Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Devam etsem mi?
Evet
OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) I_vote_lcap50%OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Hayır
OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) I_vote_lcap50%OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Bilemiyorum
OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) I_vote_lcap0%OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) Empty
MesajKonu: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyPaz Mart 06, 2011 10:10 am Paylaş

Meraba arkadaşlar ben bunu konu olarak açmıştım ama şimdi açılmıo.Yb de eklemiştim ama..neyse yeniden açıorum bunu.AC yoğun olacak.çok sevdiğim bir kitap serisinden esinlenerek yazacağım.Percy Jackson ve Olimposlular serisi...okumanızı tavsiye ederim.Değişiklikler olacak.Aşkı yoğun tutucam.Bu arada bu bir Yunan mitolojisiyle alakalı bir seneryo olacak.Karakter tanıtımı yapmıyacağım anlarsın ve bu seneryo ya da roman gibi yapacağım şey 1.tekil şahıs ağzından anlatılacak.

İyi okumalar inşallah beğenirsiniz........ :gulumse: [size=7[/size]

En son özgünümmm tarafından Cuma Tem. 15, 2011 3:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://twitter.com
güzel_melek
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
güzel_melek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 138
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 135
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KaLbİm NeRdEySe OrDa...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SaBıR sUsGuNlUk DeĞiL iŞiLmEyEn FeRyAtTıR...

OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) Empty
MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyPtsi Mart 07, 2011 1:36 am Paylaş

güzle benziyor bekliyorum ilk bölümü
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyPtsi Mart 07, 2011 1:45 am Paylaş

ilk bölümü bekliyorum cnm :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyPtsi Mart 07, 2011 11:36 pm Paylaş

yorumlarınız için saolun canlarım...ilk bölümü şimdi eklerim belki... :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptySalı Mart 08, 2011 9:26 am Paylaş

---Cebire Giriş Dersi Öğretmenim Beni Çok Şaşırttı---

Genelde böyle olur...yhani kaydolduum okulda bir müze gezisi düzenlenir ve ben genellikle bişeyler kırar yok eder veya köpekbalıkları benim üstüme akvaryumunda çıkıp atlar.Bunlarda benim başıma patlar...Okuldan atılırım.Annem beni yeni bir yatılı okula yollar...Genellikle bir dönemde neredeyse 5-6 okul deiştiririm.Ha bi de okuma yazma problemlerim var.Yani okurken kelimeler birbirine giriyor.Bir harfi farklı bir şekilde görüyorum....
Benim kim olduumu merak ediyo olmalısınız.Yada etmiyorsunuz.Genellikle bazı insanlar etmezlar ama...Tamam,neyse ben yinede söyliyim...Ben Cenker Karaman.Neyse konumuza dönelim.
Evet,yine bir okul gezisi vardı...Ben otobüste,en yakın arkadaşım Ekremin yanımda oturuyodum.Sınıfımızın en havalı,daha doğrusu en çirkin olupta yinede tüm ilgiyi toplayan kızı olan Betül,koca bir dilim salamı Ekremin suratına fırlattı.Ekrem havada yakalayıp,sadece"Saol!"dedi ve salamdan koca bir ısırık aldı.
Ekrem,yakışıklı...Ama havalı diil.Sınıfta en çok dayak yiyen kişidir.Yada dayak atmaya çalışmayan...Ondan daha ezik gibi görünsemde onu koruyan hep ben oluyodum.Ama onun bir yeteneği vardı ve bu yeteneğini hava yapmak için kullanmıyodu.Nedense o benimle takılmayı tercih ediyodu...Bu yüzden ona canımı bile hiç düşünmeden emanet ederdim.
Ekrem salamını bitirdikten sonra bana dönüp sırıttı.Bense"Daha havalı olabilirsin,ama sen benimle takılmayı tercih ediyosun."dedim.Benim sözlerime önce şaşırdı sonra tekrar sırıtarak"Aman maşallah maşallah.Yine mi sorguya çekiliyorum?"dedi şen şakrak."Aman be dostum.YHani sorgu diil de,ne biliyim...Sanki ben dünyanın en havalı çocuğuyum.Niye benle bu kadar çok takılmak istiyosun?"dedim.Oysa bana dudak bükerek "Yoksa benden bıktın mı?"die sordu.Bende"Evet senden çok bıktım.Şaka be oğlum."dedim."Tamam,ama bir daha bana şaka yapmayın babacığım."dedi.Bende"Baba?"die soru soran gözlerle baktım ona." 'oğlum' dedin yha ondan şey ettim.Sende yhani hiç bişi anlamıyon."dedi.Bense bozuntuya vermeden"Yok yha bende şaka anlamında şeyi şey etmiştim."dedim.Oysa kahkaha atarak"Tamam,sen şeyi şey etmeye devam et bizde aşağa şey edelim.Otobüs müzeye şey etti,oğlum sen uyu hala."dedi."Amannnnnn bu da ne kadan şeyli şey oldu yhani ne kadan şeyli bir konuşma oldu canım."dedim.Oysa bana içe sıcaklık veren o gülümsemesini yaptı.Kızların çoğu bu halini görünce bayılıyolar ama o hiç birine yüz vermiyor.
Neyse sonunda otobüsten indik.Müzeye girdik.Hakan hoca konuşmaya başladı."Eski yunan efsanelerine göre tanrılar arada sırada Olimpos'tan inip,dünyaya gelirlermiş.İnsanların nasıl şeyler yaptıklarına bakınırlarmış.Bazende dünyalılardan çocuklar dünyaya getirirlermiş.Bu çocuklara 'MELEZ' denirmiş.Melezler yarı insan yarı tanrılarmış.Size göre tanrıların melez dünyaya getirmesinin sebebi nedir?"dedi.Hakan Hoca lafını bitirince,Ekrem hemen"Zamparalık mı?"dedi ve herkes gülmeye başladı.Hakan Hoca ise sakin bir tavırlarla"Hayır,Ekrem.Efsaneye göre,Tanrılar melez çocuklarına çok güvenirlermiş.Bir gün,karşılarına çok büyük bir düşman çıkarsa,melezlerin onlara gereğinden fazla yardım edeceklerini düşünürlermiş."dedi.Sonra bir yunan tanrısı heykelini göstererek "Bu zeus."dedi.Sonra "Zeusun babasını nasıl yendiğini bilen var mı?"die sordu.İçimden inş. beni kaldırmaz die dua ediyodum ki..."Cenker?Sen biliyo musun?"dediiii...Bu adam habire benden bişiler bekliyor.Özellikle bu efsanelerde.Neyse konuşmaya başladım."Sanırım...Üç büyüklerin yhani Zeus,Poseidon ve Hades'in babası Titan Kronos çocuklarını doğduklarında yemeye kalkıştı.Yaptı da...Fakat Zeusun annesi Zeusu Kronostan sakladı.Kronosta sadece Poseidon ve Hadesi yedi.Fakat tanrılar ölümsüzdü.Onlar Kronos'un midesinde büyümeye devam ediyodu.Zeusda büyüdü tabii o sırada.Zeus babasını mağlup düşürdü.Ama kronos ölmedi.O...Sanırım Poseidonla Hades onu parçalara ayırarak içinden çıktıklarında ölmüştü.Daha doğrusu ölmemişti.Efsaneye göre Kronos hala yaşıyo.Ama paramparça bi halde..."dedim ve konuşmamı kestim.Herkes bana baktı."Ne var?Tamam,fazla zeki değilim ama bunu biliyorum."dedim ve Betül kahkaha atarak"Fazla zeki değil misin?Sen hiç zeki değilsin ki..."dedi.Herkes kahkahalara boğuldu.Ekrem se beni koruyarak"En azından senin gibi değil..."dedi.Herkes sustu.Betülse tam bir adım öne çıkarak bize dalcaktıki...Attığı adımla yeri boyladı.Bir muz kabuğuna basmıştı.Onu oraya kimin koyduğunu merak ettim derdim ama ekremin koyduğunu çok ii biliyorum.Hakan hocaysa kızgın bir şekilde tekerlekli sandalyesini sürerek bana döndü."Artık yeter."dedi."Bu arada Cenker,aferin.Sözlü notun 100."dedi ve heykellere bakmaya gitti.
Tam bende onun yanına gidecektim ki cebire giriş dersi öğretmenimiz cadı Hande,bana "Senle konuşmamız lazım.Beni takip et,hadi."dedi ve yürümeye başladı.Kesin yine bana bulaşıcak.Kesin yine bir kulp bulacak.
Neyse beraber genişce bir odaya girdik.Baya genişti ama halka kapalıydı ve neden buraya girdiğimizi merak ettim.Hande bu,ne yapcağı belli diil.Yhani beni gırtlaklayabilir ya da kesebilir.Ay tırstrım.
"Senden,hiç hoşlanmıyorum Bay Karaman."dedi bir heykele bakarak.Bende senden hoşlanmıyorum diyecektim ki...vazgeçtim."Bunu bende biliyorum." dedim ve baktığı heykeli incelemeye başladım."İyi o zaman.Ben senin bu okula yakıştığınıda düşünmüyorum."dedi.Bende senin dünyaya yakıştığını düşünmüyorum diyecektim ....vazgeçtim."Aslında dünyaya yakıştığını düşünmüyorum" die devam etti.Bunu duyduğum anda yanıma baktım.Orda olduğunu zannediyodum ama yoktu.
Arkama baktım ve vitrinin üstünde onu gördüm.Oraya nasıl çıktığını soracaktım ama konuşamadım.Bana "Şimdi seni mahvedicem!"dedi ve saldırmaya başladı.Kanatları çıkmıştı.Zaten çirkindi ama yüzü şimdi daha da çirkindi.O bana saldırmaya başladıında bende kaçmaya başladım.Hiç cesurca diildi fakat şimdi cesareti falan düşünemezdim yani.
Ben böle kaçarken içeri Hakan Hoca girdi.O girince Hande de tavandaki camı kırarak dışarı çıktı.Bense Hakan Hocaya döndüm soru soran bir surat biçimiyle.
Tam o sırada içeri Ekrem girdi.Hemen ona "Dostum neler olduğuna inanmıyacaksın!"dedim.Ama o bana bakmadı bile hemen Hakan Hocaya "Neşet ne yapcaz?"dedi.Bense olanların en garibi buymuş gibi ona "Neşet mi?"die sordum.Sonra hemen"Lütfen biri bana neler olduunu açıklasın!"die bağırdım.Hakan Hoca Ekreme dönerek"Onu Naileye götür.Oradanda kampa."dedi.Ekremde "Tamam" diyip,kafasını salladı.Bense şaşkın şaşkın "Ne?"dedim.Ekrem bana bakıp sırıttı ve "Anlıyacaksın kanka.Anlayacaksın..."dedi ve beni kolumdan tuttuğu gibi müzeden çıkardı.

İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ...............[/color][center]
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptySalı Mart 08, 2011 9:27 am Paylaş

İNŞ. BEĞENİRSİNİZ YHA........
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 12:53 am Paylaş

Çok güzel olmuş cnm :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 4:48 am Paylaş

saol tatlımmmm....fırsat buldukça ekliycem.Şimdi hastayım okullarda kar tatili ondan ekleyebilirim belki.... :D :D :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: OLİMPOS KAHRAMANLARI (AC ve ES seneryosu AC yoğun olabilir ama ES de olacak) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 5:16 am Paylaş

ama hiç yorum yok Sad
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 5:18 am Paylaş

oLsun cnm ben varım :D
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 5:29 am Paylaş

saolll :D ....
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 5:53 am Paylaş

hey bu benim senaryomun aynısını yazıyorun seni uyarmıştım hatta admin de uyardı ama sen tekrar konu açtın ve aynısını yazdın.cevap ver bana
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 6:00 am Paylaş

cevap ver bana seni admine şikayet ettim...ÇALDIĞIN BENİM SENARYOMU DERHAL KAPAT..
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 6:04 am Paylaş

ben senin seneryonu çalmadım özür dilerim ama ben bunu kitbımdan yazdım...senin seneryon olduunuda bilmiyordum bana uyarı falan gelmedide pardon ama ikimizde dewam ettiremezmiyiz?
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 6:06 am Paylaş

lütfen kapattırtma yha ikinci kez yazıyorum lütfennnn Sad
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 6:10 am Paylaş

birincisinde bilmiyodum bu yüzden kapatıldıını..ama ben bunu yazmayı çok istiyorum lütfen...
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 6:11 am Paylaş

:uuu: :uuu: :aglarim: :hyr: Sad 😢
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5234
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : binary madness

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 6:29 am Paylaş

çok güzel canım bnde bu kitap serisini okudum da bir sorum olacak annabeth sevil mi ayçin mi
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyÇarş. Mart 09, 2011 6:33 am Paylaş

ayçin biraz değiştirdim ama...seville ekremde bol olacak tabii kapatılmazsa Sad
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyPerş. Mart 10, 2011 3:08 am Paylaş

kapat dedim sana yaa beni ilgilendirmez hayır kapat lütfen benim bu senaryo ister ayçin olsun ister sevil ister ekrem istersende cenker olsun kapat bunu seni şikayet ettim bile ya sen kapatırsın yada admin kapatır.sen bilirsin..
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:49 am Paylaş

yha lütfen...yha...ben senden görmedim ki..kitabın bütün serisini okudum..çok büyük hayrabıyım...bu seberyoyu yazmayı çok istiorum..zaten kimse benimkini okumazki lütfen........
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:51 am Paylaş

bir dolu aynı konu üzerine seneryo var...nolmuş bu da aynı olunca .... Sad
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:12 am Paylaş

üff yha...katcak mısınız şimdi?ama bi dolu aynı seneryo var...
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyCuma Mart 11, 2011 2:53 am Paylaş

kapanması için elimmden geleni yapıcam...
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥

MesajKonu: Geri: OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama) EmptyCuma Mart 11, 2011 5:19 am Paylaş

ttm napalım...kaderde varsa süzülmek neye yarar üzülmekk... Sad bende önümdeki seneryolara bakarım.......

OLİMPOS KAHRAMANLARI (3. bölümü yazdım,inşallah seversiniz,uzun bir ara oldu ama)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki