Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 3:24 am Paylaş

süperrr cnm dewam
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 3:29 am Paylaş

Saol
Esra.!
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Esra.!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 168
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 164
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/11/10

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 3:30 am Paylaş

Devam canım (:
Yeni bölümü bekliyorum sabırsızlıkla.
https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1314340728
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 3:37 am Paylaş

devam!!!
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 3:51 am Paylaş

süper devam cnm
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 4:34 am Paylaş

SaoLun..
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 4:44 am Paylaş

spr
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 4:55 am Paylaş

SaoL..
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 5:30 am Paylaş

süper olmuş cnm
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 16, 2011 5:06 am Paylaş

Çok gzL oLmuş cnm devmını istiyorumm (:
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 4:52 am Paylaş

*4.BÖLÜM*

Yer:Ev-OkuL
KişiLer:Türkü,Müge,Cenk
Yeni Oyuncu:SeLen(SeLen Seyven)(Müge'nin eski bir arkadaşı aLkoLik bir kız)

*TÜRKÜ*

Sonunda iş bitti ve çıkmak için hazırLandık..HaLa gergindim ama Müge hiç öyLe görünmüyordu..1o dakika önce ki gerginLiğinden eser kaLmamıştı..Niye bu kadar rahattı..Yoksa ben miydim fazLa gergin oLan..Bu düşünceLerLe en arka da iLerLiyordum..Zaten param da bitmişti..Bir de üstüne borç..

Müge:DaLgınsın..
Türkü:Ne yapayım haLay mı çekeyim..
Müge:Çok komiksin Türkü..
Türkü:Hayatımı mahvediyorum ne yapmamı bekLiyorsun..
Müge:Sana hiçbir şey demiyorum..

Ne yapmaya çaLışıyordu bu kız..O okyanus kadar derin gözLerinde neLer gizLiydi..(Ben de babam böyLe pasta yapmayı nereden öğrendi? Kabartma tozu pastayı nasıL kabartır Very Happy Neyse devam edeLim) ]

Bni bıraktıLar eve inşaLLah devamsızLık günLerimi öğrenmemişLerdr annemLer..Kapyı açtım ama evde kimse yoktu derin bir ''oh'' çektim ve odama gittim..Hemen banyoya gittim..Suyu açtım..Ilık bir duşun ardından rahatladığımı hissettim..Üstümü değiştirirken koLLarıma baktım..Kendimden nefret ediyordum bırakmayı denedim ama oLmadı..SaçLarımı taramaya başLadım..
Odama geçtiğim de test kitapLarımdan birini aLdım..1 aydır dokunmamıştım ve hemen eksikLerimi gidermeye başLadım ama dikkatimi veremiyordum..Birden buLanık görmeye başLadım sonra anLadım ki...

*CENK*

İçim içimi yiyordu bu Müge yüzünden..Türkü ona küçük bir oyun oynadı diye bu yapıLır mıydı?Eve gittiğim de hemen yatağıma uzandım ve kuLakLığı taktım..

Ertesi gün okuLa gittiim de Müge iLe bir kız konuşuyordu gaLiba yeniydi..YanLarına doğru gittim..

Cenk:SeLam..
Müge:SeLam kuzi..
SeLen:Merhaba..
Cenk:Merhaba..
Müge:Cenk bu SeLen SeLen bu da benim kuzenim Cenk..
Cenk&SeLen: Memnun oLdum..
Cenk:Türkü yok mu?
Müge:Sınıfta geLmedi bizimLe..

Koşar adımLarLa sınıfa çıkıyordum..AsLında SeLen'i o gece kuLüpLerinin birinde görmüştüm..Dağıtmıştı ortaLığı hatırLıyorum da..Sınıfa girdim..Pencere kenarınında duvara yasLanmış denizi ve arkasında ki ağaçLarı izLeyen bir kız..Yanına gittim..Sessizce bekLedim onun konuşması..

Türkü:Hayat niye bu kadar çirkin?
Cenk:Onu kirLeten insanLar Türkü..
Türkü:Hayatı her şeyi değiL mi?Her şeyi insanLar kirLetiyor değiL mi?
Cenk:Evet..

Gözünden bir damLa yaş düştü..Ne oLduğunu anLamadım

Cenk:Bu eroin meseLesine mi-
Türkü:Hayır Cenk hayır..

Sesi titremişti ne oLduğunu anLayamadım birden sarıLdı ağLamaya başLadı..HıçkırıkLar içine boğuLdu...Ben de ona sarıLdım..Kardeşim değiLmiydi beLLi ki bir derdi vardı..

*4.BÖLÜMÜN SONU*
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 5:09 am Paylaş

süper yazmışsın cnm......
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 7:38 am Paylaş

qüzeL oLmuş cnm Very Happy
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 9:28 am Paylaş

super olmus
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ocak 20, 2011 4:06 am Paylaş

SaoLun..
Esra.!
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Esra.!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 168
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 164
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/11/10

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ocak 20, 2011 4:23 am Paylaş

Bağımlıllıktan ağlamıyorsa neden ağlıyor ki ..
Gerçi oda haklı böyle bi dünyada ağlamak için sebep cok .s
Cok beğendim canım .
Yeni bölümü bekliyorum sabırsızlıkla.
https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1314340728
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ocak 20, 2011 4:51 am Paylaş

SaoL cnm bu arada SELEN SEYVEN yeni oyuncu demişim konuk oyuncu desek daha mantıklı olur çünkü arada sırada oLacak senaryoda..
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ocak 20, 2011 6:44 am Paylaş

gzel bi senaryo yb bekliyorm
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ocak 20, 2011 9:05 am Paylaş

SÜPER CNM DEWAM
tunc
Deneyimli
Deneyimli
tunc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 643
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 645
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursaaa!..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ßu kadar tatLı oLmak zorunda mısın Ümit'im..♥

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ocak 20, 2011 9:38 am Paylaş

yeni okuyucu

değişik ve çok güzel
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 21, 2011 2:00 am Paylaş

Ybyi bkliyorum (: CNM
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 21, 2011 2:19 am Paylaş

Yeni okuyucum hoş geLdin..

TeşekkürLer beğenmenize sevindim..
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ocak 24, 2011 4:36 am Paylaş

*5.BÖLÜM*

KişiLer:Müge-Cenk-Türkü-Selen-Türkü'nün Annesi(Ayçe Abana)
Yer:OkuL-Ev
Yeni OyuncuLar: Serkan Şenalp(EraLp),SeLen Seyven(SeLen)

*CENK*
Gerçekten ne oLduğunu anLayamadım..Kaç kere arka arkaya ''Ne oLdu'' dedim cevap vermedi...Sonra eLiyLe göz yaşLarını siLdi..Koşarak sınıftan çıktı..

Bende peşinden gittim..Gitmiş bir banka oturmuş..Yanına oturdum..Sonra Türkü'yü bir titreme aLdı..Daha da kötüLeşti..Off..

Cenk:Müge...Mügeee
Müger:Ne oLdu..ALLah kahretsin..

Türkü'yü zorLa kaLdırdık..Herkes bize bakıyordu..SeLen miLLeti dağıtıyordu...Birden nefesinin kesiLdiğini söyLedi etraftakiLere..ZorLa kızLar tuvaLetine götürdük..Kapıda bekLemeye başLadım..Kısa bir süre sonra döndüLer..Türkü'de iyi görünüyordu..

Cenk:İyi misin?
Türkü:İyiyim..

Derste SeLenLe Müge birLikte oturdu..Bizde birLikte oturduk..Defterini karaLayıp durdu...

Tenefüste okuLa bir çocuk geLdi..KızLarın hepsi ona bakıyordu..Karizma sıfıra mı indi şimdi..Müge çocuğu iyi süzüyordu..Masmavi gözLeri vardı aynı Mügeninki gibi..Çocuk yanımızdan geçerken Türkü'ye göz kırptı..Türkü görmedi biLe..Müge çatLayacaktı..

*TÜRKÜ*

PeLin:Vay Türkü..
Türkü:Nee
PeLin:Çocuk sana göz kırptı..
Türkü:Hangi çocuk..
İLayda:Görmedin mi?
Türkü:Hayır..
Fatma:Ohooo uyuyor bu?
İLayda sessizce ''SaLak İşte'' --Bana saLak dedi..Gösteririm ben şimdi sana..

Türkü:Sen kime saLak diyorsun kızım..
İlayda:Sanaaaa

Birden saçına yapıştım..Çekiyordum..Kimse karışmadı..Herkes topLanmıştı etrafımıza..En sonunda O çocuk geLdi..Ayırdı bizi..KoLumdan tuttu çekti..Cenk'te İLayda'yı..

Türkü:Bırak..
Herkes dağıLdı..Bizim grup kaLdı..Bir de o..

SeLen:Tamam gidebiLirsin artık..
Müge:Merhaba ben Müge..
EraLp:Memnun oLdum ben de EraLp..
Müge:BunLarda Türkü Cenk SeLen.. Cenk benim kuzenim..

Kafa çocuktu EraLp ama bizim sınıfta değiLdi..Çok ta önemLi değiL..Benim daha büyük probLemLerim var...Ders Geometri..

SeLen:Türkü yarın da biyoLoji de birLikte oturaLım..
Türkü:Kendimi iLkokuL çocuğu gbi hissettim..SaoL..
SeLen:Thanks..Bugün akşam çıkıyoruz sen de geL..
Türkü:Bakarız..
SeLen:Bakarız deme EraLp parti veriyormuş..
Türkü:Bakarız..
SeLen:Türkü..
Türkü:Tamam tamam...

---

Türkü:Ben geLdim..
Türkü'nün Annesi:HoşgeLdin Türkü..
Türkü:Bu akşam..OkuLa yeni biri geLdi..Parti veriyormuş..
Türkü'nün Annesi:OLmaz Türkü..Akşam bir aiLe dostumuzLa yemeğe gideceğiz..
Türkü:Yaa
T.A:Hayır
Türkü:Off tamam ben o zaman haber vereyim Müge'ye..

*5.BÖLÜMÜN SONU*

FRAGMAN
(KonuşmaLar Tam oLarak BöyLe OLmayabiLir)

Türkü:SöyLemem..
Müge:Bunu nasıL söyLersin..
Cenk:Tamam oLmuş bir hata..
Türkü:Ne yani ne..
EraLp:Şaka mı bu?
Türkü:VaLLa öyLe..
SeLen:Bindik aLamete gidiyoruz kıyamete..
EraLp:Bir ben mi kaLdım..
Müge:Yarasın..

En son BüsrAyçin_ tarafından Ptsi Ocak 24, 2011 4:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tunc
Deneyimli
Deneyimli
tunc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 643
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 645
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursaaa!..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ßu kadar tatLı oLmak zorunda mısın Ümit'im..♥

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ocak 24, 2011 4:50 am Paylaş

süper olmuş hacı
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує

MesajKonu: Geri: ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) ...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~)   (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D ) - Sayfa 3 EmptyPtsi Ocak 24, 2011 4:56 am Paylaş

SaoL Hacı... ;)

...♪♪~~ ♥... հﻪկﻪէıო ъﻪզlı թﻪოսĸ ﻨթlﻨğﻨռε... ♥ ~~ ♪♪... ( ~~ ъﻪğıოlılıĸ ..εгօﻨռ.. ~~) (06.08.20011 de 5.Bölüm Sizlerle :D )

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki