bile.Sevil:Tamam sağol.Siz Zeyneple beraber gidersiniz.(Sevil hızla merdivenlerden iner ve otobüs durağının önünde otobüsü bekler, 5 dakika sonra otobüs gelmiştir.Biner ve akpilini basıp bir yere oturur.)

~ Yarım Saat Sonra ~

(Otobs Ekremlerin okulunun yakınındaki durakta durur, Sevil hemen çantasını omzuna alır ve otobüsten inip okula doğru yürümeye başlar,okul kapısından içeri girer ve kantine su almak için girer, girer girmek masada oturan Ekrem gözüne çarpmıştır, yan tarafndada bir kız oturuyordur.Gayet samimi görünüyorlardır.İkiside birden gülmeye başlar.Sevil onları bu halde görnce sinirleri bozulmuştur ve Ekremle konuşmaktan vazgeçer.Geri dönüp hızlı adımlarla okuldan çıkar.Kantinden çıkarken Ekrem son anda Sevili farketmiştirki, koşarakSevilin peşinden gider ve oda okuldan çıkar.Sevil hızla aşağı doğru yürüyordur, birden ekndini tutamaz, gözlerinden yaş gelmiştir, bu sefer koşmaya başlamıştır,Ekremde koşarak yetişmeye çalışıyordur.Sonunda yetişir ve kolundan tutup sertçe Sevili kendine çeker.Sevil bir anda ne olduğunu anlayamamıştır ve duraksar.Sevile kızgın olan Ekremse Sevilin gözlerinden akan iki damla yaşı görünce bütün kızgınlığı geçmiştir.) Ekrem:Okula kadar geldin ve neden konuşmaya gelmedin yanıma.Sevil:Yanında bir kız vardı.Bölmek istemedim.Ekrem:Sen niye ağlıyorsun.? Sevil:Senin yüzünden sinirlerimi bozdun.! Ekrem:Ha sen kıskandın.(Sevil kolunu kurtatırır ve yürümeye devam eder.Ekremse önüne atlamıştır.Sevil tekrardan durumak zorunda kalır.) Ekrem:İyide o benim sınıf arkadaşım, ayrıca dersle ilgili konuşuyorduk.Sevil:Niye.? Sizin sınıftan olunca kız sayılmıyormu yada onun hisleri olmuyor mu.? Ayrıca sen kızlarla kıkırdaşarakmı ders hakkında konuşuyorsun.? Ekrem:Evet ders hakkında konuşuyorduk, bende espiri yaptım ve gümeye başladık olay bu.Sevil:Eminim öyledir.(Ekrem Sevilin yüzünü iki elinin arasına alır ve gözlerinin içine bakar.) Ekrem:Öyle.(Ekrem biraz durur.) Ekrem:Hadi gel seni tanıştırayım.Sevil:Ne.Hayır ben tanışmak felan istemiyorum.(Ekrem Sevilin elinden tutar çekiştirir.) Sevil:Ya istemiyorum bırak.(Ekrem zorla Sevili kantine sokmuştur.) Sevil:Ya Ekrem.(Ekremle sevil kızın yanına kadar gelmişlerdir.) Damla:Ekrem nereye gidiyorsun ya.! Bana ders soruyorsun bi anlattırmıyorsun.! Sonrada koşup gidiyorsun.! Ekrem:Hadi ye gülerken öyle demiyordun ama.(Damlanın telefonu çalar.Telefonunu açar.) Damla:Tamam geliyorum canım.By.(Damla telefonu kapatır ve Ekreme döner.) Damla:Benim gitmem lazım.Burak bekliyor.Ekrem:Hayda sen bana ders anlatıcaktın.Damla:Dinlemedinki.Sevgilin anlatsın.Ekrem:Sevgili.? Damla:Yanındaki işte.Ekrem:İyide biz sevgili değiliz ki.Damla:Her neyse işte yakın görünüyorsunuz sonuçta olursunuz.Ekrem yeter rahat bırak geç kalıcam.(Damla çantasını alır ve elini sevile uzatır.) Damla:Meraba ben damla.Sevil:Bende sevil.Damla:Tanıştığıma memnun oldum.Sevil:Bende.Damla:Sen iyi bir kıza benziyorsun.(Damla Ekreme döner.) Damla:Bak Sevili üzersen kafanı kırarım.Ekrem:Hayda bakıyorumda hemen benimsedin.Hem Burak kim söylesene sen.Damla:Sevgilim.Ekrem:Hangi burak.Damla:Sanane.Sen tanımazsın zaten.(Damla arka tarafa doğru bakar.) Damla:Iyy.Cadıda geldi, mor mor şimdi hiç çekemem ben kaçıyorum, bu arada güzel benzetmişsin Sevil tebrik ederim.Sevil:Neyi.? Damla:Arkandaki şahsiyeti.(Ekremle Sevil arkasına dönüp bakar.Sude tip tip onlara bakıyordur.) Ekrem:Damla, dur.! Bizde seninle giliyoruz.Çıkışa kadar şimdi gelir yanımıza asabımız bozulur.(Üçü çıkışa kadar giderler.) Damla:E buraya kadar geldiniz Burakla tanışmadan olmaz.Burak:Nihayet geldin aşkım gelmiceksin sandım.Damla:Kızıcaksan bu herife kız onun yüzünden geç kaldım.Ekrem:Ayıp oluyo ama.Sevil:Burak.(Burak Sevile dönüp bakar.) Burak:Sevil.Burak&Sevil:Senin ne işin var burda.Sevil:Ekremi görmeye geldim.Burak:Bende bu fıstığı almaya.Damla:Siz nerden tanışıyorsunuz.Sevil:Aynı okuldayız.Damla:Hım.Neyse sonra görüşürüz.(Damlayla Burak gitmişlerdir.) Ekrem:Siz samimimisiniz o herifle.Sevil:A düzgün konuş Burak çok iyidir.Hem Damlada iyi gibi yakışmışlar.Ekrem:Bencede kıskanmana gerek yok yane.Sevil:Diyene bak asıl sen beni kıskandım.Ekrem:Saçmalama ne kıskanıcam.Damlayla sevgili çocuk işte.(Ekrem gözlerini kısarak sevile bakar.) Ekrem:Ama sen kıskandın dimi kabul et.Sevil:Hayır.Ekrem:Tamam hadi kıskanmamış ol.Sen niye gelmiştin benim yanıma.? Sevil:Ben,ben şey.Ekrem:Ney.? Sevil:Şey için gelmiştim canım.Şey için yane.Ekrem:Sevil sen düşüne dur ben gidip çantamı alıyım sınıfta kaldı.Gelince cevap bekliyorum ama.(Ekrem koşarak sınıfa çıkar ve çantasını alıp aşağı iner tam çıkışte Sude önünü keser.) Sude:Ekrem.(Ekrem sessiz bir şekilde.) Ekrem:Hay sıvıyayım ya.Sude:Nereye.Ekrem:Sanane.(Ekrem sudenin yanından geçer ve okuldan çıkar.) Ekrem:Ee düşündün mü.? Sevil:Neyi.? Ekrem:Bilmem.? Sevil:Hiç öylesine gelmiştim ben.(Ekrem Sevilin iki omzundan tutar ve kendine çevirir.) Ekrem:Bunu daha ne kadar sürdürmeyi düşünüyorsun.? Sevil:Neyi.? Ekrem:Bunu işte.Sevil:Öf tamam Evet.Ekrem:Ne saçmalıyorsun Sevil.Sevil:Teklifini kabul ediyorum.(Ekrem sevimlice Sevilin yanağından öper ve hızla geri çelkilip sevimlice Sevile bakar.) Sevil:Ekrem herkesin içinde öpme ya millet bize bakıyor.Ekrem:Tamam tamam kızma birtanem.Sevil:Biz nereye gidiyoruz Ekrem.Ekrem:Ha ben sana söylemeyi unuttum demi.Bu gün dükkandan Ömer amca aradı dedi bu gün erken gelin sizinle konuşucaklarım var.Sevil:Allahalllah ne konuşucakki bizimle.? Ekrem:Bilmiyorum.İlk önce otobüsle karşıya gitmeliyiz vede şu kıyafetlerden kurtulmalıyız.(Otobüs durağına kadar yürürler ve otobüsü beklemeye başlarlar.Beklemekten yorulmuşlardır artık.) Ekrem:Gel şuraya oturalım.(Oturma yerlerine yanyana oturmuşlardır boştur kimse yoktur.Sevil sıcaktan bunalmaya başlamıştır.) Sevil:Öf çok sıcak.Ekrem:O zaman saçlarını topla.Sevil:Haklısın rahat ederim.(Sevil bileğinden tokayı çıkartmıştır.) Ekrem:Ben toplıyım mı.? Sevil:Öf Ekrem saçmalama sen toplıyamazsın.Ekrem:Niye ya toplarım.Sevil:Öf iyi al nasıl olsa toplıyamıyıcaksın ben bile zor topluyorum.Ekrem:Bune ya düzgün bir toka ver.Sevil:Yok yanımda başka.(Ekrem ayağa kalkar, elleriyle sevilin saçını alır.) Ekrem:Şu öndeki ufakları saçlarını elinle al.Sevil:Perçem o.Ekrem:Her neyse işte.(Sevil perçemlerini önüne çeker.Ekremde sevilin saçını tepeye almışoynayıp duruyordur.) Sevil:Ekrem ne oynayıp duruyorsun topla gitsin.Ekrem:Dur ya hoşuma gitti oynamak, mis gibi kokuyor zaten saçın.Sevil:Ekrem topla yada toplamıyıcaksan bana ver.Ekrem:Tamam dur topluyorum ama atkuyruk yapmıcam.Sevil:Örgü ör istersen Ekrem.(Ekrem Sevilin saçını eliyle toplamıştır ve saçını burmaya başlamıştır ama sonuna bir türlü gelememiştir.) Ekrem:Senin saçın ne kadar uzunmuş ya biraz daha uzatsan rapunzel olucaksın.Sevil:Ekrem bir şey soracağım saçımı napıyorsun.Ekrem:Ya bi sus iki dakika kafamı karıştırma.Şimdi nasıl yapıyorlardı bunu.Sevil:Sanki geometri sorusu çözüyor.Ekrem:He tamam hatırladım.Doluyolardı bunu.Sevil:Bak Ekrem çok tepeden yapıp cinlilere, japonlara benzetme beni.Ekrem:Sen zaten caponsun.Sevil:Öf Ekrem bırak artık fenalık geldi.Ekrem:Bi susta yapıyım.(Ekrem sevilin saçını dolamaya başlar, dolarken yüzü şekilden şekile giriyordur.) Ekrem:Heh bitti ver tokanı.(Sevilin elinden tokasını alır ve tokayı takar.) Sevil:Bittimi.? Ekrem:Evet.(Ekrem oturur.) Ekrem:Bana bak bakıyım.Şu perçemleride düzelt tamam.Çok şeker oldun.Saçların çok uzun.Sevil:Evet biliyorum, kestirmeyi düşünüyorum bir ara.Ekrem:Kestirme, böyle çok güzel.Tamammı kestirme.Sevil:Tamam tamam senin için kestirmem.Bu arada sen nasıl yaptın saçımı.Ekrem:Bilmem sınıftaki kızlar saçlarını toplarken görmüştüm.Sevil:Sen niye kızların saçlarına bakıyorsun.! Ekrem:Hayda onu nerden çıkarttın şimdi.Sevil:Bilmem sen daha iyi bilirsin.Ekrem:Sende çok kıskanç çıktın yaa.(Ekrem elini Sevilin omzuma atar ve yanağından öper.) Cenker:Vayy.Çifte kumrularda burdaymış, daha güzel mekanmı bulamadınız yane otobüs durağı biraz garipte.Ayçin:Kapa çeneni Cenker.Ekrem:Olum sizin ne işiniz var burda okulda olmanız gerek değilmi sizin.Sevil:Cidden niye okulda değilsiniz.Ayçin:Şimdi bildiğiniz gibi kaz kafalı Cenker başımdan aşağı su döktü, bende buna döktüm.Bu yüzden ikimizde duş alıp üstümüzü değiştirincede okula geç kaldık.Cenker benimle okula kadar eşlik etti.Bu salak müdür yardımcısıda geç kağıdı yazmadı.Cenker:Buda müdür yardımcısına bağırmaya başladı.Müdürde bizi odadan kovdu.Ayçin:Odadan çıktıktan sonra bunada iki tane patlattım ve burdayız.Ekrem:Tamam bi soluklanın sakin yane.(Ayçin Sevilin yanındaki oturağa oturur.) Ayçin:Öff.(Ayçin dönüp Seville Ekreme bakar.) Ayçin:Sizde nihayet sevgili olmuşsunuz.Sevil:Evet.Ekrem:Evet ama Sevil garip davranıyor.Ayçin:Alışsın biraz Ekrem, hem öyle soğuk durduğuna bakma.Kaç gündür evde ne yapıcam diye başımızın etini yedi Zeyneple.Sevil:Evet ya, azarlarım ama severim ben Ekremi.Biraz alışmam için zaman tanıyıcak artık.Ekrem:Gel bi kere daha öpcem seni.(Ekrem Sevilin yanağından öper.) Ayçin:Vıcıklaşmaya başlamışsınız bile çoktan.Cenker:Nerde kaldı bu otobüs yaa.Ayçin:Körmüsün cenker bak ileride geliyor.Cenker:Sende anca laf sok.Ayçin:Sen hiç konuşma.Sus.! Dövmediğime şükret seni bu gün.Cenker:Dövseydin canım bana kıyamadıysan ben napıyım.(Ekremle Sevil şaşkınca Ay.in ve Cenkeri izliyorlardır.Ekrem Sevilin kulağına eğilir.) Ekrem:Yerimiz çabuk doldurulmuş, baksana didişip duruyor bunlar.(Sevil Ekreme dönüp bakar.) Sevil:E yakın gözüküyor sevgili olmaları.Ekrem:Aynen.(Otobus sonunda gelmiştir.Otobüse binerler.)

~ 1 Saat Sonra ~

(Siteye varmışlardır, Sevil ve Ayçin eve girmiştir.İkiside kendi odasına gider.Sevil dolabını açar beyaz dar paça pantolon ve üstüne lacivert bir badi,lacivert converse ve beyaz bir çanta çıkartıp kenara bırakır.Banyoya gidip ellerini yıkar ve aynaya bakar, aynaya bakınca gülmeden edememiştir.Saçına gülüyordur.) Sevil:Aferin bayada güzel toplamış.Dursun bare bozmuyayım.(Odasına gider üstünü değiştirir kapıdan ayçine seslenir.) Sevil:Biz Ekremle dükkana gidiyoruz.Ayçin:İçeri gel bi üstüne bakıyım.Sevil:Öf al bak.(Sevil içeri girer Ayçin üstüna bakmıştır.) Ayçin:Ya giyim süperde o saçın toplu olmasına gerek yok niye topladın.Sevil:Ben toplamadımki Ekrem toplamıştı.(Ayçin gülümser.) Ayçin:Bozmak istemiyorsun.Sevil:Ya zaten sıcak hava kalsın bu günlük.(Zil çalar.) Sevil:Ekrem geldi ben kaçtım.(Sevil telefonunu alır kapıyı açar ve dışarı çıkar.) Ekrem:Nihayet.Sevil:Çokmu beklettim.Ekrem:Yo hayır hadi gidelim.(Ansansörle aşağı inerler ve yürüyerek dükkana varırlar, içeri girerler.) Ömer:Hoşgeldiniz.Sevil:Hoşbulduk ömer amca.Ömer Amca:Oturun çocuklar.(Seville Ekrem karşılıklı oturur.) Ömer:Çocuklar oğlum yurt dışından geldi.Bu dükkanı kapatıp satacağız ve birikmişimizle.Oğlum mağzada büyük bir dükkan açıcak.Ekrem:Yane işsiz kaldınız diyorsunuz.Ömer:Hayır siz orada çalışmaya başlıyıcaksınız.Sevil:Ne.! Ömer:Sizin gibi güvenilir gençlere ihtiyacım var.Yanlız taşınmak için bir bir sürü kişi lazım.Benim bildiğim kadarıyla yok, parasıyla taşımak için yardım edicek tanıdığınız birileri varmı.? Şuanda mağazada yeni açılıyor ve dükkanı temizlemek için adam tuttuk temizleniyor.Taşımak için erkek lazım birde düzen lazım gerçe dokorasyoncuyu buluruz.(Sevil Ekreme Ekremde Sevile bakar.) Ekrem:Düşündüğüm şeyimi düşünüyorsun.Sevil:Evet tam olarak düşündüğün şeyi düşünüyorum.(Sevil ömere döner.) Sevil:İki tane kız 2 tane erkek parasıyla çalışabilicek birilerini tanıyoruz.Ömer:Tmama bir görüşelim parasında anlaşırsak tmaam derim.Şimdi birtek dokorasyoncu kaldı.Sevil:Gerek yok arkadaşımın birtanesi çok iyi dekorasyon yapar.Parasını iki katı verirseniz anlaşır.Ekrem:Kimden bahsediyorsun sen.(Sevil Ekreme döner ve gülümser.) Sevil:Ayçinden.Ekrem:NE.!!

26.BÖLÜM SONU.!!

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM…

UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR…

BAKALIM SEVİL KIZLARI BU İŞ İÇİN NASIL İKNA EDEBİLİCEK.? MAĞZAYA TAŞINIRKEN NELER YAŞANICAK.? EKREMİ KISKANDIRICAK OLAY NE.? HEPSİ 27.BÖLÜMÜYLE SİZLERLE...

27.BÖLÜM FRAGMANI;

ZEYNEP&AYÇİN:NE.!!

AYÇİN:KAFAYIMI YEDİN SEN BEN HAYATTA DÜKKAN YERLEŞTİRMEYE GİTMEM.

SEVİL:YA NEDEN OLMASINKİ, PARASIYLA YRICA PEK BERABER ÇOK EYLENİCEZ…

CENKER:İYİYMİŞ.EKSTIRA PARA.

EKREM:GİRDİK BELAYA, SONUMUZ HAYROLSUN…

~ÇakıL KoLik~ in kaleminden...

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• | 27.ßölüm (FİNAL) - 21.Sayfa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki