Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 3:17 am Paylaş

Tamam canımm bnm bekliyoruz (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 3:32 am Paylaş

bekliyoruzz
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 3:34 am Paylaş

bende bekliyorum
büşra-ümit
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
büşra-ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 169
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümitttt <3<3

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 3:43 am Paylaş

yenı okuyun süper
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:09 am Paylaş

bekliorummmm bakk bnde gldim voleyboldan yeni bölümünü okumak içinn =) =)
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:37 am Paylaş

32.BÖLÜM..

EKREM&SEVİL CEPHESİ..

EKREM:BENİM GÜZEL KARIM,TATLI KARIM HADİ UYAN!
SEVİL:EKO BİRAZ DAHA UYUYIM YA Sad
EKREM:OLMAZ KALK HADİ Very Happy
SEVİL:NİYE BÖLÜYOSUN RÜYAMI?
EKREM:BENİMİ GÖRÜYODUN? ;)
SEVİL:DİKKAT ETTİYSEN RÜYA DEDİM KABUS DEMEDİM! :x
EKREM:ÖYLEMİ OYSAKİ BEN KARIMA SABAH ERKENDEN KALKIP SULTANLARA LAYIK BİR KAHVALTI HAZIRLAMIŞTIM!
SEVİL:HADİ CNM.
EKREM:EVET AMA İSTEMİYOSAN OBUR KOCAN HEPSİNİ YER BİTİRİR!
SEVİL:AY BENİM CNM KOCAM BİTANECİK KOCAM BEKLE AŞKIM YÜZÜMÜ YIKAYIP GELİYİM(GİDER)
EKREM:KİM DEMİŞ KADINLARI ANLAMAK ZOR DİYE?KADINLARIN KALBİNE GİDEN YOLDA MİDESİNDEN GEÇER!

1 SAAT SONRA..

SEVİL:AŞKIM BEN ÇIKIYORUM KIZLARLA BULUŞUCAM!
EKREM:TMM BİZDE CENKER'LERDE MAÇ SEYREDİCEZ..

KIZLAR CEPHESİ..

RÜYA:GÖRÜYOSUNUZ DİMİ ŞU HAMİLE HALİMLE BİLE TOPLADIM SİZİ!
AYÇİN:ÖYLE VALLA BÜYÜK BAŞARI!
ZEYNEP:SUSUNDA HABERLERİ ALALIM!(PEÇETESİNİ MİKROFON HALİNE GETİREREK BANA UZATTI HABER SPİKERİ GİBİ SORULAR SORMAYA BAŞLADI)
ZEYNEP:EVLİLİK HAYATI NASIL GİDİYOR EFENDİM GERÇİ DAHA YENİ EVLİSİNİZ AMA?
SEVİL:VALLA EFENDİM BEN EVLİLİKTEN BİRŞEY ANLAMADIM.ESASEN BENİM KOCAM ÇOK ŞEKER BİR BEYDİR.FAKAT İŞTE HER ERKEKTE OLDUĞU GİBİ BENİM KOCAMINDA ODUNLUKLARI,HÖDÜKLÜKLERİ OLUYO NAPALIM?
RÜYA:SEVİL HANIMA KATILIYORUM MESELA BEN İLK EVLİLİK AYLARINI ALİ'Yİ SÜREKLİ SALONDA YATIRARAK GEÇİRDİM.BELİ TUTULA TUTULA AKLI BAŞINA GELDİ.YOKSA NERDE BENİM AĞAÇTAN ODUN ODUNDAN ADAM OLMAZDI!
ZEYNEP:YANİ SİZ DİYOUNUZKİ EVLİLİK ZOR İŞ.
SEVİL:EVET EFENDİM ZOR İŞ AMA TATLI YANLARIDA VAR.
RÜYA:AMA HER İŞE YİNE BİZ KOŞTURUYORUZ!
SEVİL:AYNEN ÖYLE HATTA GEÇEN GÜN FIRINDA TAVUK YAPICAKTIM.O ESNADA TAVUKLARLA BOĞUŞUYORDUM BENİM BEYDE BENDEN SU İSTEME GAFLET VE DALALETİNDE BULUNDU.HALBÜSÜMSÜ BEYEFENDİ OTURMUŞ KOLTUĞUNA MAÇ SEYREDİYO YANİ BİLDİĞİMİZ MAÇTA DEĞİL ÖZETLERİ İZLİYODU.YANİ TEKRAR TEKRAR İZLEMEYE NE GEREK VAR?BEN ORDA TAVUKLA ARAMDA SAVAŞ İLAN EDİYİM SALÇALARLA BOĞUŞUYUM BENİMKİ ELİ AYAĞI TUTMASINA RAĞMEN KALKSIN BENDEN SU İSTESİN.YANİ GERÇEKTEN KÖTÜ DURUMDAYDIM!
ZEYNEP:PEKİ EFEM SİZ BU KONUDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ?(RÜYA'YA SÖYLÜYOR)
RÜYA:YANİ HAYAT MÜŞTEREK İKİMİZDE ÇALIŞIYORUZ İKİMİZDE EVE PARA GETİRİYORUZ EE OZMN NİYE EŞİT DEĞİLİZ EVDE BAŞROL BENİM!NEDEN O YARDIMCI KARAKTER BİLE OLMUYO?YANİ HİÇ YARDIM ETMİYO KARDEŞİM SEN GEL Bİ SOR KARICIM YARDIMA İHTİYACIN VARMI DİYE?NERDEEE!
AYÇİN:AY SOĞUDUM BU ANLATTIKLARINIZA BAKINCA!
SEVİL:SEN BİZE BAKMA ERKEKLERİN HEPSİ BÖYLE!ANNELERİMİZ BABALARIMIZI NASIL ÇEKTİYSE BİZDE ÖYLE ÇEKİCEZ ARTIK ANTENMİ TAKARIZ?HALATMI TAKARIZ BİLEMEM AMA BİR ŞEKİLDE GEÇİNİP GİDİCEZ YANE!
ZEYNEP:PEKİ EFENDİM ŞİMDİ AYÇİN HANIMA SORULARIM OLUCAKTI!AYÇİN HANIM DÜĞÜNÜNÜZE AZ KALDI NASILSINIZ HEYCAN VARMI HEYCAN?
AYÇİN:(MİKROFONU ALARAK)EVET EFENDİM DOĞRUSU OLDUKÇA HEYCANLIYIM.DÜĞÜNE KADAR BU HEYCANDAN HASTANELİK OLMAZSAM İYİDİR EĞER İSTEDİĞİM GİBİ GİTMEZSE BİRŞEYLER VALLA İSYAN EDERİM.
RÜYA:KORKMA İLK BAŞLARDA BÖYLE OLUR AMA RAHATLARSIN SONUNDA!
SEVİL:SAHİ SİZ NEREYE GİDİCEKSİNİZ BALAYI İÇİN?
AYÇİN:KARAYİPLERDE OLUCAZ HAYIRLISIYLA..
ZEYNEP:RÜYA GİBİ..BENDE YURTDIŞI PROGRAMI İSTİYORUM AMA ÜLKEMİZDEDE ÇOK GÜZEL YERLER VAR!

ERKEKLER CEPHESİ..

ALİ:HADİ SEMİH HADİ HADİ!
ERKEKLER:GOLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!
CENKER:İŞTE BUDUR BE!
EKREM:OLUM SEMİH ATARSA TABİ GOL OLUR..(MAÇ MUHABBETİ IVIR ZIVIR VE MAÇ BİTER)
ALİ:EE EKO NASIL GİDİYO EVLİLİK?
EKREM:İYİ GÜZEL.
CENKER:MUTLUSUN YANİ?
EKREM:MUTLUYUM DA BİDE SALONDA YATMASAM!
CENKER:SALONDAMI YATIYOSUN?
EKREM:ARADA BİR SEVİL'İN SİGORTALAR ATINCA!
ALİ:OLUM BEN RÜYA'YLA İLK EVLENDİĞİM ZAMAN 1 HAFTAYA YAKIN SALONDA YATTIĞIM OLDU BİZ NE KAVGALAR ETTİK BİR BİLSEN..
CENKER:HADİ YA AMA ÇOKTA KÖTÜ DEĞİLDİR YANİ DİMİ?
ALİ:TABİ CANIM BUNLAR EVLİLİĞİN NANESİ LİMONU!!

BEĞENDİĞİNİZ REPLİKLERİ YAZIN PLEASE..

En son dadlucadııı tarafından Salı Ara. 21, 2010 4:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:41 am Paylaş

:D çok güzel olmuşş devamm :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:48 am Paylaş

Çok gzl olmuş bayıldımmm ama sanki biraz kısaa gibi gldi bana yeni bölüm yazarmıısn bugn

EKREM&SEVİL CEPHESİ..

EKREM:BENİM GÜZEL KARIM,TATLI KARIM HADİ UYAN!
SEVİL:EKO BİRAZ DAHA UYUYIM YA
EKREM:OLMAZ KALK HADİ
SEVİL:NİYE BÖLÜYOSUN RÜYAMI?
EKREM:BENİMİ GÖRÜYODUN?
SEVİL:DİKKAT ETTİYSEN RÜYA DEDİM KABUS DEMEDİM!
EKREM:ÖYLEMİ OYSAKİ BEN KARIMA SABAH ERKENDEN KALKIP SULTANLARA LAYIK BİR KAHVALTI HAZIRLAMIŞTIM!
SEVİL:HADİ CNM.
EKREM:EVET AMA İSTEMİYOSAN OBUR KOCAN HEPSİNİ YER BİTİRİR!
SEVİL:AY BENİM CNM KOCAM BİTANECİK KOCAM BEKLE AŞKIM YÜZÜMÜ YIKAYIP GELİYİM(GİDER)
EKREM:KİM DEMİŞ KADINLARI ANLAMAK ZOR DİYE?KADINLARIN KALBİNE GİDEN YOLDA MİDESİNDEN GEÇER!
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:49 am Paylaş

askikizi:cnm benim sana özel bölüm yazıcam söz ama bugün bu kadar yazdım misafirdeyiz çünkü bu arada senin adını bilmiyorum ben daha(:
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:50 am Paylaş

Aaa bnde seninkini bilmiorummm bn Hande =)
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:51 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Aaa bnde seninkini bilmiorummm bn Hande =)

dilara bende cnm memnun oldum bana diloş yada süpürgesiz cadı diyebilirsin handecim(:
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:52 am Paylaş

ayy süper kzuzumm dewamm et cnmm :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:55 am Paylaş

Tmm diloşum bu daha kısaa xD =) biz seninle tanışmıştık isim öğrenme konusunda bn sana demiştim hatta hayatımdaki 4.dilarasın die =)
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 4:57 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Tmm diloşum bu daha kısaa xD =) biz seninle tanışmıştık isim öğrenme konusunda bn sana demiştim hatta hayatımdaki 4.dilarasın die =)

ay unutmuşum k.bakma cnm.
tatlı cadım saol bitanem(:
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 5:23 am Paylaş

SEVİL:AYNEN ÖYLE HATTA GEÇEN GÜN FIRINDA TAVUK YAPICAKTIM.O ESNADA TAVUKLARLA BOĞUŞUYORDUM BENİM BEYDE BENDEN SU İSTEME GAFLET VE DALALETİNDE BULUNDU.HALBÜSÜMSÜ BEYEFENDİ OTURMUŞ KOLTUĞUNA MAÇ SEYREDİYO YANİ BİLDİĞİMİZ MAÇTA DEĞİL ÖZETLERİ İZLİYODU.YANİ TEKRAR TEKRAR İZLEMEYE NE GEREK VAR?BEN ORDA TAVUKLA ARAMDA SAVAŞ İLAN EDİYİM SALÇALARLA BOĞUŞUYUM BENİMKİ ELİ AYAĞI TUTMASINA RAĞMEN KALKSIN BENDEN SU İSTESİN.YANİ GERÇEKTEN KÖTÜ DURUMDAYDIM!

tavuklarla boğuşuyomuş spr olmuş ya koptum buraya :D
cadıların bitanesi devam kanka..
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 5:44 am Paylaş

çok güzel bayıldımm valla bu arada ben kübra sana diloş diye bilirmiyim :melek:
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 6:51 am Paylaş

güzel devam Very Happy
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 7:45 am Paylaş

hepsine bayıldım ama şu ikisini solemeden edemiyom

ekrem:kaldıkmı başbaşa

buraya bittim

oyyyy sevilime yazık ya tavuklarla boğuşuyomuşşş
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptySalı Ara. 21, 2010 8:26 am Paylaş

spr
rya
Forumcu
 Forumcu
rya

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 5:39 am Paylaş

kanka yeni bölümü bekliyorum..
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 5:41 am Paylaş

Ewett bnde bekliorumm =) =)
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 5:44 am Paylaş

33.bölüm..

Sevil'in günlüğü..

AYÇİN ŞUAN KARARYİPLERDE ONUDA EVLENDİRDİK.GERİYE ZEYNEP'LE ZEHRA KALDI.BAKALIM ONLARIDA EVLENDİRİRİZ
BİRGÜN..EVLİLİK HAYATIM İYİ GİDİYO DİYEBİLİRİZ EKREM'LE ARADA KAVGAYA TUTUŞMUYO DEĞİLİZ SORUN ÇOROPLARI OLUYO GENELDE..
NEYSE 3 HAFTA SONRA YENİ BIR YILA GİRİYORUZ BEN VE KOCAM..BU KELİME KÜÇÜKKEN BANA NEKADAR UZAK GELİYODU OYSAKİ ŞİMDİ HERGÜN KULLANIYORUM BU KELİMEYİ.
ESKİDEN BİZ KELİMESİ GENELDE AYÇİN'LE BENİ İFADE EDERDİ ŞİMDİ İKİMİZİNDE ÖNCELİĞİ DEĞİŞTİ.ARTIK BİZ KELİMESİ BENİM İÇİN BEN VE EKREM.AYÇİN İÇİN CENKER.
YAŞLANIYORUZ GALİBA GİTTİKÇE ANNELERİMİZE BENZEMEYE BAŞLADIK.YOK YOK BEN DAHA ÇOK GENCİM YA DAHA ÇOLUĞA ÇOCUĞA BİLE KARIŞMADIM.EVET EVET ÇOK GENCİM BEN DAHA..

SEVİL&EKREM..

EKREM OTURMUŞ İZDİVAÇ PROGRAMI İZLİYORDUR.SEVİL GELİR.

SEVİL:KADIN PROGRAMIMI İZLİYOSUN KOCACIM?

EKREM:GEL BERABER İZLEYELİM KARICIM..

SEVİL:KOMİK OLMA EKREM YA.

EKREM:??

SEVİL:EKREM NE ANLIYOSUN İZDİVAÇ PROGRAMLARINDAN YA?

EKREM:ANLIYORUM BEN İŞTE BAK HASAN DEDE ÇIKTI GÖRÜYOMUSUN BAK BAK TALİBİDE GELMİŞ.GERÇİ BUNU ALAN YANDI AMA..

SEVİL:??

EKREM:BU DEDE VARYA DEDE DE DEĞİL AZGIN TEKE DİCEM YANİ ADAMIN 7 TANE KARISI VARMIŞ KUMALARLA BİRLİKTE!

SEVİL:ÇÜŞŞ..

EKREM:YA DAHA DA EVLENİCEM DİYO..

SEVİL:ERKEK DEĞİLMİSİNİZ HEPİNİZ AYNISINIZ İŞTE.

EKREM:NE YANİ BENDEMİ SENİN ÜSTÜNE KUMA GETİRİYİM?

SEVİL:HELE Bİ DENE BAK BEN NELER YAPIYORUM SANA!

EKREM:AŞKOLSUN AŞKIM BEN HİÇ GÜL GİBİ KARIMIN ÜSTÜNE GÜL KOKLARMIYIM?

SEVİL:KOKLAYAMAZSIN TABİ OYARIM SENİ!

EKREM:NEYSE BU YERSİZ TARTIŞMAYI BİTİRİP ESRA'YA GERİ DÖNELİM.

SEVİL:HANGİ ESRA'YA?

EKREM:ESRA EROL'A İŞTE!

SEVİL:BEN ESRA EROL'U SEVMİYORUM ZUHAL TOPAL'I AÇ!

EKREM:AMA BENDE ZY-UHAL TOPAL'I SEVMİYORUM!

SEVİL:EKREM BENLE KADIN PROGRAMLARI KONUSUNDA KAVGADA EDİCEĞİNİ GÖRDÜM YA!

EKREM:İYİ BUGÜN İYİ GÜNÜMDEYİM ZUHAL CADISINI İZLEYELİM BARİ..

SEVİL:AY BAK GÖRÜYOMUSUN KIZA KAÇ KİŞİ TALİP OLDU HİÇ BİRİNİ BEĞENMEDİ KALDI SAP GİBİ ORTADA!

EKREM:(:

SEVİL:NE SIRITIYOSUN?

EKREM:HİÇ SENİ İZDİVAÇ PROGRAMINDA DÜŞÜNDÜMDE..

SEVİL:BENİMİ?

EKREM:EVET BEK ŞİMDİ..

EKREM'İN HAYALİ..

KLASİK İZDİVAÇ MÜZİĞİ BLA BLA BLA ..

ESRA(EROL):MÜJDEMİ İSTERİM SEVİL'E TALİP VAR!

SEVİL:AA BANAMI İYİDE BEN EVLENMEYE GELMEDİMKİ?

ESRA:AYOL BU TALİP SENİ GÖRMÜŞ BEĞENMİŞ SENDE BEKARSIN BAKARSIN ANLAŞIRSINIZ!

SEVİL:BEN İSTEMEM ESRA HANIM EVLENMEYE GELMEDİM BEN!

ESRA:NİYE KIZ YOKSA SEVGİLİNMİ VAR?

SEVİL:YOK ONDAN DEĞİLDE..

AYÇİN:AY SEVO NAZ ETME KIZ YÜRÜ TEPME TALİBİNİ (SEYİRCİLERİN ARASINDAN İTEREK SAHNEYE ÇIKARTIR)

SEVİL:İYİ PEKİ MADEM GÖRELİM BAKALIM..

ESRA:EVEET PARAVANI KAPATALIM LÜTFEN!

SEVİL:ESRA HANIM BAKIN SIRF SİZ ISRAR ETTİNİZ DİYE--

ESRA:TALİBİN EKREM GELİYO ALKIŞLARI ALALIM LÜTFEN(ALKIŞLAR FELAN FİLAN..)

EKREM:MERABA ESRACIMM NASILSIN?

ESRA:AYOL SENİ GÖRDÜM DAHA İYİ OLDUM.(SEVİL'İN YANINA GİDİP)

ESRA:KIZ OĞLAN FISTIK GİBİ MAŞALLAH BEN KENDİME ALIRDIM DA SUNUCUYUM ŞURDA BAŞKASININ TALİBİNİ ELİNDEN ALDI DEMESİLER.AMA ÖYLE BİR DURUM OLMASAYDI SANA KAPTIRMAZDIM SÖYLİYİM YANİ!

EKREM:SEVİL HANIM NASILSINIZ?

SEVİL:İYİLİK SİZDEN?

ESRA:KIZ O NASIL KONUŞMA ÖYLE NEYSE EKREMCİM TABİ KIZ HEYCANLI YANİ ONDAN MAŞALLAH SENDE PEK BİR YAKIŞIKLISIN

NERDEN GELDİ BU KIZA TALİP OLMAK AKLINA?

EKREM:VALLA GÖRDÜM BEĞENDİM BENDE HEP BÖYLE ZEYTİN GÖZLÜ BİRİNİ ARIYODUM TALİP OLAYIM DEDİM.

ESRA:DUY SEVİL DUY!

SEVİL:DUYUYORUM ESRA HANIM SAĞIR DEĞİLİM!

ESRA:İYİ OZMN BEN SİZİ BAŞBAŞA BIRAKIYORUM SORULAR SORUN BİRBİRİNİZE ONUDAMI BEN SÖYLİCEM?

SEVİL:PEKİ OZMN BENİM KEREM BEYE SORULARIM OLUCAKTI!

EKREM:EKREM!

SEVİL:HER NEYSE EMRE BEY ŞİMDİ HOBİLERİNİZ NELER FOBİLERİNİZ NELER?

EKREM:NE ALAKSI VAR NEDEN BUNLARI SORUYOSUNUZ AYRICA ADIM EMRE DEĞİL EKREM!

SEVİL:SORUMA SORUYLA KARŞILIK VERMEYİN LÜTFEN EKREMM BEY(BASTIRARAK SÖYLEMİŞTİR)!

EKREM:PEKİ HOBİLERİM ÇOK DEĞİL YANİ ÇALIŞIYORUM YANİ ONUN DIŞINDA GİTAR ÇALIYORUM.MOTOR KULLANIRIM.YAKIŞIKLIYIM KARİZMATİĞİM DAHA NE OLSUN..

SEVİL:ANLIYORUM EE TABİ KENDİNİ BEĞENMİŞLİKTE VAR BİRAZ!

EKREM:NE MÜNASEBET CNM?

SEVİL:SORUMA SORUYLA KARŞILIK VERMEYİN DEMİŞTİM!

EKREM:OFF!

SEVİL:TRABZONLUMUSUN?

EKREM:HAYIR!

SEVİL:DAHA ÖNCE EVLENDİNMİ?

SEVİL:ÇOK SEVGİLİN OLDUMU?

EKREM:BİLMİYORUM!

SEVİL:NİYE SAYAMADINMI?

EKREM:120 TANE OLMUŞTUR!

SEVİL:OHA YA!

EKREM:HİÇ YAKIŞMIYO BU LAFLAR SİZE!

SEVİL:MAŞALLAH DÜKKANI GÖTÜRMÜŞSÜNÜZ ONA ŞAŞIRDIM ANLAŞILAN BAYA YERE BAKAN YÜREK YAKAN BİRİSİNİZ!

EKREM:AYIPTIR SÖYLEMESİ ÖYLEYİMDİR!:D

SEVİL:BELLİ BELLİ..

ESRA:AY YETER ARTIK LAF SOKUP DURMA ÇOCUĞA AÇALIM ARTIK PARAVANI DİMİ!(PARAVAN AÇILIR EKREM VE SEVİL EL ŞIKIŞIRLAR)

ESRA:NASIL SEVİLCİM DEDİĞİM KADAR VAR DEMİ?

SEVİL:MAŞALLAH FAZLASI VAR!

SEVİL:KEREM BEY EE NEZAMAN EVLENİYORUZ?

EKREM:EKREM BU KADAR ÇABUKMU KABUL ETTİNİZ?

SEVİL:AY EVET EVLENELİM YA BEN ÇOK BEĞENDİM BU ÇOCUĞU!

EKREM:OLUR!

ESRA:ÜSTÜME İYİLİK SAĞLIK KAÇ YILLIK İZDİVAÇ PROGRAMI SUNUCUSUYUM.İLK DEFA BU KADAR ÇABUK EVLENMEYE KARAR VERİLDİĞİNİ GÖRDÜM Bİ TANISAYDINIZ BİRBİRİNİZİ!

SEVİL:KISKANÇLIK ETME ESRACIM HEM NE DEMİŞLER?

ESRA:NE DEMİŞLER?

SEVİL:NAZAR ETME NE OLUR ÇALIŞ SENİNDE OLUR!!

....................................................................................................................

SEVİL:YUH YA NE GÜZEL GİDİYODU SENİ GÖRÜNCE HEMEN YELKENLERİ İNDİRDİM..

EKREM:BENDEKİ KARİZMAYA KİM DAYANABİLİRKİ YANİ?

SEVİL:HII TABİ CNM EMİNİM ÖYLEDİR!

EKREM:ESRA'YIDA TAVLIYODUM SEN OLMASAN!

SEVİL:PİSLİK!

EKREM:GERÇİ BENDE DAHA NE HAYALLER VAR!

SEVİL:VARDIR VARDIR..

EKREM:TABİ CNM BAK NE DİYORUM BİLİYOMUSUN?

SEVİL:NE DİYOSUN?

EKREM:HAYALLERİMDEN BİRİNİ GERÇEKLEŞTİRELİM DİYORUM!

SEVİL:HANGİSİ?

EKREM:DİYORUMKİ ŞÖYLE 7-8 TANE PEMBE DUDAKLI TATLI TATLI NUR TOPU GİBİ BEBİŞLERİMİZ OLSA NE KADAN GÜZEL OLUR DİMİ?

SEVİL:7-8 TANEMİ UFAK ATDA CİVCİVLERDE YESİN!

EKREM:TAMAM 5-6 TANEDE OLUR!

SEVİL:EKREM MAKİNEMİYİM BEN?

EKREM:İYİ BARİ 2 TANE OLSUN YA!

SEVİL:BAK O OLUR!

EKREM:O ZMN BİZ HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRELİM!

EKREM:EE ÇOCUKLARIMIZ OLMASI İÇİN ÇOCUK YAPMAMIZ LAZIM DİMİ AMA!

RÜYA&ALİ..

RÜYA:ALİ.

ALİ:HII?

RÜYA:AŞKIM BİZ BU ÇOCUĞUN İSMİNİ NE KOYUCAZ?

ALİ:BİLMEM BİHTER NASIL?

RÜYA:SAÇMALAMA BEN KIZIMA O İSMİ KOYDURTMAM!

ALİ:TAMAM OZMN FERHUNDE OLSUN!

RÜYA:HAYIR!

ALİ:CAROLİNE..

RÜYA:OHA ALİ!

ALİ:YELİZ!

RÜYA:HAYIR YA SEVMİYORUM BEN O KIZI HEM SEN NİYE DİZİDEKİ KÖTÜ KADIN KARAKTERLERİNİ ÖRNEK VERİYOSUN?

ALİ:NE BİLİYİM O İSİMLER HOŞUMA GİDİYO!

RÜYA:GİT İŞİNE YA!

ALİ:TAMAM SON OLARAK FİRDEVS OLSUN NASIL AMA?

RÜYA:ALİİİİİİİİİİİİ!

ALİ:SUSTUM..

RÜYA:ACABA HAVA MI KOYSAK?

ALİ:O NASIL İSİM YA HAVA O ZMN FATMAGÜL KOYALIM OLSUN BİTSİN!

RÜYA:YOK YA!

ALİ:BULDUM 'HANDE' OLSUNMU?

RÜYA:AY ÇOK GÜZEL OLDU AMA YANINA İSİM EKLİYELİM 'DİDAR' OLSUN!

ALİ:'HANDE DİDAR' TUĞLUK!

RÜYA:ÇOK GÜZEL OLDU!

ALİ:BEN BULURSAM TABİ OLUR!

RÜYA:TABİ CNM ÇOCUK BÜYÜSÜN BEN ONA BABAN ADINI FATMAGÜL KOYUYODU DİCEM!

ALİ:İNSAN KOCASINI GAMMAZLARMI?

RÜYA:EE SENDE ABUK SUBUK İSİMLER BULDUN NE O ÖYLE CAROLİNE ÖLÜRÜMDE KOYMAM KIZIMA ÖYLE İSİM GERÇİ TÜRK İSMİDE DEĞİL AMA..

ALİ:HARBİ YA SAĞLAM AYAKKABI DEĞİL KADIN!AMA ALİ DEYİŞİ BİTİRİYO BENİ!

RÜYA:HADİ YA?

ALİ:KIZMA AŞKIM SEN DAHA GÜZEL ALİ DİYOSUN TABİ O DAHA FARKLI DİYO!

RÜYA:ALİİİİİİİİİİİ!!! :x :x

BU BÖLÜM ASKİKİZİ VE TATLI CADI'YA ÖZEL OLARAK YAZILMIŞTIR.
HANDE VE DİDAR UMARIM BEĞENİRSİNİZ CANLAR ;)
BEĞENDİĞİNİZ REPLİKLERİ YAZMAYI UNUTMAYIN :D
rya
Forumcu
 Forumcu
rya

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 5:52 am Paylaş

EKREM:DİYORUMKİ ŞÖYLE 7-8 TANE PEMBE DUDAKLI TATLI TATLI NUR TOPU GİBİ BEBİŞLERİMİZ OLSA NE KADAN GÜZEL OLUR DİMİ?

bende özel bölüm isterdimde benim adım var zaten senaryoda(:
kanka koptum izdivaç sahnesine ali'yle rüya'ya ayrıca koptum..
spr olmuş devamını beklerim bitanem..

Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 5:53 am Paylaş

Rüyamm kankacm saol sevindim beğenmene(:
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye] - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ara. 22, 2010 5:54 am Paylaş

dadlucadııı demiş ki:
33.bölüm..

Sevil'in günlüğü..

AYÇİN ŞUAN KARARYİPLERDE ONUDA EVLENDİRDİK.GERİYE ZEYNEP'LE ZEHRA KALDI.BAKALIM ONLARIDA EVLENDİRİRİZ
BİRGÜN..EVLİLİK HAYATIM İYİ GİDİYO DİYEBİLİRİZ EKREM'LE ARADA KAVGAYA TUTUŞMUYO DEĞİLİZ SORUN ÇOROPLARI OLUYO GENELDE..
NEYSE 3 HAFTA SONRA YENİ BIR YILA GİRİYORUZ BEN VE KOCAM..BU KELİME KÜÇÜKKEN BANA NEKADAR UZAK GELİYODU OYSAKİ ŞİMDİ HERGÜN KULLANIYORUM BU KELİMEYİ.
ESKİDEN BİZ KELİMESİ GENELDE AYÇİN'LE BENİ İFADE EDERDİ ŞİMDİ İKİMİZİNDE ÖNCELİĞİ DEĞİŞTİ.ARTIK BİZ KELİMESİ BENİM İÇİN BEN VE EKREM.AYÇİN İÇİN CENKER.
YAŞLANIYORUZ GALİBA GİTTİKÇE ANNELERİMİZE BENZEMEYE BAŞLADIK.YOK YOK BEN DAHA ÇOK GENCİM YA DAHA ÇOLUĞA ÇOCUĞA BİLE KARIŞMADIM.EVET EVET ÇOK GENCİM BEN DAHA..

SEVİL&EKREM..

EKREM OTURMUŞ İZDİVAÇ PROGRAMI İZLİYORDUR.SEVİL GELİR.

SEVİL:KADIN PROGRAMIMI İZLİYOSUN KOCACIM?

EKREM:GEL BERABER İZLEYELİM KARICIM..

SEVİL:KOMİK OLMA EKREM YA.

EKREM:??

SEVİL:EKREM NE ANLIYOSUN İZDİVAÇ PROGRAMLARINDAN YA?

EKREM:ANLIYORUM BEN İŞTE BAK HASAN DEDE ÇIKTI GÖRÜYOMUSUN BAK BAK TALİBİDE GELMİŞ.GERÇİ BUNU ALAN YANDI AMA..

EKREM:BU DEDE VARYA DEDE DE DEĞİL AZGIN TEKE DİCEM YANİ ADAMIN 7 TANE KARISI VARMIŞ KUMALARLA BİRLİKTE!

SEVİL:ÇÜŞŞ..

EKREM:YA DAHA DA EVLENİCEM DİYO..

SEVİL:ERKEK DEĞİLMİSİNİZ HEPİNİZ AYNISINIZ İŞTE.

EKREM:NE YANİ BENDEMİ SENİN ÜSTÜNE KUMA GETİRİYİM?

SEVİL:HELE Bİ DENE BAK BEN NELER YAPIYORUM SANA!

EKREM:AŞKOLSUN AŞKIM BEN HİÇ GÜL GİBİ KARIMIN ÜSTÜNE GÜL KOKLARMIYIM?

SEVİL:KOKLAYAMAZSIN TABİ OYARIM SENİ!

EKREM:NEYSE BU YERSİZ TARTIŞMAYI BİTİRİP ESRA'YA GERİ DÖNELİM.

SEVİL:HANGİ ESRA'YA?

EKREM:ESRA EROL'A İŞTE!

SEVİL:BEN ESRA EROL'U SEVMİYORUM ZUHAL TOPAL'I AÇ!

EKREM:AMA BENDE ZY-UHAL TOPAL'I SEVMİYORUM!

SEVİL:EKREM BENLE KADIN PROGRAMLARI KONUSUNDA KAVGADA EDİCEĞİNİ GÖRDÜM YA!

EKREM:İYİ BUGÜN İYİ GÜNÜMDEYİM ZUHAL CADISINI İZLEYELİM BARİ..

SEVİL:AY BAK GÖRÜYOMUSUN KIZA KAÇ KİŞİ TALİP OLDU HİÇ BİRİNİ BEĞENMEDİ KALDI SAP GİBİ ORTADA!

SEVİL:NE SIRITIYOSUN?

EKREM:HİÇ SENİ İZDİVAÇ PROGRAMINDA DÜŞÜNDÜMDE..

SEVİL:BENİMİ?

EKREM:EVET BEK ŞİMDİ..

EKREM'İN HAYALİ..

KLASİK İZDİVAÇ MÜZİĞİ BLA BLA BLA ..

ESRA(EROL):MÜJDEMİ İSTERİM SEVİL'E TALİP VAR!

SEVİL:AA BANAMI İYİDE BEN EVLENMEYE GELMEDİMKİ?

ESRA:AYOL BU TALİP SENİ GÖRMÜŞ BEĞENMİŞ SENDE BEKARSIN BAKARSIN ANLAŞIRSINIZ!

SEVİL:BEN İSTEMEM ESRA HANIM EVLENMEYE GELMEDİM BEN!

ESRA:NİYE KIZ YOKSA SEVGİLİNMİ VAR?

SEVİL:YOK ONDAN DEĞİLDE..

AYÇİN:AY SEVO NAZ ETME KIZ YÜRÜ TEPME TALİBİNİ (SEYİRCİLERİN ARASINDAN İTEREK SAHNEYE ÇIKARTIR)

SEVİL:İYİ PEKİ MADEM GÖRELİM BAKALIM..

ESRA:EVEET PARAVANI KAPATALIM LÜTFEN!

SEVİL:ESRA HANIM BAKIN SIRF SİZ ISRAR ETTİNİZ DİYE--

ESRA:TALİBİN EKREM GELİYO ALKIŞLARI ALALIM LÜTFEN(ALKIŞLAR FELAN FİLAN..)

EKREM:MERABA ESRACIMM NASILSIN?

ESRA:AYOL SENİ GÖRDÜM DAHA İYİ OLDUM.(SEVİL'İN YANINA GİDİP)

ESRA:KIZ OĞLAN FISTIK GİBİ MAŞALLAH BEN KENDİME ALIRDIM DA SUNUCUYUM ŞURDA BAŞKASININ TALİBİNİ ELİNDEN ALDI DEMESİLER.AMA ÖYLE BİR DURUM OLMASAYDI SANA KAPTIRMAZDIM SÖYLİYİM YANİ!

EKREM:SEVİL HANIM NASILSINIZ?

SEVİL:İYİLİK SİZDEN?

ESRA:KIZ O NASIL KONUŞMA ÖYLE NEYSE EKREMCİM TABİ KIZ HEYCANLI YANİ ONDAN MAŞALLAH SENDE PEK BİR YAKIŞIKLISIN

NERDEN GELDİ BU KIZA TALİP OLMAK AKLINA?

EKREM:VALLA GÖRDÜM BEĞENDİM BENDE HEP BÖYLE ZEYTİN GÖZLÜ BİRİNİ ARIYODUM TALİP OLAYIM DEDİM.

ESRA:DUY SEVİL DUY!

SEVİL:DUYUYORUM ESRA HANIM SAĞIR DEĞİLİM!

ESRA:İYİ OZMN BEN SİZİ BAŞBAŞA BIRAKIYORUM SORULAR SORUN BİRBİRİNİZE ONUDAMI BEN SÖYLİCEM?

SEVİL:PEKİ OZMN BENİM KEREM BEYE SORULARIM OLUCAKTI!

EKREM:EKREM!

SEVİL:HER NEYSE EMRE BEY ŞİMDİ HOBİLERİNİZ NELER FOBİLERİNİZ NELER?

EKREM:NE ALAKSI VAR NEDEN BUNLARI SORUYOSUNUZ AYRICA ADIM EMRE DEĞİL EKREM!

SEVİL:SORUMA SORUYLA KARŞILIK VERMEYİN LÜTFEN EKREMM BEY(BASTIRARAK SÖYLEMİŞTİR)!

EKREM:PEKİ HOBİLERİM ÇOK DEĞİL YANİ ÇALIŞIYORUM YANİ ONUN DIŞINDA GİTAR ÇALIYORUM.MOTOR KULLANIRIM.YAKIŞIKLIYIM KARİZMATİĞİM DAHA NE OLSUN..

SEVİL:ANLIYORUM EE TABİ KENDİNİ BEĞENMİŞLİKTE VAR BİRAZ!

EKREM:NE MÜNASEBET CNM?

SEVİL:SORUMA SORUYLA KARŞILIK VERMEYİN DEMİŞTİM!

EKREM:OFF!

SEVİL:TRABZONLUMUSUN?

SEVİL:DAHA ÖNCE EVLENDİNMİ?

SEVİL:ÇOK SEVGİLİN OLDUMU?

EKREM:BİLMİYORUM!

SEVİL:NİYE SAYAMADINMI?

EKREM:120 TANE OLMUŞTUR!

SEVİL:OHA YA!

EKREM:HİÇ YAKIŞMIYO BU LAFLAR SİZE!

SEVİL:MAŞALLAH DÜKKANI GÖTÜRMÜŞSÜNÜZ ONA ŞAŞIRDIM ANLAŞILAN BAYA YERE BAKAN YÜREK YAKAN BİRİSİNİZ!

EKREM:AYIPTIR SÖYLEMESİ ÖYLEYİMDİR!:D

SEVİL:BELLİ BELLİ..

ESRA:AY YETER ARTIK LAF SOKUP DURMA ÇOCUĞA AÇALIM ARTIK PARAVANI DİMİ!(PARAVAN AÇILIR EKREM VE SEVİL EL ŞIKIŞIRLAR)

ESRA:NASIL SEVİLCİM DEDİĞİM KADAR VAR DEMİ?

SEVİL:MAŞALLAH FAZLASI VAR!

SEVİL:KEREM BEY EE NEZAMAN EVLENİYORUZ?

EKREM:EKREM BU KADAR ÇABUKMU KABUL ETTİNİZ?

SEVİL:AY EVET EVLENELİM YA BEN ÇOK BEĞENDİM BU ÇOCUĞU!

EKREM:OLUR!

ESRA:ÜSTÜME İYİLİK SAĞLIK KAÇ YILLIK İZDİVAÇ PROGRAMI SUNUCUSUYUM.İLK DEFA BU KADAR ÇABUK EVLENMEYE KARAR VERİLDİĞİNİ GÖRDÜM Bİ TANISAYDINIZ BİRBİRİNİZİ!

SEVİL:KISKANÇLIK ETME ESRACIM HEM NE DEMİŞLER?

ESRA:NE DEMİŞLER?

SEVİL:NAZAR ETME NE OLUR ÇALIŞ SENİNDE OLUR!!

....................................................................................................................

SEVİL:YUH YA NE GÜZEL GİDİYODU SENİ GÖRÜNCE HEMEN YELKENLERİ İNDİRDİM..

EKREM:BENDEKİ KARİZMAYA KİM DAYANABİLİRKİ YANİ?

SEVİL:HII TABİ CNM EMİNİM ÖYLEDİR!

EKREM:ESRA'YIDA TAVLIYODUM SEN OLMASAN!

SEVİL:PİSLİK!

EKREM:GERÇİ BENDE DAHA NE HAYALLER VAR!

SEVİL:VARDIR VARDIR..

EKREM:TABİ CNM BAK NE DİYORUM BİLİYOMUSUN?

SEVİL:NE DİYOSUN?

EKREM:HAYALLERİMDEN BİRİNİ GERÇEKLEŞTİRELİM DİYORUM!

SEVİL:HANGİSİ?

RÜYA&ALİ..

RÜYA:ALİ.

ALİ:HII?

RÜYA:AŞKIM BİZ BU ÇOCUĞUN İSMİNİ NE KOYUCAZ?

ALİ:BİLMEM BİHTER NASIL?

RÜYA:SAÇMALAMA BEN KIZIMA O İSMİ KOYDURTMAM!

ALİ:TAMAM OZMN FERHUNDE OLSUN!

RÜYA:HAYIR!

ALİ:CAROLİNE..

RÜYA:OHA ALİ!

ALİ:YELİZ!

RÜYA:HAYIR YA SEVMİYORUM BEN O KIZI HEM SEN NİYE DİZİDEKİ KÖTÜ KADIN KARAKTERLERİNİ ÖRNEK VERİYOSUN?

ALİ:NE BİLİYİM O İSİMLER HOŞUMA GİDİYO!

RÜYA:GİT İŞİNE YA!

ALİ:TAMAM SON OLARAK FİRDEVS OLSUN NASIL AMA?

RÜYA:ALİİİİİİİİİİİİ!

ALİ:SUSTUM..

RÜYA:ACABA HAVA MI KOYSAK?

ALİ:O NASIL İSİM YA HAVA O ZMN FATMAGÜL KOYALIM OLSUN BİTSİN!

RÜYA:YOK YA!

ALİ:BULDUM 'HANDE' OLSUNMU?

RÜYA:AY ÇOK GÜZEL OLDU AMA YANINA İSİM EKLİYELİM 'DİDAR' OLSUN!

ALİ:'HANDE DİDAR' TUĞLUK!

RÜYA:ÇOK GÜZEL OLDU!

ALİ:BEN BULURSAM TABİ OLUR!

RÜYA:TABİ CNM ÇOCUK BÜYÜSÜN BEN ONA BABAN ADINI FATMAGÜL KOYUYODU DİCEM!

ALİ:İNSAN KOCASINI GAMMAZLARMI?

RÜYA:EE SENDE ABUK SUBUK İSİMLER BULDUN NE O ÖYLE CAROLİNE ÖLÜRÜMDE KOYMAM KIZIMA ÖYLE İSİM GERÇİ TÜRK İSMİDE DEĞİL AMA..

ALİ:HARBİ YA SAĞLAM AYAKKABI DEĞİL KADIN!AMA ALİ DEYİŞİ BİTİRİYO BENİ!

RÜYA:HADİ YA?

ALİ:KIZMA AŞKIM SEN DAHA GÜZEL ALİ DİYOSUN TABİ O DAHA FARKLI DİYO!

RÜYA:ALİİİİİİİİİİİ!!! :x :x

Tüm bölümü beğendimmm =) =) Ekremin hayalini okurken koğmuştummm
Dilaracımm bu bölüm için teşekkürlerr tatlımmm
Çok gzl yazmışsın bebeğin ismide gzl oldu hnii =) =)

Aldıkmı Başımıza Belayı? (Kızlar Yurdu Erkekler Yurdu'na Karşı)Upuzun Bir Aradan Sonra Yb S:19[Palmi ve Palmiye]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki