Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
rya
Forumcu
 Forumcu
rya
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 300
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bla Bla Bla
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lαηєт Giяsiη.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 6:55 am Paylaş

evet bencede güzel yazıyorsun bu dünyada bağımlılık kadar kötü şey yok ya :D
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~

...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 7:04 am Paylaş

Teşekkür ederim bence de onun kadar kötü bir şey yok(Yaprak Dökümünü saymassak Very Happy )

2.Bölüm bu hafta içi gününü bende bilmiyorum..
dizi_hastası
Deneyimli
Deneyimli
dizi_hastası
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 546
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 539
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Mersin...?!Tokatımıda yersin:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : maNga_____TNK...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 7:34 pm Paylaş

hııım sabah sabah güzel gitti (salağım sabah okuyorum)
Ama bence şu konularada değinmelisin eroin bağımlılığı olanlar tatlıyı sever ama syu sevmez kantin bölümleride yap bence =)
Ayrıca Canan Tan/Eroinle Dans
O
dizi_hastası
Deneyimli
Deneyimli
dizi_hastası

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 7:36 pm Paylaş

Ama bence şu konularada değinmelisin eroin bağımlılığı olanlar tatlıyı sever ama syu sevmez kantin bölümleride yap bence =)
Orda bütün şeyleri öğrenebilirsin ben okudum ordaki Dünya çook çaresiz ama karekterin(Türkü)Eylüle benziyor
Sabırsızlıkla bekliyorm canıım =)
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 09, 2011 12:03 am Paylaş

devam cnm
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 09, 2011 1:10 am Paylaş

dizi_hastası demiş ki:
O

O kitabı biliyorum ama daha okuyamadım ben de alacakaranlık merakı yeni başladı Tutulma bitmek üzere Şafak vakti ardından EROİNLE DANSI okuyacağım ...

Bak o tatlı su meselesini bilmiyordum...

Beğenmenize sevindim..
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 09, 2011 6:44 am Paylaş

yazık benim Türkü'me ya kıyamam ben ona Sad

bende düşündüm ki acaba Türkü çok bağımlı olup ölcek mi yoksa?:evil:

ay ben bir filmde izlemiştim öle oluodu :uuu:
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
#Gözde
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1595
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 09, 2011 6:46 am Paylaş

2.Bölüm ne zaman canım (:
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 3:08 am Paylaş

2.Bölüm ben de bilmiyorum...

Türkü için bir şey diyemiyorum..
dizi_hastası
Deneyimli
Deneyimli
dizi_hastası

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 10, 2011 4:30 pm Paylaş

Ben Alacakaranlığın hepsini okdum ama en çok Tutulmayı sevdim...
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 11, 2011 10:32 am Paylaş

cok guzel olmus devamini bekilyorum
lovely
Deneyimli
Deneyimli
lovely
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 632
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 541
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : cehennemin dibinden =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : alo buyrun ben ırz düşmanı hırsız =)

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 11, 2011 7:59 pm Paylaş

yaa sevil bağımlı olmasınn
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 11, 2011 8:41 pm Paylaş

ay mügenin intikamına bak kızı madde bağımlısı yapmak ese güzel gidiyor dewam et lütfen
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptySalı Ocak 11, 2011 8:43 pm Paylaş

lovely demiş ki:
yaa sevil bağımlı olmasınn
kesinlikle katılıyorun sewil madde bağımlısı olmasın Sad
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 12, 2011 5:13 am Paylaş

____________________2.BöLüm___________________

**MÜGE**
KişiLer:Türkü,Müge,Cenk,Melike,Özgün..
Yer:Yeni açıLan geneLde madde bağımLıLarının takıLdığı bir bar..
Saat:02.30-.03.00

Off başım çatLıyordu..Her şey buLanık görünüyor gözümde..Yanıma da aLmamışım kahretsin..Hemen MeLike'yi kenara çektim..

Müge:MeLike var mı yanında..?
MeLike:Var var..''hemen uzattı bana drek Lavoboya fırLadm.. 2 metre yüksekLiğindeki ayakkabı topukLarından peşimden geLdiği anLaşıLıyordu..
DaLdım içeri kimse de yoktu..Bütün her şeyi hazırLadım ve iğneyi eLime aLdım..Titremeye başLamıştım ve iğne eLimde titriyordu..MeLike yanıma geLerek eLimden aLdı ve koLumu kendisine doğru çekti..Bu işte uzmandı 1 yıLdır kuLLanıyordu..AiLe içi probLemLerden başLamıştı..Benim probLemLerm yoktu ama ona ve Özgün'e özenerek başLadım..Sonra Cenk bana özendi..Sıra Türkü'Deydi..AsLında o özenmiyecekti..ZorLa oLacaktı onun ki..IsrarLarımLa onun sonunu da bizimkiLere benzetecektim..İğneyi birden içimde hissettim..İLk ay bu oLaydan sonra iğneyi çıkarırken hep canım acırdı ama 5.ayım doLmak üzereydi..Yavaş yavaş ustaLaşmam Lazımdı yoksa Türkü'ye yaparken içinde kırıLabiLirdi...Kendimi daha iyi hissetmeye başLadım..

MeLike:Bu gece mi haLLediyoruz?
Müge:Evet..
MeLike:Peki anLamassa yni kriz geLdğin de aiLesine giderse..
Aynanın yanındaki yerden çantamı aLdım ve havaLı bir şekiLde MeLike'ye
-Çok konuşuyorsun yürü..

İçeri gittiğimde Türkü'nün kafa bir mLyondu saat 3'e çeyrek vardı..ÖzgünLe göz göze geLdik..İLk başta hap atacaktık ağrı kesici diye yuttururduk..Ne de oLsa son bir kaç aydır bana karşı iyi davranıyordu..

Müge:Türkücüğüm geL hayatım eLini yüzünü yıkayaLım..

SaLLana saLLana geLiyordu yanımda..Yüzünü yıkadık ve hapı uzattım..Sanki biraz kendine geLmişti..

Türkü:Bu ne?
Müge:Hap..
Türkü:Ne hapı..
MeLike:Canım bnu iç kendini iyi hissedeceksin..

Dedi MeLike ve çantasından 3 şişe su çıkardı..Bak nasıLda canım su istedi..Türkü'ye bir şişe verdim hapı hemen yuttu..MeLike bana doğru geLdi o sırada Türkü çok içtim ben bi giriyim geLiyim dedi..Kıkırdadık MeLikeyLe..Türkü bizden biraz uzakLaştı ve MeLike fısıldarcasına bir sesLe..
''ARAMIZA HOŞ GELDİN''
dedi..

YorumLarınızı Esirgemeyin CanLarım O kadar Ödevimin Arasında Kısada OLsa bir böLüm yazdım..
SİZLERİ SEVİYORUM...
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 12, 2011 5:20 am Paylaş

devvam
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 12, 2011 5:21 am Paylaş

süper yazmışsın sevile acıyorum.madde bağımlısı olmakta arkadaş çevresiyle başlıyor...devamm
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 12, 2011 5:26 am Paylaş

türkümme ne yaptınız =( gıcık müge ,aycen senden hiç beklemezdim

süper yazmıssın cnm dewam
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 4:20 am Paylaş

Teşekkür Ederim başka yorum yok gaLiba... Sad
...sinem...
Üye
 Üye
...sinem...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 89
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 116
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : D o s t l u k başkadır !

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 4:27 am Paylaş

sevilde bi arkdaş kurbanı oldu üzücü bi durum
ekrem ne zmn gircek .?
bu arada seneryo farklı dikkat çekici ve güzel.d
dizi_hastası
Deneyimli
Deneyimli
dizi_hastası

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 4:56 pm Paylaş

Güzel canım ama bazen kafan karışır nasıl yapsam dye ozaman oturup düşünme iş yaparken aklına gelir =)
Suyu sevmezler,peki canım benim en önemli kısımda bitirmişsssin..
Bendede strese bağlı mide boşaltması başladı matematik sınavından çıkmamı görseydiniz =(
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 11:44 pm Paylaş

ay yazık oldu Sevil'e =( devamını bekliyorum...
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 14, 2011 12:27 am Paylaş

TeşekkürLer..Beğenmenize sevindim...
Bu süreci kısa geçeceğim ve 1 ay atLatmayı düşünüyorum 3.böLümde..
Zaten 5.böLümde faLan MeLike iLe Özgün yurtdışına gidecekLer...
SONRASI YOK ZATEN
Esra.!
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Esra.!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 168
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 164
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/11/10

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 14, 2011 1:51 am Paylaş

Yeni okuyucun geldi canım (:
Çoook beğendm .. Türkü'ye üzüldümm .
Arkadaş ortamı ..
Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum (:
https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1314340728
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 14, 2011 2:01 am Paylaş

__**3.BÖLÜM**__
1 AY SONRA

Yer:Okul
Kişiler:Türkü,Müge,Cenk
Konuk Oyuncu : Sarp Apak(Güven)

**TÜRKÜ**

Bunu nasıL yaptığımı bir türLü anLamadım ben ve eroin yan yana geLemeyecek iki kavramdık ama sıkıntıLarımdan biraz oLsun arınmıştım..DersLeri önemsememeye başLadım..Kafam bir miLyon geziyordum artık..Dikkatimi toparLayamıyordum..Cenk bana doğru koşmaya başLadı..
Cenk:Naber güzeLim..
Türkü:İyi mi desem kötü mü desem..
Cenk:Biz bugün okuLu asacağız MügeyLe..
Türkü:Tamam oLur vaLLa hiç iç açıcı dersLer yok bugün..

Her ne kadar kabuL etsem de bu kaçıncı devamsızLığımdı biLmiyorum..Zaten saLLa müzik faLan vardı kim çaLacak şmdi kemanı...Cenk öyLe bni izLiyordu..
Türkü:Sonra ne yapacağız?
Cenk:Ya ben de kaLmadı..
Türkü:AsLında bende de yok ama para da yok..
Cenk:Ben aLrm..Ama
Türkü:Tamam haftaLık aLayım sen de..
Cenk:Kızım ne yapayım yni çok para harcıyorum..
Türkü:Tmm ya yemedik iyi hadi tatiL bitmeden çıkaLım gideLim şu yerden..

Müge köşede durmuş bizi bekLiyordu..
Müge:Hadi çabuk oLun çabuk geç kaLacağız şimdi..
Cenk:GeLdik işte kızım çok negatifsin..
Müge:Pozitif oLana dek negatifim kuzn..
Cenk:Şarkılardan alıntı yapma..

Arabaya bindim ama korka korka..NasıL bir şeyn içine sürükLenmiştm bn..NasıL da mutLuLardı ama ben..Pişmandım hem eroine başLadığıma hem de onLarLa arkadaş oLduğum için..İçim içimi yiyordu..YoLcuLuk boyunca hç konuşmadım tekin oLmayan bir sokağa geLdik ve bir mekana girdik..
Güven:Hoş geLdiniz..
Cenk:HoşbuLduk abi..
Güven:ŞöyLe geçeLim..

En önde Cenk gidiyordu demekki daha önceden tanışıyorLardı..En önde Cenk,arkasında Müge onun arkasında ben...İçri geçtik masanın diğer ucunda MeLike oturuyor..Nefret ediyorum onun sayesinde başLamıştım zaten..Bana ''Aman Türkü nazLanma bak geçen akşamda attın kendine geLdin..Hiç bişey oLmaz..'' demişti..Hiç bir şey oLmaz..Hepimizin sonu beLLiydi zaten korkudan annemLere de bir şey diyemiyordum...Önceki sevgiLimLe yaşadıkLarım utanç vericiydi..Onun tarafından....AiLeme söyLeyememiştim..Bir tek Müge biLiyordu ve bni onunLa tehdit ediyordu...
MeLike:Hoş geLdiniz..

Dedikten sonra MeLike sonra görüşürz dedi ve gitti..
Güven:Bu kızLar kim Cenk?

ELiyLe gösterdi bizLeri ve ismimizi ne zaman başLadığımızı kim oLduğumuz anLattı... Beni inceLiyor sonra Müge'yi Güven...GözLerime bakıyor ben gözLerimi kaçırıyorum..Aynı şekiLde Müge de..Cenk'in bizi buradan götürmesi için dua ediyorum bir yandan..Arabanın orada ''Hadi gideLim''diyen Müge gaLiba şimdi pişmnandı çünkü yanıma doğru minik adımLarLa geriLedi..Cenk durmadan anLatıyordu hem de pazarLık ediyordu..
En sonda kabuL etti ve bana baktı sonra Müge'ye...Dönüp Cenk'e..
Güven:FzLa gerginLer..
Cenk:Yani
Güven:GüzeL güzeL..Gergin oLmayı biLiyorLarsa sonLarını da biLirLer..

__**3.BÖLÜMÜN SONU**__

En son BüsrAyçin_ tarafından Cuma Ocak 14, 2011 4:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D )

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki