Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
CaqLæ.~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
CaqLæ.~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 200
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 171
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Forever <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 12:56 am Paylaş

tamam canım bekliyorum ((:
ladynatural
Üye
 Üye
ladynatural
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 56
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:20 am Paylaş

Seneryonu daha yeni okumaya başladım kesinlikle harika merakla bekliyorum...
galentos.
Üye
 Üye
galentos.
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 64
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 54
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:25 am Paylaş

bende yeni okumaya başladım çok güzel yazıyosunn :D
hadi devam ett :D
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:33 am Paylaş

Parti yerinin resmi ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 42478784

İşte Yeni böLüm.Herkeze güzeL yorumları için çok teşekkür ediyorum Bu arada yeni okuyucularım oldu yaşasın ! :yupi: Very Happy Very Happy

S: BLmem .Dur telefon çalıyo..
A: Kimmiş?
S: Berker
A: E hadi açsana.
S: Tmm.
B:Alo Sevil?
S: BErker?
B: evet bnm .ya ben şey aslında sana bişi söylicem.hani bi hafta sonra parti varya
S: Evet?
B: O partiye benimle gelir misin?
S: Şey..
A: Ne diyo ?
S: Partiye benmle gelir misin? Diyo
A: Kızım evet desene düşünüyodun kiminle gidicem diye işte buldn.
S: Ama olur mu?
A: Neden olmasın ? Çocuk çok yakışıklı ekRem kesin çıldırcak :D:D
S: Peki tmm.
B: SEviL?
S: Şey peki oluR.
B: Tmm çok sevndm :D
A: Kızım erkemin senle Berkeri gördüğü andaki yüz ifadesini düşünemiyorum.Hahaha.
S: İşe yara mı sence?
A: Kesinlikle.Bu arada baloda sen ne giyiceksin?
S: Bilmem .
A: Kızım çok güzel olmalısın hadi giyin sana elbise bakalım.
Acaba gerçekten ekRem beni kıskanırmı berkerden ? Kesin oda cemreyle gelicek partiye.Ama kıskanmamalıyım.O beni kıskanmalı.

1 Hafta Sonra

A:SeviL kapı çalınıyo.Benm işim var sen hazırsın bi bakar mısın?
B: SeviL se-n sen çok güzel olmuşsun.
S: Gerçekten mi ?Çok teşekkür ederim.Gelsene bizde cenkeri bekliyoruz o gelsin çıkarız.
B: Tmm.
Gerçekten güzel oldum mu?Olmasam berkerin bana bu kadar tuhaf bakacağını sanmam :D Neyse inş. EkRemde işe yarar.
S:Hadi Ayçin kapı çalıyo cenkerdiR.Bu bitmedimi işn?
A: Bitti.Tmm sen bırak ben açaRım.
C: Ayçin.
A: Hoş geldin aşkım.
C: Hoş bulduk.Sen sen çok harika olmuşsun.
A: Gerçekten mi?
C: Evet
A: :D
S: E cenker geldiğine göre çıkabilir miyiz artık?
A: Tmm hadi çıkalım.Biraz geç kaldık ama?
S: Evet öyle oldu sen süslenmeyi bitiremediğin için?
C: Ama değmiş aşkım gerçekten çok güzel görünüyosun 
A: Teşekkür ederim =)
Partin yapılacağı yere yaklaştık.Gerçekten çok heyecanlıyım.Ekrem hep onun beni gördüğünde verdiği tepkiyi merak ettm. Ve hala da ediyorum.Evet şimdi Erkemle yüzleşme vakti :D

S: Ayçin siz önden gidin .
A: Tmm.
B: İyimisin?
S: Evet sadece biraz heyecanlıyım.
B: Bende hele yanımda bu kadar güzel bi kız varken.
S: Teşekkür ederim.
Niye bana iltifat edip duruyo?.Gerçekten o kadar güzel miyim yoksa?Şimdi bunları düşünemem.Planımın en önemli kısmını gerçekleşticem birazdan.Dik duR.Gülümse Very Happy Merdivenlerden inerken gözlerim onu aryo.Nerdeki şimdi bu?Hah işte orda yanındada sevgilisi.Neyse moral bozmak yok.Daha beni görmedi.Onun dışında herkes tuhaf gözlerle bana bakıyo.Acaba bi hata mı yaptım? Yada üstüme başıma biş mi olmuştu.Çaktırmadan baksammı?EE Her şey normal.Neyse ona son kez bakmak isteğimi daha fala erteleyemiyorum.O anda diğer herkesin gbi onunda bana baktığını hatta herkesden fazla şaşırarak bana baktığını hissediyorum.Plan galiba işe yarıycak.Bunu düşündükten sonra bir gülümseme yerleştiriyorum yüzüme.Mutluymuşum gbi.

EkRem_Cemre (Sevil gelmeden önce)

E: Çok güzel olmuşsun tatlım.
Ce: Biliyorum.
E:Peki bu partinin en güzel kızı olduğunu da biliyo musun?
Ce: Kesinlikle.
Allahımm ne kadar ukala bi kız .Aynı ben :DAslında bu benden bie daha fazla o yüzden biraz kızıyorum.Neyse parti güzel..Bir anda niye tüm sesler kesildi.Nereye bakıyo bunlaR.He seviLe bakıyolar.Aman cnm bnde bişi zannetmiştim.Ne seviLe mi?SEviL !? Bu sevil mi?Cemreye yaptığım tüm iltifatları geri alıyorum.SeviL varken cemreyi kimsenin gözü görmez.Ama kim o?Kimki yani ?yani neyi oluyo seviL’in.Adını biliyodum galiba neydi?Hıh berker.Bizim sınıftaydı bu .Yakışıklı çocukmuş ha.Ama seviL’in yanında ne işi var.?Ama sevil beni niye bu kadar ilgilendiryo ki?Sanki böyle onu görünce şimşek çarpmışa döndüm :Daman bover şimdi bunları.Acaba SeviL’in yanına gitsem mi?Öh bütün erkekler toplanmış etrafına.Çüş oğlum hiç mi kız görmediniz?Ama bu kadar güzel bi kız görmemişlerdir oğlum.Ne diyorum ya ben ?!
SEviL
B: Sevil hadi gidelim.
S: Tmm geliyorum.Noldu?
B: Hiç .
(5-10 dakika sonRa)

Ekrem
Ce: E dans etmiycek miyiz?
E: Şey benim bi işim var geliyorum
Ce: Nereye?
Yha acaba Sevil’i dansa kaldırsam ne der? Aslında istemez tabi benim cazibeme kimse dayanamadığı için bu bnm için geçerli değil : )

B & E : SEviL ebnimle dans eder misin?
S: Tabi ederim Berkerciğim Very Happy

Ne?Şaka dimi şaka kameralar nerde?Bide berkerciğim diyo ya.Kızım o kimki sen ona berkerciğim diyosun?Allah Allah.Uff en iyisi oturmak .Ama gözlerimi ayırmıyım onlardan .Evet evet.

B: Sevil
S: Efendim?
B: Teşekkür ederim
S: Ne için?
B: Yani erkemi seçmedin beni seçtin.
S: Zaten erkemi seçmezdim sende biliyosun.
B: Şey evet biliyorum.
(Dans biter.)
B: Sevil seninl bişi konuşabilir miyiz?
S: Tmm
B: Balkona çıklım mı?
S: OluR.
B: Sevil sana önemli bişi söyliycem ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum.
S: Önemli mi?Merak ettim şimdi hadi söyle.
B: Sevil seni ilk gördüğüm günden beri senden hoşlanıyorum.Hemde çok.Bunu sana söyleyip söylememeyi çok düşündüm.Ama sonunda bunu söylemeye kara verdim.SEVİL BEN SENİ SEVİYORUM.

EkRem
Balkona mı çıktılar?Ha evet dur şurdan izliycem.E ne konuşuyo bvunlar buradan hiç bişi duyulmuyo ki.Höstt ne yapıyon oğlum sen?Allahım öptü yha.Öptü.Gerizekalı.

Sizce Ekrem ne yapacak ?SeviL ne yapacak Berker ne söyliyecek?Hepsi diğer bölümde Yorumlarınızı bekliyorum.Nasıl olmuş yeni bölüm? Very HappyVery Happy
aRzU : )
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1321
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 868
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SiLgİ KuLLaNmAdAn ReSiM YapMa SanaTına HaYaT DeniLmeKteDir....

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:37 am Paylaş

Harika olmuş cnm Ekreme'de iyi oldu :D
eko_sefil
Yeni Üye
Yeni Üye
eko_sefil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 25
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 25
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:39 am Paylaş

çok güzel yazmışsın
devamı ne zaman
ada<3ümit
Deneyimli
Deneyimli
ada<3ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1938
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1162
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : =]

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:42 am Paylaş

süper olmuş cnm ekrem çatlasın :D
galentos.
Üye
 Üye
galentos.

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:46 am Paylaş

süper olmuş yaa :D
ee ekrem bey sen misin dalga geçip de o kızı kaçıran kaparlar işte :D :D
devamı ne zamana gelcek merak ettim bak :D
CaqLæ.~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
CaqLæ.~

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:49 am Paylaş

ohaaa bayıldım resmen baaayıldım ! :O
lütfen bugün yeni bölümü koy nolur yalvarırım yaa lütfeeen Very Happy))))
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:50 am Paylaş

Beğendiğinize sevndm :D Yeni böLümü bu akşam koyucam tabi isterseniz? Very Happy
galentos.
Üye
 Üye
galentos.

