Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim Empty
MesajKonu: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 2:26 am Paylaş

SEVİL
Babamın son sözü üniversiteyi kazanmak olmuştu.Aslında varlıklıydık ama babama söz verdim ve sınavlara delice çalışmaya başladım.Neyse sınav sonucları acıklandı babamın sozunu tuttmustum bır nevıı sozumu tutmustum. İstanbul ünıversıtesı hukuk fakültesı.. tam babama haber verecekken bi patlama sesi duyuldu babamın odasından.Hemen kapıyı açtım .Yerde kanlar içinde olan babamı gördüm ve hemen yanına koştum
sevil :baba nolur aç gözlerini Sad
sevilin babası:kı..zım....bu...hayatta ....birtek .....senden .....okumanı.....istiyorum diyip hayata gözlerini yumdu.
sevil:babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sad olayın ardından sevil babasının yokluğuna dayanamadı ve annesi onu üzülmesin dye bir dediği iki etmedi ve artık şımarık bir üniversiteli oldu.Annesi kızının şımarıklığını daha fazla dayanayıp hemen istanbuldaki sevilin dayısının yanına yerleştiler.Şilideki çiftlikte kalacaktır .Sevil ilk başta mırın kırın etsede kaçış yoktu burdan.
EKREM
Meraba ben ekrem .Babam köyün ağalarındandır ve çok zenginizdir.Ama ben zenginliğimi ön planda tutmam .Bizim olan bir çiftliğimiz var ve ben oranın işlerini yapmayı çok seviyorum .Zeki amcanın bir torunu varmış ve buraya geliyormuş söylentilere göre he bide çok şımarıkmış
(burada ekremin bir atı vardır adı karbeyazdır)

En son masmavi970 tarafından Cuma Ara. 02, 2011 10:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 2:30 am Paylaş

Tanıtım GüzeL olmuş
Bölümü Bekliyorum (:
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 2:37 am Paylaş

teşekkür ediyorumm
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 8:02 am Paylaş

Güzel olmuş.
Hayırlı olsun senaryon (:
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 8:21 am Paylaş

öcelikle yeni senaryon hayırlı ve bol yorumlu olsun Twisted Evil

tanım güzel 1 bölümü bekliyorum Very Happy
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 9:02 pm Paylaş

çok çok teşekkür ediyorum
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 9:37 pm Paylaş

1.BÖLÜM

sevil ve annesi istanbula gelmiş dayısının yanına yerleşmiştir
SABAH
Yaaa tabi tabi kara yağız delikanlıymış delikanlı görmesem inanacagım öküzün teki ışte ilk saniyede kendini belli etti... Allah'ım nasıl bir cezadır bu. Hukuk okuyacağız diye düştüğüm şu hale bak. Ahh babacım ahh sana söz vermemiş olsaydım bir dakika bile dayanmazdım bu eziyete. Daha nasıl saçmalıklarla karşılacaktım Allah bilir... Günün berbat başlamıştı. Kahvaltı yapmak için masaya oturdum. Dayım sürekli önüme birşey koyuyordu. Al yeğenim bundan da ye sen o şehirde bulamazsın bunları zaten bir deri bir kemik kalmışsın kız kısmı azıcık yiğit olmalı...
Dayımın söylediği de laftı yani. Sanki şehirde olanlar uzaydan mı iniyordu. Off tüm iştahım kaçtı. Size afiyet olsun dedim ve kalktım. Annem de maşallah hemen alışmış daha birkaç gün öncesine kadar ağlayıp duruyordu. Neyse ki o da kendini toparlıyor. Bu Allah'ın bir dağındaki çiftlik sadece onlara cazip geliyordu. Zaten ölüye giden ağlar düğüne giden oynar. Bizimki de ölüm psikolojisini attı sonunda üstünden. Annem atlattı buraya dünden razıydı. Ahhh şimdi Tuna'lıda olmak vardı. Deli gibi içmek, eğlenmek...
Ordan hep kurtulmak istedim ama hayal ettiğim bu değildi. Ankara'nın çok olmasada çılgın sokaklarını özlemiştim hatta şimdiden mumla arıyordum..
Ayrı evde kalmama da izin vermediler. Tıktılar beni bu kümese... Ama onlar beni daha tanımıyorlar görcekler bende sevil isem burdan çıkmasını bilirim. Dayım milletin sözüne çok takardı. Zaten burasıda dedikodu kazanı gibi. O sırada annem seslendi. Neymiş burayı keşifedecekmisi z. Sanki bana güzel bir yerde! Her taraf at öküz dolu. Gezerken o karşıma çıkan ayıyı! saymıyorum bile. Neyse bıktırma planıma başlamak için süper bir fırsattı.. En uçuk kıyafetlerimi giydim. Dayım en başta kızın köy yeri laf mı getirteceksin bana. Edepli giyin gibi şeyler söylesede baktı laf dinletemiyor hiç birşey demedi. Diyemezdi zaten babamın soyadını taşıdığım sürece kimse bana karışamazdı..
Neyse çıktık geziyoruz. Allahım ne zaman bitecek bu işkence. Zaten erkekler içime düşecek gibiydi. Aslında istediğim buydu. Dayım daha fazla dayanamayıp gönderecekti.. Kadınların seslerini duyabiliyordum.
X. Vı amman gız görüyon mu şunu zeki dayının yeğeniymis. Zeki dayının çok işi var bunla..
Y. He gı.. Adamı dinden imandan çıkarıverir. Gıyafete falan bagale

ışte bu istediğim olmuştu. Dedikodu kazanı kaynamaya başlamıştı. Ama hesaba katmadıgım birşey vardı. Burda yol yoktu. Her taraf toprak çakıldı. Topukluları da giyince tam bir fiyaskoydu herkes bana bakıyordu. Ama pes etmeyeceğim.. Tam bu sırada ayağımı burktum.
sevil:hay ben senin köyünedede tam tımarhanelik yaaa offf allahım ben bu hallere düşcek insan mıydın ya ?sabahki herifle karşılaştım .
ımm adı neydi yaaa ımm.heh buldum ekrem
sevil: Hah bir sen eksiktin sende geldin sirkimiz tamamlandı.
ekrem:Senin sadece "Şımarık" olduğunu zannediyordum. Ayrıca duruma göre davranmayı bilmeyecek kadar düşüncesizsinde
sevil:Hah bay çok bilmişde konuşmaya başladı. Yalnız sahibine haber vermek lazım. Yazık kaçtın diye her yerde seni arıyordur!
ekrem: Anlaşılan seninle çok işimiz var...
sevil:benden uzak dur yeter hem ayrıca benim seninle ne işim olabilir ki ?
ekrem:Meraklı değilim küçük hanım sana.
sevil:bende sana bayılırıyorumda ya sabır ya sabır
Allahım neden hep benı buluyor bu türler ! Sehir eskiyası ne olucak ! Neyse buranın güzel mekanları varmış ! Istanbulu keşfetme sıra sı değil mı ? Hemen anneme döndüm
sevil:anne ben gece dışarı çıkcam.
sevilin eniştesinin adı(zekidir)
zeki: aman ha sakın abla izin verme kız kısmı gece vaktı dısarı cıkarmı ?
sevilin a.:kızım dışarı mışarı çok
sevil:Anne sacmalama ya .
sevilin annesi:konu kapandı çık yukarı
EKREM
Anlaşılan bu kızla çok işimiz var... Zeki dayı anlatırken çok şımarık yetişti falan demişti ama ben abartıyor sanmıştım. Az bile anlatmış şeytan bu kız şeytan bir kanatları bir de boynuzları eksik... Ama bende emir isem seni yola getirmesini bilirim. Birde bu kızı okula benim götürüp getirmemi rica etmişti.. Okul zamanı benim için ızdırap olacak Allah'ım burada gördüğüm yetmiyormuş gibi birde okulda bu kıza katlanmak zorundayım. Iyiki aynı bölümde değiliz yoksa hayattan iyice kopardım herhalde... Babamın sesiyle şu cadıyi düşünmekten kurtuldum en iyisi biraz atımla gezip stres atmak yoksa bu kız bana bu genç yaşımda kafayı yedirecek. Atım da olmasa bir hiçim ben. Tüm sırlarımı sevincimi üzüntümü hayata dair ne yaşadıysam hepsini ona anlatıyorum galiba bundan sonra o küçük cadıyi duyacak benden.. Boyu küçük ama maşallah bir orduya bedel çenesi var. şimdiden hayattan soğudum denilebilir. Ama asıl yüzümü görmedi o. Ne kadar çetin cevizle karşılaştığını bir bilse... Anlaşılan hayatıma zorlukla beraber biraz da renk gelecek..
SEVİL
Su an herkes uyudu bende yatağıma yastıkları koydum ve evden kaçıyorum hay allahım düştüğüm hallere bak tam komedi Türk filmi gibi yastık bıraktım yatağıma harbi çıtır olumşum İstanbul geceleri beni bekler . Nasılda ozledım eglenmeyı oo gece 12 olmus ya saat neyse sevil dayısının arabasını almıştır .sonunda bara geldim ve barına adı çakıl taşları .araba kullanacağım için çok içmedim. Hayat dısarda. O tezzek kokulu at kısnemelerının oldugu nalet olası çiftlikte değil . Senın yasamın bu ..
EKREM
* 1 saat önce *

Atımla çıktım dolaşıyorum oda ne ! Sımarık kız evden kacıyor bellı parmak ucunda yavas yavas yuruyor hemen saklandım benı gormemesı lazımdı tabııı o arabayı çalıştırıp gidince hemen Zeki dayıların zılı caldım.
semra (sevilin annesi):hayırdır oğlum gece gece
ekrem:sey efendim kızınız az önce evden kactı arabaya bindi ve gitti .
semra:neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Dedi ve olduğu yerde fenalaştı ben biraz cırpınmadan sonra ıcerdekılerınn uyanmasını sağladım .
zeki:hayırdır oğlum gece gece (herkesste aynı soruyo soruyo bak hele )
ekrem:ya dayı senın yegen kactı semra teyzeye haber verdim fenalaştı .
Zeki; sende gec içeri yegenn ben biliyorum o küçük cadıya yapacağımı .
ekrem:peki dayı
SEVİL
Saat 3 olmak üzere artık yolu yarıladım eve gelmek uzereyım kabul ediyorum hıc ama hıc eglenmedım . Rahat rahat alkol bile. Alamadım su arabayı kullanacağım diye eğlence neresinde kaldıysa hııh . Neyse sonunda evdeyım . Oda ne tüm ışıklar açık eyvahh iste şimdi YANDIN SEVİL Yavas yavas eve girdim . Oda ne ? İnsan musfettesı de burda ne ısı var bunun bu saatte burda ?
sevil:senin ne işin var burda
semra:sus kız hem suçlu hem güçlü
sevil: sadece biraz eğlendim ne var bunda !
semra:sussssssss dayını dinle eger dedıklerıne uymazsan 1 ay dışarı cıkamazsın
sevil :neeeeeeeeeeeeeeeeee yokkk artık olamaz yaaaa
zeki :evet sevil gelelim cezana kızım . ekrem bılırsın senı kendi oglum gıbı severım sayarım . Efendi saygılı bir cocuksun . Bu delı kızı sana emanet ediyorum hakkından ancak sen gelirsin ETİ SENİN KEMİĞİ BENİM..
ekrem içindeki kahkayı patlattı.sevil dünyaya şimdi gelmişti ekremden çekeceği çok vardı
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 9:56 pm Paylaş

güzel olmuş=)ssevil için bişi yazmışsın aklıma şu lafı getirdi "kısacık boyu var türlü türlü huyu var"=)
devam lütfen=)
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 10:00 pm Paylaş

ekremin boyu uzun ya ona göre düşündüm yorumun için çok teşekkür ederim
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 11:11 pm Paylaş

çok güzel olmuş cnm dvm Exclamation
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyCuma Eyl. 09, 2011 11:17 pm Paylaş

saol cnm
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyPtsi Eyl. 12, 2011 2:18 am Paylaş

yeni bölüm ne alemde=?=)
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyPtsi Eyl. 12, 2011 2:19 am Paylaş

valla cnm daha çok yorum gelirse yazmaya başlıcam
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyPtsi Eyl. 12, 2011 3:05 am Paylaş

konun hayırlı olsun cnm
ilk bölüm çok güzeldi..
yb bekliyorum Very Happy
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyPtsi Eyl. 12, 2011 3:26 am Paylaş

teşekkür ederm
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptySalı Eyl. 13, 2011 2:04 am Paylaş

yeni bölümmmmmmmmm=)
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptySalı Eyl. 13, 2011 2:13 am Paylaş

yarın gelcek cnm
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 12:37 am Paylaş

Ellerine Sağlık canım çok güzeL omuş Very Happy
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 12:39 am Paylaş

teşekkür ederim
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 12:52 am Paylaş

2.bölüm
Olamaz ya biri bunun şaka olduğunu söylesin... Zaten beni buraya hapsettikleri yetmiyormuş gibi birde beni bu mağara adamına emanet ediyorlar ooohh ne güzel. Ah birde süt çocuğu gibi gelip yetiştirmiş kızınız evden kaçtı diye sanki ona neyse iyi birşey yapmış gibi karşımda zafer kahkahası atmıyormu tüm sinirlerim iyice tepeme çıktı. Şeytan diyor git yapış boğazına... Allahım ne günlere kaldım. Ankarada bile bu kadar eziyet çekmiyordum. Bu arada bizim bu medeniyet eksiği de benimle aynı okulda okuyor demek. Ilginç doğrusu... Ot çiçek böcek uğraşsın dursun. Gerçi ben onun sadece attan eşekten anladığını düşünmüştüm... Aman banane neyse ne şimdi o salağı düşünecek değilim önce şu durumdan kurtulmalıyım. Ben bununla okula falan gitmem. Neyse illaki bulacağız bir yöntem. Madem beni ispiyonladı görsün bakalım dünya kaç bucakmış..

*

Küçük hanım artık benim elime düştü çekeceği var benden ! Ona tezzek mi toplatmayacağım ? Atın egerlerini mi taratmayacağım ? Nallarını mı torpulettırmeyecegım görecek o ! Hayat ' a hosgeldın
sevil hanım ! Ama. Eminim ki nerden geldim diyeceksin her gün benim ile geçirdiğin dakikalara nalet edeceksin . Seni şehir hanfendisi ? Ha ha . Bir dakika ekrem sevil ve ekrem ne kadar da tezat kelimeler böyle hanfendi olamayan hanfendi o sacmaladım farkındayım hemde çok :D neyse ya şu sevilin suratı aklıma geldikçe kendimi gülmekten alamıyorum ben . O ne rezil kıyafetlerdi öyle sanki köpekler kovalamış yırtık pırtık kotlar falan ıyk ne iğrenç evlat olsa sevilmez bu kız :D
Neyse neyse şimdi uyumalıyım .. Hem zeki dayımla oyunumuzu sevdim ben beni kahyanın oğlu yaptı iyimi ee cenk ' te benim yerime gecti tabii böylelikle . Artık benim babam süleyman amca oldu.neyse ekrem yat sabah uyanması gereken bir cadımızı var.
| Sabah 06. 00 |

Bu ses de ne ? Camımı biri hayvan gibi tıktıklıyor hangi zeka yoksunu dengesiz ise artık Allah bilir . Hemen pencereyi actım .
sevil:yıne mı sen ya ? Allahı ' n cezası ben senden kurtulamıyacak mıyım ?
ekrem: bende meraklı değilim sana ama zeki dayıya söz verdim ıste ve maalesef kı tutmak zorundayım hadı bakalım giyin bekliyorum senı kapının önünde .
sevil:yok artık daha neler ?
ekrem:hadı dedım ya da dur bekle dayına sesleneyım , ne dersın ?
sevil:ooof tamam bekle .
Ben az önce zeka yoksunu demiştim dimi ne kadar da doğru bir cümle kullanmısım ama . Saat daha sabahın 6 ' sı ben ne yapacağım bu saatte ya ne demek oluyor tüm bunlar ? Tamam sakin ol sakin . En fazla nutuk verir bir kac edebiyat parçalar hepsi bu ne bekliyorsun ki Allahın krosundan ? Dayımıda kendilerine benzetmişler kız kısmısı kendi basına dısarı cıkmazmıs gezmye gitmezmiş oldu ölelim o zaman biz . Hay sevil basladın yine kendi kendine konusmaya sus sus rezil olacaksın şimdi . . . Hemen o sahane kotlarımdan giydim yırtık hem hava alır :D
ekremde hala kapıda bekliyordur.Kacmam hıc bir yere korkmasın .
ekrem:ne o evde köpek saldırırsına falan mı uğradın halin harap ? :D
sevil:ne alakası var be ?
ekrem:kotun diyorum üstüne para verseler giymem iğrenç ..
sevil:sen ne anlarsın modadan. . Hadi ne yapacaksank yapalım bıtsın .
ekrem: yapacağız sabret ama kolay bitmez haberin olsun kucukk hanım .

Eee bu medeniyet yoksunu beni sabah sabah nereye götürüyor böyle. Allahım sopa gibi bacaklarla birde hızlı hızlı yürüyor.Arkasın dan her ne kadar dur yetişemiyorum biraz yavaşla gibi sözler söylesemde hiç takmadı beni aynı hızla yürümeye devam etti. Uyuz ne olacak.... Neyseki ona yetiştim biraz nefes nefese kaldım ama ne yapalım başa gelen çekilir... Defalarca nereye gidiyoruz diye sorsam da cevap vermedi. Ama ben bu yüz ifadesini hiç beğenmedim niyeyse. Yüzünde sanki bana bugünü zehir edecekmiş gibi bir ifade var. Amannn sevill sabah sabah iyice uçtun sen ne yapacak ki... Her ne kadar kendimi kandırmaya çalışsam da olmuyor. Içime bir kurt düştü bir kere... Neyse ki durdu artık beyimiz. Hiç bu kadar koşturmamıstım. "Tamam geldik... Bak bugün bunlar seni bekliyor"dedi. En başta söylediklerini anlamadım. Kafamı işaret ettiği yere çevirdim. Aman Allah'ım yok artık bu hayatta olamaz. ŞIMDI BITTIM BEN !!
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 1:48 am Paylaş

Çok GüzeL olmuş Canım elleirne sağlık Very Happy
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 2:10 am Paylaş

Çok GüzeL olmuş Exclamation
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 2:40 am Paylaş

çokkk teşekkür ederim
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 3:43 am Paylaş

aylin esin demiş ki:
Çok GüzeL olmuş Exclamation
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 4:49 am Paylaş

merhaba!süper olmuş canısı yeni bölümü beklemedeyim devamankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim 650269930

ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki