Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sonraki
YazarMesaj
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1117
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1126
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bize Her Yer Trabzon
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bu kız seçici biri y
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 Empty
MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 2:44 am Paylaş

sen öyle istiyorsan tatlım bize beklemek düşer
pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 358
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:11 am Paylaş

bitirdim şimdi... koyuyorum finali ve bu son "koyuyorum" diyişim... çok dramatik oldu :D
35736
Deneyimli
Deneyimli
35736
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 516
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 526
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ZONGULDAK

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:13 am Paylaş

HADİ KOY LÜTFEN
pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:16 am Paylaş

]15.Bölüm- Acımasız Veda…

Zaman su gibi akar geçer… Üç ayın nasıl geçtiğinin farkına varamamışlardır… Fakat bu üç ay, birkaç özel durum dışında hepsi için çok sakin, olaysız geçmiştir… Pınar değiştirmiştir her şeyi. Birçok gerçeği anlamalarına yol açarak hayatlarından ışık hızıyla çıkmıştır… Dersler ağırlaşmış ama eski neşeli haline de dönmüştür… Ancak bu sabah garip şeyler olmaya başlamıştır…

Üç Ay Sonra… (10 Aralık)

Sevil, saatini kurmuş olmasına rağmen kalkamamıştır. Yarım saat geçtikten sonra gözlerini açtığında geç kalacağını fark eder ve apar topar giyinmeye çalışır. Giyindikten sonra yine aceleyle saçlarını toplamaya başlar; ama tokanın kancası eline batar ve kanatır. Dolayısıyla bu daha da zaman kaybettirir ona…

Ekrem de uyanamamıştır. Nisanur’un zoruyla yatakta debelenir ve en sonunda uyanır. Ancak sersem gibi hissediyordur. Bu sabah üzerinde garip bir his vardır. Canı kahvaltı etmek istemez, zaten geç kalmıştır. Nedense annesine de bişey olmuştur. Yanına gittiğinde her zamanki övgülerine boğmaz Ekrem’i… Dalgın bi halde giyinir ve evden çıkar. Beş dakika sonra kapı çalar: Ekrem mosmor dudaklarla kapının önündedir ve elleriyle kollarını ovuşturuyordur: Montunu giymeyi unutmuştur…

Ayçin, annesinin feci derecede yakıcı cimciklemeleriyle uyanabilmiştir. Geç kaldığının farkında değildir. Ve tuhaf bir şekilde bu sabah hiç de makyaj yapmak istememiştir. Annesinin “Çarşamba pazarı” ifadesiyle rimel ve kalem sürer çabucak ve bir ruh gibi atar kendini yollara…

Cenker gözünü açtığında hemen saate bakar. Geç kaldığını görünce sinirden saati duvara atıp kırar. Neden bu kadar hırçınlaştığını o da anlamaz. Küçük atıştırmalardan sonra yola koyulur…

Cihan da geç kalkmıştır. Bugün kendini bambaşka hissediyordur. Tarih edilemez biçimde sevgi doludur. Kendini saçma bir şekilde kelebek gibi hisseder. Sanki bugün hayatının son günüymüş; ama aynı zamanda en güzel günüymüş gibi…

Hepsi kendilerini sokağa attıklarında bütün o geç kalma, hırçınlaşma, sevgi dolu hissetme, gereksiz telaş faslını atlatırlar… Kendilerini bembeyaz sokakların kollarına bıraktıklarında her şey çok başka görünür onlara…

Sevil, hızla köşeyi dönerken duraklar ve adımlarını yavaşlatır. Çünkü karşısında onu bekleyen, üşüyen ellerini ovuşturan sevgilisini, Ekrem’ini görür… Beyaz pamuklar üzerine usulca indiğinde bile çok tatlı göründüğünü fark eder. Biraz bekler… Doya doya bakar Ekrem’ine… Birbirlerine açıldıkları o güzel günde, Ekrem, Sevil’in kollarında çekip konuşmak için götürdüğü ağacın altında bekliyordur yine… Sevil’in aklına bazı diyaloglar gelir.
“S: Ya ne tutup götürüyorsun beni? Bıraksana kolumu!
E: Kaçırıyorum canım, sonra annenlerden fidye alacağım, nasıl?
S: Uff! Dalga geçmeyi bırak! Ne-” ve ardından uzun uzun bakmışlardır birbirlerine. Konuşma ihtiyacı hissetmemişlerdir… Sevil’in dudaklarında küçük bir gülümseme belirir… Ekrem’inin yanına gider.

E: (sabahki sersemliğini üzerinden atmıştır, dışarı çıkınca) Ooo, geldi benim kelebeğim, der ve Sevil’i öper. Kız çok mu üşüdün?
S: (Gülümser) Hayır canım, şimdi ısınırım, der Ekrem’e sarılarak.
E: Biliyor musun, bugün acayip bir duygu var bende.
S: Bende de. Ama tanımlayamayacağım bir duygu…
E: Aynen…

(Bu sırada kapının önüne gelmişlerdir. Diğerlerini beklemeye başlarlar.)

E: Üşüdüysen içeri geçelim hayatım…
S: Yo, hayır. Üşümedim, bu beyazlık beni ısıtıyor.
E: Eee minik fare, ne yaptın dün?
S: Gece boyunca seninle mesajlaştıktan, daha doğrusu rapor verdikten sonra mı?
E: (gülümserler) Evet.
S: Birini düşünüp uyudum…
E: Aaa, kimi? Tanışıyor muyuz?
S: Bilmem, aslında seninle uzaktan yakından bir ilgisi yok.
E: (şaşırır) neyyy? Kimmiş o?
S: Hani karayip korsanlarında jack diye biri vardı ya, onu düşünüyor-
E: Ya, kızım bırak onu ya. Adamın saçı sakalı birbirine girmiş, tipten tipe girmiş ya…
S:(Ekrem’in üzüldüğünü görünce) Sen gerçekten inandın mı onu düşündüğüme? Senin dışında kimseyi düşünemem ki ben…
E: Bitanem ya…

Cenker de Ayçin’le yolda karşılaşır. Artık açılmanın vakti geldi diye düşünür.
C: Günaydın Ayçin, nasılsın?
A: Günaydın Cenker, iyiyi-
C: (sözünü keser) Ayçin, ben seni çok seviyorum der ve Ayçin’in bir şey demesine fırsat bırakmadan onu öper.
A: (Bir an şaşırır ama çok sevinir) Cenker… Fark ettin mi, kusmadın…
C: (Midesini tutmadığını fark edince) Evet…
A: Ben de seni seviyorum, der ve sarılarak Ekrem ve Sevil’in yanına giderler.

E: Ooo, ne ara oğlum?
S: Tebrik ederim…
A: Teşekkürler, Sevilcim.
C: Biraz önce Ekrem…
E: Neeee? Kusmadı mı?
A: Hayır, ben de çok şaşırdım. Bugün çok garip bir gün…
Ci: Bence de… (Yeni gelmiştir)
E: Naber Cihan?
Ci: Diyorum ya, bugün bir garip hissediyorum… Sanki bir daha böyle güzel zamanlar yaşayamayacağım.
C: Oğlum ağzını hayrı aç ya.
E: Saçmalama Cihan… Daha ne güzel zamanlarımız olacak önümüzde, der Sevil’e bakar.
S: Evet, kesinlikle.
A: Ee, hadi içeri girelim…

(içeri girdiklerinde)

N: Merhaba beş kafadar.
Hepsi: Merhaba hocam.
N: Bugün bir tuhaflık var üstümde, baştan söyleyeyim. O yüzden bugün ders yapmayacağız, konuşacağız.
E: Ama hocam sınava baya yaklaştık sayılır.
N: Öyle Behlül’cüğüm ama yapmayacağız işte. Sevil, bişey isteyebilirim değil mi?
S: Tabi… Tabii ki hocam. (Neşet’in bu kadar nazik olmasına şaşırır)
N: Bize bir çay suyu koyar mısın? Ve Ayçin, sen de-
A: Tamam hocam. Der ve Ayçin sehpa koymak, Sevil de çayı hazırlamak için mutfağa gider.
C: Hocam, ben bir lovaboya gideceğim.
N: Tabii.. Git hadi… Bekliyoruz…

Cenker’in kalkar ve tam salonun ortasına geldiği anda bir sarsıntı hisseder. Dönüp diğerlerine bakar. Onlar da hissetmişlerdir. Kimse konuşamaz. Adım atmaya hazırlanıyorken yer daha feci sarsılır. Cihan camın kenarında oturuyordur ve yanlarına gelecekken camlar patlar ve Cihan yere düşer… Ayçin’in çığlıkları üzerine, mutfakta korkudan hareket edemeyen Sevil, onların yanına gelir. Cihan’ı yerde görünce kütüphanenin yanında kalakalır. O sırada raflardan kitaplar üstüne düşer ve Ekrem’in çığlık atmasına fırsat kalmadan Cenker’in bulunduğu yerde üstüne avize düşer. Ekrem, Ayçin ve Neşet ayaktalarken ve tam hamle edeceklerken… Enkazın altında kalırlar… Ekrem’in son duyduğu şey, Ayçin’in inildemeleri dışında Sevil’in “Ekrem… Ekrem… Ek-“ demesidir. Sonra o da Sevil ve odadaki herkes gibi… Cihan’ın son kez camdan dışarı bakarken, diğer evdeki enkazlar dışında bir şey daha görmüştür: camın önünde bir kelebek…

Evet... Vedamız böyle oldu (: Fazla acıklı oldu, biliyorum... Ayrıca destekleriniz, yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Final için -son- yorumlarınızı bekliyorum... (:
35736
Deneyimli
Deneyimli
35736

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:22 am Paylaş

VAY BE. ÖLDÜ MÜ HEPSİ. ÇOK ACIMAZSIN PELO. HEPSİ DE HİSSETMİŞLER HA.
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:22 am Paylaş

kızım bizleri ağlatmaya yeminli misin
ay tüylerim diken diken oldu
eline sağlık tatlım senayonu herzman zevkle okudum
35736
Deneyimli
Deneyimli
35736

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:24 am Paylaş

GÜZEL OLMUŞ PELO. AMAN MAŞALLAH MAŞALLAH.
35736
Deneyimli
Deneyimli
35736

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:25 am Paylaş

TARİHİ GÖRÜNCE TÜYLERİM DİKLEŞTİ. 10 ARALIK KARDEŞİMİN DOĞUM GÜNÜ. NASIL DA DENK GELDİYSE ARTIK. TÖBE TÖBE.
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5764
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1439
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kesaplıyız arkadas gavara yapma bana ..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Şirine&Baldudak
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:26 am Paylaş

35736 demiş ki:
gercekten cok acımazısın adam mutlu son yapar Sad
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:26 am Paylaş

ayy bu neydi yaa okurkan tuylerim diken diken oldu :|
hic bole bi son beklemiyodum cok acikli ve guzel olmus Very Happy
(cansu)
Yeni Üye
Yeni Üye
(cansu)
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 13
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : nevşehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : eko

süperr
pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:27 am Paylaş

35736 demiş ki:

evet, öldürdüm hepsini :D :twisted: :yeep: acımasızım, çünkü aklıma gelen en güzel final bölümü buydu :D evet, hissederlerse daha güzel olur diye düşündüm :D
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:28 am Paylaş

Cenker’in kalkar ve tam salonun ortasına geldiği anda bir sarsıntı hisseder. Dönüp diğerlerine bakar. Onlar da hissetmişlerdir. Kimse konuşamaz. Adım atmaya hazırlanıyorken yer daha feci sarsılır. Cihan camın kenarında oturuyordur ve yanlarına gelecekken camlar patlar ve Cihan yere düşer… Ayçin’in çığlıkları üzerine, mutfakta korkudan hareket edemeyen Sevil, onların yanına gelir. Cihan’ı yerde görünce kütüphanenin yanında kalakalır. O sırada raflardan kitaplar üstüne düşer ve Ekrem’in çığlık atmasına fırsat kalmadan Cenker’in bulunduğu yerde üstüne avize düşer. Ekrem, Ayçin ve Neşet ayaktalarken ve tam hamle edeceklerken… Enkazın altında kalırlar… Ekrem’in son duyduğu şey, Ayçin’in inildemeleri dışında Sevil’in “Ekrem… Ekrem… Ek-“ demesidir. Sonra o da Sevil ve odadaki herkes gibi… Cihan’ın son kez camdan dışarı bakarken, diğer evdeki enkazlar dışında bir şey daha görmüştür: camın önünde bir kelebek…

ay burası beni bitirdi ya pelin özellikle şurası

Ekrem’in son duyduğu şey, Ayçin’in inildemeleri dışında Sevil’in “Ekrem… Ekrem… Ek-“ demesidir. Sonra o da Sevil ve odadaki herkes gibi… Cihan’ın son kez camdan dışarı bakarken, diğer evdeki enkazlar dışında bir şey daha görmüştür: camın önünde bir kelebek…

üf bu çocuklar daha sınava girecekti

pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:29 am Paylaş

nslnr61 demiş ki:
kızım bizleri ağlatmaya yeminli misin
ay tüylerim diken diken oldu
eline sağlık tatlım senayonu herzman zevkle okudum

Crying or Very sad :D yok ya... ama bitirirken güzel olsun dedim :D ayy, yaşasın... demek ki sana hissettirebilmişim (: çok teşekkür ederim canım (:
35736
Deneyimli
Deneyimli
35736

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:30 am Paylaş

KELEBK GÖRMESİ ÇOK ETKİLEYİCİ.
pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:31 am Paylaş

nslnr61 demiş ki:

ay burası beni bitirdi ya pelin özellikle şurası

Ekrem’in son duyduğu şey, Ayçin’in inildemeleri dışında Sevil’in “Ekrem… Ekrem… Ek-“ demesidir. Sonra o da Sevil ve odadaki herkes gibi… Cihan’ın son kez camdan dışarı bakarken, diğer evdeki enkazlar dışında bir şey daha görmüştür: camın önünde bir kelebek…

üf bu çocuklar daha sınava girecekti

:D evet, aslında üzülmedim değil :D ama sınavı girip de bir daha üzülmelerindense mutlu ölsünler daha iyi :D iç beklenmeyen bir olay olduğu için yazmak istedim daha çok :D
pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:33 am Paylaş

35736 demiş ki:
TARİHİ GÖRÜNCE TÜYLERİM DİKLEŞTİ. 10 ARALIK KARDEŞİMİN DOĞUM GÜNÜ. NASIL DA DENK GELDİYSE ARTIK. TÖBE TÖBE.

ay, cidden zafer o gün mü doğdu? Shocked istanbulda, en yakın arkadaşımın doğum günüydü benim 10 aralık
pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:37 am Paylaş

"Candy" ben farklı olsun istedim (: mutlu sonla biten hikayeleri pek sevmem, o yüzden de böyle bitsin dedim :D

"10_hatice_30" evet ben de böyle bir son yapacağımı beklemiyordum :D çok teşekkür ederim

"(cansu)" çok teşekkür ederim (:

aslında kelebek görmesi de aklıma şöyle geldi: annesi veya babası cihanı almaya gelen kelebek diye düşündüm Razz saçma ama yine de dokunaklı ve anlamlı oldu bence :D
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:39 am Paylaş

ay hala tüylerim diken diken ha tırstım birazda :D
pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:40 am Paylaş

nslnr61 demiş ki:
ay hala tüylerim diken diken ha tırstım birazda :D

korkuttum mu ya :D bu kadar etkileyebileceğimi tahmin etmedim :D yanlış tanımayın beniiii :D öyle psikopat değilim :D ama kalemi elime aldığımda herşey değişir (:
LxL
Deneyimli
Deneyimli
LxL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 534
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 524
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:42 am Paylaş

ayy amacın veda eerken hepimizi ağlatmak mı hepsi öldü yani acımasızsın haa :D
pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:45 am Paylaş

ee biraz öyleyim sanırım :D ama ağlatacak kadar güzel yazamadım hiçbir zaman, yazamam da (:
Cornelia
Deneyimli
Deneyimli
Cornelia
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1397
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1279
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Blmm sen söle ?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eko-Sevo <3

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:50 am Paylaş

pelin ya psikopatlaşmışın ya niyetin beni üzmek mi ya direk hepimizi bu ne biçim son ya hepsi mefta oldular Sad :uuu:

daha yaşıcak çok zamnları vardı
sevcan
Deneyimli
Deneyimli
sevcan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1081
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1060

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:53 am Paylaş

ağzım açık okudum

pek acıklı bir final olmaz ama yinede süper... müthiş...muhteşem...
pelin_johnny
Forumcu
 Forumcu
pelin_johnny

MesajKonu: Geri: BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final) - Sayfa 20 EmptyCuma Eyl. 17, 2010 3:56 am Paylaş

yoo, hayır niyetim sizi üzmek değil, ama eğer yazdıklarım sizleri etkileyebilmişse ne mutlu bana Very Happy farklı bitirmek istedim... ama ne seni ne de başkalarını kasten üzmeyi düşünmedim berrakcım (: benim de yazarken tüylerim diken diken oldu, ama önemli olan sizin ne hissettiğinizdi Very Happy ve anladığım kadarıyla hepiniz çok üzüldünüz, şok oldunuz, benim bir manyak ve psikopat olduğumu düşünüyosunuz ve bu bölümü beğenmediniz... (:

BEŞİ BİR YERDENİN AMANSIZ MÜCADELESİ--Acımasız Veda- (Final)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
20 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sonraki