Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 5:19 am Paylaş

bekliorum o zmnnn =) =)
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 5:19 am Paylaş

bekliyoruz birtanem
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 5:21 am Paylaş

tmm yazz bekliyoruzz
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 5:52 am Paylaş

31.BÖLÜM..

AYÇİN'DEN..

SEVİL'İMİ EVERDİK SIRA BANA GELDİ TAM 6 HAFTA SONRA GELİN OLUYORUM.SEVİL RÜYA GİBİ BİR KIR DÜĞÜNÜYLE DÜNYA EVİNE GİRDİ.CANIM BENİM İKİSİDE ÇOK MUTLUYDU.AMA BEN BİRAZDA ÜZGÜNDÜM NASIL DESEM ASLINDA BUNLARI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN KIZIYORUM KENDİME AMA NEYAPIYIM KANKAMI KAYBETMİŞİM GİBİ GELİYO.ESKİDEN KIZKIZA OTURUR SOHBET EDERDİK SABAHLARA KADR BELKİ ŞİMDİDE YAOICAZ BUNLARI AMA ARTIK HEPİMİZİN ÖNCELİKLERİ VAR!BENDE EVLENİYORUM YAKINDA.SAOLSUN ANNEM SÜREKLİ SORUN ÇIKARIP DURUYO HERŞEYİME KARIŞIYO NEYSE ARTIK BUNLARI DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM.GİDİP SEVİL'İMİN DÜĞÜN DEDİKODUSUNU YAPICAZ KIZLARLA..

HEPSİ RÜYA'NIN EVİNDE TOPLANMIŞTIR.YEMEK SERVİSİNDEN SONRA ARALARINDA ŞU KONUŞMALAR GEÇER.

AYÇİN:AY ÇOK GÜZEL BİR DÜĞÜNDÜ!
RÜYA:KESİNLİKLE TAM SEVİL'İ YANSITMIŞTI MASALARDAKİ FISTIK YEŞİLİ TAŞLAR ÇOK GÜZELDİ.HERYERE SERPİŞTİRİLMİŞTİ.
ZEYNEP:FISTIK YEŞİLİ HARİKA BİR SEÇİM OLMUŞ KIR DÜĞÜNÜNE BAYA YAKIŞMIŞ CANLARIM BENİM NASILDA MUTLUYDULAR.
ZEHRA:KESİNLİKLE HARİKA BİR ÇİFT OLDULAR TABİ ÇATLAKLIKTA VAR BİRAZ.
RÜYA:AY DÜŞÜNSENİZE BUNLARIN ÇOCUKLARINI.
AYÇİN:HUYLARI EKREM'E ÇEKMESİN YOKSA PİS ÇOŞKUN OLUR ÇIKAR.
ZEYNEP:SEVİL'E BENZERSEDE İNATÇI KEÇİNİN TEKİ OLUR ÇIKAR!
ZEHRA:EN İYİSİ İKİSİNİN ORTASI BENCE!
RÜYA:AY YETER DAHA FAZLA ÇOCUK MUHABBETİ.
AYÇİN:EE ZEHRA HANIM NASIL GİDİYO MURAT'LA?
ZEHRA:İYİ NE OLSUN GEZİYORUZ TOZUYORUZ MUTLUYUZ!
AYÇİN:AZ VE ÖZ ANLATTIN SENİ GEÇTİM RÜYA'M NASIL GİDİYO HAMİLELİK?
RÜYA:VALLA ŞİMDİLİK İYİ GİDİYO DEMİ KIZIM ALLAH'TAN USLU USLU OTURUYO BUGÜN!
ZEYNEP:O NASIL LAF SANKİ DOĞDUDA!
RÜYA:AMA BAZI GÜNLER BİR TEKME YAĞMURUNA TUTUYOKİ BENİ YAŞAMADAN BİLEMEZSİNİZ!
ZEHRA:CNM BENİM BUNLAR ANNELİĞİN BİBERİ TUZU!
AYÇİN:ALEMSİN ZEHRA HA UNUTMADAN SEVİL'LE KONUŞTUM YARIN DÖNÜYOLARMIŞ.
RÜYA:SÜPER AMA VARYA HARİKA BİR SEÇİM YAPTILAR.
ZEYNEP:EVET YA DÜŞÜNSENİZE ROMA'DA 2 HAFTALIK BALAYI..
ZEHRA:HAYALİ BİLE GÜZEL AMA ÇOK UZAK!
AYÇİN:NİYEYMİŞ O İSTESEN ŞİMDİDE EVLENİRSİN!
ZEHRA:ÖNCELİKLERİM VAR AYÇİN HAYATIMI DAHA DOĞRUSU MESLEĞİMİ DÜZENE KOYMALIYIM!
ZEYNEP:BENDE..
AYÇİN:AMA ELİNİZİ ÇABUK TUTSANIZ İYİ EDERSİNİZ YOKSA RÜYA'NIN KIZIYLA BİRLİKTE EVLENECEKSİNİZ SONRA..
RÜYA:YANİ AYÇİN BENİM KIZ DOSUNDA SONRA DÜŞÜNÜRÜZ HEM BEN DAHA ÇOK GENCİM KAYNANA OLMAK İÇİN!
............................................................................................................................................................

2 GÜN SONRA....

SEVİL:OFF YA BEN SENLE EVLENDİĞİME PİŞMAN OLUCAM GALİBA!
EKREM:BİŞEYMİ DEDİN AŞKIM?
SEVİL:EVET DEDİM YA NOLUR SANKİ BİRAZ YARDIM ETSEN EV İŞLERİNE?
EKREM:BEN BUNLARI YAŞAMIŞTIM GALİBA(HAYLİNİ HATIRLAYARAK)
SEVİL:AY YİNEMİ YA?
EKREM:KİMİN BENİM GİBİ KARİZMATİK KOCASI VAR BAK DİKKAT ET KAPARLAR BENİ HA!
SEVİL:BAK BEN ONU HİÇ DÜŞÜNEMEDİM!
EKREM:CNM DİKKAT ET KAPMASINLAR BENİ!(KAPI ÇALAR)
SEVİL:LAF YETİŞTİRME GİT KAPIYA BAK HADİ!(EKREM GİDİP KAPIYA BAKAR GELEN AYÇİN VE CENKER'DİR)
AYÇİN-CENKER:BİZ GELDİK!(SARILIRLAR FELAN FİLAN GEÇELİM BURALARI..TAM OTURMUŞKEN YİNE KAPI ÇALAR)
EKREM:BURA VİYANAYA DÖNDÜ MAŞALLAH KUŞATAN KUŞATANA!(GKAPIYA BAKAR BU SEFER GELENLER RÜYA-ALİ,ZEHRA-MURAT,ZEYNEP-CİHAN'DIR KADRO TAMAMLANDI YANE.)
SEVİL:YİNE ESKİ GÜNLERE DÖNDÜK NE GÜZEL(DMEYE KALMADAN YİNE KAPI ÇALAR)
EKREM:HAYDA BU KİM YA?(BU SEFER GELEN SEVİL'İN SEVMEDİĞİ BİR ARKADAŞTIR.KIZI GÖRÜNCE)
SEVİL:BOŞUNA DEMEMİŞLER İTİ AL ÇOMAĞI HAZIRLA DİYE!
EKREM:ÇOK AYIP KARICIM İNSAN MİSAFİRİNE BÖYLEMİ DAVRANIR?
SEVİL:O BENM DEĞİL SENİN MİSAFİRİN PEK YAKINSINIZ MAŞALLAH!
EKREM:KISKANÇLIK KOKUSU ALIYORUM SANKİ!
SEVİL:HII FIRINDA BÖREK VARDI ORDAN GELİYORDUR!(EVET BÖYLE ÇEKİŞTİRMELİ BİR GÜNDEN SONRA HEPSİ TOPLUCA GİDERLER GERİYE DAĞINIK BİR EV VE BİR YIĞIN BULAŞIK KALMIŞTIR)
SEVİL:İŞİN YOKSA KALK TOPLA ŞİMDİ BURAYI!NE YAPALIM SEVİL HANIM BAŞA GELEN ÇEKİLİR!
EKREM:AŞKIM OTUR ARTIK ÇOK YORULDUN KIYAMAM BEN SANA!
SEVİL:ÖYLEMİ KOCACIM OZMN SEN YIKA BULAŞIKLARI!
EKREM:OFF SEVİL YA SENİ DÜŞÜNÜYORUM BEN!
SEVİL:GÖZLERİM YAŞARDI GERÇEKTEN!
EKREM:İNSAN KOCASINA BÖYLEMİ DAVRANIR YA?
SEVİL:EVET HAYATIM HEM SEN BANA İYİLİK YAPMAK İSTİYOSAN ÇORAPLARINI HERHANGİBİR YERE ATMAKTAN VAZGEÇ NERDEN ALDIYSAN ORAYA KOY!
EKREM:ÇORAPLARIMA LAF YOK!
SEVİL:ÖYLEMİ BEYEFENDİ?
EKREM:ÖYLE!
SEVİL:SALONDA YAT OZMN!ÇORAPLARINLA!(GİDER)
EKREM(BAĞIRARAK)SEVİL HAYATIM YANLIŞ ANLADIN O ÇORAPLAR SENDEN DAHA DEĞERLİ OLCAK DEĞİL YA!(SEVİL ODANIN KAPISINA YÖNELİR EKREM'DE ARKASINDAN EKREM TAM İÇERİ GİRCEKKEN SEVİL KAPIYI EKREM'İN SURATINA KAPAR)
EKREM:KALDIKMI YİNE BAŞBAŞA(ÇORAPLARINA DİYO BUNLARI ŞAŞKIN ŞEY.)

BEĞENDİĞİNİZ REPLİK VARSA YAZIN PLEASE..
EVET YORUMLARI ALIYIM..
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 5:56 am Paylaş

çok güzel olmuş canım
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 5:58 am Paylaş

harika olmuşş yaa bittimm :D
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:01 am Paylaş

saolun güzeller beğenmenize sevindim..
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:04 am Paylaş

(EVET BÖYLE ÇEKİŞTİRMELİ BİR GÜNDEN SONRA HEPSİ TOPLUCA GİDERLER GERİYE DAĞINIK BİR EV VE BİR YIĞIN BULAŞIK KALMIŞTIR)
SEVİL:İŞİN YOKSA KALK TOPLA ŞİMDİ BURAYI!NE YAPALIM SEVİL HANIM BAŞA GELEN ÇEKİLİR!
SEVİL:EVET HAYATIM HEM SEN BANA İYİLİK YAPMAK İSTİYOSAN ÇORAPLARINI HERHANGİBİR YERE ATMAKTAN VAZGEÇ NERDEN ALDIYSAN ORAYA KOY!
EKREM(BAĞIRARAK)SEVİL HAYATIM YANLIŞ ANLADIN O ÇORAPLAR SENDEN DAHA DEĞERLİ OLCAK DEĞİL YA!(SEVİL ODANIN KAPISINA YÖNELİR EKREM'DE ARKASINDAN EKREM TAM İÇERİ GİRCEKKEN SEVİL KAPIYI EKREM'İN SURATINA KAPAR)

Çok güzel olmuş tatlım bayıldım yhaaa Sevil hala aynı inatla yola devam edioo xD
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:06 am Paylaş

Hahaha süper olmuş :D
cσηтєѕѕ.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cσηтєѕѕ.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9426
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2229
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Tuğçe'm.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:07 am Paylaş

ay bunlar daha yeni :D olsun kavga yeni evlilerin tuzu biberi ;)
harika olmuş ruhdaşım devam
;111:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:10 am Paylaş

askikizi:inat aynı inat tatlım beğenmene sevindim.
brl.e(l)s:saol cnm yorumun için.
elegan:sen bekle ben daha bunlara neler yaptırıcam ekrem daha çok salonda yatacak.
beğenmene sevindim ruhdaşım..
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:26 am Paylaş

=) Sevil o inatdan vazgeçersee bndeeee dişimi kırarımm Razz Razz valla kırmam xd
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:27 am Paylaş

kırma sakın ben kırarım kendi dişimi senin yerine:)
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:28 am Paylaş

EKREM:KISKANÇLIK KOKUSU ALIYORUM SANKİ!
SEVİL:HII FIRINDA BÖREK VARDI ORDAN GELİYORDUR

buraya koptum süpürgesiz cadım..
harika olmuş cnm..
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 6:32 am Paylaş

ayyy cnm süper ya ekremde ha deli deli :D
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:01 am Paylaş

süper devam Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 8:24 am Paylaş

Rya:bitanem saol.
tatlı cadı..sen beğendiysen sorun yok tatlım.
sevil:Dsaol cnm devamı yarın..
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 8:44 am Paylaş

haha supeeer olmus cnm Very Happy
devaaaam
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 12:21 pm Paylaş

spr olmus devam
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 20, 2010 7:55 pm Paylaş

EVET BÖYLE ÇEKİŞTİRMELİ BİR GÜNDEN SONRA HEPSİ TOPLUCA GİDERLER GERİYE DAĞINIK BİR EV VE BİR YIĞIN BULAŞIK KALMIŞTIR)

buraya bittim komedi yaaa yb yi bekliyom(z) hem de sabırsızlıkla
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 21, 2010 1:14 am Paylaş

ben yeni okuyucuyum herkese merhaba sana gelince cnm süper yazıyosun :D
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 21, 2010 3:07 am Paylaş

yeni okuyucum hoşgeldin.
beğenmenize sevindim.
yorumlar için teşekkür ederim.
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 21, 2010 3:09 am Paylaş

kuzum yeni bölüm ne zamn :D
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 21, 2010 3:12 am Paylaş

hoşbulduk cmn Razz
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 21, 2010 3:15 am Paylaş

yeni bölümü birazdan yazmaya başlıcam ondan önce 'Baksana Talihe''ye bölüm koyucam..

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki