Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 6 EmptyPerş. Tem. 07, 2011 8:37 am Paylaş

bende
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 6 EmptyCuma Tem. 08, 2011 5:11 am Paylaş

34.Bölüm

1 yıl sonraa..

Ekrem&Sevil.

Sevil:Off ekrem kafanı şu gazeteden kaldırıp çocuğumuza isim düşünmeye başlarmısın artık.
Ekrem:Hıhı
Sevil:Kime diyorum ben yaa Ekrem isim bulalım çocuğa yoksa olacaklardan ben sorumlu değilim
Ekrem::hayatım buluruz bir isim hem daha bebeğin cinsiyetini bile öğrenemedik senin yüzünden
Sevil:O başka olay bi kere ben çocuğum doğunca öğrenmek istiyorum bebeğimizin cinsiyetini düşünsene ne kadar heyecanlı
Ekrem:Hıı
Sevil:Ekrem kaldır kafanı şu gazeteden diyorum doğuma 1ay 10 gün 22 saat kaldı hala isim bulamadık ya isimsiz kalıcak yavrumuz
Ekrem:Niye kalsın kardeşim
Sevil:Kardeşin değilim ben senin iş arkadaşlarınla karıştırma beni isim bulmazsak nasıl seslenicez bu çocuğa haa?
Ekrem:Kız olursa 'hişşş' erkek olursa 'alooo' deriz :D
Sevil:Sen dersin inanki dersin odun!
Ekrem:Hayda yine odun olduk
Sevil:Yaa insan biraz ilgili olur dimi herşeyi ben mi düşünücem yaa
Ekrem:Tamam karıcım bırakıyorum gazeteyi ve isim düşünüyorum hah buldum hüsna olsunmu?
Sevil:Annenin adı değil mi o?
Ekrem:Evet. Ama ölesine dedim hem hüsna güzel bir isim değilmi hem sen niye ekşittin yüzünü bakiim?
Sevil:Ay harbi odunsun ekrem sen bu zamanda çocuğuma hüsna ismini koyamam hiç kusura bakma modern bişeyler bulalım biraz
Ekrem:Bu zamandamı?İsimler zamana göremi seçiliyo sen görmüyomusun hüsna isminde küçük bir kız çocuğu bu zamanda
Sevil:Görmüyorum malesef.
Ekrem:Ozmn Remzi olsun xD
Sevil:Ay gitti bula bula bunu buldu hem ne biliyosun erkek olcağını?
Ekrem:Kız olursada remziye koyarız işte
Sevil:ekremmmmm
Ekrem:Off ne olsun ozmn sevil yaa;?
Sevil:Bilmiyorum sen bulucaksın
Ekrem:Hah buldum Hüseyin olsun hem babanında ismi :D
Sevil:Hayır o çaycı
Ekrem:Yuh yani Abdullah olsun ozmn
Sevil:ekrem zevkinee varya çocuğum byüyünce okulda onu 'APO' diyemi çağırsınlar ya
Ekrem:Offf sevil!
Sevil:Ay buldum 'neo' olsun
Ekrem:Ne o sevil?
Sevil:Neo hem yakışıklı hem hacker iştee
Ekrem:Sabır allah'ım sabır
Sevil:Off zevksiz şey dur dur aha buldum inanki bu sefer buldum
Ekrem:Nee?
Sevil:'Palmii!'
Ekrem:Palmii??
Sevil:Ekrem hayatım iyimisin gözün seyirmeye başladı ekrem??
Ekrem:Palmii?Manasını sorucam ama sonuçlarına katlanabilirmiyim bilmiyorum.
Sevil:Aa manasıda çok hoş hayatım bak şimdi palmi;geceleri sadece inek gördüğünde öten ve sesi minik bir sıpanın tarla faresiyle dostluğunu çağrıştıran,
pembe ibikli küt gagalı çok şeker bir kuş hayatım.Ayrıca geçinemeyen karı kocaların damına konup aralarının düzelmesine vesile oluyomuş öle mübarek bir kuş yani
Ekrem:Haa şu bizim palmi yaa çok ta efendi çocuktur geçen uçarken gördüm yere konarken bana bakıp müsaadenizle dedi vallahi apışıp kaldım.
Bu devirde böyle şahsiyet yo yoo çok yaşamaz böyleleri.
Sevil:Aman ne espri ne espri.Alay etme hem dağ keçisine duyduğu aşk yüzünden öeln bir orman cinininde adı palmi!
Ekrem:Demeee!Ay ne diyorsun sevil yalan söylüyorsun inan çok ayıp ettim şimdi bak.Tamam o olsun Aşkı için ölen palminin mübarek ruhu bizm çocuğumuzda yaşasın.
Kız olursada 'PALMİYE' koyarız hem kuş,hem sıpa,hem cin,hem de ağaç!Harika bir karışım inanki.
Sevil:Sen geç dalganı.Bende tutmuş anlatıyorum sana boşver ekrem gömül gazetene sen!

Ayçin&Cenker

Ayçin:Cenkerrr!
Cenker:Efem karıcım?
Ayçin:Ne buu??
Cenker:Ne o?*
Ayçin:Kim bu kız?
Cenker:Haa omu Selma eski kız arkadaşımdı
Ayçin:Ay birde utanmadan söylüyo yaa
Cenker:Ama aşkım sen dmedinmi hiç bişey saklamıcaz birbirimizden diye
Ayçin:Bu kadar pişkin olmana gerek yoktu ama
Cenker:Tamam yırt at gitsin mazide kaldı onlar
Ayçin:Hala duruyomuş ama niye daha önce atmadın?*
Cenker:Off karıcım bak canım ben seni seviyorum unutmuşumdur atmaayı ne olucakk hani
Ayçin:Hıh.

Rüya&Ali.

Ali:Ba-baa de bakıyım ba-ba
Rüya:Boşuna uğraşma hayatım kızımız ilk önce anne diyecek
Ali:Ne biliyosun?
Rüya:Anneler bilir
Ali:Sen bakma annene kızım bana bak ba-ba hadi yavru kuşum hadi ba-ba
Rüya:Aa zorlama çocuğumu Ali yaa hem sen maç izlemeye gitmicekmiydin?
Ali:Kızıma dalmışım napıyım neyse kaçıyorum ben kızım hande'm didar'm iyi bak annesi kızıma
Rüya:Bakarım
Ali:Hadi görüşürüz canım(gider)
Rüya:Ee küçük hanım kaldıkmı baş başa çok şanslısın biliyomusun bu aralar baban seni benden çok sevmeye başladı
yarın doğum günüm ama hatırlamadı bile

Cenker&Ali&Ekrem&Cihan&Murat

cenker:Oğlum yıkılmıştır kız
Ali:Abi onun için yapıyoruz bunu süpriz parti olucak işte
ekrem:Yalnız süper olucak abii ben sevil'imi alıp ağva'ya götürürüm baş başa
Ali:Ve ufaklıkla abi ben sana söyliyim o ufaklık doğunca 1 sene tatil yapamazsınız siz
ekrem:Karartma lan içimi zaten sevil çocuğa bir isimler bulmaya başladı kalbme inicek bu gidişle
Cihan:Ne buldu ki?
Ekrem:Yok palmi'ymiş yok neo'ymuş abi gözüm seyirmeye başlamıştı artık hamilelik başına vurdu bizim kızın
Cihan:Palmi?Abi öyle isimmi olur
Ali:Anlamı geceleri sadece inek gördüğünde öten ve sesi minik bir sıpanın tarla faresiyle dostluğunu çağrıştıran,
pembe ibikli küt gagalı çok şeker bir kuş hayatım.Ayrıca geçinemeyen karı kocaların aralarının düzelmesine vesile olur.
Ayrıca dağ keçisine duyduğu aşk için ölen bir orman cininin adı
Ekrem:sen nerden biliyosun abii?
Ali:Bizde geçtik o yollardan Ekrem hatta bizimki alfonso felanda koyarız diyodu erkek olursa
Cenker:Abi korkutmatyın beni ya
Ekrem:korkma lan baba olmak güzel şey gerçi daha meleğimi kucağıma almadım ama o duygu bile yetiyo adama
Murat:Off neyse yaa kapatın bu muhabbeti abi kırk yılın başında kalktım geldim konuştuklarımıza bakın kızlara benzemeye başladık
Cihan:Evet abi hadi sahayaa!
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 6 EmptyCuma Tem. 08, 2011 8:47 am Paylaş

süper olmuş
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 6 EmptyCuma Tem. 08, 2011 9:38 am Paylaş

Süper olmuş Diloş .d
Devamını dilerim (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 6 EmptyCuma Tem. 08, 2011 9:43 am Paylaş

çok güzel olmuş harika devamm.. Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 6 650269930
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 6 EmptyC.tesi Tem. 09, 2011 8:44 pm Paylaş

Teşekkürler yazınca devam ederim bölümlere Very Happy

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6