Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki

Seneryom Nasıl?
Çok Güzel.
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' I_vote_lcap90%Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' I_vote_rcap
 90% [ 27 ]
İdare Eder.
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' I_vote_lcap3%Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Kötü.
Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' I_vote_lcap7%Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Toplam Oylar : 30

YazarMesaj
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Empty
MesajKonu: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:28 am Paylaş

.Tanıtım.
Türkü:Okulun en popüler kızı.Babası okulun müdürü.Annesi müdür yardımcısı.Hırçın,asi,güzel,havalı,çalışkan ve akıllı birisi.Zengin ve sanatta ilgili.
Ümit:Bu sene okula yeni geldi.Geldiği gibi de kendini belirtti.Tabiki yakışıklılığıyla ve çalışkanlığıyla.Romantik,Kızların rüyalarını süsleyen,biraz kavgacı bir tip.Gitar ile ilgili.Zengin.Babasının holdingi var.
Dilara:Türkünün en yakın arkadaşı.Güzel,zengin,çalışkan,komik,çatlak,çılgın,dedikoducu.Aklına koyduğunu yapar.Tehlikelidir.
Şüheda:Türkünün en yakın arkadaşı.Güzel,çalışkan,zengin,komik,tatlı,türküyü en çok güldüren kişi.
Betül:Türkünün en yakın arkadaşı.Türkü kadar olmasada güzel,zengin ,çalışkan tiyatroyla ilgili.
Mert:Ümitin en yakın arkadaşı.Yakışıklı,zengin,çalışkan,komik,kafa dengi biri.
Yağız:Ümitin en yakın arkadaşı.Yakışıklı,zengin,çalışkan,çatlak,çılgın,yerinde duramayan biri.
Uras:Ümitin en yakın arkadaşı.Yakışıklı,zengin,çalışkan,kafa dengi biri ama yerinde duramaz.

Türkü,Betül,Dilara,Şüheda bir grup.Okulun en popüler,güzel ve zengin kızları.Evleri aynı yerlerde olduğu için Betül,Dilara ve Şüheda beraber geliyorlar fakat türkü ailesi ile geliyor.Aileleride birbirleriyle yakın arkadaş.Bizim grubun kızları bilmesede Türkülerin ailesi Ümitlerin ailesini tanıyor.

Ümit,Mert,Yağız ve Uras bir grup.Okulun en yakışıklıları olarak bu okula bu sene ayak basıcaklar.Yarın onlar için olulun ilk günü.

İlk bölümü yarın yazmaya başlıcam.Yorumlara göre koyucam =)Dilara ve Şüheda benim fandan kankalarım onlardan esinlenerek koydum bu isimleri.Betülde okuldan kankam. :D

Dilara
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTz_dczyDvZvQmgzPimAFVtlhxfaLWXFCd9RBsIXFF_VkKKmM6bg

Yağız
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-Q8NDrSjDxP9wZdNP-6hz26pS_UWaqrNeiQmAmJ104aBvEenSWA
Uras
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQz6lUMWiFXpW8pAmGXVCyXccGcta2E2sUgGsjYQcGf0DrMLLMU

Şüheda
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRbifH6rr4MxMIlznxp4V-rI2Cz0bUSoHHnopNisK6XpWn7dkaSyA

Betül
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSO-EYrfpNpcGcRFusAL-KeosS3Q9CFOQTsDCQtcRjlK3nrSInq

Mert
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/69188_1311041876363_1840123198_611322_2338175_n.jpg

En son askikizi tarafından Çarş. Tem. 20, 2011 12:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 18 kere değiştirildi
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Empty
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:30 am Paylaş

konun hayırlı olsun cnm 1.bölümü bekliyorum :D
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:34 am Paylaş

ilk bölümü bekliyorum canım =)
bu arada mert Eduardo Surita dimi ? Very Happy
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:39 am Paylaş

Handeee :D Uras benim favori erkeğim (:
Josh'm oynarmışta oynarmış (:
İlk bölümü bekliyorum (:
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8503
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:49 am Paylaş

konun hayırlı olsun cnm(:
ilk bölümü bekliyorum=)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:53 am Paylaş

Handecim :D
Konu güzel, beğendim :D
Ama ne o erkek karakterler ya onlar olmamış :evil: :D
Neyse ilk bölümü beklerim heralde :D
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:57 am Paylaş

Alıntı :
Çakal (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:59 am Paylaş

Benim fotoğrafımı koy çok çok çok.. daha iyi :D
Neyse ben diyeceğimi dedim susuyorum :D
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:03 am Paylaş

bence erkekler yakışıklı deqil.d
mert ii ama :D
Laaps :D
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 875
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 880
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/09/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:04 am Paylaş

AAA süprüz bu muydu? süperişyaa :D ben varım burda been :D güzel kızmışım hee :D kimin nesi olcam la ben? :D :D
dilşah
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
dilşah
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2636
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 940
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : ESKİŞEHİR
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ..Din dan Don..

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:11 am Paylaş

ilk bölümünü bekliorum cnm
güzel olacağa benziyor
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:22 am Paylaş

ayçinnnnn demiş ki:
konun hayırlı olsun cnm 1.bölümü bekliyorum :D
Sağol Tatlım.Birinci bölümü bugn yazmaya başlıcam yarın okuldan gelince koyarım inş.biterse bugn koyarım.

saddsdd demiş ki:
]ilk bölümü bekliyorum canım =)
bu arada mert Eduardo Surita dimi ? Very Happy
Evet Canım o.

~կﻪгεռ demiş ki:
Handeee :D Uras benim favori erkeğim (:
Josh'm oynarmışta oynarmış (:
İlk bölümü bekliyorum (:
Yareen :D Bekle tatlım bölümü yazıcam smdi yetişirse koyarım.Ayy bu benm ilk tek seneryom xD :D

qöKhn özNci demiş ki:
konun hayırlı olsun cnm(:
ilk bölümü bekliyorum=)
Teşekkür ederim.

bulut~ demiş ki:
Handecim :D
Konu güzel, beğendim :D
Neyse ilk bölümü beklerim heralde :D

Bulutcum.Arkadaşım kıskanma tmm mı :D
Bu arada teşekkür ederim.İlk bölümüde bkleyi ver bi zahmet.

~կﻪгεռ demiş ki:
Alıntı :
Çakal (:
Katılıyoruum.

bulut~ demiş ki:
Benim fotoğrafımı koy çok çok çok.. daha iyi :D
Neyse ben diyeceğimi dedim susuyorum :D
Ahahah ben bunu nasıl düşünemedim fln Razz
Yok bunlar iyii.

qöKhn özNci demiş ki:
bence erkekler yakışıklı deqil.d
mert ii ama :D
Erkekleri arkadaşım seçti.(Dilara)

şüşü demiş ki:
AAA süprüz bu muydu? süperişyaa :D ben varım burda been :D güzel kızmışım hee :D kimin nesi olcam la ben? :D :D

Eveeet Süpriz buyduu.Kimin nesi olcağını okudukça görürsüüün. :D

dilşah demiş ki:
ilk bölümünü bekliorum cnm
güzel olacağa benziyor
Teşekkür ederim canım.İnş.Güzel olucak.

Ayy ben bu kadar yorum geleceğini hiç tahmin etmiyodum.Aslında bölümde yazmıcaktım vazgeçmiştim de yazayım barii :D Kırmayım sizii.ama havada çok pis bi koku var yarende almış bu kokuyuu.Kıskançlııık xD :D
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 875
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 880
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/09/10

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:25 am Paylaş

kızım beni kötü amellerine alet etme kırarım kafanı namuslu ahlaklı adam akıllı biri yap beni :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:31 am Paylaş

Hande erkekleri Dilara mı seçti? :D
Oh my god ! :aaa:

En son bulut~ tarafından Perş. Mart 10, 2011 5:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:35 am Paylaş

şüşü demiş ki:
kızım beni kötü amellerine alet etme kırarım kafanı namuslu ahlaklı adam akıllı biri yap beni :D

Hahahah kanka ayıp ettin :'( Ben öyle bir insanmıyım simdi HIH.Kanka sen bi özele gel snle konusucaz.Planımın dışınamı çıkayım acep.

bulut~ demiş ki:
Hande erkekleri Dilara mı seçti? :D
Oh my god ! :aaa:

Evet Dilara seçti.Nolduki. :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:37 am Paylaş

süper olacağa benziypr canım bekliyoruz ilk bölümünü :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:42 am Paylaş

müge demiş ki:
Teşekkürler canım.Yazmaya başladım.
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:44 am Paylaş

Hayalkırıklığı :D
Dilara ben seni böyle bilmezdim Razz
Yarenle aldığınız koku var ya öyle bi koku yok canım :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:44 am Paylaş

askikizi demiş ki:
müge demiş ki:
Teşekkürler canım.Yazmaya başladım.
bekliyoruz canım :D
•Gökhan Özen'ci
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
•Gökhan Özen'ci

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:45 am Paylaş

bekliyoruz cnm(:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:50 am Paylaş

Handeemmmm!!!
Kız ben sizi "arkadaş olarak ekle"meyi unuttum!
netcez xD
yaparım bi ara ;)
neyse bitanem çok güzel harbi bayıldım şimdiden o erkeklerde yakıyo yanii
ümitimin yanında fos lar ama yakışıkllar hani ;)
cadımla zevklerimiz benziyor xD hahaha xD
bekliyorum bitanem
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 5:56 am Paylaş

bulut~ demiş ki:
Hayalkırıklığı :D
Dilara ben seni böyle bilmezdim Razz
Yarenle aldığınız koku var ya öyle bi koku yok canım :D

Dııttt.Dilaradan msj vaar.
Dilara sadece gülüyoor.Bence o kokuyu sen alıyomuşsun..Burda oğlanları kıskanan sensin sonuçta
hem hepside taş laf yok.

Bunu dedi.Vee Uras değişicek sanırım.Bazı nedenlerden yüzünden. :DAmaan benm için bişi değişmezz bazılarının içi rahat etsiin :D

Beklemede Kalııın
Ümi[T]ürükÜ demiş ki:
Handeemmmm!!!
Kız ben sizi "arkadaş olarak ekle"meyi unuttum!
netcez xD
yaparım bi ara ;)
neyse bitanem çok güzel harbi bayıldım şimdiden o erkeklerde yakıyo yanii
ümitimin yanında fos lar ama yakışıkllar hani ;)
cadımla zevklerimiz benziyor xD hahaha xD
bekliyorum bitanem
Olsun tatlım.Bu arada teşekkürleer.Bekle bitanem yazıyorum smdii.
_' TürkÜmit ' _
Deneyimli
Deneyimli
_' TürkÜmit ' _
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 698
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2702
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar ♥

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:09 am Paylaş

Yeni Konun Hayırlı Olsun Canım Very Happy Adını Sevil Kydum Gibi Muhteşem ßir Senaryoya ßenziyo ((:

Yeni ßölümü ßekliyorumm Very Happy
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002168061621#!/profile
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:27 am Paylaş

_' TürkÜmit ' _ demiş ki:
Yeni Konun Hayırlı Olsun Canım Very Happy Adını Sevil Kydum Gibi Muhteşem ßir Senaryoya ßenziyo ((:

Yeni ßölümü ßekliyorumm Very Happy

Teşekkür ederim tatlııım.Bölümü yazıyorum smdi.Aklımda muhteşem bi fikir var soğolsun dilaram ilham perilerini yolladı.
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!' EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:34 am Paylaş

bekliyoruz

Herkes Bilsin İstedim 16.Bölüm Sayfa 57 'Zaman Herşeyin İlacıymış YALAN!!'

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki