Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Senaryom Nasıl?
Süper!
İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_lcap47%İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_rcap
 47% [ 7 ]
Fena Değil..
İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_lcap7%İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Hemen Yeni Bölüm Yazmalısın..
İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_lcap46%İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_rcap
 46% [ 7 ]
Eski Bölümlere Göre Daha Güzelleşti..
İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_lcap0%İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Berbat!
İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_lcap0%İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 15

YazarMesaj
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 4:09 am Paylaş

ilknur. ; Bugn gelmiycek..Sad
Ŧєуzα_єѕ ; İnşallah..
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 844
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 883
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DANİEL&JAMES&
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 4:30 am Paylaş

ya neden yeni bölüm isteriz...
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyC.tesi Nis. 16, 2011 11:24 pm Paylaş

sevil_ekrem 12 ; bugün yazmaya çalışıcam...
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 7:55 am Paylaş

¤ۣۜ..¤|♥ÎmKâNSıZLâRı ßâ$âRıYoRuZ..! ♥| ¤ۣۜ..¤ “5. Bölüm” [‘Gönül Yarası’]

Ekrem hızla kapıyı açar ve içeri girer…Sevil yatakta yatıyordur…Hızla Sevil’in yanına gider…Sevil boncuk boncuk ter olmuştur…Ekrem hızla Sevil’in yanına oturur ve…;
-Sevil neyin var?...

Sevil konuşamıyordur bile…Sadece sayıklıyordur…Ekrem hızla elini Sevil’in anlına koyar ve…;
-Sevil sen yanıyosun…Hemen hastaneye gitmeliyiz…

Der ve hızla Sevil’i kucağına alır ve hızla kendi ceketini Sevil’in üzerine örter…Sevil donuyordur…Çünkü sıtma geliyordur…Ekrem’in kollarında kaybolmuştur neredeyse…Ekrem hızla Sevil’i arabasının arka koltuğuna yatırır ve hızla şoför koltuğuna geçip arabayı hastaneye doğru sürmeye başlar…

Birazdan hastaneye gelirler…Sevil içeride muayene oluyordur…Ekrem ise kapıda bekliyordur…Birazdan odadan doktor çıkar…Ekrem hızla kalkıp…;
-Nesi var?...
-Sevil Hanımın ateşi çok yüksek…40 derece…Nolduda bu kadar hasta oldu?...

Ekrem biraz düşünür…Ve sonra hatırlar…Yağmurda kaç kere sırılsıklam olup ıslandıklarını…Ve…;
-Yağmurdan dolayı üşüttü galiba…
-Hım…Neyse bu gece Sevil hanımı hastanemizde misafir etmek zorundayız…Çünkü ateşi çok yüksek…Kötü hastalıklara dönüşebilir…O yüzden bugece burada kalsa iyi olur…
-Tabi tabii…Görebilirmiyim onu?...
-Görebilirsiniz…Ama çok yormayın…
-Peki…

Der ve Ekrem Sevil’in yanına gelir…Sevil uyuyordur…Ekrem Sevil’in yanına oturur…Sevil’in elini tutar…;
-Sevil…O yağmurdaki sendin…Bilmiyorum sanıyorsun…Unuttu diyorsun…Ama unutmadım…Bende seni ilk gördüğüm anda aşık oldum…Ama sen benim hep Gizli Aşkı olarak kalmalısın…Ve kalıcaksın…

Der ve Sevil’in eline öpücük kondurur…Hızla odadan çıkar…

Ekrem odadan çıkar çıkmaz Ayçin’i arar…;
-Alo ayçin?...
-Efendim Ekrem?...
-Ayçin Sevil çok hasta…Şuan hastanedeyiz…Ateşi çok yüksek…Sende gelirmisin?...
-Ne?...Nolduda hasta oldu?...
-Üşüttü galiba…
-Tamam dur hemen geliyorum…Hangi hastenedesiniz?...
- _ _ _ _ _ Hastanesi…
-Tamam geliyorum…

Berkay&Gökçe…

Berkay ve Gökçe Amerikadadırlar…Orada akşam olduğundan yemek yiyorlardır…;
-Berkay biz ne zaman evlenicez?...

Bu söz Berkay’ın öksürmesine sebep olmuştur…Çünkü Berkay zaten evlidir ki…Ama Gökçe Berkay’ın evli olduğunu bilmiyordur…Berkay öksürmesini keser…Yoksa Gökçe bir şeyler sezicektir…;
-Hı…Bi-bilmem aşkım…
-Ya ben seni babamlarla tanıştırmak istiyorum…
-Ba-banlarlamı?...
-Evet…
-A-ama Gökçem biraz erken değil mi?...
-Eh sayılır…Ama olsun…

Berkay içinden şunları düşünüyordur…”Of eğer kabul etmezsem süphelenir…Ama kabul edersem olmaz…Çünkü Sevil var…Ah Berkay ah…Başına neler açtın…Ama nabıyım çok parasızdım…Paraya ihtiyacım vardı…Bende mecbur evlendim…Hep Sevil’de beni seviyordu…Ama seviyor –du…Şuan Ekrem’i seviyor…Adım gibi eminim…Onların aralarını açmam gerek…Aslında buraya hiç gelmemeliydim…Onları yalnız bırakmamalıydım…Ama gitmeseydim Gökçe süphelenirdi yine…Çok uyanık maşallah…Neyse en iyisi kabul ediyim…O gün bişeyler uydururuz…”…Berkay bunları düşünürken birden Gökçe’nin ona bağırdığının farkına varır…;
-Berkayyy!!...Nereye daldın ya ne düşünüyosun?...
-Hı…Yok babanların karşısına nasıl çıkıcam filan onu düşünüyodumda…
-Ay yani kabul ediyomusun?...
-Tabii kide sevgilim…Benim sevgilim beni ailesiyle tanıştırmak istiyicek ve ben kabul etmiyicem…Olucak iş mi?...

Gökçe hızla Berkay’ın yanına gider…Ve Berkay’a sarılarak…;
-Seni çok seviyorum aşkım…
-Bende seni…

Ayçin ve Cenker hızla hastaneye gelirler…Ekrem odanın önünde bekliyordur…Ayçin nefes nefese…;
-Sevil nerde?...
-Ayçin dur sakin ol…Sevil içerde uyuyor…

O sırada Cenker lfa girer…;
-Görebilirmiyiz peki?...
-Tabi tabi…Doktor çok yormamak şartıyla izin verdi…
-Tamam…Hadi gel Ayçin…

Der ve içeri girerler…Sevil uyuyordur ki…Birden kapı sesleriyle uyanır ve…;
-Ayçin?...Cenker?...Benim ne işim var burada?...

Ayçin hızla Sevil’in elini tutar ve…;
-Sevil iyimisin?...
-İyiyimde…Beni buraya kim getirdi?...

O sırada Cenker girer lafa…;
-Ekrem getirmiş…
-E-ekrem mi?...
-Evet Sevilim…Hadi sen yat dinlen…
-Ya ben eve gitmek istiyorum ama…Sevmiyorum burayı…
-Ya ama Sevil olmaz…Doktor izin vermeden olmaz…
-İzin vermedimi ki?...
-Ay bilmiyorum ki…Cenker Ekrem’i çağırsana ne demiş doktor öğrenelim…
-Tamam canım…

Der ve Cenker Ekremi alıp içeri getirir…;
-Efendim Ayçin?...
-Heh Ekrem…Doktor ne dedi?...
-Çok kötü üşütmüş…Uyanana kadar gözetim altında kalıcak…Yoksa hastalığı daha kötüye çevrilebilirmiş…
-Bak Sevil hanım duydunuz mu?...
-Ya ama dikkat ederseniz eğer…Uyanana kadar demiş…
-Of Sevil of!...
-Ben sorıyım isterseniz…

Sevil hızla…;
-Ay süper olur Ekrem ya…

Ekrem gülerek…;
-Tamam…

Der ve odadan çıkıp hızla doktorun yanına gider…Ayçin Cenker ve Sevil kalmıştır odada…Cenker…;
-Ya ben bi su alıp geliyorum…

Cenkerde odadan çıkar…Ayçin ve Sevil tektir…Ayçin…;
-Sevil Ekrem’i sevdiğin çok belli oluyo…
-Ya?...
-Evet…
-Ya ama nabıyım elimde değil…
-Ya biliyorum anlıyorum seni…Ama onu sevdiğini çok belli ediyosun…
-Of…Nababilirim belli etmemek için?...
-Bi kere onun gözlerinin içine asla bakma…Çünkü baktıkça daha da aşık oluyosun biliyorum…
-Peki…Başka…
-Onunla aynı ortamda durma…
-Oldu Ayçin…Onu unutmak istiyorum demedim…Sadece sevdiğimi pek belli etmiyicem dedim…
-Sevil hanım pardonda…Siz evlisiniz…

Sevil’in yüzü düşer…Ayçin dayanamaz ve…;
-Ya tamam üzülme öyle ama…
-Sen haklısın ben evliyim…Zaten oda kocamın arkadaşı…Nasıl oldu da aşık oldum ki ben ona…
-Ya Sevil…Ben öyle demek istemedim…
-Öyle demek istesende istemesende onu unutmalıyım…
-Ya hemen der demez unutabiliyosun dimi…Bak Sevil öyle bi demeyle unutulsaydı bu dünyada kimse aşktan acı çekmezdi…

Seville böyle konuşurlarken…Ekremde kapıdan onları dinliyordur…Aslında tam içeri giricektir…Ama Sevillerin kendisinden bahsettiğini duyunca vazgeçer…Ve dinlemeye başlar onları…Sevil…;
-Biliyorum ayçin…Bi demeyle unutulmuyor…Ama of ya ne biliyim…Berkay var…
-Sen Berkay’ı seviyomusun?...
-Hayır…
-Neden evlendin o zaman?...
-Ya o öyle kendimi atarım filan diye intihara kalkışınca bende seviyo sandım…Kabul ettim…
-E şimdi ne değişti?...
-Söyliyicem ama gülmiyiceksin…
-Ay tamam söyle…
-Ya hani sana demiştim ya kaç aydır rüyalar görüyorum diye…
-Evett…
-O rüyalardan sonra Berkay’dan soğudum…Bide bana hep soğuk davranıyo…
-Ya rüyalarda ne görüyosun bi anlatmadın Sevil ya…
-Çokmu merak ediyosun?...
-E yani…
-Tamam…Ya bak ben Berkay’la evlendiğimiz günden beri hemen hemen her gece Berkay’ın sarışın bi kadınla olduğunu görüyorum…
-Nası ya?...Ve sende inanıyomusun böyle rüyalara?...
-Ayçin biliyosun benim rüyalarımın hepsi çıkar…
-Of…Oda doğru…Ya ama takma bence yoktur öyle bişey ya…
-Ya varsa…
-Bilmiyorum…

O sırada Ekrem hala onları dinliyordur…Sevil’in dediklerini duyduktan sonra kendi kendine…;
-Demek Berkay efendi Sevil’i sarışın bi kadınla aldatıyor…Sen görürsün Berkay…Bende bu işin aslını öğrenicem…

Der ve o sırada Cenker gelir yanına ve merakla…;
-Eko nabıyosun burada?...

Ekrem birden panikler ve…;
-Hı…Şey…Yok bişey doktora söyledimde Sevil’e haber vericektim…
-Hı iyi…Hadi içeri girelim…

Derler ve kapıyı açarlar…Ayçin öksürür tamam susalım dercesine…Sevil’de Ekrem’e meraklı ve aşk dolu gözlerle bakıyordur…Ekrem…;
-Sevil doktora söyledim…

Sevil merakla…;
-Ne dedi?...

Ekrem gülerek…;
-Madem uyandı o zaman çıkabilir dedi…

Sevil o sevinçle…;
-Sağol Ekrem…Seni çok seviyorum…

Ayçin-Cenker ve Ekrem şok olurlar…Sevil hemen toparlar…;
-Ya-şey…Öyle değil…A-arkadaşça…

İşte o sözden sonra Ekrem’in başından aşağı kaynar sular dökülür…Sevil Ekrem’in yüz ifadelerinden Ekrem’in ne kadar üzüldüğünü anlar…Ve Sevil’de çok üzülür…Ayçin ise ikisi içinde üzülüyordur…Çünkü Ekrem’in Sevil’i…Sevil’inde Ekrem’i ne kadar çok sevdiğini biliyordur…Biraz sessizlik olur…Sevil o sessizliği bozar ve…;
-Of hadi gidelim ya sıkıldım…

Ayçin lafını hızla kesti Sevil’in…;
-Ya geceleyin ateşlenirsen?...

Ekrem lafa girdi o sırada…;
-Doktor ateşlenebilir dedi…Ama ateşlenince size vericeğim ilaçları içirin yarım saate etkisini gösterir dedi…
-Heh tamam işte hadi çıkalım…
-Of tamam…Cenker gel biz seninle taksi ayarlıyalım…
-Tamam…Ekrem ve Sevil hadi sizde gelsenize ne bakıyosunuz

Sevil direk lafa atılır…;
-Tamam ya geliyoruz…
-Tamam Cenker…Siz gidin ben Seville gelicem…
-Tamam…Hadi Ayçin…

Der ve Cenker ile Ayçin odadan çıkarlar…Ekrem Sevile bakar…Sevilde Ekreme…Sonra Sevil…;
-Ya Ekrem ben öyle demek istemedim…Arkadaşça ya-yani…

Ekrem arkadaş kelimesine çok sinir olmaya başlamıştır…Ve…Sinir ve kelimeleri bastırarak…;
-Önemli değil Sevil!........ nasıl olsa arkadaşız!...Onlarda biliyorlar…Değil mi?...

--Sevil--
Kelimeleri çok bastırdı…O da seviyor işte O da!...Ama benim seni unutmam gerek Berkaya bunu yapamam…Berkay beni seviyor…Yani galiba…Ama-a-ama…Berkay beni ya sevmiyorsa…Ya-ya beni aldatıyorsa…Ama Ekrem beni gerçekten seviyor…Hem Berkay direk benimle yatmak istedi…Ama Ekrem o gece üstüme düştüğünde bile beni öpmedi…Halbuki aramızda milimler vardı…Öpebilirdide…Ama öpmedi…Çünkü O, beni gerçekten seviyor…Ya Berkay?...O sırada Ekremin sesiyle irkildim…

-Sevil…Ordamısın?...
-Hı…Şey buradayım…Aklım Berkaya gitmişte…

--Sevil--
Berkaya gitmiş dediğim an…Ekremin suratı düşmüştü…Of ne kadar aptalım!...Ya çocuğu iki kez üst üste üzdüm ya…Halbuki ben onu çok seviyorum…Sevdiğim birini nasıl üzebilirim…Onu unutmalısın Sevil!...Unutmalısın!...Giderek onun canını yakmaktan başka bir şey yaptığın yok!...Onun mutlu olmasını istiyorsan Onu unut!...

Diye düşündü ve kendine geldi Sevil…Sonra ise Ekrem titreyen sesiyle konuşmaya başladı…;
-Cenkerler aşağıda…Bizi bekliyorlar…Sonra düşünürsün Berkayını!...
-Hı…Ta-tamam…

--Sevil--
Bu sefer çok sinirlendiği her halinden belliydi…Of Sevil of!...Eğer benim sevgilim olsaydı ve bir şeye bu kadar sinirlenseydi herhalde yapmıyıcağı kalmazdı…Çok sinirli şuan…Sanki biri ona bulaşsa parçalıyıcak gibi…Ama ben onu her haliyle seviyorum…O benim en büyük aşkım!...

Diye düşünürken ayağı kalkıp toparlanmaya başladı Sevil…Ekrem ise hala sinirliydi…Ellerini sinirden yumruk yapmıştı…Sevil korkuyordu yanından geçmeye…Ama sevsede dövsede Ekremi her şeyden çok seviyordu…Hazır olunca yavaş yavaş ve korku dolu gözlerle Ekrem’in yanına gitti…Ve önünde durup Ekreme doğru baktı…Ekrem’in siniri giderek yok oluyordu…Çünkü Sevil ile…Sevdiği…Aşık olduğu kadın ile göz gözeydiler…Ve Ekrem biraz daha aşık oluyordu Sevil’e…Güya Sevil onu kendinden soğutmaya hatta kendisi onu unutmaya çalışıcaktı…Ama böyle yaptığı sürece ne Ona unutturabilir…Nede kendi unutabilirdi Ekrem’i…Hatta aksine daha da fazla aşık oluyorlardı birbirlerine…Ne kadarda imkansızdı onların aşkı…Başarabiliceklermiydi imkansızları…

--Ekrem--
Niye bu kadar sevdim ki seni…Belkide…Diğerlerinden daha farklısın diye…Çünkü öbürleri hep benim peşimde…Hep onlar söylüyorlar beni sevdiklerini…Ama sen farklısın işte farklı!...Niye sen niye?...Niye benim arkadaşımın karısını sevdim ben…Keşke hiç gelmeseydim İstanbul’a…Şuan daha çok acı çekiyorum…Sen bana her şeyimi unutturdun be Sevil…Artık sensiz olmuyo…Şu saatten sonrada gidemiyorum işte olmuyo!...Sen beni öyle bağladın ki kendine…Yapamıyorum seni sevmeden…Ben anca ne zaman giderim biliyormusun…Senin beni sevmediğin zaman…

Sevil, Ekrem’in bir şeyler düşündüğü anladı…Dikkatlice Ekreme bakarak konuşmaya başladı…;
-Cenkerler aşağıda…Bizi bekliyordur…Sonra düşünürsün düşündüklerin!...

Dedi ve güldü Sevil…Ekreminde gülüceği geldi ve tebessüm etti…Çok sıcak bakıyordu Sevil’e…İkiside karşılıklı güldüler…Sonra Ekrem hızla yana doğru çekildi…Ve elini uzatarak…;
-Buyrun…Bayanlar önden…

Dedi…Sevil ise gülerek karşılık verdi…Ve odadan çıktı…Ekrem tam kapıdan çıkıcaktı ki…Odaya şöyle bir göz gezdirir…Ve ceketinin koltukta olduğunu görür…Ve hızla ceketi alır…Cekete şöyle bir bakar…Sonrada ceket yavaş yavaş yüzüne doğru gitmeye başlar…Ve en son durağı burnudur…Sevil’in kokusu sinmiştir Ceketine…Ceketi burnunun direği sızlayana kadar çeker Sevil’in kokusunu…O sırada birden Sevil içeri girer ve şokla…;
-E-ekrem?...

Ekrem birden ceketi indirir ve…;
-Be-ben…Şey…

Sevil durumu anlat ve Ekremi üzmemek…Onu zor durumda bırakmamak için…;
-Ayçinler bekliyoda…Biraz çabuk…

Der ve hemen odadan çıkar…Ekrem Sevil’in sırf onu zor durumda bırakmamak için lafı atladığını anlar ve aşkla gülümser arkasından…;
-Farklısın…Hemde çok farklı…

Der ve Sevil’in arkasından hızla çıkar…

Sevil son merdiven katını iniyordur…O sırada dışarıda yağmur yağıyordur…Ekrem ise para işlerini filan hallediyordur ki…Birden yağmur seslerini duyar…Ve hızla…;
-Tamam üstü kalsın gerek yok…

Der ve koşarak Sevil’in gittiği yere doğru gitmeye başlar…Çünkü araba uzaktadır…Ve Sevil’in yağmurda ıslanıp hastalığının tekrarlamasını istemiyordur…Koşarak Sevil’e yetişmeye çalışır…

Sevil çoktan hastaneden çıkmıştır…Yağmur çok hızlı ve sert bir şekilde yağıyordur…Sevil tüm gübüyle koşmaya çalışıyordur…Fakat hasta olduğundan dolayı pek gücü kalmamıştır…Zor gidiyordur…Öyle çok ıslanmıştır ki…Birden gözleri kararmaya başlar…Ayaklarının gücü gider…Ve tam yere düşüyordurki bir çift el…Onu belinden tutarak kucağına alır…Sevilin bayılmadan önceki son söylediyi şey şudur…;
-Ekrem…

--Sevil--
Uyandığımda kendi odamdaydım…Üstüm hala ıslaktı…Aynı üstüm üzerimdeydi…Ama yorgan ısıtmıştı beni…Başıma kadar kap kalın bir yorgan vardı üstümde…Ama beni buraya kim getirmişti ki…En son yağmurda koşmaya arabaya doğru gitmeye çalışıyordum…Sonra birden yere doğru düşüyordum ki…Bir çift el belimi kavradı…Son söylediğim söz “Ekrem”di…Şimdi fark ettim hala gözlerim kapalıydı…Hemen gözlerimi açtım ve karşımda…Bir çift mavi göz ile karşılaştım…Gözlerinde her bir duygu vardı…Korku-Endişe-Hüzün-Sevgi…Ve AŞK…Şimdi fark ettim…Ama ben titriyordum…Çok üşüyordum…

Birden Ekrem ayağı kalktı ve hızla Sevil’in yanına oturup…;
-Sevil…Sevil iyimisin?...
-İ-iyim…Sadece biraz üşü-düm…
-Du-dur…Ben sana sıcak bi içecek getiriyim…

Dedi ve hızla kalkıp mutfağa gitti Ekrem…Sevil kapıyı kitledi ve üzerine başka bir üst giydi…Yatağa yatıcaktı ki…Yatak elbiselerden dolayı ıslanmıştı…Kapının kilidini açtı…Ekrem hızla yanına gelip…;
-Sevil neden kalktın?...
-Ü-stümü giydim…Islaktı…
-Tamam gel yatırıyım…

Dedi ve yatağa doğru gidicekti ki…Sevil birden Ekrem’in elinden çekti…Ekrem arkasını döndü…Elleri hala birbirlerindeydi…Ekrem Sevil’in…Sevil de Ekremin gözlerinin içine bakıyordu…Sevil dayanamadı artık…Ve biraz daha kavradı Ekrem’in elini…Ondan sonra başladı diyiceklerini söylemeye…;
-Üstüm ıslak olduğundan dolayı…Ya-tak…Islanmış…
-Ama senin dinlenmem gerek…
-Koltukta yatıyım…
-Olmaz öyle…Gel benim odamda yat…
-Ne?!...
-Hadi gel…

Dedi ve Sevil’i kucağına aldı…Sevil ise hala tir tir titriyordu…Ekremin kucağında yine kaybolmuştu…Sarılmıştı Ekrem’e üşümekten…Kafasını göğsüne gömmüştü Ekrem’in…Ekrem ise hiç rahatsız değildi bu durumdan…Ekrem hızla Sevil’i odasına getirdi…Ve yatağa yatırdı…;
-Sevil, ben çarşafları değiştiriyim sen şuraya otur istersen…

Sevil yatağa yatmıştı bile…Hem o istemiyorduki çarşafların değişmesini…Ekremin kokusu sinmişti çarşafların üzerine…Sevile göre bu çarşaflar tüm çarşaflara bedeldi…O yüzden halsizce ama panikle şöyle cevap verdi Ekreme…;
-Yok…Gerek yok…Hem benim halim kalmadı…Uyusam iyi olucak…Hem benim senin yatağında yatmam kabahat…Sen nerede yatıcaksın ki…
-Sen beni merak etme…Ben yatarım…Ama sen rahatsın dimi?...
-Evet…
-Dur ben bi ıhlamura bakıyım…

Dedi ve Ekrem odadan çıkıp hızla mutfağı gitti…Sevil ise Ekremin çarşaflarını kokladı…Ekremin tüm kokusu sinmişti…Bugün değişmemişti çarşaflar…Çünkü bugün Ekrem meşguldü…Hemde Seville…Sevdiği kadınla meşguldü tüm gün…Onu ne kadarda önemsiyordu ama…

Sevil Ekremin yatağını kokladı…Sonra ise yatağa yayıldı…Ve gözlerini kapattı…

Birazdan Ekrem elinde ıhlamur ile odaya girdi…Sevil uyuyordu…Ekrem ise Sevil’i uyandırmaya kıyamadı…Ve ıhlamuru Sevil’in yanındaki sehbanın üzerine koydu…Ve Sevil’in uyanmasını beklemeye başladı…

Saat 12’yi geçiyordu…Sevil hala uyuyordu…Ekrem ise Sevil’i beklerken koltukta uyuya kalmıştı…Sevil biraz sonra uyandı…Ve Ekremi gördü…Koltukta uyuyordu Ekrem…Sevil ayağı kalktı…Kendi odasına gitmek için…Tam kapıyı açıyordu ki…Kapıyı açarken kapı gıcırtısı sesi geldi…Ve Ekrem birden uyandı…;
-Sevil?...Noldu?...
-Seni daha fazla rahatsız etmiyim…Ben odaya gidiyorum…
-Olmaz Sevil…Elbiselerin tüm ıslaklığı yayılmış…Daha fazla hasta olursun…Yat sen beni önemseme…
-Nasıl önemseme…Olur mu hiç öyle şey ya…Sen yat yatağında…
-Sevil gel…

Der ve Ekrem hızla kalkıp Sevil’i yatağına yatırır…Sonra yorganı Sevilin yüzüne kadar çekip…;
-Sakın bir daha gitmeye kalkma…Ben gidiyorum…Sen rahat rahat uyu…Hadi iyi geceler…
-Sanada…

Der Sevil…Ve Ekrem odadan çıkıp salona gider…Battaniye filan hiç bir şey almamıştır…Koltuğa öylece yatar…Ve gözlerini kapatıp uykuya dalar…

Gecenin bi yarısı Ekreme birden üşüme gelir…Ve kalkıp üzerine örtecek bir şeyler aramaya başlar…Tam aşağı inicektir ki…Birden kapının yanındaki askılıkta duran ceketine kaya gözü…Biraz cekete baktıktan sonra hızla ceketi alıp koltuğa tekrar yatar…Ve kafasını biraz kaldırıp üzerindeki ceketine bakar…Sonra ise ceketi üzerinden alıp…Koklar…;
-Her yerde senin kokun var…Herşey sensin…Heyşey…

Der ve cekete sımsıkı sarılıp uykuya doğru yol alır…

Sevili ise uyku tutmamıştır…Bir sağa bir sola dönüp duruyordur…Canı çok sıkılır…Ve merdivenlerden çıkıp salona gelir…Ekrem salondaki koltukta uyuyordur…Üstünde hiç bir şey yoktur…Ama göğsünde…Göğsünde elinde sıkarak tuttuğu bir ceket vardır…Bu ceket Sevil’in üzerine örttüğü cekettir…Sevil yavaşça Ekremin yanına gider…Ve yanına oturur…Sevil 1-2 saniye Ekremi izler…Sonra ise konuşmaya başlar…;
-O ceket benim üzerime örttüğün kokumun üzerine sindiği ceket…Senin ceketin…Bugün hastanede de anladım…Hep kokuyorsun…Sende beni seviyorsun biliyorum…Ama önümüzde imkansızlıklar çok…Ama unutmaki bende seni hiç kimseyi sevmediğim kadar seviyorum…

Der ve dayanamayıp Ekrem’in yanağına küçücük bir dokunuş gibi bir öpücük kondurur…Ekrem biraz kımıldamaya başlar…Sevil ise hızla Ekrem’in odasına geri döner…Ekrem Sevil gidince gözünü açar…Ve yanağında bir sıcaklık hisseder…Elini yanağına götürür…Sonra ise gülerek cekete bakar…Ve tekrar gözlerini kapatıp uykulara dalar…

Sevil ise hemen odaya girip Ekremin yatağına yatar…Yatağı koklar…Ve gözlerini kapatıp birbirlerini…Yarın olucakları düşünerek uyumaya başlarlar…

5. Bölüm Sonu

İşte onların aşkı imkansız…Ama kader bu…Belkide bir şeyler onları birleştirmeye yarar…Onlar birbirlerini çok seviyorlar…Hep birbirlerini delicesine seviyorlar…Bakalım gelecek bölümde neler neler olucak…Neler onları bekliyor…Hepsi ve daha fazlası yeni bölümlerde Sizlerle!...;)))
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 8:48 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık:Dyeni bölümler en kısa zamanda gelir umarım:D
Gül♥♥Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Gül♥♥Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 126
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 116
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa,Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevil & Ekrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 9:06 am Paylaş

Süper olmus canim dewamm
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 9:43 am Paylaş

Çok Güzel Olmuş.
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 11:01 am Paylaş

supeeer olmus Very Happy
devaam
Gül♥♥Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Gül♥♥Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 126
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 116
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa,Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevil & Ekrem

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 11:22 pm Paylaş

Süper Olmus Canim
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyPerş. Nis. 21, 2011 12:01 am Paylaş

Çok saolun..:D Bu bölüm pek beğenilmedi galba..O yzdn braz geç gelebilir..Very Happy
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyPerş. Nis. 21, 2011 3:55 am Paylaş

Çok güzel olmuş cnmm.. Very Happy
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyPerş. Nis. 21, 2011 6:16 am Paylaş

çok güzl olmuş devam et =)
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyCuma Nis. 22, 2011 4:46 am Paylaş

Saol cnm ederm..Very Happy)
36tugce
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
36tugce
Yarışma Birinciliği : Kupa2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2727
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9819
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Berlin
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KülegeçKantarcilar

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 7:07 am Paylaş

KOPUGUMMMMMMMM SEN HALA KOYMADIN MI LAN YB ASK KOY ARTIK BAK DAYANMIYORUM OFF YA ESO D YAZMIYOR SENDE YAZIOYN SINIRIMI CIKARTINIZ YB YAZ KOY ASK YOKSA ESO YA DEDIGIM SEYI YAPCAM AHAH :D :D
http://daghankulegec.forumieren.org/
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptySalı Nis. 26, 2011 4:55 am Paylaş

¤ۣۜ..¤|♥️ÎmKâNSıZLâRı ßâ$âRıYoRuZ..! ♥️| ¤ۣۜ..¤ “6. Bölüm” [“Kalbimiz Birleşince Bizde Birleştik”]

Sabah olmuştur…Ekrem uyanır ve Sevil hasta diye ona kahvaltı hazırlamaya başlar…

Birazdan kahvaltı hazırdır…Ekrem kahvaltıyı bir tepsiye koyup odasının önüne gelir ve kapıyı tıklatarak…;
-Sevill?...

Odadan ses gelmiyordur…;
-Sevilll?...
Odadan yine ses gelmez…Ekrem dayanamaz ve odaya birden girer…Sevil hala uyuyordur…Ekrem, tepsiyi yatağın yanındaki sehbaya koyup Sevil’in yanına oturur ve kulağına doğru eğilip…;
-Seni seviyorum…Gizli aşkım…

Diyip Sevil’in alnına dudağını koyup Sevil’in ateşine bakar…Sevil’in ateşi yoktur…Sonra Ekrem…;
-Sevilll…Sevil…

Sevil uyku sersemi olmuş vaziyette uyanır…;
-Ekrem?...
-Günaydın…
-Sa-sanada…

Der şaşkınca…Sonra Ekrem hızla sehbadan tepsiyi alır ve…;
-Evet kahvaltınız hazır Sevil hanım…

Der ve tepsiyi Sevil’in üstüne koyar…Sevil güler…;
-Teşekkür ederim…
-Ne demek…Benim için bir şerefti…

Sevil ile Ekrem karşılıklı gülüşürler…Ne kadar da mutludurlar beraberlerken…Sevil ve Ekrem birbirlerinin gözlerinin içine bakarak aşkla gülüyorlardır…Ekrem…;
-Eee hadi bakalım kahvaltını ye…Nasıl olmuş merak ettim…
-Emredersiniz…

Der ve kahvaltısını yemeye başlar…Sevil tam çilek reçelini sürerken birden üstüne akıtır…Ekrem çilek reçelini eliyle almak için elini uzatır…Ve o sırada Sevil’de elini uzatır…Sevil hızla elini çekip Ekrem’e güler…Ve tepsiden yeşil zeytini alıp Ekrem’in ağzına verir…Ekrem ise gülerek yer…

Birazdan Sevil’in kahvaltısı bitmiştir…;
-Eee nasıl beğendiniz mi?
-Bayıldım…Çok güzel olmuş sağol Ekrem…
-Ne demek…Bugün nasılsın…İyimisin?...
-Hiç olmadığım kadar…
-E o zaman bugün nabıyorsun?
-Ayçinle buluşucam…
-Bence Cenkerle buluşucam…Birlikte gideriz olur mu?...
-Süper olur!
-Tamam o zaman…
-Tamam…Ben elimi yıkıyıcam sen üstünü giy…Bende ellerimi yıkadıktan sonra giyerim…
-Tamam…

Der ve Sevil yataktan kalkıp odadan çıkar…Ekrem ise arkasından…;
-Çok farklısın çok…

Demekle yetinir…

Birazdan Ekrem hazırdır…Yine spor giyinmeyi tercih etmiştir…Ve Sevil’i bekliyordur…Birazdan Sevil odadan çıkar…Bu sefer Sevil mine mendil kumaştan bir etek giymiştir…Üzerinde ise beyaz bir tişört giymiştir…Beyazda bir babet ayakkabı giymiştir…Saçıda topludur…Ekrem Sevil’i görünce yüzünde nedensizce bir tebessüm oluşur…Ve Sevil’in yanına gidip…;
-Çok…Çok güzelsin…

Sevil ise kızarmıştır…Ekrem’in ağzından kaçmıştır bu laf…Yoksa bilinçli bir şekilde asla söylemezdir böyle bir şey…Sonra ise toparlamaya çalışarak…;
-Pa-pardon…Ağzımdan kaçtı…
-Önemli değil…E hadi gitmiyormuyuz?...
-Hıhı…Bayanlar önden…

Diyerek elini öne doğru uzatır…Sevil ise gülerek önden geçer…Ve merdivenlerden aşağıya inerler…Ve Ekrem’in arabasına binip hızla Ayçinin evinin önünde dururlar…Sevil arabadan iner ve cama doğru eğilir…Ekrem ise Sevil’e…;
-Akşama seni alırım….
-Tamam…

Der ve Ekrem arabayla Cenker ile buluşucakları yere doğru gitmeye başlar…Sevil ise Ekrem’in arkasından bakarken birden Ayçin’in sesiyle irkilir…Ayçin kendi evinin kapısından Sevile bağırıyordur…;
-Sevil hadiii!!!!!!!
-Geldim…

Der ve Sevil hızla eve girer…Ayçin kapıyı kapatıp Sevil’in yanına hemen gidip…;
-Noluyo Sevil?...Böyle Ekremle buraya gelmeler akşama seni alırım demeler…Sen evlisin unutma!
-Ayçin bunu sana kaç kere söyliyicem…Olmuyo ya anlamıyomusun…Olmuyo! Onu sevmekten vazgeçemiyorum…Berkayı sevmiyorum ama Ekrem’e sırılsıklam aşığım! Aşık! Benden onu unutmamı isteyerek en imkansız şeyi yap demeye getiriyorsun!...
-Sevil…İmkansızları Başarmalısın!...Sen evlisin ya…Nasıl olurda Berkayı en yakın arkadaşıyla aldatırsın?...Aklım ermiyo!...
-Ayçin ben yanlış bişiy yapmadım!...Sadece…Aşık oldum…Kalbime engel olamadım…Onu unutmak çok imkansız…Belki de şuan sen bana öl demek istiyorsun…Çünkü şuanda onu unutmak ölmek kadar zor!...Anlıyomusun zor!...

Diyip ağlamaya başlar Sevil…Ayçin ise çok üzülmüştür…Sevil’e sarılır ve…;
-Ne kadar zor bir kaderin var Sevil…Ne kadar zor…

Ekrem&Cenker…

Ekrem ve Cenker bankta oturuyorlardır…Cenker…;
-Ekrem sana bişiy sorucam…Ama doğruyu söyle…
-Ne?...
-Senle…Sevil arasında bişiymi var?...

Ekrem bu cümle karşısında ne diyiceğini bilemez…Sonuçta Berkay ve Cenkerde arkadaştır diye biliyordur…Ama bir cevap vermezse Cenker’in daha çok şüpheleniceğinden korkar ve…;
-Bi-bişiy yok…Nerden çıktı ki?...
-Bakışlarınız…Çok farklı…Sevil, Berkay’a bile böyle bakmıyor…Hatta kimseye!...Sen desen daha bi farklı…Özellikle o bardaki kavgalardan sonra…Gizli bi aşk filan mı var aranızda?...
-Yo-yok…
-Bak Ekrem…Ben Berkay’ı hiç sevmem!...Seni çok sevdim…Kardeşim gibi hemde…Bi mesele varsa hiç çekinmeden söyle Sevillede ilgili olsa…
-Be-belki sonra…
-Sen bilirsin…Ama ben hep seni dinlerim…
-Sağol Cenker…

Sevil&Ayçin…;

Sevil ve Ayçin ise hala oturuyorlardır…Sevil ise hala ağlıyordur…;
-Sevil…Ağlama artık…Tamam olan olmuş…Aşık olmuşsun kaptırmışsın gönlünü…Ama ağlama üzme kendini…
-Olmuyo Ayçin…O kadar uzağımki ona…Ona dokunamamak çok üzüyo beni…Bide kocamın arkadaşı olunca…Daha fazla harap oluyorum…Ben ya ben…Asla kimseyi aldatmam dedim…Ama…Ama kocamı aldattım…Aldatıyorum…
-İyide Sevil…Sen Ekrem’le ilişkiye filan girmemişsin ki…Hiçbişiy olmamış aranızda…Yani aldatmadın berkayı…Sadece…Sadece….
-Sadece sırtından vurdum…Belki de o beni gerçekten seviyodur…Belki de rüyalarım yalandır…Yada benim bilinç altım böyle düşünmek istiyordur…Neyse ya…Ben karar verdim….Ekremi….Unutucam…

Derken daha da fazla ğalamaya başlar…;
-Sevil…Ağlama nolursun…
-Çok zor Ayçin…Öyle canım yanıyo ki…Buram yanıyo buram…

Der kalbini gösterirken…;
-Nasıl unutucam ki onu…Nasıl…Nasıl….
-Bilmiyorum Sevil…Bilmiyorum…
-Bende…Ama bildiğim tek bişiy var…Her ne kadar canım yanıcak olsada…Bunu Berkay’a yapamam…Onu aldatamam…Ekremi unutmalıyım…O benim hep…Gizli Aşkım olarak kalıcak…

Sevil hiç ağlamadığı kadar ağlıyordur…Ayçin ise Sevil’in bu durumuna öyle üzülüyordur ki…O bile ağladı ağlıyıcaktır…En sonunda Ayçin…;
-Hadi Sevil…Toparla kendini…Birazdan Ekrem gelir seni almaya….Seni ağlarken filan görmesin…
-Asıl ben onun karşısında onu unutmaya çalışırken ağlamıyım diye dua et sen…Çünkü onu her gördüğümde her konuştuğumda onun bana her yenge arkadaşım gibi şeyler söylediğinden benden bişiyler kopuyo….Bana her uzak olduğu dakikada kalbim yanıyo….Biran önce bitse keşke bu çile…Artık dayanıcak gücüm kalmadı…
-Şşşt…Sakin ol sevil…Nolursun….Üzme kendini…
-Keşke demek kadar kolay olabilse…Hatta keşke onu unutucam dediğin anda unutabilsen…Ama olmuyo işte…

Ayçin Sevil’e acıyarak bakıyordur…Sevil…;
-Ama ben kararımı verdim…Ekrem’i u-nu-tu-cam!...

Der ve o sırada dışardan korna sesi gelir…Ayçin camdan bakar gelen Ekrem’dir…;
-Sevil…Ekrem geldi…
-Ne…Ta-tamam…Ben gidiyim…

Der ve ayağı kalkar Ayçin ise gülmeden duramaz ve gülerek…;
-Göz yaşlarını sil…

Sevil hızla eliyle gözlerini siler…Ve kapıyı açıp Ekrem’in arabasına biner…Ama arkaya oturur…Öne diğil…Ekrem şaşırır…Ama Sevil’deki soğuk hali biraz sezer…Fakat pek üstünde durmaz…Biraz bozulsada arabayı sürmeye devam eder…Birazdan evin önüne gelirler…Sevil hızla arabadan iner ve merdivenlerden yukarıya çıkmaya başlar…Ekrem ise hala neler olduğunu anlıyamıyordur…Sevil Ekrem’e o kadar soğuk davranıyordur ki…Sırf Ekrem’de ondan soğusun diye…Daha doğrusu böyle davranarak Ekrem onu unutur sanıyordur…Halbuki…Onu kendine daha da bağlıyordur…Çünkü Ekrem, Sevil ona soğuk davrandıkça meraklanıp Sevil’e daha da yaklaşıyordur…

Birazdan Sevil eve girer ve hızla odasına girer…Ve çantasını yere fırlatıp hızla kendini yatağa atar ve ağlamaya başlar…

Ekrem ise eve girmiştir…Sevil’i ise görememiş ve neye uğradığını şaşırmıştır…Ekrem, Sevil’in odasından Sevil’in ağlama seslerini duyup hızla odanın kapısını çalmaya başlamıştır…;
-Sevillll….

Sevil hala ağlıyordur…Ve ses veremiyordur…Ekrem tekrar Sevil’e seslenir….;
-Sevilll…

Sevil en sonunda ağlamaklı sesiyle…;
-Git Ekrem!...Lütfen git!...Yalnız kalmak istiyorum!...

Ekrem daha fazla kapıyı çalmaz ve hızla odasına iner…Ve sinirle odasındaki koltuğa oturup…Kendi kendine…;
-Kızı üzmekten başka bişiy yapmıyosun!...Unut şu kızı!...Neden aşık oldun ki…Yada olduk ki mi demeliyim…Ben ne yapıcam…Ne?...

Der ve elini başının altına koyup düşünmeye başlar…

Sevil ise odada hep ağlıyordur…Sonra başını kaldırır…Ve çantasını attığı yere doğru kaya gözü…Çantasının içinden Ekremle çekindiği kendi resmi düşmüştür…Bu resmi Ekrem’le Kız Kulesinde gezerken çektirmiştir…Ama Sevil ağlıyarak ayağı kalkıp resmi alır ve eliyle Ekrem’in yüzünü okşayarak…;
-Hem sana hemde kendime zarar veriyorum böyle yaparak…En iyisi seni unutmak…

Der ve fotoğrafı yırtar…Küçük küçük parçalar haline getirip sehbaya koyar…Sonra ise camın kenarına gelip…İstanbul’u izlemeye başlar…Her taraf ışıl ışıldır…Sevil hala ağlıyordur…İç çekiyordur…Sonra birden yağmur yağmaya başlar…Ama çok seyrek yağıyordur…Çisiliyordur…Yağmuru görünce Sevil’in Ekrem ile karşılaştıkları gün gelir aklına…Ne kadarda mutludur o güne kadar…Yada öyle sanıyordur…Çünkü son 1-2 aydır Berkay’la ilgili rüyalardan sonra tadı huzuru kalmamıştır…Birden o gün gelir aklına…Bu yağmur hep onlara ağlıyordur başından beri..Onların imkansız olan aşklarına ağlıyordur…İstanbul ağlıyordur onların kaderine…

Sevil de Ekrem de…Camdan bakıyorlardır…İkisininde aklına yaşadıklar, mutlu oldukları günler geliyordur…İkisininde ağızlarından şu kelime dökülüverir….;
Ekrem&Sevil – “imkansızları Başarabilicekmiyiz Biz Seninle?”…

Derler ve ikisininde gözleri dolar…Sevil ise çoktan…Ağlamaya başlamıştır…

Birazdan Sevil ve Ekrem kendilerini toparlayıp ikisi birden odalarından çıkarlar ve…Yine karşı karşıya gelirler…Sevil, Ekrem’i karşısında görünce yutkunur…Ekrem de…Sonra Sevil hiç bir şey demeden hızla mutfağa doğru gider…Sevil odanın kapısını açık bıraktığı için Ekrem’in gözü birden odanın içindeki sehbaya…Ve sehpanın üzerindeki yırtılmış fotoğraflara kayar…Ekrem yırtılan fotoğrafın Sevil ile çekindiği fotoğraf olduğunu görünce birden kalbine bir bıçak saplanır…Gözleri dolmaya başlar….Sevil ise mutfaktan geliyordur ki…Birden Ekrem’in sehbadaki yırtık olan fotoğrafa baktığını görür…Sevil, Ekrem’in bakışlarından Ekrem’in nasıl üzüldüğünü anlamıştır…Ve Sevil’de çok üzülmüştür…Sevil dayanamayıp Ekrem’e seslenmiştir…;
-Ekrem….

Demiştir üzgün bir ses tonuyla…Ekrem ise yüzünü Sevil’e döndüğünde gözleri dolmuştur…Ve ağzından üzgün ve kırgın bir ses ile şu sözler çıkmıştır…Ekrem’in…;
-Bu kadarmış…

Diyip hızla odasına gitmiştir…Sevil ise yere çöküp ağlamaya başlamıştır…Asıl şimdi anlamıştır…Ekrem’i ne kadar çok sevdiğini…Onu ne yapsada…Ne etsede…Unutamıyıcağını…Ve hızla kalkıp odasına gitmiştir Sevil…Ve kapıyı kapatıp resimlerin olduğu sehpaya gidip resimleri aldığı gibi yatağına oturup resimleri birleştirmeye çalışır…Ve resimlerle uğraşırken şöyle der…;
-Senden vazgeçmiyicem…Sen beni unutsanda ben seni unutmıyıcam…Zaten unutamamda!...

Diyip hızla resmi eskisi gibi birleştirmeye çalışır…Fakat öyle bir kırpmıştır ki…Resim parça pinçik olmuş…Birleşmiyordur…Resimle uğraşırken birden aklına resmin arkasındaki kalp gelir…Bu sefer resmin arkasındaki kalbi birleştirmeye çalışarak resmi tamamlamaya başlar…

Ayçin&Cenker…

Ayçin ve Cenker ise birlikte oturmuş konuşuyorlardır…Cenker…;
-Eee Seville ne konuştunuz…
-Hiç…Ekrem’i unut dedim..Unutamam dedi…Ağlamaya başladı…Çok acı çekiyor çok…Peki ya Ekrem’in ağzından bişiy aldın mı?...
-Hayır…Hiç bişiy söylemiyo…Ama patlarsa fena patlar belli…
-En iyisi Berkay’ı arayıp buraya erken gelmesini söylemek…
-Eminmisin?...
-Evet…Yoksa bunlar giderek birbirlerine aşık olucaklar…En iyisi Berkay gelsinde aşkları hiç değilse İmkansızlaşsın…
-Ama…Onlar birbirlerini çok seviyolar…Böyle yaparak onları üzeriz..
-Mecburuz ki…Ben Berkay’ı arıyım…

Diyip ayağı kalkar ve Berkay’ı aramaya başlar…

Berkay&Gökçe…

Berkay ve Gökçe ise Amerikada sabahın ilk ışıkları olduğundan hala uyuyorlardır…Çünkü İstanbul’da akşamdır…Amerikada ise sabah…O yüzden Berkay ve Gökçe aynı yatakta birbirlerine sarmaş dolaş vaziyette uyuyorlardır…Tabii Gökçe birden Berkay’ın telefonun çalmasıyla irkilir ve uyanır…Telefonun ekranın “Ayçin” yazıyordur…Ve Gökçe, Berkay beni aldatıyormu acaba diye merak ederek telefonu eline alıp odanın öbür köşesine gider ve telefonu açar…;
-Alo…Buyurun kimi aramıştınız?...

Ayçin telefonun öbür ucundaki kadın sesini duyar duymaz…Şok geçirir…Nasıl ya…Şimdi Berkay, aynı Sevil’in rüyalarında gördüğü gibi Sevil’i…Aldatıyormudur?...Tüm oklar bu sonucu gösteriyordur…Fakat ya iş arkadaşı filansa…Ya Ayçin’in düşündüğü gibi diğilse…Diyerek Berkay’ın günahını almak istemez..Ve kıza cevap verir…;
-Ben Berkay’la görüşebilirmiyim?...
-Hı…Nesi oluyorsunuz?...
-Çok yakın bi dostu…

Gökçe bu cevabı alınca rahatlar…Ve rahat bir tavırla…;
-Peki çağırıyım…

Der ve telefonu sehpaya koyup Berkay’ın yanına gider…Ve Berkay’ın yanağına buse kondurup…Berkay’ı uyandırır…Ve…;
-Canım…Ayçin diye biri seni arıyor…

Berkay Ayçin kelimesini duyar duymaz birden ayağı kalkar ve…;
-Kim nerde?...Ayçin mi geldi?...
-Ya sakin Berkay…Ayçinin filan geldiği yok…Sadece telefondan arıyo…
-Oh…Sana bişiy dedimi…
-Ben Berkay’ın çok yakın bi dostuyum dedi…
-Heh…Tamam…

Diyip hızla yataktan kalkıp telefonu eline alır ve…Sess,zce..;
-Alo…Ayçin?...Noldu?...
-Heh…Berkay hemen buraya gelmen gerekiyor…
-Neden?...
-Sevil ve Ekrem…
-Noldu?...
-Ya…Sen gelsen daha iyi olucak…Nolur bi neden sorma ama mutlaka gel…
-Ama Ayçin…
-Lütfen Berkay…Sevil’in iyiliği için…

Diyip Ayçin telefonu kapatır…Fakat hala o kadından şüpheleniyordur…Çünkü bir bayanın Berkay’ın yanında ne işi vardır ki..Aklına bir soru…Binlerce cevap takılmıştı Ayçin’in…Fakat bu cevaplardan hangisi doğruydu ki?...O bunun cevabını bilmiyordu işte…

Ayçin hızla Cenker’in yanına gidip…;
-Cenker…Berkay’ı aradım..
-Eee…
-Bi kadın açtı…
-Ne!!!...
-Evet…
-Na-nası ya…Berkay Sevil’i aldatıyormu?...
-Bilmiyorum…Bilmiyorum!...

Ekrem&Sevil…

Sevil odada hala resimle uğraşıyordur…En sonunda resmi tamamlamıştır…Şimdi sırada Ekrem’e bu resmi göstermek ve onu mutlu etmek vardır…Çünkü Sevil, Ekrem’in üzülmesine dayanamamıştır…Dayanamıyordur…Ve hızla odadan çıkıp Ekrem’in odasının önüne gelir…Ekrem odasında yatağına sırt üstü yatmış…Ellerini başının altına bağlamış düşünüyordur…

Sevil kapıyı çalıp çalmamakla kararsızdır…Ama en sonunda Ekrem’i daha fazla üzmemek için kapıyı çalar…Kapıyı çalmasıyla birlikte Ekrem yataktan doğrulur…Ama ses veremez…Çünkü Sevil onu çok üzmüştür…Sevil ikinciye kapıyı tıklattığında ise dayanamaz Sevil’i daha fazla üzmeye ve…;
-Gir….

Der…Sevil ise başı eğik bi şekilde içeri girer ve…;
-Ekrem…Ben demin olanlar için çok özür dilerim…Birden öyle kestim…Ama kesmek filan istemiyordum…Beni affedebilicekmisin?...

Ekrem’in içi gidiyordur Sevil’i böyle üzgün gördükçe…Ve yavaşça ayağı kalkıp Sevil’in yanına yaklaşır…Sevil ise Ekrem’e bakıyordur…Ekrem yavaş adımlarla Sevil’in yanına gelir ve…Sevil’e sarılır…Sevil neye uğradığını şaşırır…Ama Ekrem ona sarıldıktan bir – iki saniye sonra Sevil’de Ekrem’e sarılır…Şimdi ikiside birbirlerini sarmışlardır…İkiside birbirlerinin kokularını içlerine çekiyorlardır…Sonra Ekrem, Sevil’in dediğine cevap verir…;
-Ben senin hiç bişiyin diğilim ki…Seni affetmiyim…Sana kızıyım…Sana…Bağırıyım…Ben sadece senin arkadaşınım…Sen sadece benim yengemsin…O yüzden tabii kide affederim seni…

Sevil bu sözler üzerine öyle üzülmüştür ki…Bu Ekrem’i unutmaya çalışmak kadar acı verici bişiydir…Sonra ise Sevil, Ekrem’e…;
-Gel bak…

Diyip odasına getirmiştir…Ve sehpanın üzerindeki Ekrem’in fotoğrafını göstermiştir Ekrem’e…Ekrem şaşkınlıkla sormuştur Sevil’e…;
-İyide bu resim o kadar param parçaydı ki…Nasıl birleştirdin?...

Berkay&Gökçe…

Berkay ise telefonu kapatır kapatmaz valizleri hazırlamaya başlamıştır…Gökçe ise Berkay’ın yaptığı hareketleri şaşkınlıkla izliyordur…;
-Berkay nabıyosun?...
-Gökçe sus şimdi hiç bişiy söyleme…
-Ya Berkay noluyo…O Ayçin denen kızdan telefon geldi geleli bi garipleştin hem niye gidiyoruz daha 5 gün daha durucaktık!...
-Gitmemiz gerek anladın mı?...Gitmemiz…Hadi sende valizlerini topla…
-Akıl sır erdiremiyorum yaptıklarına!...

Diyip Gökçe’de valizini afralı tafralı toplamaya başlar…

Ayçin&Cenker…

Cenker ve Ayçin arabadadırlar…Ayçin…;
-Ya Cenker…Hala aklım şu Berkay’da…
-Benimde Ayçin…
-Ya bu Berkay Sevil’i aldatıyosa?...
-Bunu anlamanın tek bi yolu var!!....
-Sende benim düşündüğümü mü düşünüyosun?...
-Galiba…
-Galiba emin olmak için Berkay’ı takip etmemiz gerek…
-Tek yol bu…
-Bide inşallah gelir…Yoksa bu Ekremle Sevil iyicene kaptırcaklar gönüllerini birbirlerine…
-Ama Ayçin…Eğer Berkay Sevil’i aldatıyorsa…Sevil’in Ekremle olması daha iyi olur…
-Herşey çok karışık…Herşey…

Ekrem&Sevil…

Ekrem’in sorduğu soruya hala cevap verememiştir Sevil…Ekrem sorusunu şaşkınca tekrarlar…;
-Sevil…Bu fotoğrafı nasıl birleştirdin…En az 20 parça vardı burada…Hemde küçük küçük…

Sevil en sonunda derin bir nefes alır ve…;
-Fotoğrafın arkasında 2 tane kalp vardı…Biri senin tarafında…Yani senin…Diğeri benim tarafımda…Yani benim…Kalplerimiz Birleşince…Bizde Birleştik...

6. Bölüm Sonu…

Sizce Ekrem bu cevaba karşı bir şey diyicek mi?...Berkay, evde; Ekrem ve Sevil’i nasıl bir halde yakalıyıcak?...Berkay’ın foyalarını Ayçin öğrenicek mi?...Hepsi Ve Daha Fazlası Yeni Bölümlerde Sizlerle…Şimdi Yorumlarınızı Alalım…Very Happy)
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 12:11 am Paylaş

ayy cnm çook güzeL oLmuş ßittim okurken yha süper oLmuş :D Very Happy
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 1:35 am Paylaş

Saol cnm..Very Happy
ümitim♥türküm
Deneyimli
Deneyimli
ümitim♥türküm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 689
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 661
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ES ÜmiTürkü

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 3:29 am Paylaş

yeni okuyucu süper süper süper seneryonu çok beğendim yeni bölüm istiyorum Very Happy
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 3:39 am Paylaş

Saol cnm..Very Happy Gelir yaknda.
36tugce
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
36tugce
Yarışma Birinciliği : Kupa2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2727
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9819
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Berlin
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KülegeçKantarcilar

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 5:20 am Paylaş

askim bak dayanamadim geldim icim yandi yprum yapmasaydim buraya senin icin ha aaha ask bomba olmus dedigim gibi ama beni ne kadar daha merakta catlatcan ybgelsin artik :D :D :yupii: :yupii:
http://daghankulegec.forumieren.org/
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 5:38 am Paylaş

ahahahah Very Happy gelir yakında..
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 6:26 am Paylaş

Harikaaaaaa
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 7:16 am Paylaş

Yeni Okuyucu.
Harika Ötesi.
Yani Fevkaladenin Fevkinde Very Happy
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyÇarş. Nis. 27, 2011 11:54 pm Paylaş

Saoln..Very Happy
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29] - Sayfa 7 EmptyCuma Nis. 29, 2011 8:12 am Paylaş

Çok güzel olmuş çok beğendim bence de devam et yb bekliyorum.Very Happy

İmkansızları Başarıyoruz [7. Bölüm Fragmanı..Sayfa:29]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki