Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptySalı Mart 01, 2011 9:27 am Paylaş

perşembe kesin bekliyorum o zmn cnm :D
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 4:43 am Paylaş

Tamam inş. zaten şuanda zamangeçtikçe birbirimize dahada bağlanıyoruz seneryomun 28.bölümünü yazıyorumm...Yrın gelir anı diye umuyorum xD
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 5:14 am Paylaş

inşallah cnm onu yazdıktan sonrfa bunada başla bari yrn daha erken koyarsınn :)tabi zmnın varsa cnm :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 5:46 am Paylaş

İnşallah...(:
Çok uzun yazıyorumya bitmek bilmiyor destan gibi (:
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 5:55 am Paylaş

haklısın sende ama olsu uzun olması daha ii cnm:D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 8:04 am Paylaş

Şimdi zaman geçtikçe birbirimize dahada bağlanıyoruz seneryomu yazdım belki birazdan anıya başlarımMm xD
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 9:27 am Paylaş

yrnı bekliyorum cnm eve gelir gelmez nete giricem koydun mu diye:D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 03, 2011 1:41 am Paylaş

Tamam canım (:
Şimdi 10.Bölümü yazmaya başladım...(:
Bana şans dileyin...(:
Güzel olur inşallah xD
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 651
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : qidén qitmiştir qittiqi qün bitmiştir bén qidéni déqiL qidén béni Kaybétmiştir...!!

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 03, 2011 2:40 am Paylaş

boL şanşLar..=)
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 03, 2011 2:44 am Paylaş

güzel
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 03, 2011 6:26 am Paylaş

cnm bölüm hazır mı ??bekliyorum:D
☺ßLacKßéRRy☺
Üye
 Üye
☺ßLacKßéRRy☺
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 53
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 36
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 03, 2011 7:06 am Paylaş

yBBBB Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyPerş. Mart 03, 2011 9:12 am Paylaş

bugün gelmicek galiba cnm neys eyrn koy ama bak bu sefer bekliyorum:Dztn 1 hafta oldu :Dçatladım valla:)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:06 am Paylaş

live741demiş ki;
güzel

Sağol teşekkürler...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:07 am Paylaş

dadlu_seytandemiş ki;
boL şanşLar..=)

Sağol teşkkür ederim...(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:09 am Paylaş

☺️ßLacKßéRRy☺️ demiş ki;

yBBBB Very Happy
Geliyor...(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:10 am Paylaş

TZACdemiş ki;
bugün gelmicek galiba cnm neys eyrn koy ama bak bu sefer bekliyorum:Dztn 1 hafta oldu :Dçatladım valla:)
Tamam tamam tuğçem şimdi geliyor hazır (:

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:12 am Paylaş

Güzel yorumlarınız için çok teşkkür ederimm..(:
Yeni bir bölümle daha karşınızdayım...

9.Bölümü kaçıranlar veya okumak isteyenler...
9.Bölüm [Sy:45]'te (:

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• [üsт кaттaкi кoмşu] # 10.ßöℓüм #

10.ßöℓüм: .(Ekremle cihan kapıya gelmiştir.) Ekrem:Cenker oğlum noluyo burda.Ayçin:Adıda cenkermiş.(Ekrem cihan kim gelmiş diye kapıdan cenkerin baktığı yere bakar.)Ekrem:Pardon afedersiniz.Haklısınız.Bu saatte mü…(ekrem sevili görmüştür sevilde ağzı açık ekreme bakıyordur.) Ekrem&Sevil:SENNN..!! (Zeyneple cihanda gözgöze gelmişlerdir.İkisi şaşkın bir şekilde aynı anda.) Cihan:Zeynep.! Zeynep:Cihan.! Ayçin:Bir dakika noluyor burda. Sevil&Ekrem:Senin ne işin var burda.Zeynep:Bir dakika sen bu apartmandamı yaşıyorsun Cihan.Cihan:Evet.Sevil:Ya aynı işte çalıştığımız aynı sitede yaşadığımız yetmezmiş gibi bide komşumu olduk.Ekrem:Evet aynen öyle oldu istemesekte.Zeynep:Sevil bi dakika sen aynı işmi dedin.Sevil:Evet zeynep öyle dedim.(ekremi eliyle göstererek) Sevil:İşte Ekrem bu.(Zeynep ve ayçin direk kafasını ekreme çevirir.Cenkerle cihanda ekreme bakmıştır.) Ekrem:Niye herkez bana bakıyo ya allahallah.Cihan:Sen sevilmisin.Sevil:Evet ben oyum.Ekrem:Bi dakika siz beni nerden tanıyorsunuz.Sevil:Asıl siz beni nerden tanıyorsunuz.(Zeynep&Cihan bıyık altından gülüyorlardır.Ayçinse şaşkın bir şekilde bi ekreme bi cihana bakıyordur.) Ayçin:Pes yane tesadüfün bu kadarı benmi yanlış anladım yoksa bunların hepsi gerçekmi? Sevil:Malesef gerçek.(Ayçin sevilin kulağına eğilir.) Ayçin:Ekremde yakışıklıymış ha.Neden dilinden düşmediği belli.(Sevil ayçinin karnına geçirir.) Ayçin:Ahh.! Zeynep:Vay canına gerçekten çok şaşırtıcı ve karışık bir durum.(Ayçin sinirli bir şekilde) Ayçin:Müzük kapandığına göre benim nu zibidinin kapısının önüde durmamı gerektiren bişi yok adı her neyse canermidir tankermidir.Cenker:Adım cenker bi kere.Senin adın ne? Ayçin:Sanane.Cenker:Sanki öğrenemiyicem adını arkadaşlarından.Ayçin:Ya sen manyakmısın adımı öğrenip napıcaksın. Cenker:Sen ne kavgacı bişi çıktın ya.Sadece adını sordum.Ayçin:Sorma ya sanane benim adımdan.(Hepsi cenkerle ayçine bakıyordur.) Cenker:Söyleme ya.Sanki çok meraklıyım senin saçma adını öğrenmeye.(İşte bu bardağı taşıran saon damladır.Ayçin cenkerin üstüne doğru yürür.) Zeynep:Eyvah.Sevil:Şimdi yandı.Ayçin:Bana bak benimle doğru düzgün konuş yoksa sana konuşmasını öğretirim.Cenker:Yok ya diyene bak sanki çok düzgün konuşuyorda. Ayçin:Seni şimdi varya.(Ayçin cenkeri iter.Tam bi tane patlatıcaktır ki sevil bi kolundan zeynep diğer kolundan.) Sevil:Eee hadi canım biz gidelim hı yataktan fırladık zaten uykumuz var.(Cenker gülerek.) Cenker:Yataktanmı fırladınız.Sevil&Zeynep:Cenker.(Ayçinse tam merdivenlerden inmek için dönmüştür.Cenkerin konuşmasıyla dalgalı saçlarını savurarak yüzünü cenkere çevirir ve sert bir şekilde bakar.) Ayçin:Ben iniyorum.Ha bu arada.Sevil ve Zeynep.Bunların üçüde adımı bilmiyecek.Yoksa.Zeynep:Ay..Tamam.tamam sen hadi in yat.(Ayçin önden iner ve sinirle terliklerini çıkarır ve dış kapıyı sert bir şekilde kapatır. Hepsi yukarıdan sesten dolayı gözlerini kısar.) Ekrem:İyuww.Çok sinirlenmiş. Sevil:Sinirlendirirseniz sinirlenir tabi.Ekrem:Ya sen benle uğraşmasana.Sevil:Ben sana demedimki cenkere dedim.Sen maydonoz gibi her şeyi üzerine alınmasana.Cenker:Adıne. Zeynep:Kimin.Cenker:Şu arkadaşınızın.Sevil:Malesef söyleyemeyiz.Kendin öğren. Cenker:Galiba müzik sevmiyor.Zeynep ve sevil birbirlerine bakıp güler.Sevil&Zeynep:Omu? Sevil:O müziksiz yaşayamaz müzik onun hobisi.Zeynep:Yane evi boyarken bile müzik açmıştı.Sevil:Evet.Cenker:E ozaman.Zeynep:O senin müzik açmana sinirlenmedi ki.Bu saatte müzik açmana sinirlendi.Gündüz yüksek sesle açsan bu kadar sinirlenmezdi.Sadece uyarırdı gelip ama yataktan ve uykudan fırlayınca işler değişiyor tabi.Sevil:Bide bu gün tanışındık haliyle.Cenker:Bizde bu gün taşındık ama bu kadar agrasif değiliz.Cenker:Neyse ben odama gidiyorum.Kusura bakmayın ben aşağısı boş sanıyordum o yüzden açtım.Bir daha olmaz. Zeynep:Bi daha görebilmek ve adını öğrenebilmek için müziğin sesini açman gerekicek.(Zeynep cenkere göz kırpar.) Zeynep:Ama gündüz.Sevil:Siz iyice kızı delirtmeyi planlıyorsunuz galba. (Ekremde bu konuşma süresinde gözünü kırpmadan sevile bakıyordur.Sevil yakalar.) Sevil:Ne var ne bakıyorsun.Ekrem:Garibine gitti.Sevil:Ne.Ekrem:Picamalı felan.Sevil:Sen anlamıyorsun galba kıtsın yataktan fırladığımızı söylüyoruz.Sen bizi nerenden dinliyorsun.Zeynep:Şimdide bunlar başladı.Neyse bölüyorum özür dilerim ama nasıl olsa laf sokuyordunuz.Zeynep:Cihan her şeyi anlamışsındır umarım yane parçaları birleştirince.Cihan:Anladım anladım zaten. (Zeynep gülümser.) Cihan:Altlı üstlü komşu olduğumuza çok sevindim.Zeynep:Evet güzel ve şaşırtıcı bir tesadüf oldu.Helede ekremin senin ev arkadaşın olması ve sevilinde benim ev arkadaşım olup bunların ikisinin aynı işte çalışmaya başlaması ayrı bir ilginç.Cihan:Evet biraz garip.Ekrem:Ana.Cihan:Noldu.Ekrem:Siz iyi anlaşıyorsunuz.Sevil:Noldu çok ilginçmi bişi her kez senin gibi kavgacımı.Bakta örnek al.(Zeynep kahkaha patlatmak istiyordur ama kendini zor tutuyordur.Ekremse sinirden kızarmıştır.) Ekrem:Kızım senle konuşmuyorum ben ayrıce ben neyini örnek alıyım sen al devamlı laf sokan sensin sefilciğim.Cihan&Zeynep:Sefilciğim? Sevil:Neyse gece gece.Cihan tanıştığıma memnun oldum.İyi akşamlar sanada iyi akşamlar behlül ve lütfen bi daha geceleri müzik açmayın.(Sevil söyliyeceklerini çok hızlı bir şekilde söyler ve ani bir çekilde merdivenlere yönelip aşağı iner.Ekrem,cihan ve zeynep arkasından baka kalmıştır.Ekrem şaşkın bir şekilde) Ekrem:Bu kız çift kişilikli felanmı? (Cihan daha fazla dayanamaz ve gülmeye başlar.Zeynepte gülüyordur.) Ekrem:Ne gülüyosun ya allahallah. Zeynep:Hayır değil.Sadece sana biraz sinirli galba.Ekrem:Ha biraz yane biraz. Bunların ikisinin biraz sinirlenmiş haliyle çok sinirlenmiş hali nasıl acaba.Cihan:Ekrem sende sinirli görünüyorsun.Ekrem:Cihan bi git işine ya.Zeynep:Merakmı ediyorsun.Sevil ve ay.. yane diğer kız dalgalı saçlı olan kız varya.Onların ikiside çok iyidir aslında sinirlide değiller ama sinirlenince olacakları ben bile tahmin edemem.Bi kere laf attı diye.Adamın tekini dövmüşlerdi.Cihan&Ekrem:Ha.!! Zeynep:Yane çok nadir sinirlenirler aslında ikiside çok iyi yane.Cihan:Ekrem kendine dikkat etsen iyi olur iş yerinde.Zeynep:Cihan.Bende sinirlenince onlar gibi olabiliyorum.Cihan:Tamam sustum.Ekrem:Pisikopat bunlar ya üçüde pisikopat. Zeynep:Abartma istersen ekrem.Sevil çok tatlı kızdır gülünce felan çok tatlı oluyor. Ekrem:Ha o gülebiliyor yane.Zeynep:Dalga geçme.Bu sıralar gerçekten zor zamanlar geçiriyor.Ya sadece bi kere uysal halini yakalasan tamam ondan sonra iyi geçinirsiniz zaten.Ekrem:Onun uysal halini yakalamak uzun sürücek gibi görünüyor ama yinede sağ ol.Neyse bende yatıyorum iyi geceler.(ekremde gider.) Cihan:Vaybe gece gece şok üstüne şok yaşıyorum.Zeynep:Aynen.Neyse biz senle daha sonra konuşuruz benimde çok uykum geldi.İyi geceler.Cihan:İyi geceler.Ha zeynep.Zeynep:Efendim.Cihan:Telefon numaranı verirmisin.Zeynep:05…(Cihan telefonuna kaydeder.) Cihan:sende istermisin yoksa ben mesajmı atıyım.Zeynep:Ya benşmkisi odamda akaldı sen mesaj at yada çaldır ben kardederim.Cihan:Tamam.Zeynep:Tamam ben iniyorum.(Zeynep anahtarla kapıyı açıp eve girer cihanda kapıyı kapatır.Zeynep etrafa bakınır ayçinle sevil yatmıştır.Zeynep ilk önce sevilin odasına gider.Kapıyı tıklatır ve açar.) Zeynep:Sevil uyudunmu? Sevil:Hayır gelsene.(Sevil yatağından çıkıp bağdaş kurar Zeynepte yanına oturur.) Sevil:Ayaktayken ayçinide çağırsana oda gelsin.Zeynep:Yok ya gel biz gidelim..(Zeynep ve sevil kalkıp ayçinin odasına gider.) Zeynep:Ayçin uyudunmu? Ayçin:Sinirden uyuyabildimmiki.Sevil:Aman ya amma taktın ayçin alt tarafı müzik.Ayçin:Gelsenize oturun.(Hepsi oturur.) Ayçin:Vay be tesadüfe bak.Zeynep:Evet çok garip.Cihanın ve ekremin üst komşumuz olması.Sevil:Şimdi ben ekremle aynı binadamı yaşıyorum.Ayçin:Galba öyle.Zeynep ayçine döner:Enişte yakışıklıymı ha.Sevilin yanına yakışır yane.Sevil:Zeynep.Zeynep:Öf ne var be.Sevil:Ya biraz abartıyorsunuz sadece bir tesadüf onları tanımıyoruz.Yane ortak yönlerimiz olduğunuda anmıyorum.Ayçin:Tabi canım sadece aynı binada yaşıyoruz.Zeynep:Ayçin bu arada cenker adını sordu.Ayçin:Söylemedin demi bak eğer söylediysen.Zeynep:Yok yok söylemedik.Ayçin:Heh iyi söylemeyin.Sevil:Ayçin ne planlıyorsun sen.Ayçin:Bişi planlamıyorum sadece inadım tuttu.Adımı söylemeyeceksiniz. Sevil:Öf tamam ayçin.Anladık.Zeynep sen cihanla nerden tanışıyosun.Zeynep:Ya hane evi boyadığımız gün varya işte o gün hane yemek için bişiler almaya gitmiştim.Oda sipariş veriyordu öyle konuştuk işte.İyi birine benziyor.Ayçin:Evet kavga etmediniz.Zeynep:İki tane kavgalı çift yeerli diye düşünüyorum.Sevil-ekrem,Ayçin-Cenker kavga çiftleri olarak.Sevil:Ya neyse boşverin.Hadi yatalım yarın okul var.Bakın yarın okuldan sonra bişiler yapalımmı ben perşembe günü çalışmaya başlayacağım biliyorsunuz.Zeynep:Futbol oynayalımmı uzun zamandır oynamadık.Ayçin:Evet ya futbol oynayalım yarın.Sevil:3 kişimi? Ayçin:Diğer kızlarıda çağrırız.Burdaki futbol sahasına.Zeynep:Evet burda oynuyalım hem evimiz yakın. Sevil:Peki madem siz haber verin.Zeynep:Bişi soracağım.Ya futbol oynadığımızdan cihanların haberi olsunmu? Sevil:Zeynep sen baya baya cihanla arkadaş oldun.Zeynep:Evet ne var. Sevil:Öyle tanımadığın herkese fazla güvenme.Zeynep:Öf sevil kıskanma.Sevil:Ne kıskanıcam ya. Zeynep:Benim ne suçum var sende iyi geçinseydin ekremle.Sevil:Kızım ben sadece ekreme karşı böyle değilim biliyorsun bütün erkeklere soğuk davranıyorum.Zeynep:Hı kesin öyledir.Sevil:Ben yatıyorum iyi geceler.Zeynep:Sen zaten kaç.Sevil:Öf zeynep çok uykum var ne kaçması.Ayçin:Hadi defolun odamdan ya uykum var.Very Happy Sevil:Hadi zeynep çık kızın odasındanda uyusun.Zeynep:Tamam iyi geceler bende yatıyorum.Çalar saatleri kurun.Anneniz yok artık okula kalkarken.Sevil:Evet iyiki hatırlattın ben kuruyum saatimi.Ayçin:Ben kurdum bile.Zeynep:Bende kurdum.(Kızlar odalarına gidip yatmışlardır.O kadar yorgun bir gün geçirmişlerdirki.Hepsi uyuya kalır.)
~Erkekler Cephesi~
(Cihan kapıyı kapatır ve direk cenkerin odasına damlar.Kahkahayı patlatır.Cenker zavallım uyuyordur uyanmıştır.Ekremde cihanın gülme sesinden dolayı odasından çıkar.) Ekrem:Noldu cihan.Gece gece rüyana cinler felanmı girdi.Cenker:Valla ekrem senin rüyana cinmi girdi bilmemde 10 dakika önce dış kapının önünde 3 tane cadı vardı.Cihan:Hadi kalkta otur.Bizde oturalım.(Cenker uykulu bir şekilde oturur.Ekremle cihanda boş yerlere oturlar.) Ekrem:Ha cenker sen sevil cadısından bahsediyorsun.Cihan:İnanamıyorum yaa.Zeynep alt komşu çıktı.Helede en garibi ekremin günlerdir ağzından düşmediği sevil zeynebin ev arkadaşı çıktı. Ekrem:Üçüde birbirinden cadı be onların.Cenker:O kızı sevil ve zeyneple aynı kaba koyamıyorum.O neydi öyle yaa kız üstüme üstüme yürüdü resmen.Cihan:E haksızda sayılmaz kız yatağından fırlamış.Ekrem:Evet abicim bi daha açma o kadar müzik bunların sağı solu belli olmaz valla.Cihan:Abartmayın isterseniz.Bence üçüde iyi kızlar.Ekrem:Sevili çıkartıyorum ikisi.Cenker:Bende o adını söylemeyen kızı çıkartıyorum.Ekrem:Cenker. Cenker:Hıı.Ekrem:Kabul et.Cenker:Neyi.Ekrem:Etkilendin demi kızdan.Cenker:Neyinden etkilenicem be.Kız piskopat.Ekrem:Belkide böyle olduğu için etkilenmişsindir.Bizim okulda böyle sert kızlar yok hepsi.Yılışık.Cenker:Bak o konuda aynı fikirdeyim.Bizim okulun kızlarının hepsi yılışık.Şahsen hiç bir kız benimle böyle 4 yıl boyunca konuşmadı.Ekrem:İşte abicim tam yerinden yakaladın.Hiç bir kız bizimle böyle konuşmaya cesaret edemedi.Cenker:Ne yalan söyliyim kızın gözlerinden etkilendim.Kızmasından Bakışlarından gözleri çok güzel.Ekrem:Yane diyosun aşağı inerkende kafasını çevirip son bakışı noktayı koydu.Cenker:Öf dalga geçme be. Sende sevilden hoşlanıyosun anlamadık sanki.Ekrem:Konuyu benim tarafıma çekmeye çalışma olum.Cenker gülerek:Yane etkilendiğini kabul ediyosun.Ekrem:Yok.yane yok galba. varmı ki.Bilmem yane biraz olabilir.Olabilirmi.Cenker:Hadi hadi kıvırıp durma.Ekrem:Ya tamam etkilendim kızın sert halinden sinirli halinden laf sokmasından bide böyle simsiyah zeytin gibi gözlerinden etkilendim.Böyle kızınca kocaman kocaman oluyolar.Cihan:Bu günleride görüceğim hiç aklıma gelmezdi.Size hakaret eden kızlardan hoşlandığınızı söylüyorsunuz yane doğrumu duyuyorum.Ekrem:Oğlum hoşlandığımızı söylemiyoruz etkilendiğimizi söylüyoruz ve şu ikisini ayrı yerlere koy hoşlanmak ve etkilenmek ayrı şeyler.Cihan:Ne farkeder ikiside aynı yere çıkıyor.Ekrem:Yane ben o kızdan hoşlanamam yane tipim değil.Cenker:Hı kesin öyledir. Cihan dalda geçercesine:Senin tipinmi vardı.Ekrem:Cihann.Cenker:Kıvırıp durma abicim basbaya kızdan hoşlanmışsın.Ekrem:Ya hayır hoşlanmadım ben kendimi bilmezmiyim.Bak ben ciddiyim. Eğer bir kızdan hoşlanırsam size gelip söylerim.Cihan:Öf yeter ya bu konu çok uzadı kapatın. Ekrem:Hah dur konuyu kapamışken direk konuyu sana çeviriyorum.Zeyneple kapıda naptın. Cihan:Ya dedim ben şimdi uyumaya gidiyorum bana bi masal anlat dedim oda anlattı. Ya ne saçmalıyosun abi.Konuştuk iki kelime kapıyı kapattım.Cenker:O kadar yane.Cihan:Ya bide telefon numarasını istedim. o kadar başka bişi yok.Ekrem:Bendede sevilin numarası var.Cihan:Abicim sordummu? Ekrem:Cenker bi sen geride kaldın.Kızın adını öğrenemedin telefonunu alamadın.Cenker:Sen sanki ciddi ciddi telefon numarasını istedinde aynı yerde çalıştığınız için vermek zorunda kaldı.Ekrem:Aldım ya sen sonuca bak abicim.Cenker:Yeter ya çıkın odamdan uykum var zaten yarında okul var hadi çıkın defolun.Ekrem:Tamam lan yemedik odanı.(cihanla ekrem odadan çıkar.ekrem çıkıcakken cenkere döner.) Ekrem:Yat zıbar.Cenker:Eko bi çık git ya çıksan zıbarıcamda.Ekrem:Tamam len çıktık işte.(cihan odasına gider ekremde odasına gidip kendini yatağın üstüne atar.öyle bir gürültü çıkmıştır ki sevil duymuştur aşağıdan.Sevilde tam zeynebin odasından yatmak için kendi odasına girmiştir ve yatağına yatmıştır ki ekremin kendini yatağa atmasının sesini duyar.) Sevil:Yuh hayvan kırdı yatağı.Üstümdeki odada kesin ekrem yatıyor.Tabiki odur.Onun dışında hayvan gibi kendini yatağa atıcak biri yok tabiki yukarıda… 10.BÖLÜM SONU..!! YARIN ÇARŞAMBA KIZLAR OKULDAN SONRA MAÇ YAPICAKLAR.BAKALIM YARIN ONLARI NE SÜPRİZLER BEKLİYOR.KIZLAR FUTBOL OYNADIKLARI GERÇEĞİNİ ERKEKLERDEN SAKLAMAYA ÇALIŞIRKEN ACABA YAKALANICAKLARMI.SABAHIN 7DİSİNDE GİDEN ELEKTİRİK YÜZÜNDEN ANSANSÖRDE KALAN ÇİFTİMİZ NE YAPACAK.?

11.BÖLÜMÜ BEKLEYİN…!!
YORUM+TAHMİN+ ENSEVDİĞİNİZ REPLİKLER……!!!
İNŞALLAH BEĞENMİŞSİNİZDİR. Very Happy(:

En son ~ÇakıL KoLik~ tarafından Cuma Mart 04, 2011 1:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:21 am Paylaş

süper olmuş..
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:27 am Paylaş

harika olmuş devam Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:37 am Paylaş

Bihterdemiş ki,
süper olmuş..
Sağol.Bihter'im teşekkürler...(:

#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:38 am Paylaş

Sen yine ortalığı kasıp kavurmuşsun xD Ayçin'e koptum zaten..Ben asansörde kaln çiftlerin ekrem-sevil olmasını çoooook isterim...Birde çok iyi futbol oynadıklarını inş. bu bölümde öğrenirler.Mükemmel olmuş Very Happy)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:41 am Paylaş

sevil:Ddemiş ki;
harika olmuş devam Very Happy

Sağol.Teşekkür ederimm...(:
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:52 am Paylaş

spr olmuş btnm
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 15 EmptyCuma Mart 04, 2011 3:20 am Paylaş

Ferhanmmm harika olmuş ellerine saglık cnm ama ben sabirsizimdir bekletme bu kadar bi daha bizi :D

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
15 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sonraki