Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 7:49 am Paylaş

arkadaşlar yeni bölümü yazıyoruz .
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 8:14 am Paylaş

bekliyoruz birtanem süper olmuş bayıldım :D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 8:25 am Paylaş

çoksağol canım benim teşekkür ederiz:)
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 8:34 am Paylaş

spr kuzim dwm
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 8:41 am Paylaş

çok sağol canım benim teşekkür ederiz:)
~ÜmitElf~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~ÜmitElf~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2465
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2525
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir'Den
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~~Ümit İbrahim Kanta

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 8:47 am Paylaş

Yepyeni okuyucu . (:
yb'yi ne zmn eklersiniz.. (:
süpersiniz..
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 8:50 am Paylaş

çok sağol elifim:)yb birazdan geliyor canım:)
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12376
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6712
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 8:55 am Paylaş

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı

2.BÖLÜM

Yurda vardıklarında saat 8’i bulmuştu. Kızlar eşyalarını dolaplarına yerleştirmişlerdi. Oturup günün dedikodusunu yapmaya başladılar.

Ayçin: Yılışık mılışık ama güzel çocuktu.
Sevil: Kim güzel çocuktu.
Ayçin: Hani sana çarpan çocuk var ya. O işte.
Sevil: Aman sen de. Neresi güzel onun ya. Salağın tekiydi.
Ayçin: Salak malak ama gözleri yeter ya.
Sevil: Gözleri yetermişmiş aman al senin olsun. Ben yatıcam. Hadi iyi geceler.

Elindeki yastığı Ayçin’in üstüne atıp yatağına gitti.

Tüm odalar dolu olduğu için Cihan iki arkadaşın yanında kalmak zorunda kalmıştı. Ne tesadüftür ki bu iki arkadaş Cenker ve Erkemden başkası değildir.

Cihan yatağına kurulmuş, kitap okuyordu. Oda da kalan diğer kişiler gözlerine takıldı birden.

Cihan: (içinden) Allah Allah bunlar bir yerden tanıdık ama nereden. Heh şimdi anladım bunları nereden tanıdığıma. Bunlar… Derken birden Ekrem’le göz göze geldiğini fark etti ve kitabı yüzünü kapatacak şekilde yukarı doğru kaldırdı.

Ekrem: Cenko oğlum baksana bizim vahşi kızın yanındaki çocuk değil mi?
Cenker: Maşallah maşallah, 'bizim' vahşi kız he. Oğlum sen kızı çoktan sahiplenmişsin bile. Hem hangisini diyosun?
Ekrem: Oğlum yok mu şu kitap okuyan, o işte.
Cenker: Evet evet o. Yine neler geçiyor senin aklından?
Ekrem: Bekle de gör…

Ekrem usulca Cihan’ın yanına yanaştı.

Ekrem: Merhaba dostum hatırladın mı beni?
Cihan: Iıı şey evet hatırladım. Ne tesadüf değil mi?
Ekrem: Hem de ne tesadüf. Ne okuyosun bakıyım.
Cihan: Boş ver anlamazsın sen. Ee hayırdır?
Ekrem: Arkadaş olmaya geldim.
Cihan: Gecenin bu saati mi? Bak en iyisi yarın arkadaş olalım olur mu? Uykudan gözlerim kapanmak üzere.
Ekrem: Peki canım arkadaşım. İyi geceler. Yatta üstünü örteyim.
Cihan: Yok yok başımdan gitmen yeterli olucak.
Ekrem: Tamam gittim ben o zaman tekrar iyi geceler.
Cihan: Sana da sana da.

Ayçin’in telefonu öter. Ayçin telefonuna baktığında Cihan’dan mesaj geldiğini görür ve mesajı açar.

‘’Bil bakalım kimlerle aynı oda da kalıyorum?’’

Ayçin: Ne demek bu şimdi ya Allah Allah.

Ayçin: ‘’Kimlermiş’’

Cihan: ‘’Hani sabah Sevil’e çatan çocuk vardı ya. O ve yanındaki arkadaşıyla aynı oda da kalıyorum’’

Ayçin: ‘’Sen ciddi misin ya! Aman Sevil duymasın. Valla gebertir o çocuğu.’’

Cihan: ‘’Aynen o yüzden haber veriyim dedim sana. Neyse hadi yarın konuşuruz.’’

Ayçin: ‘’Tamam görüşürüz.’’

Ayçin mırıldandı. ‘’Vay be çok adrenalinli günler bizi bekliyor desene.’’

Ayçin ve Sevil kantinde oturup bir şeyler içiyorlardı.

Ayçin: Beyaz önlükte pek yakışmış. Allah nazarlardan saklasın.
Sevil: Sağ ol canım. Senin dersin ne zaman?
Ayçin: Bir saat falan var. Sen yalnız kalma diye geldim. (:
Sevil: Ben de birazdan gidicem, keşke gelmeseydin ya.

Ayçin’in gözleri birden kantinde boş boş dolşan Ekrem’e takıldı. Bir süre sonra Ekrem’in onlara yaklaştığını fark etti.

Ekrem: Pardon doktor hanım bakar mısınız? Evet, siz beyaz önlüklü olan.
Sevil: Sen bana mı dedin onu?
Ekrem: Evet siz doktor değil misiniz?
Sevil: Hayır be deli o dediğine daha çok var.
Ekrem: Ya bana da bu yurtta çok güzel bir doktor kalıyor dediler ama…
Sevil: Evet ya aynısı bana da oldu
Ekrem: Ya…
Sevil: Evet bana da bu yurtta bir öküz yaşıyor demişlerdi ama… Ben inanmamıştım, hayvanları doğadan ayırmaya karşıyım da…
Ekrem: Allah Allah! Nasıl bir şeysin sen böyle ya? Çözemedim gitti.
Sevil: Ya kim senden böyle bir şey istedi ki? Beni çözmekle uğraşacağına git iki test çöz. En azından hayrı dokunur. Diyerek derse gitti.

Ayçin: İşin zor biraz. Sevil tanıdığın kızlardan farklıdır. Bence vazgeç bu sevdadan.
Ekrem: Zor olabilir, imkânsız değil ya…

1 SAAT SONRA

Cihan dersten çıkmış, kantine bir şeyler içmeye inmişti. Gözleri kızları aradı ama yoklardı. Kitabını çıkarıp okumaya başladı. Fazla geçmeden bir sesle irkildi.

Sevil: Kitap kurdu iş başında yine. Cihan ya yumuluyorsun kitaplara sabahtan akşama kadar. Şu gözlere bak.
Cihan: Ne varmış?
Sevil: Gözünü seveyim bir hastaneye falan git ya. Gözlerin bir tuhaf oldu. Zekeriya Hoca gibi bakıyorsun.

Ayçin’de dersten çıkmış, Sevil ve Cihan’ın yanına doğru geliyordu. Arkasında da Ekrem…

Ayçin: Selaaam.
Cihan: Hoş geldin Ayçin. Bak arkana kim geliyor.
Ayçin: Bu çocuktan kurtuluş yok anlaşılan.
Sevil: Ne fısıldanıyorsunuz siz?
Cihan: Ha, zurnanın zırt dediği yere hoş geldiniz.
Ayçin: Hoş bulduk. Ne?
Cihan: Yani hoş bulduk hoş bulmadık fark etmez. Ben bilmiyor gergin olunca böyle denir
Ayçin: Hee…
Cihan: Ya kızım şimdi Sevil görecek Ekrem’i, zaten sinirli biliyorsun.
Ekrem: Selam canım arkadaşım Cihan.
Sevil: Arkadaş? Canım?
Cihan: E-evet oda arkadaşım.
Sevil: Nee, oda arkadaşın mı !?

BÖLÜM SONU

En son '-qamze-' tarafından Çarş. Şub. 02, 2011 9:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:01 am Paylaş

spr kuzi dwm
~ÜmitElf~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~ÜmitElf~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2465
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2525
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir'Den
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~~Ümit İbrahim Kanta

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:04 am Paylaş

süper.. (:
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:09 am Paylaş

süper olmuş birtanem Very Happy
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:14 am Paylaş

Çok teşekkür ederiz. (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:21 am Paylaş

çok sağolun canlarım teşekkür ederiz:)
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:24 am Paylaş

cok güsel olmus dewamm =))
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:31 am Paylaş

çok sağol canım teşekkür ederiz:)
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 703
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 757
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:56 am Paylaş

Gerçekten çok güzel bir senaryo...Sevdiğim 2 şeker kız da biraraya gelip yazınca farklı bir şey beklememek lazım zaten Very Happy Çok güzel olmuş kızlar...Elinize sağlık...Tam gaz devam!!! Very Happy Very Happy Very Happy
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:57 am Paylaş

Ah canım o senin şekerliğin. (:
Çok teşekkür ederiz canım. (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:59 am Paylaş

asıl şeker olan sensin:)
çok teşekkür ederiz canım benim sağol:)
Betl_çakıltaşları
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Betl_çakıltaşları
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 280
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 294
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden.. :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit ♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 10:21 am Paylaş

Süper olmuş.
Devammm.. (:
Ybmü sabırsızlıkla bekliyorum.
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 10:31 am Paylaş

Betl_çakıltaşları
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Betl_çakıltaşları
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 280
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 294
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden.. :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit ♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 10:40 am Paylaş

Önemli değil canım... (:
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 10:46 am Paylaş

Demek Sevil Zekeriya hoca gibi bakıyormuş.Haha... .p
Elinize sağlık kızlar, çok beğendim.
Devam (=
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 10:50 am Paylaş

•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8503
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 11:02 am Paylaş

süper (: devam (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur) - Sayfa 3 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 11:17 am Paylaş

çok sağol canım teşekkür ederiz:)

Ben Seni Sevdiğimde İstanbul'a Daha Gün Doğmamıştı - 9.Bölüm Sf.47 - (turku’m ve '-qamze-' ortak senaryosudur)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sonraki