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:51 am Paylaş

o ne demek şimdi ya cıkk cıkk cıkk..
tabi ki isteriz :D
CaqLæ.~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
CaqLæ.~

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:59 am Paylaş

_TuqCe_ demiş ki:
Beğendiğinize sevndm :D Yeni böLümü bu akşam koyucam tabi isterseniz? Very Happy
yaaa akşam çok geeeç Sad
şimdi yazmaya başla sen en iyisi :D
LxL
Deneyimli
Deneyimli
LxL
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 534
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 524
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:17 am Paylaş

ohh olsun ekreme :D
tuzlu bisküvii
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
tuzlu bisküvii
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 238
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 238
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sadece~HuZuR~

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:23 am Paylaş

ooo senaryonaa bayıldım bittimmm resmennn
süper yazıyosn yhaa Very Happy Very Happy
ladynatural
Üye
 Üye
ladynatural
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 56
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 56
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:38 am Paylaş

yha yeni bölümü saat kaçta yazarsın çok merak ettimm...ve çok güzel olmuş.
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:45 am Paylaş

Şuan yazıyorum :D Çok kısa oldu ama isterseniz koyabilirm veya daha fazla yazıp sonRada koyabiliRim? Hangisini yapıyım ? Very Happy Bu arada herkese yorumLar için teşekkür ederİm Very HappyVery Happy
CaqLæ.~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
CaqLæ.~

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:46 am Paylaş

koy nolurr koyyy ((:
galentos.
Üye
 Üye
galentos.

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:49 am Paylaş

bencede koy ya meraktan ölcez burda :D
Deneyimli
Deneyimli
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SiLgİ KuLLaNmAdAn ReSiM YapMa SanaTına HaYaT DeniLmeKteDir....

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:50 am Paylaş

Evet akşam çok geç şimdi koysan
CaqLæ.~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
CaqLæ.~

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:52 am Paylaş

lütfeeen koy ((:
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:53 am Paylaş

Peki bunu koyayım diğerini de yazıorum zaten :D Bu arada bunu okuduktan sonrada meraklancaksınız bence :D

‘’ SAHTE SEVGİLİ OPERASYONU :D :yupii: :seytan: ‘’
S: Ne yaptığını zannediyosun sen?(Tokat atr.:D )
B: Ben özür dilerim.
S: Özür falan dileme.Konuşmama bile izin vermedin.
B: Haklısın evet seni dinliyorum
S: Berker sen iyi birisin ama ben seni sevmiyorum.
B: Sorun o dimi?Hala unutamadın onu?
S: Berker.Bu seni ilgilendirmez.Bu arada bi daha görüşmesek iyi oluR.
B: Sevil ben..
Onu daha fazla dinleyemezdim.Buradan çıkmak istiyordum.Kahretsin planımda işe yaramadı!

E: Ooo yeni sevgiliniz hayırlı olsun bakalım.Valla şaşırttınız bizi seviL hanım.
S: O benm sevgilim değildi.
E: Hımm peki sen sevgilin olmayan herkesle öpüşür müsün?
Aslında planım bi bakıma işe yaramıştı.Tabi bazı olaylar benm kontrolüm dışında gelişmiş olsa da.EkRem beni kıskanmıştı.Ama Berker planı mahfetmişti.Ayçine söylemeliyim bunu.Ama önce buradan ayrılmalıyım.
S: Budala.!!!

Oh sonunda Acaba ayçin nerde?Hıh işte orda cenkerle konuşuyo.
S: Ayçin !? Plan mahfoldu.
A: Ne nasıl?
S: Berker beni seviomuş ve beni öptü! Bunu ekRemde gördü.
A: NE! Seni mi seviomuş!?Aslında ne iyi olmuş olabiliR , kıskndı mı peki?
S: Kızım sorun o diiL.Ben berkere tokat attım!
A: Ben olsam bnde atardım.
S: E bi dahada gidip berker benim ‘’sahte sevgilim’’ oluR musun diyemem dimi Ayçinciğim ?!
A: Haklısın ee ne yapıcaz şimdi plan suya mı düştü.!
C: Aslında belki ben bişiler yapabiliRİm.

Evet tahminleri alıyım sizce cenkerin planı ne? BaşarıLı olucak mı ?
CaqLæ.~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
CaqLæ.~

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:55 am Paylaş

ohaaa !! süper !!!
nolur uaz da hemn koy nolur aglicam meraktan nolur kulun kölen oluyum yaa :D
galentos.
Üye
 Üye
galentos.

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 2:57 am Paylaş

yine süper yazmışsın ya :D
bence cenker ekremi kışkırtacak
yani ne bilim anca o olur gibime geliyo Very Happy
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 3:00 am Paylaş

cenkoo yardım et sevile ekrem i mahfetsin Very Happy
Deneyimli
Deneyimli

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 3:05 am Paylaş

Gerçekten merakladım ne zaman koyucaksın :D

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Sonraki